Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to tiesneša teikto

29.02.2020. 06:15

es gan sapratu kā izlocīšanos no psrs parādu atmaksas !

Tā PSRS jau tā pati boļševiku Krievija vien bija - zem cita nosaukuma.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 21:48

»

lauķis

Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna


Varbūt tas šķitīs smieklīgi, taču viņa vismaz bija latviete un prata sakarīgi salikt vārdus teikumos. Prasīji vienu lietu - Salaspils vieta vēsturē.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.02.2020. 14:51

»

nekad

Kasmīkslis nekad neko nesaprot


lai saprastu vajag smadzenes bet kasmīslim tādu nav

Atbildēt

Edis

28.02.2020. 11:47

Klausies,tu vispar saproti,ko saki?Tik daudz pretrunu paris teikumos,tik daudz bezjedzigas muldesanas...Atvaino,vecozen,bet tas ir pilns sviests.

Atbildēt

PSRS ne Krievija? Ha, ha.

28.02.2020. 11:10

»

Vaira Līķe

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā


Kā tu skar PSRS, tā Krievijas vara vaid, kliedz un raustās kā satrakotais zvērs pirms kaušanas. Kādēl, ja tevi nepiemin, bet PSRS. Vietā teiktais: "suns zina, ko ēdis!" - tanki okupācijai nāca no Krievijas, likumus un represijas izdeva Maksava, bendēja okupēto valstu amatpersonas ar Maskavas pavēlēm, dažādi Višinski, cilvēkus okupētajās valstīs tiesāja pēc 1947. gada Ukaza, visas pavēles nāca no Kremļa un valsts valoda tika ieviesta visās okupētajās valstīs - krievu valoda, kas bija kā otrs vai trešais ierocis līdzās tankiem.

Un vai šodien Latvijā cīņa par okupācijas valodas ieviešanu vai saglabāšanu kā otro valsts valodu nav nostaļģija pēc okupācijas privilēģiju saglabāšanas vai atjaunošanas?

Ar Abrenes dāvinājumu Krievijai Vaira laikam baidījās, ka viņu Krievija var atmaskot sadarbībā ar KGB, ja uzvedīsies slikti pret Krieviju, jo kā jau ne reizi vien izskaņēja publikācijas, ka Vairai bija brīva kustība ciemojoties Latvijā no Toronto, kas nebija ne vienam citam?

Atbildēt

ES

28.02.2020. 09:27

»

lauķis

Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna


Tieši tā. Vaira galveno sev iedotā varā vērsa uz sevis spodrināšanu pasaules acīs un tas arī izdevās, bet vēl lielāku vērību veltīja savai neremdināmajai alkatībai. Ja tas atbilst patiesībai, kas rakstīts grāmatā, tad viņa bez jau tā bagātīgā budžeta pagrāba vēl miljonu no aizsardzības. Tajā pašā laikā, neveltot ne mazāko interesi par to, kā Latvijā dzīvo cilvēki.Arī tā aste par viņas sadarbība ar čeku, kas bija nenoliedzams fakts... Ļoti reti viņa iegriezās pie plebejiem. Uz cilvēku jautājumiem par esošo situāciju, kādā nākas dzīvot kundzei bija tikai viena atbilde - NAV KOMENTĀRU. Vai var aizmirst viņas aktīvo rosīšanos pretēji ANO lēmumam neatbalstīt, sūtīt Latvijas puišus palīgā ASV iznīcināt uz melu pamata senas kultūras valsti . Vai viņai nevajadzēja lūgt šai valstij, patiesībā tam, kas no`šīs valsts palicis pāri, piedošanu? Vai nevajadzēja par sekām, kuras tagad jūtam joprojām un jutīsim vēl ilgi, uzņemties arī savu vainas daļu?

Atbildēt

lauķis

28.02.2020. 07:33

»

Viedais

Man pašam pilns grozs akmeņu, ko sviest Vairas virzienā, taču viņa bija pēdējā mūsu valsts nominālā galva, ar kuru varu daudz maz lepoties


Viedais,padoma labi.Vai vari nosaukt kaut vienu lietu ar ko lepoties Vairas darbos?Tu pareizi teici ka viņa bija valsts galva ,bet tikai nomināli,kakls bija aiz okeāna.

Atbildēt

nekad

28.02.2020. 06:47

Kasmīkslis nekad neko nesaprot........

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:23

»

Kašķis

Tos boļševikus pie varas noturēja Latviešu Sarkanie strēlnieki. Var būt Latvija būtu jāpasludina par PSRS likumīgo mantojamo veidojumu


Jā, savulaik letiņi uz paģirām 1/6 zemeslodes otrādi apgrieza. Par to uz pilnu klapi samaksājām baigajā gadā, bet Hruščovs mums prosto plaušas atsita. Vēl tagad asinis spļaujam. Nekas, vēl nevaid miris mūsu gars.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:13

»

Vaira Līķe

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā


Man pašam pilns grozs akmeņu, ko sviest Vairas virzienā, taču viņa bija pēdējā mūsu valsts nominālā galva, ar kuru varu daudz maz lepoties.

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 06:07

Medusmaize visu nokrāsu politiskajiem komentētājiem un rakstu cepējiem NEKO nemaina reālpolitikā.

Atbildēt

Vaira Līķe

28.02.2020. 05:53

Par velti Abreni nodevu Kremļa žīdiem un braucu uz 9.maija parādi Maskavā.

Atbildēt

Man ir aizdomas, ka

27.02.2020. 22:09

tekstā: "PSKP Centrālajā komitejā bija 7 tūkstoši cilvēki, kuri ieņēma vadošos amatus, ar to ne tikai veidojot šauru sazvērnieku grupu, bet gan valdīja valsti no augšas uz leju kā izšķirošs varas nesējs" minēto jau krietni pārspējusi Latviju pārvaldošā siles kliķe...

Atbildēt

jāseko

27.02.2020. 21:42

Jā varu 1917.g. sagrāba boļševiki, bet Rietumu finansētā Ļeņina vadībā ar aktīvu latviešu streļķu palīdzību, .. un citi aktīvākie: gruzīni, žīdi
...

Atbildēt

Kašķis

27.02.2020. 21:38

Tos boļševikus pie varas noturēja Latviešu Sarkanie strēlnieki. Var būt Latvija būtu jāpasludina par PSRS likumīgo mantojamo veidojumu?

Atbildēt

Kremļa vārna

27.02.2020. 20:54

Varu sagrābām 1917. gada oktobrī. Mūs neievēlēja! Vēl šodien turamies!

Atbildēt

hm

27.02.2020. 19:50

Kasīkli, tu pats saproti, ko esi saskribelējis? Īsāk un skaidrāk neproti izstāstīt, lai būtu saprotami arī lasītājam?
Jo vairāk raksti, jo grūtāk tevi saprast!

Atbildēt

jokste

27.02.2020. 18:16

Augusta puča laikā Maskavā mēs redzējām telivizor ā,kā Jeļcins cīnijās Jazovu par balto namu-par varu.Arhivā tas ir saglabājies.

Atbildēt

nekasos

27.02.2020. 18:04

Kasīklis gribēja nopulgot Krieviju un Putinu. Nekas nesanāca! Krievija attīstās! Putins labi vada Krieviju...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

27.02.2020. 18:02

Latvieši droši vien varētu piekrist, ka tas tā bija: PSRS valsts vara izpaudās kā kompartijas vara, un to turpināt un pārņemt morāli nedrīkstētu neviena cita valsts vai sabiedrība...

Atbildēt

P.

27.02.2020. 17:30

Tur ir pavisam cita problēma.

Tiesa sastrādāja diezgan lielu sviestu, spriežot, ka pašreizējai varai jāatzīst PSRS kastu privilēģiju ("московская прописка") mantojamība. Vienam no tiesnešiem pielēca, ka tas nav uz labu un kādam var ienākt prātā prasīt atpakaļ arī, piemēram, nomenklatūras veikalus un specsanatorijas. Mēģinot izlikties, ka precedents nav radīts, pilsonis mēģināja pierakstīt kaut ko par "tas nav tāpēc, ka mēs atzīstam vainu". Rezultātā sanāca vēl lielāks sviests.

Atbildēt

Manuprāt

27.02.2020. 15:35

no raksta gan neizriet ka PSRS bija nelikumīgs veidojums, bet gan ka represiju veicēji realizēja varas sagrābšanu un ka Krievijai kā valstij nav par to jāatbild un tāpēc jādod kādam dzīvokļi Maskavā !

Atbildēt

Хм

27.02.2020. 15:29

Касиклис стал прям штатным работником пиетек

Atbildēt

ha-ha

27.02.2020. 15:16

Kāpēc satraukties par Krieviju,ja mūsu valstī joprojām pārvalda padomju okupantu komunisti,komsorgi,čekisti,miliči,tiesneši?

Atbildēt

Pisēklis

27.02.2020. 14:42

Tas ir labi vai slikti? Vai tagad vajadzētu satraukties par Krieviju?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

FotoTātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli. Kādu izvēli tagad izdarīs Saeima, kurai šis vai nu jānorij, vai janoprotestē, redzēsim.
Lasīt visu...

20

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

FotoEkonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās vadības grupā (OVG). Ekonomikas ministrijas pozīcija paredz ļaut katram pakalpojumu sniedzējam brīvprātīgi izvēlēties darbības režīmu (“zaļais”, “dzeltenais” vai “sarkanais”), kā arī pārejas periodā, kamēr nav sasniegts augstāks vakcinācijas līmenis, nešķirot pakalpojumu saņēmējus vakcinētajos/nevakcinētajos.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

FotoŠodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam, ka nodokļus turpmāk maksās tikai vakcinētie!?
Lasīt visu...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

Konkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu...

Foto

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti...

Foto

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

Lai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi....

Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...