Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trockis, Ļeņins, Staļins

13.09.2018. 13:07

»

plānprātiņam

Aivars ir Robertovičs, Šlomo dēli ir Suharenko rokaspuiši, čekas un bandītu kājslauķi: Zatlers ar Dombrovski...


Hruščovs, Brežņevs utt. tā bija visaugstākā nomenklatūra, tostarp Jeļcins, Putins, kuri realizēja cionistu ideoloģiju PSRS. Līdz šai dienai. PSRS un ES ir cionistu projekti. Tas jau ir pierādīts un visiem zināms. Tad augstākā nomenklatura ar kontiem ārzemēs cits citu apkaroja, tagad to dara oligarhi. Visus tos karus organizē B' nai B' rith kopš 1843. gada. To, ko tev skolā mācīja par revolūciju 1917. g., ir meli. Juri Lina Zem Skorpiona zīmes.

Atbildēt

zinam lēmumu

13.09.2018. 11:48

»

Jānis

Vai tad nevarējāt sagaidīt lēmumu? Šadus utopiskus iesniegumus dome saņem regulari, nu tad rakstiet un ķengājieties par visiem, viens gribēja būvēt kodolteaktoru Zaķusalā, atkal Ušakovs vainīgs? Virsrakstu lasītājam viss skaidrs - atkal šausmīgā dome iztirgo Rīgu


Lēmums jau visiem ir zināms, ja paskatīsieties uzmanīgi tad blakus pie vasaras kafejnīcas, dārznieki jau pārstāda prom hortenzijas un citus augus, lai nemaisītu topošajam ratam. Pajautājjiet tur vietējiem strādniekiem kur paredzēta vietam tam ratam, viņi uzreiz ar pirkstu parādīs pat vietu.

Atbildēt

plānprātiņam

13.09.2018. 11:29

»

Krievija ar ratu plāno īpašas noklausīšanās sistēmas

pašā Rīgas centrā. Nac. biblotēkas jumta spicē atrodas ASV īpašas noklausīšanās sistēmas. Saskaņā ar Karamākslu Latvija ir satiksmes zeme. Satiksmes zemei ir atvērtas robežas, satiksmes zemi nekontrolē valsts, kura administratīvi pārvalda teritoriju, to kontrolē citu valstu specdienesti, kas noteic, ...


Aivars ir Robertovičs, Šlomo dēli ir Suharenko rokaspuiši, čekas un bandītu kājslauķi: Zatlers ar Dombrovski.
Ne cionisti taisās izņemt dolārus no Krievijas tirgus, bet ekonomiskai situācijai aizvien vairāk pasliktinoties, Staļina ideju mantinieki, gatavojas aizliegt dzimtcilvēkiem vispār turēt un rīkoties ar ārvalstu valūtām un nonāks atkal tik tālu, ka oficiālais no tirgus kursa atšķirsies 5-6 reizes. Ne dolāri vai eiro ietekmē krievu grimšanu nabadzībā un tumsonībā, bet gan to sātaniskā, pirms 1000 gadiem varmācīgi uzspiestā ideoloģija, ilgstošā verdzība un negatīvā selekcija, bet tās eskalāciju veicina, tas, ka pēdējā laikā visas vara tur ir NKVD nagu maucēju rokās.

Atbildēt

bez politikas

13.09.2018. 09:01

Panorāmas rats Esplanādē? Nav slikta ideja. Droši vien tik liels, kā pie Luvras Parīzē. Ne jau tik milzīgs kā Ļondonā un Singapūrā.

Atbildēt

Nu ja

13.09.2018. 08:29

»

TI

Piekrītu. Var arī kaut kur krastmalā, kā Londonā. Rainim tas nav jāredz


krastmalā pie Kremļa! Lai pis augšā! Te nau Londona, bļģ!

Atbildēt

TI

13.09.2018. 08:09

»

rere

Lai taču būvē Lucavsalā


Piekrītu. Var arī kaut kur krastmalā, kā Londonā. Rainim tas nav jāredz!

Atbildēt

Krievija ar ratu plāno īpašas noklausīšanās sistēmas

13.09.2018. 07:22

pašā Rīgas centrā. Nac. biblotēkas jumta spicē atrodas ASV īpašas noklausīšanās sistēmas. Saskaņā ar Karamākslu Latvija ir satiksmes zeme. Satiksmes zemei ir atvērtas robežas, satiksmes zemi nekontrolē valsts, kura administratīvi pārvalda teritoriju, to kontrolē citu valstu specdienesti, kas noteic, kādai un kam būt pie varas šajā administratīvajā teritorijā. Melngalvju namā bija balle par godu simtgadei, tur ņudzēja no citu valstu specdienestu aģentiem un spiegiem.

Latvija ir arī smagā zeme, zeme, no kuras okupantiem grūti aiziet. Šeit viņi - krievvalodīgie nostiprinās ar Krievijas nacisma izpausmēm. Krievijas nacisma izpausmes nav krievu, bet cionistu radīts ierocis Kremļa cionista Putina rokās.

Šodien cionisti plāno no iekšējā tirgus Krievijā izņemt USD, palielinot nabadzību un stiprinot €, palielinot tā vērtību, jo ES projekts ir iekļaut visas bij. PSRS valstis ES sastāvā. Cionistiem ES projekts ir tas pats PSRS projekts, turpinot apzagt tautas. Atšķirībā no PSRS ES plānota oligarhija - sliktā un labā. Slikto iznīcina ar sankcijām, labo, kura ir cionistu rokās, tas neskar. Cionistam - židmasonu Aivaram Šlomo dēlam un Merioni, izskatās, ir piederība labajiem oligarhiem kāžidam Škelem un baltistam Šleseram.

Bet sāku ar skatu ratu - Putins, tiekoties ar Trampu, visiem tas zināms, tam uzdāvināja futbola bumbu. Atklāts, ka bumbā bijis čips, kas noteic tās atrašanās vietu...

Atbildēt

rere

12.09.2018. 21:50

Lai taču būvē Lucavsalā!

Atbildēt

varbūt

12.09.2018. 20:33

Rainis neko neteiktu, ka tik neprotestē tie no katedrāles. Vispār Eifeļa tornim arī bija daudz pretinieku.

Atbildēt

aizberga neredzamā daļa

12.09.2018. 20:28

Rats ir tikai iegansts kaut kam lielākam. Rats stāvēs tukšs, jo Rīgu no augšas var skatīt gan no Viesnīcas Latvija, gan no Pēterbaznīcas. Tad rata zemi izmantos citādi. Labs biznesiņš kā pievākt centra zemi.

Atbildēt

Kaimiņš Rainis

12.09.2018. 20:03

šovasar, divu mēnešu garumā, tajā vietā kur paredzēts Esplanādē to ratu uzstādīt zem puķudobes, bez jebkādas dokumentācijas, tika izbetonēti lieli pamati. Visi iedzīvotāji redzēja daudzo kravas mašīnu kursēšanu, tikai būvvalde izlikās neredzam.
Formālo līgumu par izpēti, kas deva tiesības necaurredzamo žogu uzstādīt noslēdza komunālā departamenta direktors Anatolijs Aleksejenko.

Atbildēt

fuksis

12.09.2018. 19:22

Tūdaļiem ratu nevajag, pietiek ar OIK!

Atbildēt

garāmgājējs

12.09.2018. 18:56

šī ideja jau labu laiku klīst par domes tuneļiem. tāpat ir daudz sarakstīts par iederību pilsētvidē un arī mēģināts parādīt citu pleķīti šai atrakcijai - pretī domei, pie vanšu tilta, ab dambis, uzvaras parks..
bet ir vēlme pēc Raiņa rata.

Atbildēt

švamme

12.09.2018. 18:48

»

nu

ja tas rats tur būtu, kurš gan negribētu uzbraukt augšā paskatīties


Gandrīz katrs vienu reizi uzbrauktu, bet zemi prasa īrēt uz max. laiku, tātad tā zeme latviešiem būtu zudusi, lūri uz to kaleidoskopu visu mūžu un atceries to vienu reizi, kad uzbrauci...
Tā ir vienreiz-lietojama atrakcija un vŗta tik pat cik karuselis.

Atbildēt

nu

12.09.2018. 18:30

ja tas rats tur būtu, kurš gan negribētu uzbraukt augšā paskatīties

Atbildēt

Jānis

12.09.2018. 16:54

Vai tad nevarējāt sagaidīt lēmumu? Šadus utopiskus iesniegumus dome saņem regulari, nu tad rakstiet un ķengājieties par visiem, viens gribēja būvēt kodolteaktoru Zaķusalā, atkal Ušakovs vainīgs? Virsrakstu lasītājam viss skaidrs - atkal šausmīgā dome iztirgo Rīgu!

Atbildēt

žausmaz

12.09.2018. 16:32

Kaut kāds apļveida joks. Nepietiek ar to kroplīgo stikla bastionu krastmalā, tagad vēl rotējoša bezgaumība ar zemūdens atviļņiem. Šausmas.

Atbildēt

Indulis Durka

12.09.2018. 15:52

Laps aparāts pašā centrā, ātri uzzinātu ku jāiet. Debess klāra, drīz pirmaijs būšu Aglonā. Muhaa!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...