Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nozombētais russkijmirla, ar trakumsērgu pēdējā stadijā

16.06.2022. 11:35

Esmu par par partiju Vienotība, par Levitu un Karriņu!!!!

Atbildēt

Aksu

15.06.2022. 20:33

»

Pirātu partija

Karš Ukrainā drīz beigsies ar raškas kapitulāciju...


Karš, manis pēc, varētu beigties ar Vācijas un Francijas atdošanu krieviem. Jo nav saprotams, ko tie seski dara NATO, ar ko šie vispār taisās sisties?! Ar citplanētiešiem, oder?

Atbildēt

nu nu

15.06.2022. 16:58

»

he, he

https://www.youtube.com/shorts/DmvPaoh-Y5U


Tie taču ir krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas "brašuļi". Nevienam ukrainim nav tik debili purni.

Atbildēt

pag, pag

15.06.2022. 10:10

»

varētu padomāt, ka

tu atkal paliki uz otru gadu palīgskolas otrajā klasītē


Un ko tas Georgs nepareizi uzrakstija?

Atbildēt

varētu padomāt, ka

13.06.2022. 14:36

»

Georgs

Labs raksts-taja daudz patiesības...Un tā domā ar liela daļa ''integrējamo'' latviijcu


tu atkal paliki uz otru gadu palīgskolas otrajā klasītē?
Varbūt tev nav vērts turpināt mocīt savu bezsmadzeņu biezpiengalvu...

Atbildēt

Georgs

13.06.2022. 12:48

Labs raksts-taja daudz patiesības...Un tā domā ar liela daļa ''integrējamo'' latviijcu...

Atbildēt

nu nu

12.06.2022. 19:22

»

tu stulbā pizda

nemurgo,pēc mastercart utt aiziešanas no krievijas ,krievijas centrālā banka ir noslēgusi līgumu ar ķinas centrālo banku par ķīnas "UnionPay" karšu operatoru sistēmu sasaisti ar Krievijas "Mir" tīklu...


Arī Centrbank tagad ir atlēgts no SWIFT un loģiski, pat ja Ķīnai nebūtu patīkami, ka visa krievu pasaule ir nolikta srakom, tā 1% agonējošās bidlostānas dēļ, neatļausies kašķēties ar pasauli, kuras rokās ir vismaz 70% ekonomikas un vismaz 90% tehnoloģiju.
Ķīnai ir ļoti patīkami, ka tagad visa Sibīrija un krievenes kas noilgojušās pēc vīriešiem, nokritīs viņu rokās, nepielietojot pat minipālu spēku.

Atbildēt

primātu partijai

12.06.2022. 17:39

»

Pirātu partija

Karš Ukrainā drīz beigsies ar raškas kapitulāciju...


Pārdozēji atkal?

Atbildēt

tu stulbā pizda

12.06.2022. 14:46

»

krievam pizda

Ķīna atklāti nesludina, bet tomēr apzinīgi pilda ASV sankcijas. Neviens krievu lops vairs nevar saņemt Ķīnas banku maksājuma kartes, Ķīna vairs nedod krievijai kredītus. Ar krievijas pederastiju ir pārtraukuši sadarbību tādi milži, kā HUAWEI, Lenovo un Xiaomi, uz Ķīnu nevar lidot krievu nozagtie Boeing...


nemurgo,pēc mastercart utt aiziešanas no krievijas ,krievijas centrālā banka ir noslēgusi līgumu ar ķinas centrālo banku par ķīnas "UnionPay" karšu operatoru sistēmu sasaisti ar Krievijas "Mir" tīklu.
to tu apstrīdēt nevari,tāka,arī visi tavi pārējie piesauktie argumenti ir no tava draudģala pipeles izzīsti,

Atbildēt

vakardien

12.06.2022. 14:35

ap 400 ukru plukatas vakar ir padevušies gūstā,to pat nenoliedz ukru runājošā galva,balamute aristovič

Atbildēt

krievam pizda

12.06.2022. 14:34

»

nejēga tu

pasaules sistēma esot stiprāka...,tu savā stulbumā,vai naivumā domā ka visa pasaule ir pret krieviju,tikai patiesību vari redzēt kartēs,kurās ir parādīts,ka no visas pasaules pret krieviju ir eiropa,asv,anglija un dažas nelielas valstis un tev par brīnumu,tas iznāk tikai 1\3 daļa no pasaules,pār...


Ķīna atklāti nesludina, bet tomēr apzinīgi pilda ASV sankcijas. Neviens krievu lops vairs nevar saņemt Ķīnas banku maksājuma kartes, Ķīna vairs nedod krievijai kredītus. Ar krievijas pederastiju ir pārtraukuši sadarbību tādi milži, kā HUAWEI, Lenovo un Xiaomi, uz Ķīnu nevar lidot krievu nozagtie Boeing un Airbus, bet TU 104 un AN ķīnieši neielaiž drošības apsvērumu pēc. Jūsu sugu sagaida bads un nāve.

Atbildēt

tikai

12.06.2022. 14:29

»

interesanti

tu esi galīgi stulbs vai izliecies...


tev tam vientuļajam pensionāram nav nekas jāpierāda,viņš visu pats labi saprot,bet pavērojot viņa komentārus ir saprotam-vecs,vientuļš cilvēks,viņš speciāli provocē ar muļķīgiem tekstiem, kuri uz neko nebalstās,kad viņam pasaka:paskaties video pat un nemurgo,viņš to ignorē un turpina rakstīt savā stilā.viņam gribas lai cilvēki atbild,strīdās un cenšas pierādīt ka viņa teksti ir tukši murgi.viņš vienkārši grib sabiedrību un jo dumjāki un tukšāki ir viņa teksti,jo vairāk cilvēkos tas rada sašutumu un cilvēki sāk viņam atbildēt ,bet tas jau arī ir viņa mērķis,-komunicēt

Atbildēt

tas ir labi

12.06.2022. 14:19

»

real

raksti esejas par mulku zemes latvijas tiltiem.sac ar gajeju parvadu aiz Zasulauka stacijas Jurmalas virziena


Pat tāds smirdīgs krievu fašistiskais izdzimtenis, kā tu, mocīsies nīstā Latvijā, kur ir tevis nīstie latvieši, bet nedosies uz savu sapņu rašku-parašku, jo negribi ēst ziepju izejvielas, Ķīnas konservus no slimām un nosprāgušām cūkām, dzer šķaidītu spirtu, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas un nomēslot Ukrainas, kur tevi viennozīmīgi aizsūtīs karot, neskatoties uz taviem pensijas gadiem un fiziskiem defektiem, zemi, bet ja arī izvairīsies, tad tevi, planētas mēslu, nobeigs, talibi, kaukāzieši, tatāri vai ķīnieši.

Atbildēt

Pirātu partija

12.06.2022. 13:44

Karš Ukrainā drīz beigsies ar raškas kapitulāciju.
Kapitulāciju parakstīs mišusķins, tas ir tas pats, kas mums knariņš.
Smukas bēres, vatņiki sēros trīs dienas.
Raškā vēsturiski, likvidē visus carus, kas zaudē karus, puķins nebūs izņēmums. Būs smuks katls, kur vārīs rašistus.
Pēc tam raškā būs jauns cars.
Cars pasludinās impērijas atjaunošanu.
Būs tīrīšanas, visa puķina elita ies pa skuju taku.
Daudz likvidāciju.
Daudzi cilvēki nebūs apmierināti ar pašpasludināto imperātoru, tāpec jau rudenī iespējamas pirmās sadursmes, pirms pilsoņu kara.
Raškas sabrukšana sāksies no talām imperijas robežām - ietekmes sfērām. No Sīrijas, Piedņestra, Gruzijas, Armēnijas, Kazahstānas, Tadžikistanas vajadzēs aiziet.
Raška paliks, bet daudz mazākās teritorijās kā pašlaik. Kaukāzs atbirs pirmais. Raškā jauns defolts, pēc tam jauns rublis.
P.S. Gada beigās līdzīgi procesi ASV. Baidena likvidacija, infarkts. Varu pārņems bāba nēģeriete un salaidīs visu irsā + dabas kataklizmas.
ASV varenība lenām noplaks, noslēgsies iekšējās problēmās. Pirmais izjuks NATO, līdz ES beigām vēl divi gadi.

Atbildēt

nu nu

12.06.2022. 13:05

»

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

ta saucamaja ,,latvijas tv,, gan diktori ,gan zinu redaktori ir narkoatkarigi,cilveks pie vesela saprata tacu tadus murgus katru dienu etera laist nevaretu


Visā pasaulē, kura nicina krievu necilvēkus, narkošas, vienīgi Solovjovs, Skobejeva, Kiseļovs, Simoņjana, Maška Obligacija, nav. Interesanti, tie 400 kilogrami kokaīna krievijas vēstniecībā Buenosairesā, nebija domāti krieviem?
Pietiek tikai paskatīties uz vājprātīgo krievu ĀM presalkaše, kad tā nav saņēmusi dozu.

Atbildēt

interesanti gan

12.06.2022. 12:51

Ar ko tad ukraiņi notriec krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas lidojošos zārkus, ar kaķenēm, vai?

Atbildēt

mēslu mēslam

12.06.2022. 12:21

»

tik tiešām

Fasists putlers ir mēslu mēsls


Atkal sarunājies ar spoguli, defektīvais?

Atbildēt

ko pīpē?

12.06.2022. 12:19

»

mēslam

kod savā sūdā, nekod citiem mērgli


ejtudirst arvienvārdsakot

Atbildēt

interesanti

12.06.2022. 12:17

»

Jukums

Kurā mucā dzīvo un pa kuru krievu okupantu spundi tiec barots, ja nesaskati šo krievu okupantu lopu noziegumus? Lops putins melo visos līmeņos par visām tēmām, mēģina viltot vēsturi, mēģina iznīcināt ukraiņu tautu un kultūru, mēģina sagrābt Ukrainas zemes, katru dienu krievu okupantu lopi slepkavo, ...


tu esi galīgi stulbs vai izliecies?

tev taču tika atkārtoti uzsvērts: tikai BEZ lumpenpropagandas spama un caurspīdīgiem stulbiem meliem (ko tu jau esi paspējis nodemonstrēt, pat virkni reižu) - KONKRĒTI un ar respektējami objektīviem REĀLIEM (nevis 'feikiem'!) PIERĀDĪJUMIEM pamatoti.

Ko tu joprojām neesi spējīgs saprast no iepriekš (atkārtoti) uzsvērtā?

P.S. tu patiešām tici tai fenomenāli stulbajai lumpenpropagandai, ko atgremo kā prasts ukrānu zombijs? Ja tu tam tici, tad tādiem infotraumatisma upuriem kā tev neviens neko nespēs pierādīt pat tad, kad tavi zombētāji atzīsies lētticīgu pamuļķu totālā nozombēšanā. Izskalotas un izčurātas smadzenes nav restaurējamas, bez variantiem - tas tev jāpieņem un ar to tev jāsamierinās.

Atbildēt

mēslam

12.06.2022. 12:10

»

ejtudirst arvienvārdsakot

ko pīpē


kod savā sūdā, nekod citiem mērgli

Atbildēt

Veco komjaunieti Pīlēnu izvirza VP amatam?

12.06.2022. 12:09

»

VDD izvirza

Uldi Pīlēnu – arhitektu un ilggadējo UPB holdinga dibinātāju un vadītāju, kurš Ziemeļvalstu Biznesa foruma veidotajā topā atzīts par vienu no izcilākajiem uzņēmējdarbības domātājiem Ziemeļeiropā


Cionisti atraduši lokanu personu ar “labu reputāciju” lētticīgo baram. Laimes lāci vadās apkārt un viņš tikai kā papagailis atkārtos - mūsu ekonomiku varam noturēt “saskaņā un vientībā” ar kopēju platformu un redzējumu.

VDD tātad jau atzīst, ka Pīlēnam dos pielaidi valsts noslēpumiem.

Gobzemu un ko tur vēl ne pirms Vanckara jau novērtēja, ka nedos pielaidi. Iznokoja pirms žīdeļa un vanckara. Vēl pirms tam VDD par VP virzīja baptistu Sproģi tautas taupības un nabadzības koncepcijai kopā ar globālistu aģentu Vj. Dombrovski par MP.

Atbildēt

VDD izvirza

12.06.2022. 11:28

»

ziņa no Saimas

Jukums tiks izvirzīts valsts prezidenta amatam


Uldi Pīlēnu – arhitektu un ilggadējo UPB holdinga dibinātāju un vadītāju, kurš Ziemeļvalstu Biznesa foruma veidotajā topā atzīts par vienu no izcilākajiem uzņēmējdarbības domātājiem Ziemeļeiropā.

Atbildēt

tik tiešām

12.06.2022. 10:35

Fasists putlers ir mēslu mēsls.

Atbildēt

un vienlaicigi

12.06.2022. 10:14

»

ziņa no Saimas

Jukums tiks izvirzīts valsts prezidenta amatam


vins tiks izvirzits ari Nobela miera premijai un tiks apbalvots ar tautu draudzibas ordeni.4 julija vinam pie Spices bunkura seta bus bezmaksas picas skelite un bezmaksas coca-cola skardene ka balva par miera stiprinasanu starp tautam.

Atbildēt

ziņa no Saimas

12.06.2022. 09:43

»

ziņa no medcentra ARS

Jukumam konstatēta trakumsērgu tās pēdējā stadijā


Jukums tiks izvirzīts valsts prezidenta amatam!

Atbildēt

mēslam

12.06.2022. 09:07

»

ziņa no medcentra ARS

Jukumam konstatēta trakumsērgu tās pēdējā stadijā


izrauj sev sūdu no tirsas un uzkod, ja vairs nevari

Atbildēt

Kodolieročus nav vērts pieminēt

12.06.2022. 09:06

»

Jukums

Varu teikt tikai to - ja rietumi kavēsies ar palīdzību Ukrainai, tajā skaitā ar smago ieroču piegādēm, tad karš neizbēgami izies ārpus Ukrainas robežām...


2022. g. janvāra pirmajās dienās, kad biomasa, nogurusi pie televizoriem vēl tempa šampanieti, visas kodolvalstis vienojās nepoelietot kodolieročus.

Kavēšanos ar tevis minēto ASV bruņojumu radīja Baidena saņemtā ziņa, ka Krievija aplenkusi visu Ukrainu un gatavo tuvākās dienās iebrukumu no Baltkrievijas, no dienvidiem, no Moldovas puses un austrumiem vienlaicīgi, plānojot okupēt Kijevu.

Atbildēt

Krievu okupantu lopi

12.06.2022. 09:00

»

Jukums

No Taviem apgalvojumiem seko loģisks secinājums - Krievija atrodas šo Tavu minēto žīdu banku tiešā kalpībā un visai centīgi pilda šo žīdu banku dotos uzdevumus...


ir biomasa. Tāda pat biomasa ir NATO karavīri ar ASV algotņiem. Tikai labākas kvalitātes dzīvnieki ar labāku bruņojumu un intelektu.

Visu biomasu kara biznesa banku līdzvērtība ir pilnīgi vienāda banku kara biznesa acīs.

Banku kara bizness liek vienmēr uz uzvarētāju, jo tas varēs noteikt pasaules politiku pēc kara.

Banku kara bizness un miera laiku bizness ir sliktais policists un labais policists civilo biomasai.

Ar apbrīnu noraugos lētticīgo rekrutēšanu kara laika mundieros.

Atbildēt

Jukums

12.06.2022. 08:59

»

2014. gadā beidzas Izraēlas valsts tur, kur tā atrodas

Tā pavēstīja Kisindžers...


Varu teikt tikai to - ja rietumi kavēsies ar palīdzību Ukrainai, tajā skaitā ar smago ieroču piegādēm, tad karš neizbēgami izies ārpus Ukrainas robežām.
PSRS iebrukums Somijā 1939. gadā, ir labs piemērs un brīdinājums tam postam, kas var sekot, ja Krieviju nesakaus Ukrainā.
No Krievijas plātīšanās ar kodolieročiem nav jābaidās - tas ir mazāks risks, nekā šī lienošā Krievijas citu zemju okupācija. Krievijai jādod bietē, citu variantu nav!

Atbildēt

2014. gadā beidzas Izraēlas valsts tur, kur tā atrodas

12.06.2022. 08:53

»

Jukums

No Taviem apgalvojumiem seko loģisks secinājums - Krievija atrodas šo Tavu minēto žīdu banku tiešā kalpībā un visai centīgi pilda šo žīdu banku dotos uzdevumus...


Tā pavēstīja Kisindžers.

Vatikāns pavēstīja, ka pasaules karš sākās 2013. gadā.

No malas izskatās, ka “Putins” ar hasidiem un kabalistiem bija uz vienu roku, tad noleca no pi pja un uzsāka savu ofensīvu.

Tagad udmurts, šķiet, sadomājies ieiet vēsturē ka impērijas paplašinātājs.

Tās visas ir versijas.

Lendlīzi dod žīdu FRS ar B’ nai B’ rith.

Ja karš izies ārpus Ukrainas žīdi pielāgos savas intereses. Ja karu noturēs Ukrainā, tas novājinās Krieviju.

Izraēla apturēja bruņojuma piegādi sinhroni ar ASV kavēšanos. Tas norāda uz kopīgu žīdu plānu.

Atbildēt

Jukums

12.06.2022. 08:07

»

Lendlīzes kredīta banku kara bizness Ukrainā

Lai banku krara bizness nestu rezultātu ir nepieciešami priekšnoteikumi...


No Taviem apgalvojumiem seko loģisks secinājums - Krievija atrodas šo Tavu minēto žīdu banku tiešā kalpībā un visai centīgi pilda šo žīdu banku dotos uzdevumus.
Jo, tieši Krievija jau ir tā, kas sāka karu, nodevīgi iebruka citā neatkarīgā valstī Ukrainā un dara tur visas tās cūciskās lietas - no melošanas un zagšanas, līdz masu slepkavībām un pilsētu sagraušanai - kā jau tas pieņemts pie krievu okupantu lopiem.

Atbildēt

Latvietis

12.06.2022. 08:05

Mūsu prokremliskā v aldība Uzvaras pieminekli taisas iznīcināt tikai ar muti.

Atbildēt

lauķis

12.06.2022. 07:53

»

Lendlīzes kredīta banku kara bizness Ukrainā

Lai banku krara bizness nestu rezultātu ir nepieciešami priekšnoteikumi...


Maza niansīte,Krievijas impērija nekad nav bijusi.
Bija Maltas ordeņa Romas impērija ar Gotorpas Goldsteiniem Romanoviem prieksgalā.Krievijas impērija ir pērkamo vēsturnieku un jūdu izdomājums.Ja sāk petīt šo nešķīsteņu biogrāfijas,ciltsrakstus un apbalvojumus tad viss kļūst saprotams.

Atbildēt

Lendlīzes kredīta banku kara bizness Ukrainā

12.06.2022. 07:44

Lai banku krara bizness nestu rezultātu ir nepieciešami priekšnoteikumi:

1. Karam jāaptver plašu teritoriju;

2. Karam jābūt pietiekami ilgam, lai radītu ievērojamus zaudējumus jaunu kredītu piešķiršanai, atjaunojot infrastruktūras un ražošanu;

3. Karā jāiet bojā ievērojamam cilvēku skaitam kā lieko klasei, kura pēc kara jāuztur (bērni un sirmgalvji. ASV nobombardēja Drēzdeni, kad bija jau parakstīts kapitulācijas līgums, bojā gāja 40 000 bērnu un sirmgalvju. Baidens lendlīzes likumu parakstīja ar to pašu rakstāmpiederumu, ar kuru savulaik lendlīzi parakstīja Ruzvelts).

4. Karā plāno iesaistīt Poliju un Baltiju, pirmkārt Somiju, lai Krievija zaudētu Kaļiņingradu un nekad vairs nespētu atjaunot impēriskās ambīcijas.

5. ASV var gribēt iztirgot Poliju un Baltiju Krievijai pret Krievijas sadarbību ar ASV pret Ķīnu, kas no Lielbritānijas skatupunkta ir mazticams.

6. Abus un šo pasaules karus finansēja žīdu grupējums no FRS B’ nai B’ rith. Kādi ir viņu kara biznesa patiesie plāni, nav zināms.

Atbildēt

Jukums

12.06.2022. 06:18

»

ZZ TOP

Kaka lasti debesis nekapj !Banderu fasisti ukraina zaudes


Nu tā ir vienkārši lamāšanās kad nav vairs argumentu lai turētos pie oficiālās putina kliķes melu politikas.
Piebildīšu, par krievu okupantu pielīdzināšanu lopiem. Tas ir precīzi un pamatoti. Faktiski pret Krievijas iedzīvotājiem putina kliķe pielieto to pašu veco ģedovščinas metodi - nostāda tādā beztiesības, bezcerības, bezpalīdzības utt stāvoklī, kurā viņi tiešām kļūst līdzīgi lopiem, tādā veidā sagraujot katra individualitāti un iekšējo es. Un pēc tam šim lopu baram uzspiež savu pasaules skatījumu, arī caur šo stulbo propagandu, kurai šie lopiskā stāvoklī nostādītie cilvēki vairs nevar pretoties. Tā sistēma ir pašatražojoša un jau nozomētie savu skatījumu uzspiež arī tiem, kuri ir vēl saglabājuši veselo saprātu. Tā tas darbojas.
Un vēl kas - kā jau minēju, obligāts priekšnosacījums, lai šāda nozombēšanas situācija spētu pastāvēt, ir nostādīšana un turēšana lopiskā stāvoklī, salaužot katra individuālo es. Tas nozīmē, ka pie putina režīma Krievijā dzīve nemaz nevar kļūt labāka. Ja cilvēki spēs pacelt galvu un sākt domāt paši - šī sistēma sabruks pati no sevis. To arī redzam krievu okupantu rīcībā Ukrainā - ledusskapju, televizoru, podu, apakšbikšu utt zagšana ir šī lopiskā stāvokļa uzturēšanas neizbēgama izpausme.

Atbildēt

Naktenis

12.06.2022. 00:16

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


Jā, agrāk plebejiem bija slikta izglītība, maz pieejama visaptverošas informācijas, maz laika pārdomām, jo bija daudz un smagi jāstrādā, un izteikšanās veids bij viens vienīgs - mieti un ielas bruģis. Tad tagad plebejs salasījies visādas pasaulīgās gudrības, sēž piepirdētā dīvānā, izkasa starp zobiem tikko apēstas kotletes atliekas, sāk spaidīt klaviatūru un raksta, raksta un raksta komentārus, pats domādams, ka raksta romānus, kaut paris teikumu garumā, bet jēgas dziļums, emociju traģiskums ir nemērojams.

Atbildēt

Jukums

11.06.2022. 23:50

»

interesanti

Kādas lopiskas izdarības un noziegumus veic Krievija


Kurā mucā dzīvo un pa kuru krievu okupantu spundi tiec barots, ja nesaskati šo krievu okupantu lopu noziegumus? Lops putins melo visos līmeņos par visām tēmām, mēģina viltot vēsturi, mēģina iznīcināt ukraiņu tautu un kultūru, mēģina sagrābt Ukrainas zemes, katru dienu krievu okupantu lopi slepkavo, zog, izvaro, laupa, sagrauj, nolaupa un deportē iedzīvotājus. Krievu okupantu lopu pastrādātie noziegumi, pārspēj vācu fašistu noziegumus gan nežēlības, gan stulbuma jomā.
Skumji, bet Krievija vēl mēģina tēlot atbrīvotājus, mēģina rīkot kādus nebūt pseidoreferendumus, mēģina rīkot pat tiesas Ukrainas aizstāvjiem.
Nav tādu likumu, nav tādu morāles normu, kurus nebūtu pārkāpuši krievu okupantu lopi. Viņi ir planētas Zeme sērga, no kuras jāatbrīvojas pēc iespējas ātrāk un uz visiem laikiem.

Atbildēt

skats no (m)alas

11.06.2022. 23:33

»

lapsam

lapsa sak publicet banderu fasistu ideologu murgus.ar tiem tacu pilni visi latvijas sorositu mediji,kur latviesu komentesanas iespejas ir liegtas


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

interesanti

11.06.2022. 23:22

»

Jukums

Vai mēģini apgalvot, ka pasaulē ir daudz tādu valstu, kuras atbalsta Krievijas veiktos noziegumus Ukrainā? Es gan saskatu, ka tādas lopiskas izdarības, kādas veic Krievija, neviena kaut cik civilizēta valsts, pat teorētiski nekad neatbalstīs...


Kādas lopiskas izdarības un noziegumus veic Krievija?

Tikai - BEZ lumpenpropagandas spama un caurspīdīgiem stulbiem meliem (ko tu jau esi paspējis nodemonstrēt, pat virkni reižu) - KONKRĒTI un ar respektējami objektīviem REĀLIEM (nevis 'feikiem'!) PIERĀDĪJUMIEM pamatoti.

Atbildēt

mēslam

11.06.2022. 23:15

»

Jukums

Tie ir tādi iedomu tēli, kuri rādās krievu okupantiem pēc regulāras russkijmira Tv propagandas raidījumu skatīšanās un smadzeņu palieku intensīvas skalošanas:D...


Pienāks diena, kad tu beidzot būsi izgulējis savu pastāvīgo smago dzērumu un sapratīsi, kādas lopiskas muļķības esi pa ģeibu samurgojis un sastrādājis. Vai arī tāda diena nepienāks. Bet tādā gadījumā pavisam drīz pienāks cita diena - kad visi iedzers par aizgājēju, kurš dzērumā nosmaka pats savos vēmekļos, bet tev neviens neielies, jo tu gulēsi 6-dēļu koka mētelītī un visi iedzers "par to, ka mēslam mēsla gals"...

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...