Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smieklīgi

13.07.2020. 08:40

katrs švonders jebkurā valstī citiem vēl tikai ļaunu

Atbildēt

kāds sakars

10.07.2020. 09:57

»

?

Kapec kara saceju Gruzija ,trako sukasvili,sodien Gruzija grib tiesat


Cienījamam Saakašvili ar to, ka krieviem tūlīt būs "pizda"?
"СМЕРТЬ РОССИИ. Европа анонсировала полный отказ от нефти и газа. Обратный отсчет запущен" /kavkazcenter.com/

Atbildēt

Kas grib tiesat

10.07.2020. 09:10

»

?

Kapec kara saceju Gruzija ,trako sukasvili,sodien Gruzija grib tiesat


Krievijas bandits Ivanisvili?

Atbildēt

Covid66

09.07.2020. 20:27

Redz jā stratkom blondīnes un plikpauris sārts jums ir ielicis kliķi, bet jūs muļķa bļauri tālāk par sūda komentēšanu netiekat... man ir prieks kā jūs bidlas cepaties, ceru, ka no prieka paliksiet bikses!

Atbildēt

kā atgriezīsies?

09.07.2020. 17:10

»

!

Finansu amnestija un palielinats nodoklis izvedemajai naudai uz ofsoru rekiniem liks atgriezties krievu naudai Krievija !vai tiesam nav saprotams


Putins krievu bidlai ir cars un tētiņš, bet ASV finanšu ministrijai tas ir pidrilla un terorists. Katrs Putina maciņš, kura konti ir apķīlāti, jau desmitiem reižu ir apdomājis, kā to viskrieviskāko izdzimteni, kurš bradā (pagaidām noslēpies bunkurā) pa Cilvēku planētu, aizsūtīt pie staļina.

Atbildēt

nekā īpaša

09.07.2020. 17:05

»

nav saprotams jusu komenta teksts

sodien 09/07/2020 naftas cena 42,58 usd


Kad krievu fašistiskie izdzimteņi uzbruka Gruzijai, cena bija 142 un OPEC nebija piespiedis samazināt ieguves apjomus, gāzes cena bija 7-9 reizes lielāka.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

09.07.2020. 16:26

teikšu rupji: pat "krievos" obligātajā politinformācijā rotas poļitruks nedirsa tik šķidri, kā to pašlaik dara poļitruks Kasīklis! Es saprotu ka Kasīklis sava stulbuma māts domā ka tādiir arī lasītāji, bet L,Lapsam ar kura laipnu atļauju šādi mēsli tiek publicēti viņa interneta vietnē taču vajadzētu saprast ka ne visi lasītāji ir tiek lieli idioti un šāda muļķīga, lēta un nemākulīga propaganda tikai aizbaida domājošus cilvēkus! Un liekas to nesaprot arī izcilības centrā. bet kā kādreiz esot teicis Staņislavs Lems- "Pirms sāku lietot internetu, nezināju, ka pasaulē ir tik daudz idiotu".

Atbildēt

stalins

09.07.2020. 14:34

»

piekrītu organismam, kas saziņā lieto vergu feņu

Kad novembrī atklājās, ka uzvarējis Tramps un neizdosies noslēgt "restart" II, kremlī visiem piemetās smaga pļūtka...


Interesanti.Vismaz Tevi bija lasīt interesanti, nevis autora fantazējumus.
Kremlim liek spēlēt teātri ,ka viņi rūpējas par Trampa pārvēlēšanu. Kremlim liek uzkūdīt nemierus,anarhiju ASV un viņi to dara.Tas ir tas, kas ir reāli.Tā saucamā peregruzka...

Atbildēt

reptilis

09.07.2020. 12:34

Jā...ā,""spēcīga analītika"":))...negribētu nokļūt tāda izmeklētāja un tiesneša nagos...,kurš nespēj atrast likumsakarības ,bet ir ideoloģiski tendēts. Klintoni ņem kukuļus,bet Tramps vainīgs:)))..Obama neatļauj Ukrainai piegādāt ieročus...Tramps piegādā ,bet Tramps Krievijas ieliktenis:)))

Atbildēt

Хм

09.07.2020. 10:25

А что автор думает о Соросе, который вот так полностью официально выделил 30 млн структурам, которые все эти протесты организовывали в США? По логике автора-Сорос агент Кремля?

А что Кремлю выгодна ситуация в США. Да, выгодна. И что тут такого? Автора удивляет, что страны между собой спорят, борятся за влияние и т.д.?
Да, вот был скандал, что США прослушивали политиков Германии. Хотя казалось бы, это же союзники! Но вот все равно..своя рубашка ближе к телу. И это понятно и логично!

Atbildēt

to !

09.07.2020. 10:14

»

Parādnieks

Nerunā tā par nanoem mīļuem tautiešiem, kremļa trolli


Vai personības dubultošanās?

Atbildēt

nedirs nu

09.07.2020. 10:11

»

!

latviesu trolli nesaprasana gan par levitu ,gan par melno maidanu asv


Bezsmadzeņu zemākie primāti: homo nigreos un homo russicus, spējīgi pabuntot, bet ne Maidanu sarīkot. Tam nepieciešami augsti morāli intelektuāļi, kas jūs, protams, nevariet būt, pēc definīcijas

Atbildēt

to !

09.07.2020. 10:06

»

!

saskaiti atlikusos pastalniekus,bet ja tu liec ceribas uz psekiem,tad vini katru gadsimtu piedzivo Krievijas armijas paradi Varsava.21 gadsimts nebus iznemums


Poļi attīstās, bet jūsu, visu nicināmo civilizācijas pabiru, negatīvā selekcija pēdējos 100 gados ir sasniegusi savu apogeju. Tās apmēri 20. gadsimtā bija lielāki, nekā 1000 gados, kopš vikingi varmācīgi pievērsa vergus Bizantijas sātaniskai ideoloģijai.
Ko tur par poļiem, ja pat turki spēj saražot dronus, kas sistemātiski iznīcina krievu izslavētos (анало говнов нету) S-300 un S-400.
Aizmirstiet, lapķjas, partjankas un pufaikas, par uzvarām pār ķīniešiem, pirmais nopietnais konflikts un viņi mēneša laikā īstenos savas pretenzijas uz Dienvidsibīriju un tur dzīvojošām krievenēm.

Atbildēt

idiotam

09.07.2020. 09:50

»

nefantaze

visam Krievijas kaut cik ieverojamam biznesam ir Londonas jurisdikcija un ofsoru rekini.tagad tika palielinats nodoklis par valutas izvesanu no Krievijas,ofsoriem zud jega un briti izmanto jebkuru iespeju ievilkt nasis svesu naudu tapat ka asv.tapec kapitals atgriezisies Krievija


Kas ļaus kapitālam atgriezties? Nevajadzēja slēpt savu naudu valstīs, kur ir likumi pret noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem. No Krievijas jau vairs nav ko izvest, jo ienākumi no naftas un gāzes, kas sastādīja 70% eksporta, ir sarukuši četras reizes, bet bidlomasa vismaz ar palmu taukiem ir jāpabaro.

Atbildēt

Ārsts

09.07.2020. 09:00

Spalīši ir mazi, bet samērā žiperīgi balti tārpiņi, kuru garums ir no 2 līdz 12 mm. Mēnesis ir tā vidējais dzīves ilgums un tas parazitē resnās zarnas sākuma daļā. Katra mātīte diennaktī saražo aptuveni 12 tūkstošus oliņu, pēc tam tā iet bojā. Parasti oliņas tiek dētas naktī – mātīte izlien no anālās atveres un krokās ap to dēj oliņas, ārējās atveres apvidū radot niezi. To attīstība turpinās 4-5 stundas. Ja anālā atvere tiek instinktīvi pakasīta un vēlāk rokas netiek nomazgātas, tad ēšanas laikā, oliņām nonākot zarnu traktā, attīstās jauna spalīšu paaudze. Tāpat oliņām nokļūstot uz apakšveļas vai gultasveļas, kādu laiku tās vēl saglabā dzīvotspēju, kā rezultātā ir iespējama atkārtota inficēšanās. Ja cilvēks no jauna neinficējas, tad pēc mēneša spalīši iet bojā.

Spalīšu esamības raksturīgākie simptomi ir nieze anālās atveres rajonā, kuņģa zarnas traktas bojājumi, šķidra vēdera izeja. Iespējama arī apetītes pasliktināšanās, vēdera sāpes, garastāvokļa maiņas, uz izkārnījumiem pamanāmi mazi, balti tārpiņi.

Tāpēc gadījumā, ja kādam no ģimenes locekļiem tiek konstatēti spalīši, ļoti svarīgi ir ievērot higiēnu. Ieteicams katru dienu mainīt apakšveļu un gultasveļu, to izmazgājot un izgludinot.

Atbildēt

Yes

09.07.2020. 08:56

Spalîšu muca, labāk uzraksti ko par savu prezidentu, un ienadžus iztīri

Atbildēt

!

09.07.2020. 06:30

»

Wilibalds

palasïju komentárus.kremļa troļļi rullĕ


latviesu trolli nesaprasana gan par levitu ,gan par melno maidanu asv !

Atbildēt

!

09.07.2020. 01:13

»

to hm

Lai NATO tanki ātrāk varētu atbrīvot zemes līdz Urāliem, tie ir jāpieved vispirms tuvāk


saskaiti atlikusos pastalniekus,bet ja tu liec ceribas uz psekiem,tad vini katru gadsimtu piedzivo Krievijas armijas paradi Varsava.21 gadsimts nebus iznemums.

Atbildēt

nefantaze

09.07.2020. 01:11

»

to Gints

Tas jau neattieksies uz Putina organizētās noziedzības grupējumu, bet gan tikai uz dzimtcilvēkiem. Var jau būt, ka iesākumā ļaus valsti atstāt nelielām partijām katram ar 100 dolāriem kabatā un nelielu daudzumu iedzīves, kā bija ar "Filozofu kuģiem" 1922. bet ne vizināties, kā līdz šim. Ārzemju braucieni...


visam Krievijas kaut cik ieverojamam biznesam ir Londonas jurisdikcija un ofsoru rekini.tagad tika palielinats nodoklis par valutas izvesanu no Krievijas,ofsoriem zud jega un briti izmanto jebkuru iespeju ievilkt nasis svesu naudu tapat ka asv.tapec kapitals atgriezisies Krievija !

Atbildēt

Wilibalds

08.07.2020. 21:33

palasïju komentárus.kremļa troļļi rullĕ.

Atbildēt

W

08.07.2020. 21:29

»

Q

Autors nav ārstējams, jebkurš psihiatrs jums pateiks,iedzimta plānprātība, tas ir uz mūžu


Tiešām jābrīnās, ka to murmuli kasīkli vēl nav izslēguši. Kur var būt tik stulbs cirvis.

Atbildēt

tomēr

08.07.2020. 21:13

»

Pastalnaacistu murgi

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa


Krievu bidļjaķina tā vietā, lai klausītos Kirkorovu un ostītu līmi, visus Pietiek rakstus izlasa.

Atbildēt

to hm

08.07.2020. 21:11

»

hm

Kasīkli, tieši par šo tēmu K. Sivkovs sniedz interviju Dienai. Intervija pagara, ap pusstundu, bet paklausies, lai nevajadzētu rakstīt muļķības


Lai NATO tanki ātrāk varētu atbrīvot zemes līdz Urāliem, tie ir jāpieved vispirms tuvāk.

Atbildēt

to Gints

08.07.2020. 21:06

»

Gints

Domāju ka kļūdies. Ja noslēdz robežas, tad burbuļojoties tvaikam nav kur sprukt un sākas nemieri. Puķinam to nevajag. Tāpēc robežas paliks vaļā. Un kur gan brauks oligarhu meitas un dēli. Nesēdēs tak visu laiku rasijā


Tas jau neattieksies uz Putina organizētās noziedzības grupējumu, bet gan tikai uz dzimtcilvēkiem. Var jau būt, ka iesākumā ļaus valsti atstāt nelielām partijām katram ar 100 dolāriem kabatā un nelielu daudzumu iedzīves, kā bija ar "Filozofu kuģiem" 1922. bet ne vizināties, kā līdz šim. Ārzemju braucieni tā ir valūta, tāpat, kā kvalitatīvi produkti no ES un ASV, bet valūtas tūlīt vairs nebūs.
Pārsvarā visi tie, kuri apdraudēja varu, jau ir nogalināti vai nomukuši

Atbildēt

hm

08.07.2020. 20:50

Kasīkli, tieši par šo tēmu K. Sivkovs sniedz interviju Dienai. Intervija pagara, ap pusstundu, bet paklausies, lai nevajadzētu rakstīt muļķības.
https://www.youtube.com/watch?v vtqYLBKZ8Vw

Atbildēt

Gints

08.07.2020. 20:48

»

līdz šim

Visi krievi bija Putina īpašums de facto, tagad tas būs arī de jure. Iespējams, jau šogad neviens vairs nedrīkstēs atstāt valsti un nevienam nedrīkstēs būt valūta


Domāju ka kļūdies. Ja noslēdz robežas, tad burbuļojoties tvaikam nav kur sprukt un sākas nemieri. Puķinam to nevajag. Tāpēc robežas paliks vaļā. Un kur gan brauks oligarhu meitas un dēli. Nesēdēs tak visu laiku rasijā.
ps. Spriežot pēc komentāriem troļi te nepajokam ņemās.

Atbildēt

Protams !

08.07.2020. 20:05

»

Pastalnaacistu murgi

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa


lai mulki nedomatu par gaulaitera levita melosanu,amerikana karina izdaribam latvija un pec iesapejas mazak zinatu par notikumiem strategisko partneru zeme ,asv.

Atbildēt

WTF

08.07.2020. 20:01

Totals sviests un debilisms.. Lato, nu beidz tak sitos vidusskolas limena akstus publicet!!!

Atbildēt

Uldis

08.07.2020. 19:56

No vienas puses autoram ir taisnība. Katrs karš, vai terora akts pēdējo 100 gadu laikā ir bijis Krievijas sarīkots, Krievija tur ir piedalījusies, vai tas noticis ar tās ziņu.
Kas attiecas uz grautiņiem un marodierismu, tos atļāva rīkot demokrātu partijas mēri un gubernatori, pie republikāņiem bija likums un kārtība, tātad ne Trampa kungs, bet ASV dem-partijas pederasti un komunisti strādā kremļa labā, kā tas bija jau kopš Rūzvelta laikiem.

Atbildēt

ha-ha

08.07.2020. 19:35

»

He-he

Vispār jau autoram vajadzēja sākt savu stāstu ar to, ka gan Floids, gan policis, kurš viņu nožmiedza, abi bija krievu izlūkdienesta nelegālie aģenti, kuri gadu desmitiem leģendējās ASV, lai atbilstošajā brīdī izpildītu savu misiju...


Vispār jau Krievijā amerikāņu aģentu ir vismaz 1 uz 100 m2, jo vai gan savādāk mačo, alfatēviņš un superspiegs Putins būtu tā apdirsies, ka ne biežāk kā reizi mēnesī izlien laukā no sava bunkura?

Atbildēt

nekas nav jātirgo

08.07.2020. 19:30

»

!

vins tirgo rusofobiju,laikam jau perk,ja regulari dricele sadas mulkiba, vai cik vina mulkibas lasa tas nevienu neinterese


Nicinājums un pretīgums pret jums, cilvēces atkritumiem, pasaules sabiedrībai ir dabisks un pašsaprotams

Atbildēt

Krievija ir suverēna

08.07.2020. 19:27

»

Krievija beidzot pienemta suverena konstitucija !

kasiskli tu vari rakstit savas mulkibas ,kur gribi,vai pietiek.com vai sorositu delfos vai sabiedriskajas tualetes uz sienam,bet Krievija referenduma rezultata ar 80% nobalsojoso atbalstu beidzot pienema no asv neatkarigu konstituciju.Krievija savas robezas nosargas un ka labs paraugs parada visai pasaulei...


Neviens amerikānis nevar aizliegt krieviem 30 miljonus suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīkst, neviens nepiespiedīs krievus kaut vai 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ūdeni? Nevienam nav daļas gar to, ka krievu puikas bērnībā dupsē popi, bet kad tie aiziet armijā, tad oficieri - deģenerāti, bet dzīvē kaukāzieši. Kad kārtējo reizi Krieviju piemeklēs bads, nekādi amerikāņi neuzbāzīsies ar Trampa "kājiņām", kā bija ar Buša kājiņām deviņdesmito gadu sākumā. Varēsiet suverēni nosprāgt badā, bidlas. Kurš jums liedz dzīvot sūdos, kā 300 gadus atpakaļ un tam nevajag vēl vairākus desmitus tūkstošus bioatkritumu upuru no Covid 19, lai Krievijas Pederastijas virspidars varētu valdīt mūžīgi. Kurš tev, dzimtcilvēkam neļauj ar lapķjām un kerzavikiem suverēni strēbt skābo kāpostu zupu?
Tagad ir 340 000 Putina Zolotova vadītās, līdz zobiem bruņotās personīgās apsardzes, droši vien, kad paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins būs tronī uz mūžu, jums, bidlomasai, vajadzēs barot miljonu Rosgrardiešu. Visām spēka struktūrām ir dotas tiesības šaut uz ikvienu bioatkritumu, tai skaitā uz bērniem un sievietēm stāvoklī. Nesen tikai nošauts cilvēks par, it kā, nozagtām tapetēm. google: "В Екатеринбурге спецназ застрелил подозреваемого в краже четырех рулонов"
Kā jūs, netīrie lopiņi, taisieties nosargāt robežu, ja Austrumos ir pa vienam robežsargam uz km un ķīnieši staigā šurpu turpu pēc sirds patikas? Nevienam no jums neko nevajag, jo kam ir interese barot 70 - 80 miljonus lielo bidlomasu? Pasaules sabiedrība pagaidīs, kamēr jūs apsprāgsiet badā un paši sevi nokausiet, ja vien ķīnieši neizdomās ātrāk pievākt Dienvidsibīriju. Tad gan jūs tiksiet aizlaisti uz pārstrādi.

Atbildēt

Pastalnaacistu murgi

08.07.2020. 19:26

Raksts ir prieksh muljkjiem kuru latatejaa ir lielaa faudzumaa.

Atbildēt

!

08.07.2020. 18:59

»

Q

Autors nav ārstējams, jebkurš psihiatrs jums pateiks,iedzimta plānprātība, tas ir uz mūžu


vins tirgo rusofobiju,laikam jau perk,ja regulari dricele sadas mulkiba, vai cik vina mulkibas lasa tas nevienu neinterese !

Atbildēt

Krievija beidzot pienemta suverena konstitucija !

08.07.2020. 18:53

kasiskli tu vari rakstit savas mulkibas ,kur gribi,vai pietiek.com vai sorositu delfos vai sabiedriskajas tualetes uz sienam,bet Krievija referenduma rezultata ar 80% nobalsojoso atbalstu beidzot pienema no asv neatkarigu konstituciju.Krievija savas robezas nosargas un ka labs paraugs parada visai pasaulei,tai skaita ari latvijai ,ka suverenitate ir atgustama no asv kolonizatoriem.

Atbildēt

soreiz mulkigs raksts

08.07.2020. 18:42

Varbut Krievijai kaut kas ir vai nav izdevigi, bet vai tiešām tā dod naudu Sorosam un parejiem demokratu sponsoriem, kas iedevusi vairak ka 100 miljonus BLM? par so naudu var algot profesionalus protestetajis uz nebedu

Atbildēt

He-he

08.07.2020. 18:32

Vispār jau autoram vajadzēja sākt savu stāstu ar to, ka gan Floids, gan policis, kurš viņu nožmiedza, abi bija krievu izlūkdienesta nelegālie aģenti, kuri gadu desmitiem leģendējās ASV, lai atbilstošajā brīdī izpildītu savu misiju... :)
Un zelta zārku sagādāja Krievijas vēstniecība ASV...:)
Bezcerīgs kadrs šis Izcilības centra kasītājs...

Atbildēt

Žīdu cionisti

08.07.2020. 18:09

»

Ciomisti ebreji

ir tie, kas iejaucas visu valstu lietas un ir ieintereaeti, lai daudz kur butu nemieri. Aiz Putina jau ar stav ebreji Rotenbergi u.c. shis tauti as klani. Asv atkal Rotshikdi, Rokfelleri, Morgani un citas ebreju dzimtas


Tev taisnība, žīdu cionists sēž Rīgas pilī un cits Kremlī, Latviju un Krieviju izmantos jaunās Hazārijas celtniecībai globālā finansu korporokrātija. Pagaidām bidlas Krievijā plāno sadzīt elektroniskā koncentrācijas nometnē. Lai Latvijā un Krievijā ierobežotu “etnisko šovinismu” un atbrīvotos no liekā balasta. Līdz 2025. gadam cionisti plāno Latvijas iedzīvotāju skaitu samazināt uz pusi. C19 izstrādāja ASV jau 2015. gadā. Tas bija publicēts zinātniskajā žurnālā. Kriemlis to uzzināja un arī sars-2 sastiķēja ar sikspārņa vīrusa olbaltumvielu. Un Sibīrijā izmēģināja pret krieviem. Krievijā C19 izplatījās no 2019. g. augusta. Tagad zināms, ka C19 ir neprognozējams un caur hemoglobeīnu ietekmē visus orgānus. Cieš vājākie katram. Konstaēts, ka vakcīnu nav iespējams izstrādāt, kura darbotos ilgāk par mēnesi.

Volodja Bunkers Konstitucija to visu zin. Un taisās par caru Hazārijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....