Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to tiesneša teikto

29.02.2020. 06:15

es gan sapratu kā izlocīšanos no psrs parādu atmaksas !

Tā PSRS jau tā pati boļševiku Krievija vien bija - zem cita nosaukuma.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 21:48

»

lauķis

Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna


Varbūt tas šķitīs smieklīgi, taču viņa vismaz bija latviete un prata sakarīgi salikt vārdus teikumos. Prasīji vienu lietu - Salaspils vieta vēsturē.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.02.2020. 14:51

»

nekad

Kasmīkslis nekad neko nesaprot


lai saprastu vajag smadzenes bet kasmīslim tādu nav

Atbildēt

Edis

28.02.2020. 11:47

Klausies,tu vispar saproti,ko saki?Tik daudz pretrunu paris teikumos,tik daudz bezjedzigas muldesanas...Atvaino,vecozen,bet tas ir pilns sviests.

Atbildēt

PSRS ne Krievija? Ha, ha.

28.02.2020. 11:10

»

Vaira Līķe

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā


Kā tu skar PSRS, tā Krievijas vara vaid, kliedz un raustās kā satrakotais zvērs pirms kaušanas. Kādēl, ja tevi nepiemin, bet PSRS. Vietā teiktais: "suns zina, ko ēdis!" - tanki okupācijai nāca no Krievijas, likumus un represijas izdeva Maksava, bendēja okupēto valstu amatpersonas ar Maskavas pavēlēm, dažādi Višinski, cilvēkus okupētajās valstīs tiesāja pēc 1947. gada Ukaza, visas pavēles nāca no Kremļa un valsts valoda tika ieviesta visās okupētajās valstīs - krievu valoda, kas bija kā otrs vai trešais ierocis līdzās tankiem.

Un vai šodien Latvijā cīņa par okupācijas valodas ieviešanu vai saglabāšanu kā otro valsts valodu nav nostaļģija pēc okupācijas privilēģiju saglabāšanas vai atjaunošanas?

Ar Abrenes dāvinājumu Krievijai Vaira laikam baidījās, ka viņu Krievija var atmaskot sadarbībā ar KGB, ja uzvedīsies slikti pret Krieviju, jo kā jau ne reizi vien izskaņēja publikācijas, ka Vairai bija brīva kustība ciemojoties Latvijā no Toronto, kas nebija ne vienam citam?

Atbildēt

ES

28.02.2020. 09:27

»

lauķis

Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna


Tieši tā. Vaira galveno sev iedotā varā vērsa uz sevis spodrināšanu pasaules acīs un tas arī izdevās, bet vēl lielāku vērību veltīja savai neremdināmajai alkatībai. Ja tas atbilst patiesībai, kas rakstīts grāmatā, tad viņa bez jau tā bagātīgā budžeta pagrāba vēl miljonu no aizsardzības. Tajā pašā laikā, neveltot ne mazāko interesi par to, kā Latvijā dzīvo cilvēki.Arī tā aste par viņas sadarbība ar čeku, kas bija nenoliedzams fakts... Ļoti reti viņa iegriezās pie plebejiem. Uz cilvēku jautājumiem par esošo situāciju, kādā nākas dzīvot kundzei bija tikai viena atbilde - NAV KOMENTĀRU. Vai var aizmirst viņas aktīvo rosīšanos pretēji ANO lēmumam neatbalstīt, sūtīt Latvijas puišus palīgā ASV iznīcināt uz melu pamata senas kultūras valsti . Vai viņai nevajadzēja lūgt šai valstij, patiesībā tam, kas no`šīs valsts palicis pāri, piedošanu? Vai nevajadzēja par sekām, kuras tagad jūtam joprojām un jutīsim vēl ilgi, uzņemties arī savu vainas daļu?

Atbildēt

lauķis

28.02.2020. 07:33

»

Viedais

Man pašam pilns grozs akmeņu, ko sviest Vairas virzienā, taču viņa bija pēdējā mūsu valsts nominālā galva, ar kuru varu daudz maz lepoties


Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna.

Atbildēt

nekad

28.02.2020. 06:47

Kasmīkslis nekad neko nesaprot........

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:23

»

Kašķis

Tos boļševikus pie varas noturēja Latviešu Sarkanie strēlnieki. Var būt Latvija būtu jāpasludina par PSRS likumīgo mantojamo veidojumu


Jā, savulaik letiņi uz paģirām 1/6 zemeslodes otrādi apgrieza. Par to uz pilnu klapi samaksājām baigajā gadā, bet Hruščovs mums prosto plaušas atsita. Vēl tagad asinis spļaujam. Nekas, vēl nevaid miris mūsu gars.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:13

»

Vaira Līķe

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā


Man pašam pilns grozs akmeņu, ko sviest Vairas virzienā, taču viņa bija pēdējā mūsu valsts nominālā galva, ar kuru varu daudz maz lepoties.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:07

Medusmaize visu nokrāsu politiskajiem komentētājiem un rakstu cepējiem NEKO nemaina reālpolitikā.

Atbildēt

Vaira Līķe

28.02.2020. 05:53

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā.

Atbildēt

Man ir aizdomas, ka

27.02.2020. 22:09

tekstā: "PSKP Centrālajā komitejā bija 7 tūkstoši cilvēki, kuri ieņēma vadošos amatus, ar to ne tikai veidojot šauru sazvērnieku grupu, bet gan valdīja valsti no augšas uz leju kā izšķirošs varas nesējs" minēto jau krietni pārspējusi Latviju pārvaldošā siles kliķe...

Atbildēt

jāseko

27.02.2020. 21:42

Jā varu 1917.g. sagrāba boļševiki, bet Rietumu finansētā Ļeņina vadībā ar aktīvu latviešu streļķu palīdzību, .. un citi aktīvākie: gruzīni, žīdi
...

Atbildēt

Kašķis

27.02.2020. 21:38

Tos boļševikus pie varas noturēja Latviešu Sarkanie strēlnieki. Var būt Latvija būtu jāpasludina par PSRS likumīgo mantojamo veidojumu?

Atbildēt

Kremļa vārna

27.02.2020. 20:54

Varu sagrābām 1917. gada oktobrī. Mūs neievēlēja! Vēl šodien turamies!

Atbildēt

hm

27.02.2020. 19:50

Kasīkli, tu pats saproti, ko esi saskribelējis? Īsāk un skaidrāk neproti izstāstīt, lai būtu saprotami arī lasītājam?
Jo vairāk raksti, jo grūtāk tevi saprast!

Atbildēt

jokste

27.02.2020. 18:16

Augusta puča laikā Maskavā mēs redzējām telivizor ā,kā Jeļcins cīnijās Jazovu par balto namu-par varu.Arhivā tas ir saglabājies.

Atbildēt

nekasos

27.02.2020. 18:04

Kasīklis gribēja nopulgot Krieviju un Putinu. Nekas nesanāca! Krievija attīstās! Putins labi vada Krieviju...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

27.02.2020. 18:02

Latvieši droši vien varētu piekrist, ka tas tā bija: PSRS valsts vara izpaudās kā kompartijas vara, un to turpināt un pārņemt morāli nedrīkstētu neviena cita valsts vai sabiedrība...

Atbildēt

P.

27.02.2020. 17:30

Tur ir pavisam cita problēma.

Tiesa sastrādāja diezgan lielu sviestu, spriežot, ka pašreizējai varai jāatzīst PSRS kastu privilēģiju ("московская прописка") mantojamība. Vienam no tiesnešiem pielēca, ka tas nav uz labu un kādam var ienākt prātā prasīt atpakaļ arī, piemēram, nomenklatūras veikalus un specsanatorijas. Mēģinot izlikties, ka precedents nav radīts, pilsonis mēģināja pierakstīt kaut ko par "tas nav tāpēc, ka mēs atzīstam vainu". Rezultātā sanāca vēl lielāks sviests.

Atbildēt

Manuprāt

27.02.2020. 15:35

no raksta gan neizriet ka PSRS bija nelikumīgs veidojums, bet gan ka represiju veicēji realizēja varas sagrābšanu un ka Krievijai kā valstij nav par to jāatbild un tāpēc jādod kādam dzīvokļi Maskavā !

Atbildēt

Хм

27.02.2020. 15:29

Касиклис стал прям штатным работником пиетек

Atbildēt

ha-ha

27.02.2020. 15:16

Kāpēc satraukties par Krieviju,ja mūsu valstī joprojām pārvalda padomju okupantu komunisti,komsorgi,čekisti,miliči,tiesneši?

Atbildēt

Pisēklis

27.02.2020. 14:42

Tas ir labi vai slikti? Vai tagad vajadzētu satraukties par Krieviju?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....