Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko te piebilst...

11.01.2021. 19:29

augustiņš -> plānprātiņš.
par naudu apenes apēdīs...arī tie provokatori pie kapitolija.
Ekselents demokrātu "oranžās revolūcijas" gājiens Trampa diskreditēšanai...šoreiz savās mājās.
Starp citu te cits svešzemju vatņiks pat valsti cenšas vadīt.

Atbildēt

austiņa pectece

11.01.2021. 12:04

»

Tironis

Bet latviešu izcelsmes pastalnieki Augusti Augustiņi piedalījās Ziemas pils šturmēšanā


Muļkibas pirmkārt neviens īsti nezin vai vispār šturmēja, otrkārt tiek kas ārdījas ziemas pilī bija piedzērušies matroži un tie nu gan nebija latvieši

Atbildēt

Roberts

09.01.2021. 18:10

»

13 janvāris

Es tur biju, blakus jauniešu bariņam,kas runāja krieviski,runātājos neklausijās.Sajutu,ka labi nebūs


Tieši tā, 13.01.2009. bija jauniešu grupa, kas lauza bruģi un smuki lika kaudzītēs vēl tad, kad nekas nebija sācies. Pēc tam, uzsāka konfliktus ar policistiem (ne pie Saeimas) un tad, pazuda.

Atbildēt

Oki

09.01.2021. 18:01

Šis autors , izcilais trollis , šajā gadsimtā , šķiet, nav bijis Krievijā . Tur neviens nekādās vates pufaikās nestaigā , losi .

Atbildēt

fakts

09.01.2021. 17:54

»

Aha!

Krievi nobloķēja izejas no Doma laukuma, pārģrērbušies par policistiem. Krievi bija Āboltiņa, Štokenbergs, Ēlerte, Pabriks, kas musināja pūli un samusinātu paneta. Krievi 2009. g. 13. maijā speciāli, organizējot dumpi, aizsūtīja V. Zatleru bezjēdzīgā ceļojumā uz Īriju. Un visbeidzot - krievi salika ...


Viss nav tik vienkārši.sākumā tiešām bija dažas nelielas krievu valodā runājošas grupiņas,tieši viņas uzsāka demolāžu,pēcāk tās nemanāmi nozuda tālēs zilajās.Nu kas var būt labāks par tautu sanaidosanu.Afēra tika smalki izplānota.

Atbildēt

Aha!

09.01.2021. 16:51

»

13 janvāris

Es tur biju, blakus jauniešu bariņam,kas runāja krieviski,runātājos neklausijās.Sajutu,ka labi nebūs


Krievi nobloķēja izejas no Doma laukuma, pārģrērbušies par policistiem. Krievi bija Āboltiņa, Štokenbergs, Ēlerte, Pabriks, kas musināja pūli un samusinātu paneta. Krievi 2009. g. 13. maijā speciāli, organizējot dumpi, aizsūtīja V. Zatleru bezjēdzīgā ceļojumā uz Īriju. Un visbeidzot - krievi salika logus Saeimas ēkai, kuri pirms notikumiem bija sagatavoti, lai no rīta visi logi būtu par izbrīnu iestikloti un “buntinieki” ieslodzījumā. Nekas nav aizmirsts. Neviens. Damokla zobins karājas virs galvām. Un tiem, kuri musināja un organizēja, varbūt vēl ripos galvas. Tava arī. Tā, ka paklusē VDD trolli!

Atbildēt

Augustiņš melo VDD uzdevumā

09.01.2021. 15:23

Patiesie notikumi bija Baidena izprovocēti, ļoti atgādināja 2009. gada 13. janvāra notikumus Doma laukumā, kad Āboltiņa, Pabriks, Ēlerte, Štokenbergs izprovocēja pūļa nemierus, policijai nozslēdzot izejas no Doma laukuma, satracināto ar uzrunām pūli vadot gar Saeimas ēku Jēkaba ielā.

Te sīks notikumu stāsts, kā bija patiesībā par Kapitolija, ASV Kongresa ēkas ieņemšanu. Augustiņš ir neliešu VDD cionistu propagandists. Krivu tur tuvumā nebija.

https://youtu.be/SsVcLvyfMeI

Atbildēt

jauki, ļoti skaisti

09.01.2021. 15:09

ka ar "Demokrātijas Citadeli'' ASV nu ir cauri, Latvijai jāsāk fiksi draudzēties ar Krievju, varbūt, ja labi uzvedīsimies, tiksim uzņemti Krievijas Federācijā

Atbildēt

Opis

09.01.2021. 14:37

»

hm

2 miljonu plašājā demonstrācijā piedalījās gandrīz tikai baltie...


Augustiņam sapņos rādās krievi. Un vispār, kas tas par vārdu vatņiki? Vai tā nav nacionālā naida kurināšana?

Atbildēt

Lisij

09.01.2021. 14:29

»

Tironis

Bet latviešu izcelsmes pastalnieki Augusti Augustiņi piedalījās Ziemas pils šturmēšanā


Ziemas pili neviens nešturmēja, tie ir bolševiku meli tāpat kā viss pārējais.

Atbildēt

Tironis

09.01.2021. 14:14

Bet latviešu izcelsmes pastalnieki Augusti Augustiņi piedalījās Ziemas pils šturmēšanā.
Kur sensācija?

Atbildēt

Precīzi

09.01.2021. 13:49

»

cnn atsauksme uz augustinu

jaunako notikumu un faktu izklaste cnn atsaucas uz informacijas avotu augustu augustinu


Tāds murgs nebija iepriekš bijis. Augustiņš ir pārspējis pats sevi. Saprotams kāpēc Augustiņš rej uz Krieviju. Bet ko tad lec uz ASV? Ko lien ar savu aprobežoto intelektu tur?
Tramps nepatīk? Tas ir vēlēts ASV, mūsu galvenā sabiedrotā, prezidents.
Antifa ir Sorosa fonda finansēts pasākums, kāda tur Krievija. Šitais bildē ir amerikānu aktieris, kurš par naudiņu piedalās jebkurā šovā. Pirms tam bija manīts arī BLM akcijās. Tas, ka ASV dzīvojošie slāvi atbalsta Trampu, nav pārsteigums. Viņiem tā ir sena tradīcija būt pirmajās rindās.

Atbildēt

D. Pavluts sāk ar teroru- rīkojumu

09.01.2021. 13:31

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju
POLITIKA Šodien 13:02
  LETA

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka no 11.janvāra tiks vakcinēti visi mediķi, informēja veselības ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Vakcinācijas process būs jāorganizē arī brīvdienās un svētku dienās, paredz ministra rīkojums.
Pavļuts norāda, ka līdz šim vakcinēja lielo slimnīcu darbiniekus, šodien sāk vakcinēt ģimenes ārstus, bet no pirmdienas šī iespēja būs visiem mediķiem - ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, zobārstiem, vecmātēm un citiem. 

"Ārsts, kas neizmanto iespēju vakcinēties, to liedz kādam citam, kas nepacietīgi gaida savu vakcinācijas kārtu. Nevaram atļauties nepotēt tos, kas ir gatavi," saka  Pavļuts.
Viņš atzīst, ka Latvijas sabiedrības viedoklis par vakcinēšanos ir nogaidošs, un ļoti nepieciešams ārstu labais piemērs.
Ārstniecības iestādēm būs savās mājaslapās jāpublicē mediķiem viegli pieejama informācija par vakcinācijas kārtību un pieteikšanās iespējām. Vakcinācijas kabinetu adreses un kontaktinformāciju varēs atrast Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā.

Vakcinācijas kabinetos būs jāveido elastīgas gaidīšanas rindas gadījumam, ja kāda no vakcinējamo personu pierakstā iekļautajām personām dažādu apstākļu dēļ nevarēs ierasties uz vakcināciju noteiktajā laikā.
Lai vakcinēties gribētājiem būtu vienkāršāk pieteikties, nākamajā nedēļā plānots rast risinājumu vienotai pieteikšanās sistēmai un meklēt risinājumus elastīgai rindu vadības sistēmai.
Rīkojumu ministrs izdevis saskaņā ar 1.decembrī valdībā apstiprināto informatīvo ziņojumu "Par Covid-19 vakcīnu ieviešanas stratēģiju". Rīkojums stāsies spēkā pirmdien, 11.janvārī.

Kā vēstīts, kopumā līdz šim vakcinētas 6076 personas, tajā skaitā 4602 ārstniecības personas un 1474 ārstniecības iestādes darbinieki.
Latvija līdz šim ir saņēmusi 23 400 farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" devas. Tās paredzētas kopumā 11 700 cilvēkiem, jo viena vakcinēšanai nepieciešamas divas devas. Tādējādi līdz šim vakcinēti 51,9% šo cilvēku, liecina aģentūras LETA aprēķini.
Kā ziņots, lai paātrinātu vakcinācijas pret Covid-19 tempu, Veselības ministrija (VM) kopā ar lielo slimnīcu vadību piektdien pieņēma lēmumu sākt brīvprātīgu visu ārstniecības personu vakcināciju, piektdien preses konferencē paziņoja Pavļuts.
Sestdien Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsākušas ģimenes ārstu vakcināciju pret Covid-19.

Tikmēr Latvijas Televīzija ziņo, ka viens no pirmajiem jau piektdienas vakarā Covid-19 vakcīnu saņēma lauku ģimenes ārsts Ainis Dzalbs un viss Staļģenes doktorāta kolektīvs. Saņēmuši uzaicinājumu veikt vakcināciju sestdien vai svētdien, staļģenieši sazvanīja Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu un jau piektdienas vakarā tika pie vakcīnas.
Kā ziņots, pirmās farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" Latvijā tika nogādātas 26.decembra rītā. Pirmajā piegādē Latvija saņēma 9750 vakcīnu devas. Savukārt pēc nedēļas Valsts asinsdonoru centrā nogādāta arī otrā piegādes krava ar 13 650 "Pfizer" un "BioNTech" ražotajām vakcīnu "Comirnaty" devām.
Piektdien, 8.janvārī, valdība vienojās, ka Latvija iegādāsies papildu līdz 1,4 miljoniem "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu. Šāds lēmums tika pieņemts, jo piektdien Eiropas Komisija (EK) pieņēma lēmumu dalībvalstīm nodrošināt vēl papildu 300 miljonu "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu.

Atbildēt

Juris

09.01.2021. 13:19

»

Ivo

Kur kāda sūdu čupa, tur riņķī spieto krievu sūdu mušas


Kā tad , īpaši mīnusos .

Atbildēt

nu

09.01.2021. 13:04

»

Luniss


bet vai tad austrumu kaimiņam citādi? Tur jau no 1917.gada visās neveiksmēs tiek vainoti visi citi,-fašisti, ebreji, amerikāņi, latvieši, igauņi, lietuvieši, poļi utt - ja salīdzina Krievijas sabiedriskajos medijos atvēlēto laiku par ļaunajiem ienaidniekiem, tad Amerikas un Eiropas dienām neko nedzirdēsiet ne par Krieviju, ne par Putinu.

Atbildēt

tikuntā

09.01.2021. 12:44

Komentārus pret raksta autoru, izskatās, raksta viens cilvēks. Reizēm izdodas ticami, reizēm viņš aizmirstas...Bet fakti ir nežēlīgi, tos neizdosies padarīt par nebijušiem.

Atbildēt

hm

09.01.2021. 12:29

2 miljonu plašājā demonstrācijā piedalījās gandrīz tikai baltie.
Bet masu nekārtībās, kas notika daudzās ASV pilsētās, kur tika rīkoti grautiņi, dauzīti skatlogi, dedzinātas automašīnas, apzagti veikali, piekauti policisti un ko atbalstīja demokrāti, pārsvarā piedalījās tikai melnādainie.
Augustiņ, tad iznāk, ka tu atbalsti šo melnādaino patvaļu, pret ko vērsās Tramps un viņa piekritēji? Varbūt tavā stratkomā arī vajag iesēdināt nēģerus? Bet tādus, kā tevi ...

Atbildēt

LF888

09.01.2021. 11:31

Bet, pa to laiku auseklīšus izjāj visos caurumos, VDD kautrīgo speciālistu uzraudzībā.

Atbildēt

Visa patiesība, ko mums plāno. ASV ir pilsoņu kara priekšā

09.01.2021. 09:19

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

Ivo

09.01.2021. 08:40

Kur kāda sūdu čupa, tur riņķī spieto krievu sūdu mušas..

Atbildēt

Vietējam atkritumam

09.01.2021. 08:36

»

anti soross

blanks/uljanovs(lenins) nekadu Ziemas pili nesturmeja,to darija vina sakuditie matrozi,stradnieki un zemnieki.Kapitoliju sturmeja baltie cilveki videjos gados,kuru dzives limeni nepanesamu ir padarijusi volstritas finansu zagli un mahinatori.braitonbicas ebreji turpina tirgot kosereto partiku


Palasi vismaz statistiku par to kā dzīvo cilvēks ASV..kādas tur cenas veikalos..atkritumi arī ASV nav cilvēki..Tikai krievijas pederastijas valstelē, kur atkritumu ir 90% tie tiek pielīdzināti cilvēkam

Atbildēt

Gu

09.01.2021. 08:33

Salasījusies te federastu armija )))

Atbildēt

paardomas

09.01.2021. 07:31

Manuprāt cilvēki nesaprot ka vara ir globāla,trampampamps un baidiesbaidies ir tikai lelles,marionetes.Ja kaut kas notiek politika,tā nav nejaušība,tā ir plāna sastāvdaļa.Šos vārdus neteicu es,tos teica cionists čērčils.ASV jau notiek pilsoņu karš,tas ir solis lai piemestu malku ugunskurā.
putins arī ir tāda pati lelle,neko nelemj,tāpat kā levits Latvijā,tikai izpilda saimnieka instrukcijas.

Atbildēt

asv pensionaru politbirojs kapitolija

09.01.2021. 04:57

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Kapitolijs nash


80 gadigas pelosi pensionaru politbiroja banda padarijusi darba cilveku dzivi asv nepanesamu,pelnot 10 usd/stunda makdonalda ,cilvekam nav nekada iespeja savas dzives laika iegadaties pat 1 bedroom dzivokli ,nemaz jau nerunajot par privatmaju.nu bet ires dzivoklos asv dermokratija aizliedz lietot pat velas mazgajamas masinas.ta ka atliek tikai papildinat njujorkas un losandzelosas bomzu kvartalu inhabitantu telsu pilsetinu kontingentu,tas ir dzivot uz ielas,nesanemot nekadu medicinisko palidzibu.

Atbildēt

anti soross

09.01.2021. 04:49

»

vandāļi

Ļeņins šturmēja ziemas pili un viņa mazbērni štutmēja Kapitoliju. Kapitolij naš ! pì pī pī .Braitonbīčas bsndas sKtivizejušās


blanks/uljanovs(lenins) nekadu Ziemas pili nesturmeja,to darija vina sakuditie matrozi,stradnieki un zemnieki.Kapitoliju sturmeja baltie cilveki videjos gados,kuru dzives limeni nepanesamu ir padarijusi volstritas finansu zagli un mahinatori.braitonbicas ebreji turpina tirgot kosereto partiku.

Atbildēt

vandāļi

09.01.2021. 02:22

Ļeņins šturmēja ziemas pili un viņa mazbērni štutmēja Kapitoliju. Kapitolij naš ! pì pī pī .Braitonbīčas bsndas sKtivizejušās.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

09.01.2021. 00:13

»

Ivo

ASV, kā cilvēku valstī, likumi garantē kārtību.. nekādas dalīšanās nevar būt...un nav nekādas starpības kas būs pie varas..tā ka cūkas var tikai kviekt un siekaloties


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Jopciks

08.01.2021. 23:39

Sava taisnība jau Augustiņam ir. Pat Kremļa kanāls ziņo... Задержанному в Капитолии потребовался переводчик с русского https://ria.ru/20210108/kapitoliy-1592339663.html

Atbildēt

Ducal

08.01.2021. 23:20

Dzidēju «смелеи», bet arī “nemīz” un “pimpis bļa”. Značit Kariņš grib novērst uzmanību no apakšbikšu tirgošanas aizlieguma Latvijā!?

Atbildēt

Lasi un paklausies

08.01.2021. 23:18

»

Septembris Septembrītis

Vai nu Augusts Augustiņš is Krievijas specdienestu provokators, kā tie NKVD, kas pārģērbās latviešu strādnieku apģērbos 1940.gadā, vai arī puisis ir psihiski slims. Bet, ja vēl ļaunāk, aiz pseidonīma slēpjas pats Lato Lapsa, tad lūdzu nosūtīt viņu uz Tvaika ielu


Tu nesaprati - kāda "matuškas"valoda dzirdama šturmēšnas laikā. Un tas būtu brīnums, ja tur nebūtu Putina sūtņu un organizācijas roka pielikta.

Gan jau spesdienesti atklkās vēl ne to, kas teikts rakstā.

Atbildēt

huilo kaput

08.01.2021. 23:14

»

Хм

Ух какой ты крутой герой) кишка тонка, вывозитель


Neceri neviens jūs nevedīs. Pašiem būs jāpazūd pat neskatoties uz jūsējām īpaši resnajām kiškām.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

08.01.2021. 23:06

Kapitolijs nash.

Atbildēt

marina no gaiļika

08.01.2021. 22:37

Naši ir visur.

Atbildēt

fakts

08.01.2021. 22:34

Par to šaubu nav. Dzeltenās vestes ari bija savilkuši iekš francijas nemieriem ,bet valodā tikai savā sarunajas. Citu nav spejigi nekur iemācities pasaulē. To neskaitāmos video var redzēt un dzirdēt skaistus vardus.

Atbildēt

mūsu 13. janv.

08.01.2021. 22:08

provokatorus piemirsāt? tā pati shēma.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

08.01.2021. 22:00

»

Kad

Beidzot cūkas migrēs uz krieviju


Varbūt kasīklis var izskaidrot, ko nozīmē vatņiks? Vai tas ir apģērba gabals, vai kas cits? Kasīklim kā krievu un hoholu pazinējam tas noteikti ir zināms.

Atbildēt

Хм

08.01.2021. 21:56

»

Putin huilo, huilo kaput

Tev teica kravā koferus laicīgi a citādi būs jālēkšo plikam uz mātušku


Ух какой ты крутой герой) кишка тонка, вывозитель)

Atbildēt

Ivo

08.01.2021. 21:44

ASV, kā cilvēku valstī, likumi garantē kārtību.. nekādas dalīšanās nevar būt...un nav nekādas starpības kas būs pie varas..tā ka cūkas var tikai kviekt un siekaloties..

Atbildēt

ak tad

08.01.2021. 21:07

»

Ivo

Kur kādi sūdi, tur krievu cūkas


tu tur biji, sūda siles cūka..

Atbildēt

de Soto

08.01.2021. 21:03

»

de Soto

Nu re, kremlja trollis klaat - uzreiz peec atsleegas vaarda var paziit ( pakaljas, pljutkas utt


Kungi un daamas, nenhemiet manus murgus nopietni un nelasiet tos. Lielaaku debilikhi un tizleni par mani jus neatradiisiet visaa mulkhu zemees dermoliberastu trollu pidarskapii. Mani transvestiitu mana nonarkojusies maate aborteeja cuukukuutii smirdiigaa silee, eurolatvaanijas provincee vitenpiskaa, uz chetraam kaajaam griilhojoties un krutku no spainja strebjot, izkaarniidamaas uz betona griidas. Es izkritu,kaa tāda smirdiiga shkidra kaka no manu skapja partneru izlhurkaataas pakalhas ar savu dumo galvu uz leju atsizdamies pret betona griidu,un te nu juus redzat iznaakumu - netradicionali orientētu bezdzimuma transpersoonu dermoliberstu pidarskapja pasiivo trolli de Soto. [ debili stulbi smiin un iedzimti idiotiski iereec par seviim defektiivo trolli de Soto un citiem dermolibersatu skapja lumpempropagandas zombijiem ]

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...