Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rusists

22.02.2024. 18:37

»

zi ko

Tās rusistu muļķības - savārstījumus tu varēsi savējiem stāstīt, lai attaisnotu viņu noziegumus pret cilvēci un citas cūcības, pēc Nirnbergas2 pret Krievijas putinisko impēriju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas


Beidziet taču tiražēt šos murgus- rašiti, fašisti. Tie nav nekādi fasisti- tir ir visparastākie komunisti. Šie kropļiem līdz fašismam ka līdz mēnesim. Hitlers iekaroja Franciju- vai tur ir sagrautas pilsētas? Pirmie graveji bija agrīnie komunisti- komunāri, kas izpostīja Parīzes dievmātes katedrāli. Izbeidziet celt krievus debesīs un saukt par fašistiem. Musolīni kapā griežas kā vilciņš.

Atbildēt

Zeze

18.02.2024. 21:53

Stulbi skan. Krievu valodā ir vārdi, ka ietiecas pašā bītībā: russkij un rosijaņen. Mums ir kā ir - putra gan šā, gan tā.

Atbildēt

Roberts Raimo

18.02.2024. 16:17

Ja ir kas maksā, tad raksta ko pasūta...

Atbildēt

?!

16.02.2024. 17:41

»

zumis

Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā


O,jā,pie nagliem spēcīgas Bahusa cienītāju
tradīcijas----labais audzēknis......

Atbildēt

vice

16.02.2024. 16:44

»

zumis

Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā


Kirhenšteinam arī bija laba izglītība un "interesanti" radu raksti.

Ļatvijas klasika - "Pērkamā dvēselīte".

Atbildēt

zumis

16.02.2024. 14:56

»

VAU

tak šis vēl arī nodzēries.......jā jā iespējams,tavs


Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā...

Atbildēt

zi ko

14.02.2024. 14:37

»

Koreiva Imperial and Royal hause

Vispār krustneši mūs kopš 12gs okupeja un paverdzināja (Ašeradens),Ašeras ebreju cilts ,kuri kā Vācijas Izraelas svetās jaunavas Marijas (5,6 bērni)ordeña veidojumā,Vatikāna vadīti okupēja Eiropu,Baltiju...


Tās rusistu muļķības - savārstījumus tu varēsi savējiem stāstīt, lai attaisnotu viņu noziegumus pret cilvēci un citas cūcības, pēc Nirnbergas2 pret Krievijas putinisko impēriju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas.

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 12:41

»

zi ko

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifokācijas ir loģiska Nirnberga 2 pret Krieviju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija


Vispār krustneši mūs kopš 12gs okupeja un paverdzināja (Ašeradens),Ašeras ebreju cilts ,kuri kā Vācijas Izraelas svetās jaunavas Marijas (5,6 bērni)ordeña veidojumā,Vatikāna vadīti okupēja Eiropu,Baltiju.
Klotiña senći IESPĒJAMS arī (pa tēva līniju),jo bretoñi te bija noteitki (Sensorum),bet latviskotā variantā Klotiñš ir Clodiah, Izraelas karaļa Heroda lielá pectecis no Merovingiem ,tātad Jēzus Kristus +Marijas Magdalen pēctecis .
Jāskatās kā vińš izmanto mūsu gēnu banku,zinot ka baltieši ğenētiski predisponēti asins pastiprinātai aglutinácijai (recešanai,biezēšanai,trombozei),ar kā ziñu veikalos parādījusies poļu ražojuma rapšu eļļa ar E &K vit ,kā zináms K vit veicina asins recešanu ,der tikai hemofīliķiem.

Nu tie krustnešu pecteći nav aizmirsuši ka ar ziediem viñus te negaidija ,un pielieto tautas iznīcināŝanas bībele metodi :"jūs būsiet zemes sāls",ar koserēdāja Junkera 2011g.Briseles regulu par E535,E536 kalioFERROCIANĪDA pievienošanu sálij (sálītos produktos),īpaši bērnu ćipšos!

Kristietība vienmēr nākusi ar vīna pudeli rokā pa priekšu,jo tas ir vīndaru Noasa pēcteću (kaukāza tautas)biznes lai kurā kontinentā neatreastos,jo nodzirdītas tautas nevajag iekarot.
Ašeradens ar savu mamzelīti izrādot "Māja kañepes"jau piekopj jauno,marihuanas reklāmas stilu,seko līdzi laimetam,un izejvielas ,raż.process letāks par vīna darīŝanu.

Tá ka krievi nevienu nav okupejuši,PSRS izveidoja ebreja Džugašvilli grupejums,mēĝini melus nerakstīt ,lai tava dvēsele tajos nepinas un neiet zūdībā,netiksi ārā gadsimtiem no ŝkīstītavas.

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 12:09

»


Edgars Šenbergs LV teritorijā saskaitijis ap 40 tautu (cilšu )valodu,kurās etnonīmi,hidronīmi.
Vai nu te caurmigrējušo,iebrucēju valodas pa virsu pamatcilšu no Junnañas ķīnas senajai valodai,vai arī Baltijas areāls ir vieta ("pudeles kakliñš")no kuras atsāka pēc ledus laikkmeta civiizāciju mūsdienu tautas.
Dīvaini,kāpēc LV pāris objektu zikurāta arhitektūras stilā?

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 09:44

Vārds "crew""lūgšana,intensīvi lūgties",ko darīja mūsu krīvu Krīvs ar Vaidelošiem zem ozoliem pie mūžīgā uguns « пал,degšana,",( no tā eksotiskie etnonīmi "Palmas,Palmu iela" ) nozīmi interpretė Edgars Šēnbergs ,Sensoru 2.
Krievs nav tautība bet pagānu ("bagānu" -dārzkopju ,bengāļu val.)reliğija,dzīvesveids.
Vēl senā grieķu valodá "krios" (кривь) a variety of "chicpe","pupas"kuras tiešām audzēja,lietoja uzturā baltu ciltis.
Vēl grieķu val " krio-nodolis",iespējams paleeogrieķi kristieši ir aplikuši mūs ar nodokļiem ,indoirāñu(bengāļu),ķīnas Sun dinastijas pēcteću,kuri šeit pirmie apmetās pēc ledus laikmeta.
Visi etnonīmi "Putras"ir no bengāļu val."dēls",no grauda atŝķelts putraimińš😁,ar8 Kariñš ir no bengāļiem,tikai caur Krievijas teritoriju migrējot kļuvis Kharino kutūrai piederīgs árietis.
Baltijā audzēti ne tikai rīsi (orīsi),bet Engurē arī vīnogas ,jo tá līdz šai dienai tās deve bengāļi (galli).

P.S.Kultūras ministrija,validnieki ,sáciet lūdzu risināt šo "krievu" jautājumu,lai izbeigtu vietejo Ancient balts diskrimināciju

Atbildēt

homo erectus

13.02.2024. 22:54

Ja kāds krievs ir Latvijā dzimis, vai ir dzimis ārzemēs bet vēlas latvietis būt, un ja viņa ģimenes valoda ir latviešu, tad viņš ir latvietis.

Atbildēt

zi ko

13.02.2024. 17:44

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifokācijas ir loģiska Nirnberga 2 pret Krieviju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija.

Atbildēt

Quo vadis?

13.02.2024. 12:32

»


Jūsu teksti jau smaržo pēc panta.
Pēc kāda laika no tiem super tīrajiem nacisti izveidosies.
Esiet uzmanīgs vismaz savā runā, jo domāt aizliegt jums nevar. Lai gan būtu vērts.
Par vienu tīradni mazāk.

Atbildēt

vice

13.02.2024. 09:49

»


Tradicionālais: uzpirkts "diplomētais" tukšpauris-mākslinieks!!!

Atbildēt

13.02.2024. 02:21


Piedāvāt sajaukt baltus tīrus latviešus
ar tiem pretīgajiem puscilvēkiem no izgāstuves ?

Autors ir tautas ienaidnieks.

Atbildēt

vice

12.02.2024. 15:08

Vēl viens "diplomēts" tukšpauris - mākslinieks!!!

Atbildēt

Žirgagalva

11.02.2024. 00:19

Šitais murgs no paralēlās pasaules ir sadzejots par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

10.02.2024. 21:35

»

kosmopolītiskajiem cionistiem

tautas ar to nacionālo lepnumu ir iemesls konfliktiem savu mērķu sasniegšanai


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

aidiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

tāpēc ,,vicei,, ir izvēle skriet ar pieri sienā

nevajag par citiem ,spriest pēc sevis , galvā nabagais !

tikai tāpēc ,ka Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

būtiski ir tas , ka ,,vice,, ir lētticīgs ,stulbenis un aidiots

piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Atbildēt

brunis

10.02.2024. 20:48

Mārtiņš tā naivi kaut ko uzrakstījis... Ja ar krievu pasaules ambīcijām tik viegli varētu tikt galā, tad nebūtu krievu fašistu revanšisma karš Ukrainā un bijušajās krievu pasaules kolonijās rusifikācijas - lielkrievšovinistu - impēristu problēma jau būtu piemirsta. Starp citu, Latvijā, manuprāt, tikai tāpēc līdz šim bija relatīvs miers, ka latvieši de facto krievu pasaulei pakārtojās - runāja po ruski - muļķīgi smaidīja un izlikās, ka nekas nenotiek un viss ir kārtībā... Bet krievu pasaule gatavojās x stundai un tagad tikai varonīgā ukraiņu armija un NATO Latviju pasargā no putinistu terora. Starp citu, lojāliem krievvalodīgajiem vienmēr ir iespēja ar darbiem pierādīt savu lojalitāti - nostāties pret krievu impēristu interesēm un aizstāvēt latviešu tautas intereses un tādus krievvalodīgos latviešu tauta vienmēr ar sajūsmu ņems pretī un viņiem uzticēsies.

Atbildēt

Jankavs

10.02.2024. 20:35

Mārtiņam Vaivaram varētu daļēji piekrist, ja Latvijā būtu kādi 5 - 10% krievvalodīgie... Tad viņus kaut kā varētu tādā veidā integrēt, asimilēt un daļa no viņiem (ne jau visi) vēlētos kļūt par nesavtīgiem latviešu tautas interešu aizstāvjiem. Ja dēļ okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām ir tāds krievvalodīgo %, kā tagad, tad es, piemēram, nevaru iedomāties, kā bez vēršanās pie starptautiskas tiesas, lai tā palīdz tikt galā ar tā Krievijas - PSRS nozieguma - okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām, ar to var tikt civilizēti galā.

Atbildēt

!!!

10.02.2024. 18:04

»

Tev ir dvēsele?

Nē,Tu esi dvēsele ,kurai ir ķermenis


Vispatiesākais komentārs.

Atbildēt

Skaidrs.

10.02.2024. 16:05

»

!!!

Apavs ir priekšmets,manta,tieši tāpat kā persona ir lieta,vergs kam vajadzīgs aizbildnis,piemēram,valsts


Tāpēc tu stādījies priekšā ar diagnozi,ka esi pastala.

Atbildēt

!!!

10.02.2024. 16:00

»

Apavs

ir cilvēks


Apavs ir priekšmets,manta,tieši tāpat kā persona ir lieta,vergs kam vajadzīgs aizbildnis,piemēram,valsts.

Atbildēt

kosmopolītiskajiem cionistiem

10.02.2024. 15:54

tautas ar to nacionālo lepnumu ir iemesls konfliktiem savu mērķu sasniegšanai

sajaucot tautas kopā

arī tagad ar mākslīgi finansētu migrāciju

Atbildēt

Apavs

10.02.2024. 15:16

»

?

Cilvēka pasē vai personas pasē


ir cilvēks?

Atbildēt

?

10.02.2024. 15:02

»

Tev

Pases bildē redzama pastala


Cilvēka pasē vai personas pasē?

Atbildēt

Tev

10.02.2024. 15:00

»

diagnoze

Pastala


Pases bildē redzama pastala?

Atbildēt

Varonīgie krievi

10.02.2024. 14:31

»

!

Atrodi kaut vienu pastalu kurš atzīs sevi par vainīgu notiekošajā.Nē,pastala vainos krievus un melos,melos


https://inforesist.org/vchera-okkupanty-nanesli-udary-po-harkovu-shahedami-po-zhilym-domam-lyudi-sgoreli-zazhivo/

Atbildēt

ha ha ha

10.02.2024. 11:57

»

Quo vadis?

Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību...


Atrodi kaut vienu krievu okupantu, kurš atzīs sevi par vainīgu, tie nekad un ne pie kā nav vainīgi, un vienmēr melos, ka neko nav zinājuši. Vienīgais izņēmums varētu būt "vori v zakoņe", bet tā ir īpaša mazskaitlīga kategorija, kam nav nekāda sakara ar tumsonīgo daudzmiljonu gopņiku/šarikovu ordu.

Atbildēt

Īsa atmiņa vai nu atmiņas vispār nav

10.02.2024. 11:36

»

Quo vadis?

Man ir tikai viena idejai, kurai sekoju - humānisms...


... kamēr viņi nepierāda pretējo.

40.gada okupācija, sarkanie poļitruki, gulags, 50 gadu genocīds pret latviešu etnosu (pārkrievotie bija savējie). Meli un ārprāta krāpšana pēc 90tā, ko pārsvarā veica ar pārkrievoto rokām, bet zem kremļa bandītu jumta.
Grūti iedomāties kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi.

Bet man ir cits skaidrojums. Ja tevi ieliek cietumā pie noziedzniekiem un tu tiešām esi vainīgs, tad tu pārējos noziedzniekus sauc par savējiem. Bet ja tevi cietumā iemet nevainīgu, apmelotu svešos noziegumos, tad taču tu nesauc pārējos cietumniekus par SAVĒJIEM.
Nav šaubu, ka pēc 80 gadus ilgušas okupācijas, ļoti daudzi pārkrievojās, jo tā bija vieglāk, tā varēja vairāk nopelnīt un dzīvot labklājībā, pārkrievotiem nebija jābaidās no represijām un biznesa iznīcināšanas. Pārkrievotiem neizjuka ģimenes, jo tie spēja pietiekoši labi sevi nodrošināt šajā bandītiskajā vidē, kurā apgrozījās visa kriminālā nauda, kontrabanda, korupcija un latviešiem noreiderētie uzņēmumi. Kāpēc lai dumjas meitenītes dzīvotu ar nabagu latvieti, ja ir iespēja dzīvot ar turīgu latviešu tautas nodevēju, kangaru dirslaizi, kuram uz pieres nav iededzināta zīme, ka šamais ir kangars.

Atbildēt

Quo vadis?

10.02.2024. 10:19

»

Kas esi?

Varbūt jūs nākat no mākslinieku, kultūras darbinieku, teātra cilvēku vides, kas dzīvo tālu no realitātes? Galvenais, sekot idejai, ko katrā laikā pasviež


Man ir tikai viena idejai, kurai sekoju - humānisms.
Es nepiekrītu, ka krievi būtu jāsauc par latviešiem.
Viņi ir mūsu krievi, ja viņi saka, ka ir krievi.
Viņi ir mūsu baltkrievi, ja viņi saka, ka ir baltkrievi.
Bet vispār - es visus saucu par mūsējiem, kamēr viņi nepierāda pretējo.

Atbildēt

vispār jau

10.02.2024. 09:47

noziedznieki mēdz turēties kopā, neievērojot tautības.
Cietumā vienā kamerā krievs un ebrejs. Krievs visu laiku staigā no viena gala uz otru. Ebrejs sēž un rezignēti noskatās. Pēkšņi krievs apstājas un saka: jūs, ebreji esiet gudri ļaudis. Vai tu man vari izskaidrot relativitātes teoriju? Ebrejs: nu, tas ir vienkārši. Redz, tu staigā, staigā, staigā, bet vienalga sēdi.

Atbildēt

Skops ziedotājs izrādās Kāmis pederastu propogandai

10.02.2024. 09:31

Partija · Veids · Vērtība · Persona · Datums · Kustība "Par!" Nauda, EUR 10.00, Mārtiņš Vaivars 010588-*****, 17.05.2023.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

10.02.2024. 08:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Kas esi?

10.02.2024. 08:23

»

Quo vadis?

Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību...


Varbūt jūs nākat no mākslinieku, kultūras darbinieku, teātra cilvēku vides, kas dzīvo tālu no realitātes? Galvenais, sekot idejai, ko katrā laikā pasviež?
Ierosinu aptaujāt krievus, vai viņi vēlas saukties par latviešiem.

Atbildēt

lauķis

10.02.2024. 07:34

»

Urlasģīmis

Ne tauta pret tautu,visi pret Moskovijas *kodi


Ne tauta pret tautu,visi pret zemcilvēkiem un deģenerātiem katrā tautā.Diemžēl deģenerātu īpatsvars ir vismaz 90% visā pasaulē.
Pirms iebilstat šim apgalvojumam mēģiniet spogulī paskatīties sev acīs.

Atbildēt

Urlasģīmis

10.02.2024. 03:43

»

Atliks kremlī pažvadzināt ieročus un atkal pārģērbsies gaisā


Ne tauta pret tautu,visi pret Moskovijas *kodi* !

Atbildēt

Quo vadis?

09.02.2024. 22:50

»

Pretīgi tiešām

Krievu okupantu apsēstajā un sarkano kalabarantu sagrābtajā Latvijā, kur valdošā iekārta ir korupcija un noziedzība, normālas cilvēcīgas attiecības ir utopija


Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību.
Mēs neprotam sarunāties. Bet to var iemācīties.
Neatkarīgi, kas pie varas. Un pie varas esošiem pārsvarā nav tautību. Mēs taču viņus nedalām tautībās. :) Gan latvietim, gan krievam zaglis pie varas ir un paliek zaglis.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.02.2024. 22:37

»

Bravu, laptja ! Izcils piedāvājums īstenā orku gaumē.

Pieņemsim, tavu krieviju okupē, tavu vectēvu nošauj, tavus vecākus aizsūta uz koncentrācijas nometni, īpašumus ar zemi, darba rīkiem un zirgiem nodod kolhazam lietošanā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas locekļu" publiskotā proponējuma "atklāta vēstule "valsts drošības padomei" (VDP), saeimas "nacionālās drošības komisijai" (NDK) i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
'A, možka (pat) - dot bietē' taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka 'pālī' smagā,
Man smadzeņ.podu 'ļerga' dragā,
Un "plastmasnieka" 'ģiftes' tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letōņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "no(g)rauts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet – SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pretīgi tiešām

09.02.2024. 21:57

»

Quo vadis?

Tā kā Lato man neļauj ielikt visu manu viedokli, tad īsumā - ļoti patika raksts...


Krievu okupantu apsēstajā un sarkano kalabarantu sagrābtajā Latvijā, kur valdošā iekārta ir korupcija un noziedzība, normālas cilvēcīgas attiecības ir utopija.

Atbildēt

Quo vadis?

09.02.2024. 21:45

»

Vai ne?

Esi kosmopolīts - bez rases, nacionalitātes un dzimuma! Apsveicu! Visi citi tev ir pretīgi


Maldies.
Es ne par cilvēku, ka tas pretīgs.
Es par viņu attieksmi, par stilu, par bezjēdzīgu citu apvainošanu, jo īpaši izskata dēļ.

Tik maz komentāru pēc būtības.

Atbildēt

Tieši tā!

09.02.2024. 21:17

»

Atliks kremlī pažvadzināt ieročus un atkal pārģērbsies gaisā


Jo mazāk krievu, jo labāk.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...