Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Krievijas fašisms

Andis Kudors
13.05.2022.
Komentāri (238)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

14.05.2022. 09:16

»

jautājums Skolnieciņam

Met pie malas savu tukšo neta aģitāciju un sāc pats ko darīt, lai lietas labotu


Es Krieviju izmanīt nevaru. Pat paši Krievijas krievi savu dzimteni izmainīt nespēj. Tie drosminieki un tās drosminieces, kas mēģina rīkoties, bieži vien mirst pāragrā un muļķīgā nāvē. Dzīves laikā šie cilvēki tiek noķengāti, bet pēc nāves aizmirsti.
Закон №121-ФЗ или Закон об иностранных агентах. Un šis likums visa veida darbību momentāni apstādina.
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

IM

14.05.2022. 09:07

»

bet>IM

Var jau būt ka tas tā, tikai raksts jau nebija par to


Atvainojos! Raksts nebija par Krievijas fašismu? Es mēģināju vismaz uzrakstīt ka tas tagad nemaz nav tik būtiski, ir Krievijā fašisms vai nav tur fašisms. Ir daudz būtiskākas lietas kā filozofēšana par neaktuālām tēmām. Aizņem tikai laiku un vietu. Par to es, it kā, kā nu sanāca.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 09:06

»

Iedzer zāles

debilais idiot! Pat lauķis ar zemo kāmja intelektu ar tevi nekomunicē


Palasi Bībeli tāpat vien. Atver acis, baznīcas nozombētā avs!!! Atver acis! Mosties, zombij, no transa! Mosties, baznīcas nozombētā avs, no transa!
Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.».
. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.».
Septiņu tautu genocīds ebreju cilts Dieva Jahves vārdā! Tev ar to vel nepietiek, lai Bībeli uzskatītu par laukā metamu makulatūru??? Un ja Tu aizstāvi Bībeli, tad Tu esi šī septiņu tautu genocīda atbalstītājs.
Ar mīlestību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Bībelē kristiešu Dievs tiek saukts par Jahvi (Jehovu). Tas ir oficiāls Bībeles termins. Lasi Bībeli!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 09:01

Lielkrievu šovinisms un Pobedas kults ir drauds Latvijai un latviešu nākotnei. tvzvezda.ru/ [Zvezda ir Krievijas valstij piederošs valsts mēroga TV tīkls, kuru vada Krievijas Aizsardzības ministrija. Šis TV kanāls lieliski demonstrē Fašistiskās Krievijas (Putina Krievijas) slimīgo apmātību ar armiju un militārismu. Militārais kults ir viens no lielkrievu šovinisma stūrakmeņiem .] pobeda.tv/ [POBEDA ir Pirmā kanāla digitālās televīzijas saimes projekts, kas veltīts Krievu totalitārisma uzvaras dienas 75. gadadienai kopš 1941.–1945. Ēterā – padomju militārā kino klasika, krievu filmas un TV seriāli, jauni pašu ražoti programmu cikli, “Nemirstīgais pulks” dalībnieku ģimenes atmiņas. Šis TV kanāls pa visām varītēm cenšas reabilitēt komunistiskās partijas un sarkanās armijas noziegumus pret cilvēci.] Ar cieņu pret Tēvzemi, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

Iedzer zāles

14.05.2022. 09:01

»

Skolnieciņš

卍 𐋄...


debilais idiot! Pat lauķis ar zemo kāmja intelektu ar tevi nekomunicē.

Atbildēt

Vai tas Kudors

14.05.2022. 09:00

ir ar pirkstu taisīts idiots?

Atbildēt

vladovu skolas beigušie

14.05.2022. 08:57

»

Cerību nav daudz...

Paldies Kudoram! Jautājums: cik cilvēku teikto sapratīs


vj dombrovska kūdītie pat nemēģinās saprast. a/p aizstāv golubevu, tur visi tādi stabiņi...uz ko jūs cerat???

Atbildēt

viss jau rakstā pareizi

14.05.2022. 08:54

tikai tie , kas čupojas ar puķinu...makarons bidons bernss...ir kas???????????????? taču arī nacisti rašisti.Kur bijām no 1945.g. ??? NEKAS JAU NAV MAINĪJIES, TIKAI TAGAD SLEPKAVO UN IZVARO MASVEIDĀ UN NE PIRMOREIZI...KAS TAD BIJA GULAGI? DIENESTS OKUPANTU ARMIJĀ, AFGANISTĀNĀ...KO MĀCĪJĀT SKOLĀS??? PAT PĒDĒJOS 30 G, KAM DALĪJĀT DIPLOMUS???UN KO TAGAD MĀCĀT? PUĶINA EZOTĒRIĶU, ANTIVAKSERIJU, ZAGĻU BROKU PUDENCIJU SHĒMAS...gudri muldēt vēja virzienā...

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 08:53

»

lauķis

Rauj jupis to skolnieciņu bet kas tas kāškrusts tāds ir?Varbūt tomēr vēdiskās kultūras simbols ugunskrusts kas ir zināms no pirinejiem līdz kalifornijai


卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Lauķi, Latvju Dievu vārdā es atgriežu Tavus ļauna vēlējumus Tev atpakaļ. Lai Tavi paša vārdi piepildās Tavā dzīvē! Latvju Dievu vārdā lai notiek tā!
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

bet>IM

14.05.2022. 08:53

»

IM

Kudora raksta centrāla tēma ar ir pupu mizas...


Var jau būt ka tas tā, tikai raksts jau nebija par to...

Atbildēt

Jukums

14.05.2022. 08:52

»

Cietums pēc tevis raud

Un viss. Naida kurināšana tikai te iet cauri, bet iekšlietu ministre šo redzēs


Ja runāt par naida kurinātājiem, tad te vispirms būtu jāsāk ar latiijcu massam kas te ne grib, ne spej integreties bet toties aurē -Rossija, Rossija....un skrien 9.maja uz Pardaugavu...Bet pirmā vieta tad noteikti pienāktos pašam Kremlim....kas ar savu agresiju tikai to vien dara kā kurina naidu..

Atbildēt

IM

14.05.2022. 08:51

»

Jukums

Liekas, ka raksta centrālā tēma ir laba un pareiza, ko diemžēl nevar teikt par visu rakstu


Kudora raksta centrāla tēma ar ir pupu mizas.
Nu labi, pieņemsim ka Krievija ir fašistiska un ka Putins ir Hitlers 2. Ko tālāk? Teherānas un Jaltas konferences un fašistiskai Krievijai un Hitleram 2 kirdik? Būtiskais uz šodienu kā reiz ir tas ka pat ja tā būtu fašistiska Krievija ar Hitleru 2 priekšgalā, šodien tas neko nedod. Ar otrā pasaules kara laiku rīcības metodēm šodien vairs neko nevar uzsākt. Ar vecām, sevi izdzīvojušam metodēm šodien vairs šāda mēroga konfliktus nevar atrisināt. Tātad lūdzu, nevis vecas pupu mizas bet gan jaunus, atbilstošus laikam, rīcības plānus Krievijas - Ukrainas, Krievijas - Eiropas, Krievijas Amerikas konfliktu risināšanai.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 08:48

»

nost ar fasistu sektantu skolniecinu !

latviesu dievi ar kaskrustiem neakstas


卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Nu, Tu vari ticēt ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam) jeb vecajam Velnam. Tu vari ticēt Bībeles viltus Dievam Jahvem jeb kristiešu Dievam. Tu vari neticēt nekam. Tā ir Tava brīva izvēle. Tās ir Tavas cilvēktiesības.
Latvija ir Latvju Dievu zeme. Sentēvu pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Es redzu, ka ar pirmo trīs kristietības baušļu ievērošanu Tev iet labi. Bet ar pārējiem kristietības baušļiem Tev iet čābīgi.
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
P.S.S. Pērkoņkrusts ir Dieva Pērkona simbols. Vārdus ''Dievs'', ''Dieviete'', ''Dievi'', ''Dievietes'' vienmēr raksta ar lielo sākumburtu jebkurā teikuma daļā un jebkurā locījumā. Tev laikam kristīgajā skoliņā to neiemācīja.
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

Gena

14.05.2022. 08:45

»

Cietums pēc tevis raud

Un viss. Naida kurināšana tikai te iet cauri, bet iekšlietu ministre šo redzēs


redz, ar to naidu ir tā: Nebūtu te bijuši musu tanki un miljons musu iebrauceju-nebutu te naida pret mums.

Atbildēt

Jukums

14.05.2022. 08:26

Liekas, ka raksta centrālā tēma ir laba un pareiza, ko diemžēl nevar teikt par visu rakstu....
Es te nerunāšu par pašu raksta autoru...Tā-saruna citai reizei.

Atbildēt

lauķis

14.05.2022. 08:12

»

nost ar fasistu sektantu skolniecinu !

latviesu dievi ar kaskrustiem neakstas


Rauj jupis to skolnieciņu bet kas tas kāškrusts tāds ir?Varbūt tomēr vēdiskās kultūras simbols ugunskrusts kas ir zināms no pirinejiem līdz kalifornijai.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

14.05.2022. 07:52

»

Jukums

Nopietns raksts Kudoram sanācis. Tie, kuri spēj vērtēt situāciju objektīvi, to sapratīs un atradīs savam skatījumam pamatojumu un arī šo to jaunu. Tie, kuri ir putina apmāti, nesapratīs neko un pat nevēlēsies saprast...


Kudors pats jau nav slikts cilvēks, bet tikai ar situācijas sapratni neveicas. Kas attiecas uz Putinu un Krieviju, tad piesaukt fašismu un nacismu ir pilnīgs profānisms. Nacisms un fašisms balstās uz IDEOLOĢIJĀM, bet krievi uz rupju ordisku laupīšanu, izvarošanu un slepkavošanu. Krievi ir cilvēces deģenerātu bars, kuri pat ar savām tehnoloģijām nav spējīgi uzražot vienkāršu zīmuli un papīru uz kuru ar šo zīmuli rakstīt. Krievi ir civilizācijas atkritumi, bez mazākām pazīmēm uz kaut kādu ideoloģiju. Vajag beigt viņus uzskatīt par cilvēkiem... .

Atbildēt

Balagan

14.05.2022. 07:47

»

Lasu un nespēju būt tik lētticīgs

lai piekristu Kudora vēstures primitīvajām interpretācijām


kudorz ļoti precīzi apraksta... fašistu un nacistu-revanšistu valsteli Latviju...
xexexexe
pasaules iekarotāji...
muahaaaaa...

Atbildēt

nost ar fasistu sektantu skolniecinu !

14.05.2022. 06:53

»

Skolnieciņš

卍 𐋄...


latviesu dievi ar kaskrustiem neakstas.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 06:25

卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Par latviešu tautu daudz ko var izstāstīt tāda zinātne kā ģenētika. Ģenētikai ir apmēram 150 gadu. Šai zinātnei apmēram pirms 20 gadiem radās tāda apakšzinātne kā epiģenētika. Epiģēnētika pēta epiģenētiskos efektus, t.i., epiģenētika pēta to, kā apkārtējā vide ietekmē indivīda gēnu ekspresiju un transkripciju. Piemēram, kā apkārtējā vide ietekmē cilvēka uzvedību no paaudzes paaudzē gēnu līmenī. Zinātnieki ir secinājuši, ka epiģenētiskie efekti spēj saglabāties 6 līdz 7 paaudzes. Tie ir kā viļņi jūrā vai kā viļņi no iemesta akmens ezerā. Tie uz laiku uzplaiksnī, bet tad uzreiz pēc kāda laika nozūd.
Cariskā Krievija turējās uz verdzības pamata. Padomju Krievija turējās uz krievu totalitārisma un varmāku entuziasma pamata. Latvieši, gribot negribot, ir saskarušies ar šiem necilvēcīgajiem režīmiem. Tas latviešu tautas dvēselē atstāja dziļas rētas. Ir laiks no šīm rētām atbrīvoties. Ir laiks apklusināt verga epiģenētiku sevī. Latviešiem ir jātop brīviem. Latviešiem ir jātop spēcīgiem. Latviešiem ir jāpieņem savas saknes, jo tikai tautai ar spēcīgām saknēm ir nākotne. Latviešiem ir jāatceras Sentēvu Dievi. Latviešiem ir jāatceras sentēvu pagāniskā ticība. Jo tikai tad mūsu tauta būs īsteni brīva. Un sveši kungi nespēs mūs kalpināt!!! Daudzdievība ir Latvijas nākotne!!!
Ar cieņu pret Latvijas zemi un latviešu tautu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

Ieskatīsimies

14.05.2022. 05:58

Arī patiesībai acīs par cilvēka vērtību un nozīmi Latvijā? Acīs liberālpolitiskajam eksperimentam ar mums, Andri?

Atbildēt

lauķis

14.05.2022. 04:46

»

IM

Kam veca ģeopolitiska domāšana? Protams ka tas ir Jukums...


Putins ir no tā paša perēkļa kur izlīduši visi pārējie koloniju "līderi".Bet aitām jau patīk dzīvot kūtīs un domāt ka tās kūtis pieder viņām.Reizēm gan saimnieki tās pabadina vai veic totālu izkaušanu,kā teikt,aita pret aitu.

Atbildēt

IM

14.05.2022. 00:27

»

Jukums

Nopietns raksts Kudoram sanācis. Tie, kuri spēj vērtēt situāciju objektīvi, to sapratīs un atradīs savam skatījumam pamatojumu un arī šo to jaunu. Tie, kuri ir putina apmāti, nesapratīs neko un pat nevēlēsies saprast...


Kam veca ģeopolitiska domāšana? Protams ka tas ir Jukums.
Vecais no jaunā ar to ar atšķiras ka fašistisko Vāciju varēja apturēt, un apturēja, bet mūsdienu Krieviju apturēt (ar spēku) nevar un arī turpmāk nevarēs.
Eiropas problēma ir tā ka tās līderi visi kā viens pārstāv veco domāšanu. Viņi visi grib uzvarēt, un "mēs uzvarēsim" skaita kā mantru. Vecā Eiropa savā domāšanā vienkārši vairs netiek Putinam līdzi. Putinam un Krievijai var pārmest tikai to ka pārlieku ir izrāvušies uz priekšu, sak varēja taču vēl kādus gadiņus pagaidīt lai domāšanā vecie un stīvie arī tiek līdzi. Varbūt ka tad labāk saprastu viens otru.

Atbildēt

Jukums

14.05.2022. 00:11

Nopietns raksts Kudoram sanācis. Tie, kuri spēj vērtēt situāciju objektīvi, to sapratīs un atradīs savam skatījumam pamatojumu un arī šo to jaunu. Tie, kuri ir putina apmāti, nesapratīs neko un pat nevēlēsies saprast.
Fašismā ieslīgušo Krieviju ir jāaptur tagad un visiem kopā. Kamēr šī fašistiski - džeržimordiskā Krievija nav apturēta - militāri, politiski, ekonomiski, ideoloģiski, vēsturiski, kulturāli utt kastrēta, tikmēr tā arvien no jauna turpinās apdraudēt citas valstis un tautas.

Atbildēt

viss ir vienkārši

13.05.2022. 23:51

»

Lasu un nespēju būt tik lētticīgs

lai piekristu Kudora vēstures primitīvajām interpretācijām


izskalotas, nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumam.

Atbildēt

IM

13.05.2022. 23:33

Skaidrs ir viens, Kudors vēl nav sapratis kas ģeopolitikā vispār notiek. Ģeopolitikā mainās laikmeti, bet vēsturnieks Kudors savās fantāzijās ņemas tik pa auzām, pie tam pa vecām, jau simts reiz izbrauktām auzām. Nu taču vajag cilvēkam šitā sajēgu zaudēt!

Atbildēt

Nameisis

13.05.2022. 23:30

Nav izdomāts nekas labāks par demokrātiju kā apmaut tautas un iznīcināt nacionālas valstis. Ja Berlazārs, Solovjovs un Kedmi nav fašisti un nacisti, tad kuri ir ??? Izraēlai būtu jātiek skaidrībā ar savu pavalstnieku izdarībām pasaulē un pēdējais laiks atzīt arī genocīdu pret citām tautām, ne tikai ēbreju holokaustu.

Atbildēt

mm

13.05.2022. 23:16

»

Lasu un nespēju būt tik lētticīgs

lai piekristu Kudora vēstures primitīvajām interpretācijām


bet, tu nožēlojamais kremlin, esi pārlietojies rašfašista putļera čuras, vai ne?

Atbildēt

Lasu un nespēju būt tik lētticīgs

13.05.2022. 23:04

lai piekristu Kudora vēstures primitīvajām interpretācijām.

Drausmīgs primitīvisms rindkopā pēc rinkopas. Sliktu alu sadzēries Kudors?

Atbildēt

Aksu

13.05.2022. 21:36

Jebal, sirds sažņaudzas lasot šo! Un paši vien esam vainīgi, jo 20 gadus nemācējām putina it kā "humoru" saprast burtiski, tās nebija hohmas.

Atbildēt

Cerību nav daudz...

13.05.2022. 21:28

Paldies Kudoram! Jautājums: cik cilvēku teikto sapratīs?

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...