Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roza Luksemburga

14.04.2020. 15:20

100% piekritu rakstam. Ne viens pie pilna prata esoss cilveks tacu nevar noticet , ka visas pasaules ekonomiska masiina tika aptureta, lai izglabtu no naves kadus tukstosus vécu cilveku. Bet tad iesledzas Orvela aprakstitais krimstops un visabsurdakais apgalvojums klust ticams .

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 23:44

»

konkrēti

Kāpēc tu uzskati, ka tev būtu īpašas tiesības braukalēt četreiz lētāk nekā tavam darba kolēģim, kurš paralēli algai nesaņem vēl arī pensiju? Jūties kaut kāds īpašais


Tikai apstiprini manu pēdējo teikumu. Nu ceri, ka nomirsi jauns un spēka pilns. Savu pensiju esmu nopelnījis ar savu darba mūžu. Labprāt nestrādātu un dzīvotu no pensijas, ja vien LV savulaik silei nepietuvinātajiem tas būtu iespējams. Jau šobrīd es saņemu mazāku algu par kolēģiem, jo pensionāri maksā nodokli no pirmā centa. Tālab nejūtos īpašs, vienkārši esmu par sociāli atbildīgu valsti. Dažs labs jau vecīšus vispār vestu ragutiņās ziemā uz mežu.

Atbildēt

amerikanu svammei starptautiski

01.04.2020. 04:19

Pirma Krievijas lidmasina ar humanitaro palidzibu nosutita uz asv.ta ir Krievijas pateiciba par asv sankcijam un ebreja,,magnitcka sarakstu,,.dievs visu redz !

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 01:22

»

Ak

Kādi vēl nacionāļi? Rīgā varu ir pārņēmusi Attīstībai/PAR, no VARAM ministrs ir Juris Pūce. Pat izmantoja tagad momentu, lai atlaistu izpilddirektoru un ieliktu savējo. Tā dāmītd noteikti saistīta ar Pūces partiju...


Konkrēti es esmu strādājošs pensionārs, kas braukalē tikai uz darbu un pēc tam mājup. Interesanti, kā manas biļetes cenas četrkāršošana palīdzēs cīnīties pret kroņa vīrusu. Varu tik pateikt, ka sociālais genocīds notiek ar daudzu latviešu piekrišanu, naivi cerot, ka viņi paši nekad nekļūs veci un nevarīgi.

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 01:13

»

Ak

Kādi vēl nacionāļi? Rīgā varu ir pārņēmusi Attīstībai/PAR, no VARAM ministrs ir Juris Pūce. Pat izmantoja tagad momentu, lai atlaistu izpilddirektoru un ieliktu savējo. Tā dāmītd noteikti saistīta ar Pūces partiju...


Tevis minētā partija neko nevarētu īstenot neatrodoties koalīcijā ar pārējām t.s. latviešu partijām. Lēmums nekādi nav saistīts ar kroņa vīrusu, bet ir visas valsts sociālā genocīda turpinājums galvaspilsētā, kuru līdz šim izdevās daudz maz piebremzēt.

Atbildēt

švamme

31.03.2020. 22:37

Pēdējais, ko šodien atradu: krievu laiku bērnu vakcīna BCG (БЦЖ), kura tika uzskatīta par prettuberkulozes v. iespējams ļaus pārslimot šo vīrusu vieglā formā. Tā ir vakcīna pret plaušu dažādiem iekaisumiem (broad protection to respiratory infections).
Saite uz pētījumu-
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.24.20042937v1?fbclid IwAR3S4RcwUlXR8ZlXnSAOHyjGlDxISBj47tTQ-uBSPAQKBjAHEjF4LxB-mzo

Atbildēt

švamme

31.03.2020. 19:20

»

švamme

Nu pagrūti 25 minūtes divos teikumos izlikt, jo viņš tur katru padomu pamato ar loģiku un savu pieredzi...


aizmirsu piebilst, ārsts saka, ka neatkarīgi no saslimušajiem jūsu rajonā, tas vīruss esot PILNĪGI visur, pēc tāda principa arī jārīkojas. Galvenais, rokas.

Atbildēt

švamme

31.03.2020. 19:16

»

Vai

Vai varētu no sižetā teiktā palūgt īsu konspektu? Paldies


Nu pagrūti 25 minūtes divos teikumos izlikt, jo viņš tur katru padomu pamato ar loģiku un savu pieredzi.
Īsumā tā doma ir, ka pilienu ceļā inficējas, ja nu gluži kāds sejā jums iešķauda.
Galvenais inficēšanās ceļš esot caur rokām, pieskaroties sejai, caur visām gļotādām (acīm, degunu muti).
Tātad - maskas loma ir tikai atturēt jūs no sejas aizskaršanas, citu funkciju maskai nav. Cita lieta, ja mājās ir slimais, tad tam slimniekam ir jānēsā maska, lai neizšķaidītu to vīrusu bezjēgā.
Tātad galvenie principi, lai nesaslimtu: ejot publiskās vietās: ievērot distanci, galvenā uzmanība uz rokām:
dezinficēt ar sp. šķīdumiem pēc publisku priekšmetu aizskaršanas, mazgāt pēc atgriešanās (priekšmetus, ko jūs atnesat mājās, pēc iespējas dezinficēt virsmas ar 70% alkoholu, hlora šķīdumu vai UV stariem), var lietot gumijas cimdus.
Galvenais princips: NEPIESKARTIES SEJAI PUBLISKĀS VIETĀS, bet pēc atgriešanās pirmkārt mazgāt rokas. Virsdrēbes lomu nespēlējot. (mana doma, ka apavu zoles ar varētu nomazgāt)
Tas jau esot pierādīts, kā galvenais infekcijas izplatīšanās ceļš caur jūsu rokām uz jūsu gļotādām.
Atsevišķs punts ir stiprināt imunitāti visiem jums pieņemamiem paņēmieniem.

Atbildēt

Ak

31.03.2020. 17:50

»

Viedais

Rīgā varu sagrābušie nacionālie iznireļi (kas pirms iepriekšējām vēlēšanām solīja sabiedrisko transportu par brīvu) tagad, kad sociālā situācija jau tāpat ir dramatiska atcēluši atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, 3. grupas invalīdiem, ČAES seku likvidētājiem, par 75 gadiem vecākiem u.c. Būs...


Kādi vēl nacionāļi? Rīgā varu ir pārņēmusi Attīstībai/PAR, no VARAM ministrs ir Juris Pūce. Pat izmantoja tagad momentu, lai atlaistu izpilddirektoru un ieliktu savējo. Tā dāmītd noteikti saistīta ar Pūces partiju.
Savukārt sab.transporta atlaides ir patreiz atceltas, lai samazinātu skolēnu un pensionāru braukalēšanu. Un tas ir pareizi! Tieši viņiem šajā laikā ir jāsēž mājās.

Atbildēt

ha-ha

31.03.2020. 14:47

Nevajag aizmirst par 4.maija vilkiem aunu kažociņos,kuri savus ilkņus parāda katrai aitiņai,kura uzdrošinās šos aunus uzskatīt par sava pulka biedriem.Cik šādas aitiņas briesmīgos ilkņus ieraugot ir pametušas ganāmpulku?Varbūt vīruss aizdzīs vilkus bez kažokiem atpakaļ mežā?

Atbildēt

Vaira3000

31.03.2020. 14:20

Tiklidz textaa paradijaas jedziens "informativais lauks", skaidrs, ka talak var nelasiit.

Atbildēt

no Rīgas

31.03.2020. 13:42

»

Zeze

Raksts labs. Komentāri vairumā pastulbi. Turpiniet baidīties, tauta


Bravo, pilnībā piekrītu!

Atbildēt

!

31.03.2020. 13:34

»

jautaajums

Cik ticami ir šie dati


No smēķēšanas neviens vēl nav nomiris! Tad arī pārējie dati nav vērā ņemami!

Atbildēt

Vai

31.03.2020. 13:26

»

švamme

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem...


Vai varētu no sižetā teiktā palūgt īsu konspektu? Paldies!

Atbildēt

Janka

31.03.2020. 13:14

Vai balto dzidro raža šogad būs?

Atbildēt

mp

31.03.2020. 11:26

»

Interesanti

Pēc https://www.worldometrs.info datiem ŠOGAD pasaulē miruši


nesamērīga reakcija tieši uz šo vīrusu, tieši šobrīd un visā pasaulē vienādi un jautājums - kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Aināram

31.03.2020. 11:18

Tev, Ainār, ir gudras domas, bet tev nav iemaņu sakarīgi rakstīt, kas ir māksla - apraksti vienu tēmu un nemētājies pa brikšņiem. Bet ja vienā rakstā un pa kripatai gribas izteikt visas savas prāta plūsmas, lasītājs tevi nesapratīs.

Vairumā cilvēki ir (1) nedomājošas būtnes, neiedzilinās notikumu, secību un sakarību jēgā un saturā; (2) vairums ierēdņu ir iedzīti bezatbildībā, kuriem neļauj spriest un atbildēt pašiem vai paši ir bezatbildīgi, gļēvi un ar savu darbību šo pazīmju kopumā taisa noziedzīgus likumus, nepieņem pareizus lēmumus - tas ir, ieslīgst zvēru teorijā - "birokrātijā", kur netieši noslēpj savu šizofrēniju, gļēvumu, noziegumus un kļūst nemanāmi kā vainas subjekti, kur vistiešāko vainu nodara nomenklatūra.

Atbildēt

Tu Hitlers

31.03.2020. 11:04

»

Dabas likums

Ja cilveks ir vecs ar daudzam kaitem, tad nevajag vinu maksligi ar visadam zalem un medicinas iekartam uzturet pie dzivibas. Tapat no tadas dzives nekada prieka nav. Man rados sievieti paralizeja, guleja uz gultas un daudz neko nesaprata- darzenis. Meita mocijas tris gadi, kopa lidz nomira. Aiz bezceribas...


Tur kur ir cilvēku cieņa neatkarīgi no vecuma, tur ir veselība, tur ir dzīves garums, tur ir saulaina daba un dzīve. Tu slepkavnieciski domājošs, esi cilvēkēdājs un nelaimju nesējs, kurš pats saņems bargu sodu, bargu likteni, ko nevienam nekad nenovēlu. Atceries manus vārdus.

Atbildēt

Es Jums prasu ,kapec Skripali ir pavisam aizmirsti ?

31.03.2020. 08:36

»

Globalists

Hehe, tak varas krīze, vai nejūtat. ASV iroču veikali tukši izpirkti, kā jums šķiet ko Trampa kungs var iebilst ja pilsoņi izpērk ieročus. Būtu mums tāda iespēja, šaubos vai OIK un tt. būtu iespējams...


brexit nosledzies,korona viruss traki izplatas,Greta Tumberga atsakusi skolas gaitas,Bet kas ir noticis ar Skripaliem es jums konkreti prasu ?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

31.03.2020. 08:02

»

fakts

By 24 March, almost 7,000 people in the province of Bergamo had tested positive for COVID-19, and more than 1,000 people had died from the virus...


Skat. lejāk manu rakstīto tieši par Bergamo!

Tā nav nejaušība, ka viens no akūtākajiem epicentriem ir tieši tur. LV nekas tāds nedraud. Tiesa, LV draud cita lieta, pretēja tam, ka dolāri nav ēdami. LV nebūs tugriku, par ko ēdamo nopirkt.

Labā ziņa - pāri 113 tk no šī draņķa jau ir izārstējušies. DK lēnām ver vaļā ikdienas aktivitātes.

Interesanti, kādi statistikas dati būs Nīderlandē un Zviedrijā, kur piekopj pilnīgi citu pieeju.

Atbildēt

Adīna

31.03.2020. 07:27

Nav jau tikai korona vīruss vien, kas apdraud vairāk slimos un vecos. Apmēram pirms 10 gadiem plosījās rota vīruss, kas visbīstamāks bija bērniem. Vajadzētu nākt pie saprašanas, ka iedzīvotāju cieša koncentrācija pilsētās ir pie vainas... Un biežā tusēšanās un ceļošana...
Nezinu, vai mums jāsamierinās ar to, ka vienkārši jāpārslimo visādas, arī dienvidu apgabaliem raksturīgas slimības.

Atbildēt

Dabas likums

31.03.2020. 06:20

»

cilveks444

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc...


Ja cilveks ir vecs ar daudzam kaitem, tad nevajag vinu maksligi ar visadam zalem un medicinas iekartam uzturet pie dzivibas. Tapat no tadas dzives nekada prieka nav. Man rados sievieti paralizeja, guleja uz gultas un daudz neko nesaprata- darzenis. Meita mocijas tris gadi, kopa lidz nomira. Aiz bezceribas un stresa nodzeras un tagad nomira. Ja butu viruss mati noplavis, tad ta nenotiktu

Atbildēt

tikai

31.03.2020. 05:04

»

Interesanti

Pēc https://www.worldometrs.info datiem ŠOGAD pasaulē miruši


No visiem iepriekšminētajiem cēloņiem mirušo skaits nedubultojas katrās 7 dienās! Mirušo skaits
17.martā 7174
24.martā 17234
30.martā 35000
Turpinot tādā tempā līdz septembra beigām cilvēku uz Zemes vairs nebūtu.

Atbildēt

Globalists

31.03.2020. 03:36

Hehe, tak varas krīze, vai nejūtat. ASV iroču veikali tukši izpirkti, kā jums šķiet ko Trampa kungs var iebilst ja pilsoņi izpērk ieročus. Būtu mums tāda iespēja, šaubos vai OIK un tt. būtu iespējams.
Lai gan, kur aitas.... Džonsons, no sākuma spirinājas kautko, tikai, ai cik nevēlami zaudēt tikko iegūto atbalstu, nedod dievs... brexitam hana. Un tas pats lisijs krievs, ja tagad zaudētu atbalstu, nebūt vairs caram. Būtu "s kņazi, v grjazi". Nez kas šito sarīkoja, dieviņš, kitajoza, vai vēl tur kas. Bet nu sekas būs viennožimīgi...

Atbildēt

imis

31.03.2020. 03:31

Nevis krimstops,bet kadišstops, tagad ir tāds laiks ,kad katrs nacionālais plānprātiņš uzskata sevi par filozofu vismaz Sokrata līmenī, beidziet ražot savus suņa murgus!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.03.2020. 03:01

! PVO neiesaka maskas -

https://edition.cnn.com/2020/03/30/world/coronavirus-who-masks-recommendation-trnd/index.html

Atbildēt

Interesanti

31.03.2020. 02:13

Pēc https://www.worldometrs.info datiem ŠOGAD pasaulē miruši:
No alkohola 617 000
No smēķēšanas. 1 230 000
No vēža 2 000 000
No malārijas 240 000
No transporta negad. 332 000
COVID 19. 37 700

Atbildēt

Nekur ta amerikanu valdiba Latvija neliksies !

31.03.2020. 02:04

Latvija pec korona virusa epidemijas agri vai velu saksies NEPs(jauna ekanomiska politika) Ta notika pec 1917 gada bolseviku apversuma Krievija un pec Mao-ceduna kulturas revolucijas.vid rekets un varbut pats vid tiks likvidets,tiks atjaunota skaidras naudas lietosana pilna apmera,amerikai tiks pateikts skaidri un gaisi,ka ta slegt bankas Latvija nedrikst !

Atbildēt

!

31.03.2020. 01:58

»

švamme

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem...


ej tu rata ar savu asv un gaidi Putina organizeto Krievijas palidzibu !

Atbildēt

Viedais

31.03.2020. 01:24

Rīgā varu sagrābušie nacionālie iznireļi (kas pirms iepriekšējām vēlēšanām solīja sabiedrisko transportu par brīvu) tagad, kad sociālā situācija jau tāpat ir dramatiska atcēluši atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, 3. grupas invalīdiem, ČAES seku likvidētājiem, par 75 gadiem vecākiem u.c. Būs vēl trakāk! Lozungs "krievi nāk" vairs nelīdzēs, lai tādus izmēztu no varas uz visiem laikiem! Ikvienam plecs jāpieliek!

Atbildēt

Zeze

31.03.2020. 00:54

Raksts labs. Komentāri vairumā pastulbi. Turpiniet baidīties, tauta!

Atbildēt

licryl

31.03.2020. 00:40

»

Cyril

урод латыш


atbalstu

Atbildēt

fakts

30.03.2020. 23:03

By 24 March, almost 7,000 people in the province of Bergamo had tested positive for COVID-19, and more than 1,000 people had died from the virus.
Un tas viss uz nedaudz vairāk nekā miljons iedzīvotājiem! Turklāt dati ir jau nedēļu veci un šajā laikā kopā Itālijā tie auguši par "nieka" 50%

Gribētos Latvijā kādus 15000 saslimušo un 2000 mirušo, to skaitā savus draugus, radus vai varbūt sevi?

Atbildēt

fakts

30.03.2020. 22:59

»

švamme

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem...


Baiļu pandēmija būs pēcāk.Diemžēl neesat sapratusi ka dolāri nav ēdami.

Atbildēt

švamme

30.03.2020. 22:20

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem.
Tas baiļu ģenerātors nāk no austrumiem. Visur citur loģiskas rīcības diktēti piesardzības pasākumi. Tas, ka šie pasākumi ierobežo idiotu brīvību, mani maz uztrauc. Manas brīvības nav ierobežotas, savu ģimeni es sargāju pati un šie piesardzības pasākumi sakrīt ar maniem principiem. Tur kur cilvēka brīvības ir jau konstitucionāli ierobežotas, šie ierobežojumi tiek pasniegti par "tumšo/ļauno spēku" centieniem pakļaut viņu prātus. Nav jau arī viegli dzīvot pie sāna piedzērušam lācim ar granātu.
Bet visus piesardzības pasākumus uztvert caur konspirācijas prizmu - uzdzīt jums tādas bailes pa visām spraugām cenšas austrumiem. Arī viņiem 99% ir šāds viedoklis par visu šī vīrusa situāciju pasaulē (paskatiet intervijas uz ielām), JO viņiem ir informācijas vakuums un angažēto mēdiju "informācija".
Nez kāpēc, kur es dzīvoju, tādu baiļu nav, ir pašaizsardzības pasākumi un loģiskais saprāts. Pašai man pēc pārdzīvotiem traģiskiem notikumiem baiļu no nāves nav pilnīgi, bet tas nenozīmē, ka es ignorēšu piesardzību un skriešu uz infekcijas perēkļiem.
Aizvakar atradu pulmonologa ieteikumus (viss ir ārkārtīgi vienkārši), lai pasargātu sevi un ģimeni. Viņš ir NY hospitālī, katru dienu ar inficētajiem. Man šis video bija beidzamais piliens manas pārliecības glāzē, ka saprātīgie sevi pasargās, bet idioti izmirs, kā arī visas globālistu valstīm uzspiestās saistības tiks pārskatītas jaunā gaismā un šis ir tas lūzuma punkts aiz kura globālisti un liberasti vairs nekontrolēs pat savu vēdera izeju.
Ja neveras saite, YouTubē uzmeklējiet "Covid 19 Protecting Your Family Dr Dave Price 3 22 2020" (skatīt var sākt ar 4:45 līdz 30 min., tālāk viņš atbild uz jautājumiem)
https://www.youtube.com/watch?v 1P7x0dNQs_I&feature youtu.be&fbclid IwAR3DJjBBcFQWouFDAU_AzTqBj-FkXAMMrOyiaSUz2QdLfLC7gJYAqDXz-bE

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 21:45

Tad vēl - pie pašreizējās ekonomikas nolikšanas uz bremzēm un nozaru balstīšanas tādai grīļojošai "valstij" neizbēgami iestāsies defolts. Interesanti, vai par to kāds augšā domā?

Aizņemties drīz nebūs kur.
Oki, varbūt papīrīšus atkal padrukās.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 21:40

»

tikai

Tikai tas viss sabrūk, ja mirušo statistiku neizlīdzina uz visu Itāliju, bet ņem konkrētus infekcijas epicentrus...


Pirmkārt, tas nemaina statistiku pa vecuma grupām un papildus slimību skartajiem.

Tad vēl. Viens no asākajiem epicentriem Itālijā ir Bergamo. Bergamo ir liels iedzīvotāju blīvums un relatīvi liels vides piesārņojums. Un ir vēl trešā lieta, par ko runā šie paši šveicieši, bet skaļi nerunā (un arī nerunās!) citur - pagājušajā gadā daudzi Bergamo iedzīvotāji saņēma vakcīnas pret kaut kādu smadzeņu zarazu. Šveiciešiem ir pamatotas aizdomas (protams, nepierādāmas), ka iespējama tieša korelācija starp vakcīnas saņemšanu un organisma uzņēmību pret šo draņķi.

Atbildēt

fakts

30.03.2020. 20:56

Pašreizējo Latvijā reģistrēto inficēto skaitu Itālija pārsniedza 26.februārī, kad tas sasniedza 470 cilvēkus.

Atbildēt

nespēju gan saprast

30.03.2020. 20:42

»

Žulis

Kādēļ gan komentāros jautājumi būtu jāapskata tikai no politiskā skatu punkta? UN kas tas tāds "politiskais skatu punkts"? Diskusijai par doto tēmu ir jānotiek VISPUSĪGI. Tikai tā iespējams tuvināties patiesībai un diskusijai ir kāda jēga. Mani uzdotie jautājumi nav retoriski. Atbildes uz tiem dod iespēju...


"katrs atbilstoši savām zināšanām un izpratnei" var tikai neauglīgi pačalot...

Ka "tikai no politiskā" jūs te pateicāt nevis es !
Nevajaga mēģināt iebāzt manā mutē vārdus, kurus neesmu teicis !

Atbildēt

Jokohama

30.03.2020. 20:36

Cilvēki sevi paši ielika krātiņā! Globālā pārvalde rullē!

Atbildēt

vari pārāk nesapriecāties !

30.03.2020. 20:34

»

jaajaa

https://reminder.media/post/virusnoe-soznanie


tajā artiķelī ir patiesu faktu un misticisma fantāziju mikslis.
Pasniegts "zinātniskas valodas" stilā...

Atbildēt

Žulis

30.03.2020. 20:25

»

žuli !

komentāros apskata jautājumus no POLITISKĀ skatu punkta


Kādēļ gan komentāros jautājumi būtu jāapskata tikai no politiskā skatu punkta? UN kas tas tāds "politiskais skatu punkts"? Diskusijai par doto tēmu ir jānotiek VISPUSĪGI. Tikai tā iespējams tuvināties patiesībai un diskusijai ir kāda jēga. Mani uzdotie jautājumi nav retoriski. Atbildes uz tiem dod iespēju katram atbilstoši savām zināšanām un izpratnei spriest par rakstā aplūkoto tēmu. Ja Jūs to nespējat saprast, tad piedodiet par Jūsu dārgā laika izniekošanu.

Atbildēt

tikai

30.03.2020. 20:22

»

Pomeranču Vainadziņš

Nezinu, vai izdosies linku pievienot, bet Šveices mediķi apkopojuši, manuprāt, objektīvāko materiālu attiecībā uz pandēmiju


Tikai tas viss sabrūk, ja mirušo statistiku neizlīdzina uz visu Itāliju, bet ņem konkrētus infekcijas epicentrus.
Ir taču starpība vai 50 cilvēki dienā nomirst Latvijā vai, piemēram, Valkā.
Tāpat arī mirušo no gripas visas sezonas laikā salīdzināšana ar mirušo skaitu no koronavīrusa nepilnu divu mēnešu laikā.

Atbildēt

jaajaa

30.03.2020. 20:18

»

jājējam varu atgādināt, ka

VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem


...labi zini visu par visu ?...es nē...bet gribētos gan...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....