Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ironija

08.04.2018. 06:24

Uhh...izlasīju virsrakstu un sapratu - cenzūrai būt!!! Jo pret to iebilst krievi.

Atbildēt

Tas pats!

06.04.2018. 17:55

»

Vai

šis ir tas "aptracis grafomāns L.L. kas vairs viņam uzmanību nevelta...


To visi zina jau sen. Ieskaitot trakuča dakterus un sanitārus. L.L. esot viegli aizkaitināma histēriska kaķu vecene ar biežām nekontrolējamas grafomānijas un paranoiskas cen.zūras lēkmēm savā strauji iznīkstošajā piecirst.komā. Ar ko arī beidzās viņas zvaigznīšu brīdis.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

06.04.2018. 16:53

»

Vai šis ir tas

Dikļu muļķis no Dikļiem


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda kvankšķe no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Tas pats!

06.04.2018. 16:32

»

Vai šis ir tas

Dikļu muļķis no Dikļiem


Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms), autors grafomaniskam sacerējumam Muļķu zeme XXI g s, iesauka Mikropisāns, sākumā bija iesauka Mazpisāns.

Ir zināma viņa adrese Dikļos, ar ko nodarbojas un pat
īstais vārds un uzvārds. To nebija grūti noskaidrot, jo Pietiek piedavaja nopublicet kādu viņa komentaru. Ar ko arī beidzās viņa zvaigznīšu brīdis.

Atbildēt

:(

06.04.2018. 10:26

Kā uz delnas pie mums visur un vienmēr esošie dubultstandarti - nožēlojami. Šoreiz "Fui" LŽA

Atbildēt

to smirdi

06.04.2018. 04:08

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

Cui, laps(p)istu pasugas stukaču kuce, pagaudo vēl! :D:D


Redziet, atsaucās. Šis ir tas Dikļu muļķis. Viegli aizkaitināms un ar biežām klasiskās grafomānijas lēkmēm. Ja redzat, ka kāds aptracis lamā L.L., tad droši - tas ir Dikļu muļķis. L.L. vairs viņam uzmanību nevelta.

Atbildēt

Tas, kurš Latviju sauc par Latvāniju

05.04.2018. 22:00

»

tu smirdi

Ar kādām tiesībām tu, mēsls tāds, Latviju sauc par eurolatvāniju


muļķu zemi ir debīlais no Dikļiem. Dikļu muļķis ar pseidonīmu Untūns Mazpusēns. Te publicēja savu grafomāniju Muļķu zeme XXI g s . Viņu var atpazīt pēc stila un lamāšanās. Neviens ar viņu nediskutē. Atpazīstot pasmejas par Dikļu muļķi vai Mikropisānu kā viņu te iesaukuši.

Nu ka, Dikļu muļķi, padod balsi!

Atbildēt

reptilis

05.04.2018. 21:15


Iesaku noskatīties ...tur ir viens skaists paraugs no demotivātoriem par krievu skolu ""aizstāvjiem""-http://prikol.bigmir.net/view/326131

Atbildēt

patiesībā

05.04.2018. 20:55

»

tu smirdi

Ar kādām tiesībām tu, mēsls tāds, Latviju sauc par eurolatvāniju


tu pūsti pats savā vircā, kā jau muļķu zemes esurolatvānijas siles cūklopu mēsls. Un tāpēc tu smirdi tieši tik pretīgi, kā smird tādi pūstoši mēsli kā tu. Ar kādām tiesībām tu, muļķu zemes "valsts" parodijas eurolatvānijas siles cūklopu mēsls, atļaujies savu pretīgi smirdošo identitāti piedēvēt normāliem cilvēkiem? Un, pie tam vēl - ar kādām tiesībām tu, muļķu zemes eurolatvānijas siles cūklopu mēsls, atļaujies ar savu pretīgo smirdoņu apgānīt Latvijas vārdu, kam nav un nevar būt absolūti nekāda sakara ar tavu u.c. taml. cūklopu mēslu arvien biezākā slānī piegānīto šo pašreizējo muļķu zemi siles "valsts" parodiju eurolatvāniju??

Atbildēt

Slucis

05.04.2018. 20:55

Лато, а слабо в европейском суде доказать, что Спутник "российский пропагандист"?

Atbildēt

kļimoviča aita

05.04.2018. 19:56

»

Bende

Nāvi Latvijas ienaidniekiem


Wow! (Vau!)

Atbildēt

Bende

05.04.2018. 19:39

Nāvi Latvijas ienaidniekiem!!!

Atbildēt

tu smirdi

05.04.2018. 19:06

»

interesanti

klau, tu patiešām esi tik totāli nozombēts(-a) un bezcerīgi glups(-a), vai tikai izliecies...


Ar kādām tiesībām tu, mēsls tāds, Latviju sauc par eurolatvāniju?

Atbildēt

interesanti

05.04.2018. 18:20

»

klau

Ja mēs esam informatīvā kara stāvoklī ar Krieviju, tad kāpēc Latvija no pretinieces Krievijas iepērk propagandas fotogrāfijas


klau, tu patiešām esi tik totāli nozombēts(-a) un bezcerīgi glups(-a), vai tikai izliecies?

nu, rau - ja jau šī pašreizējā "deŖmolibeŗastu vērtību un ķēķa tiesiskuma valsts" parodijas "vadošie locekļi" un tajā veģetējošie "lojālpatrEJotiski orientētie" margināļi apgalvo, ka ir "ģeopolitsika hibrīdkara stāvolī" ar lielāko kaimiņvalsti, tad – kāpēc vēl joprojām šajā "buferzōnā" nav iznīcināts vai vismaz "deportēts" atpakaļ viņpus "frontes līnijas" pilnīgi viss, kas jebkādā veidā (izpratnē / izpausmē) ir saistīts ar izcelsmi no minētās "stratēģiski ideoloģiskās pretinieces" kaimiņvalsts? un pie tam vēl - kāda garšauga pēc viss notiek tieši pretēji: no "ģeopolitiskā hibrīdkara pretinieku" kaimiņvalsts daudz kas joprojām tiek iepirkts un importēts uz muļķu zemes "buferzōnu"?! klau, bet tā tak ir eurolatvānijas lum.penpatrEJotu minoritāti neizbēgami apkaunojoša "retumdeŖmokrātisko virsvērtību ticības un orientācijas devalvācija" jeb p(a)rasta nodevība!!!!! oioioiiiii... nu kā tā var, nu kā tā var?!?

Atbildēt

Pesimists

05.04.2018. 17:51

Tas būtu smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi. Arī Pietiek cītīgi mēģina likt savu artavu latviešu debilizācijā.

Atbildēt

Viedais

05.04.2018. 16:33

LV kūtspakaļas TV un radio ignorēju. Visu infu smeļu internetā un ne jau LV saitos, kuros dominē pielīdēju primitīvā propaganda, pažobeles politiskās intrigas, kā arī vietējo padibeņu spožums un posts. Tiesa, tiem, kas "aizmirsuši" krievu mēli īpašas izvēles jau nav.

Atbildēt

krievs

05.04.2018. 16:00

Sodien kremla provokatori jura utilize savas sarusejusas raketes. Reti ,kurs ieveroja ,ka laika zinas tika pazinots ,ka sinis dienas busot vietam perkons... Tas prieks lohiem...

Atbildēt

Kaut kur redzēts

05.04.2018. 15:18

Amerikas balsij no Vašingtonas arī Sistēma laida virsū “zāģi “ lai būtu cenzūra. Tas tikai apliecināja Sistēmas vājumu un nespēju adekvāti diskutēt par tēmām ar oponentiem. Tagad tas pats, kaut ko aizliegt, nevis mācēt argumentēti diskutēt. Čābīgi.

Atbildēt

Asociācija ir prokrieviska. Biedrība un savienība nav!

05.04.2018. 14:46

Latvijas žurnālistu biedrība atbalsta NEPLP! Savukārt "Žurnālistu asociācija" ir prokrieviska un sorosītiska organizācija. Latvijas patrioti darbojas Latvijas žurnālistu biedrībā.
Domāju, ka arī Latvijas Žurnālistu savienība neiebilst NEPLP aicinājumam.
Tātad kopā 3 organizācijas. Bet tikai prokrieviskā iebilst NEPLPam un neatsakās izplatīt Latvijā Krievijas propagandu.

Atbildēt

Jā!

05.04.2018. 12:43

Ar bijušajiem čekistiem un komunistiem ir pilna valdība un visas valsts iestādes. ( Es to varu teikt tādēļ, ka deokupācija Latvijā nav notikusi un čekas maisi vēl joprojām ir valsts noslēpums) Un tagad pēkšņi pēc vairāk kā 20 gadu ilgas Latvijas valsts izlaupīšanas un graušanas viņi esot nolēmuši cīnīties pret Krievijas propagandu? Smiekli nāk!
Kā parasti visu pret personas brīvību un demokrātiju vērsto pasākumu ieviešanai par iemeslu kalpo Krievija. Arī šī informācijas ierobežošana, būtībā cenzūras ieviešana tiek pamatota ar pretdarbību Kremļa propagandai. Muļķības! Tas vienkārši ir mēģinājums atņemt mums tiesības uz informāciju, tiesības uz vārda brīvību. Lai tā ir kaut tūkstoškārtīga kremļa propaganda, bet man ir tiesības ar to iepazīties. Un es neesmu idiots, lai nespētu atšķirt patiesību no meliem. Ja te Latvijā viss būs kārtībā un valstsvīri godprātīgi pildīs savus pienākumus, neviena kremļa propaganda mums neiestāstīs, ka šeit ir slikti un mūsu valstsvīri ir zagļi vai korumpanti. Taču, ja valstī valda kriminālais astoņkājis, tad saprotama lieta, ka cenzūra ir jāievieš un vārda brīvība jāapspiež, lai slēptu savus netīros darbus no atklātības. Un kremļa propaganda šeit var kalpot kā ideāls iemesls.

Atbildēt

Pašlaik dun visa Baltijas jūra Latvijas ekskluzīvajā zonā,

05.04.2018. 12:36

bet Baltijas prezidenti ir ASV, jo tā tiek nodrošināts apstāklis, ka kāds no prezidentiem nevar nodot savas valsts intereses, ja Krievija iebruktu no jūras.

Atbildēt

Kāpēc neatver čekas maisus?

05.04.2018. 11:42

Tādēļ, ka nāktu atklātība VDK noziegumi. Sabrūkot Berlīnes mūrim Viva Putins bija 35 g.v. majors, kurš sāka strādāt Krevijas FSB 5. nodaļā, kas izsekoja un likvidēja disidentus. Par upuri Putina varas nostiprināšanā kļuva Ņemcovs un citi. Daudzi žurnālisti noslepkavoti Krievijā, bet Latvijā piegriež skrūves. Kučinskis, kas neprot angliski kā Vējonis ir īsti Vovas Putina sabiedrotie. Briselē Kučinskis pat nepiegāja pie ārzemju mediju žurnālistiem, jo nesaprastu jautājumu angliski. Bet LTV Naglai , atbildot par pārlieku lielu Krievijas mediju īpatsvaru Latvijā, sacīja, ka tas nāk par labu Latvijai.

Atbildēt

Kāds

05.04.2018. 11:41

Vilks viņ zin kā ir pareizi. No vienas puses - visi it kā ir pieauguši un atbildīgi, no otras - ietekmējas no veļas pulvera un partiju reklāmām. Acīmredzot ir bēdīgi ar izvērtēšanas spēju lielākajai daļai, attiecīgi tomēr jāpiegriež blēņu muldētājiem skrūves, bet, ņemot vērā internetā un satelītos pieejamo saturu, tas ir bezjēdzīgi. Faktiski jēga ir veidot savu propogandu, kas ar nesanāks, jo nav valstij ideoloģijas. Apburtais loks...

Atbildēt

"otra senākā profesija"

05.04.2018. 11:25

Ko tad citu gaidījāt?Suns aprēja skribentu,kurš suni mēdīja.Visi tagad gānīs suni.Nekā īpaša,ne fakti-tikai interpretācija.

Atbildēt

TV skatītāja

05.04.2018. 11:23

Paldies LTV,ka parādīja diezgan garu Krievijas FSB Nariškina uzstāšanos tā spiega indēšanas sakarā.Rādīja ievērojami ilgāk nekā izpūrušo UK ārlietu ministru Borisu D.Sajūtu tādu redakcionāli neatkarīgu spītēšanos!

Atbildēt

AllaPP

05.04.2018. 11:20

Filips > garšīgs kumosiņš.

Atbildēt

Pašlaik notiek sīva cīņa

05.04.2018. 11:20

par ietekmi Latvijā caur medijiem. 4. maija komunistu un čekistu kliķe atbalsta Pēterburgas bandīta un Drēzdenes terorista Vovas Putina kontrolēto Krievijas FSB, bet brīvdomīgāki žurnālisti atbalsta vārda brīvību.

Atbildēt

LV

05.04.2018. 11:16

ir nozagta. Un zaglis ir ziàms. Tas ir Vova Putins no bandîtiskàs Pèterburgas brigàdes, tas pats Vova Putins, kas caur Borovkovu, Godmani un Lembergu, Ušakovu pārvalda Latviju. Tas pats Vova Putins no Drēsdenes KGB, kur strādāja kā terorists un diversants pret VFR. Veicot diversijas un izlūkošanu Fedaratīvajā Vācijā, tur piegādājot sprāgstvielas un nelegālus dokumentus. Drēsdenē Vova Putins strādāja zem cita uzvārda. Kad atgriezās Krievijā, viņa cilvēki no FSB spridzināja daudzstāvu mājas, vainojot čečenus.Tā ar karu Čečenijā Vova kļuva par prezidentu. Tagad meties uz veikalu dedzināšanu, radot ilūziju, ka to dara NATO vai ārzemju diversanti. Latvijas varturi kā VVF un Zatlers dreb bailēs, izdzirdot vien Vovas Putina vārdus, kas varēti būt adresēti caur Savicki viņiem. VVF kā Vova Putins Trampu uzskata par savu ienaidnieku.

Atbildēt

kļimoviča aita

05.04.2018. 11:09

Par to žurnālistu asociāciju - tas nu beidzot ir pēdējais piliens!!! Vienreiz mums PIETEK!!!

Vajag:

1) AIZLIEGT žurnālistu asociācijas biedriem publicēties JEBKĀDOS plašsaziņas līdzekļos! Lai izplata savus skricelējumus ar roku rakstītās lapiņās vai kliedz uz garāmgājējiem, izkārušies pa sava dzīvokļa logu!!!

2) radīsim viņiem neciešamus finansiālos apstākļus (slēgsim visas bankas, kurās ir viņu norēķinu konti), lai viņi būtu spiesti emigrēt vispirms uz Ukrainu, bet pēc tam - uz Amēriku!

3) pirms tam vajag viņus nodzirdīt ar "vieglajiem" alkoholiskajiem kokteilīšiem - nu, tiem 3-4-7-8 grādīgajiem, ar kuriem tiek nodzirdīta mūsu jaunatne.

4) čipizēt kā suņus

5) viņu dzīvokļos iemitināt bēgļus, turklāt nevis parastos, bet gan bēgļus-afro-afrikāņus-paiderastus!

6) lai vējonis viņiem izsaka rājienu!

Tas tā, pagaidām.
Vēlāk manīs, ko vēl varam pasākt lietas labā!

Atbildēt

kas šitos monitorē?

05.04.2018. 10:49

Mūsdienīga kokmateriālu uzskaite meža nozares konkurētspējas paaugstināšanai

Ievada uzrunas
Jānis Dūklavs, LR Zemkopības ministrs

Meža īpašnieki - kokmateriālu plūsmas avots koksnes pārstrādes industrijai
Arnis Muižnieks, Latvijas Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētājs

LATVIJAS KOKMATERIĀLU PIRCĒJU BIEDRĪBA LATVIJAS KOKMATERIĀLU PĀRDEVĒJU BIEDRĪBA LATVIJAS KOKMATERIĀLU UZMĒRĪŠANAS UN UZSKAITES VADĪBA

Atbildēt

Sintija

05.04.2018. 10:31

Piekrītu, ka Lastovskis ir seksīgs.

Atbildēt

Taivāns

05.04.2018. 10:19

Filips Lastovskis ir malacis, Lastvijas labākais žurnalists. Apsveicu ar prēmiju!

Atbildēt

Vārds

05.04.2018. 10:15

Gribas tai Krievijai dzīvot par Latviju kā savu ķešu!

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

05.04.2018. 10:09

»

A.P.

Nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā iekārtā cenzūra ir tikpat dabiska nepieciešamība kā citas "dabiskās nepieciešamības". Cenzura ir Lielās Bandas instruments. Vēršanās pret cenzūru ir naiva darbība. Patiesībā ir jāvēršas pret smirdīgo valstiskumu - cenzūras cēloni. Bet tam ir vajadzīga pilsoniskā...


Varētu padomāt, ka šajā piecirst.koma "mēslu bedrē" jau nu gan "neveģetē cenzori, starp kuriem noteikti ir nepārprotami idioti, kuri izdzēš komentārus"? :D

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

skaidrs

05.04.2018. 09:47

Vai vēl kādam šaubas par to ,ka sorosieši un Krievija kopīgi darbojas pret Latvijas drošību !

Atbildēt

Lūk, šis ir interesants fakts!

05.04.2018. 09:27

"Mums ir līgums ar Aizsardzības ministriju — viņi monitorē Krievijas mediju darbību," — pastāstīja Ķezbere intervijā Latvijas Avīzei pērn.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...