Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trockis, Ļeņins, Staļins

13.09.2018. 14:07

»

plānprātiņam

Aivars ir Robertovičs, Šlomo dēli ir Suharenko rokaspuiši, čekas un bandītu kājslauķi: Zatlers ar Dombrovski...


Hruščovs, Brežņevs utt. tā bija visaugstākā nomenklatūra, tostarp Jeļcins, Putins, kuri realizēja cionistu ideoloģiju PSRS. Līdz šai dienai. PSRS un ES ir cionistu projekti. Tas jau ir pierādīts un visiem zināms. Tad augstākā nomenklatura ar kontiem ārzemēs cits citu apkaroja, tagad to dara oligarhi. Visus tos karus organizē B' nai B' rith kopš 1843. gada. To, ko tev skolā mācīja par revolūciju 1917. g., ir meli. Juri Lina Zem Skorpiona zīmes.

Atbildēt

zinam lēmumu

13.09.2018. 12:48

»

Jānis

Vai tad nevarējāt sagaidīt lēmumu? Šadus utopiskus iesniegumus dome saņem regulari, nu tad rakstiet un ķengājieties par visiem, viens gribēja būvēt kodolteaktoru Zaķusalā, atkal Ušakovs vainīgs? Virsrakstu lasītājam viss skaidrs - atkal šausmīgā dome iztirgo Rīgu


Lēmums jau visiem ir zināms, ja paskatīsieties uzmanīgi tad blakus pie vasaras kafejnīcas, dārznieki jau pārstāda prom hortenzijas un citus augus, lai nemaisītu topošajam ratam. Pajautājjiet tur vietējiem strādniekiem kur paredzēta vietam tam ratam, viņi uzreiz ar pirkstu parādīs pat vietu.

Atbildēt

plānprātiņam

13.09.2018. 12:29

»

Krievija ar ratu plāno īpašas noklausīšanās sistēmas

pašā Rīgas centrā. Nac. biblotēkas jumta spicē atrodas ASV īpašas noklausīšanās sistēmas. Saskaņā ar Karamākslu Latvija ir satiksmes zeme. Satiksmes zemei ir atvērtas robežas, satiksmes zemi nekontrolē valsts, kura administratīvi pārvalda teritoriju, to kontrolē citu valstu specdienesti, kas noteic, ...


Aivars ir Robertovičs, Šlomo dēli ir Suharenko rokaspuiši, čekas un bandītu kājslauķi: Zatlers ar Dombrovski.
Ne cionisti taisās izņemt dolārus no Krievijas tirgus, bet ekonomiskai situācijai aizvien vairāk pasliktinoties, Staļina ideju mantinieki, gatavojas aizliegt dzimtcilvēkiem vispār turēt un rīkoties ar ārvalstu valūtām un nonāks atkal tik tālu, ka oficiālais no tirgus kursa atšķirsies 5-6 reizes. Ne dolāri vai eiro ietekmē krievu grimšanu nabadzībā un tumsonībā, bet gan to sātaniskā, pirms 1000 gadiem varmācīgi uzspiestā ideoloģija, ilgstošā verdzība un negatīvā selekcija, bet tās eskalāciju veicina, tas, ka pēdējā laikā visas vara tur ir NKVD nagu maucēju rokās.

Atbildēt

bez politikas

13.09.2018. 10:01

Panorāmas rats Esplanādē? Nav slikta ideja. Droši vien tik liels, kā pie Luvras Parīzē. Ne jau tik milzīgs kā Ļondonā un Singapūrā.

Atbildēt

Nu ja

13.09.2018. 09:29

»

TI

Piekrītu. Var arī kaut kur krastmalā, kā Londonā. Rainim tas nav jāredz


krastmalā pie Kremļa! Lai pis augšā! Te nau Londona, bļģ!

Atbildēt

TI

13.09.2018. 09:09

»

rere

Lai taču būvē Lucavsalā


Piekrītu. Var arī kaut kur krastmalā, kā Londonā. Rainim tas nav jāredz!

Atbildēt

Krievija ar ratu plāno īpašas noklausīšanās sistēmas

13.09.2018. 08:22

pašā Rīgas centrā. Nac. biblotēkas jumta spicē atrodas ASV īpašas noklausīšanās sistēmas. Saskaņā ar Karamākslu Latvija ir satiksmes zeme. Satiksmes zemei ir atvērtas robežas, satiksmes zemi nekontrolē valsts, kura administratīvi pārvalda teritoriju, to kontrolē citu valstu specdienesti, kas noteic, kādai un kam būt pie varas šajā administratīvajā teritorijā. Melngalvju namā bija balle par godu simtgadei, tur ņudzēja no citu valstu specdienestu aģentiem un spiegiem.

Latvija ir arī smagā zeme, zeme, no kuras okupantiem grūti aiziet. Šeit viņi - krievvalodīgie nostiprinās ar Krievijas nacisma izpausmēm. Krievijas nacisma izpausmes nav krievu, bet cionistu radīts ierocis Kremļa cionista Putina rokās.

Šodien cionisti plāno no iekšējā tirgus Krievijā izņemt USD, palielinot nabadzību un stiprinot €, palielinot tā vērtību, jo ES projekts ir iekļaut visas bij. PSRS valstis ES sastāvā. Cionistiem ES projekts ir tas pats PSRS projekts, turpinot apzagt tautas. Atšķirībā no PSRS ES plānota oligarhija - sliktā un labā. Slikto iznīcina ar sankcijām, labo, kura ir cionistu rokās, tas neskar. Cionistam - židmasonu Aivaram Šlomo dēlam un Merioni, izskatās, ir piederība labajiem oligarhiem kāžidam Škelem un baltistam Šleseram.

Bet sāku ar skatu ratu - Putins, tiekoties ar Trampu, visiem tas zināms, tam uzdāvināja futbola bumbu. Atklāts, ka bumbā bijis čips, kas noteic tās atrašanās vietu...

Atbildēt

rere

12.09.2018. 22:50

Lai taču būvē Lucavsalā!

Atbildēt

varbūt

12.09.2018. 21:33

Rainis neko neteiktu, ka tik neprotestē tie no katedrāles. Vispār Eifeļa tornim arī bija daudz pretinieku.

Atbildēt

aizberga neredzamā daļa

12.09.2018. 21:28

Rats ir tikai iegansts kaut kam lielākam. Rats stāvēs tukšs, jo Rīgu no augšas var skatīt gan no Viesnīcas Latvija, gan no Pēterbaznīcas. Tad rata zemi izmantos citādi. Labs biznesiņš kā pievākt centra zemi.

Atbildēt

Kaimiņš Rainis

12.09.2018. 21:03

šovasar, divu mēnešu garumā, tajā vietā kur paredzēts Esplanādē to ratu uzstādīt zem puķudobes, bez jebkādas dokumentācijas, tika izbetonēti lieli pamati. Visi iedzīvotāji redzēja daudzo kravas mašīnu kursēšanu, tikai būvvalde izlikās neredzam.
Formālo līgumu par izpēti, kas deva tiesības necaurredzamo žogu uzstādīt noslēdza komunālā departamenta direktors Anatolijs Aleksejenko.

Atbildēt

fuksis

12.09.2018. 20:22

Tūdaļiem ratu nevajag, pietiek ar OIK!

Atbildēt

garāmgājējs

12.09.2018. 19:56

šī ideja jau labu laiku klīst par domes tuneļiem. tāpat ir daudz sarakstīts par iederību pilsētvidē un arī mēģināts parādīt citu pleķīti šai atrakcijai - pretī domei, pie vanšu tilta, ab dambis, uzvaras parks..
bet ir vēlme pēc Raiņa rata.

Atbildēt

švamme

12.09.2018. 19:48

»

nu

ja tas rats tur būtu, kurš gan negribētu uzbraukt augšā paskatīties


Gandrīz katrs vienu reizi uzbrauktu, bet zemi prasa īrēt uz max. laiku, tātad tā zeme latviešiem būtu zudusi, lūri uz to kaleidoskopu visu mūžu un atceries to vienu reizi, kad uzbrauci...
Tā ir vienreiz-lietojama atrakcija un vŗta tik pat cik karuselis.

Atbildēt

nu

12.09.2018. 19:30

ja tas rats tur būtu, kurš gan negribētu uzbraukt augšā paskatīties

Atbildēt

Jānis

12.09.2018. 17:54

Vai tad nevarējāt sagaidīt lēmumu? Šadus utopiskus iesniegumus dome saņem regulari, nu tad rakstiet un ķengājieties par visiem, viens gribēja būvēt kodolteaktoru Zaķusalā, atkal Ušakovs vainīgs? Virsrakstu lasītājam viss skaidrs - atkal šausmīgā dome iztirgo Rīgu!

Atbildēt

žausmaz

12.09.2018. 17:32

Kaut kāds apļveida joks. Nepietiek ar to kroplīgo stikla bastionu krastmalā, tagad vēl rotējoša bezgaumība ar zemūdens atviļņiem. Šausmas.

Atbildēt

Indulis Durka

12.09.2018. 16:52

Laps aparāts pašā centrā, ātri uzzinātu ku jāiet. Debess klāra, drīz pirmaijs būšu Aglonā. Muhaa!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...