Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fašists skolnieciņš

07.05.2022. 17:27

»

Skolnieciņš

Marija Zaharova ir kara noziedzniece un naida kurinātāja. Šo glupo bābu ir jātiesā un jāsoda. Viņas mute un mēle ir slacīta nevainīgu cilvēku asinīs. Dievi un Dievietes visu redz. Marija Zaharova taps sodīta. No soda viņai neaizbēgt


Skolnieciņš ir noziedznieks un viņš ir jātiesā un jāsoda par starpnacionālā naida izraisīšanu un kūdīšanu uz genocīdu, bet Mariju Zaharovu nav par ko tiesāt, jo nekādu noziegumu viņa nav izdarījusi. Ne jau fašistam un rusofobam lemt, kurš ir noziedznieks un kurš nav. Priekš tam ir tiesa. Arī Putinu starp citu neviena tiesa nav notiesājusi un nav par noziedznieku atzinusi.

Atbildēt

Skolnieciņš

07.05.2022. 07:27

»

trollis skolnieciņš atkal melo

Marija Zaharova ir dzimusi 1975.gadā Maskavā un mācījuisies Maskavas starptautisko attiecību institūtā (MGIMO), bet skolnieciņš gan ir pausis no dziļiem laukiem, pāķis tā saka, dumjšs un seksuāli netradicionāli orientēts pidars sūkātājs


Marija Zaharova ir kara noziedzniece un naida kurinātāja. Šo glupo bābu ir jātiesā un jāsoda. Viņas mute un mēle ir slacīta nevainīgu cilvēku asinīs. Dievi un Dievietes visu redz. Marija Zaharova taps sodīta. No soda viņai neaizbēgt!

Atbildēt

to !

06.05.2022. 18:00

»

!

ebrejs levits un asv pilsonis karins nekad nav apkezosi izteikusies par izraelu un asv


Žīdenes Šelomovas defektīvā atvase, krievu pederastu līderis, Putins, arī pret Izraēlu nekad nebija izteicies naidīgi.

Atbildēt

!

05.05.2022. 05:59

»

nu ja

tas gan būtu attiecināms tikai uz patiešām gudrām domām...


ebrejs levits un asv pilsonis karins nekad nav apkezosi izteikusies par izraelu un asv.

Atbildēt

nelabojamais šizofrēniķis Liepinš

04.05.2022. 10:41

Liepiņš nemainīgi demonstrā savas ar šizofrēniju slimās galvas izpausmes. Te viņš atzīst, ka Krievijas nekaitināšana un barošana ir novedusi pie kara, te gluži otrādi- viņš aicina nekaitināt Krieviju, lai nedotu "ieganstu". Liepiņ! Varbūt vajadzētu vienreiz izšķirties, kā pusē esi- rietumu vai fašistiskās Kreivijas? Visi tavi rakstu darbi līdz šim ir tāda maskēta krievijas lakstīgalu atblāzma, arī runājot par Ventspils saimnieciskajām lietām. Tāpēc jautājums ir vienkāršs: vai nu tu esi šizis un ej ārstēties, vai atzīsti, ka esi Kremļa trollis.

Atbildēt

nu ja

03.05.2022. 23:46

»

nu

citēt gudras domas svešvalodā ir ieteicams un pat ļoti vēlams. Spriežot pēc literārās izteiksmes, - tā izteikties krievu valodā var tikai tas, kam tā ir dzimtā...Kāds Buņina pēctecis var būt


tas gan būtu attiecināms tikai uz patiešām gudrām domām. ;)

personāži, kas atļaujas savā dzimtajā valodā tik necilvēcīgi apķēzoši izteikties par savu dzimto zemi, nav un nevar būt gudri domājoši, pēc definīcijas. par tādiem (pašap)ķēzītājiem ir sacīts, ka - labāk tikt represētam vai pat nošautam par uzticamību, nekā tikt nolinčotam vai pakārtam par nodevību.

Atbildēt

nu

03.05.2022. 21:22

»

nu ja

tie, kam pašiem savu domu nav, nekas cits neatliek, kā plātīties ar citu tiražētiem izdomājumiem


citēt gudras domas svešvalodā ir ieteicams un pat ļoti vēlams. Spriežot pēc literārās izteiksmes, - tā izteikties krievu valodā var tikai tas, kam tā ir dzimtā...Kāds Buņina pēctecis var būt:).

Atbildēt

nu ja

03.05.2022. 19:34

»

Marika

Ja tu domātu latviski, tu saprastu manu vēstījumu


Ja tev būtu smadzenes, tu neatļautos samurgot to, ko atļaujies.

Atbildēt

Skolnieciņš

03.05.2022. 13:27

Хвала Богам! У рашистов праздник отменили! 🤗🇱🇻🇺🇦☮️

Atbildēt

nu nu

03.05.2022. 12:44

»

Pomeranču Vainadziņš

Nu sākās...


Tam plānprātiņam viss, kas ārpus viņa saprašanai ir starptautiskais rabināts. Tautām, kas normāli attīstās ekonomiski un intelektuāli, par starptautisko rabinātu domas pat prātā neienāk, bet krieviem, ar ko tas kopā rij krutku un uzkož kaķu gaļas beļašus, liekas, ka ja nebūtu žīdu, tad viņi būsu skaisti, gudri, veselīgi un pārtikuši un tos visi nenicinātu.

Atbildēt

lauķis

03.05.2022. 12:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Nu sākās...


Nekādu pretrunu,es par to pašu,es nesaku ka Kremlis nemolo,es teicu ka Lavrova (Kremļa) teiktajā vispār nav patiesības.Es cenšos paskaidrot ka Kremlis neko nelemj un nerisina tikai tupi izpilda rīkojumus.Es ne mazākajā mērā nedomāju attaisnot Kremļa noziegumus.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.05.2022. 11:34

»

lauķis

Lavrovs pārstāv starptautisko rabinātu


Nu sākās!
Lavrovs ir Kremļa komandā, turklāt viens no vadošajiem spēlētājiem tur. Un viņš tur tāds ir akceptēts - ja jau tur atrodas. Tas ir acīmredzami un elementāri kā salna pavasarī!
Rabinātu, jūdu, un viskautkā cita piesaukšana melu attaisnošanai šādā situācijā nu nemaz nerullē. Ja melo Lavrovs, tad melo Kremlis.

Atbildēt

Anti colorados

03.05.2022. 11:12

»

lauķis

Paldies par laba vēlējumu


Kāpēc tad pats bāz visus vienā maisā, ja reiz ir ēbreju tauta un beztautības klīstošie neradījumi, kurus Staļiņs nodēvēja par krieviem neatkarīgi no tautības.

Atbildēt

krievam pizda

03.05.2022. 11:02

»

Q

Krievijai m`es varam nodarit neko


Piraijas var noēst ziloni, bet krievija nav pat bifelis un antikrievisko koalīciju veido zilās haizivis.

Atbildēt

lauķim

03.05.2022. 10:59

»

lauķis

Lavrovs pārstāv starptautisko rabinātu


Lavrovs, neatkarīgi no tā izcelšanās, ir tāds pats krievu mēsls, kā tavi smirdīgie draudziņi.

Atbildēt

Q

03.05.2022. 10:56

Krievijai m`es varam nodarit neko!

Atbildēt

lauķim

03.05.2022. 09:55

»

lauķis

Tāpēc jāvērtē darbi un to rezultāti.Katram nekavējoši jābeidz melot sev un citiem


Lauķiem jābeidz sūkāt sūdainos krievu daiktus

Atbildēt

to !

03.05.2022. 09:53

»

!

Tu idiots! Kā ukraiņu orda varēja apturēt ukraiņu ordu


Orda, tie bija mongoļi, kas jūs, civilizācijas atkritumus, taisīja 300 gadus. Katrā nicināmā krievu mēslā mājo daļiņa ordas.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.05.2022. 09:28

»

lauķis

Paldies par laba vēlējumu


Nezinu, kas ir Lavrovs pēc orientācijas (jebkādas), bet viņš pārstāv Kremli.

Atbildēt

IM

03.05.2022. 08:53

Kā var nodarīt gauži Kremlim, paši neciešot? Nekā! Kaut gan variants priekš kādiem ir. Vajag būt dikti ļauniem un pielūgt ar pašu Ļauno. Tiem kas pielūdz Labo tas protams neder. Labajiem nav ieroču pret Kremli.

Atbildēt

nesaprotami

03.05.2022. 08:50

Pilnigi nesaprotami ,kapec 11 latviesu algonniem,kuri karo par banderu fasistiem ukraina lidz sim nav izdevies uzspridzinat Krievijas-eiropas gazes vadu Ukrainas teritorija ?

Atbildēt

ko nestasta un nerada ,,neatkarigas latvijas,, televizija

03.05.2022. 08:46

»

re


Pirma valsts eiropa ,kura veica Krievijas gazes piegades apmaksu rublos bija Vatikans.Slava Vatikanam ! Slava katolticibai !Slava katolu baznicai.

Atbildēt

!

03.05.2022. 08:39

»

Kāds ir redzējis žurku vārdā Trudo?

Ar to holokaustu tā kā viss būtu skaidrs. Bet par pašiem ebrejiem - daudz mazāk. Un, ja ir neskaidrības, viņi paši dara visu, lai izmelotos ārā sveiki. Spilgts piemērs - Kārlis Markss un viņa rakstītais. Pats ebrejs, māte un tēvs ebreji, vectēvs pa mātes līniju - rabīns, bet viņa paša attieksme pret...


,,miera sarunu,, vedejs starp Krieviju un ukrainu abramovics ebrejs no Portugales ( Portugales sinagogas rabina apstiprinatais abramovica izcelsmes ciltkoka fakts) ,kuram ebrejs zelenskis izludzas no baidena sankciju atcelsanu un jahtas paslepsanu Turcija.

Atbildēt

Brīnos

03.05.2022. 08:37

Brīnos par informācijas līmeni pēdējā laikā pietiek.com. Tagad jau paliek pagrūti saprast, kam šādi raksti tiek domāti. Un komentāri tādi paši kā Delfu auditorijai.

Atbildēt

lauķis

03.05.2022. 08:27

»

Pomeranču Vainadziņš

Nu bet tieši tā...


Paldies par laba vēlējumu!
Lavrovs ir jūds un viņa runās diez vai kādu patiesu domu var dzirdēt.
Jūds un ēbrejs nav viens un tas pats.Ēbreji ir tauta bet jūdi ir sekta,neradības.

Atbildēt

Sajukums

03.05.2022. 07:42

»

Jukums

Mani vērojumi liecina, ka tie, kuri šodien noliedz Krievijas atbildību, par krievu okupantu pastrādātajiem lopiskajiem noziegumiem Ukrainā un mēģina to kā nebūt attaisnot ar Dienvidslāviju, Vjetnamu utt, ir tie paši, kuri iepriekš, vai ar putām uz lūpām, noliedza, ka Krievijas iebrukums Ukrainā notiks...


"tie paši, kuri iepriekš, vai ar putām uz lūpām, noliedza, ka Krievijas iebrukums Ukrainā notiks"

Rakstīšana tev ir stiprā puse, bet domāšana gan nē. Kamēr kaut kas nav noticis, visi spriedelējumi par to, kas būs, ir prognoze, zīlēšana, hipotēze, pieņēmums, un tobrīd pilnīgi visi ir vienādā pesteļu pozīcijā - fakts vēl nav noticis. Tu vispār padomā, pirms raksti savus jukumus? Varbūt nosauksi, lielais un drošais prognozētāj, kara beigu datumu un sekas?

Atbildēt

Piepe

03.05.2022. 07:41

"lai nedotu agresoram pamatu"
Šim un arī citiem līdzīgiem pamatu nevajag, izdomās jebko vai tāpat vien darīs ko vien iedomājas. Tā ir cita pasaule, cita domāšana, cita darīšana.
Ja raksta sākumā pilnīgas blēņas, tad tālāk var nelasīt.

Atbildēt

Mēs

03.05.2022. 07:39

»

Ko mēs varam?

O, mēs varam ļoti daudz ko...


varam piebalsot ASV un Lielbritānijas manipulatoriem, kas vicināja pierādījumus par pulverīti, atombumbu, masu slaktiņiem u.c. Irākā. Mēs taču joprojām esam vareni, ne?

Atbildēt

Kāds ir redzējis žurku vārdā Trudo?

03.05.2022. 07:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Nu bet tieši tā...


Ar to holokaustu tā kā viss būtu skaidrs. Bet par pašiem ebrejiem - daudz mazāk. Un, ja ir neskaidrības, viņi paši dara visu, lai izmelotos ārā sveiki. Spilgts piemērs - Kārlis Markss un viņa rakstītais. Pats ebrejs, māte un tēvs ebreji, vectēvs pa mātes līniju - rabīns, bet viņa paša attieksme pret ebrejiem bija viennozīmīgi skaidra - negatīva.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.05.2022. 07:22

»

lauķis

Tāpēc jāvērtē darbi un to rezultāti.Katram nekavējoši jābeidz melot sev un citiem


Nu bet tieši tā!
Lavrovu esmu dzirdējis melojam vismaz četrreiz.
Pēdējo pērli dzirdēju vakar, ka holokaustu esot organizējuši paši ebreji.

Bet, nu, tā kā vēsturi raksta uzvarētāji, tur var ierakstīt pašu velnu un visu ko tādējādi pierādīt.

OK, lai jauka diena!
Neviens no mums visu stāstu nezina.

Atbildēt

lauķis

03.05.2022. 06:47

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār jau arī iestājos par CILVĒCISKAJĀM vērtībām un Kosmosa likumiem


Tāpēc jāvērtē darbi un to rezultāti.Katram nekavējoši jābeidz melot sev un citiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.05.2022. 06:34

»

lauķis

Es uz to visu skatos pozitīvi,notiek attīrīšanās process.Aitas un kāmji var ēst popkornu,radīt tikai sev līdzīgus


Vispār jau arī iestājos par CILVĒCISKAJĀM vērtībām un Kosmosa likumiem.

Āmurikānijā to nav, Krievijā diemžēl arī nesaredzu. Vārdos jā, vārdos viņi par tām skaļi un dikti iestājas. Daudzi jo daudzi iekrīt uz skaistajiem tekstiem.

Atbildēt

lauķis

03.05.2022. 06:30

»

Pomeranču Vainadziņš

Ja būtu iespēja, es totalizatorā būtu gatavs uzlikt naudu, ka Pasaules jaunā sabiedrība - ja tāda vispār vēl iespējama - varētu dzimt tieši uz ukraiņu tautas bāzes...


Es uz to visu skatos pozitīvi,notiek attīrīšanās process.Aitas un kāmji var ēst popkornu,radīt tikai sev līdzīgus.
Ceļš ir tikai viens,atgriezties pie CILVĒCISKAJĀM vērtībām un Kosmosa likumiem,bet tas jau katram pašam ir dziļi intīms process.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.05.2022. 05:55

Ja būtu iespēja, es totalizatorā būtu gatavs uzlikt naudu, ka Pasaules jaunā sabiedrība - ja tāda vispār vēl iespējama - varētu dzimt tieši uz ukraiņu tautas bāzes.

Situācijā, kad Eiropas un āmurikāņu "vērtības" ved uz degradāciju, Krievijas aktivitātes ved uz iznīcību, Ķīnas pieeja ved uz totālu kontroli, kolapss ir neizbēgams.
Nu un tad, eku šeku, kā no gaisa, varbūt ... . Vēl varbūt ... .

Popkorns ir sarūpēts, skatāmies un sekojam līdzi.

Atbildēt

Marika

03.05.2022. 01:08

»

nu ja

tie, kam pašiem savu domu nav, nekas cits neatliek, kā plātīties ar citu tiražētiem izdomājumiem


Ja tu domātu latviski, tu saprastu manu vēstījumu.

Atbildēt

nu ja

03.05.2022. 00:04

»

Marika

Neatceros kādā telegram kanālā (bet tas bija daudzvalodīgs, ne latviešu) sastapu šādu komentāru...


tie, kam pašiem savu domu nav, nekas cits neatliek, kā plātīties ar citu tiražētiem izdomājumiem.

Atbildēt

patiesībā

03.05.2022. 00:00

»

Alise brīnumzemē

Man vienkārši riebjas, ka tu apsaukā manu dzimto zemi! Un veikli manipulē ar informāciju! Ja tevi tik ļoti uztrauc cilvēcība, tad vispirms dari to zināmu Putinam & Co , jo tieši no turienes problēmai aug kājas. Tā lūk, trollīt


man, savukārt, vienkārši riebjas, ka tu esi tik bezcerīgi stulba, jo atļaujies gvelzt totālas glupības, ko tev u.c. taml. biomasas izstrādājumu atkritumiem iezombējuši deŗmoliberastu lumpenpropagandas manipulatori. Ja tevi tik ļoti uztrauc tas, ko tu atļaujies piedēvēt personīgi man, tad tiec jēgā pati ar savām zombijtroļļa aktualitātēm un problēmām, bet nebāzies virsū normāliem cilvēkiem ar taml. neadekvātām drazām. Tā lūk, nožēlojami aprobežotā tantužiņ!

Atbildēt

Marika

02.05.2022. 23:38

Neatceros kādā telegram kanālā (bet tas bija daudzvalodīgs, ne latviešu) sastapu šādu komentāru:

"Россия, это не государство.
Россия, это заболевание.

Населяют её воры, убийцы и трусы. Огромная территория, наполненная одебиленными, кровожадными сволочами. Ненавидя всех вокруг себя, живущие в скотских условиях, восхваляя кровожадного ублюдка и убийцу, своего закомлексованного пастуха по имени "хуйло".

"Страна незбывшихся надежд и вечно будущего счастья".

Как ржавая консервная советская банка, с забродившей в ней ордой долбоебов, поклоняющихся телевизору, смешав в своей повернутой башне советский союз, империализм, ненависть к цивилизованному миру, хуйла, день победы, фашистов, православие, американцев и майдан, перевязанная "григорьевской" лентой, готова рвануть, лишь только для того, чтобы забрызгать расеянской желчью всех остальных.

Наглухо застегнутое стадо, способное только ненавидеть и убивать, жить в нищете и быть довольным помоями, которыми они питаються. Цинично врать и оправдывать любые преступления своего, так называемого государства.

Абсолютно бесцельно волоча свое дегенеративное существования, принося вред окружающим и мечтая о вечном господстве на протухшем расеянском фундаменте, от которого воняет необразованностью и трупами.

Нет аналогов этому явлению, ибо это преисподняя, сотворенная ими самими во главе с такими же упырями, которые способствуют прогрессу этого геополитического заболевания.

Задача цивилизованного мира, выжечь этот недуг и ошибку современной истории. Унизить этих упырей и заставить работать на благо человечества за бесценок."

Viņi paši visu izdarīs savām rokām, lai nevienam nav jāsasmērējas.

Atbildēt

Ko mēs varam?

02.05.2022. 23:16

O, mēs varam ļoti daudz ko!

1) Mēs varam nešaut uz Krievijas kroņprinci

2) Mēs varam nepārģērbties krievu karavīru formās un gaismai austot neuzbrukt kādam Latvijas pierobežas ciematam

3) Mēs varam neapšaudīt no vecas zvejnieku laivas ar ložmetēju Krievijas kreiseri

4) Mēs varam nevicināt pa gaisu mēģeni ar baltu pulverīti apgalvojot, ka tās ir visīstākās bakterioloģiskā ieroča Sibīrijas mēra sporas

Mēs varam visu augšminēto, un vēl daudz ko citu pasākt!

Atbildēt

Jukums

02.05.2022. 22:35

Mani vērojumi liecina, ka tie, kuri šodien noliedz Krievijas atbildību, par krievu okupantu pastrādātajiem lopiskajiem noziegumiem Ukrainā un mēģina to kā nebūt attaisnot ar Dienvidslāviju, Vjetnamu utt, ir tie paši, kuri iepriekš, vai ar putām uz lūpām, noliedza, ka Krievijas iebrukums Ukrainā notiks.
Es nezinu, kam ir jānotiek, lai viņiem nokristu klapes no acīm un viņi beidzot atzītu acīmredzamo Krievijas vainu visos šajos šaušalīgajos un stulbajos noziegumos. Es pieņemu, ka viņi paši arī ir piederīgi šim krievu okupantu lopu baram. Un arī uz viņiem pašiem attiecas jautājums - ko ar viņiem iesākt, lai šie krievu okupanti nekad un nekur vairs nespētu pastrādāt neko tādu, kas pašlaik notiek Ukrainā un, kas iepriekš ir noticis arī citur - tajā skaitā arī Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...