Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krievu kroplim

30.07.2021. 09:44

»

latvanim

kāda tava daļa par Krieviju,tavām cēlām domām jābūt par māti Latviju,par ieropu un pasaules ģegemonu tēvoča sema,atņemto indiāņiem,zemi!Roku pie sirdes un diet


Jums, civilizācijas atkritumiem, Pētera I izdomātai tautelei, bez saknēm, vēstures, cilvēku sejām un mākslīgu valodu, visās baltu, slāvu, som-ugru, tjurku un mongoļu zemēs, zeme degs zem kājām. Bēgt nebūs kur.

Atbildēt

latvanim

29.07.2021. 17:04

»

padibenei

Kamēr krievijas un citu valstu korumpantiem ar zaļiem papīrīšiem būs piebāzti matrači un spilveni, tie joprojām triumfēs. Varbūt domā, ka tos varētu aizstāt rublis, kas pēdējo 35 gadu laikā jau neskaitāmas reizes denominēts un par jaunu sadrukāts...


kāda tava daļa par Krieviju,tavām cēlām domām jābūt par māti Latviju,par ieropu un pasaules ģegemonu tēvoča sema,atņemto indiāņiem,zemi!Roku pie sirdes un diet!

Atbildēt

padibenei

28.07.2021. 16:57

»

Lieliskais Cilvēks

tēvoča sema zemes ārējais parāds 28,5 triljoni zaļo baksu,arī IKP janki apmēram tāds pat!?ameri intensīvi sāk štampovatj zaļo baksu "papīrus"!Ko tas nozīmē pielīdzinātiem pie zaļo baksu GEGEMONA???sorosīdi nestāstīs???Kāds zin pateikt


Kamēr krievijas un citu valstu korumpantiem ar zaļiem papīrīšiem būs piebāzti matrači un spilveni, tie joprojām triumfēs. Varbūt domā, ka tos varētu aizstāt rublis, kas pēdējo 35 gadu laikā jau neskaitāmas reizes denominēts un par jaunu sadrukāts?
Jebkuru dolāra asignāciju var bankā apmainīt, bet par senākām saņemt daudzkārt lielāku summu par nominālu.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

28.07.2021. 10:22

tēvoča sema zemes ārējais parāds 28,5 triljoni zaļo baksu,arī IKP janki apmēram tāds pat!?ameri intensīvi sāk štampovatj zaļo baksu "papīrus"!Ko tas nozīmē pielīdzinātiem pie zaļo baksu GEGEMONA???sorosīdi nestāstīs???Kāds zin pateikt?

Atbildēt

par to nestāsta sputniknewslv

27.07.2021. 14:28

»

kartejas nato bedas un nedienas

mazbritiem uz savas salas bail no Krievijas peldosajiem tankiem !https://sputniknewslv.com/20210726/briti-raizejas-par-ukrainu-jauna-krievijas-tanka-del-17720468.html


Массовая забастовка грузоперевозчиков! Обрушили поставки! "Против принудиловки". Преемник Путина /youtube/

Atbildēt

slimajam

27.07.2021. 13:22

»

IHansis

Labi ka Krievijā vēl ir Putins. Ja būtu Žirinovskis tad tādas Latvijas nebūtu.Būtu viens no Krievijas reģioniem... Par ieročiem runājot ,nezin kāpēc visi tā baidās no sarūsējušajām grabažām.. Kas attiecas uz piektās paaudzes iznīcinātājiem ,nevajag maldināt sabiedrību,Krievijai tādi ir. Tos iepirks ...


Uzskati, ka Žirinovskis ir tāds idiots, kas nezin, kādā stāvoklī ir krievu armija un kāda motivācija ir tās pakaļās drāztiem zaldātiņiem?
Ja AAE taisās pirkt krievu 5. paaudzes iznīcinātājus, tiem būs jāgaida vismaz 10 gadus, jo nekas neliecina, ka tādi varētu parādīties ātrāk. Tad jau drīzāk arābi paši to uzbūvēs. Vienīgais eksemplārs, ko tikai paši krievi nosaukuši pat piektās paaudzes, SU - 57, stāv nobāzts kaut kur šķūnī, to neaizveda pat uz parādi, lai nenojobņījās tur uz vietas, kā iepriekšējais, bet МАКС-2021 parādīja izkrāsotu Su - 75 finiera maketu, kas uztaisīts pēc ASV F - 35.
SU - 57 wiki Единиц произведено 10 лётных прототипов; 3 прототипа для наземных испытаний;
1 серийный[4]

Atbildēt

IHansis

27.07.2021. 11:10

Labi ka Krievijā vēl ir Putins. Ja būtu Žirinovskis tad tādas Latvijas nebūtu.Būtu viens no Krievijas reģioniem... Par ieročiem runājot ,nezin kāpēc visi tā baidās no sarūsējušajām grabažām.. Kas attiecas uz piektās paaudzes iznīcinātājiem ,nevajag maldināt sabiedrību,Krievijai tādi ir. Tos iepirks Arābu Emirāti jo amerikāņu F35 tiem saskaņā ar US likumdošanu ir aizliegts pārdot. Saskaņā ar US un Izraēlas līgumu par jaunāko tehnoloģiju ieroču embargo arābu valstīm. Starp citu "lūzni" MIG53 eksperti(amerikāņu)novērtē kā vienu no labākajiem.

Atbildēt

.

27.07.2021. 10:06

»

Blondīne

Man te regulāri stāsta, ka Krievija esot ienaidnieks


Krievijas Pederastija, jeb Orda un tās orki, ir absolūtais ļaunums, kam nav vietas uz Cilvēku planētas.
Par stāstiem, padalies ar to ar tiem deģenerātiem, kuri mīza verdošu, skatoties Putina multenes un klausoties viņa pasakas par 26 mahiem. Pietiek jau ar to, ka zināms, ka ienaidnieks ir marodieris un pederasts un ka krievs vienmēr būs gatavs sava biedra patronas iemanīt pret ļergu, pat ja tūlīt jāsākas kaujai.

Atbildēt

Blondīne

27.07.2021. 06:37

Man te regulāri stāsta, ka Krievija esot ienaidnieks.
Ja tā, tad varu pastāstīt, ka uzvarēt ienaidnieku stāstot, ka viņa ieroči nekam neder un tāpēc par tiem var tikai pasmieties, nemaz nevar.

Atbildēt

to defektīvais maukas bērns

27.07.2021. 00:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Jā, un kā Afganistānā uzvarēja talībus! Vareni


Atceros, kā jūs: sadisti, marodieri un pederasti, mukāt no Afganistānas.

Atbildēt

mēslam

27.07.2021. 00:25

»

nelej udeni

https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam


ASV un sabiedrotiem ir vairāk kā 600 piektās paaudzes F-35, pederastu krievijai nav neviena. NATO ir kādi 20 lidmašīnu bāzes kuģu, pederastu krievijai nav neviena. Gatavojies saņemt pastāvīgo abonementu uz Kabzdonu.

Atbildēt

!

26.07.2021. 16:10

»

Derdz

Laikam varens tikai kasiklis nevis Asv, Krieviha, Ķīna, un citu


kasiklis ir politsexsuala minoritate.

Atbildēt

kartejas nato bedas un nedienas

26.07.2021. 16:09

mazbritiem uz savas salas bail no Krievijas peldosajiem tankiem !https://sputniknewslv.com/20210726/briti-raizejas-par-ukrainu-jauna-krievijas-tanka-del-17720468.html

Atbildēt

Derdz

26.07.2021. 15:47

Laikam varens tikai kasiklis nevis Asv, Krieviha, Ķīna, un citu

Atbildēt

wow

26.07.2021. 12:10

ASV militārais budžets 2020 - 778 miljardi $, Ķīnai - 252 miljardi $, Krievijai - 61,7. Pat Indijai vairāk - 72,9. Pieplusot var kaut kādas netiešas un slepenas programmas, bet ja nomīnuso nozagto, tas pats vien iznāk.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:54

Ну и еще об экономике. Сейчас у латышей популярно радоваться "ух, скорок КИтай у России отберет/купит и т.д. леса Сибири, ух молодцы китайцы!"

Господа, молитесь, чтобы такого не случилось!
Ибо:
1. получив огромные и дешевые ресурсы древесины, Китай снизит импорт, что ударит и по Латвии, у которой всегда были планы "завалим Китай нашими продуктами, там огромный рынок".
2 Китай тут же выйдет на мировой рынок со своими продуктами деревообработки! А учитывая их масштабы, господдержку экспортых отраслей, это опять же скажется на экспорте нашей лесной промышленности как в плане объемов, так и в плане цен за м3
А то, что вот наша продукция супер качества и высокой добавочной стоимости, а у Китая дерьмо дешевое -увы, это уже не так. И у нас не супер качество, и у них далеко не дерьмо.
Господа, пора бы уже научиться видеть немного дальше и просчитывать все варианты и следующие шаги от событий.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:34

»

Ivo

Ar krieviju nevar būt ne labu kaimiņattiecību,ne arī biznesa attiecību. Ar tiem morāliem kroplīšiem neko nevar un nevajag veidot


Как бы не хотелось вас расстраивать, но в Росии полно крупных западных концернов. И западные политики тоже понимают, что хорошо заниматься политикой, когда у тебя в стране хорошо зарабатывает бизнес. Например, за нарушения экпорта в Крыму оштрафовали не сам Сименс за поставку турбин, а какой-то местный филиал. КОторый завтра закроют, и откроют новую компанию. Тот же Северный поток-2. Политика политикой, но все в Германии понимают, что в первую очередь нужно дать зарабатывать своим компаниям, обеспечивая их ресурсами, а не ждать, как там Украина с Россией, договорятся о транзите или нет. У нас тоже один вентспилский король думал, что держит российских нефтяников за яйца и никуда они не денутся, будут платить высокие тарифы. Ага.. потерпели несколько лет и делись в Усть Лугу. Ну а потом просто удачно подтянули, что это якобы чисто политическое решение.
Еще пример-запрет России на экспорт молочной продукции. ДА, ударил по Латвии. А по Франции не очень. Почему? А потому что Danone в России принадлежат крупные молокообрабатывающие заводы! Им фактически эти санкции помогли только избавиться от конкурентов из Восточной Европы. ВОт такие дела.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:28

»

Iesalnieka piparkūka

Ar zādzībām ir tā ka, Latvijā tēlainu izsakoties korupcijas un zādzību rokas ir pie apenēm, bet tavā rašā tās ir iebakātas visas taisnās zarnas garumā...


Воруют в обеих странах. Есть только одно, но заметное отличие. В России воруют свое. То есть если вдруг завтра сменится власть и придут честные, то они смогут просто уже не воровать и развивать свою страну, не имея больших внешних долгов. А вот если у нас завтра придут честные, то им в наследние останется неслабый внешний долг, который придется отдавать! Потому как никто его не спишет.
И если у России хватает что продать, просто тупо природные ресурсы хотя бы. То что Латвия будет продавать? Лес и торф.

Но нам почему-то намного приятнее радоваться худой чужой корове, тем заботиться о том, что своя корова не сильно то жирнее.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:25

»

Traktors

Kasīkli, uzraksti taču beidzot kaut ko arī par mūsu pašu NBS, Zemessardi


Kasīkli, uzraksti kaut ko par vietējo kolobracionistu karaspēku!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:22

Krievijai nekas nav jāpozicionē. Ar viņu pasaulē reāli rēķinās visi, tikai ar Latviju neviens nerēķinās un neņem vērā, jo te visu nosaka un diktē ASV. Latviju uztver kā reālu ASV koloniju.

Atbildēt

Traktors

26.07.2021. 09:25

Kasīkli, uzraksti taču beidzot kaut ko arī par mūsu pašu NBS, Zemessardi.

Varbūt zini, kur tiek iepirktas rezerves daļas NBS (vienīgajam?) Mi-17 helikopteram, vai netiek pārkāptas ASV sankcijas, uzpērkot Krievijas militārās rūpniecības ražotus lūžņus?

Atbildēt

Ruks

26.07.2021. 09:23

»

juzis

Par krievu ieročiem, kad Krievija trijās dienās pārmācīja Gruzijas slipšēdāju, kuram amerikāņi bija iedevuši savus modernos ieročus, bet paši apdirsās Sīrijā un Afganistānā`, tas uzskatāmi pierāda krievu armijas spēku, domāju ar pabriķeli un NA plānprātiņiem viņiem pietiktu ar 24 stundām...


Pabriķeli un Nolādēto Apvienību interesē tikai un vienīgi iepirkumi, kuros var zagt, zagt, zagt! Vai tam ir maz piemēru? Nozog-noslepeno!
Domāju, ka 24 stundas pietiktu, ar atliktiem galiem, visai Baltijas trijotnei.
Somiem pietiktu ar Tallinas dzertuvi, viņiem vairāk nevajadzēs un viņi ir no visdraudzīgākajām(gudrākajām) valstīm šodien KF.

Atbildēt

bonza

26.07.2021. 08:44

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pareizi, Kasīkli! NATO mums nav vajadzīgs, NATO, go home! Lai netērē naudu un nepiesārņo apkārtējo vidi šeit. Visus pa mājām. Kanādieši lai pazūd savā Kanādā, visi pārējie - analoģiski


tu gan esi tuparila, ja tu izlaid ēterā šādus vārdus par Latviju, tad šī lieliskā Latvija tev vienmēr būs neizdevusies. Vai tiešām tu neesi ne pa ausu galam dzirdējis, ka viss, ko mēs domājam, runājam nosēstas Akašas hronikās. Acīmredzot tu esi jauna dvēsele, ja jau piekriti būt par krievijas trolli.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 08:30

»

tu māki tikai

kritizēt! Vai Tev ir kādi pretargumenti vai fakti


Un Jūs par ko rakstat?

Atbildēt

šausmas

26.07.2021. 08:15

Kasīklis ir kas? prida autonbussa šhofferis

Atbildēt

gffgfgfg

26.07.2021. 08:14

kasiikkliiss ir saēdies purgēnu un pljuutii

Atbildēt

juzis

26.07.2021. 07:57

Par krievu ieročiem, kad Krievija trijās dienās pārmācīja Gruzijas slipšēdāju, kuram amerikāņi bija iedevuši savus modernos ieročus, bet paši apdirsās Sīrijā un Afganistānā`, tas uzskatāmi pierāda krievu armijas spēku, domāju ar pabriķeli un NA plānprātiņiem viņiem pietiktu ar 24 stundām!

Atbildēt

Iesalnieka piparkūka

26.07.2021. 07:25

»

Patiesais

Nwganta melošana. Varat mierināt sevi, taču patiesība ir citāda. Par zādzību un zagļiem. Zādzību ziņā visos līmeņos Latvija un Krivija procentuāli pret iedzītāju skaitu un valsts budžetu domāju ir aptuveni vienāds. Protams ir izņēmumi, ka paredzētie naudas līdzekļi tiek tiek izkrāpti, taču kopumā šādi...


Ar zādzībām ir tā ka, Latvijā tēlainu izsakoties korupcijas un zādzību rokas ir pie apenēm, bet tavā rašā tās ir iebakātas visas taisnās zarnas garumā.

Un par rašas armijas rūsas grabažām runā visi, nu ne reunā, bet smejas. Tāds karavīrs tur vispār nav ne sūda vērts...atminēsimies bēdīgi slaveno bleķa hlamu Kursk par kuras apkalpi tāds Putins zvilnot Sočos nelikās ne zinis.

Tādi rietumi un tieši ASV ir gaismas gadu priekšā tehnoloģijās. Paskaties kas ar lidojumiem kosmosā notiek ASV.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 06:46

Nwganta melošana. Varat mierināt sevi, taču patiesība ir citāda. Par zādzību un zagļiem. Zādzību ziņā visos līmeņos Latvija un Krivija procentuāli pret iedzītāju skaitu un valsts budžetu domāju ir aptuveni vienāds. Protams ir izņēmumi, ka paredzētie naudas līdzekļi tiek tiek izkrāpti, taču kopumā šādi gadījumi nav masveidā. Rādītājs ir ieroču škiras esamība,- tā Krievijā ir varena, tādēļ neviena valsts tiešā veidā karu ar Krieviju neuzdrošinās uzsākt un tuvākajos 60 gados neuzsāks. Ja Krievija nebruņotos, tad būtu Sīrija, jo Amerika un tās roklaižas to vien gaidīja, ka Krivijā būs haoss, nesanāca, nesagaidīja. Un rezultāts ir tāds, ka amerika plāta muti kāzivs bez ūdens, bet makrons ar merkeli cītīgi apkalpo Putinu. Lūk tāda ir Krievijas bruņojuma varenība.
Būtu labi ja kasīklis sarakstītu ar ko ASV bruņojums ir labāks par Krievijas,- tad varētu redzēt patiesību. Tur laikam prāts ir par vāju, jo atklāsies "draugu" vajība.

Atbildēt

krieva kolonist

26.07.2021. 06:01

»

nelej udeni

https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam


nosauc kaut vienu vājprātīgo, kurš taisītos uzbrukt tavai smirdošajai atejai.

Atbildēt

Jā gan, genocīds pret latviešiem turpinās.

26.07.2021. 05:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ir. Latvija


Okupācijas laikā invazētās parazītsugas īpatsvars tiešām ir lielākais starp visām valstīm.

Atbildēt

Ivo

25.07.2021. 21:17

Ar krieviju nevar būt ne labu kaimiņattiecību,ne arī biznesa attiecību. Ar tiem morāliem kroplīšiem neko nevar un nevajag veidot..

Atbildēt

Ivo

25.07.2021. 21:15

Nav pasaulē melīgākas, noziedznieku valsts par krievijas pederastiju..pasaule nebūs miera kamēr to mēslu bedri nelikvidēs..

Atbildēt

nelej udeni

25.07.2021. 20:54

»

Karma strādā 24/7

Krievu okupanti dodas pie Kobzdona


https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam

Atbildēt

aizdegas vagoni ar naftas produktiem

25.07.2021. 19:50

»

gunars

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem


Avārijas dienests Krievijā.
https://youtu.be/wfiecHL0_rs

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

25.07.2021. 18:34

»

gunars

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

kazmīzlim

25.07.2021. 18:34

»

puikiņ

,tu vēl tupus čurā


nestāv senjau tāpat kā pietiek-labzai..

Atbildēt

ha-ha

25.07.2021. 18:32

Jādomā,ka autors ir izbijis padomju okupācija režīma ideoloģijas produkts,kurš tā arī nekad nespēs strādāt neatkarīgās valsts interesės.

Atbildēt

gunars

25.07.2021. 18:19

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem!!
Pedeja laika it seviski, internets ir pilns ar visadu idiotu murgojumiem.

Atbildēt

Liepa

25.07.2021. 18:14

Nez kāpēc kādam tas niez??

uzbrukt tak viņiem neviens netaisās, un no tās čupas, gan jau ka kāda atombumba nodetonēs..

Atbildēt

Karma strādā 24/7

25.07.2021. 17:54

Krievu okupanti dodas pie Kobzdona.
https://youtu.be/RaoeHOxgwq0

Atbildēt

Frontes linijas iztaisnosana

25.07.2021. 17:52

asv un latvijas militara vareniba somenes aizbega no Afganistanas !

Atbildēt

Juras kara flotes parade Peterburga !

25.07.2021. 17:49

http://www.kremlin.ru/events/president/news/66254

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...