Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

30.03.2020. 20:16

»

jājējam varu atgādināt, ka

VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem


https://reminder.media/post/virusnoe-soznanie

Atbildēt

jājējam varu atgādināt, ka

30.03.2020. 20:14

»

jaajaa

...tā īsti raksta būtībā neiebraucu...bet autoram varu atgādināt, ka 8% viņa paša homo sapiens genoma sastāda vīrusu gēni...nevajag noniecināt to, ko mēs tā īsti nesaprotam...un uzmanīties par ļaunu nenāk


VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem
paša homo sapiens genoma fragmentiem !

Citādi - pa tavam iznāk, ka vīrusu ne no kā radījis baznīcas
iemīļotais vārdu savienojums - "Dievs, tas Kungs"... :)))

Atbildēt

Kāds

30.03.2020. 20:06

https://vimeo.com/user111240755/review/402281746/f943d14d96

Atbildēt

un kādas bailes

30.03.2020. 20:06

bailes idiotiem, gudrie zin, ka vīruss jāaptur

Atbildēt

tā gribas piestiept mums čekas 1984

30.03.2020. 20:05

jā mums ir č un trennūzenes, bet caurmērā jau te tomēr nav krievija

Atbildēt

žuli !

30.03.2020. 19:53

»

Žulis

Baiļu pandēmija. Te rodas jautājums: Vai tad raksta autors grib teikt ka tas vīruss ir nekaitīgs un visi pasaules virusologi mums melo? Un tie mirušo tūkstoši un masu kapi ir tikai žurnālistu izdomājums? Kā var salīdzināt gandrīz simts gadus atpakaļ sērgā mirušo procentus un mūsdienas? Ir taču cits ...


komentāros apskata jautājumus no POLITISKĀ skatu punkta !
Atbildes uz tehniskiem jautājumiem jāmeklē speciālajā literatūrā,
kā minimums vismaz vikipēdijā.
Spamot ar RETORISKIEM jautājumiem ir NECIEŅA pret lasītāja laiku !

Atbildēt

Tramps zvana Putinam

30.03.2020. 19:50

Vai Putins sutis Krievijas armijas medikus uz asv cinai pret korona virusa epidemiju ?

Atbildēt

A.K.

30.03.2020. 19:45

»

cilveks444

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc...


Noteikti neaicinu būt vieglprātīgiem, bet gan adekvāti un mierīgi novērtēt situāciju, kritiski uztvert informāciju, tās avotus, sekot tendencēm, vērtēt veikto pasākumu neoieciešamību, samērīgumu un rezultātus.Pats galvenais - salīdzināt ar slimību un mirstības statistiku atbilstošā laika periodā citos gados. Un vēl - pievērst uzmanību pašnāvību statistikai. Ir bažas, ka Latvijā tieši valdības veikto pasākumu un ekonomikas kolapses dēļ pašnāvību skaits varētu pieaugt, kas jau tāpat ir viens no augstākajiem pasaulē. Un vēl - aicinu tautu neķildoties, bet ar cieņu izdzīvot šo neparasto laiku.

Atbildēt

jaajaa

30.03.2020. 19:26

...tā īsti raksta būtībā neiebraucu...bet autoram varu atgādināt, ka 8% viņa paša homo sapiens genoma sastāda vīrusu gēni...nevajag noniecināt to, ko mēs tā īsti nesaprotam...un uzmanīties par ļaunu nenāk...:)

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 18:51

Nezinu, vai izdosies linku pievienot, bet Šveices mediķi apkopojuši, manuprāt, objektīvāko materiālu attiecībā uz pandēmiju:

https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/?fbclid IwAR1LPY-dSBm4IQPwiWKephO_eGW9_W8XZkNB1s1i5vPAGG4sFmmPmnKOZuQ

Atbildēt

cilveks444

30.03.2020. 18:11

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc visa spriežot kadri ir autentiski), tad skaidrs, pirmkārt, mums ir jāglābj savas un līdzcilvēku dzīvības, lai kas un ko perinātu pret mums. Lai kas būtu COVID-19 izcelsmes avots, lai kādi mērķi tam būtu uzdoti. Jo tā nav vienkārši dabiska cilvēku miršana no vecuma, tās ir kaites, kuras saasinās saistībā ar koronavīrusu, kā iznākumā cilvēki mirst. Mirst tie cilvēki, kuri vēl varētu dzīvot ilgi jo ilgi, ja vien ne valstu veselības aprūpju sistēmas kapacitātes dramatisks kritums. Ja cilvēce ir sasniegusi tādu līmeni medicīnā, ka cilvēki dzīvo daudz ilgāk nekā iepriekšējās paaudzes, tad tas nenozīmē, ka viņi ar varu ir jāgrūž kapā, lai teiktu – kam jānotiek, tas notiekas, šis jau vecs, tāpēc – prom!

Atbildēt

Žulis

30.03.2020. 17:56

Baiļu pandēmija. Te rodas jautājums: Vai tad raksta autors grib teikt ka tas vīruss ir nekaitīgs un visi pasaules virusologi mums melo? Un tie mirušo tūkstoši un masu kapi ir tikai žurnālistu izdomājums? Kā var salīdzināt gandrīz simts gadus atpakaļ sērgā mirušo procentus un mūsdienas? Ir taču cits līmenis tai medicīniskajai palīdzībai, ko cilvēki saņēma toreiz un tagad! Ir pavisam cits ārstnieciskās izpratnes līmenis un iespējas ārstēt vīrusu izraisītās infekcijas. Autors raksta, ka valdība it kā nepamatoti, aizbildinoties ar vīrusu, ierobežo mūsu brīvību.Bet ko raķsta autors vainos un no kā gaidīs palīdzību, ja šī sērga sāks nekontrolēti masveidā pļaut nost cilvēkus? Var jau teikt, ka tā nebūs tāpēc, ka tā nevar būt nekad. Taču domāju, ka valdība tos ierobežojumus ievieš tieši tādēļ, ka nevālas pārbaudīt praksē šī raksta autora teorijju par vīrusa mazkaitīgumu. Arī no Itālijas un Spānijas, kur cilvēki daudz neņēma galvā visus aizliegumus un brīdinājumus nekādas optimistiskās ziņas šobrīd nepienāk. Visbeidzot, būtu gan jāatšķir bailes no piesardzības. Bailes provocē uz neadekvātu rīcību. Piesardzība nozīmē veikt mērķtiecīgas darbības , lai sevi pasargātu. Domāju, ka to bailīgo mūsu vidū ir samērā maz. Taču apdraudējuma pārāka “optimizēšana” var cilvēkos radīt vēlmi attiekties no piesardzības pasākumiem. Bet piesardzība mūsu valsts bēdīgā medicīnas līmeņa un vājā sociālās aizsardzības nodrošinājuma apstākļos var daudziem glābt dzīvību. Starp citu, domāju ka tā patiesība par vīrusa kaitīgumu vai nekaitīgumu atklāsies Latvijā tuvākā mēneša laikā. Un tad vairs nevajadzēs tukši diskutēt.

Atbildēt

Tautas varas frontinieks

30.03.2020. 17:47

Kadišs uzskata, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) viņu aplaupījis, liekot maksāt nodokli par pārdotu nekustamo īpašumu. 2018. gada nogalē, kad VID "inkasso" kārtībā no viņa bankas konta noņēmis vairāk nekā 9000 eiro, jo viņš bija palicis valstij parādā kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu.

Atbildēt

viss apsnieg

30.03.2020. 17:43

81 gada vecumā mūžībā devies Nacionālā teātra ilggadējais režisors Mihails Kublinskis. Vīruss ne esot pie vainas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....