Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krievu kroplim

30.07.2021. 09:44

»

latvanim

kāda tava daļa par Krieviju,tavām cēlām domām jābūt par māti Latviju,par ieropu un pasaules ģegemonu tēvoča sema,atņemto indiāņiem,zemi!Roku pie sirdes un diet


Jums, civilizācijas atkritumiem, Pētera I izdomātai tautelei, bez saknēm, vēstures, cilvēku sejām un mākslīgu valodu, visās baltu, slāvu, som-ugru, tjurku un mongoļu zemēs, zeme degs zem kājām. Bēgt nebūs kur.

Atbildēt

latvanim

29.07.2021. 17:04

»

padibenei

Kamēr krievijas un citu valstu korumpantiem ar zaļiem papīrīšiem būs piebāzti matrači un spilveni, tie joprojām triumfēs. Varbūt domā, ka tos varētu aizstāt rublis, kas pēdējo 35 gadu laikā jau neskaitāmas reizes denominēts un par jaunu sadrukāts...


kāda tava daļa par Krieviju,tavām cēlām domām jābūt par māti Latviju,par ieropu un pasaules ģegemonu tēvoča sema,atņemto indiāņiem,zemi!Roku pie sirdes un diet!

Atbildēt

padibenei

28.07.2021. 16:57

»

Lieliskais Cilvēks

tēvoča sema zemes ārējais parāds 28,5 triljoni zaļo baksu,arī IKP janki apmēram tāds pat!?ameri intensīvi sāk štampovatj zaļo baksu "papīrus"!Ko tas nozīmē pielīdzinātiem pie zaļo baksu GEGEMONA???sorosīdi nestāstīs???Kāds zin pateikt


Kamēr krievijas un citu valstu korumpantiem ar zaļiem papīrīšiem būs piebāzti matrači un spilveni, tie joprojām triumfēs. Varbūt domā, ka tos varētu aizstāt rublis, kas pēdējo 35 gadu laikā jau neskaitāmas reizes denominēts un par jaunu sadrukāts?
Jebkuru dolāra asignāciju var bankā apmainīt, bet par senākām saņemt daudzkārt lielāku summu par nominālu.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

28.07.2021. 10:22

tēvoča sema zemes ārējais parāds 28,5 triljoni zaļo baksu,arī IKP janki apmēram tāds pat!?ameri intensīvi sāk štampovatj zaļo baksu "papīrus"!Ko tas nozīmē pielīdzinātiem pie zaļo baksu GEGEMONA???sorosīdi nestāstīs???Kāds zin pateikt?

Atbildēt

par to nestāsta sputniknewslv

27.07.2021. 14:28

»

kartejas nato bedas un nedienas

mazbritiem uz savas salas bail no Krievijas peldosajiem tankiem !https://sputniknewslv.com/20210726/briti-raizejas-par-ukrainu-jauna-krievijas-tanka-del-17720468.html


Массовая забастовка грузоперевозчиков! Обрушили поставки! "Против принудиловки". Преемник Путина /youtube/

Atbildēt

slimajam

27.07.2021. 13:22

»

IHansis

Labi ka Krievijā vēl ir Putins. Ja būtu Žirinovskis tad tādas Latvijas nebūtu.Būtu viens no Krievijas reģioniem... Par ieročiem runājot ,nezin kāpēc visi tā baidās no sarūsējušajām grabažām.. Kas attiecas uz piektās paaudzes iznīcinātājiem ,nevajag maldināt sabiedrību,Krievijai tādi ir. Tos iepirks ...


Uzskati, ka Žirinovskis ir tāds idiots, kas nezin, kādā stāvoklī ir krievu armija un kāda motivācija ir tās pakaļās drāztiem zaldātiņiem?
Ja AAE taisās pirkt krievu 5. paaudzes iznīcinātājus, tiem būs jāgaida vismaz 10 gadus, jo nekas neliecina, ka tādi varētu parādīties ātrāk. Tad jau drīzāk arābi paši to uzbūvēs. Vienīgais eksemplārs, ko tikai paši krievi nosaukuši pat piektās paaudzes, SU - 57, stāv nobāzts kaut kur šķūnī, to neaizveda pat uz parādi, lai nenojobņījās tur uz vietas, kā iepriekšējais, bet МАКС-2021 parādīja izkrāsotu Su - 75 finiera maketu, kas uztaisīts pēc ASV F - 35.
SU - 57 wiki Единиц произведено 10 лётных прототипов; 3 прототипа для наземных испытаний;
1 серийный[4]

Atbildēt

IHansis

27.07.2021. 11:10

Labi ka Krievijā vēl ir Putins. Ja būtu Žirinovskis tad tādas Latvijas nebūtu.Būtu viens no Krievijas reģioniem... Par ieročiem runājot ,nezin kāpēc visi tā baidās no sarūsējušajām grabažām.. Kas attiecas uz piektās paaudzes iznīcinātājiem ,nevajag maldināt sabiedrību,Krievijai tādi ir. Tos iepirks Arābu Emirāti jo amerikāņu F35 tiem saskaņā ar US likumdošanu ir aizliegts pārdot. Saskaņā ar US un Izraēlas līgumu par jaunāko tehnoloģiju ieroču embargo arābu valstīm. Starp citu "lūzni" MIG53 eksperti(amerikāņu)novērtē kā vienu no labākajiem.

Atbildēt

.

27.07.2021. 10:06

»

Blondīne

Man te regulāri stāsta, ka Krievija esot ienaidnieks


Krievijas Pederastija, jeb Orda un tās orki, ir absolūtais ļaunums, kam nav vietas uz Cilvēku planētas.
Par stāstiem, padalies ar to ar tiem deģenerātiem, kuri mīza verdošu, skatoties Putina multenes un klausoties viņa pasakas par 26 mahiem. Pietiek jau ar to, ka zināms, ka ienaidnieks ir marodieris un pederasts un ka krievs vienmēr būs gatavs sava biedra patronas iemanīt pret ļergu, pat ja tūlīt jāsākas kaujai.

Atbildēt

Blondīne

27.07.2021. 06:37

Man te regulāri stāsta, ka Krievija esot ienaidnieks.
Ja tā, tad varu pastāstīt, ka uzvarēt ienaidnieku stāstot, ka viņa ieroči nekam neder un tāpēc par tiem var tikai pasmieties, nemaz nevar.

Atbildēt

to defektīvais maukas bērns

27.07.2021. 00:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Jā, un kā Afganistānā uzvarēja talībus! Vareni


Atceros, kā jūs: sadisti, marodieri un pederasti, mukāt no Afganistānas.

Atbildēt

mēslam

27.07.2021. 00:25

»

nelej udeni

https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam


ASV un sabiedrotiem ir vairāk kā 600 piektās paaudzes F-35, pederastu krievijai nav neviena. NATO ir kādi 20 lidmašīnu bāzes kuģu, pederastu krievijai nav neviena. Gatavojies saņemt pastāvīgo abonementu uz Kabzdonu.

Atbildēt

!

26.07.2021. 16:10

»

Derdz

Laikam varens tikai kasiklis nevis Asv, Krieviha, Ķīna, un citu


kasiklis ir politsexsuala minoritate.

Atbildēt

kartejas nato bedas un nedienas

26.07.2021. 16:09

mazbritiem uz savas salas bail no Krievijas peldosajiem tankiem !https://sputniknewslv.com/20210726/briti-raizejas-par-ukrainu-jauna-krievijas-tanka-del-17720468.html

Atbildēt

Derdz

26.07.2021. 15:47

Laikam varens tikai kasiklis nevis Asv, Krieviha, Ķīna, un citu

Atbildēt

wow

26.07.2021. 12:10

ASV militārais budžets 2020 - 778 miljardi $, Ķīnai - 252 miljardi $, Krievijai - 61,7. Pat Indijai vairāk - 72,9. Pieplusot var kaut kādas netiešas un slepenas programmas, bet ja nomīnuso nozagto, tas pats vien iznāk.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:54

Ну и еще об экономике. Сейчас у латышей популярно радоваться "ух, скорок КИтай у России отберет/купит и т.д. леса Сибири, ух молодцы китайцы!"

Господа, молитесь, чтобы такого не случилось!
Ибо:
1. получив огромные и дешевые ресурсы древесины, Китай снизит импорт, что ударит и по Латвии, у которой всегда были планы "завалим Китай нашими продуктами, там огромный рынок".
2 Китай тут же выйдет на мировой рынок со своими продуктами деревообработки! А учитывая их масштабы, господдержку экспортых отраслей, это опять же скажется на экспорте нашей лесной промышленности как в плане объемов, так и в плане цен за м3
А то, что вот наша продукция супер качества и высокой добавочной стоимости, а у Китая дерьмо дешевое -увы, это уже не так. И у нас не супер качество, и у них далеко не дерьмо.
Господа, пора бы уже научиться видеть немного дальше и просчитывать все варианты и следующие шаги от событий.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:34

»

Ivo

Ar krieviju nevar būt ne labu kaimiņattiecību,ne arī biznesa attiecību. Ar tiem morāliem kroplīšiem neko nevar un nevajag veidot


Как бы не хотелось вас расстраивать, но в Росии полно крупных западных концернов. И западные политики тоже понимают, что хорошо заниматься политикой, когда у тебя в стране хорошо зарабатывает бизнес. Например, за нарушения экпорта в Крыму оштрафовали не сам Сименс за поставку турбин, а какой-то местный филиал. КОторый завтра закроют, и откроют новую компанию. Тот же Северный поток-2. Политика политикой, но все в Германии понимают, что в первую очередь нужно дать зарабатывать своим компаниям, обеспечивая их ресурсами, а не ждать, как там Украина с Россией, договорятся о транзите или нет. У нас тоже один вентспилский король думал, что держит российских нефтяников за яйца и никуда они не денутся, будут платить высокие тарифы. Ага.. потерпели несколько лет и делись в Усть Лугу. Ну а потом просто удачно подтянули, что это якобы чисто политическое решение.
Еще пример-запрет России на экспорт молочной продукции. ДА, ударил по Латвии. А по Франции не очень. Почему? А потому что Danone в России принадлежат крупные молокообрабатывающие заводы! Им фактически эти санкции помогли только избавиться от конкурентов из Восточной Европы. ВОт такие дела.

Atbildēt

Хм

26.07.2021. 11:28

»

Iesalnieka piparkūka

Ar zādzībām ir tā ka, Latvijā tēlainu izsakoties korupcijas un zādzību rokas ir pie apenēm, bet tavā rašā tās ir iebakātas visas taisnās zarnas garumā...


Воруют в обеих странах. Есть только одно, но заметное отличие. В России воруют свое. То есть если вдруг завтра сменится власть и придут честные, то они смогут просто уже не воровать и развивать свою страну, не имея больших внешних долгов. А вот если у нас завтра придут честные, то им в наследние останется неслабый внешний долг, который придется отдавать! Потому как никто его не спишет.
И если у России хватает что продать, просто тупо природные ресурсы хотя бы. То что Латвия будет продавать? Лес и торф.

Но нам почему-то намного приятнее радоваться худой чужой корове, тем заботиться о том, что своя корова не сильно то жирнее.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:25

»

Traktors

Kasīkli, uzraksti taču beidzot kaut ko arī par mūsu pašu NBS, Zemessardi


Kasīkli, uzraksti kaut ko par vietējo kolobracionistu karaspēku!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:22

Krievijai nekas nav jāpozicionē. Ar viņu pasaulē reāli rēķinās visi, tikai ar Latviju neviens nerēķinās un neņem vērā, jo te visu nosaka un diktē ASV. Latviju uztver kā reālu ASV koloniju.

Atbildēt

Traktors

26.07.2021. 09:25

Kasīkli, uzraksti taču beidzot kaut ko arī par mūsu pašu NBS, Zemessardi.

Varbūt zini, kur tiek iepirktas rezerves daļas NBS (vienīgajam?) Mi-17 helikopteram, vai netiek pārkāptas ASV sankcijas, uzpērkot Krievijas militārās rūpniecības ražotus lūžņus?

Atbildēt

Ruks

26.07.2021. 09:23

»

juzis

Par krievu ieročiem, kad Krievija trijās dienās pārmācīja Gruzijas slipšēdāju, kuram amerikāņi bija iedevuši savus modernos ieročus, bet paši apdirsās Sīrijā un Afganistānā`, tas uzskatāmi pierāda krievu armijas spēku, domāju ar pabriķeli un NA plānprātiņiem viņiem pietiktu ar 24 stundām...


Pabriķeli un Nolādēto Apvienību interesē tikai un vienīgi iepirkumi, kuros var zagt, zagt, zagt! Vai tam ir maz piemēru? Nozog-noslepeno!
Domāju, ka 24 stundas pietiktu, ar atliktiem galiem, visai Baltijas trijotnei.
Somiem pietiktu ar Tallinas dzertuvi, viņiem vairāk nevajadzēs un viņi ir no visdraudzīgākajām(gudrākajām) valstīm šodien KF.

Atbildēt

bonza

26.07.2021. 08:44

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pareizi, Kasīkli! NATO mums nav vajadzīgs, NATO, go home! Lai netērē naudu un nepiesārņo apkārtējo vidi šeit. Visus pa mājām. Kanādieši lai pazūd savā Kanādā, visi pārējie - analoģiski


tu gan esi tuparila, ja tu izlaid ēterā šādus vārdus par Latviju, tad šī lieliskā Latvija tev vienmēr būs neizdevusies. Vai tiešām tu neesi ne pa ausu galam dzirdējis, ka viss, ko mēs domājam, runājam nosēstas Akašas hronikās. Acīmredzot tu esi jauna dvēsele, ja jau piekriti būt par krievijas trolli.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 08:30

»

tu māki tikai

kritizēt! Vai Tev ir kādi pretargumenti vai fakti


Un Jūs par ko rakstat?

Atbildēt

šausmas

26.07.2021. 08:15

Kasīklis ir kas? prida autonbussa šhofferis

Atbildēt

gffgfgfg

26.07.2021. 08:14

kasiikkliiss ir saēdies purgēnu un pljuutii

Atbildēt

juzis

26.07.2021. 07:57

Par krievu ieročiem, kad Krievija trijās dienās pārmācīja Gruzijas slipšēdāju, kuram amerikāņi bija iedevuši savus modernos ieročus, bet paši apdirsās Sīrijā un Afganistānā`, tas uzskatāmi pierāda krievu armijas spēku, domāju ar pabriķeli un NA plānprātiņiem viņiem pietiktu ar 24 stundām!

Atbildēt

Iesalnieka piparkūka

26.07.2021. 07:25

»

Patiesais

Nwganta melošana. Varat mierināt sevi, taču patiesība ir citāda. Par zādzību un zagļiem. Zādzību ziņā visos līmeņos Latvija un Krivija procentuāli pret iedzītāju skaitu un valsts budžetu domāju ir aptuveni vienāds. Protams ir izņēmumi, ka paredzētie naudas līdzekļi tiek tiek izkrāpti, taču kopumā šādi...


Ar zādzībām ir tā ka, Latvijā tēlainu izsakoties korupcijas un zādzību rokas ir pie apenēm, bet tavā rašā tās ir iebakātas visas taisnās zarnas garumā.

Un par rašas armijas rūsas grabažām runā visi, nu ne reunā, bet smejas. Tāds karavīrs tur vispār nav ne sūda vērts...atminēsimies bēdīgi slaveno bleķa hlamu Kursk par kuras apkalpi tāds Putins zvilnot Sočos nelikās ne zinis.

Tādi rietumi un tieši ASV ir gaismas gadu priekšā tehnoloģijās. Paskaties kas ar lidojumiem kosmosā notiek ASV.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 06:46

Nwganta melošana. Varat mierināt sevi, taču patiesība ir citāda. Par zādzību un zagļiem. Zādzību ziņā visos līmeņos Latvija un Krivija procentuāli pret iedzītāju skaitu un valsts budžetu domāju ir aptuveni vienāds. Protams ir izņēmumi, ka paredzētie naudas līdzekļi tiek tiek izkrāpti, taču kopumā šādi gadījumi nav masveidā. Rādītājs ir ieroču škiras esamība,- tā Krievijā ir varena, tādēļ neviena valsts tiešā veidā karu ar Krieviju neuzdrošinās uzsākt un tuvākajos 60 gados neuzsāks. Ja Krievija nebruņotos, tad būtu Sīrija, jo Amerika un tās roklaižas to vien gaidīja, ka Krivijā būs haoss, nesanāca, nesagaidīja. Un rezultāts ir tāds, ka amerika plāta muti kāzivs bez ūdens, bet makrons ar merkeli cītīgi apkalpo Putinu. Lūk tāda ir Krievijas bruņojuma varenība.
Būtu labi ja kasīklis sarakstītu ar ko ASV bruņojums ir labāks par Krievijas,- tad varētu redzēt patiesību. Tur laikam prāts ir par vāju, jo atklāsies "draugu" vajība.

Atbildēt

krieva kolonist

26.07.2021. 06:01

»

nelej udeni

https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam


nosauc kaut vienu vājprātīgo, kurš taisītos uzbrukt tavai smirdošajai atejai.

Atbildēt

Jā gan, genocīds pret latviešiem turpinās.

26.07.2021. 05:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ir. Latvija


Okupācijas laikā invazētās parazītsugas īpatsvars tiešām ir lielākais starp visām valstīm.

Atbildēt

Ivo

25.07.2021. 21:17

Ar krieviju nevar būt ne labu kaimiņattiecību,ne arī biznesa attiecību. Ar tiem morāliem kroplīšiem neko nevar un nevajag veidot..

Atbildēt

Ivo

25.07.2021. 21:15

Nav pasaulē melīgākas, noziedznieku valsts par krievijas pederastiju..pasaule nebūs miera kamēr to mēslu bedri nelikvidēs..

Atbildēt

nelej udeni

25.07.2021. 20:54

»

Karma strādā 24/7

Krievu okupanti dodas pie Kobzdona


https://jauns.lv/raksts/arzemes/453896-putins-krievijas-juras-speku-brunojums-spej-dot-neatvairamu-triecienu-jebkuram-pretiniekam

Atbildēt

aizdegas vagoni ar naftas produktiem

25.07.2021. 19:50

»

gunars

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem


Avārijas dienests Krievijā.
https://youtu.be/wfiecHL0_rs

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

25.07.2021. 18:34

»

gunars

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

kazmīzlim

25.07.2021. 18:34

»

puikiņ

,tu vēl tupus čurā


nestāv senjau tāpat kā pietiek-labzai..

Atbildēt

ha-ha

25.07.2021. 18:32

Jādomā,ka autors ir izbijis padomju okupācija režīma ideoloģijas produkts,kurš tā arī nekad nespēs strādāt neatkarīgās valsts interesės.

Atbildēt

gunars

25.07.2021. 18:19

Kas to butu domajis, ka mums ir tadi eksperti par Krievijas brunotajiem spekiem!!
Pedeja laika it seviski, internets ir pilns ar visadu idiotu murgojumiem.

Atbildēt

Liepa

25.07.2021. 18:14

Nez kāpēc kādam tas niez??

uzbrukt tak viņiem neviens netaisās, un no tās čupas, gan jau ka kāda atombumba nodetonēs..

Atbildēt

Karma strādā 24/7

25.07.2021. 17:54

Krievu okupanti dodas pie Kobzdona.
https://youtu.be/RaoeHOxgwq0

Atbildēt

Frontes linijas iztaisnosana

25.07.2021. 17:52

asv un latvijas militara vareniba somenes aizbega no Afganistanas !

Atbildēt

Juras kara flotes parade Peterburga !

25.07.2021. 17:49

http://www.kremlin.ru/events/president/news/66254

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....