Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rusists

22.02.2024. 18:37

»

zi ko

Tās rusistu muļķības - savārstījumus tu varēsi savējiem stāstīt, lai attaisnotu viņu noziegumus pret cilvēci un citas cūcības, pēc Nirnbergas2 pret Krievijas putinisko impēriju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas


Beidziet taču tiražēt šos murgus- rašiti, fašisti. Tie nav nekādi fasisti- tir ir visparastākie komunisti. Šie kropļiem līdz fašismam ka līdz mēnesim. Hitlers iekaroja Franciju- vai tur ir sagrautas pilsētas? Pirmie graveji bija agrīnie komunisti- komunāri, kas izpostīja Parīzes dievmātes katedrāli. Izbeidziet celt krievus debesīs un saukt par fašistiem. Musolīni kapā griežas kā vilciņš.

Atbildēt

Zeze

18.02.2024. 21:53

Stulbi skan. Krievu valodā ir vārdi, ka ietiecas pašā bītībā: russkij un rosijaņen. Mums ir kā ir - putra gan šā, gan tā.

Atbildēt

Roberts Raimo

18.02.2024. 16:17

Ja ir kas maksā, tad raksta ko pasūta...

Atbildēt

?!

16.02.2024. 17:41

»

zumis

Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā


O,jā,pie nagliem spēcīgas Bahusa cienītāju
tradīcijas----labais audzēknis......

Atbildēt

vice

16.02.2024. 16:44

»

zumis

Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā


Kirhenšteinam arī bija laba izglītība un "interesanti" radu raksti.

Ļatvijas klasika - "Pērkamā dvēselīte".

Atbildēt

zumis

16.02.2024. 14:56

»

VAU

tak šis vēl arī nodzēries.......jā jā iespējams,tavs


Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā...

Atbildēt

zi ko

14.02.2024. 14:37

»

Koreiva Imperial and Royal hause

Vispār krustneši mūs kopš 12gs okupeja un paverdzināja (Ašeradens),Ašeras ebreju cilts ,kuri kā Vācijas Izraelas svetās jaunavas Marijas (5,6 bērni)ordeña veidojumā,Vatikāna vadīti okupēja Eiropu,Baltiju...


Tās rusistu muļķības - savārstījumus tu varēsi savējiem stāstīt, lai attaisnotu viņu noziegumus pret cilvēci un citas cūcības, pēc Nirnbergas2 pret Krievijas putinisko impēriju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas.

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 12:41

»

zi ko

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifokācijas ir loģiska Nirnberga 2 pret Krieviju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija


Vispār krustneši mūs kopš 12gs okupeja un paverdzināja (Ašeradens),Ašeras ebreju cilts ,kuri kā Vācijas Izraelas svetās jaunavas Marijas (5,6 bērni)ordeña veidojumā,Vatikāna vadīti okupēja Eiropu,Baltiju.
Klotiña senći IESPĒJAMS arī (pa tēva līniju),jo bretoñi te bija noteitki (Sensorum),bet latviskotā variantā Klotiñš ir Clodiah, Izraelas karaļa Heroda lielá pectecis no Merovingiem ,tātad Jēzus Kristus +Marijas Magdalen pēctecis .
Jāskatās kā vińš izmanto mūsu gēnu banku,zinot ka baltieši ğenētiski predisponēti asins pastiprinātai aglutinácijai (recešanai,biezēšanai,trombozei),ar kā ziñu veikalos parādījusies poļu ražojuma rapšu eļļa ar E &K vit ,kā zináms K vit veicina asins recešanu ,der tikai hemofīliķiem.

Nu tie krustnešu pecteći nav aizmirsuši ka ar ziediem viñus te negaidija ,un pielieto tautas iznīcināŝanas bībele metodi :"jūs būsiet zemes sāls",ar koserēdāja Junkera 2011g.Briseles regulu par E535,E536 kalioFERROCIANĪDA pievienošanu sálij (sálītos produktos),īpaši bērnu ćipšos!

Kristietība vienmēr nākusi ar vīna pudeli rokā pa priekšu,jo tas ir vīndaru Noasa pēcteću (kaukāza tautas)biznes lai kurā kontinentā neatreastos,jo nodzirdītas tautas nevajag iekarot.
Ašeradens ar savu mamzelīti izrādot "Māja kañepes"jau piekopj jauno,marihuanas reklāmas stilu,seko līdzi laimetam,un izejvielas ,raż.process letāks par vīna darīŝanu.

Tá ka krievi nevienu nav okupejuši,PSRS izveidoja ebreja Džugašvilli grupejums,mēĝini melus nerakstīt ,lai tava dvēsele tajos nepinas un neiet zūdībā,netiksi ārā gadsimtiem no ŝkīstītavas.

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 12:09

»


Edgars Šenbergs LV teritorijā saskaitijis ap 40 tautu (cilšu )valodu,kurās etnonīmi,hidronīmi.
Vai nu te caurmigrējušo,iebrucēju valodas pa virsu pamatcilšu no Junnañas ķīnas senajai valodai,vai arī Baltijas areāls ir vieta ("pudeles kakliñš")no kuras atsāka pēc ledus laikkmeta civiizāciju mūsdienu tautas.
Dīvaini,kāpēc LV pāris objektu zikurāta arhitektūras stilā?

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 09:44

Vārds "crew""lūgšana,intensīvi lūgties",ko darīja mūsu krīvu Krīvs ar Vaidelošiem zem ozoliem pie mūžīgā uguns « пал,degšana,",( no tā eksotiskie etnonīmi "Palmas,Palmu iela" ) nozīmi interpretė Edgars Šēnbergs ,Sensoru 2.
Krievs nav tautība bet pagānu ("bagānu" -dārzkopju ,bengāļu val.)reliğija,dzīvesveids.
Vēl senā grieķu valodá "krios" (кривь) a variety of "chicpe","pupas"kuras tiešām audzēja,lietoja uzturā baltu ciltis.
Vēl grieķu val " krio-nodolis",iespējams paleeogrieķi kristieši ir aplikuši mūs ar nodokļiem ,indoirāñu(bengāļu),ķīnas Sun dinastijas pēcteću,kuri šeit pirmie apmetās pēc ledus laikmeta.
Visi etnonīmi "Putras"ir no bengāļu val."dēls",no grauda atŝķelts putraimińš😁,ar8 Kariñš ir no bengāļiem,tikai caur Krievijas teritoriju migrējot kļuvis Kharino kutūrai piederīgs árietis.
Baltijā audzēti ne tikai rīsi (orīsi),bet Engurē arī vīnogas ,jo tá līdz šai dienai tās deve bengāļi (galli).

P.S.Kultūras ministrija,validnieki ,sáciet lūdzu risināt šo "krievu" jautājumu,lai izbeigtu vietejo Ancient balts diskrimināciju

Atbildēt

homo erectus

13.02.2024. 22:54

Ja kāds krievs ir Latvijā dzimis, vai ir dzimis ārzemēs bet vēlas latvietis būt, un ja viņa ģimenes valoda ir latviešu, tad viņš ir latvietis.

Atbildēt

zi ko

13.02.2024. 17:44

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifokācijas ir loģiska Nirnberga 2 pret Krieviju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija.

Atbildēt

Quo vadis?

13.02.2024. 12:32

»


Jūsu teksti jau smaržo pēc panta.
Pēc kāda laika no tiem super tīrajiem nacisti izveidosies.
Esiet uzmanīgs vismaz savā runā, jo domāt aizliegt jums nevar. Lai gan būtu vērts.
Par vienu tīradni mazāk.

Atbildēt

vice

13.02.2024. 09:49

»


Tradicionālais: uzpirkts "diplomētais" tukšpauris-mākslinieks!!!

Atbildēt

13.02.2024. 02:21


Piedāvāt sajaukt baltus tīrus latviešus
ar tiem pretīgajiem puscilvēkiem no izgāstuves ?

Autors ir tautas ienaidnieks.

Atbildēt

vice

12.02.2024. 15:08

Vēl viens "diplomēts" tukšpauris - mākslinieks!!!

Atbildēt

Žirgagalva

11.02.2024. 00:19

Šitais murgs no paralēlās pasaules ir sadzejots par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

10.02.2024. 21:35

»

kosmopolītiskajiem cionistiem

tautas ar to nacionālo lepnumu ir iemesls konfliktiem savu mērķu sasniegšanai


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

aidiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

tāpēc ,,vicei,, ir izvēle skriet ar pieri sienā

nevajag par citiem ,spriest pēc sevis , galvā nabagais !

tikai tāpēc ,ka Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

būtiski ir tas , ka ,,vice,, ir lētticīgs ,stulbenis un aidiots

piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Atbildēt

brunis

10.02.2024. 20:48

Mārtiņš tā naivi kaut ko uzrakstījis... Ja ar krievu pasaules ambīcijām tik viegli varētu tikt galā, tad nebūtu krievu fašistu revanšisma karš Ukrainā un bijušajās krievu pasaules kolonijās rusifikācijas - lielkrievšovinistu - impēristu problēma jau būtu piemirsta. Starp citu, Latvijā, manuprāt, tikai tāpēc līdz šim bija relatīvs miers, ka latvieši de facto krievu pasaulei pakārtojās - runāja po ruski - muļķīgi smaidīja un izlikās, ka nekas nenotiek un viss ir kārtībā... Bet krievu pasaule gatavojās x stundai un tagad tikai varonīgā ukraiņu armija un NATO Latviju pasargā no putinistu terora. Starp citu, lojāliem krievvalodīgajiem vienmēr ir iespēja ar darbiem pierādīt savu lojalitāti - nostāties pret krievu impēristu interesēm un aizstāvēt latviešu tautas intereses un tādus krievvalodīgos latviešu tauta vienmēr ar sajūsmu ņems pretī un viņiem uzticēsies.

Atbildēt

Jankavs

10.02.2024. 20:35

Mārtiņam Vaivaram varētu daļēji piekrist, ja Latvijā būtu kādi 5 - 10% krievvalodīgie... Tad viņus kaut kā varētu tādā veidā integrēt, asimilēt un daļa no viņiem (ne jau visi) vēlētos kļūt par nesavtīgiem latviešu tautas interešu aizstāvjiem. Ja dēļ okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām ir tāds krievvalodīgo %, kā tagad, tad es, piemēram, nevaru iedomāties, kā bez vēršanās pie starptautiskas tiesas, lai tā palīdz tikt galā ar tā Krievijas - PSRS nozieguma - okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām, ar to var tikt civilizēti galā.

Atbildēt

!!!

10.02.2024. 18:04

»

Tev ir dvēsele?

Nē,Tu esi dvēsele ,kurai ir ķermenis


Vispatiesākais komentārs.

Atbildēt

Skaidrs.

10.02.2024. 16:05

»

!!!

Apavs ir priekšmets,manta,tieši tāpat kā persona ir lieta,vergs kam vajadzīgs aizbildnis,piemēram,valsts


Tāpēc tu stādījies priekšā ar diagnozi,ka esi pastala.

Atbildēt

!!!

10.02.2024. 16:00

»

Apavs

ir cilvēks


Apavs ir priekšmets,manta,tieši tāpat kā persona ir lieta,vergs kam vajadzīgs aizbildnis,piemēram,valsts.

Atbildēt

kosmopolītiskajiem cionistiem

10.02.2024. 15:54

tautas ar to nacionālo lepnumu ir iemesls konfliktiem savu mērķu sasniegšanai

sajaucot tautas kopā

arī tagad ar mākslīgi finansētu migrāciju

Atbildēt

Apavs

10.02.2024. 15:16

»

?

Cilvēka pasē vai personas pasē


ir cilvēks?

Atbildēt

?

10.02.2024. 15:02

»

Tev

Pases bildē redzama pastala


Cilvēka pasē vai personas pasē?

Atbildēt

Tev

10.02.2024. 15:00

»

diagnoze

Pastala


Pases bildē redzama pastala?

Atbildēt

Varonīgie krievi

10.02.2024. 14:31

»

!

Atrodi kaut vienu pastalu kurš atzīs sevi par vainīgu notiekošajā.Nē,pastala vainos krievus un melos,melos


https://inforesist.org/vchera-okkupanty-nanesli-udary-po-harkovu-shahedami-po-zhilym-domam-lyudi-sgoreli-zazhivo/

Atbildēt

ha ha ha

10.02.2024. 11:57

»

Quo vadis?

Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību...


Atrodi kaut vienu krievu okupantu, kurš atzīs sevi par vainīgu, tie nekad un ne pie kā nav vainīgi, un vienmēr melos, ka neko nav zinājuši. Vienīgais izņēmums varētu būt "vori v zakoņe", bet tā ir īpaša mazskaitlīga kategorija, kam nav nekāda sakara ar tumsonīgo daudzmiljonu gopņiku/šarikovu ordu.

Atbildēt

Īsa atmiņa vai nu atmiņas vispār nav

10.02.2024. 11:36

»

Quo vadis?

Man ir tikai viena idejai, kurai sekoju - humānisms...


... kamēr viņi nepierāda pretējo.

40.gada okupācija, sarkanie poļitruki, gulags, 50 gadu genocīds pret latviešu etnosu (pārkrievotie bija savējie). Meli un ārprāta krāpšana pēc 90tā, ko pārsvarā veica ar pārkrievoto rokām, bet zem kremļa bandītu jumta.
Grūti iedomāties kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi.

Bet man ir cits skaidrojums. Ja tevi ieliek cietumā pie noziedzniekiem un tu tiešām esi vainīgs, tad tu pārējos noziedzniekus sauc par savējiem. Bet ja tevi cietumā iemet nevainīgu, apmelotu svešos noziegumos, tad taču tu nesauc pārējos cietumniekus par SAVĒJIEM.
Nav šaubu, ka pēc 80 gadus ilgušas okupācijas, ļoti daudzi pārkrievojās, jo tā bija vieglāk, tā varēja vairāk nopelnīt un dzīvot labklājībā, pārkrievotiem nebija jābaidās no represijām un biznesa iznīcināšanas. Pārkrievotiem neizjuka ģimenes, jo tie spēja pietiekoši labi sevi nodrošināt šajā bandītiskajā vidē, kurā apgrozījās visa kriminālā nauda, kontrabanda, korupcija un latviešiem noreiderētie uzņēmumi. Kāpēc lai dumjas meitenītes dzīvotu ar nabagu latvieti, ja ir iespēja dzīvot ar turīgu latviešu tautas nodevēju, kangaru dirslaizi, kuram uz pieres nav iededzināta zīme, ka šamais ir kangars.

Atbildēt

Quo vadis?

10.02.2024. 10:19

»

Kas esi?

Varbūt jūs nākat no mākslinieku, kultūras darbinieku, teātra cilvēku vides, kas dzīvo tālu no realitātes? Galvenais, sekot idejai, ko katrā laikā pasviež


Man ir tikai viena idejai, kurai sekoju - humānisms.
Es nepiekrītu, ka krievi būtu jāsauc par latviešiem.
Viņi ir mūsu krievi, ja viņi saka, ka ir krievi.
Viņi ir mūsu baltkrievi, ja viņi saka, ka ir baltkrievi.
Bet vispār - es visus saucu par mūsējiem, kamēr viņi nepierāda pretējo.

Atbildēt

vispār jau

10.02.2024. 09:47

noziedznieki mēdz turēties kopā, neievērojot tautības.
Cietumā vienā kamerā krievs un ebrejs. Krievs visu laiku staigā no viena gala uz otru. Ebrejs sēž un rezignēti noskatās. Pēkšņi krievs apstājas un saka: jūs, ebreji esiet gudri ļaudis. Vai tu man vari izskaidrot relativitātes teoriju? Ebrejs: nu, tas ir vienkārši. Redz, tu staigā, staigā, staigā, bet vienalga sēdi.

Atbildēt

Skops ziedotājs izrādās Kāmis pederastu propogandai

10.02.2024. 09:31

Partija · Veids · Vērtība · Persona · Datums · Kustība "Par!" Nauda, EUR 10.00, Mārtiņš Vaivars 010588-*****, 17.05.2023.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

10.02.2024. 08:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Kas esi?

10.02.2024. 08:23

»

Quo vadis?

Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību...


Varbūt jūs nākat no mākslinieku, kultūras darbinieku, teātra cilvēku vides, kas dzīvo tālu no realitātes? Galvenais, sekot idejai, ko katrā laikā pasviež?
Ierosinu aptaujāt krievus, vai viņi vēlas saukties par latviešiem.

Atbildēt

lauķis

10.02.2024. 07:34

»

Urlasģīmis

Ne tauta pret tautu,visi pret Moskovijas *kodi


Ne tauta pret tautu,visi pret zemcilvēkiem un deģenerātiem katrā tautā.Diemžēl deģenerātu īpatsvars ir vismaz 90% visā pasaulē.
Pirms iebilstat šim apgalvojumam mēģiniet spogulī paskatīties sev acīs.

Atbildēt

Urlasģīmis

10.02.2024. 03:43

»

Atliks kremlī pažvadzināt ieročus un atkal pārģērbsies gaisā


Ne tauta pret tautu,visi pret Moskovijas *kodi* !

Atbildēt

Quo vadis?

09.02.2024. 22:50

»

Pretīgi tiešām

Krievu okupantu apsēstajā un sarkano kalabarantu sagrābtajā Latvijā, kur valdošā iekārta ir korupcija un noziedzība, normālas cilvēcīgas attiecības ir utopija


Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību.
Mēs neprotam sarunāties. Bet to var iemācīties.
Neatkarīgi, kas pie varas. Un pie varas esošiem pārsvarā nav tautību. Mēs taču viņus nedalām tautībās. :) Gan latvietim, gan krievam zaglis pie varas ir un paliek zaglis.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.02.2024. 22:37

»

Bravu, laptja ! Izcils piedāvājums īstenā orku gaumē.

Pieņemsim, tavu krieviju okupē, tavu vectēvu nošauj, tavus vecākus aizsūta uz koncentrācijas nometni, īpašumus ar zemi, darba rīkiem un zirgiem nodod kolhazam lietošanā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas locekļu" publiskotā proponējuma "atklāta vēstule "valsts drošības padomei" (VDP), saeimas "nacionālās drošības komisijai" (NDK) i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
'A, možka (pat) - dot bietē' taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka 'pālī' smagā,
Man smadzeņ.podu 'ļerga' dragā,
Un "plastmasnieka" 'ģiftes' tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letōņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "no(g)rauts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet – SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pretīgi tiešām

09.02.2024. 21:57

»

Quo vadis?

Tā kā Lato man neļauj ielikt visu manu viedokli, tad īsumā - ļoti patika raksts...


Krievu okupantu apsēstajā un sarkano kalabarantu sagrābtajā Latvijā, kur valdošā iekārta ir korupcija un noziedzība, normālas cilvēcīgas attiecības ir utopija.

Atbildēt

Quo vadis?

09.02.2024. 21:45

»

Vai ne?

Esi kosmopolīts - bez rases, nacionalitātes un dzimuma! Apsveicu! Visi citi tev ir pretīgi


Maldies.
Es ne par cilvēku, ka tas pretīgs.
Es par viņu attieksmi, par stilu, par bezjēdzīgu citu apvainošanu, jo īpaši izskata dēļ.

Tik maz komentāru pēc būtības.

Atbildēt

Tieši tā!

09.02.2024. 21:17

»

Atliks kremlī pažvadzināt ieročus un atkal pārģērbsies gaisā


Jo mazāk krievu, jo labāk.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...