Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krievu kroplim

30.07.2021. 09:44

»

latvanim

kāda tava daļa par Krieviju,tavām cēlām domām jābūt par māti Latviju,par ieropu un pasaules ģegemonu tēvoča sema,atņemto indiāņiem,zemi!Roku pie sirdes un diet


Jums, civilizācijas atkritumiem, Pētera I izdomātai tautelei, bez saknēm, vēstures, cilvēku sejām un mākslīgu valodu, visās baltu, slāvu, som-ugru, tjurku un mongoļu zemēs, zeme degs zem kājām. Bēgt nebūs kur.

Atbildēt

latvanim

29.07.2021. 17:04

»

padibenei

Kamēr krievijas un citu valstu korumpantiem ar zaļiem papīrīšiem būs piebāzti matrači un spilveni, tie joprojām triumfēs. Varbūt domā, ka tos varētu aizstāt rublis, kas pēdējo 35 gadu laikā jau neskaitāmas reizes denominēts un par jaunu sadrukāts...


kāda tava daļa par Krieviju,tavām cēlām domām jābūt par māti Latviju,par ieropu un pasaules ģegemonu tēvoča sema,atņemto indiāņiem,zemi!Roku pie sirdes un diet!

Atbildēt

padibenei

28.07.2021. 16:57

»

Lieliskais Cilvēks

tēvoča sema zemes ārējais parāds 28,5 triljoni zaļo baksu,arī IKP janki apmēram tāds pat!?ameri intensīvi sāk štampovatj zaļo baksu "papīrus"!Ko tas nozīmē pielīdzinātiem pie zaļo baksu GEGEMONA???sorosīdi nestāstīs???Kāds zin pateikt


Kamēr krievijas un citu valstu korumpantiem ar zaļiem papīrīšiem būs piebāzti matrači un spilveni, tie joprojām triumfēs. Varbūt domā, ka tos varētu aizstāt rublis, kas pēdējo 35 gadu laikā jau neskaitāmas reizes denominēts un par jaunu sadrukāts?
Jebkuru dolāra asignāciju var bankā apmainīt, bet par senākām saņemt daudzkārt lielāku summu par nominālu.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

28.07.2021. 10:22

tēvoča sema zemes ārējais parāds 28,5 triljoni zaļo baksu,arī IKP janki apmēram tāds pat!?ameri intensīvi sāk štampovatj zaļo baksu "papīrus"!Ko tas nozīmē pielīdzinātiem pie zaļo baksu GEGEMONA???sorosīdi nestāstīs???Kāds zin pateikt?

Atbildēt

par to nestāsta sputniknewslv

27.07.2021. 14:28

»

kartejas nato bedas un nedienas

mazbritiem uz savas salas bail no Krievijas peldosajiem tankiem !https://sputniknewslv.com/20210726/briti-raizejas-par-ukrainu-jauna-krievijas-tanka-del-17720468.html


Массовая забастовка грузоперевозчиков! Обрушили поставки! "Против принудиловки". Преемник Путина /youtube/

Atbildēt

slimajam

27.07.2021. 13:22

»

IHansis

Labi ka Krievijā vēl ir Putins. Ja būtu Žirinovskis tad tādas Latvijas nebūtu.Būtu viens no Krievijas reģioniem... Par ieročiem runājot ,nezin kāpēc visi tā baidās no sarūsējušajām grabažām.. Kas attiecas uz piektās paaudzes iznīcinātājiem ,nevajag maldināt sabiedrību,Krievijai tādi ir. Tos iepirks ...


Uzskati, ka Žirinovskis ir tāds idiots, kas nezin, kādā stāvoklī ir krievu armija un kāda motivācija ir tās pakaļās drāztiem zaldātiņiem?
Ja AAE taisās pirkt krievu 5. paaudzes iznīcinātājus, tiem būs jāgaida vismaz 10 gadus, jo nekas neliecina, ka tādi varētu parādīties ātrāk. Tad jau drīzāk arābi paši to uzbūvēs. Vienīgais eksemplārs, ko tikai paši krievi nosaukuši pat piektās paaudzes, SU - 57, stāv nobāzts kaut kur šķūnī, to neaizveda pat uz parādi, lai nenojobņījās tur uz vietas, kā iepriekšējais, bet МАКС-2021 parādīja izkrāsotu Su - 75 finiera maketu, kas uztaisīts pēc ASV F - 35.
SU - 57 wiki Единиц произведено 10 лётных прототипов; 3 прототипа для наземных испытаний;
1 серийный[4]

Atbildēt

IHansis

27.07.2021. 11:10

Labi ka Krievijā vēl ir Putins. Ja būtu Žirinovskis tad tādas Latvijas nebūtu.Būtu viens no Krievijas reģioniem... Par ieročiem runājot ,nezin kāpēc visi tā baidās no sarūsējušajām grabažām.. Kas attiecas uz piektās paaudzes iznīcinātājiem ,nevajag maldināt sabiedrību,Krievijai tādi ir. Tos iepirks Arābu Emirāti jo amerikāņu F35 tiem saskaņā ar US likumdošanu ir aizliegts pārdot. Saskaņā ar US un Izraēlas līgumu par jaunāko tehnoloģiju ieroču embargo arābu valstīm. Starp citu "lūzni" MIG53 eksperti(amerikāņu)novērtē kā vienu no labākajiem.

Atbildēt

.

27.07.2021. 10:06

»

Blondīne

Man te regulāri stāsta, ka Krievija esot ienaidnieks


Krievijas Pederastija, jeb Orda un tās orki, ir absolūtais ļaunums, kam nav vietas uz Cilvēku planētas.
Par stāstiem, padalies ar to ar tiem deģenerātiem, kuri mīza verdošu, skatoties Putina multenes un klausoties viņa pasakas par 26 mahiem. Pietiek jau ar to, ka zināms, ka ienaidnieks ir marodieris un pederasts un ka krievs vienmēr būs gatavs sava biedra patronas iemanīt pret ļergu, pat ja tūlīt jāsākas kaujai.

Atbildēt

Blondīne

27.07.2021. 06:37

Man te regulāri stāsta, ka Krievija esot ienaidnieks.
Ja tā, tad varu pastāstīt, ka uzvarēt ienaidnieku stāstot, ka viņa ieroči nekam neder un tāpēc par tiem var tikai pasmieties, nemaz nevar.

Atbildēt

to defektīvais maukas bērns

27.07.2021. 00:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Jā, un kā Afganistānā uzvarēja talībus! Vareni


Atceros, kā jūs: sadisti, marodieri un pederasti, mukāt no Afganistānas.

Atbildēt

mēslam

27.07.2021. 00:25

»

nelej udeni

https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam


ASV un sabiedrotiem ir vairāk kā 600 piektās paaudzes F-35, pederastu krievijai nav neviena. NATO ir kādi 20 lidmašīnu bāzes kuģu, pederastu krievijai nav neviena. Gatavojies saņemt pastāvīgo abonementu uz Kabzdonu.

Atbildēt

!

26.07.2021. 16:10

»

Derdz

Laikam varens tikai kasiklis nevis Asv, Krieviha, Ķīna, un citu


kasiklis ir politsexsuala minoritate.

Atbildēt

kartejas nato bedas un nedienas

26.07.2021. 16:09

mazbritiem uz savas salas bail no Krievijas peldosajiem tankiem !https://sputniknewslv.com/20210726/briti-raizejas-par-ukrainu-jauna-krievijas-tanka-del-17720468.html

Atbildēt

Derdz

26.07.2021. 15:47

Laikam varens tikai kasiklis nevis Asv, Krieviha, Ķīna, un citu

Atbildēt

wow

26.07.2021. 12:10

ASV militārais budžets 2020 - 778 miljardi $, Ķīnai - 252 miljardi $, Krievijai - 61,7. Pat Indijai vairāk - 72,9. Pieplusot var kaut kādas netiešas un slepenas programmas, bet ja nomīnuso nozagto, tas pats vien iznāk.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:54

Ну и еще об экономике. Сейчас у латышей популярно радоваться "ух, скорок КИтай у России отберет/купит и т.д. леса Сибири, ух молодцы китайцы!"

Господа, молитесь, чтобы такого не случилось!
Ибо:
1. получив огромные и дешевые ресурсы древесины, Китай снизит импорт, что ударит и по Латвии, у которой всегда были планы "завалим Китай нашими продуктами, там огромный рынок".
2 Китай тут же выйдет на мировой рынок со своими продуктами деревообработки! А учитывая их масштабы, господдержку экспортых отраслей, это опять же скажется на экспорте нашей лесной промышленности как в плане объемов, так и в плане цен за м3
А то, что вот наша продукция супер качества и высокой добавочной стоимости, а у Китая дерьмо дешевое -увы, это уже не так. И у нас не супер качество, и у них далеко не дерьмо.
Господа, пора бы уже научиться видеть немного дальше и просчитывать все варианты и следующие шаги от событий.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:34

»

Ivo

Ar krieviju nevar būt ne labu kaimiņattiecību,ne arī biznesa attiecību. Ar tiem morāliem kroplīšiem neko nevar un nevajag veidot


Как бы не хотелось вас расстраивать, но в Росии полно крупных западных концернов. И западные политики тоже понимают, что хорошо заниматься политикой, когда у тебя в стране хорошо зарабатывает бизнес. Например, за нарушения экпорта в Крыму оштрафовали не сам Сименс за поставку турбин, а какой-то местный филиал. КОторый завтра закроют, и откроют новую компанию. Тот же Северный поток-2. Политика политикой, но все в Германии понимают, что в первую очередь нужно дать зарабатывать своим компаниям, обеспечивая их ресурсами, а не ждать, как там Украина с Россией, договорятся о транзите или нет. У нас тоже один вентспилский король думал, что держит российских нефтяников за яйца и никуда они не денутся, будут платить высокие тарифы. Ага.. потерпели несколько лет и делись в Усть Лугу. Ну а потом просто удачно подтянули, что это якобы чисто политическое решение.
Еще пример-запрет России на экспорт молочной продукции. ДА, ударил по Латвии. А по Франции не очень. Почему? А потому что Danone в России принадлежат крупные молокообрабатывающие заводы! Им фактически эти санкции помогли только избавиться от конкурентов из Восточной Европы. ВОт такие дела.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:28

»

Iesalnieka piparkūka

Ar zādzībām ir tā ka, Latvijā tēlainu izsakoties korupcijas un zādzību rokas ir pie apenēm, bet tavā rašā tās ir iebakātas visas taisnās zarnas garumā...


Воруют в обеих странах. Есть только одно, но заметное отличие. В России воруют свое. То есть если вдруг завтра сменится власть и придут честные, то они смогут просто уже не воровать и развивать свою страну, не имея больших внешних долгов. А вот если у нас завтра придут честные, то им в наследние останется неслабый внешний долг, который придется отдавать! Потому как никто его не спишет.
И если у России хватает что продать, просто тупо природные ресурсы хотя бы. То что Латвия будет продавать? Лес и торф.

Но нам почему-то намного приятнее радоваться худой чужой корове, тем заботиться о том, что своя корова не сильно то жирнее.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:25

»

Traktors

Kasīkli, uzraksti taču beidzot kaut ko arī par mūsu pašu NBS, Zemessardi


Kasīkli, uzraksti kaut ko par vietējo kolobracionistu karaspēku!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:22

Krievijai nekas nav jāpozicionē. Ar viņu pasaulē reāli rēķinās visi, tikai ar Latviju neviens nerēķinās un neņem vērā, jo te visu nosaka un diktē ASV. Latviju uztver kā reālu ASV koloniju.

Atbildēt

Traktors

26.07.2021. 09:25

Kasīkli, uzraksti taču beidzot kaut ko arī par mūsu pašu NBS, Zemessardi.

Varbūt zini, kur tiek iepirktas rezerves daļas NBS (vienīgajam?) Mi-17 helikopteram, vai netiek pārkāptas ASV sankcijas, uzpērkot Krievijas militārās rūpniecības ražotus lūžņus?

Atbildēt

Ruks

26.07.2021. 09:23

»

juzis

Par krievu ieročiem, kad Krievija trijās dienās pārmācīja Gruzijas slipšēdāju, kuram amerikāņi bija iedevuši savus modernos ieročus, bet paši apdirsās Sīrijā un Afganistānā`, tas uzskatāmi pierāda krievu armijas spēku, domāju ar pabriķeli un NA plānprātiņiem viņiem pietiktu ar 24 stundām...


Pabriķeli un Nolādēto Apvienību interesē tikai un vienīgi iepirkumi, kuros var zagt, zagt, zagt! Vai tam ir maz piemēru? Nozog-noslepeno!
Domāju, ka 24 stundas pietiktu, ar atliktiem galiem, visai Baltijas trijotnei.
Somiem pietiktu ar Tallinas dzertuvi, viņiem vairāk nevajadzēs un viņi ir no visdraudzīgākajām(gudrākajām) valstīm šodien KF.

Atbildēt

bonza

26.07.2021. 08:44

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pareizi, Kasīkli! NATO mums nav vajadzīgs, NATO, go home! Lai netērē naudu un nepiesārņo apkārtējo vidi šeit. Visus pa mājām. Kanādieši lai pazūd savā Kanādā, visi pārējie - analoģiski


tu gan esi tuparila, ja tu izlaid ēterā šādus vārdus par Latviju, tad šī lieliskā Latvija tev vienmēr būs neizdevusies. Vai tiešām tu neesi ne pa ausu galam dzirdējis, ka viss, ko mēs domājam, runājam nosēstas Akašas hronikās. Acīmredzot tu esi jauna dvēsele, ja jau piekriti būt par krievijas trolli.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 08:30

»

tu māki tikai

kritizēt! Vai Tev ir kādi pretargumenti vai fakti


Un Jūs par ko rakstat?

Atbildēt

šausmas

26.07.2021. 08:15

Kasīklis ir kas? prida autonbussa šhofferis

Atbildēt

gffgfgfg

26.07.2021. 08:14

kasiikkliiss ir saēdies purgēnu un pljuutii

Atbildēt

juzis

26.07.2021. 07:57

Par krievu ieročiem, kad Krievija trijās dienās pārmācīja Gruzijas slipšēdāju, kuram amerikāņi bija iedevuši savus modernos ieročus, bet paši apdirsās Sīrijā un Afganistānā`, tas uzskatāmi pierāda krievu armijas spēku, domāju ar pabriķeli un NA plānprātiņiem viņiem pietiktu ar 24 stundām!

Atbildēt

Iesalnieka piparkūka

26.07.2021. 07:25

»

Patiesais

Nwganta melošana. Varat mierināt sevi, taču patiesība ir citāda. Par zādzību un zagļiem. Zādzību ziņā visos līmeņos Latvija un Krivija procentuāli pret iedzītāju skaitu un valsts budžetu domāju ir aptuveni vienāds. Protams ir izņēmumi, ka paredzētie naudas līdzekļi tiek tiek izkrāpti, taču kopumā šādi...


Ar zādzībām ir tā ka, Latvijā tēlainu izsakoties korupcijas un zādzību rokas ir pie apenēm, bet tavā rašā tās ir iebakātas visas taisnās zarnas garumā.

Un par rašas armijas rūsas grabažām runā visi, nu ne reunā, bet smejas. Tāds karavīrs tur vispār nav ne sūda vērts...atminēsimies bēdīgi slaveno bleķa hlamu Kursk par kuras apkalpi tāds Putins zvilnot Sočos nelikās ne zinis.

Tādi rietumi un tieši ASV ir gaismas gadu priekšā tehnoloģijās. Paskaties kas ar lidojumiem kosmosā notiek ASV.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 06:46

Nwganta melošana. Varat mierināt sevi, taču patiesība ir citāda. Par zādzību un zagļiem. Zādzību ziņā visos līmeņos Latvija un Krivija procentuāli pret iedzītāju skaitu un valsts budžetu domāju ir aptuveni vienāds. Protams ir izņēmumi, ka paredzētie naudas līdzekļi tiek tiek izkrāpti, taču kopumā šādi gadījumi nav masveidā. Rādītājs ir ieroču škiras esamība,- tā Krievijā ir varena, tādēļ neviena valsts tiešā veidā karu ar Krieviju neuzdrošinās uzsākt un tuvākajos 60 gados neuzsāks. Ja Krievija nebruņotos, tad būtu Sīrija, jo Amerika un tās roklaižas to vien gaidīja, ka Krivijā būs haoss, nesanāca, nesagaidīja. Un rezultāts ir tāds, ka amerika plāta muti kāzivs bez ūdens, bet makrons ar merkeli cītīgi apkalpo Putinu. Lūk tāda ir Krievijas bruņojuma varenība.
Būtu labi ja kasīklis sarakstītu ar ko ASV bruņojums ir labāks par Krievijas,- tad varētu redzēt patiesību. Tur laikam prāts ir par vāju, jo atklāsies "draugu" vajība.

Atbildēt

krieva kolonist

26.07.2021. 06:01

»

nelej udeni

https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam


nosauc kaut vienu vājprātīgo, kurš taisītos uzbrukt tavai smirdošajai atejai.

Atbildēt

Jā gan, genocīds pret latviešiem turpinās.

26.07.2021. 05:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ir. Latvija


Okupācijas laikā invazētās parazītsugas īpatsvars tiešām ir lielākais starp visām valstīm.

Atbildēt

Ivo

25.07.2021. 21:17

Ar krieviju nevar būt ne labu kaimiņattiecību,ne arī biznesa attiecību. Ar tiem morāliem kroplīšiem neko nevar un nevajag veidot..

Atbildēt

Ivo

25.07.2021. 21:15

Nav pasaulē melīgākas, noziedznieku valsts par krievijas pederastiju..pasaule nebūs miera kamēr to mēslu bedri nelikvidēs..

Atbildēt

nelej udeni

25.07.2021. 20:54

»

Karma strādā 24/7

Krievu okupanti dodas pie Kobzdona


https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam

Atbildēt

aizdegas vagoni ar naftas produktiem

25.07.2021. 19:50

»

gunars

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem


Avārijas dienests Krievijā.
https://youtu.be/wfiecHL0_rs

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

25.07.2021. 18:34

»

gunars

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

kazmīzlim

25.07.2021. 18:34

»

puikiņ

,tu vēl tupus čurā


nestāv senjau tāpat kā pietiek-labzai..

Atbildēt

ha-ha

25.07.2021. 18:32

Jādomā,ka autors ir izbijis padomju okupācija režīma ideoloģijas produkts,kurš tā arī nekad nespēs strādāt neatkarīgās valsts interesės.

Atbildēt

gunars

25.07.2021. 18:19

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem!!
Pedeja laika it seviski, internets ir pilns ar visadu idiotu murgojumiem.

Atbildēt

Liepa

25.07.2021. 18:14

Nez kāpēc kādam tas niez??

uzbrukt tak viņiem neviens netaisās, un no tās čupas, gan jau ka kāda atombumba nodetonēs..

Atbildēt

Karma strādā 24/7

25.07.2021. 17:54

Krievu okupanti dodas pie Kobzdona.
https://youtu.be/RaoeHOxgwq0

Atbildēt

Frontes linijas iztaisnosana

25.07.2021. 17:52

asv un latvijas militara vareniba somenes aizbega no Afganistanas !

Atbildēt

Juras kara flotes parade Peterburga !

25.07.2021. 17:49

http://www.kremlin.ru/events/president/news/66254

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...