Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to tiesneša teikto

29.02.2020. 06:15

es gan sapratu kā izlocīšanos no psrs parādu atmaksas !

Tā PSRS jau tā pati boļševiku Krievija vien bija - zem cita nosaukuma.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 21:48

»

lauķis

Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna


Varbūt tas šķitīs smieklīgi, taču viņa vismaz bija latviete un prata sakarīgi salikt vārdus teikumos. Prasīji vienu lietu - Salaspils vieta vēsturē.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.02.2020. 14:51

»

nekad

Kasmīkslis nekad neko nesaprot


lai saprastu vajag smadzenes bet kasmīslim tādu nav

Atbildēt

Edis

28.02.2020. 11:47

Klausies,tu vispar saproti,ko saki?Tik daudz pretrunu paris teikumos,tik daudz bezjedzigas muldesanas...Atvaino,vecozen,bet tas ir pilns sviests.

Atbildēt

PSRS ne Krievija? Ha, ha.

28.02.2020. 11:10

»

Vaira Līķe

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā


Kā tu skar PSRS, tā Krievijas vara vaid, kliedz un raustās kā satrakotais zvērs pirms kaušanas. Kādēl, ja tevi nepiemin, bet PSRS. Vietā teiktais: "suns zina, ko ēdis!" - tanki okupācijai nāca no Krievijas, likumus un represijas izdeva Maksava, bendēja okupēto valstu amatpersonas ar Maskavas pavēlēm, dažādi Višinski, cilvēkus okupētajās valstīs tiesāja pēc 1947. gada Ukaza, visas pavēles nāca no Kremļa un valsts valoda tika ieviesta visās okupētajās valstīs - krievu valoda, kas bija kā otrs vai trešais ierocis līdzās tankiem.

Un vai šodien Latvijā cīņa par okupācijas valodas ieviešanu vai saglabāšanu kā otro valsts valodu nav nostaļģija pēc okupācijas privilēģiju saglabāšanas vai atjaunošanas?

Ar Abrenes dāvinājumu Krievijai Vaira laikam baidījās, ka viņu Krievija var atmaskot sadarbībā ar KGB, ja uzvedīsies slikti pret Krieviju, jo kā jau ne reizi vien izskaņēja publikācijas, ka Vairai bija brīva kustība ciemojoties Latvijā no Toronto, kas nebija ne vienam citam?

Atbildēt

ES

28.02.2020. 09:27

»

lauķis

Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna


Tieši tā. Vaira galveno sev iedotā varā vērsa uz sevis spodrināšanu pasaules acīs un tas arī izdevās, bet vēl lielāku vērību veltīja savai neremdināmajai alkatībai. Ja tas atbilst patiesībai, kas rakstīts grāmatā, tad viņa bez jau tā bagātīgā budžeta pagrāba vēl miljonu no aizsardzības. Tajā pašā laikā, neveltot ne mazāko interesi par to, kā Latvijā dzīvo cilvēki.Arī tā aste par viņas sadarbība ar čeku, kas bija nenoliedzams fakts... Ļoti reti viņa iegriezās pie plebejiem. Uz cilvēku jautājumiem par esošo situāciju, kādā nākas dzīvot kundzei bija tikai viena atbilde - NAV KOMENTĀRU. Vai var aizmirst viņas aktīvo rosīšanos pretēji ANO lēmumam neatbalstīt, sūtīt Latvijas puišus palīgā ASV iznīcināt uz melu pamata senas kultūras valsti . Vai viņai nevajadzēja lūgt šai valstij, patiesībā tam, kas no`šīs valsts palicis pāri, piedošanu? Vai nevajadzēja par sekām, kuras tagad jūtam joprojām un jutīsim vēl ilgi, uzņemties arī savu vainas daļu?

Atbildēt

lauķis

28.02.2020. 07:33

»

Viedais

Man pašam pilns grozs akmeņu, ko sviest Vairas virzienā, taču viņa bija pēdējā mūsu valsts nominālā galva, ar kuru varu daudz maz lepoties


Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna.

Atbildēt

nekad

28.02.2020. 06:47

Kasmīkslis nekad neko nesaprot........

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:23

»

Kašķis

Tos boļševikus pie varas noturēja Latviešu Sarkanie strēlnieki. Var būt Latvija būtu jāpasludina par PSRS likumīgo mantojamo veidojumu


Jā, savulaik letiņi uz paģirām 1/6 zemeslodes otrādi apgrieza. Par to uz pilnu klapi samaksājām baigajā gadā, bet Hruščovs mums prosto plaušas atsita. Vēl tagad asinis spļaujam. Nekas, vēl nevaid miris mūsu gars.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:13

»

Vaira Līķe

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā


Man pašam pilns grozs akmeņu, ko sviest Vairas virzienā, taču viņa bija pēdējā mūsu valsts nominālā galva, ar kuru varu daudz maz lepoties.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:07

Medusmaize visu nokrāsu politiskajiem komentētājiem un rakstu cepējiem NEKO nemaina reālpolitikā.

Atbildēt

Vaira Līķe

28.02.2020. 05:53

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā.

Atbildēt

Man ir aizdomas, ka

27.02.2020. 22:09

tekstā: "PSKP Centrālajā komitejā bija 7 tūkstoši cilvēki, kuri ieņēma vadošos amatus, ar to ne tikai veidojot šauru sazvērnieku grupu, bet gan valdīja valsti no augšas uz leju kā izšķirošs varas nesējs" minēto jau krietni pārspējusi Latviju pārvaldošā siles kliķe...

Atbildēt

jāseko

27.02.2020. 21:42

Jā varu 1917.g. sagrāba boļševiki, bet Rietumu finansētā Ļeņina vadībā ar aktīvu latviešu streļķu palīdzību, .. un citi aktīvākie: gruzīni, žīdi
...

Atbildēt

Kašķis

27.02.2020. 21:38

Tos boļševikus pie varas noturēja Latviešu Sarkanie strēlnieki. Var būt Latvija būtu jāpasludina par PSRS likumīgo mantojamo veidojumu?

Atbildēt

Kremļa vārna

27.02.2020. 20:54

Varu sagrābām 1917. gada oktobrī. Mūs neievēlēja! Vēl šodien turamies!

Atbildēt

hm

27.02.2020. 19:50

Kasīkli, tu pats saproti, ko esi saskribelējis? Īsāk un skaidrāk neproti izstāstīt, lai būtu saprotami arī lasītājam?
Jo vairāk raksti, jo grūtāk tevi saprast!

Atbildēt

jokste

27.02.2020. 18:16

Augusta puča laikā Maskavā mēs redzējām telivizor ā,kā Jeļcins cīnijās Jazovu par balto namu-par varu.Arhivā tas ir saglabājies.

Atbildēt

nekasos

27.02.2020. 18:04

Kasīklis gribēja nopulgot Krieviju un Putinu. Nekas nesanāca! Krievija attīstās! Putins labi vada Krieviju...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

27.02.2020. 18:02

Latvieši droši vien varētu piekrist, ka tas tā bija: PSRS valsts vara izpaudās kā kompartijas vara, un to turpināt un pārņemt morāli nedrīkstētu neviena cita valsts vai sabiedrība...

Atbildēt

P.

27.02.2020. 17:30

Tur ir pavisam cita problēma.

Tiesa sastrādāja diezgan lielu sviestu, spriežot, ka pašreizējai varai jāatzīst PSRS kastu privilēģiju ("московская прописка") mantojamība. Vienam no tiesnešiem pielēca, ka tas nav uz labu un kādam var ienākt prātā prasīt atpakaļ arī, piemēram, nomenklatūras veikalus un specsanatorijas. Mēģinot izlikties, ka precedents nav radīts, pilsonis mēģināja pierakstīt kaut ko par "tas nav tāpēc, ka mēs atzīstam vainu". Rezultātā sanāca vēl lielāks sviests.

Atbildēt

Manuprāt

27.02.2020. 15:35

no raksta gan neizriet ka PSRS bija nelikumīgs veidojums, bet gan ka represiju veicēji realizēja varas sagrābšanu un ka Krievijai kā valstij nav par to jāatbild un tāpēc jādod kādam dzīvokļi Maskavā !

Atbildēt

Хм

27.02.2020. 15:29

Касиклис стал прям штатным работником пиетек

Atbildēt

ha-ha

27.02.2020. 15:16

Kāpēc satraukties par Krieviju,ja mūsu valstī joprojām pārvalda padomju okupantu komunisti,komsorgi,čekisti,miliči,tiesneši?

Atbildēt

Pisēklis

27.02.2020. 14:42

Tas ir labi vai slikti? Vai tagad vajadzētu satraukties par Krieviju?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...