Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smieklīgi

13.07.2020. 08:40

katrs švonders jebkurā valstī citiem vēl tikai ļaunu

Atbildēt

kāds sakars

10.07.2020. 09:57

»

?

Kapec kara saceju Gruzija ,trako sukasvili,sodien Gruzija grib tiesat


Cienījamam Saakašvili ar to, ka krieviem tūlīt būs "pizda"?
"СМЕРТЬ РОССИИ. Европа анонсировала полный отказ от нефти и газа. Обратный отсчет запущен" /kavkazcenter.com/

Atbildēt

Kas grib tiesat

10.07.2020. 09:10

»

?

Kapec kara saceju Gruzija ,trako sukasvili,sodien Gruzija grib tiesat


Krievijas bandits Ivanisvili?

Atbildēt

Covid66

09.07.2020. 20:27

Redz jā stratkom blondīnes un plikpauris sārts jums ir ielicis kliķi, bet jūs muļķa bļauri tālāk par sūda komentēšanu netiekat... man ir prieks kā jūs bidlas cepaties, ceru, ka no prieka paliksiet bikses!

Atbildēt

kā atgriezīsies?

09.07.2020. 17:10

»

!

Finansu amnestija un palielinats nodoklis izvedemajai naudai uz ofsoru rekiniem liks atgriezties krievu naudai Krievija !vai tiesam nav saprotams


Putins krievu bidlai ir cars un tētiņš, bet ASV finanšu ministrijai tas ir pidrilla un terorists. Katrs Putina maciņš, kura konti ir apķīlāti, jau desmitiem reižu ir apdomājis, kā to viskrieviskāko izdzimteni, kurš bradā (pagaidām noslēpies bunkurā) pa Cilvēku planētu, aizsūtīt pie staļina.

Atbildēt

nekā īpaša

09.07.2020. 17:05

»

nav saprotams jusu komenta teksts

sodien 09/07/2020 naftas cena 42,58 usd


Kad krievu fašistiskie izdzimteņi uzbruka Gruzijai, cena bija 142 un OPEC nebija piespiedis samazināt ieguves apjomus, gāzes cena bija 7-9 reizes lielāka.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

09.07.2020. 16:26

teikšu rupji: pat "krievos" obligātajā politinformācijā rotas poļitruks nedirsa tik šķidri, kā to pašlaik dara poļitruks Kasīklis! Es saprotu ka Kasīklis sava stulbuma māts domā ka tādiir arī lasītāji, bet L,Lapsam ar kura laipnu atļauju šādi mēsli tiek publicēti viņa interneta vietnē taču vajadzētu saprast ka ne visi lasītāji ir tiek lieli idioti un šāda muļķīga, lēta un nemākulīga propaganda tikai aizbaida domājošus cilvēkus! Un liekas to nesaprot arī izcilības centrā. bet kā kādreiz esot teicis Staņislavs Lems- "Pirms sāku lietot internetu, nezināju, ka pasaulē ir tik daudz idiotu".

Atbildēt

stalins

09.07.2020. 14:34

»

piekrītu organismam, kas saziņā lieto vergu feņu

Kad novembrī atklājās, ka uzvarējis Tramps un neizdosies noslēgt "restart" II, kremlī visiem piemetās smaga pļūtka...


Interesanti.Vismaz Tevi bija lasīt interesanti, nevis autora fantazējumus.
Kremlim liek spēlēt teātri ,ka viņi rūpējas par Trampa pārvēlēšanu. Kremlim liek uzkūdīt nemierus,anarhiju ASV un viņi to dara.Tas ir tas, kas ir reāli.Tā saucamā peregruzka...

Atbildēt

reptilis

09.07.2020. 12:34

Jā...ā,""spēcīga analītika"":))...negribētu nokļūt tāda izmeklētāja un tiesneša nagos...,kurš nespēj atrast likumsakarības ,bet ir ideoloģiski tendēts. Klintoni ņem kukuļus,bet Tramps vainīgs:)))..Obama neatļauj Ukrainai piegādāt ieročus...Tramps piegādā ,bet Tramps Krievijas ieliktenis:)))

Atbildēt

Хм

09.07.2020. 10:25

А что автор думает о Соросе, который вот так полностью официально выделил 30 млн структурам, которые все эти протесты организовывали в США? По логике автора-Сорос агент Кремля?

А что Кремлю выгодна ситуация в США. Да, выгодна. И что тут такого? Автора удивляет, что страны между собой спорят, борятся за влияние и т.д.?
Да, вот был скандал, что США прослушивали политиков Германии. Хотя казалось бы, это же союзники! Но вот все равно..своя рубашка ближе к телу. И это понятно и логично!

Atbildēt

to !

09.07.2020. 10:14

»

Parādnieks

Nerunā tā par nanoem mīļuem tautiešiem, kremļa trolli


Vai personības dubultošanās?

Atbildēt

nedirs nu

09.07.2020. 10:11

»

!

latviesu trolli nesaprasana gan par levitu ,gan par melno maidanu asv


Bezsmadzeņu zemākie primāti: homo nigreos un homo russicus, spējīgi pabuntot, bet ne Maidanu sarīkot. Tam nepieciešami augsti morāli intelektuāļi, kas jūs, protams, nevariet būt, pēc definīcijas

Atbildēt

to !

09.07.2020. 10:06

»

!

saskaiti atlikusos pastalniekus,bet ja tu liec ceribas uz psekiem,tad vini katru gadsimtu piedzivo Krievijas armijas paradi Varsava.21 gadsimts nebus iznemums


Poļi attīstās, bet jūsu, visu nicināmo civilizācijas pabiru, negatīvā selekcija pēdējos 100 gados ir sasniegusi savu apogeju. Tās apmēri 20. gadsimtā bija lielāki, nekā 1000 gados, kopš vikingi varmācīgi pievērsa vergus Bizantijas sātaniskai ideoloģijai.
Ko tur par poļiem, ja pat turki spēj saražot dronus, kas sistemātiski iznīcina krievu izslavētos (анало говнов нету) S-300 un S-400.
Aizmirstiet, lapķjas, partjankas un pufaikas, par uzvarām pār ķīniešiem, pirmais nopietnais konflikts un viņi mēneša laikā īstenos savas pretenzijas uz Dienvidsibīriju un tur dzīvojošām krievenēm.

Atbildēt

idiotam

09.07.2020. 09:50

»

nefantaze

visam Krievijas kaut cik ieverojamam biznesam ir Londonas jurisdikcija un ofsoru rekini.tagad tika palielinats nodoklis par valutas izvesanu no Krievijas,ofsoriem zud jega un briti izmanto jebkuru iespeju ievilkt nasis svesu naudu tapat ka asv.tapec kapitals atgriezisies Krievija


Kas ļaus kapitālam atgriezties? Nevajadzēja slēpt savu naudu valstīs, kur ir likumi pret noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem. No Krievijas jau vairs nav ko izvest, jo ienākumi no naftas un gāzes, kas sastādīja 70% eksporta, ir sarukuši četras reizes, bet bidlomasa vismaz ar palmu taukiem ir jāpabaro.

Atbildēt

Ārsts

09.07.2020. 09:00

Spalīši ir mazi, bet samērā žiperīgi balti tārpiņi, kuru garums ir no 2 līdz 12 mm. Mēnesis ir tā vidējais dzīves ilgums un tas parazitē resnās zarnas sākuma daļā. Katra mātīte diennaktī saražo aptuveni 12 tūkstošus oliņu, pēc tam tā iet bojā. Parasti oliņas tiek dētas naktī – mātīte izlien no anālās atveres un krokās ap to dēj oliņas, ārējās atveres apvidū radot niezi. To attīstība turpinās 4-5 stundas. Ja anālā atvere tiek instinktīvi pakasīta un vēlāk rokas netiek nomazgātas, tad ēšanas laikā, oliņām nonākot zarnu traktā, attīstās jauna spalīšu paaudze. Tāpat oliņām nokļūstot uz apakšveļas vai gultasveļas, kādu laiku tās vēl saglabā dzīvotspēju, kā rezultātā ir iespējama atkārtota inficēšanās. Ja cilvēks no jauna neinficējas, tad pēc mēneša spalīši iet bojā.

Spalīšu esamības raksturīgākie simptomi ir nieze anālās atveres rajonā, kuņģa zarnas traktas bojājumi, šķidra vēdera izeja. Iespējama arī apetītes pasliktināšanās, vēdera sāpes, garastāvokļa maiņas, uz izkārnījumiem pamanāmi mazi, balti tārpiņi.

Tāpēc gadījumā, ja kādam no ģimenes locekļiem tiek konstatēti spalīši, ļoti svarīgi ir ievērot higiēnu. Ieteicams katru dienu mainīt apakšveļu un gultasveļu, to izmazgājot un izgludinot.

Atbildēt

Yes

09.07.2020. 08:56

Spalîšu muca, labāk uzraksti ko par savu prezidentu, un ienadžus iztīri

Atbildēt

!

09.07.2020. 06:30

»

Wilibalds

palasïju komentárus.kremļa troļļi rullĕ


latviesu trolli nesaprasana gan par levitu ,gan par melno maidanu asv !

Atbildēt

!

09.07.2020. 01:13

»

to hm

Lai NATO tanki ātrāk varētu atbrīvot zemes līdz Urāliem, tie ir jāpieved vispirms tuvāk


saskaiti atlikusos pastalniekus,bet ja tu liec ceribas uz psekiem,tad vini katru gadsimtu piedzivo Krievijas armijas paradi Varsava.21 gadsimts nebus iznemums.

Atbildēt

nefantaze

09.07.2020. 01:11

»

to Gints

Tas jau neattieksies uz Putina organizētās noziedzības grupējumu, bet gan tikai uz dzimtcilvēkiem. Var jau būt, ka iesākumā ļaus valsti atstāt nelielām partijām katram ar 100 dolāriem kabatā un nelielu daudzumu iedzīves, kā bija ar "Filozofu kuģiem" 1922. bet ne vizināties, kā līdz šim. Ārzemju braucieni...


visam Krievijas kaut cik ieverojamam biznesam ir Londonas jurisdikcija un ofsoru rekini.tagad tika palielinats nodoklis par valutas izvesanu no Krievijas,ofsoriem zud jega un briti izmanto jebkuru iespeju ievilkt nasis svesu naudu tapat ka asv.tapec kapitals atgriezisies Krievija !

Atbildēt

Wilibalds

08.07.2020. 21:33

palasïju komentárus.kremļa troļļi rullĕ.

Atbildēt

W

08.07.2020. 21:29

»

Q

Autors nav ārstējams, jebkurš psihiatrs jums pateiks,iedzimta plānprātība, tas ir uz mūžu


Tiešām jābrīnās, ka to murmuli kasīkli vēl nav izslēguši. Kur var būt tik stulbs cirvis.

Atbildēt

tomēr

08.07.2020. 21:13

»

Pastalnaacistu murgi

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa


Krievu bidļjaķina tā vietā, lai klausītos Kirkorovu un ostītu līmi, visus Pietiek rakstus izlasa.

Atbildēt

to hm

08.07.2020. 21:11

»

hm

Kasīkli, tieši par šo tēmu K. Sivkovs sniedz interviju Dienai. Intervija pagara, ap pusstundu, bet paklausies, lai nevajadzētu rakstīt muļķības


Lai NATO tanki ātrāk varētu atbrīvot zemes līdz Urāliem, tie ir jāpieved vispirms tuvāk.

Atbildēt

to Gints

08.07.2020. 21:06

»

Gints

Domāju ka kļūdies. Ja noslēdz robežas, tad burbuļojoties tvaikam nav kur sprukt un sākas nemieri. Puķinam to nevajag. Tāpēc robežas paliks vaļā. Un kur gan brauks oligarhu meitas un dēli. Nesēdēs tak visu laiku rasijā


Tas jau neattieksies uz Putina organizētās noziedzības grupējumu, bet gan tikai uz dzimtcilvēkiem. Var jau būt, ka iesākumā ļaus valsti atstāt nelielām partijām katram ar 100 dolāriem kabatā un nelielu daudzumu iedzīves, kā bija ar "Filozofu kuģiem" 1922. bet ne vizināties, kā līdz šim. Ārzemju braucieni tā ir valūta, tāpat, kā kvalitatīvi produkti no ES un ASV, bet valūtas tūlīt vairs nebūs.
Pārsvarā visi tie, kuri apdraudēja varu, jau ir nogalināti vai nomukuši

Atbildēt

hm

08.07.2020. 20:50

Kasīkli, tieši par šo tēmu K. Sivkovs sniedz interviju Dienai. Intervija pagara, ap pusstundu, bet paklausies, lai nevajadzētu rakstīt muļķības.
https://www.youtube.com/watch?v vtqYLBKZ8Vw

Atbildēt

Gints

08.07.2020. 20:48

»

līdz šim

Visi krievi bija Putina īpašums de facto, tagad tas būs arī de jure. Iespējams, jau šogad neviens vairs nedrīkstēs atstāt valsti un nevienam nedrīkstēs būt valūta


Domāju ka kļūdies. Ja noslēdz robežas, tad burbuļojoties tvaikam nav kur sprukt un sākas nemieri. Puķinam to nevajag. Tāpēc robežas paliks vaļā. Un kur gan brauks oligarhu meitas un dēli. Nesēdēs tak visu laiku rasijā.
ps. Spriežot pēc komentāriem troļi te nepajokam ņemās.

Atbildēt

Protams !

08.07.2020. 20:05

»

Pastalnaacistu murgi

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa


lai mulki nedomatu par gaulaitera levita melosanu,amerikana karina izdaribam latvija un pec iesapejas mazak zinatu par notikumiem strategisko partneru zeme ,asv.

Atbildēt

WTF

08.07.2020. 20:01

Totals sviests un debilisms.. Lato, nu beidz tak sitos vidusskolas limena akstus publicet!!!

Atbildēt

Uldis

08.07.2020. 19:56

No vienas puses autoram ir taisnība. Katrs karš, vai terora akts pēdējo 100 gadu laikā ir bijis Krievijas sarīkots, Krievija tur ir piedalījusies, vai tas noticis ar tās ziņu.
Kas attiecas uz grautiņiem un marodierismu, tos atļāva rīkot demokrātu partijas mēri un gubernatori, pie republikāņiem bija likums un kārtība, tātad ne Trampa kungs, bet ASV dem-partijas pederasti un komunisti strādā kremļa labā, kā tas bija jau kopš Rūzvelta laikiem.

Atbildēt

ha-ha

08.07.2020. 19:35

»

He-he

Vispār jau autoram vajadzēja sākt savu stāstu ar to, ka gan Floids, gan policis, kurš viņu nožmiedza, abi bija krievu izlūkdienesta nelegālie aģenti, kuri gadu desmitiem leģendējās ASV, lai atbilstošajā brīdī izpildītu savu misiju...


Vispār jau Krievijā amerikāņu aģentu ir vismaz 1 uz 100 m2, jo vai gan savādāk mačo, alfatēviņš un superspiegs Putins būtu tā apdirsies, ka ne biežāk kā reizi mēnesī izlien laukā no sava bunkura?

Atbildēt

nekas nav jātirgo

08.07.2020. 19:30

»

!

vins tirgo rusofobiju,laikam jau perk,ja regulari dricele sadas mulkiba, vai cik vina mulkibas lasa tas nevienu neinterese


Nicinājums un pretīgums pret jums, cilvēces atkritumiem, pasaules sabiedrībai ir dabisks un pašsaprotams

Atbildēt

Krievija ir suverēna

08.07.2020. 19:27

»

Krievija beidzot pienemta suverena konstitucija !

kasiskli tu vari rakstit savas mulkibas ,kur gribi,vai pietiek.com vai sorositu delfos vai sabiedriskajas tualetes uz sienam,bet Krievija referenduma rezultata ar 80% nobalsojoso atbalstu beidzot pienema no asv neatkarigu konstituciju.Krievija savas robezas nosargas un ka labs paraugs parada visai pasaulei...


Neviens amerikānis nevar aizliegt krieviem 30 miljonus suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīkst, neviens nepiespiedīs krievus kaut vai 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ūdeni? Nevienam nav daļas gar to, ka krievu puikas bērnībā dupsē popi, bet kad tie aiziet armijā, tad oficieri - deģenerāti, bet dzīvē kaukāzieši. Kad kārtējo reizi Krieviju piemeklēs bads, nekādi amerikāņi neuzbāzīsies ar Trampa "kājiņām", kā bija ar Buša kājiņām deviņdesmito gadu sākumā. Varēsiet suverēni nosprāgt badā, bidlas. Kurš jums liedz dzīvot sūdos, kā 300 gadus atpakaļ un tam nevajag vēl vairākus desmitus tūkstošus bioatkritumu upuru no Covid 19, lai Krievijas Pederastijas virspidars varētu valdīt mūžīgi. Kurš tev, dzimtcilvēkam neļauj ar lapķjām un kerzavikiem suverēni strēbt skābo kāpostu zupu?
Tagad ir 340 000 Putina Zolotova vadītās, līdz zobiem bruņotās personīgās apsardzes, droši vien, kad paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins būs tronī uz mūžu, jums, bidlomasai, vajadzēs barot miljonu Rosgrardiešu. Visām spēka struktūrām ir dotas tiesības šaut uz ikvienu bioatkritumu, tai skaitā uz bērniem un sievietēm stāvoklī. Nesen tikai nošauts cilvēks par, it kā, nozagtām tapetēm. google: "В Екатеринбурге спецназ застрелил подозреваемого в краже четырех рулонов"
Kā jūs, netīrie lopiņi, taisieties nosargāt robežu, ja Austrumos ir pa vienam robežsargam uz km un ķīnieši staigā šurpu turpu pēc sirds patikas? Nevienam no jums neko nevajag, jo kam ir interese barot 70 - 80 miljonus lielo bidlomasu? Pasaules sabiedrība pagaidīs, kamēr jūs apsprāgsiet badā un paši sevi nokausiet, ja vien ķīnieši neizdomās ātrāk pievākt Dienvidsibīriju. Tad gan jūs tiksiet aizlaisti uz pārstrādi.

Atbildēt

Pastalnaacistu murgi

08.07.2020. 19:26

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa.

Atbildēt

!

08.07.2020. 18:59

»

Q

Autors nav ārstējams, jebkurš psihiatrs jums pateiks,iedzimta plānprātība, tas ir uz mūžu


vins tirgo rusofobiju,laikam jau perk,ja regulari dricele sadas mulkiba, vai cik vina mulkibas lasa tas nevienu neinterese !

Atbildēt

Krievija beidzot pienemta suverena konstitucija !

08.07.2020. 18:53

kasiskli tu vari rakstit savas mulkibas ,kur gribi,vai pietiek.com vai sorositu delfos vai sabiedriskajas tualetes uz sienam,bet Krievija referenduma rezultata ar 80% nobalsojoso atbalstu beidzot pienema no asv neatkarigu konstituciju.Krievija savas robezas nosargas un ka labs paraugs parada visai pasaulei,tai skaita ari latvijai ,ka suverenitate ir atgustama no asv kolonizatoriem.

Atbildēt

soreiz mulkigs raksts

08.07.2020. 18:42

Varbut Krievijai kaut kas ir vai nav izdevigi, bet vai tiešām tā dod naudu Sorosam un parejiem demokratu sponsoriem, kas iedevusi vairak ka 100 miljonus BLM? par so naudu var algot profesionalus protestetajis uz nebedu

Atbildēt

He-he

08.07.2020. 18:32

Vispār jau autoram vajadzēja sākt savu stāstu ar to, ka gan Floids, gan policis, kurš viņu nožmiedza, abi bija krievu izlūkdienesta nelegālie aģenti, kuri gadu desmitiem leģendējās ASV, lai atbilstošajā brīdī izpildītu savu misiju... :)
Un zelta zārku sagādāja Krievijas vēstniecība ASV...:)
Bezcerīgs kadrs šis Izcilības centra kasītājs...

Atbildēt

Žīdu cionisti

08.07.2020. 18:09

»

Ciomisti ebreji

ir tie, kas iejaucas visu valstu lietas un ir ieintereaeti, lai daudz kur butu nemieri. Aiz Putina jau ar stav ebreji Rotenbergi u.c. shis tauti as klani. Asv atkal Rotshikdi, Rokfelleri, Morgani un citas ebreju dzimtas


Tev taisnība, žīdu cionists sēž Rīgas pilī un cits Kremlī, Latviju un Krieviju izmantos jaunās Hazārijas celtniecībai globālā finansu korporokrātija. Pagaidām bidlas Krievijā plāno sadzīt elektroniskā koncentrācijas nometnē. Lai Latvijā un Krievijā ierobežotu “etnisko šovinismu” un atbrīvotos no liekā balasta. Līdz 2025. gadam cionisti plāno Latvijas iedzīvotāju skaitu samazināt uz pusi. C19 izstrādāja ASV jau 2015. gadā. Tas bija publicēts zinātniskajā žurnālā. Kriemlis to uzzināja un arī sars-2 sastiķēja ar sikspārņa vīrusa olbaltumvielu. Un Sibīrijā izmēģināja pret krieviem. Krievijā C19 izplatījās no 2019. g. augusta. Tagad zināms, ka C19 ir neprognozējams un caur hemoglobeīnu ietekmē visus orgānus. Cieš vājākie katram. Konstaēts, ka vakcīnu nav iespējams izstrādāt, kura darbotos ilgāk par mēnesi.

Volodja Bunkers Konstitucija to visu zin. Un taisās par caru Hazārijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...