Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smieklīgi

13.07.2020. 08:40

katrs švonders jebkurā valstī citiem vēl tikai ļaunu

Atbildēt

kāds sakars

10.07.2020. 09:57

»

?

Kapec kara saceju Gruzija ,trako sukasvili,sodien Gruzija grib tiesat


Cienījamam Saakašvili ar to, ka krieviem tūlīt būs "pizda"?
"СМЕРТЬ РОССИИ. Европа анонсировала полный отказ от нефти и газа. Обратный отсчет запущен" /kavkazcenter.com/

Atbildēt

Kas grib tiesat

10.07.2020. 09:10

»

?

Kapec kara saceju Gruzija ,trako sukasvili,sodien Gruzija grib tiesat


Krievijas bandits Ivanisvili?

Atbildēt

Covid66

09.07.2020. 20:27

Redz jā stratkom blondīnes un plikpauris sārts jums ir ielicis kliķi, bet jūs muļķa bļauri tālāk par sūda komentēšanu netiekat... man ir prieks kā jūs bidlas cepaties, ceru, ka no prieka paliksiet bikses!

Atbildēt

kā atgriezīsies?

09.07.2020. 17:10

»

!

Finansu amnestija un palielinats nodoklis izvedemajai naudai uz ofsoru rekiniem liks atgriezties krievu naudai Krievija !vai tiesam nav saprotams


Putins krievu bidlai ir cars un tētiņš, bet ASV finanšu ministrijai tas ir pidrilla un terorists. Katrs Putina maciņš, kura konti ir apķīlāti, jau desmitiem reižu ir apdomājis, kā to viskrieviskāko izdzimteni, kurš bradā (pagaidām noslēpies bunkurā) pa Cilvēku planētu, aizsūtīt pie staļina.

Atbildēt

nekā īpaša

09.07.2020. 17:05

»

nav saprotams jusu komenta teksts

sodien 09/07/2020 naftas cena 42,58 usd


Kad krievu fašistiskie izdzimteņi uzbruka Gruzijai, cena bija 142 un OPEC nebija piespiedis samazināt ieguves apjomus, gāzes cena bija 7-9 reizes lielāka.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

09.07.2020. 16:26

teikšu rupji: pat "krievos" obligātajā politinformācijā rotas poļitruks nedirsa tik šķidri, kā to pašlaik dara poļitruks Kasīklis! Es saprotu ka Kasīklis sava stulbuma māts domā ka tādiir arī lasītāji, bet L,Lapsam ar kura laipnu atļauju šādi mēsli tiek publicēti viņa interneta vietnē taču vajadzētu saprast ka ne visi lasītāji ir tiek lieli idioti un šāda muļķīga, lēta un nemākulīga propaganda tikai aizbaida domājošus cilvēkus! Un liekas to nesaprot arī izcilības centrā. bet kā kādreiz esot teicis Staņislavs Lems- "Pirms sāku lietot internetu, nezināju, ka pasaulē ir tik daudz idiotu".

Atbildēt

stalins

09.07.2020. 14:34

»

piekrītu organismam, kas saziņā lieto vergu feņu

Kad novembrī atklājās, ka uzvarējis Tramps un neizdosies noslēgt "restart" II, kremlī visiem piemetās smaga pļūtka...


Interesanti.Vismaz Tevi bija lasīt interesanti, nevis autora fantazējumus.
Kremlim liek spēlēt teātri ,ka viņi rūpējas par Trampa pārvēlēšanu. Kremlim liek uzkūdīt nemierus,anarhiju ASV un viņi to dara.Tas ir tas, kas ir reāli.Tā saucamā peregruzka...

Atbildēt

reptilis

09.07.2020. 12:34

Jā...ā,""spēcīga analītika"":))...negribētu nokļūt tāda izmeklētāja un tiesneša nagos...,kurš nespēj atrast likumsakarības ,bet ir ideoloģiski tendēts. Klintoni ņem kukuļus,bet Tramps vainīgs:)))..Obama neatļauj Ukrainai piegādāt ieročus...Tramps piegādā ,bet Tramps Krievijas ieliktenis:)))

Atbildēt

Хм

09.07.2020. 10:25

А что автор думает о Соросе, который вот так полностью официально выделил 30 млн структурам, которые все эти протесты организовывали в США? По логике автора-Сорос агент Кремля?

А что Кремлю выгодна ситуация в США. Да, выгодна. И что тут такого? Автора удивляет, что страны между собой спорят, борятся за влияние и т.д.?
Да, вот был скандал, что США прослушивали политиков Германии. Хотя казалось бы, это же союзники! Но вот все равно..своя рубашка ближе к телу. И это понятно и логично!

Atbildēt

to !

09.07.2020. 10:14

»

Parādnieks

Nerunā tā par nanoem mīļuem tautiešiem, kremļa trolli


Vai personības dubultošanās?

Atbildēt

nedirs nu

09.07.2020. 10:11

»

!

latviesu trolli nesaprasana gan par levitu ,gan par melno maidanu asv


Bezsmadzeņu zemākie primāti: homo nigreos un homo russicus, spējīgi pabuntot, bet ne Maidanu sarīkot. Tam nepieciešami augsti morāli intelektuāļi, kas jūs, protams, nevariet būt, pēc definīcijas

Atbildēt

to !

09.07.2020. 10:06

»

!

saskaiti atlikusos pastalniekus,bet ja tu liec ceribas uz psekiem,tad vini katru gadsimtu piedzivo Krievijas armijas paradi Varsava.21 gadsimts nebus iznemums


Poļi attīstās, bet jūsu, visu nicināmo civilizācijas pabiru, negatīvā selekcija pēdējos 100 gados ir sasniegusi savu apogeju. Tās apmēri 20. gadsimtā bija lielāki, nekā 1000 gados, kopš vikingi varmācīgi pievērsa vergus Bizantijas sātaniskai ideoloģijai.
Ko tur par poļiem, ja pat turki spēj saražot dronus, kas sistemātiski iznīcina krievu izslavētos (анало говнов нету) S-300 un S-400.
Aizmirstiet, lapķjas, partjankas un pufaikas, par uzvarām pār ķīniešiem, pirmais nopietnais konflikts un viņi mēneša laikā īstenos savas pretenzijas uz Dienvidsibīriju un tur dzīvojošām krievenēm.

Atbildēt

idiotam

09.07.2020. 09:50

»

nefantaze

visam Krievijas kaut cik ieverojamam biznesam ir Londonas jurisdikcija un ofsoru rekini.tagad tika palielinats nodoklis par valutas izvesanu no Krievijas,ofsoriem zud jega un briti izmanto jebkuru iespeju ievilkt nasis svesu naudu tapat ka asv.tapec kapitals atgriezisies Krievija


Kas ļaus kapitālam atgriezties? Nevajadzēja slēpt savu naudu valstīs, kur ir likumi pret noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem. No Krievijas jau vairs nav ko izvest, jo ienākumi no naftas un gāzes, kas sastādīja 70% eksporta, ir sarukuši četras reizes, bet bidlomasa vismaz ar palmu taukiem ir jāpabaro.

Atbildēt

Ārsts

09.07.2020. 09:00

Spalīši ir mazi, bet samērā žiperīgi balti tārpiņi, kuru garums ir no 2 līdz 12 mm. Mēnesis ir tā vidējais dzīves ilgums un tas parazitē resnās zarnas sākuma daļā. Katra mātīte diennaktī saražo aptuveni 12 tūkstošus oliņu, pēc tam tā iet bojā. Parasti oliņas tiek dētas naktī – mātīte izlien no anālās atveres un krokās ap to dēj oliņas, ārējās atveres apvidū radot niezi. To attīstība turpinās 4-5 stundas. Ja anālā atvere tiek instinktīvi pakasīta un vēlāk rokas netiek nomazgātas, tad ēšanas laikā, oliņām nonākot zarnu traktā, attīstās jauna spalīšu paaudze. Tāpat oliņām nokļūstot uz apakšveļas vai gultasveļas, kādu laiku tās vēl saglabā dzīvotspēju, kā rezultātā ir iespējama atkārtota inficēšanās. Ja cilvēks no jauna neinficējas, tad pēc mēneša spalīši iet bojā.

Spalīšu esamības raksturīgākie simptomi ir nieze anālās atveres rajonā, kuņģa zarnas traktas bojājumi, šķidra vēdera izeja. Iespējama arī apetītes pasliktināšanās, vēdera sāpes, garastāvokļa maiņas, uz izkārnījumiem pamanāmi mazi, balti tārpiņi.

Tāpēc gadījumā, ja kādam no ģimenes locekļiem tiek konstatēti spalīši, ļoti svarīgi ir ievērot higiēnu. Ieteicams katru dienu mainīt apakšveļu un gultasveļu, to izmazgājot un izgludinot.

Atbildēt

Yes

09.07.2020. 08:56

Spalîšu muca, labāk uzraksti ko par savu prezidentu, un ienadžus iztīri

Atbildēt

!

09.07.2020. 06:30

»

Wilibalds

palasïju komentárus.kremļa troļļi rullĕ


latviesu trolli nesaprasana gan par levitu ,gan par melno maidanu asv !

Atbildēt

!

09.07.2020. 01:13

»

to hm

Lai NATO tanki ātrāk varētu atbrīvot zemes līdz Urāliem, tie ir jāpieved vispirms tuvāk


saskaiti atlikusos pastalniekus,bet ja tu liec ceribas uz psekiem,tad vini katru gadsimtu piedzivo Krievijas armijas paradi Varsava.21 gadsimts nebus iznemums.

Atbildēt

nefantaze

09.07.2020. 01:11

»

to Gints

Tas jau neattieksies uz Putina organizētās noziedzības grupējumu, bet gan tikai uz dzimtcilvēkiem. Var jau būt, ka iesākumā ļaus valsti atstāt nelielām partijām katram ar 100 dolāriem kabatā un nelielu daudzumu iedzīves, kā bija ar "Filozofu kuģiem" 1922. bet ne vizināties, kā līdz šim. Ārzemju braucieni...


visam Krievijas kaut cik ieverojamam biznesam ir Londonas jurisdikcija un ofsoru rekini.tagad tika palielinats nodoklis par valutas izvesanu no Krievijas,ofsoriem zud jega un briti izmanto jebkuru iespeju ievilkt nasis svesu naudu tapat ka asv.tapec kapitals atgriezisies Krievija !

Atbildēt

Wilibalds

08.07.2020. 21:33

palasïju komentárus.kremļa troļļi rullĕ.

Atbildēt

W

08.07.2020. 21:29

»

Q

Autors nav ārstējams, jebkurš psihiatrs jums pateiks,iedzimta plānprātība, tas ir uz mūžu


Tiešām jābrīnās, ka to murmuli kasīkli vēl nav izslēguši. Kur var būt tik stulbs cirvis.

Atbildēt

tomēr

08.07.2020. 21:13

»

Pastalnaacistu murgi

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa


Krievu bidļjaķina tā vietā, lai klausītos Kirkorovu un ostītu līmi, visus Pietiek rakstus izlasa.

Atbildēt

to hm

08.07.2020. 21:11

»

hm

Kasīkli, tieši par šo tēmu K. Sivkovs sniedz interviju Dienai. Intervija pagara, ap pusstundu, bet paklausies, lai nevajadzētu rakstīt muļķības


Lai NATO tanki ātrāk varētu atbrīvot zemes līdz Urāliem, tie ir jāpieved vispirms tuvāk.

Atbildēt

to Gints

08.07.2020. 21:06

»

Gints

Domāju ka kļūdies. Ja noslēdz robežas, tad burbuļojoties tvaikam nav kur sprukt un sākas nemieri. Puķinam to nevajag. Tāpēc robežas paliks vaļā. Un kur gan brauks oligarhu meitas un dēli. Nesēdēs tak visu laiku rasijā


Tas jau neattieksies uz Putina organizētās noziedzības grupējumu, bet gan tikai uz dzimtcilvēkiem. Var jau būt, ka iesākumā ļaus valsti atstāt nelielām partijām katram ar 100 dolāriem kabatā un nelielu daudzumu iedzīves, kā bija ar "Filozofu kuģiem" 1922. bet ne vizināties, kā līdz šim. Ārzemju braucieni tā ir valūta, tāpat, kā kvalitatīvi produkti no ES un ASV, bet valūtas tūlīt vairs nebūs.
Pārsvarā visi tie, kuri apdraudēja varu, jau ir nogalināti vai nomukuši

Atbildēt

hm

08.07.2020. 20:50

Kasīkli, tieši par šo tēmu K. Sivkovs sniedz interviju Dienai. Intervija pagara, ap pusstundu, bet paklausies, lai nevajadzētu rakstīt muļķības.
https://www.youtube.com/watch?v vtqYLBKZ8Vw

Atbildēt

Gints

08.07.2020. 20:48

»

līdz šim

Visi krievi bija Putina īpašums de facto, tagad tas būs arī de jure. Iespējams, jau šogad neviens vairs nedrīkstēs atstāt valsti un nevienam nedrīkstēs būt valūta


Domāju ka kļūdies. Ja noslēdz robežas, tad burbuļojoties tvaikam nav kur sprukt un sākas nemieri. Puķinam to nevajag. Tāpēc robežas paliks vaļā. Un kur gan brauks oligarhu meitas un dēli. Nesēdēs tak visu laiku rasijā.
ps. Spriežot pēc komentāriem troļi te nepajokam ņemās.

Atbildēt

Protams !

08.07.2020. 20:05

»

Pastalnaacistu murgi

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa


lai mulki nedomatu par gaulaitera levita melosanu,amerikana karina izdaribam latvija un pec iesapejas mazak zinatu par notikumiem strategisko partneru zeme ,asv.

Atbildēt

WTF

08.07.2020. 20:01

Totals sviests un debilisms.. Lato, nu beidz tak sitos vidusskolas limena akstus publicet!!!

Atbildēt

Uldis

08.07.2020. 19:56

No vienas puses autoram ir taisnība. Katrs karš, vai terora akts pēdējo 100 gadu laikā ir bijis Krievijas sarīkots, Krievija tur ir piedalījusies, vai tas noticis ar tās ziņu.
Kas attiecas uz grautiņiem un marodierismu, tos atļāva rīkot demokrātu partijas mēri un gubernatori, pie republikāņiem bija likums un kārtība, tātad ne Trampa kungs, bet ASV dem-partijas pederasti un komunisti strādā kremļa labā, kā tas bija jau kopš Rūzvelta laikiem.

Atbildēt

ha-ha

08.07.2020. 19:35

»

He-he

Vispār jau autoram vajadzēja sākt savu stāstu ar to, ka gan Floids, gan policis, kurš viņu nožmiedza, abi bija krievu izlūkdienesta nelegālie aģenti, kuri gadu desmitiem leģendējās ASV, lai atbilstošajā brīdī izpildītu savu misiju...


Vispār jau Krievijā amerikāņu aģentu ir vismaz 1 uz 100 m2, jo vai gan savādāk mačo, alfatēviņš un superspiegs Putins būtu tā apdirsies, ka ne biežāk kā reizi mēnesī izlien laukā no sava bunkura?

Atbildēt

nekas nav jātirgo

08.07.2020. 19:30

»

!

vins tirgo rusofobiju,laikam jau perk,ja regulari dricele sadas mulkiba, vai cik vina mulkibas lasa tas nevienu neinterese


Nicinājums un pretīgums pret jums, cilvēces atkritumiem, pasaules sabiedrībai ir dabisks un pašsaprotams

Atbildēt

Krievija ir suverēna

08.07.2020. 19:27

»

Krievija beidzot pienemta suverena konstitucija !

kasiskli tu vari rakstit savas mulkibas ,kur gribi,vai pietiek.com vai sorositu delfos vai sabiedriskajas tualetes uz sienam,bet Krievija referenduma rezultata ar 80% nobalsojoso atbalstu beidzot pienema no asv neatkarigu konstituciju.Krievija savas robezas nosargas un ka labs paraugs parada visai pasaulei...


Neviens amerikānis nevar aizliegt krieviem 30 miljonus suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīkst, neviens nepiespiedīs krievus kaut vai 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ūdeni? Nevienam nav daļas gar to, ka krievu puikas bērnībā dupsē popi, bet kad tie aiziet armijā, tad oficieri - deģenerāti, bet dzīvē kaukāzieši. Kad kārtējo reizi Krieviju piemeklēs bads, nekādi amerikāņi neuzbāzīsies ar Trampa "kājiņām", kā bija ar Buša kājiņām deviņdesmito gadu sākumā. Varēsiet suverēni nosprāgt badā, bidlas. Kurš jums liedz dzīvot sūdos, kā 300 gadus atpakaļ un tam nevajag vēl vairākus desmitus tūkstošus bioatkritumu upuru no Covid 19, lai Krievijas Pederastijas virspidars varētu valdīt mūžīgi. Kurš tev, dzimtcilvēkam neļauj ar lapķjām un kerzavikiem suverēni strēbt skābo kāpostu zupu?
Tagad ir 340 000 Putina Zolotova vadītās, līdz zobiem bruņotās personīgās apsardzes, droši vien, kad paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins būs tronī uz mūžu, jums, bidlomasai, vajadzēs barot miljonu Rosgrardiešu. Visām spēka struktūrām ir dotas tiesības šaut uz ikvienu bioatkritumu, tai skaitā uz bērniem un sievietēm stāvoklī. Nesen tikai nošauts cilvēks par, it kā, nozagtām tapetēm. google: "В Екатеринбурге спецназ застрелил подозреваемого в краже четырех рулонов"
Kā jūs, netīrie lopiņi, taisieties nosargāt robežu, ja Austrumos ir pa vienam robežsargam uz km un ķīnieši staigā šurpu turpu pēc sirds patikas? Nevienam no jums neko nevajag, jo kam ir interese barot 70 - 80 miljonus lielo bidlomasu? Pasaules sabiedrība pagaidīs, kamēr jūs apsprāgsiet badā un paši sevi nokausiet, ja vien ķīnieši neizdomās ātrāk pievākt Dienvidsibīriju. Tad gan jūs tiksiet aizlaisti uz pārstrādi.

Atbildēt

Pastalnaacistu murgi

08.07.2020. 19:26

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa.

Atbildēt

!

08.07.2020. 18:59

»

Q

Autors nav ārstējams, jebkurš psihiatrs jums pateiks,iedzimta plānprātība, tas ir uz mūžu


vins tirgo rusofobiju,laikam jau perk,ja regulari dricele sadas mulkiba, vai cik vina mulkibas lasa tas nevienu neinterese !

Atbildēt

Krievija beidzot pienemta suverena konstitucija !

08.07.2020. 18:53

kasiskli tu vari rakstit savas mulkibas ,kur gribi,vai pietiek.com vai sorositu delfos vai sabiedriskajas tualetes uz sienam,bet Krievija referenduma rezultata ar 80% nobalsojoso atbalstu beidzot pienema no asv neatkarigu konstituciju.Krievija savas robezas nosargas un ka labs paraugs parada visai pasaulei,tai skaita ari latvijai ,ka suverenitate ir atgustama no asv kolonizatoriem.

Atbildēt

soreiz mulkigs raksts

08.07.2020. 18:42

Varbut Krievijai kaut kas ir vai nav izdevigi, bet vai tiešām tā dod naudu Sorosam un parejiem demokratu sponsoriem, kas iedevusi vairak ka 100 miljonus BLM? par so naudu var algot profesionalus protestetajis uz nebedu

Atbildēt

He-he

08.07.2020. 18:32

Vispār jau autoram vajadzēja sākt savu stāstu ar to, ka gan Floids, gan policis, kurš viņu nožmiedza, abi bija krievu izlūkdienesta nelegālie aģenti, kuri gadu desmitiem leģendējās ASV, lai atbilstošajā brīdī izpildītu savu misiju... :)
Un zelta zārku sagādāja Krievijas vēstniecība ASV...:)
Bezcerīgs kadrs šis Izcilības centra kasītājs...

Atbildēt

Žīdu cionisti

08.07.2020. 18:09

»

Ciomisti ebreji

ir tie, kas iejaucas visu valstu lietas un ir ieintereaeti, lai daudz kur butu nemieri. Aiz Putina jau ar stav ebreji Rotenbergi u.c. shis tauti as klani. Asv atkal Rotshikdi, Rokfelleri, Morgani un citas ebreju dzimtas


Tev taisnība, žīdu cionists sēž Rīgas pilī un cits Kremlī, Latviju un Krieviju izmantos jaunās Hazārijas celtniecībai globālā finansu korporokrātija. Pagaidām bidlas Krievijā plāno sadzīt elektroniskā koncentrācijas nometnē. Lai Latvijā un Krievijā ierobežotu “etnisko šovinismu” un atbrīvotos no liekā balasta. Līdz 2025. gadam cionisti plāno Latvijas iedzīvotāju skaitu samazināt uz pusi. C19 izstrādāja ASV jau 2015. gadā. Tas bija publicēts zinātniskajā žurnālā. Kriemlis to uzzināja un arī sars-2 sastiķēja ar sikspārņa vīrusa olbaltumvielu. Un Sibīrijā izmēģināja pret krieviem. Krievijā C19 izplatījās no 2019. g. augusta. Tagad zināms, ka C19 ir neprognozējams un caur hemoglobeīnu ietekmē visus orgānus. Cieš vājākie katram. Konstaēts, ka vakcīnu nav iespējams izstrādāt, kura darbotos ilgāk par mēnesi.

Volodja Bunkers Konstitucija to visu zin. Un taisās par caru Hazārijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...