Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

25.04.2020. 15:17

»

Ivo

Es.protams kā ziņu.. krievijas izdzimteņi un necilveki Beslanā nogalināja skolniekus un arī to dienu svin kā svētkus..Jā nemaldos 3.septembrī


Es jautāju, kad sākās karš? Jo tu rakstīji, ka padomju atkritumam trūkstot smadzeņu, lai uz šādu jautājumu atbildētu.
Tad kā tev ar smadzenēm? Zini, kad sākās karš?

Atbildēt

Ivo

25.04.2020. 15:04

»

ha-ha

Un tu zini


Vairākas pilsētās krievijas drošības dienesti spridzināja dzīvojamās mājas..to arī atzīmē..krievija Ēģiptē uzspridzināja savus tūristus ar visu lidmašīnu..to vēl pagaidām nesvin..

Atbildēt

Ivo

25.04.2020. 15:00

»

ha-ha

Un tu zini


Es.protams kā ziņu.. krievijas izdzimteņi un necilveki Beslanā nogalināja skolniekus un arī to dienu svin kā svētkus..Jā nemaldos 3.septembrī..

Atbildēt

Ivo

25.04.2020. 14:46

»

labvēlis

Nē,nu tu esi reāls idiots!!!Palasi vēsturi


Plānprātiņ tu maz zini kad sākās karš?domāju ka nē..padomju atkritumam tam trūkst smadzeņu

Atbildēt

Ko bļausties?

25.04.2020. 14:22

»

kur ir

Kur ir mūsu diženie karavadoņi Pabriks un Levits? Nepietiek drosmes pieteikt karu Krievijai


Cionists Putins maina KF konstitūciju, varu nodod katram “okruam” ceļā uz Krievijas sadalīšanu un tās sairšanu! Pleskava ar laiku tiks atdota Latvijai un tā saucamās NA jantarņiki bļaus, ka uzvarējuši!

Atbildēt

kur ir

25.04.2020. 14:09

Kur ir mūsu diženie karavadoņi Pabriks un Levits? Nepietiek drosmes pieteikt karu Krievijai!?

Atbildēt

Ivo

25.04.2020. 14:08

»

labvēlis

Nē,nu tu esi reāls idiots!!!Palasi vēsturi


Man krievu cūku vēsturi vai pasaules palasīt?Jā pats esi idiots nedomā ka citi arī tādi..tā ir tikai krievijā..

Atbildēt

labvēlis

25.04.2020. 13:50

»

Ivo

Otro pasaules karu iesāka padomju izdzimteņi un necilveki bet vainīgi tie kuriem viņi uzbruka


Nē,nu tu esi reāls idiots!!!Palasi vēsturi!!!

Atbildēt

labvēlis

25.04.2020. 13:46

»

Ivo

Vienalga cik krievija uzrāda...galvenais lai tur pēc iespējas vairāk atstiepj kājas


Jāāā....Debīliķu un cilvēknīdēju "pasaku (veiksmes stāsta) valstiņā" vēl ir daudz!

Atbildēt

Baba Vista

25.04.2020. 13:38

Attopies.Ieelpo.kāda ES vienotība? Robežas ciet. Bet tas neattur nospert no agonējošās Itālijas 500 000 testa koplektus un amerikāņu desantnieku pavadībā izvest no Itālijas.Nevajag te smirdēt- ES dienas ir skaitītas un Babas Vistas viedoklis te neko nemainīs

Atbildēt

Zābaks

25.04.2020. 13:24

Latviešu cūkas villojas

Atbildēt

nepilna laika idiots

25.04.2020. 13:07

Pats sabiedriskais medijs LSM sirgst ar šizofrēniju. Raidījumā tiek pārmests Ķīnai, kura vīrusa izcelsmē nepamatoti apsūdzot Itāliju un ASV. Citā zem LSM jumta esošajās raidījumā atklāti pasaka, ka šis vīruss Itālijā bija jau labu brīdi pirms vispasaules ārprāta lēkmes. Nu tad galvenais patiesības paudējs - LSM - tieciet skaidrībā par vienu nostāju savas organizācijas iekšienē!

Atbildēt

Šaura spriešana!

25.04.2020. 12:14

»

Žulis

Kā gan tāda Maskava un Pekina no malas ar dezinformācijas palīdzību var graut Eiropas Savienību (ES) un diskreditēt tās partnerus, ja viss ES iekšienē ir kārtībā un sadarbība ar partneriem arī ir laba...


Nevar salīdzināt Ķīnas plus Krievijas resursus hibrīdkarā, kas nebeigsies, kamēr Ķīna un Krievija nebeigs karu pret Rietumiem.Hibrīdkarš ietver dezinformāciu, politiķu korupciju, vīrusu tehnoloģijas u.c. Latvijas spēki bez NATO un ASV ir nesamērīgi mazi. Turklāt Latvija ir ierauta šau karā bez pašas izvēles. Un Ķīna, Krievija dara visu, lai nebūtu Latvijā “viss labi”.

Atbildēt

Žulis

25.04.2020. 11:28

Kā gan tāda Maskava un Pekina no malas ar dezinformācijas palīdzību var graut Eiropas Savienību (ES) un diskreditēt tās partnerus, ja viss ES iekšienē ir kārtībā un sadarbība ar partneriem arī ir laba?
Tas pats sakāms par Latviju. Ko gan šeit spētu panākt kremļa propaganda, ja mūsu valstī viss būtu kārtībā? Valdība strādātu kā kārtīgam saimniekam pienākas, valsts amatpersonas visās kontroles un uzraudzības iestādēs apzinīgi pildītu savus pienākumus un katras atklātās nejēdzībām, kļūdas vai neizdarības kas rada zaudējumus tautai un valstij, tūliņ atklātībā nodotu pašmāju neuzpērkamā žurnālistu saime. Tā, ka vispirms vaina ir meklējama pašu mājās un tikai pēc tam Ķīnā vai Krievijā.

Atbildēt

To Baiba

25.04.2020. 11:04

Paklausieties par šim tēmām arī CNN u.c. avotus, un tad izdariet savus secinājumus, ka tā ir absolūta dezinformācija un propoganda. Diemžēl arī Jūsu secinājumi ir balstīti tikai uz publikācijām , tikai no citiem avotiem un patiesību , diemžēl, arī Jūs personīgi zināt nevarat, jo Jums , visticamāk, nav pielaides šādas informācijas pirmavotiem. Var būt Jūsu minētas un aprietās publikācijās ir kaut kas no whistle blower . Būs lieliski, ja tas nebūs patiesība , ka visus nočipos, bet mums ir pieņemts trauksmes cēlāju likums. Esmu par viedokļu dažādību .

Atbildēt

labak zile koka,bet patiesiba roka !

25.04.2020. 09:27

Pec paris dienam ziles milaja asv bus 1 miljons ar covid-19 inficeto slimnieku-absoluts antirekords valstij,kas censas kolonizet visu pasauli.bet letalo iznakumu skaits pec paris dienam dermokratijas citadele parsniegs Vjetnamnas kara krituso asv zaldatu skaitu !

Atbildēt

WTF

25.04.2020. 08:06

Ei,Lato- pietiek,ludzu, publicet sos propagandas vienvirziena letos rakstelus. Portals strauji degradejas..:(

Atbildēt

ha-ha

25.04.2020. 07:10

Lai zinātu, ko raksta ķīnieši, kādu dezu pauž tai savā Žeņ - Min - Žibao, taču jāzina ķīniešu valoda!
Man prieks, ka izcilnieki tādi gudri!
Vai otrs variants, ka viņi te publicējas ar pseidonīmiem, kaut patiesībā saucas Hui - Vam - Dam un Suņ - Huņ - Čai, Šī - Šau - Šim ...
Kā tur ir?

Atbildēt

Ivo

25.04.2020. 07:06

»

lauķis

Te nu daudziem domas dalās,kam pie visa vainīgi krievi,kam žīdi,tikai ne paši


Otro pasaules karu iesāka padomju izdzimteņi un necilveki bet vainīgi tie kuriem viņi uzbruka..

Atbildēt

Ivo

25.04.2020. 06:44

»

lauķis

Te nu daudziem domas dalās,kam pie visa vainīgi krievi,kam žīdi,tikai ne paši


Jā jā.. paši vainīgi..krievi slepkavo un laupa bet nav ne pie kā vienīgi..

Atbildēt

lauķis

25.04.2020. 06:06

»

Ivo

Vienalga cik krievija uzrāda...galvenais lai tur pēc iespējas vairāk atstiepj kājas


Te nu daudziem domas dalās,kam pie visa vainīgi krievi,kam žīdi,tikai ne paši.
Domāšana ir pats grūtākais darbs,it īpaši ja propagandas izskalotas smadzenes.

Atbildēt

nu ko tā zīle

25.04.2020. 05:49

Nu ko tā zīle sarakstījusi,viņai taču nav nekāda saprašana,būtu taču uzkāpusi ozolā....

Atbildēt

Raksts pareizi atklāj problēmu, Ķīnai un Krievijai dezinformējot pasauli

25.04.2020. 05:21

Tomer tas neizslēdz patiesības eredzamo pusi, ko realuzē I. Viņķele, kura apmācīta ASV specskolā un neievēlēta 13. Saeimā kļuva par veselības ministri. Arī E. Levita lojalitāte Latvijas tautai ir apšaubāma, lo ignorēja likumu par algu palielināšanu mediķiem.

Covid-19 ir Krievijas un Ķīnas ioloģiskais ierocis pret NATO mācībām aprīlī Eiropā Defender2020. To raksta autore neatklāj. Kāpēc?

Bet, ko dara Latvijas valdība - ar politisku lēmumu ignorē veselības aizsardzību, iepērcot covid-19 ES nemarķētus eksprestestes, apdraudot Latvijas iedzīvotāju veselību ar E. Levita aktīvu atbalstu.

lze Viņķele tika apmācīta ASV specskolā un ne par saviem līdzekļiem. Ko viņai tur mācīja, nav zināms, viņa neatklāj, neievēlēta Saeimā kļuva par veselības ministri.

Vīruss covid-19, kas pierādīts, ir sintētiskais, pagaidām visas pasaules iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai vēlāk izplatītu un ieviestu bezmaksas obligātu vakcīnēšanu pret it kā covid-19 ar vakcinēšanās pasi. Ja nebūsi vakcinējies, ierobežos daudzas tiesības, kā tas jau notiek, - pārvietošanās cilvēktiešības, tiesības uz darbu, bankas karti, tiesības iegūt autovadītāja tesības utt. Vakcinēti tiks visi pieaugušie ar diva veida vakcīnām - pirmās būs ar placebo efektu, kuras izmantos to personu vakcināšanai, kuru bioadati no e- veselības datiem atbildīs prasībām, lai cilvēkus atstātu dzīvus kā melnstrādniekus un apsardzi, tostarp valsts korporācijas vajadzībām, otras nesīs nāvi 6-12-24 mēnešu laikā. Tādā veidā atbrīvosies no 6 miljardiem cilvēku īsā laikā. Neviena veselības ministrija neatbild par vakcīnu “tīrību” šīm ārzemēs izgatavotām vakcīnām un nepārbauda pirms potēšanas, jo tās formāli neskaitās medikamenti un visas vakcīnu partijas nav iespējams pārbaudītvispār, jo ir ampulās. Pirmos obligāti potēs brīvprātīgos, policiju, armiju. Orgāns, kuru uzreiz sabeigs vakcīna, būs galvas smadzenes, kam sekos citu orgānu disfunkcija. Cilvēks ar piespiedu- labprātīgo vakcīnu saindējies 6-12-24 mēnešu laikā pilnīgi zaudēs prātu un imunitāti. Tāds vai cits termiņš būs ieprogramēts vakcīnas inkubācijas periodā, lai īsā laikā vakcinētu ievērojamu skaitu civēku! Ķīnas laboratorijās šī vakcīnu viela pret covid-19 jau ir izstrādāta - bez smaržas un garšas un ieslodzījumu vietās aprobēta pat uz personām no zinātnieku aprindām. Minēto vielu ar droniem plānoja izkaisīt virs protestantiem Honkongā 2019. gada vasarā. Ķīnas komunisti no tā atteicās, jo efekts būtu “pārāk acīm redzams” un pasaule uzzinātu par šo vielu! Laimīgi savā ārprātā pirmie, protams, mirs veci cilvēki! Tāda ir jaunākā, populārākā obligātās pret covid-19 piespiedu vakcinēšanas hipotēze “vispasaules staļiniskajai tīrīšanai”, ko PSRS gados atzina un veicināja ASV un Rietumu sabiedrība ar savu klusējošo piekrišanu. Bet uzpirktie mediji, kurus aktīvi “labdarīgi” finansē, sabiedrībai iestāstīs, ka pasaulē izplatās vēl aktīvāks nāvējošs vīruss, kura avots vairs nav sikspārnis, bet ir “kamielis”. Par kamieļiem uzskatot jau vakcinētos it kā pret covid-19.

Neilgi pēc Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas, ja atceraties, sekoja citas Malaizijas lidmašīnas bojā eja, tai iekrītot okeānā. Vēlāk šo avāriju norakstīja uz pilota pašnāvību. Patiesībā tā bija diversija, jo tās pasažieri bija vadošie pasaules zinātnieki, virusulogi, kuri lidoja uz konferenci, lai apspriestu nāvējošo SARS un citu vīrusu problēmas.

Atbildēt

viedoklis

25.04.2020. 04:38

Nav man pārliecības ka mēs esam tik ļoti patiesi sniedzot informāciju paši saviem iedzīvotājiem.
Ne velti viens no mūsu ministriem izteicās:Mēs jums nemelojam, tikai visu nepasakām.

Atbildēt

pepe

25.04.2020. 01:45

Šī nepārtrauktā kviekšana uz Krieviju, tagad arī Ķīnu, norāda tikai vienu, globālo pederastu vājumu un bezspēcību pasaules virzības priekšā!

Atbildēt

vēstījums iizcilnieku autoriem un vadoņiem

25.04.2020. 01:09

Tie kas atsakās komentāros applaudēt šo izcilnieku( baibu zīļu kasīkļu un mākoņkalnu ) propogandistiskajiem raksteļiem tiek nosaukti par noderīgajiem idiotiem. Ja šādi turpināsiet(katru dienu pa smadzeņu skalojamajam rakstelim), tad drīz par noderīgajiem idiotiem jums būs jāsauc pārliecinoši lielākā daļa Pietiek lasītāju/komentētāju.
Piemēram mani 'jūs jau esat evolucionējuši;kad pāris mēn appakaļ Pietiek parādījas šī politpropoganda tas radīja neizpratni- kā kautkas tāds var būt šajā portāla, kad tas turpinājās tad sāka kaitināt ,bet šonedēļ kad jūs( kā satrakojušies) bliežat katru dienu pa rakstam tas paliek smieklīgi. Paldies par pozitīvām emocijām - uzjautrinājāt!.

Atbildēt

Raivis Dzintarzēns un Edgars Pinkevičs

25.04.2020. 00:07

Paldies par rakstu, labi, ka ar to tiek novērsta uzmanība no problēmām Latvijā. Ļoti vērtīgi uz Latvijas strauji rūkošā IKP fona.

Atbildēt

Ivo

24.04.2020. 22:26

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Sorosistu noderiigaa idiote Baiba


Pretīgāka purnu kā kremļa p.daram neesu redzējis.. p.dars ar vienu vārdu..gan no skata gan pēc orientācijas..

Atbildēt

Par

24.04.2020. 22:22

ES un tās bezspēcību neapmierināto skaits aug visās dalībvalstīs. Visskaļāk par to runā Makrons. Par ES problēmām raksta visu dalībvalstu prese. Ne velti britiem bija apnikusi šī organizācija. Tai beidzot jākļūst laikam atbilstošai. Savu nespēju noveļot uz Ķīnas vai Krievijas dezinformāciju.

Atbildēt

Ivo

24.04.2020. 22:17

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Sorosistu noderiigaa idiote Baiba


Vienalga cik krievija uzrāda...galvenais lai tur pēc iespējas vairāk atstiepj kājas

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

24.04.2020. 22:10

Sorosistu noderiigaa idiote Baiba

Atbildēt

Хм

24.04.2020. 22:06

Šis raksts sociālo mediju platformā Facebook ticis pārpublicēts normāla cilvēka prātam neaptveramas 11 210 reizes

---------
да уж... Целых 11 210 раз? То есть автор просто не привыкла, что целых 11 210 человек могут прочитать и поставить лайк? Серьезно?
Я очень надеюсь, что это "творение" создано без финансирования этого Izcilības centra, который иногда со слезами на глазах читаешь на делфи
Удивительное совпадение - как только появляется критика властей, тут же появляются статьи "а вот в России"
Надо же, оказывается запрет Польши и других стран ЕС на продажу многих средств в другие страны, в том числе страны ЕС-это никоим образом не свидетельствует о том, что единство и взаимопомощь стран ЕС не совсем работает?
То есть Россия должна была писать хвалебные статьи "какие молодцы итальянцы, как справляются. Какие молодцы Польша, всего лишь запретили экспорт в другие страны". И тогда бы автор была бы в восторге -ах какие молодцы Россия, как правильно отображают ситуацию!
В общем и целом..беда

Atbildēt

opā

24.04.2020. 21:56

kasīklis tagad pārtapis par baibu zīli

Atbildēt

bastire

24.04.2020. 21:52

Smieklīga pseidoproblēma viltus pētnieku rokās Bērnu darbs ir aizliegts, bet te noteikti rakstījis ar izpratni, kas nepārsniedz vidusskolnieku Vienas baumas te papildina pseidostāstiņi no Centrālā Baumu biroja

Atbildēt

As

24.04.2020. 21:50

Iesako boikotēt Ķīnu un vairs nelūgties, nepirkt no viņiem maskas un visu nepieciešamo,nu nav viņi pelnijuši....:):):),kārtējā aita,ibio.

Atbildēt

Prāts

24.04.2020. 20:40

11 210 - interesanti kāpēc šis skaitlis nav normāla cilvēka prātam aptverams?

Atbildēt

Jokohama

24.04.2020. 20:35

Skaldi un valdi! Pievērsīsimies labāk Latvijas valsts,zemes,un cilvēku problēmu risināšanai!Vai tiešām pietiek.com ir palicis par stāstnieku portālu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...