Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to krievu podsķilka

23.06.2021. 17:19

»

Zeze

Gribas jautāt, vai autoram ar galviņu viss kārtībā


Vai tiešām tu domā, ka ja krievu atomraķetes uzsprāgs šahtās, vai nokritīs pašu teritorijā, tā nebūs ekoloģiska katastrofa visai cilvēcei, ka tikai paši krievu necilvēki cietīs?

Atbildēt

Zeze

21.06.2021. 11:28

Gribas jautāt, vai autoram ar galviņu viss kārtībā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.06.2021. 07:33

»

krievija - pederastu impērija

Kā tā gadījās, deģenerāt, ka pēc kara, kad bābām izlozēja pārnākušos krievu mužikus, īsti invalīdi skaitījās tikai tie, kas bija zaudējuši pautus...


Visu nicināmais civilizācijas atkritums, kas te smird kā pūstošs sūds, esi tu. No tevis zemi vajag atbrīvot, jo tādiem mēsliem pa zemi nav jāstaigā. Tava elka Hitlera sākotnējais plāns bija ieņemt gan Pēterburgu, gan Maskavu un gada baigās iziet uz līniju Murmanska- Astrahaņa, bet krievi izrādījās daudz spēcīgāki kā bija stāstījis Gebels, nebija nekādi vājie. Izrādījās, ka krieviem ir automātiskās šautenes, smagie tanki, modernas lidmašīnas un viņi veidoja arvien jaunas divīzijas. Tāpēc Hitleram tikai pietika spēkā kopā ar somiem aplenkt Pēterburgu un mērdēt tās iedzīvotājus badā. Bet koncentrācijas nometnēs Hitlers nobendēja daudz vairāk cilvēkus, kādus 6 miljonus Eiropas ēbrejus. Tos ēbrejus, kurus krievi neaizsūtīja uz Sibīriju, tos Hitlers vai nu nošāva Rumbulas mežā, vai aizsūtīja uz koncentrācijas nometnēm. Ja PSRS atjaunosies, tad atjaunosies pati dēļ tādiem aprobežotiem idiotiem kā tu.

Atbildēt

nemelo,tradicionalas gimenes beg no asv un kanadas !

20.06.2021. 19:58

»

krievija - pederastu impērija

Kā tā gadījās, deģenerāt, ka pēc kara, kad bābām izlozēja pārnākušos krievu mužikus, īsti invalīdi skaitījās tikai tie, kas bija zaudējuši pautus...


https://zen.yandex.ru/media/russian.rt.com/hotim-jit-v-strane-podderjivaiuscei-tradicionnye-cennosti-semi-iz-ssha-i-kanady-poprosili-rossiiskoe-grajdanstvo-60c9b7019831dd461adb7b1f Jau 75 gimenes no asv un kanadas parcelas uz dzivi Krievija ,jo nepiekrit lgbt propogandai un lgbt diktatam asv un kanada !

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

19.06.2021. 22:36

»

ASV protektorāts Latvija

Beidz dirst un izplatīt melus! Visi tavi komenti ir vieni garīgi slima deģenerāta sacerēti meli un rupjības. Vācijā pirms kara bija ap 60 miljonu iedzīvotāju. Ap septiņiem miljoniem krita austrumu frontē pret krieviem. Tas ir, vairāk kā katrs desmitais valsts iedzīvotājs, jeb katrs piektais vīrietis...


Kā tā gadījās, deģenerāt, ka pēc kara, kad bābām izlozēja pārnākušos krievu mužikus, īsti invalīdi skaitījās tikai tie, kas bija zaudējuši pautus?
Bija vācu atbrīvotās teritorijās milzīgi civiliedzīvotāju upuri, kas dzīvoja Zojkas Kosmodenjanskas un citu krievu necilvēku, pēc Staļina pavēles nodedzinātās sādžās. Viņi ziemā nosala, jo vāciešiem nebija, kur viņus viņus izmitināt.
Interesanti, vai to oficiālo 42 miljonu krievu žmuriku skaitā bija arī tie divi miljoni, kas aizmugurē nosprāga badā un tie trīs miljoni, kurus pēc dažādām, parasti nepamatotām, apsūdzībām, nošāva čekisti?
Nevienam nav krievam jāuzbrūk, krievi paši talantīgi atrisinās planētas sasāpējušo krievu problēmu, tomēr, ja jūsu galvenais pederasts, Putins, sadomās atjaunot PSRS, tas būs pēdējais mēnesis, kad jūs, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, smirdiet uz mūsu planētas, jo visiem jūsu kaimiņiem, bet jo īpaši kaukāziešiem, turkiem un ķīniešiem rokas niez ātrāk humanizēt, kas nozīmē, atkrievot, zemi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.06.2021. 21:54

»

krievija-pederastu impērija

Kad krievu sadisti, marodieri un pederasti slepkavo civiliedzīvotājus, tie nešķiro: bērni, sirmgalvji, vai sievietes, visi der. Vērmahtā par vardarbību pret civiliem un laupīšanu visiem komandieriem bija pavēle, vainīgos likt pie sienas bez ierunām, jo marodieri nav karotāji, bet krievu zaldātiņu komandieris...


Beidz dirst un izplatīt melus! Visi tavi komenti ir vieni garīgi slima deģenerāta sacerēti meli un rupjības. Vācijā pirms kara bija ap 60 miljonu iedzīvotāju. Ap septiņiem miljoniem krita austrumu frontē pret krieviem. Tas ir, vairāk kā katrs desmitais valsts iedzīvotājs, jeb katrs piektais vīrietis, ieskaitot bērnus un sirmgalvjus. Šizofrēniķa Hitlera dēļ vācieši zaudēja vīriešu iedzīvotājus vairāk kā neviena cita valsts pasaulē, bet neviens viņus nežēloja tāpat kā nežēloja viņu sievietes, kuras varoja visi, kas varēja- franči, amerikosi, briti, krievi, jo vācu tauta atbalstīja Hitleru, atbalstīja viņa izraisītos iekarošanas karus, jo bija slima ar fašisma un rasisma idejām. Tā bija atmaksa. Un tevi, pidar, ja gribēsi krieviem uzbrukt, krievu zaldāti noķers un atdos ofiņiem izvarošanai. Tā kā gatavojies, karot gribētāj, uz savas pakaļas paplašināšanu. Par taviem pieminētajiem tualetes podiem. Gruzijā neviens podus neņēma, bet hoholi žēlojās, ka no viņiem atņemtajiem kuģiem krievi esot noņēmuši tualetes podus. Krievi sanesa podus Maskavā pie Ukrainas vēstniecības un smuki ietērpa tos hoholu karogos, lai hoholi ņem, nav žēl.

Atbildēt

krievija-pederastu impērija

19.06.2021. 21:29

»

ASV protektorāts Latvija

Lat tev bidlam pedarasam smirdīgajam un utainajam beidzot pielektu! Krievi sakāva tava elka impotentā šizofrēniķa Hitlera armiju pilnībā un kritušo karavīru attiecība karā bija 1:1,15. 42 miljoni bija mierīgie iedzīvotāji, ko noslepkavoja pataloģiskais sadists un pedarasts Hitlers. Hitlers lieliski ...


Kad krievu sadisti, marodieri un pederasti slepkavo civiliedzīvotājus, tie nešķiro: bērni, sirmgalvji, vai sievietes, visi der. Vērmahtā par vardarbību pret civiliem un laupīšanu visiem komandieriem bija pavēle, vainīgos likt pie sienas bez ierunām, jo marodieri nav karotāji, bet krievu zaldātiņu komandieris varēja nošaut, ja tas atteicās apšaut civilos, laupīt, vai izvarot, tāpēc arī kritušo attiecība seši krievi pret vienu vācieti. Pats noteikti esi ar atvērtu muti klausījies savu senču varoņsāgas par izvarotām un nogalinātām Eiropas sievietēm novilktām līdz tam neredzētām trofeju vešiņām un trofeju pulksteņiem. Pederastu krievijā pirmie rokas pulksteņi parādījās tikai pēc kara, tos kaudzēm saveda Eiropas "atbrīvotāji".
Pēc kara pederastu krievijā bija neiedomājami daudz vientuļu sieviešu, bet pavisam nebija vīriešu kārtas īpatņu, jo gandrīz vienīgie, kas izdzīvoja, bija NKVDešņiki. Tā saucamie vīrieši visi bija sadzīti frontē un Staļins tos sameta sava kara kurtuvē.
Kā jau normālam krievu deģenerātam, tev nav loģikas.
p.s. Labi, ka atgādināji par Gruziju. Atceros bezgala daudz video ar trofeju fajansu atejpodiem, ko krievu zaldāti, kas visu mūžu bija dirsuši tikai atejās ar caurumu grīdā, no civilizētās Gruzijas veda mājās.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.06.2021. 20:14

»

krievija-pederastu impērija

Lai tev beidzot pielektu, ka sadisti, marodieri un pederasti, kas sastāda krievu armiju, nevar būt karotāji, vienmēr atceries, cik krievu bioatkritumu tika izlietots, lai viens vācu karavīrs, kam bija jākaro vēl arī pret ASV un Lielbritāniju kristu varoņa nāvē! 42 miljoni pret 7


Lat tev bidlam pedarasam smirdīgajam un utainajam beidzot pielektu! Krievi sakāva tava elka impotentā šizofrēniķa Hitlera armiju pilnībā un kritušo karavīru attiecība karā bija 1:1,15. 42 miljoni bija mierīgie iedzīvotāji, ko noslepkavoja pataloģiskais sadists un pedarasts Hitlers. Hitlers lieliski saprata, ka par pastrādātajiem noziegumiem būs jāatbild, tāpēc nošāvās. Krievi sakāva arī Japānas impērijas sauszemes armiju, kas bija okupējusi Ķīnu. Un pirms tam krievi sakāva mongoļus, poļus, zviedrus, Napoleona armiju... Vācija zaudēja divus pēdējos pasaules karus, bet krievi abus pasaules uzvarēja. Neviens krievus nekad nav iekarojis un pakļāvis. Pēdējais karš, kurā reāli poiedalījās Krievijas armija, bija karš Gruzijā. Gruzijas armija bija apbruņota pēc tā saucamajiem NATO standartiem un apmācīja viņu ASV instruktori. Krievi sakāva gruzīnus trijās dienās.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

19.06.2021. 18:18

»

pestelotaja butiba isa nepaplasinata teikuma !

sai komentara lieliski paradas latviesu dievu pieludzeja un sludinataja butiba


Подавись хуем, Кремлевский жопализ!!! Для особо тупых я повторяю по-русски. Подавись хуем!!!

Atbildēt

pestelotaja butiba isa nepaplasinata teikuma !

19.06.2021. 15:30

»

opozicionārs Skolnieciņš

Priekš īpaši stulbiem es atkārtoju krieviski. Подавись хуем


sai komentara lieliski paradas latviesu dievu pieludzeja un sludinataja butiba.

Atbildēt

garīgam un morālam invalīdam

19.06.2021. 10:56

»

Ha

Pa Latviju, staigā visādi, svešu zemju armijnieki, visādi Kanādas nēģeri


Gadās pa nēģerim, bet tava saprāta brāļu, tumsonīgo, asinskāro zemāko primātu - homo russicus, fašistisko izdzimteņu, kura katra priekštečos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēju, nāves nometņu uzraugu, "zagradotrjad" ložmetējnieku, ik uz soļa un nedirs man, izdzimteni, ka tie briesmoņi nav nodevuši savus gēnus pēcnācējiem.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

19.06.2021. 06:32

»

zems limenis sizofrenikim !

latviesu dievi tev atlauj lietot krievu valoda locekla nosaukumu ?tu esi tupaks par senu veci,ivo un velosipedu no delfiem


Для особо тупых я повторяю. Подавись хуем!!!

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

19.06.2021. 06:30

»

plānprātiņ, aizveries!

Plānprātiņ, aizveries! Plānprātība un stulbums nav nekāds viedoklis. Tev pašam ir jātinas uz trako mājas palātu


Priekš īpaši stulbiem es atkārtoju krieviski. Подавись хуем!!!

Atbildēt

plānprātiņ, aizveries!

18.06.2021. 21:30

»

opozicionārs Skolnieciņš

Okupant, turi muti ciet! Ja Tev nepatīk mans viedoklis, tad nelasi to! Tinies prom no pietiek.com! Vācies prom uz saviem prokremliskajiem mēdijiem! Saprati...


Plānprātiņ, aizveries! Plānprātība un stulbums nav nekāds viedoklis. Tev pašam ir jātinas uz trako mājas palātu.

Atbildēt

zems limenis sizofrenikim !

18.06.2021. 21:05

»

opozicionārs Skolnieciņš

Okupant, turi muti ciet! Ja Tev nepatīk mans viedoklis, tad nelasi to! Tinies prom no pietiek.com! Vācies prom uz saviem prokremliskajiem mēdijiem! Saprati...


latviesu dievi tev atlauj lietot krievu valoda locekla nosaukumu ?tu esi tupaks par senu veci,ivo un velosipedu no delfiem.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

18.06.2021. 20:30

»

!

bred svoi pisi doma v tualete na stenke


Okupant, turi muti ciet! Ja Tev nepatīk mans viedoklis, tad nelasi to! Tinies prom no pietiek.com! Vācies prom uz saviem prokremliskajiem mēdijiem! Saprati?
https://spasibo.pobeda.tv/ (Vecu un slimu lielkrievu šovinistu tiešsaistes festivāls)
https://polk.inter.ua/ (Kremļa ordas mantojums)
https://rusojuz.lv/lv/ (Kremļa 5. kolonna jeb 21. gadsimta interfronte)
https://saskana.eu/ (Kremļa 5. kolonna jeb neomarksisti (putinisti) no partijas “Vienotā Krievija”)
Ar necieņu pret Maskavas Kremli, Tavs Skolnieciņš
P.S. Mans novēlējums Tev. Подавись хуем! Saproti kā gribi…

Atbildēt

dirsējam

18.06.2021. 20:08

»

!

bistamaki ir mulki asv kolonija,kuri priecajas par skaidras naudas lietosanas aizliegumu un piedzerusiem nato algotniem sava valsti


Amerikāņus nekur neredz, bet NKVDešņiku pēcteči, smirdīgās asinskārās krievu fašistu cūkas, ik uz soļa. Vai visi jūs, plānprātiņi, iedomājušies, ka pieminot skaidro naudu, tā parādīsies jūsu kabatās?
Tev, krieveli, nekad nav bijis tādas summas, ar ko nedrīkstētu operēt skaidrā naudā, bet tiem, kam nauda ir, nav nekādu problēmu ar to rīkoties, tā ka iestādes neuzzina.

Atbildēt

!

18.06.2021. 19:29

»

dirsējam

Ja tu, plānprātiņ, iedomājies, ka, kad sāksies šuhers, krievu raķetes izlidos no šahtām, lidmašīnas pacelsies no aerodromiem un sakaus ienaidnieku, hu-ju tev pa visu tavu krieva jebaļņiku...


bistamaki ir mulki asv kolonija,kuri priecajas par skaidras naudas lietosanas aizliegumu un piedzerusiem nato algotniem sava valsti.

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

18.06.2021. 18:45

Ir aizvadīta skumju un sēru diena - Latvijas Republikas okupācijas diena. Vakardien, 17. jūnijā, apritēja šī notikuma 81. gadadiena. Pirms 81. gada Padomju Krievijas Strādnieku un Zemnieku Sarkanā Armija pretlikumīgi iebruka manā Tēvzemē. Šāds nosaukums šai reideru un marodieru bandai bija no 1918. gada 15. janvāra līdz 1946. gada februārim, līdz to pārdēvēja par Padomju Armiju. Šajā dienā Latvijas Republikas valdība krita, un kontroli pār manu Tēvzemi kopā ar Sarkano Armiju pārņēma PSRS sūtniecība Rīgā. Latviešu nacionālā valdība tika iznīcināta. Latvieši tika salauzti. Iesākās baiļu un šausmu laikmets, tas ilga nedaudz vairāk kā pusgadsimtu. Paldies Dieviem, šis baiļu un šausmu laikmets ir beidzies. Latvieši ir brīvi, un Latvija ir atguvusi savu neatkarību. Sentēvu Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu valsti un tautu. Diemžēl mūsdienās Krievijas Federācija kā Padomju Sociālistisko Republiku Savienības mantiniece nav nožēlojusi savu vainu un atvainojusies latviešu tautai. Tā vietā Krievija Latvijas teritorijā uztur sev lojālu 5. kolonnu, kas joprojām apdraud Latvijas un latviešu tautas nākotni. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Tādi Krievijas Federācijas TV kanāli kā Soyuz (TV kanāla Soyuz mājaslapa: tv-soyuz.ru), Telekanal Spas (TV kanāla Spas mājaslapa: spastv.ru), Telekanal Zvezda (TV kanāla Zvezda mājaslapa: tvzvezda.ru) un Pobeda International (TV kanāla Pobeda mājaslapa: pobeda.tv) vairo lielkrievu šovinismu Krievijas sabiedrībā. Šie Kremļa propagandas rupori kultivē lielkrievu šovinismu un grauj kritisko domāšanu. Tie sēj neiecietību un naidu. Šādi pašreizējais Krievijas režīms skalo smadzenes savas valsts un kaimiņzemju iedzīvotājiem. Par nelaimi, mūsdienu Krievija nav paudusi nožēlu par izdarīto. Diktators Vladimirs Putins un viņa kabatas partija “Vienotā Krievija” turpina pārrakstīt vēsturi sev tīkamā gaumē. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus, lai mūsu tauta būtu spēcīga un drosmīga. Atliek vien lūgt Latvju Dievus, lai šie traģiskie notikumi nekad neatkārtotos.
Ar cieņu pret Tēvzemi, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #latviešu #latviskums #latvietība #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #brīvība #pagāni #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #sidrabbirzs

Atbildēt

Сколниециньш из святорощи

18.06.2021. 18:34

Вчера была 81. годовщина оккупации Латвии. 17. июня 1940. года Рабоче-крестьянская Красная армия оккупировала мою родину – Латвию. Эти мародёры и преступники безжалостно оккупировали Латвийскую Республику. В этот трагический день пало Латвийское правительство, и вместо его страной стали руководить кровожадные солдаты Красной армии и сотрудники посольства СССР в Риге. Национальное правительство Латвийской Республики было уничтожено. Латыши были сломлены. Так началась эпоха страха и ужаса, эта эпоха длилось примерно полвека. Хвала Богам, эта эпоха страха и ужаса закончилась. Латыши теперь свободны, и Латвия вернула свою независимость. Древние языческие Боги спасли наш народ. Латвийские Боги благословили нас. К сожалению, Российская Федерация как преемница Советского Союза не признала эти преступления и не извинилась за них. Вместо того чтобы признать свою вину, просить прошения и выплатить компенсацию, современная Россия тратит свои деньги на подержание 5. колонны на территории Латвии, которая до сих пор угрожает будущему Латвии и латвийского народа. В современной России царит великорусский шовинизм – культ милитаризма и культ православной церкви. Такие телеканалы как Союз (домашняя страница: tv-soyuz.ru), Спас (домашняя страница: spastv.ru), Звезда (домашняя страница: tvzvezda.ru) и Победа (домашняя страница: pobeda.tv) только культивируют великорусский шовинизм в Российском обществе. Эти рупоры Кремлёвской пропаганды только лишь дурят людям мозги. Они лишь распространяют в обществе предрассудки и ненависть. Таким образом нынешний Российский антидемократический режим промывает людям мозги. К несчастью, современная Россия отрицает свои преступления. Диктатор Владимир Путин и его карманная партия «Единая Россия» цинично продолжает перепись (фальсификацию) истории. Остаётся только молится древним языческим Богам, чтобы наш народ был сильным и смелым. Остаётся только молиться Латвийским Богам, чтобы эти трагические события не повторились.
С уважением к родине, Сколниециньш из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #оккупацияЛатвии #ЛатвийскаяССР #КраснаяАрмия #депортации #репрессии #национализация #насилие #КрасныйТеррор #Москва #Кремль #КоммунистическиеПреступления #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Лайма #БогиняЛайма #Мара #БогиняМара #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники #язычество #Skolnieciņš #святороща

Atbildēt

to !

18.06.2021. 18:00

»

!

https://nra.lv/latvija/350304-latvija-visaugstaka-covid-19-izplatiba-eiropa.htm


Latvijā vienmēr būs sliktāk, nekā pārējās ES valstīs, jo nekur citur nav tik drausmīgs demogrāfiskais piesārņojums ar krievu bidlām. Mums vienmēr būs daudz labāk, ne bidlostānā, kas ir galīgā "žopā", bet sliktāk, nekā tur, kur nesmird krievi.

Atbildēt

dirsējam

18.06.2021. 17:53

»

nelej udeni

Su-57 piedalas pat 9 maija karaspeka parades un sen jau ka tiek razots un pienemts lietosanai Krievijas armijas gaisa spekos


Ja tu, plānprātiņ, iedomājies, ka, kad sāksies šuhers, krievu raķetes izlidos no šahtām, lidmašīnas pacelsies no aerodromiem un sakaus ienaidnieku, hu-ju tev pa visu tavu krieva jebaļņiku.

Iedomājies situāciju, kad krievu fašistiskais izdzimtenis, kas ar izcilību pabeidzis augstāko Krasnodaras kara aviācijas skolu, lido Sīrijā un domā par to, kā tūlīt nobumbos 2 skolas un vienu slimnīcu un nogalinās 800 - 1500 sīriešu civilo, klausās Ļube un domā, kā aizlidos atpakaļ, izdzers litru sņabja un izdrāzīs pulka Maņku un kad taisa virāžu, ieklemmē viņa lidojošā zārka viena spārna aerodinamiskā stūres iekārta. Iemesls vienkāršs, viņa sugas īpatnis, kurš releju rūpnīcā strādāja pie kontaktu apzeltīšanas, 70% zelta nozaga un tāpēc lidmašīnas elektronikas releja kontakti ātrāk nodila, apdega un stūrei pi-zda un lidaparāts aiziet štoporā.
Labi apzinoties, kāda milzīga pārslodze būs jāizcieš no katapultēšanās, viņš parauj sviru, bet katapulta nenostrādā, jo kāds cits viņa sugas īpatnis bija piedzēries un aizmirsis apkopes laikā iekārtā ieskrūvēt vienu skrūvi un tad krievs, kamēr lidmašīna krītot lejā, rotē ap savu asi, atceras nodrāztu patiesību: "cūkas nelido", bet ir jau par vēlu.

Tā nav nekāda fantāzija, bet krievu armijas ikdiena. Ja krievs nenozog, tad nostrādā viņa "rukožopostj", tāpēc viss brūk un plīst.
Protams, krievu raķetes, kas uzsprāgs palaišanas šahtās, vai nokritīs pašu teritorijā, ir milzu drauds visas pasaules ekoloģijai. Atceramies, kā Admirālis Kuzja ar melniem dūmiem indēja Vidusjūras valstis, bet Arhangeļskā kodolraķetes izmēģinājuma laikā, tā uzsprāga un izplatīja kodol piesārņojumu. Pērtiķis ar granātu vienmēr ir bīstams.

Atbildēt

krievija-pederastu impērija

18.06.2021. 17:06

»

ASV protektorāts Latvija

Lai uztaisītu stratēģiskās kodolraķetes, vajag naudu un zināšanas, tāpēc tādām valstīm kā Ukraina un Polija tās nekad nebūs. Krievijas atpalikusī armija sakāva Gruzijas moderno pēc NATO principiem veidoto un ASV apmācīto armiju trijās dienās. Hoholi nav spējīgi pat sakaut Donbasa ogļračus un traktoristus...


Lai tev beidzot pielektu, ka sadisti, marodieri un pederasti, kas sastāda krievu armiju, nevar būt karotāji, vienmēr atceries, cik krievu bioatkritumu tika izlietots, lai viens vācu karavīrs, kam bija jākaro vēl arī pret ASV un Lielbritāniju kristu varoņa nāvē! 42 miljoni pret 7.

Atbildēt

ak neteica?

18.06.2021. 16:57

»

ASV protektorāts Latvija

Nedirs, utinais suņa bērns! Žukovs tā, neteica. Tev, zemākās šķiras radījumam, kam suņa un cūkas hromosomas, nav atļauts par Žukovu neko rakstīt. Tava vieta ir pie parašas, saprati


Kā tad jūs 42 miljoni bezvērtīgo bioatkritumu tikāt samesti Staļina kara kurtuvē, kā vēl ne tik sen ziņoja Krievijas Pederastijas oficiozs?

Atbildēt

re ,ko vermaxta karotaju mazdeli un mazmazdeli dara Lietuva !

18.06.2021. 15:33

»

dirsējam

Number built 12 (10 test[5] and 2 serials[6]) as of 2020[7][8...


https://rus.delfi.lv/news/daily/abroad/germaniya-vyvodit-iz-litvy-celyj-vzvod-zameshannyj-v-antisemitizme-i-domogatelstvah.d?id 53310125

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.06.2021. 13:56

»

Pirātu partija

Autors Aivairs izklāsta vēlamo par esošo...


Lai uztaisītu stratēģiskās kodolraķetes, vajag naudu un zināšanas, tāpēc tādām valstīm kā Ukraina un Polija tās nekad nebūs. Krievijas atpalikusī armija sakāva Gruzijas moderno pēc NATO principiem veidoto un ASV apmācīto armiju trijās dienās. Hoholi nav spējīgi pat sakaut Donbasa ogļračus un traktoristus. Krievus viņiem nekad neuzvarēt. Kalnu Karabahā Krievija nekaroja un netaisījās karot. To visi zināja jau no paša sākuma. Putins izdomāja, ka krieviem labāk būt par vidotājiem, nevis nostāties kādā pusē. Turcijai nav kodolieroči. Turcijā novietotie kodolieroči pieder ASV. Turkus pie tiem nelaiž. Nekas spīdošs ar armiju rašai nav, bet nekāda vājā tā armija nekādā gadījumā nav.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.06.2021. 13:41

»

to !

"Izklaidējoties" krievi stabili tur 1-3 vietu pasaulē nogalināto uz 100 000 skaita ziņā. Tas izskaidrojams, ka krieva dzīvībai, atšķirībā no homo sapiens dzīvībām, nav lielas nozīmes...


Nedirs, utinais suņa bērns! Žukovs tā, neteica. Tev, zemākās šķiras radījumam, kam suņa un cūkas hromosomas, nav atļauts par Žukovu neko rakstīt. Tava vieta ir pie parašas, saprati!

Atbildēt

to !

18.06.2021. 13:23

»

!

https://sputniknewslv.com/20210618/suskas-izklaidejas-virs-baltijas-pirmo-reizi-satikusies-su-30-un-f-35-17210870.html


"Izklaidējoties" krievi stabili tur 1-3 vietu pasaulē nogalināto uz 100 000 skaita ziņā. Tas izskaidrojams, ka krieva dzīvībai, atšķirībā no homo sapiens dzīvībām, nav lielas nozīmes.
Arī savus tuviniekus viņi paši augstu nevērtē, jo ejot bojā suņa nāvē kaut kur Lībijā, CAR, vai Sīrijā, tie atstāj tos bez iztikas līdzekļiem.
Dzimtene par ko viņi karoja, bieži vien tos utilizē pārvietojamās krematorijās, vai norok kopīgā bedrē, bez piemiņas zīmēm.

Kā teica "izcilais karavadonis" Žukovs: «Солдат не жалеть, бабы ещё нарожают»?

Atbildēt

dirsējam

18.06.2021. 13:07

»

nelej udeni

Su-57 piedalas pat 9 maija karaspeka parades un sen jau ka tiek razots un pienemts lietosanai Krievijas armijas gaisa spekos


Number built 12 (10 test[5] and 2 serials[6]) as of 2020[7][8]
Единиц произведенo 10 лётных прототипов; 3 прототипа для наземных испытаний;
1 серийный[4] Tie ir dati no krievu Wiki.

Skaidroju tev, mazais defektīvais krieveli, ka prototips, nozīmē, ka lidmašīnas nav ierindā, tās vēl tikai iemēģina. Šobrīd ierindā skaitās viens eksemplārs, par kuru nav zināms, kur krievi to noslēpuši, kaut arī Krievijas Pederastija draudēja, ka vēl 2020. būšot vesela SU-57 armāda. Bija vēl otrs, bet tas 2019. gada Cilvēku ziemasvētkos veiksmīgi nojobņījās. Var jau būt, kas tieši tas nositās, ar visu pilotu. Dievs nemīl, kad nabagie trako.

https://www.vedomosti.ru/politics/articles/2019/12/24/819543-su-57

Atbildēt

!

18.06.2021. 12:18

»

Pirātu partija

Autors Aivairs izklāsta vēlamo par esošo...


https://sputniknewslv.com/20210618/suskas-izklaidejas-virs-baltijas-pirmo-reizi-satikusies-su-30-un-f-35-17210870.html

Atbildēt

nelej udeni

18.06.2021. 11:59

»

Pirātu partija

Autors Aivairs izklāsta vēlamo par esošo...


Su-57 piedalas pat 9 maija karaspeka parades un sen jau ka tiek razots un pienemts lietosanai Krievijas armijas gaisa spekos.

Atbildēt

planpratinam

18.06.2021. 11:55

»

Pirātu partija

Autors Aivairs izklāsta vēlamo par esošo...


banderovcu fasistiskais formejums ,,azov,, pat asv ir aizliegts ar likumu.

Atbildēt

Pirātu partija

18.06.2021. 10:16

Autors Aivairs izklāsta vēlamo par esošo.
Teksts kā no rākas propagandistu runām. Patiesībā raškas armijā stāvoklis ir ļoti bēdīgs.
Pārabruņošanās nav, jaunu reālu izstrādājumu nav.
Piemēram to pašu tanku Armata T-14 jau 2017.gadā bija plānots nodot armijai 2000.gb bet līdz šai dienai nav nodots neviens.( raškas armija pāriet atpakaļ uz tankiem T-72 nosaucot tos par T-90)
Lidmašīna T-50 vai SU-57 izgatavots protatips divos eksemplāros, viens nokrita. Dzinēji vecie, padomju. ( Tikai idioti var nosaukt lidmašīnu ar tanka burtu T)
Armijas uzbūve ir vecā cccp laika, kādus zaudējumus tā cieta no Ukraiņu zemessargiem AZOV un tad vēl vajās Ukrainas armijas. Pskovas divīzija visa tika iznīcināta.
Raškas armijas modelis novecojis, to varēja redzēt pēc Armēņu armijas sagrāves K-Karabahā, kura ir būvēta pēc raškas armijas analoga.
Kāpēc neiejaucās puķins, tāpēc ka Erdogans pateica, tikko iejauksies Krievi, tā iejauksies Turki. putleriešiem pret turkiem nav izredžu.
Un Turcijai ir kodolieroči, ko uzbrukuma gadījumā drīks izmantot, puķins to zināja, tāpēc norija.
puķins baida ar multenēm, bet aivars mums atstāsta muļķenes.
Raškā jaunas aviācijas praktiski nav, visi dzinēji tika ražoti Ukrainā. Helikpteru ražošana apstājās. Krievi mēģina aizztāt tos ar ķīniešu pakaļdarinājumiem.
Vienīgais kas vēl ir raškā cccp laika straķēdiskās kodolraķetes, bet tiko tādi ieroči parādīsies Ukrainā, Polijā, Japānā,tā raškas prioritāte izsīks.

Atbildēt

slims esi?

18.06.2021. 10:00

»

Vilnis

jautājums zinošajam...


Ja krievu tikai 1,6 miljoni, kāpēc tad vējš no austrumiem pūš tik pretīgu smaku?
Mazāk, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, rij krutku un mazāk klausies Putina galma pederastus: Kabzdonu, Kirkorovu un pārējos, un palasi kādreiz 4 klases aritmētikas grāmatiņu!

Atbildēt

Vilnis

18.06.2021. 09:48

»

slims esi?

Vai zilonis, brienot pa džungļiem, katru skudriņu pamana? Krievijas Pederastija ar saviem 1,3% pasaules ekonomikā ir nekas...


jautājums zinošajam.
Cik tad liels ir ASV koprodukts uz pasaules ekonomikas fona? Cik % no šī kopprodukta ietver dižās demokrātijas rašošana un pārstrādes industrija? Cik % no kopprodukta aizņem ieņēmumi no mežonīgi dārgas medicīnas un no studiju maksas? Ja ASV un ES kopējais iedzīvotāju skaits ir aptuveni 1 miljards, tad krievijā tas ir ap 1,6 milioni.

Atbildēt

slims esi?

18.06.2021. 09:36

»

Patiesais

Protams Latvijas militārais potenciāls ir stabils. Ādažu poligons ļoti baida Kriviju, palaidīsim visas mūsu raķetews un Putins aibēgs slēpties pie baidena...


Vai zilonis, brienot pa džungļiem, katru skudriņu pamana? Krievijas Pederastija ar saviem 1,3% pasaules ekonomikā ir nekas.
Putins 4 gadus lēkāja apkārt Trampa kungam, lai pagarinātu ieroču ierobežošanas līgumu, jo bruņošanās vienkārši krieviju žņaudz nost. Tramps to mēslu ignorēja. Tagad Putinam plānprātīgais večuks, Baidens, to uzdāvināja, nu labi. Iespējams krievu pasaulīte tagad pāris gadus ilgāk varēs pasmirdēt.

Atbildēt

to dir dir dir

18.06.2021. 09:28

»

Dir dir dir

16. jūlijā tiksies Siņ dzienhujins ar Kremļa žīdu propagandas botu Utinu, īstais Ptuns sen atta, šis ir udmurtu bots, šķībacis, pēc tam ar viņu hujmujduju tiksies Baidens, kurš viedokli saskaņojis ar G7, ilgāk ar NATO vadību un Kremļa botu...


Sagrābjot Taivānu, Ķīna nekādus nanočipus nedabūs, jo tie ir ASV īpašums un Taivānā tie visi izbeigsies pāris minūšu laikā. Tehnoloģijas nav zelta gabals vai naudas paciņa, ko tā vienkārši var nolaupīt. Vēl vairāk, ja komunisti būs tik debili, lai iebruktu Taivānā, zaudēs pieeju arī tām tehnoloģijām, ko tie šobrīd var dabūt, kuras krievijas militārais komplekss tikai savos slapjos sapnīšos redz.
Nedomāju, ka ķīnieši tā vietā, lai attīstītos globālā pasaulē, varētu izmantot tās labumus un notirgot preces, gribēs kopā ar krieviem un Irānas mullām atgriezties viduslaikos.

Atbildēt

Patiesais

18.06.2021. 09:20

Protams Latvijas militārais potenciāls ir stabils. Ādažu poligons ļoti baida Kriviju, palaidīsim visas mūsu raķetews un Putins aibēgs slēpties pie baidena.
Bet, ja nopietni, tad Latvijai ir jāsāk saprast, ka pat Amerikai ir vajadzīga Krievijas uzmanība.Jebkādas formas karš ar Krieviju rezultātus nedod un nedos. Drīzāk visi lielie "karotāji" izsmels savus spēkus un iznīcinās sevi.

Atbildēt

krievu plānprātiņam

18.06.2021. 09:14

»

nesmidini mana kaimina kakiti !

https://sputniknewslv.com/20210617/ventspils-ostas-kravu-apgrozijums-sarucis-par-12-17201080.html


Lasi biežāk https://www.kavkazcenter.com/russ/, lai saprastu, ka mūsējās, salīdzinot ar jūsu, planētas pabiru, gaidāmām, nav pat nepatikšanas, bet tikai sīkas neērtības.
Lai ekonomiski nožņaugtu Latviju, pederastu krievija pārtrauca naftas tranzītu cauri Ventspilij un sabūvēja ostas pie Pītera, iegrūžot tur miljardus. Mēs zaudējumu pat nesajutām, bet krievu vergiem tagad uz no lopbarības graudiem ceptās maizes, margarīna vietā jāsmērē tehniskie palmu tauki, bet drīz tos aizstās ar solidolu.

Atbildēt

Krievam truukstot top klases elektronikas

18.06.2021. 09:11

Ko nerazho Kiinaa.
Truba Baltijas juuraa- gan jau, ka Baidens ko dabuuja pretii.

Atbildēt

jelgavs novads

18.06.2021. 08:52

»

Asinskārie Ruskij Mir gopņiki vēl turās pie atompogas

Godīga analīze Putina un Baidena sarunām Ženēvā


Pilnīgi vis citādi . Redzēs kā būs ar reālo darbību , sankcijas nordstrīm 2 noņemtas . Baidens izgāzās . Un tā žurnālistes audzināšana , kas būtu ja Tramps tā izrunātos .

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.06.2021. 07:45

»

nesprēgā plānprātiņ!

Latvija nav viena, bet Krievijas Pederastija, gan ir, turklāt pavisam savārgusi


Savārgusi pavisam tā nabaga Krievija. Ai, ai. Bet starp citu otra lielākā naftas eksportētāja pasaulē. Lielākā gāzes eksportētāja. Lielākā graudu ražotāja un eksportētāja. Vairāk kā miljonu vieglo automašīnu saražo gadā. Toties Latvija uz tās fona zeļ un plaukst. To jau nav pametuši labākas dzīves meklējumos ap 25% iedzīvotāju. Un palikušie uz vietas dzīvo lejputrijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...