Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Krievijas fašisms

Andis Kudors
13.05.2022.
Komentāri (234)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egojistam sadistam cionistam lielebreju šovinistam skloknieciņam

23.05.2022. 23:13

»

Skolnieciņš

Ja Tu man atbildi, tad mani vārdi ir ieskandinājuši Tavas dvēseles stīgas. Uh...


ej tu NAXYI pie eylanda

Atbildēt

Skolnieciņš

23.05.2022. 19:39

»

patiesībā

neinteresē, ABSOLŪTI


Ja Tu man atbildi, tad mani vārdi ir ieskandinājuši Tavas dvēseles stīgas. Uh!
Un es Tev velreiz atkārtošu! Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Dievu un Dieviešu ir daudz!
Bet ebreju cilts Dievs Jahve jeb vecais Velns jeb kristiešu Dievs ir snobisma, patmīlības, egojisma, sadisma, cionisma un lielebreju šovinisma Dievs.

Atbildēt

Skolnieciņš

22.05.2022. 18:40

»

Pomeranču Vainadziņš

Vēl par infas avotiem - neapzināti primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja. Protams, arī šamie var sēdēt konkrētā skatu punkta krēslā, no kura tad bildi reportēt, tomēr pareizais prognozējums liek šos uzklausīt...


Es ticu Sentēvu Dieviem - Latvju Dieviem. Es ticu Austras kokam jeb Saules kokam - pasaules kokam, kas savieno sevī šosauli un viņsauli; pagātni, tagadni, nākotni; kā arī bezgalīgi daudzās paralēlās pasaules, vārdu sakot, multivisumu. Es ticu Dievam Pērkonam (Pērkonam - Debesu Tēvam). Es ticu, ka Dievs Pērkons sargā latviešu tautu un Latvijas zemi. Es ticu likteņa Dievietei Laimai. Dieviete Laima dāvā mūsu tautai cerību, sirsnību, mīlestību un gaišu nākotni. Es ticu nāves un dzīvības Dievietei Mārai (Mārai - Veļu Mātei; Mārai - Zemes Mātei). Es ticu, ka Dieviete Māra mūs pavada gan piedzimšanas brīdī, gan nāves stundā. Es ticu reinkarnācijai. Es ticu bezgalīgajiem dvēseļu pārdzimšanas cikliem. Es ticu, ka pastāv daudzas dažādas bioloģiskas un infernālas rases. Cilvēks šajā pasaulē nav vienīgais un galvenais. Tomēr Dievi mūs mīl, un cilvēks ir Dievu un Dieviešu mīlulis. Mūsu rasi Augstākie Spēki mīl vairāk par citām rasēm.
Bet Bībeles viltus Dievam Jahvem jeb kristiešu Dievam jeb vecajam Velnam es neticu. Es šim morālajam kroplim, despotam, slepkavam un izdzimtenim neticu.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

22.05.2022. 18:24

»

patiesībā

C.: "Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam...


Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Dievu un Dieviešu ir daudz. Monoteisms (viendievība) ir domāšanas kļūda.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

piemēra pēc

21.05.2022. 23:17

»

Pomeranču Vainadziņš

(c): " ... jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti


https://www.youtube.com/watch?v CWDFRFq2Qbk
https://www.youtube.com/watch?v x80kvH2-etk&list UUcOab5_BJdUZtLHLJNLO3oA&index 3

utt

Atbildēt

patiesībā

19.05.2022. 14:23

»

Pomeranču Vainadziņš

(c): " ... jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti


kā savulaik proponēja leģendārais "ākstu karalis" (un karaļu izākstītājs) - "Vajag tik' rakt!" Mūsu PAŠU izraktais kartupelis ir nesalīdzināmi vērtīgāks par jebkuru daudzumu viskrutāko čipsu no lielbodes. ;)

Veiksmi & lai nepietrūkst motivācijas "sijāšanai"!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

19.05.2022. 06:02

»

patiesībā

C.: "Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam...


(c): " ... jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti."

OKI, tad neesmu uz to trāpījis!
Acīmredzot mana piepūle graudu un pelavu sijāšanai nav bijusi pietiekami liela (laika nava tik daudz!), lai uzdurtos šīm lietām.

Atbildēt

patiesībā

18.05.2022. 18:45

»

Pomeranču Vainadziņš

Vēl par infas avotiem - neapzināti primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja. Protams, arī šamie var sēdēt konkrētā skatu punkta krēslā, no kura tad bildi reportēt, tomēr pareizais prognozējums liek šos uzklausīt...


C.: "...primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja."
--------------

Ja atļaujamies būt precīzi - nevis "noprognozēja" bet operēja ar šādiem "mikromasmēdītājiem" (arī, t.sk.) apzināti dozēti / profilēti nopludinātu klasificētu diplomātisko / militāro informāciju. Tā bija (un joprojām ir) zināmu "vienīgo patieso dermokrātu" kom(b)andas / frišvagara mērķtiecīga stratēģija / taktika. Pie tam tradicionāla (nu jau daudzas desmitgades "ilgtspējīga"), globāli plaši izmantota tostarp gan "krāsaino maidanrevolūciju" eksportā, gan "karsto punktu" organizēšanā / koordinēšanā un taml. Kā saka leģendārais Miervaldis Ozoliņš "Džonā Neilandā" - "Tā ir veca lieta...", cita starpā "alternatīvajos" (cenzētajos, bloķētajos) resursos jau sen un daudzkārt gana "izsmeļoši apsiekalota". ;)


C.: "Šī brīža Dieva spēles poligons ir kļuvis varen plašs. ellīgi grūti cilvja prātam to visu aptvert."
--------------

Nu bet – vienlaikus arī ellīgi interesanti, tomēr. Va' ne? Cita starpā - tas "spēles poligons" vienmēr tāds ir bijis (~ 40.000 km pa ekvatoru) un nekad nav mainījies. Varbūt tikai mūsu intereses ir "izkāpušas no (līdz šim ērtajiem) rāmjiem"?…


Attiecībā uz Taviem līdzšinējiem / pašreizējiem secinājumiem (tostarp par Melno Caurumu briesmām, vispirms pašai Krievijai, u.c.) – Tu pats pilnīgi pareizi teici, ka "nekas nav akmenī iecirsts". Jeb, kā cien. Pliekšānu Jānis esot formulējis: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" ;)

P.S. Fursovs runā par ļoti daudz ko (tā, ka pat pārāk daudz) un žonglē "pa diagonāli" gan vēsturiski, gan filozofiski, gan sociālantropoloģiski u.t.t. – tā, ka regulārāk paklausoties, daudz kas no proponētā šķiet +/- "aiz matiem pievilkts" (t.i. vismaz manuprāt). Vai tā ir vienkārši "spēle uz publiku", vai arī iemesli (un mērķi) ir citi - nav motivācijas iedziļināties, jāatzīst.

Atbildēt

nubet

18.05.2022. 18:18

klausoties tos tekstus ,kurus dotajā situācijā sakarā ar azoviešu padošanās gūstā stāsta ukrainas smi,pretīgi un reizē smieklīgi,vienkārši bandīti saņemti gūstā,bet ukraina stāsta par atbrīvošanas misiju...,un tai pat laikā tas ukraiņu komediants vēl piesauc ka ar gūstekņiem jāapejoties pēc konvencijas un likumības,jāārstē,jābaro,jaizturas ar cieņu...,nelabi paliek klausoties to klaunu,bet kad azovieši paši lika netā video kā pazemo krievu gūstekņus:aizsietām acīm ,ņirgāšanās ,piekaušana un beigās šāviens celī,sagūstītiem oficieriem uzreiz šāviens galvā.bet nu atcerējušies par ženēvas konvenciju...,neaizstāvu krieviju,bet tik pretīgi melot un tik noziedzīgi rīkoties kā rīkojas azovieši,krievu karavīri tomēr tā neizdarās,vienkārši gribas lai runātu latvijas dienesti patiesību,vienalga kāda tā būtu,par labu ukrainai vai krievijai,bet patiesību.

Atbildēt

patiesībā

18.05.2022. 17:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Paldiesssss par pārdomām...


C.: "Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam??"
--------------

Katriem baznīcsvētkiem - savs sprediķis, tak' jau. Vēl arī pastāvīgi tiek atgādināts, ka neviens atbilstoši kompetents / rīcībspējīgs organisms no tā dēvētās "civilizētās pasaules daļas" faktiski nekad nav adekvāti reaģējis uz Krievijas iniciatīvām (t.sk. Putina "apskaņojumā") un, visbiežāk, "kolektīvie rietumi" pietēlojuši zināmos "trīs mērkaķīšus". Un, kā nepārprotami redzams, turpina bezatbildīgi laist muļķi arī pašreiz, liekulīgi piesedzot savas necilvēcīgās parazītambīcijas ar pagalam nevīžīgi novazātu un līdz caurumiem sadeldētu feikas "deRmokrātijas" paltraciņu. Nu, bet - tā ir šo konkrēto "sabiedroto bloka locekļu" izvēle & problēma, NEVIS visas pasaules atbildība. Lai arī cik ontlīgi "civilizācijas zombiji" savus paštaisītos (cenzēts) nevēlētos novelt uz visas pārējās pasaules galvām (atkal, kā parasti).


C.: "Kāpēc par šo vēstījumu nerunā kaut vai šie paši blogeri?"
--------------

Tas Tev būs tikai izlicies (vismaz personīgi mana pieredze liecina par pretējo). Piemēra pēc - jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti. Varbūt tieši tāpēc viņa viedoklis imponē salīdzinoši vairāk, ka 1) ieskicē arī globālo fonu (šķietami prioritārām) lokālām aktualitātēm; 2) ienākas tīri personīgs gandarījums, ka neesmu kļūdījies savos (līdzšinējos) secinājumos / prognozēs saistībā ar "tekošo" lietu kārtību šajā Dieva pasaulē.

Laiks rādīs, Tev taisnība. ;)

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

18.05.2022. 08:11

»

patiesībā

attiecībā uz Tavu pārdomu (prieks atcerēties: "DOMĀJU - tātad eksistēju!") pirmo rindkopu - vismaz personīgi man krietnu daļu atbilžu uz teju identiskiem (attiecīgajā kontekstā jebkuram Normālam Cilvēkam aktuālajiem) jautājumiem deva iepriekš minētais "Besagons" (resurss ir gana apjomīgs, taču visnotaļ...


Vēl par infas avotiem - neapzināti primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja. Protams, arī šamie var sēdēt konkrētā skatu punkta krēslā, no kura tad bildi reportēt, tomēr pareizais prognozējums liek šos uzklausīt.

Daudzi jo daudzi, kas sevi pozicionē kā gudrus esam, runājās par draudiem, kas līdz rīcībai nenonāks.

Iespējams, no turienes arī aug kājas manam dermoliberastiskajam uzskatu piesitienam, jo pieminētajos Krievijas varas Melnajos Caurumos patiešām saskatu briesmas visparms jau pašai Krievijai. Tam apstiprinājumu saņēmu vēl vakar, klausoties vienu Fursova performanci.

Šī brīža Dieva spēles poligons ir kļuvis varen plašs. ellīgi grūti cilvja prātam to visu aptvert.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

18.05.2022. 05:54

»

patiesībā

attiecībā uz Tavu pārdomu (prieks atcerēties: "DOMĀJU - tātad eksistēju!") pirmo rindkopu - vismaz personīgi man krietnu daļu atbilžu uz teju identiskiem (attiecīgajā kontekstā jebkuram Normālam Cilvēkam aktuālajiem) jautājumiem deva iepriekš minētais "Besagons" (resurss ir gana apjomīgs, taču visnotaļ...


Paldiesssss par pārdomām!

Par LV vietu un lomu - jepp, mūsu ķipa neatkarība praktiski vienmēr bijusi no kaut kā atkarīga, izņemot varbūt Ulmaņa laikus, kad uz brīdi laivas sastājās tā, ka varēja sanākt.

Par to atslēgas jautājumu runājot - arī piesauktās Patiesības kontekstā - biju starā par Putina runu globālistu forumā. Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam?? Ukrainas kara kontekstā tika runāts par demilitarizāciju un denacifikāciju, bet ja konteksts tomēr bija lielāks, kur pazuda vēstījums? Kāpēc par šo vēstījumu nerunā kaut vai šie paši blogeri?

Bet OK, skatīsim, kas notiks.

Atbildēt

interesanti

17.05.2022. 23:13

»

plānprātiņam

No kurienes zelta rublis, ja esošais jau vairs nav konvertējams un drīz tā vērtība būs kā Venecuēlas bolivāram, kad ar asignācijām slaucīt dirsu nesalīdzināmi lētāk, nekā ar avīzi. Soross, kā reiz bija tas nelietis, kurš klaigāja, ka Latvijā jābūt Pilsonības likuma "0" variantam, lai tāds mēsls, kā ...


Nu bet - ja nu tomēr nebūs tā, kā tu tik pārliecinoši apgalvo un prognozē? Ko tad tu darīsi, nelietīgi klaigājošais plānprātiņ - centīsies savu kārtējo izgāšanos norakstīt uz savām regulārajām plānprātības lēkmēm?

Atbildēt

plānprātiņam

17.05.2022. 19:48

»

anti soross

Krievijas zelta rublis izbeigs anglosaksu un to pakalpinu patvalu,zagsanu un kolonialo uzkundzesanos visa pasaule


No kurienes zelta rublis, ja esošais jau vairs nav konvertējams un drīz tā vērtība būs kā Venecuēlas bolivāram, kad ar asignācijām slaucīt dirsu nesalīdzināmi lētāk, nekā ar avīzi. Soross, kā reiz bija tas nelietis, kurš klaigāja, ka Latvijā jābūt Pilsonības likuma "0" variantam, lai tāds mēsls, kā tu varētu dabūt Latvijas pasi.

Atbildēt

patiesībā

17.05.2022. 19:15

»

Pomeranču Vainadziņš

Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem...


attiecībā uz Tavu pārdomu (prieks atcerēties: "DOMĀJU - tātad eksistēju!") pirmo rindkopu - vismaz personīgi man krietnu daļu atbilžu uz teju identiskiem (attiecīgajā kontekstā jebkuram Normālam Cilvēkam aktuālajiem) jautājumiem deva iepriekš minētais "Besagons" (resurss ir gana apjomīgs, taču visnotaļ baudāms, jebkurā izpratnē / izpausmē, vismaz manuprāt). Ir sacīts: "Vajag tik' rakt!" ;)

Attiecībā uz Onufrienko (u.c. t.d. "influenceru") replikām un taml. izpildīšanās īpatnībām - "katram ir sava uts", kā smejies. Tieši tāpat, kā katram ir sava dzīve, kuras gaita un piedzīvotie / pārdzīvotie "raibumi" neizbēgami ietekmē mūs, tostarp arī izteiksmes veidu, humora izjūtu u.t.t. Konkrētais humoriņš ir savdabīgs, nenoliedzami, bet – nebūt netiek pretendēts uz "patiesību pēdējā instacē" (manuprāt), atšķirībā kaut vai no tāpaša netradicionālā arestoviča u.c. "kijivistiem". Skatoties no (m)alas un "citējot klasiķus" (t.sk. Tevi) - nekas nav akmenī cirsts. ;)

Tevis minētos "Krievijas ideoloģijas flagmaņus" (vai tad?…) esmu "pastudējis" kaut kad iepriekš, bet - "neuzrunāja", tomēr. Nu, ja: "katram -- savs", laikam gan. Katrā ziņā - jo vairāk informācijas ienākas & apsmadzeņojas, jo tuvāk esm "vidējai statistiskajai" PATIESĪBAI. Tas priecē (un motivē), nenoliedzami.

Ja runājam par "iespējām mainīt Melnos Caurumus” pārējā Kremļa establišmentā" – cīņa starp / par leģendārajiem "Kremļa torņiem" ir teju mūžīga. Un pašreiz, paralēli zināmajām "globālajām norisēm / transformācijām" (kurās, blakusminot, Ukrainas epizodei ir atvēlēta salīdzinoši necilā "tvaika nolaišanas svilpes" loma), principā līdzīgi "sistēmiskās optimizācijas", tostarp arī "varas vertikāles" sakārtošanas procesi notiek arī Krievijā. Cita starpā, tieši tāpat, kā faktiski visās pasaules lielvarās. Vai visas šīs globālās lielvaras (un ne tikai lielvaras) šo pārmaiņu laiku izmanto (t.i. ja vispār izmanto) gana lietderīgi? Tā nešķiet, tomēr. Kā šajā ziņā veiksies konrēti Krievijai? Lai gan "operatīvie izejas dati" vismaz pašreiz šķiet gana cerīgi (atšķirībā no t.d. "civilizētās pasaules" subjektu vairuma), personīgi es neriskētu kaut ko konkrētu prognozēt vai pat apgalvot. Laiks rādīs, kā saka: "Cilvēks domā - Dievs dara"…;)

Visbeidzot, attiecībā uz pašreizējo "eurolatvānijas valsti" un tās iespējamajām šķietami visnotaļ necilajām perspektīvām - "uz krustcelēm mazs bērniņš rotaļājas…", kā ir paudusi zināmā universāllojālpoetese. Kā lielie pasules vēji pūtīs, tā mazie (satelītvalstiņu) vējrādīši griezīsies. Tā tas ir bijis un tā tas būs, lai ko un kā mēs gribētu vai negribētu savai Tēvzemei vēlēt. Ir tāds pateiciens, ka labāk esot esot būt par skaistu šilti pie kroga, nekā par atkritumu urnu pie baznīcas. Kādreiz mēs bijām "padomijas skatlogs" (ar visām no tā izrietošajām konsekvencēm, "nospiedošā" pārsvarā pozitīvām), tagad esam miskaste "civilizēto rietumu" provincē (arī jau ar visām no tā "iztekošajām"). Abos laikos bijām "buferzōna" starp Austrumiem un Rietumiem, kuru toreiz tika intensīvi mēģināts padarīt par tiltu starp lielvarām, bet tagad maniakāli padara par bezdibeni (tipa: "sūC par bitēm – ka tik medus!"). Vai tas, kas / kā ir mainījies, un tas, kas / kā / kāpēc notiek pašreiz, ir pa prātam un Dvēselei mūsu ģeogrāfiski mazās, bet ģeopolitiski tomēr pamanāmās Tēvzemes "demokrātriskajam vairākumam"? Vismaz personīgi nebūt nejūtos par to pārliecināts. Gribētos uzskatīt, ka neesmu tāds vienīgais. Arī saruna ar Tevi par to liecina (savā ziņā, lai gan mērena daļa argumentācijas "sakņojas" dermolibersatu lompenpropagandonu izkārnījumos, 'ekskjūz mai frenč'). Ar to nepietiek (lai "mazs cinītis gāztu lielo vezumu"), protams, bet – tas ir vairāk kā nekas, tomēr. Paldies! ;)

Kā zināms, mazām valstīm "pašnoteikšanās izvēle" tiek dota gaužām reti un parasti tikai attiecībā uz priekšā nolikta teksta nolasīšanas intonācijas izvēli. Šis ir (kārtējais) Lielo Pārmaiņu laiks, neapšaubāmi, kurā mūs atkal izmanto (galvenokārt kā WC papīru, šoreiz) un padomu neprasa, kā jau parasti. Vai mums ir svarīgi, kas / kā mūs izmantos turpmāk (jo tas ir neizbēgams mazvalstu "liktenis-sliktenis", diemžēl vai par laimi) un, galvenais, kādā statusā? Kā šilti (jeb "skatlogu"), vai kā miskasti un kājslauķi? Un, visbūtiskākais – cik no mums (vēl, vairs) ir palicis tādu pietiekami sakarīgi smadzeņot spējīgu / gribošu Normālu Cilvēku, kuri saprot ko un kā (attiecībā uz tagadni & nākotni) būtu vērts izvēlēties savai Tēvzemei (t.i. – kad šādas izvēles iespējas ienāktos, kaut vai iepriekš minētajā necilajā "daiļlasītāju" formātā), lai pēcnācēji mūs nenolādētu ar pēdējiem vārdiem (t.i., protams - ja nākamās paaudzes vispār vēl būs spējīgas saprast, kas / kā / kāpēc ir vai nav noticis)? Jautājumu netrūkst, kā redzam - atšķirībā no atbildēm…

Atbildēt

patiesībā

17.05.2022. 17:08

»

Pomeranču Vainadziņš

Bet, protams, pieredze rāda, kanālu bloķēšanas jauda mēdz būt tieši proporcionāla kanālos adekvāti paustajam


kā jau iepriekš secinājām - PATIESĪBU nav iespējams aizliegt, kā zināms, var tikai mēģināt aizliegt / "sankcionēt" vēlmi pēc tās un atļaušanos to paust. (u.t.t.)

Tādā pasaulē dzīvojam (vismaz - līdz šim). Bet, nu - tāpat arī jau iepriekš secinājām, ka tieši tāpēc aizliegtais auglis šķiet vissaldākais, ka tas ir ticis aizliegts. ;)

Ir sacīts: "Kas meklē - tas atrod." Protams, ja ir ienākusies pietiekama motivācija meklēt.

Atbildēt

patiesībā

17.05.2022. 16:58

»

Pomeranču Vainadziņš

Par donorēšanu un "viņi iesāka pirmie" vai "paskatieties, ko tur un tur izdarīja tie otri" - pat, ka šajos izteikumos ir 100% objektīva patiesība (ko mēs ne vienmēr varam aināt un izvērtēt, bet it neapšaubāmi interesanti mēģināt), vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu...


"...vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu??"
--------------

Kā zināms - izmantojot pretinieka ieročus, kurus tas ir izvēlējies izmantot kā (viņaprāt) visefektīvākos, iespējams gūt labākus / garantētākus panākumus, nekā izmantojot (TIKAI) jebkuras supertruper inovatīvās metodes, kuras (visnotaļ iespējams) pretinieks vai nu nav izvēlējies kā (viņaprāt) nepietiekami efektīvas, vai arī par tām vispār neko nezina / negrib zināt. Arī konkrētajā gadījumā, kā ir izrādījies un nešaubīgi konstatējams jebkuram sakarīgi smadzeņot spējīgam Cilvēkam - bibliskās rekomendācijas ar "otra vaiga pagriešanu, ja viens jau ir apskādēts" diez ko nerullē, no versijas pavisam un kategoriski. Tad jau (sevišķi kara apstākļos, īpaši konkrētajā konfrontācijā) ticamāk varētu nostrādāt arī jau bibliskais "aci pret aci, zobu pret zobu". Arī tāpēc, ka "dots devējam atdodas", nereti vismaz dubultā. Gan ļauns, gan arī labs. Tā nu vi'š i', ko šam padarīsi…

Jā, Tev taisnība, protams - "ļaunais ir jāatdara, bet tā, lai būtu mazāk ļauni, lai šī spirāle iet mazumā līdz iznīkst." Nu, rau - viena no aktuālā konflikta pusēm tieši ar to arī nodarbojas (dabiski, ja esam spējīgi vērtēt max. objektīvi "acīmredzamo neticamo", "filtrējot visu bildi kopumā / šķērsgriezumā". Un, pie tam, NEņemam vērā pretējās puses bezprecedenta masīvi piekopto & "visas civilizētās pasaules" kontrolēto audiovizuālo inforesursu / w-platformu max. intensīvi reflektēto nepārtraukto bezjēgas MELU zombēšanu un propaGANDĒŠANU, kas pretiniekiem piedēvē visus pasaules grēkus, sākot ar civilgenocīdu u.c. taml. "konceptuālu cilvēknīšanu" un beidzot ar neskaitāmiem feikiem par visu dzimumu / vecumu dzīvo radību izvarošanu, maniakālas slepkavošanas tieksmēm, masveida marodierismu, u.t.t., u.t.j.pr.).

Cita starpā - tieši tāpēc arī viena no aktuālā konflikta pusēm praktiski neizmanto (nejēdz izmantot / vispār neko nezina par to) PATIESĪBU, kas nenoliedzami un neapšaubāmi vienmēr ir bijis, arī pašreiz ir un vienmēr būs visefektīvākais superierocis, īpaši jau infokara apstākļos. Arī dēļ tam, ka pat visģeniālākie un visskaļākie MELI (iz)dzīvo tikai īsu brītiņu, kur pretī - PATIESĪBA ir nemirstīga un mūžīga.

Šajā sakarībā (arī, t.sk.) - ir sacīts: "Tiem, kas ir tik negudri, ka atļaujas MELOT, neklātos atļauties uzskatīt citus par vismaz tik pat negudriem, lai noticētu MELIEM."

Un, arī: "MELIEM -- īsas un greizas kājeles." ;)

Atbildēt

anti soross

17.05.2022. 16:19

»

krievu kroplim

Tas nepaglābs nevienu krievu, jūs, nolādētie necilvēki, visi tiksiet izbeigti, kā traki suņi


Krievijas zelta rublis izbeigs anglosaksu un to pakalpinu patvalu,zagsanu un kolonialo uzkundzesanos visa pasaule !

Atbildēt

krievu kroplim

17.05.2022. 15:06

»

kudoram & co

Pirmie 250 banderu fasisti izlien no pazemes un padodas gusta Mariupole !https://www.youtube.com/watch?v iG-tdDus8RI


Tas nepaglābs nevienu krievu, jūs, nolādētie necilvēki, visi tiksiet izbeigti, kā traki suņi.

Atbildēt

kudoram & co

17.05.2022. 13:08

Pirmie 250 banderu fasisti izlien no pazemes un padodas gusta Mariupole !https://www.youtube.com/watch?v iG-tdDus8RI

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 09:30

»

paldies

par Jūsu ''izcilās'' fantāzijas augļiem: nekas jauns tas nebija...Tas tagad moderni-visu norakstīt uz pasaules sazvērestībām


Drīkst palūgt citātu(s) - kur kas ir šādi norakstīts?

Attiecībā uz fantāzijām - jebkuru grafika ekstrapolācija neizbēgami ietver fantāzijas momentu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 09:26

»

patiesībā

...


Bet, protams, pieredze rāda, kanālu bloķēšanas jauda mēdz būt tieši proporcionāla kanālos adekvāti paustajam.

Šie trīs tiek pamatīgi bloķēti.
Secinājumi rodas pat neskatoties uz līdz galam nesaņemtajām atbildēm.

Atbildēt

paldies

17.05.2022. 09:19

»

Pomeranču Vainadziņš

Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem...


par Jūsu ''izcilās'' fantāzijas augļiem: nekas jauns tas nebija...Tas tagad moderni-visu norakstīt uz pasaules sazvērestībām..

Atbildēt

Anatolijs

17.05.2022. 08:54

»

Anatolijs

Jums iznacis pilnigs stalinista-bolsevika melu pilns koments, kura Jus savas iegribas uzdodat par patiesibu


Neviens normals cilveks nevar atbalstit karus, bet jus to dariet.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 06:15

»

patiesībā

...


Par donorēšanu un "viņi iesāka pirmie" vai "paskatieties, ko tur un tur izdarīja tie otri" - pat, ka šajos izteikumos ir 100% objektīva patiesība (ko mēs ne vienmēr varam aināt un izvērtēt, bet it neapšaubāmi interesanti mēģināt), vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu??

Ir vienkāršs metafizisks likums (Hellingers to nopamatojis savā sistēmfenomenoloģijas metodē) - ja ļaunam atbild ar vienlīdz ļaunu, ļaunais vairojas. Ļaunais ir jāatdara, bet tā, lai būtu mazāk ļauni. lai šī spirāle iet mazumā līdz iznīkst.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 06:06

»

patiesībā

...


Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem.
Paldies, jo bija patiešām interesanti paklausīties konkrētu, pragmatisku un nelozungveida atreferējumu situācijai no, ja tā var sacīt, anti-Kijevas puses.
Kas man palika neatbildēts no šamējiem (un tas arī ir atslēgas jautājiens!) – kāpēc Kijevas režīms ir “sliktais” un kāpēc Kremļa režīms ir “labais”? Respektīvi, kāpēc tieši tie vieni ir fašisti, bet otri nav, ja par savas tautas [it kā] tiesībām karo abi divi? Par ko tad īsti cīnās un iestājas Kremlis, iebrūkot nosacīti (!!!) neatkarīgā valstī? Turklāt Onufrijenko replika, ka Vācijā antifašisti izlīmējuši plakātus, kur Zeļenskis attēlots ar miroņgalvu galvas vietā un “tā izskatījies labāk, nekā viņš izskatās reāli dzīvē” – nu, common! Analītiķa necienīgi!

Šo atslēgas jautājumu katrs pa savam mēģinājuši atbildēt divi Krievijas ideoloģijas flagmaņi, kuros ir interesanti ieklausīties un kuri liek domāt.
Kurginjans savā 9. maija garrunā stāstīja par to, ka būtu jāmainās Krievijai, lai tā spētu pretnostatīties gejropas visapkārtesošajai pasadoblei. Un tas nu ir fakts, ka Putina apkārtnes planktons, tai skaitā arī, iespējams, pats Putins, šajā dancī ar saviem un radu īpašumiem, ieguldījumiem ir visnotaļ dziļi iesaistījušies. Esošajā situācijā nevar sēdēt uz diviem zirgiem vienlaicīgi! Par to runā arī Dugins savā intervijā, kurā viņš tēlaini saka, ka, uzsākot karu, “Saules” Putins ir uzvarējis “Mēness” Putinu, kur otrais pragmatiski mēģinājis saglabāt Krievijas neatkarību un vienlaicīgi būt ar Krieviju klātesošs gejropas norisēs, kamēr pirmais nu ir sapratis, ka no šiem abiem – neatkarība vai kopā ar gejropu – ir jāizvēlas viens. Taču paliek tas pats Putina apkārtnes planktons, kas nav atrauts no situācijas pārvaldīšanas procesiem un kura vidū, līdzīgi kā Kijevas režīmā, ir zēlusi un plaukusi korupcija. Un tad, pat ja “Saules” Putins to “Mēness” Putinu ir vinnējis, nav iespējams uz sitienu mainīt “Melnos Caurumus” pārējā Kremļa establišmentā.

Kas tālāk?
Skaidrs, ka neatkarīgi no laivu turpmākās sastāšanās situācija Latvānijā nebūs spoža (lai neteiktu – būs izcili draņķīga). Politiskais establišments ir valsts atliekas nolaidis podā, ar ekonomiku ir pizdohen (pizdohen esot tad, kad bļaģ is not enough – tā vieni viedi improvizatori postulēja).
Gejropā un Pasaulē rūgs sazvērestības teorētiķu piesauktās jukas un haoss, šur tur būs bads, viss tiks skaidrots ar – re! Ukrainā karš! – un gan jau uzpeldēs vēl kāda pandēmija ar nepieciešamību tupēt 4 sienās un obligāti špricēties. Kara aizsegā PVO jau tiek gatavotas ekskluzīvas tiesības sludināt noteikumus, lai nepieļautu tādu brīvdomātāju kā zviedri aplamu uzvedību.
Karš tik ātri nebeigsies, jo gejropai un Globāltīmam ir svarīgi, lai Krievija un Ukraina šajā karā savstarpēji noasiņo. Manuprāt, meklējot fašistus vieniem otros, krievi un ukraiņi atdos sevi saplosīšanai tam fašismam, kas rafinēti un maskēti snaikstās no “globālajām vērtībām”.

Atbildēt

patiesībā

16.05.2022. 22:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Tad vēl attiecībā uz Girkinu, Solovjovu un Lavrovu...


;)

skat.iepr. - viss ir atkarīgs no 'katra viena' subjektīvās izpratnes un interpretācijas tendencēm - kāds sadzird to, ko vēlas sadzirdēt un kas šķiet pareizi, vēl kāds sadzird to, ko nevēlas un kas šķiet nepareizi, savukārt kāds cits izvēlas vienkārši pragmatiski sadzirdēt / objektīvi ievērtēt to, ko / kā / kad / kāpēc (katrs konkrētais personāžs) ir teicis katrā konkrētajā gadījumā. (u.t.t.)

P.S. Attiecībā uz "resursu iedošanu" - ja gribam būt max. objektīvi, tad - būtu ne tikai lietderīgi, bet arī pat obligāti nepieciešami (vēsu prātu un godīgi!!!) izvērtēt, kuri "resursu devēji" savas donoraktivitātes aizsāka pirmie un kāpēc tas tika darīts, gan toreiz gan pašreiz. Tostarp arī salīdzinot "konkurentu pienesumu" attiecībā uz "donorēšanas" motivāciju un kopējiem apjomiem. Varētu ienākties interesanti rezumējumi, visticamāk... ;)

Atbildēt

patiesībā

16.05.2022. 22:35

»

Pomeranču Vainadziņš

Par Lavrovu - viena epizode bija par Krievijas karaspēka atvilkšanu no Kijevas apkārtnes...


viss ir atkarīgs no 'katra viena' subjektīvās izpratnes un interpretācijas tendencēm - kāds (arī Lavrova paudumos, konkrētajā gadījumā) sadzird to, ko vēlas sadzirdēt un kas šķiet pareizi, vēl kāds sadzird to, ko nevēlas un kas šķiet nepareizi, savukārt kāds cits izvēlas vienkārši pragmatiski sadzirdēt / objektīvi ievērtēt to, ko / kā / kad / kāpēc (Lavrovs) ir teicis katrā konkrētajā gadījumā. Pie tam - respektējot to, kādā situācijā (diplomātiskā, militārā un taml.) katrs konkrētais paudums ir ienācies, kā arī ņemot vērā gan kopējo (lokālo / globālo) kontekstu, gan konkrētā personāža statusu / pamatpozīciju. Kā zināms, diplomātu valoda vispār tiek dēvēta par "ķīniešu ābeci", tāpat arī šie profesionāļi nekad nerunā to, ko paši grib - katram no (valsts vadības) "komandas spēlētājiem", sevišķi jau starpvalstu konfrontācijas apstākļos, ir sava noteikta loma, savi uzdevumi u.t.t. Nevajadzētu iedomāties, ka diplomātiem (tieši tāpat kā jebkuram citam no "komandas spēlētājiem") būtu publiskās intervijās jāpauž tas / tā / tāpēc, kā to gribētu dzirdēt iespējamais pretinieks. Va’ ne? Pie tam - "labais žests"? Visnotaļ iespējams, ka tieši tāds tas arī ir bijis, sevišķi jau ņemot vērā reāli iespējamās nebūt ne tik "labās" alternatīvas... ;)

Par Girkinu - "bez komentāriem", kā saka (arī tāpēc, ka vienkārši neinteresē taml. biedri).

Par ukraiņiem - skat.iepr., nav nekādas motivācijas mainīt pilnvērtīgi pamatotu un gana "ilgtspējīgi stabilizējušos" viedokli. Arī dēļ tam, ka virtuālā telpā ir gana daudz precedentu, kad sākotnēji visos iespējamajos masmēdītājos izreklamēti attiecīgo personāžu tiražētie "šausmu stāsti" sekojoši tiek (pašu "varoņu / aculiecinieku") asaraini kaunīgi atzīti par glupām vai pat apzināti iniciētām falsifikācijām un "ar sašutumu" noraidīti, pie tam vēl atklājot šādu feiku režisūras / izspēles nianses. Tikai, diemžēl - tas parasti notiek 'post faktum', kad feiki jau ir "nosmirdējuši plašsaziņā" un savu lumpenzombējuma funkciju "atstrādājuši". Protams, ir arī atsevišķi ļoooti reti izņēmumi, kas (kā zināms) tikai apstiprina totālas zombijfeiku sistēmas esamību.

Attiecībā uz "rekomendētajiem ļaužiem" - galvenais kritērijs (arī šajā ziņā) ir PATIESĪBA. Kas, vienlaikus, ir faktiski nepārspējami efektīvs ierocis infokarā - nostrādā neizbēgami, agrāk vai vēlāk. Un, kā ir nepārprotami konstatējams - konkrētās konfrontācijas ietvaros viena no karojošajām pusēm šo superieroci vai nu vienkārši nespēj, vai arī (zināmu iemeslu dēļ) nevēlas izmantot, pie tam ne tikai gana lietderīgi, bet vispār NĒ, kategoriski un konsekventi. Interesanti - kāpēc?... ;)

Atbildēt

nekrievu izdzimteņu mēslam

16.05.2022. 22:30

»

nu nu

Krievi, tas ir kolektīvais putins un tātad, katrs no tiem izdzimteņiem, kuri 2022. gada 24 februārī vēl bija krievs, ir personīgi atbildīgs par visu ko pastrādājis viņa barvedis un galvenais pederasts. Gatavojies


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

tev kārtējā skapja dežūra sākas? Gatavojies, pasīvais draiskuli!

Atbildēt

nu nu

16.05.2022. 21:37

»

jukušajam

tu patiešām tik fenomenāli stulbs esi, vai izliecies


Krievi, tas ir kolektīvais putins un tātad, katrs no tiem izdzimteņiem, kuri 2022. gada 24 februārī vēl bija krievs, ir personīgi atbildīgs par visu ko pastrādājis viņa barvedis un galvenais pederasts. Gatavojies!

Atbildēt

Jukums

16.05.2022. 14:55

»

smirdīgajam necilvēkam

tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju...


Vatņiku paņēmiens - ja paši sevi ir sasmērējuši ar cilvēku asinīm un apkaunojuši gan ar kara sākšanas faktu, līdz pat stulbajiem pamatojumiem un idiotiskajiem kara vešanas paņēmieniem, uz gadsimtiem, tad mēģina tam apkaunojumam piesaistīt vēl citas valstis, tādā veidā metot ēnu arī uz tām.
Neviens Krieviju neatbalsta. Ir jābūt trakam lai atbalstītu cilvēku slepkavošanu pilsētu sagraušanu, teritoriju okupēšanu, laupīšanu utt. Ja par lielāko kara noziedznieku uzskata Hitleru (arī staļinu), tad ko gan lai saka par putinu! Krievijai pašai vien nāksies atbildēt par pastrādātajiem noziegumiem.

Atbildēt

krievu kroplītim

16.05.2022. 13:00

»

smirdīgajam necilvēkam

tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju...


Kur tu, deģenerāt, rāvi, ka bez 6 agonējošiem režīmiem jūs vēl kāds atbalsta. Tas, ka daudzas valstis vēl nav paziņojušas, ka krievu pasaule ir iznīcināma bet ierunām, vēl nenozīmē atbalstu. "Lielais draugs" Ķīna paziņoja, ka ir par Ukrainas suverenitāti un jau sen apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret krievijas banku sektoru. Pat, ja Ķīnai nepatiktu, ka krievu pidaru pasaulīte ir nolikta srakom, tā neriskēs ar savu ekonomiku, lai nostātos pret Rietumiem, kuru tirgus ir 20 reižu lielāks, nekā agonējošās krievijas tirgus un kur ir visas tai nepieciešamās tehnoloģijas.

Atbildēt

Jukums

16.05.2022. 10:47

»

tikai

nav runa ka atbalstu krieviju,bet gribas atbalstīt lai viss notiekošais tiktu pasniegts patiesi,kautvai kārtējais,eu un asv grib izvest no ukrainas tūkstošiem tonnu graudus,bet pagaidām to nevar,jo krievija neļauj lietot odesas ostu,ja krievi neļaus graudus izvest,eu un asv paziņos ka deļ krievijas ...


Mēģini kādam iestāstīt, ka Krievija, ar Odesas blokādi, Mariopoles sagrāvi, mīnu izvietošanu jūrā, graudu zagšanu Ukrainā, rūpējas par to, lai Ukrainā neiestātos bads:D? Atgādināšu arī par to, ka reizz jau Krievija noorganizēja Ukrainā golodomoru, tagad atkal kas līdzīgs.

Atbildēt

tikai

16.05.2022. 07:59

nav runa ka atbalstu krieviju,bet gribas atbalstīt lai viss notiekošais tiktu pasniegts patiesi,kautvai kārtējais,eu un asv grib izvest no ukrainas tūkstošiem tonnu graudus,bet pagaidām to nevar,jo krievija neļauj lietot odesas ostu,ja krievi neļaus graudus izvest,eu un asv paziņos ka deļ krievijas pasaulē pārtikas cenas pieaug,ja krievija atļaus izvest graudus ,tas eu un asv teiks ka krievi vainīgi ka ukrainā iestājies pārtikas trūkums un bads..., jūs saprotat eu un sav apsurdo liekulību un divkosību?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.05.2022. 07:14

»

patiesībā

par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots...


Tad vēl attiecībā uz Girkinu, Solovjovu un Lavrovu.
Girkins vēl pirms kara nebija sajūsmā par Putina apkārtnes planktona izdarībām un to neslēpa.
Solovjovs par to šamam piedēvēja nodevību - sak', vecais, tev tika IEDOTI VISI RESURSI, LAI MĒS PAŅEMTU SAVĀ VARĀ SLOVJANSKU, UN TAD ŠĪ BRĪŽA ROBEŽA JAU BŪTU PILNĪGI CITĀ VIETĀ, bet tu to neizdarīji!
Te drusku sašķobās Lavrova uc postulētais naratīvs par Ukrainas attiecīgo daļu ķipa brīvprātīgo pašnoteikšanos, jo resursu iedošana tomēr tak nozīmē kārtīgu "palīdzēšanu" :))))))

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.05.2022. 04:37

»

patiesībā

par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots...


Par Lavrovu - viena epizode bija par Krievijas karaspēka atvilkšanu no Kijevas apkārtnes.
Krievijas karaspēkam pie Kijevas dažādu apstākļu dēļ gāja ne visai labi. Apstākļus še nav vērts aprakstīt, to bija daudz, svarīgākais ir "ne visai labi" iznākums (par šo bija patiesām interesanti Girkinu paklausīties; vispār Girkins atstāj visnotaļ inteliģenta cilvēka iespaidu - zinātņu doktors tomēr!), kaujas spējas bija iedragātas un nācās atkāpties.
Ko Lavrovs? Lavrovs braši nostāstīja, ka karaspēks atvilkts kā labais žests attiecībā uz sarunām ar Ukrainu. Velns, nu būtu kaut sacījis, ka nomainīti specoperācijas uzdevumi un karaspēks tiek pārdislocēts - ok, mazticami, bet tomēr. A te - labais žests ...

Par ukrainietēm - var būt visādi, bet tomēr ieklausos aculiecinieku stāstītajā. Te neizskatās, ka tie cilvēki melotu - nav ekonomiskie bēgļi, kuriem būtu kkāda interese dakšas spraust. Arī apmāti neizskatās, turklāt meklē iespējas atgriezties Ukrainā.

Pa dienu nebūs kad, bet vakarā paklausīšos Tevis rekomendētos ļaužus.

Atbildēt

smirdīgajam necilvēkam

15.05.2022. 23:41

»

ir tā kā ir

Smirdīgos krievu necilvēkus atbalsta tikai daži agonējoši fašistiski režīmi, kā Venecuēlas, Eritrejas, z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un, laikam Irānas. Vieni jūs esiet uz Cilvēku planētas un būtu pareizi, lai pēc iespējas ātrāk pārstātu pārējiem traucēt


tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju.

Izrādās, ka vieni uz Cilvēku planētas ir palikuši tā dēvēto "kolektīvo rietumu" margināļi.

Atbildēt

patiesībā

15.05.2022. 23:26

»

Pomeranču Vainadziņš

Paaaaldies...


par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots?
Jo, kā zināms, tāda līmeņa profiem tas ir absolūti neraksturīgi.

Par "ukraiņu reāli piedzīvoto" - "ir varianti", kā saka, BET - ticamības nav (pamatoti). Pārāk jau daudz truli prastu feiku tiek propaGANDĒTS (teju 100% visās izpratnēs / izpausmēs / aspektos, pie tam nebaudāmi pavirši režisētu / "atražotu"), kā arī vispārzināmu "nacionālo īpatnību" (patoloģisks necilvēcīgs naids pret visu / visiem, klīnisks minhauzenisms, fenomenāla nekaunība un taml.) faktors - ar to pilnīgi pietiek, lai nograutu arī (iespējamos) gaužām retos izņēmumus.

Attiecībā uz minētajiem personāžiem (3-jiem konkrētajiem) - personīgi man vairāk imponē tieši J. Podoļakas proponējumi & argumentācija (sevišķi jau uz globāli dominējošās lumpenpropagandas vēmekļu fōna). Un ne tikai par "tekošo momentu" lokālā skatījumā. Bet, nu - gaumes lieta, dabiski.

P.S. Akmenī cērt tikai to, kas šķiet ziņojams "pakaļā palicējiem", tak' jau... ;)

Atbildēt

nubet

15.05.2022. 22:50

un šāda klauna priekšā eiropas deputāti pieceļas kājās,protams,lielākai daļai viņiem vienalga,katik netiek apdraudēta viņu ienesīgais eiroparlamentārieša darbs,bet nu nejau tik zemu jākrīt lai šāda lopa priekšā pieceltos kājās,https://www.youtube.com/watch?v 4Wn_CDc1_mg paskataties paši

Atbildēt

ir tā kā ir

15.05.2022. 21:17

»

tikai

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības...


Smirdīgos krievu necilvēkus atbalsta tikai daži agonējoši fašistiski režīmi, kā Venecuēlas, Eritrejas, z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un, laikam Irānas. Vieni jūs esiet uz Cilvēku planētas un būtu pareizi, lai pēc iespējas ātrāk pārstātu pārējiem traucēt.

Atbildēt

jums vēl laimējies

15.05.2022. 21:13

»

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības


Tu pat nespēj iedomāties, kādiem vārdiem pasaules sabiedrība izsakās par žurkām, blaktīm, tarakāniem.

Atbildēt

netīram krievu lopam

15.05.2022. 21:11

»

pajoliņ

polija joprojām iepērk krievijas gāzi,tikai caur starpnieku un tas protams poļiem gāzes cenu sadārdzina


Polija ir atteikusies, jeb varbūt viņi gāzi iepērk caur ASV, Kataru, Alžīriju, vai Norvēģiju, vai kas tavā, krieva prātiņā, varēja ienākt.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2022. 21:08

»

patiesībā

...


Paaaaldies!
Apskatīšos Tevis nosauktos personāžus.
Par Lavrova meliem - nu, tur nebija izrauts no konteksta, noklausījos pilnas attiecīgās intervijas. Atreferējumus neklausos/neskatos.

Par ukraiņiem (konkrētāk - ukrainietēm) - tur nav stāsts par propagandu, bet reāli piedzīvoto. Līdz ar to ir pamats domāt, ka viss adekvāti.

Taču noteikti pievienojos viedoklim, ka daudz kas var nebūt tā, kā izskatās. Līdz ar to mans šī brīža skatījums nekādi nav akmenī iecirsts.

Atbildēt

tikai

15.05.2022. 21:06

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības,viņš stāsta kādas zvērības ukraiņi dara ar karagūstekņiem un protams piebilst ,ka viņš saprot ,ja viņam tas viss nebūtu uzfilmēts,viņš neuzdrošinātos to visu publiski stāstīt,jo tad viņu sauktu pie atbildības par krievijas atbalstīšanu...,bet latvijas tv panorāma un ziņu dienesti tik turpina asv uzspiesto melu izplatīšanu ka ukraiiņi balti un mīlīgi,bet krievija vienpusēji nezvērs,brīnos ,kā tie tv panorāmas diktori var ieskatīties acīs cilvēkiem,jeb viņi ir tik stulbi ka paši tic ukrainas godīgumam?

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

15.05.2022. 20:56

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska reakcija uz provokācijām un pamatoti viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....