Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krumam & co

17.05.2022. 13:10

Pirmie 250 banderu fasisti izlien no pazemes un padodas gusta Mariupole !https://www.youtube.com/watch?v iG-tdDus8RI

Atbildēt

>nemelo

17.05.2022. 09:08

»

nemelo !

Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina


Šoreiz nemelo tu pats, jo neviens nespieda Ukrainas tautu patriekt kremļa plutokrātiju....

Atbildēt

krievi malači

16.05.2022. 13:12

»

he, he

Kā saka krievi- hitrožopijam hoholam, lai viņš nevipendrivalsa, vajag reguklāri dot pizdi, ko tagad krievi arī dara


Viņi Ukrainas austrumos jau veiksmīgi iznīcinājuši desmitiem tūkstošu hoholu, tā saucamo krievvalodīgo, kas bija ierauti kremļa propagandā.

Atbildēt

nu nu

16.05.2022. 13:06

»

he, he

Kā saka krievi- hitrožopijam hoholam, lai viņš nevipendrivalsa, vajag reguklāri dot pizdi, ko tagad krievi arī dara


Hoholam, atķirībā no ukraiņa, ir tāds pat debils zvēra jebaļņiks, kā tev un tas saziņa vislabāk lieto krievu feņu.

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 16:03

»

he, he

Neskatoties uz hoholu naciku centieniem, notiek Ukrainas atbrīvošana


Hoholiete ir pretīgā nodzītā fašistu kuce, Putina soratņica, Vaļka Stakan (Matvijenko), mūsu vietējais fašistiskais izdzimtenis, Gapoņenko, krievijas pederastijas domes deputāti: Antropenko, Bidoņko, Veremejenko, Kravčenko, Savčenko. Hohols, tas ir ukraiņu izcelsmes organisms, kurš zaudējis savas saknes un cilvēku seju un ir palicis par ierindas krievu lopu, līdzīgu visai starpetniskai krievu bidlomasai.
Pavisam cita lieta, slāvu tauta, ukraiņi, kas attīra savu svēto zemi no krievu necilvēkiem un nomēslo ar tiem melnzemi un viennozīmīgi, izbeigs pēdējo krievu, pat ja tas būs noslēpies taigā, vai Amazones džungļos.

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 14:01

»

he, he

Protams, protams, Ukrainā varas maiņa 2014.gadā notika pilnībā miermīlīgi bez neviena šāviena. Un arī Ukrainas armija pašreiz uzvar krievu orkus


Bija debesu "sotņja", bet tas bija nieks, salīdzinot ar risku, ka visus ukraiņus ar laiku degradētu līdz visu nicināmām krievu bidlām, ko galu galā tāpat visas nobeigtu, kā 21. gadsimtam nepiemērotas, pat kaitīgas. Ukrainas armija pārliecinoši veic derusifikāciju.

Atbildēt

he, he

15.05.2022. 13:33

»

>he,he

Par apvērsumu Ukrainā gan runāt nevar, bet 1917.gadā Krievijā un 1940.gadā Latvijā gan var


Protams, protams, Ukrainā varas maiņa 2014.gadā notika pilnībā miermīlīgi bez neviena šāviena. Un arī Ukrainas armija pašreiz uzvar krievu orkus:
https://www.youtube.com/shorts/FtWL3SaWO_M

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 13:21

»

he, he

Protams, protams, 2014.gadā Ukrainā bija miermīlīga tautas revolūcija un 1917.gada oktobrī Krievijā arī bija tāda pati revolūcija, un Latvijā 1940.gada 21.jūlijā arī bija miermīlīga tautas revolūcija. Nesmīdini, sorosīd


Ukrainā bija cieņas revolūcija, jo ukraiņiem nebija pieņemams, ka viņu valstī saimnieko Putina sugas brālis, vairākkārt sodītais parašņiks, Janukovičs.
1917. gadā bija žīdu iedvesmoto krievu bidlu - šarikovu apvērsums, bet 1940. krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas intervence.

Atbildēt

un tad?

15.05.2022. 13:16

»

anti soross

Krievija ir pasaules lidervalsts tautu atbrivosanas cina pret asv kolonialismu


Nevienu krievu necilvēku tas neizglābs no mokošas nāves. Gatavojies, izdzimteni, varbūt tevi paņems spēlēt Aleksandrova orķestrī!

Atbildēt

mēslam

15.05.2022. 13:14

»

nemelo !

Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina


Nevienam krievu sadistam un pederastam nav daļas, kas notiek suverēnās valstīs. Domājiet par sevi, civilizācijas atkritumi, tad, varbūt, tūkstošiem krievu bidlu nenoslīks āra atejās, desmitiem tūkstoši sirmgalvju nesadegs dzīvi, vai nenosals savās mājās un simtiem krieveļu nenograuzīs klaiņojoši suņi.

Atbildēt

he, he

15.05.2022. 11:12

»

fakts

Nekāda apvērsuma 2014.gadā Ukrainā nebija


Protams, protams, 2014.gadā Ukrainā bija miermīlīga tautas revolūcija un 1917.gada oktobrī Krievijā arī bija tāda pati revolūcija, un Latvijā 1940.gada 21.jūlijā arī bija miermīlīga tautas revolūcija. Nesmīdini, sorosīd.

Atbildēt

fakts

15.05.2022. 11:07

»

nemelo !

Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina


Nekāda apvērsuma 2014.gadā Ukrainā nebija.

Atbildēt

nemelo !

15.05.2022. 10:30

»

fakts

Kara Ukrainā nebūtu, ja fašistiskās krievijas nacistu hunta 2014. un 2022.gadā nebūtu iebrukusi Ukrainā


Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina !

Atbildēt

Globuleva Marija

15.05.2022. 07:49

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties seksuāli stiprākajam personas “aizturēšanas orgasma” laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam, gan ar Ukrainas karogu Latvijas teritorijā plašu pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas pilsētas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvi iegūtā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 10. maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Sabiedrība ir sašķelta. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir arī valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Tādēļ pieturēšis pie VDD izveidotas tradīcijas mūsu veidoto un kontrolēto partiju Vienotība, Jaunā Vienotība, Attīstībai PAR, NA un Saskaņa konteksā un savā politiskajā reklāmā aicinu krievvalodīgajien okupantiem un latviešiem censties rūpēties KOPĀ par valsts drošību, kaut sabiedrība ir sašķelta, kā nekad iepriekš kopš 1991. gada.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

Наверно

15.05.2022. 00:34

»

https://ipvnews.org/

«Конец Америке!» – подумал Ванька, увидев на обменнике объявление «Долларов нет


На брикеты для отопления долларсы пустили ...экологично и тепло ..

Atbildēt

krievam pizda

14.05.2022. 22:29

»

hoholiem kirdik

Hoholus krievi sit karā kā mušas un karš līdz pēdējam ukrainim iznīcinās gan visus ukraiņus jeb hoholus, kas ir viens un tas pats, gan valsti ar nosaukumu Ukraina, kuru pašreiz vada klauns. Bayraktar vairāk kā 50 štukas ir notriekti un ir izrādījušies neefektīvi, markas prestižs ir zudis. Stinger ir...


Putins būs līdz pēdējam krievu mēslam un tad visi kopā uz Kabzdonu. Ievainota hohola, kas karo pret ukraiņiem, dzīvībai tāpat kā krievu dzīvībai ir mazāka cena nekā trofeju putekļu sūcējam, ko aizved, bet ievainotās bidlas komandieri atstāj nosprāgt. Stinger, krievu defektīvais, ir no 1981. gada, tātad nevar būt 60 gadu vecs un nēģeriem tos neviens nepārdod. Katrs otrais Javelin iznīcina vismaz vienu krievu tanku, bruņumašīnu, vai pat helikopteru ar visu krievu necilvēku apkalpi.
Ukrainas "klaunam" izrādījās tērauda serdenis, atšķirībā no jūsu glēvā paranoidālā sadistiskā pederasta, Putina.

Atbildēt

hoholiem kirdik

14.05.2022. 21:04

»

krievam pizda

Hohols, tas ir degradējis kādreizējais ukrainis un praktiski neatšķiras no tevis, krievu mēsla. Runa par slāvu tautu, ukraiņiem, kas pēdējiem noķertiem krievu necilvēkiem dzīviem novilks ādas...


Hoholus krievi sit karā kā mušas un karš līdz pēdējam ukrainim iznīcinās gan visus ukraiņus jeb hoholus, kas ir viens un tas pats, gan valsti ar nosaukumu Ukraina, kuru pašreiz vada klauns. Bayraktar vairāk kā 50 štukas ir notriekti un ir izrādījušies neefektīvi, markas prestižs ir zudis. Stinger ir 60 gadus vecs ierocis un tādi tagad ir pat visās Āfrikas valstu armijās. Javelin, ko iedeva hoholiem, katram otrajam dēļ vecuma nedarbojas baterija un nebūt ne katru šāvienu tie trāpa. Tāpēc paši hoholi tos net projām. Daudz labāks ir NLAW, bet kara gaitu tas nemaina. Katru reizi, kad krievi ieņem hoholu ierakumus, hoholi tur pamet savus Javelin un NLAW vairumā un tie masveidā tagad nonāk krievu rīcībā. Krievi pat ir izdevuši instrukciju krievu valodā, kā ar tiem jārīkojas. Poļu iedotie tanki bija veci, noņemti no konservācijas, tiem nedarbojas dzinēji un tēmēšanas ierīces. Kaujas mašīnas ir no Vjetnamas kara laikiem, tas ir, 50-60 gadus veci lūžņi. Jaunus tankus un kaujas mašīnas hoholiem nedod, jo hoholu karavīru dzīvības rietumiem neko nemaksā.

Atbildēt

https://ipvnews.org/

14.05.2022. 20:42

«Конец Америке!» – подумал Ванька, увидев на обменнике объявление «Долларов нет!»

Atbildēt

krievam pizda

14.05.2022. 20:41

»

hoholam kurdik

Ukrainas vadība taisās karot līdz pēdējam ukrainim. Rietumi dos tam naudu un ieročus, bet jākaro būs hoholiem, jo rietumi paši karot ar Krieviju negrib. Uzdevums ir novājināt Krieviju ar hoholu asinīm. Tas, ka lielākā daļa hoholu vīriešu labākajos gados ies bojā un Ukraina kā valsts tās tagadējās robežās...


Hohols, tas ir degradējis kādreizējais ukrainis un praktiski neatšķiras no tevis, krievu mēsla. Runa par slāvu tautu, ukraiņiem, kas pēdējiem noķertiem krievu necilvēkiem dzīviem novilks ādas.
Pirmkārt, ukraiņi ir labi karavīri, sagatavoti un motivēti, atšķirībā no ģļēviem, pazemotiem, dirsās drāztiem krieviem, otrkārt krievu bidlai jākaro ar vecām plintēm, bet ukraiņiem un ir Bayraktar, Stinger, Javelin, NLAW un citi moderni ieroči, ko krievam nekad neredzēt kā savas ausis.

Atbildēt

hoholam kurdik

14.05.2022. 20:21

»

krievam pizda

Krievu necilvēki nekādi nespēj izprast, kāpēc ukraiņi negrib ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, bučot popa no kapiem atnestos miroņu kaulus, ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju, nosprāgt slimnīcu koridorā uz grīdas uz piemīztiem matračiem, kāpēc negrib barībā izmentot palmu stearīnu, ...


Ukrainas vadība taisās karot līdz pēdējam ukrainim. Rietumi dos tam naudu un ieročus, bet jākaro būs hoholiem, jo rietumi paši karot ar Krieviju negrib. Uzdevums ir novājināt Krieviju ar hoholu asinīm. Tas, ka lielākā daļa hoholu vīriešu labākajos gados ies bojā un Ukraina kā valsts tās tagadējās robežās vairs neeksistēs, tas nevienu vairs neinteresē. Kritušo attiecība pašreiz nav 1/10. Mazāk klausies Arestoviču! Hoholi nevienu reālu kauju nav uzvarējuši. Kauju par Čūsku salu viņi zaudēja, kauju par Mariopoli viņi zaudēja, kauju par Izjum viņi zaudēja, Hersonas apgabalu viņi zaudēja, pašreiz Ukrainas armija ir ielenkumā Severodoņeckā, Kramatorskā un Slavjanskā. Ukrainas valdība aizliedza publicēt datus par saviem kritušajiem, lai tauta nezinātu patieso situāciju, bet reāli Ukrainas zaudējumi ir katastrofāli. Pašlaik viņi grib mobilizēt vēl miljonu ! iedzīvotājus. Polija iedeva Ukrainai 223 vecus tankus, ASV iedeva kaujas mašīnas no Vjetnamas kara laikiem, briti iedeva lielgabalus. Tagad pie Krievoj Rog Ukraina steidzami formē jaunas karaspēka vienības Donbasā zaudēto vietā. Bet tas viņus tāpat neglābs. Visus šos karotājus tāpat samals kara gaļas mašīnā. Šodien G7 valstis paziņoja, ka neatzīs Ukrainas robežu izmaiņas, jo G7 nav šaubu par to, ka Ukraina tās pašreizējās robežās nākotnē vairs nepastāvēs. Jautājums ir tikai, kas paliks no tās pāri.

Atbildēt

antons mikoss

14.05.2022. 19:27

»

Patiesais

Rada šādu dokumentu uztaisīja no bezspēcības. Jautājums, kāpēc Hersonā pēc tam, kad no tās aizbēga ukrainas armija, viena mirklī viss mainījās, iedzīvotāji izkārā Krievijas karogus...


Tā nomeloja "patiesais".
Ne visu 5. Kolonai domāto FSB naudu piesavinajās paši čekisti. Daļa nonāca arī koloborantu kabatās.
Ukrainā 5 000 lietas ierosinatas par nodevējiem.

Atbildēt

Holodomors Nr. 2

14.05.2022. 17:06

Pasaule vēl nodarbojas ar seno vācu nacismu, bet par šodienas brutālo krievu nacismu tai maz rūpes. Kāpēc?

Atbildēt

Gapons

14.05.2022. 16:13

Lai kāda iekārta nevaldītu Ukrainā, Krievijai nebija ne mazāko tiesību tur iebrukt! Šo noziegumu nekas neattaisno! Prieks, ka impērija sāk agonijā sabrukt! Lielkrievu šovinisms, ir vel ļaunāks par fašismu, to neaizmirstiet!

Atbildēt

krievam pizda

14.05.2022. 14:24

»

ASV protektorāts Latvija

Duraks pats nav pamanījis, ka kara Ukrainā vispār varēja nebūt, ja Ukraina būtu pildījusi Minskas vienošanās, bet pašreiz Ukrainas armiju faktiski vada Lielbritānijas virsnieki, kuri lika palikt Ukrainas armijai aplenkumā Meripolē un Severodoņeckā, lika uzbrukt Čūsku salai, lai pēc iespējas piespiestu...


Krievu necilvēki nekādi nespēj izprast, kāpēc ukraiņi negrib ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, bučot popa no kapiem atnestos miroņu kaulus, ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju, nosprāgt slimnīcu koridorā uz grīdas uz piemīztiem matračiem, kāpēc negrib barībā izmentot palmu stearīnu, bet lieto saulespuķu eļlu un cūku taukus, kāpēc negrib dzert šņabi no spirta, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas, bet dzer kvalitatīvu graudu gorilku.
Ukraiņi ir tauta, bet jūs, starpetniska vergu varza bez savām saknēm, bez vēstures, bez dabīgi izveidotās valodas, bez neviena sabiedrotā.
Ukraina nekaros līdz pēdējam ukrainim, jo krievu sadisti, marodieri un pederasti būs beigušies daudz ātrāk. Jau tagad kritušo karavīru attiecība ir 1/10, bet Ukraina tikai sāk saņemt modernus ieročus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.05.2022. 12:17

»

ha-ha

Kungs nav pamanījis,ka arī Krievijā valda mežonīgais kapitālisms un kā Krievijā tiek publiski sludināti ukraiņu un Ukrainas iznīcināšanas plāni,kurus sāka īstenot jau 2014.gadā.To dara,ne jau krievi,bet internacionālie krievvalodīgie,kurus ir pārņēmusi genocida un fašisma sērga.Arī pie mums.Bāze tiem...


Duraks pats nav pamanījis, ka kara Ukrainā vispār varēja nebūt, ja Ukraina būtu pildījusi Minskas vienošanās, bet pašreiz Ukrainas armiju faktiski vada Lielbritānijas virsnieki, kuri lika palikt Ukrainas armijai aplenkumā Meripolē un Severodoņeckā, lika uzbrukt Čūsku salai, lai pēc iespējas piespiestu krievus tērēt savus spēkus un resursus aplenkto likvidēšanai, bet Ukrainas valdība pilda rietumu plānu karot ar Krieviju līdz pēdējam ukrainim, kas nebūt nav Ukrainas valsts interesēs, jo Ukraina agri vai vēlu šajā karā tiks sakauta un kā valsts likvidēta. Karš līdz pēdējam ukrainim agri vai vēlu novedīs pie Ukrainas tās patreizējā veidā likvidācijas. Jo ilgāk Ukraina karos, jo mazāk tai paliks teritorijas un tā ir Ukrainas vadības izvēle tā turpināt.

Atbildēt

ha ha ha

14.05.2022. 10:52

»

Skolnieciņš

https://youtu.be/oo1WouI38rQ Колыма - родина нашего страха / Kolyma - Birthplace of Our Fear...


Arī "latvietis" Viktors Alksnis kurš ne vārda neprata latviski ir palicis svaigā atmiņā kā kangars, bet tas nenozīmē, ka latviešu tautas lielākā daļa ir pārkrievoti izdzimteņi.
https://lv.wikipedia.org/wiki/Viktors_Alksnis

Atbildēt

ha-ha

14.05.2022. 10:09

»

8 gadi genocīda

pamanīti netika, jo mira etniskie krievu iedzivotaji Doņeckā. Vismaz 10 000 tūkstošu bija civīlisti.tas ir genocīds. Tagad ir karš, kura laikā pravoseki un azov izmanto civīlos objektus, tur ārzemju studentus kā ķīlniekus un piesedzas ar civīlstiem.Infotelpā dominē Rietumu propaganda, jo Rietumi karo...


Kungs nav pamanījis,ka arī Krievijā valda mežonīgais kapitālisms un kā Krievijā tiek publiski sludināti ukraiņu un Ukrainas iznīcināšanas plāni,kurus sāka īstenot jau 2014.gadā.To dara,ne jau krievi,bet internacionālie krievvalodīgie,kurus ir pārņēmusi genocida un fašisma sērga.Arī pie mums.Bāze tiem ir PSKP biedri,kuri Latvijā ir radījuši nenormālu sociālo nevienlīdzību,radījuši latviešiem nepieņemamus dzīves apstākļus,tā radot masveida bēgšanu,sociāli neaizsargāto genocidu izmantojot pat veselības aprūpes,labklājības sistēmu.Lēmumu pieņemšana par okupācijas simbola nojaukšanu vēl nenozīmē,ka tas tiks nojaukts.Daudz kas būs atkarīgs no notikumiem Ukrainā.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 06:18

»

fašists skolnieciņš

Tu, stulbais fašist, nezini pat to, ka Gulagu izveidoja un tā pirmais direktors bija latvietis Edgars Bērziņš...


https://youtu.be/oo1WouI38rQ Колыма - родина нашего страха / Kolyma - Birthplace of Our Fear
вДудь (10 milj. abonenti)
Не знаю, как у вас, но всю свою жизнь я слышу от родителей: ну будь осторожен, ну не привлекай к себе лишнее внимание, не высовывайся – это очень опасно; и вообще мы простые люди – от нас ничего не зависит.

Мои родители – прекрасные люди, я безумно их люблю. Но они говорят все это десятилетиями - даже в тех ситуациях, где очевидно нарушается здравый смысл, где творится несправедливость и где мы точно правы.

Я всегда думал: откуда у старшего поколения этот страх, это стремление мазать все серой краской? Почему они боятся, что даже за минимальную смелость обязательно прилетит наказание? Моя гипотеза: этот страх зародился еще в прошлом веке и через поколения добрался до нас. Одно из мест, где этот страх появлялся, - Колыма.

Для максимального погружения мы проехали всю трассу Колыма. 2000 км тяжеленной дороги. 9 дней пути. И лютый, просто неправдоподобный мороз.

Как люди жили здесь тогда, во время репрессий? Как люди жили после? Как живут люди сейчас?

Все это нам было интересно и важно узнать нам. Все, что узнали, мы рассказываем вам.

Некоторые герои выпуска:
Ростислав - https://www.instagram.com/rostbboy/
Артем Ковалев - http://artemkovalev.com/
Роман Романов - https://www.gmig.ru/
Иван Паникаров - номер карты сбербанка для поддержания работы музея в Ягодном
5469 3600 1298 2287
Антоха - https://www.instagram.com/kaban553/

За одежду спасибо ребятам из компании https://ru.redfoxoutdoor.com Если бы не они, совсем не факт, что мы бы пережили эти морозы.

Atbildēt

fašists skolnieciņš

13.05.2022. 20:55

»

Skolnieciņš

Hm, krievi taču Krievijā bendēja represētos latviešus un arī tos latviešus, kas atradās Krievijā vel pirms kara (Staļina lielās tīrīšanas 1937. gadā). Tad kāpēc Krievijas krievi neceļ pieminekļus latviešiem? Kāpēc Krievijas krievi neliek piemiņas zīmes latviešiem? Krievijas pilsētu centros nav nekādu...


Tu, stulbais fašist, nezini pat to, ka Gulagu izveidoja un tā pirmais direktors bija latvietis Edgars Bērziņš:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Eduards_Bērziņš
Bija visai interesants cilvēks. Beidzis Berlīnes mākslas akadēmiju. Latviešu sarkanais strēlnieks. Pēc Krievijas pilsoņu kara palika Krievijā. Strādāja
čekā. Bija Daļstroj tresta priekšnieks Magadanā, kam pakļāvās arī reģionālās Gulaga nometnes.
Viņam Magadanas centrā uzstādīts piemineklis.
В 1989 году к 50-летию Магадана перед зданием горисполкома установлен бюст Эдуарду Петровичу Берзину, выполненный по проекту магаданского скульптора А.В. Семенова. Преданному бойцу революции, чекисту и замечательному хозяйственнику Эдуарду Петровичу Берзину суждено было стать первостроителем Магадана.
В ноябре 1931 года он был назначен директором образованного в бассейне верхней Колымы треста по дорожному и промышленному строительству - Дальстроя. 4 февраля 1932 года на пароходе "Сахалин" Берзин с другими работниками треста прибыл в бухту Нагаева. В этих местах Берзин проработал шесть лет. За этот срок были построены первые причалы Магаданского порта, заложен город Магадан и его промышленные предприятия, электростанция, а также театр, библиотека, школа, парк культуры и отдыха. Открылись школы-интернаты для детей местного населения. С 1934 года Колыма становится ведущим валютным цехом страны.
19 декабря 1937 года ЭЛ. Берзина по клеветническому навету арестовали. 1 августа 1938 года оборвалась его жизнь. Основатель Магадана прожил всего 44 года.
Tā mūsu vēsture. ko der zināt.
Un bija Krievijā arī piemineklis latviešu strēlniekiem, ko nesen demontēja dēļ tādiem idiotiem kā skolnieciņš.

Atbildēt

Šaubīgi

13.05.2022. 20:25

Argumenti. Lasītājs kā tiesa. Viņsm tā liekas. Bet propaganda gan ne?

Atbildēt

Nelej čugunu

13.05.2022. 18:58

»

nelej udeni

kad asv un nato okupeja latviju,latvija tika aizliegta runas briviba un atcelta demokratija


Un filtrē, ko raksti! Aizliegta runas brīvība un atcelta demokrātija ir Krievijā.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 18:18

https://youtu.be/f_W1SmSmbOU Гитлер. Фюрер День Победы 2 - НАЗАД В БУДУЩЕЕ » Черный юмор Bad Kings [озвучка] (переозвучка)

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 17:21

»

anti soross

melo ebrejs zelenskis,vina podelniks aristovics,asv un nato !Krievija atbrivo ukrainu no banderu fasistiem


Krievijai vispār nekādas daļas nav par to, ko dara Ukraina savā valstī. Krievijai jāsēž aiz žoga un jāklusē.
Bet, tā, kā Krievija ir pastrādājusi veselu kaudzi kara noziegumu, no taisnības tiesas tai neizvairīties. Visticamāk Krievija tika sadalīta un nekad vairs nespēs apdraudēt ne kaimiņus, ne arī kādu citu valsti.

Atbildēt

slava uhaņi

13.05.2022. 17:19

»

Jukums

Ir viena ļoti laba ziņa - beidzot aizturēta tā okupantu ragana ždanoka


okra'ina varonīgi uzvar krievus lv mēdekļos un jukuma apziņā , slava uhaņi...

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 16:15

»

nelej udeni

kad asv un nato okupeja latviju,latvija tika aizliegta runas briviba un atcelta demokratija


Hm, krievi taču Krievijā bendēja represētos latviešus un arī tos latviešus, kas atradās Krievijā vel pirms kara (Staļina lielās tīrīšanas 1937. gadā). Tad kāpēc Krievijas krievi neceļ pieminekļus latviešiem? Kāpēc Krievijas krievi neliek piemiņas zīmes latviešiem? Krievijas pilsētu centros nav nekādu pieminekļu un piemiņas zīmju saistībā ar Staļina teroru (Lielo teroru) un ar represētajiem latviešiem? Kur līdzvērtīgi pieminekļi un piemiņas zīmes igauņiem un lietuviešiem? Kur???
Ne jau latvieši slepkavoja krievus, bet krievi slepkavoja latviešus. Latvieši ir Otrā pasaules kara upuri, bet krievi ir Otrā pasaules kara vaininieki un kara noziedznieki.
Pobedas kults sistemātiski un konsekventi dzēš cilvēku atmiņas un patiesās vēstures liecības. Podedas kults reālo vēsturi aizvieto ar lielkrievu šovinismu un panslāvismu. Latviešiem par savu naudu nav neko jāceļ un neviena priekšā nav jātaisnojas. Maksāt kompensācijas represētajiem latviešiem un lūgt piedošanu Latvijai un latviešiem ir Krievijas krievu pienākums.
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Krievijas Zelta rublis uzvares usd !

13.05.2022. 15:41

»

Balagan

Hersonā iedzīvotāji ziņo, ka krievu Genocīds ir pieņemamāks par rietumu demokrātiju un rietumu pederastiskajām vērtībām


Krievijas zelta rublis uzsak triumfa gajienu tiesi ukraina !

Atbildēt

anti soross

13.05.2022. 15:34

»

Jukums

Laikam jau mēģini te pārspēt melošanā maniaku putinu. Krievu okupāciju neviens normāls ukrainis nekad nepieņems un nepacietīs


melo ebrejs zelenskis,vina podelniks aristovics,asv un nato !Krievija atbrivo ukrainu no banderu fasistiem.

Atbildēt

he, he

13.05.2022. 14:58

»

Jukums

Hersonā nekādi krievu karogi netika izkārti, nevajag tik truli melot! Hersonā cilvēki protestē pret nolādēto krievu okupācijas mēģinājumu joprojām, lai gan okupanti u viņiem šauj, met trokšņu granātas, nelikumīgi aiztur un nelikumīgi izsūta uz depresīvajiem Krievijas reģioniem. Līdzīgi, kā Latvijā krievu...


Hersonā 9.maiju svinēja trakāk kā Krievijā. Visi tur priecīgi un laimīgi. Kredīti Ukrainas bankām vairs nav jāmaksā, komunālie maksājumi mazi, Krievijas TV, mācības skolās krievu valodā, Krievijas pensijas un pabalsti. Visus ukraiņu nacionālistus, kas citiem neļāva dzīvot, ātri izķēra un aizsūtīja atpakaļ uz Ukrainu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...