Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko te piebilst...

11.01.2021. 19:29

augustiņš -> plānprātiņš.
par naudu apenes apēdīs...arī tie provokatori pie kapitolija.
Ekselents demokrātu "oranžās revolūcijas" gājiens Trampa diskreditēšanai...šoreiz savās mājās.
Starp citu te cits svešzemju vatņiks pat valsti cenšas vadīt.

Atbildēt

austiņa pectece

11.01.2021. 12:04

»

Tironis

Bet latviešu izcelsmes pastalnieki Augusti Augustiņi piedalījās Ziemas pils šturmēšanā


Muļkibas pirmkārt neviens īsti nezin vai vispār šturmēja, otrkārt tiek kas ārdījas ziemas pilī bija piedzērušies matroži un tie nu gan nebija latvieši

Atbildēt

Roberts

09.01.2021. 18:10

»

13 janvāris

Es tur biju, blakus jauniešu bariņam,kas runāja krieviski,runātājos neklausijās.Sajutu,ka labi nebūs


Tieši tā, 13.01.2009. bija jauniešu grupa, kas lauza bruģi un smuki lika kaudzītēs vēl tad, kad nekas nebija sācies. Pēc tam, uzsāka konfliktus ar policistiem (ne pie Saeimas) un tad, pazuda.

Atbildēt

Oki

09.01.2021. 18:01

Šis autors , izcilais trollis , šajā gadsimtā , šķiet, nav bijis Krievijā . Tur neviens nekādās vates pufaikās nestaigā , losi .

Atbildēt

fakts

09.01.2021. 17:54

»

Aha!

Krievi nobloķēja izejas no Doma laukuma, pārģrērbušies par policistiem. Krievi bija Āboltiņa, Štokenbergs, Ēlerte, Pabriks, kas musināja pūli un samusinātu paneta. Krievi 2009. g. 13. maijā speciāli, organizējot dumpi, aizsūtīja V. Zatleru bezjēdzīgā ceļojumā uz Īriju. Un visbeidzot - krievi salika ...


Viss nav tik vienkārši.sākumā tiešām bija dažas nelielas krievu valodā runājošas grupiņas,tieši viņas uzsāka demolāžu,pēcāk tās nemanāmi nozuda tālēs zilajās.Nu kas var būt labāks par tautu sanaidosanu.Afēra tika smalki izplānota.

Atbildēt

Aha!

09.01.2021. 16:51

»

13 janvāris

Es tur biju, blakus jauniešu bariņam,kas runāja krieviski,runātājos neklausijās.Sajutu,ka labi nebūs


Krievi nobloķēja izejas no Doma laukuma, pārģrērbušies par policistiem. Krievi bija Āboltiņa, Štokenbergs, Ēlerte, Pabriks, kas musināja pūli un samusinātu paneta. Krievi 2009. g. 13. maijā speciāli, organizējot dumpi, aizsūtīja V. Zatleru bezjēdzīgā ceļojumā uz Īriju. Un visbeidzot - krievi salika logus Saeimas ēkai, kuri pirms notikumiem bija sagatavoti, lai no rīta visi logi būtu par izbrīnu iestikloti un “buntinieki” ieslodzījumā. Nekas nav aizmirsts. Neviens. Damokla zobins karājas virs galvām. Un tiem, kuri musināja un organizēja, varbūt vēl ripos galvas. Tava arī. Tā, ka paklusē VDD trolli!

Atbildēt

Augustiņš melo VDD uzdevumā

09.01.2021. 15:23

Patiesie notikumi bija Baidena izprovocēti, ļoti atgādināja 2009. gada 13. janvāra notikumus Doma laukumā, kad Āboltiņa, Pabriks, Ēlerte, Štokenbergs izprovocēja pūļa nemierus, policijai nozslēdzot izejas no Doma laukuma, satracināto ar uzrunām pūli vadot gar Saeimas ēku Jēkaba ielā.

Te sīks notikumu stāsts, kā bija patiesībā par Kapitolija, ASV Kongresa ēkas ieņemšanu. Augustiņš ir neliešu VDD cionistu propagandists. Krivu tur tuvumā nebija.

https://youtu.be/SsVcLvyfMeI

Atbildēt

jauki, ļoti skaisti

09.01.2021. 15:09

ka ar "Demokrātijas Citadeli'' ASV nu ir cauri, Latvijai jāsāk fiksi draudzēties ar Krievju, varbūt, ja labi uzvedīsimies, tiksim uzņemti Krievijas Federācijā

Atbildēt

Opis

09.01.2021. 14:37

»

hm

2 miljonu plašājā demonstrācijā piedalījās gandrīz tikai baltie...


Augustiņam sapņos rādās krievi. Un vispār, kas tas par vārdu vatņiki? Vai tā nav nacionālā naida kurināšana?

Atbildēt

Lisij

09.01.2021. 14:29

»

Tironis

Bet latviešu izcelsmes pastalnieki Augusti Augustiņi piedalījās Ziemas pils šturmēšanā


Ziemas pili neviens nešturmēja, tie ir bolševiku meli tāpat kā viss pārējais.

Atbildēt

Tironis

09.01.2021. 14:14

Bet latviešu izcelsmes pastalnieki Augusti Augustiņi piedalījās Ziemas pils šturmēšanā.
Kur sensācija?

Atbildēt

Precīzi

09.01.2021. 13:49

»

cnn atsauksme uz augustinu

jaunako notikumu un faktu izklaste cnn atsaucas uz informacijas avotu augustu augustinu


Tāds murgs nebija iepriekš bijis. Augustiņš ir pārspējis pats sevi. Saprotams kāpēc Augustiņš rej uz Krieviju. Bet ko tad lec uz ASV? Ko lien ar savu aprobežoto intelektu tur?
Tramps nepatīk? Tas ir vēlēts ASV, mūsu galvenā sabiedrotā, prezidents.
Antifa ir Sorosa fonda finansēts pasākums, kāda tur Krievija. Šitais bildē ir amerikānu aktieris, kurš par naudiņu piedalās jebkurā šovā. Pirms tam bija manīts arī BLM akcijās. Tas, ka ASV dzīvojošie slāvi atbalsta Trampu, nav pārsteigums. Viņiem tā ir sena tradīcija būt pirmajās rindās.

Atbildēt

D. Pavluts sāk ar teroru- rīkojumu

09.01.2021. 13:31

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju
POLITIKA Šodien 13:02
  LETA

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka no 11.janvāra tiks vakcinēti visi mediķi, informēja veselības ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Vakcinācijas process būs jāorganizē arī brīvdienās un svētku dienās, paredz ministra rīkojums.
Pavļuts norāda, ka līdz šim vakcinēja lielo slimnīcu darbiniekus, šodien sāk vakcinēt ģimenes ārstus, bet no pirmdienas šī iespēja būs visiem mediķiem - ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, zobārstiem, vecmātēm un citiem. 

"Ārsts, kas neizmanto iespēju vakcinēties, to liedz kādam citam, kas nepacietīgi gaida savu vakcinācijas kārtu. Nevaram atļauties nepotēt tos, kas ir gatavi," saka  Pavļuts.
Viņš atzīst, ka Latvijas sabiedrības viedoklis par vakcinēšanos ir nogaidošs, un ļoti nepieciešams ārstu labais piemērs.
Ārstniecības iestādēm būs savās mājaslapās jāpublicē mediķiem viegli pieejama informācija par vakcinācijas kārtību un pieteikšanās iespējām. Vakcinācijas kabinetu adreses un kontaktinformāciju varēs atrast Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā.

Vakcinācijas kabinetos būs jāveido elastīgas gaidīšanas rindas gadījumam, ja kāda no vakcinējamo personu pierakstā iekļautajām personām dažādu apstākļu dēļ nevarēs ierasties uz vakcināciju noteiktajā laikā.
Lai vakcinēties gribētājiem būtu vienkāršāk pieteikties, nākamajā nedēļā plānots rast risinājumu vienotai pieteikšanās sistēmai un meklēt risinājumus elastīgai rindu vadības sistēmai.
Rīkojumu ministrs izdevis saskaņā ar 1.decembrī valdībā apstiprināto informatīvo ziņojumu "Par Covid-19 vakcīnu ieviešanas stratēģiju". Rīkojums stāsies spēkā pirmdien, 11.janvārī.

Kā vēstīts, kopumā līdz šim vakcinētas 6076 personas, tajā skaitā 4602 ārstniecības personas un 1474 ārstniecības iestādes darbinieki.
Latvija līdz šim ir saņēmusi 23 400 farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" devas. Tās paredzētas kopumā 11 700 cilvēkiem, jo viena vakcinēšanai nepieciešamas divas devas. Tādējādi līdz šim vakcinēti 51,9% šo cilvēku, liecina aģentūras LETA aprēķini.
Kā ziņots, lai paātrinātu vakcinācijas pret Covid-19 tempu, Veselības ministrija (VM) kopā ar lielo slimnīcu vadību piektdien pieņēma lēmumu sākt brīvprātīgu visu ārstniecības personu vakcināciju, piektdien preses konferencē paziņoja Pavļuts.
Sestdien Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsākušas ģimenes ārstu vakcināciju pret Covid-19.

Tikmēr Latvijas Televīzija ziņo, ka viens no pirmajiem jau piektdienas vakarā Covid-19 vakcīnu saņēma lauku ģimenes ārsts Ainis Dzalbs un viss Staļģenes doktorāta kolektīvs. Saņēmuši uzaicinājumu veikt vakcināciju sestdien vai svētdien, staļģenieši sazvanīja Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu un jau piektdienas vakarā tika pie vakcīnas.
Kā ziņots, pirmās farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" Latvijā tika nogādātas 26.decembra rītā. Pirmajā piegādē Latvija saņēma 9750 vakcīnu devas. Savukārt pēc nedēļas Valsts asinsdonoru centrā nogādāta arī otrā piegādes krava ar 13 650 "Pfizer" un "BioNTech" ražotajām vakcīnu "Comirnaty" devām.
Piektdien, 8.janvārī, valdība vienojās, ka Latvija iegādāsies papildu līdz 1,4 miljoniem "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu. Šāds lēmums tika pieņemts, jo piektdien Eiropas Komisija (EK) pieņēma lēmumu dalībvalstīm nodrošināt vēl papildu 300 miljonu "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu.

Atbildēt

Juris

09.01.2021. 13:19

»

Ivo

Kur kāda sūdu čupa, tur riņķī spieto krievu sūdu mušas


Kā tad , īpaši mīnusos .

Atbildēt

nu

09.01.2021. 13:04

»

Luniss


bet vai tad austrumu kaimiņam citādi? Tur jau no 1917.gada visās neveiksmēs tiek vainoti visi citi,-fašisti, ebreji, amerikāņi, latvieši, igauņi, lietuvieši, poļi utt - ja salīdzina Krievijas sabiedriskajos medijos atvēlēto laiku par ļaunajiem ienaidniekiem, tad Amerikas un Eiropas dienām neko nedzirdēsiet ne par Krieviju, ne par Putinu.

Atbildēt

tikuntā

09.01.2021. 12:44

Komentārus pret raksta autoru, izskatās, raksta viens cilvēks. Reizēm izdodas ticami, reizēm viņš aizmirstas...Bet fakti ir nežēlīgi, tos neizdosies padarīt par nebijušiem.

Atbildēt

hm

09.01.2021. 12:29

2 miljonu plašājā demonstrācijā piedalījās gandrīz tikai baltie.
Bet masu nekārtībās, kas notika daudzās ASV pilsētās, kur tika rīkoti grautiņi, dauzīti skatlogi, dedzinātas automašīnas, apzagti veikali, piekauti policisti un ko atbalstīja demokrāti, pārsvarā piedalījās tikai melnādainie.
Augustiņ, tad iznāk, ka tu atbalsti šo melnādaino patvaļu, pret ko vērsās Tramps un viņa piekritēji? Varbūt tavā stratkomā arī vajag iesēdināt nēģerus? Bet tādus, kā tevi ...

Atbildēt

LF888

09.01.2021. 11:31

Bet, pa to laiku auseklīšus izjāj visos caurumos, VDD kautrīgo speciālistu uzraudzībā.

Atbildēt

Visa patiesība, ko mums plāno. ASV ir pilsoņu kara priekšā

09.01.2021. 09:19

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

Ivo

09.01.2021. 08:40

Kur kāda sūdu čupa, tur riņķī spieto krievu sūdu mušas..

Atbildēt

Vietējam atkritumam

09.01.2021. 08:36

»

anti soross

blanks/uljanovs(lenins) nekadu Ziemas pili nesturmeja,to darija vina sakuditie matrozi,stradnieki un zemnieki.Kapitoliju sturmeja baltie cilveki videjos gados,kuru dzives limeni nepanesamu ir padarijusi volstritas finansu zagli un mahinatori.braitonbicas ebreji turpina tirgot kosereto partiku


Palasi vismaz statistiku par to kā dzīvo cilvēks ASV..kādas tur cenas veikalos..atkritumi arī ASV nav cilvēki..Tikai krievijas pederastijas valstelē, kur atkritumu ir 90% tie tiek pielīdzināti cilvēkam

Atbildēt

Gu

09.01.2021. 08:33

Salasījusies te federastu armija )))

Atbildēt

paardomas

09.01.2021. 07:31

Manuprāt cilvēki nesaprot ka vara ir globāla,trampampamps un baidiesbaidies ir tikai lelles,marionetes.Ja kaut kas notiek politika,tā nav nejaušība,tā ir plāna sastāvdaļa.Šos vārdus neteicu es,tos teica cionists čērčils.ASV jau notiek pilsoņu karš,tas ir solis lai piemestu malku ugunskurā.
putins arī ir tāda pati lelle,neko nelemj,tāpat kā levits Latvijā,tikai izpilda saimnieka instrukcijas.

Atbildēt

asv pensionaru politbirojs kapitolija

09.01.2021. 04:57

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Kapitolijs nash


80 gadigas pelosi pensionaru politbiroja banda padarijusi darba cilveku dzivi asv nepanesamu,pelnot 10 usd/stunda makdonalda ,cilvekam nav nekada iespeja savas dzives laika iegadaties pat 1 bedroom dzivokli ,nemaz jau nerunajot par privatmaju.nu bet ires dzivoklos asv dermokratija aizliedz lietot pat velas mazgajamas masinas.ta ka atliek tikai papildinat njujorkas un losandzelosas bomzu kvartalu inhabitantu telsu pilsetinu kontingentu,tas ir dzivot uz ielas,nesanemot nekadu medicinisko palidzibu.

Atbildēt

anti soross

09.01.2021. 04:49

»

vandāļi

Ļeņins šturmēja ziemas pili un viņa mazbērni štutmēja Kapitoliju. Kapitolij naš ! pì pī pī .Braitonbīčas bsndas sKtivizejušās


blanks/uljanovs(lenins) nekadu Ziemas pili nesturmeja,to darija vina sakuditie matrozi,stradnieki un zemnieki.Kapitoliju sturmeja baltie cilveki videjos gados,kuru dzives limeni nepanesamu ir padarijusi volstritas finansu zagli un mahinatori.braitonbicas ebreji turpina tirgot kosereto partiku.

Atbildēt

vandāļi

09.01.2021. 02:22

Ļeņins šturmēja ziemas pili un viņa mazbērni štutmēja Kapitoliju. Kapitolij naš ! pì pī pī .Braitonbīčas bsndas sKtivizejušās.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

09.01.2021. 00:13

»

Ivo

ASV, kā cilvēku valstī, likumi garantē kārtību.. nekādas dalīšanās nevar būt...un nav nekādas starpības kas būs pie varas..tā ka cūkas var tikai kviekt un siekaloties


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Jopciks

08.01.2021. 23:39

Sava taisnība jau Augustiņam ir. Pat Kremļa kanāls ziņo... Задержанному в Капитолии потребовался переводчик с русского https://ria.ru/20210108/kapitoliy-1592339663.html

Atbildēt

Ducal

08.01.2021. 23:20

Dzidēju «смелеи», bet arī “nemīz” un “pimpis bļa”. Značit Kariņš grib novērst uzmanību no apakšbikšu tirgošanas aizlieguma Latvijā!?

Atbildēt

Lasi un paklausies

08.01.2021. 23:18

»

Septembris Septembrītis

Vai nu Augusts Augustiņš is Krievijas specdienestu provokators, kā tie NKVD, kas pārģērbās latviešu strādnieku apģērbos 1940.gadā, vai arī puisis ir psihiski slims. Bet, ja vēl ļaunāk, aiz pseidonīma slēpjas pats Lato Lapsa, tad lūdzu nosūtīt viņu uz Tvaika ielu


Tu nesaprati - kāda "matuškas"valoda dzirdama šturmēšnas laikā. Un tas būtu brīnums, ja tur nebūtu Putina sūtņu un organizācijas roka pielikta.

Gan jau spesdienesti atklkās vēl ne to, kas teikts rakstā.

Atbildēt

huilo kaput

08.01.2021. 23:14

»

Хм

Ух какой ты крутой герой) кишка тонка, вывозитель


Neceri neviens jūs nevedīs. Pašiem būs jāpazūd pat neskatoties uz jūsējām īpaši resnajām kiškām.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

08.01.2021. 23:06

Kapitolijs nash.

Atbildēt

marina no gaiļika

08.01.2021. 22:37

Naši ir visur.

Atbildēt

fakts

08.01.2021. 22:34

Par to šaubu nav. Dzeltenās vestes ari bija savilkuši iekš francijas nemieriem ,bet valodā tikai savā sarunajas. Citu nav spejigi nekur iemācities pasaulē. To neskaitāmos video var redzēt un dzirdēt skaistus vardus.

Atbildēt

mūsu 13. janv.

08.01.2021. 22:08

provokatorus piemirsāt? tā pati shēma.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

08.01.2021. 22:00

»

Kad

Beidzot cūkas migrēs uz krieviju


Varbūt kasīklis var izskaidrot, ko nozīmē vatņiks? Vai tas ir apģērba gabals, vai kas cits? Kasīklim kā krievu un hoholu pazinējam tas noteikti ir zināms.

Atbildēt

Хм

08.01.2021. 21:56

»

Putin huilo, huilo kaput

Tev teica kravā koferus laicīgi a citādi būs jālēkšo plikam uz mātušku


Ух какой ты крутой герой) кишка тонка, вывозитель)

Atbildēt

Ivo

08.01.2021. 21:44

ASV, kā cilvēku valstī, likumi garantē kārtību.. nekādas dalīšanās nevar būt...un nav nekādas starpības kas būs pie varas..tā ka cūkas var tikai kviekt un siekaloties..

Atbildēt

ak tad

08.01.2021. 21:07

»

Ivo

Kur kādi sūdi, tur krievu cūkas


tu tur biji, sūda siles cūka..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....