Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roza Luksemburga

14.04.2020. 15:20

100% piekritu rakstam. Ne viens pie pilna prata esoss cilveks tacu nevar noticet , ka visas pasaules ekonomiska masiina tika aptureta, lai izglabtu no naves kadus tukstosus vécu cilveku. Bet tad iesledzas Orvela aprakstitais krimstops un visabsurdakais apgalvojums klust ticams .

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 23:44

»

konkrēti

Kāpēc tu uzskati, ka tev būtu īpašas tiesības braukalēt četreiz lētāk nekā tavam darba kolēģim, kurš paralēli algai nesaņem vēl arī pensiju? Jūties kaut kāds īpašais


Tikai apstiprini manu pēdējo teikumu. Nu ceri, ka nomirsi jauns un spēka pilns. Savu pensiju esmu nopelnījis ar savu darba mūžu. Labprāt nestrādātu un dzīvotu no pensijas, ja vien LV savulaik silei nepietuvinātajiem tas būtu iespējams. Jau šobrīd es saņemu mazāku algu par kolēģiem, jo pensionāri maksā nodokli no pirmā centa. Tālab nejūtos īpašs, vienkārši esmu par sociāli atbildīgu valsti. Dažs labs jau vecīšus vispār vestu ragutiņās ziemā uz mežu.

Atbildēt

amerikanu svammei starptautiski

01.04.2020. 04:19

Pirma Krievijas lidmasina ar humanitaro palidzibu nosutita uz asv.ta ir Krievijas pateiciba par asv sankcijam un ebreja,,magnitcka sarakstu,,.dievs visu redz !

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 01:22

»

Ak

Kādi vēl nacionāļi? Rīgā varu ir pārņēmusi Attīstībai/PAR, no VARAM ministrs ir Juris Pūce. Pat izmantoja tagad momentu, lai atlaistu izpilddirektoru un ieliktu savējo. Tā dāmītd noteikti saistīta ar Pūces partiju...


Konkrēti es esmu strādājošs pensionārs, kas braukalē tikai uz darbu un pēc tam mājup. Interesanti, kā manas biļetes cenas četrkāršošana palīdzēs cīnīties pret kroņa vīrusu. Varu tik pateikt, ka sociālais genocīds notiek ar daudzu latviešu piekrišanu, naivi cerot, ka viņi paši nekad nekļūs veci un nevarīgi.

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 01:13

»

Ak

Kādi vēl nacionāļi? Rīgā varu ir pārņēmusi Attīstībai/PAR, no VARAM ministrs ir Juris Pūce. Pat izmantoja tagad momentu, lai atlaistu izpilddirektoru un ieliktu savējo. Tā dāmītd noteikti saistīta ar Pūces partiju...


Tevis minētā partija neko nevarētu īstenot neatrodoties koalīcijā ar pārējām t.s. latviešu partijām. Lēmums nekādi nav saistīts ar kroņa vīrusu, bet ir visas valsts sociālā genocīda turpinājums galvaspilsētā, kuru līdz šim izdevās daudz maz piebremzēt.

Atbildēt

švamme

31.03.2020. 22:37

Pēdējais, ko šodien atradu: krievu laiku bērnu vakcīna BCG (БЦЖ), kura tika uzskatīta par prettuberkulozes v. iespējams ļaus pārslimot šo vīrusu vieglā formā. Tā ir vakcīna pret plaušu dažādiem iekaisumiem (broad protection to respiratory infections).
Saite uz pētījumu-
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.24.20042937v1?fbclid IwAR3S4RcwUlXR8ZlXnSAOHyjGlDxISBj47tTQ-uBSPAQKBjAHEjF4LxB-mzo

Atbildēt

švamme

31.03.2020. 19:20

»

švamme

Nu pagrūti 25 minūtes divos teikumos izlikt, jo viņš tur katru padomu pamato ar loģiku un savu pieredzi...


aizmirsu piebilst, ārsts saka, ka neatkarīgi no saslimušajiem jūsu rajonā, tas vīruss esot PILNĪGI visur, pēc tāda principa arī jārīkojas. Galvenais, rokas.

Atbildēt

švamme

31.03.2020. 19:16

»

Vai

Vai varētu no sižetā teiktā palūgt īsu konspektu? Paldies


Nu pagrūti 25 minūtes divos teikumos izlikt, jo viņš tur katru padomu pamato ar loģiku un savu pieredzi.
Īsumā tā doma ir, ka pilienu ceļā inficējas, ja nu gluži kāds sejā jums iešķauda.
Galvenais inficēšanās ceļš esot caur rokām, pieskaroties sejai, caur visām gļotādām (acīm, degunu muti).
Tātad - maskas loma ir tikai atturēt jūs no sejas aizskaršanas, citu funkciju maskai nav. Cita lieta, ja mājās ir slimais, tad tam slimniekam ir jānēsā maska, lai neizšķaidītu to vīrusu bezjēgā.
Tātad galvenie principi, lai nesaslimtu: ejot publiskās vietās: ievērot distanci, galvenā uzmanība uz rokām:
dezinficēt ar sp. šķīdumiem pēc publisku priekšmetu aizskaršanas, mazgāt pēc atgriešanās (priekšmetus, ko jūs atnesat mājās, pēc iespējas dezinficēt virsmas ar 70% alkoholu, hlora šķīdumu vai UV stariem), var lietot gumijas cimdus.
Galvenais princips: NEPIESKARTIES SEJAI PUBLISKĀS VIETĀS, bet pēc atgriešanās pirmkārt mazgāt rokas. Virsdrēbes lomu nespēlējot. (mana doma, ka apavu zoles ar varētu nomazgāt)
Tas jau esot pierādīts, kā galvenais infekcijas izplatīšanās ceļš caur jūsu rokām uz jūsu gļotādām.
Atsevišķs punts ir stiprināt imunitāti visiem jums pieņemamiem paņēmieniem.

Atbildēt

Ak

31.03.2020. 17:50

»

Viedais

Rīgā varu sagrābušie nacionālie iznireļi (kas pirms iepriekšējām vēlēšanām solīja sabiedrisko transportu par brīvu) tagad, kad sociālā situācija jau tāpat ir dramatiska atcēluši atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, 3. grupas invalīdiem, ČAES seku likvidētājiem, par 75 gadiem vecākiem u.c. Būs...


Kādi vēl nacionāļi? Rīgā varu ir pārņēmusi Attīstībai/PAR, no VARAM ministrs ir Juris Pūce. Pat izmantoja tagad momentu, lai atlaistu izpilddirektoru un ieliktu savējo. Tā dāmītd noteikti saistīta ar Pūces partiju.
Savukārt sab.transporta atlaides ir patreiz atceltas, lai samazinātu skolēnu un pensionāru braukalēšanu. Un tas ir pareizi! Tieši viņiem šajā laikā ir jāsēž mājās.

Atbildēt

ha-ha

31.03.2020. 14:47

Nevajag aizmirst par 4.maija vilkiem aunu kažociņos,kuri savus ilkņus parāda katrai aitiņai,kura uzdrošinās šos aunus uzskatīt par sava pulka biedriem.Cik šādas aitiņas briesmīgos ilkņus ieraugot ir pametušas ganāmpulku?Varbūt vīruss aizdzīs vilkus bez kažokiem atpakaļ mežā?

Atbildēt

Vaira3000

31.03.2020. 14:20

Tiklidz textaa paradijaas jedziens "informativais lauks", skaidrs, ka talak var nelasiit.

Atbildēt

no Rīgas

31.03.2020. 13:42

»

Zeze

Raksts labs. Komentāri vairumā pastulbi. Turpiniet baidīties, tauta


Bravo, pilnībā piekrītu!

Atbildēt

!

31.03.2020. 13:34

»

jautaajums

Cik ticami ir šie dati


No smēķēšanas neviens vēl nav nomiris! Tad arī pārējie dati nav vērā ņemami!

Atbildēt

Vai

31.03.2020. 13:26

»

švamme

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem...


Vai varētu no sižetā teiktā palūgt īsu konspektu? Paldies!

Atbildēt

Janka

31.03.2020. 13:14

Vai balto dzidro raža šogad būs?

Atbildēt

mp

31.03.2020. 11:26

»

Interesanti

Pēc https://www.worldometrs.info datiem ŠOGAD pasaulē miruši


nesamērīga reakcija tieši uz šo vīrusu, tieši šobrīd un visā pasaulē vienādi un jautājums - kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Aināram

31.03.2020. 11:18

Tev, Ainār, ir gudras domas, bet tev nav iemaņu sakarīgi rakstīt, kas ir māksla - apraksti vienu tēmu un nemētājies pa brikšņiem. Bet ja vienā rakstā un pa kripatai gribas izteikt visas savas prāta plūsmas, lasītājs tevi nesapratīs.

Vairumā cilvēki ir (1) nedomājošas būtnes, neiedzilinās notikumu, secību un sakarību jēgā un saturā; (2) vairums ierēdņu ir iedzīti bezatbildībā, kuriem neļauj spriest un atbildēt pašiem vai paši ir bezatbildīgi, gļēvi un ar savu darbību šo pazīmju kopumā taisa noziedzīgus likumus, nepieņem pareizus lēmumus - tas ir, ieslīgst zvēru teorijā - "birokrātijā", kur netieši noslēpj savu šizofrēniju, gļēvumu, noziegumus un kļūst nemanāmi kā vainas subjekti, kur vistiešāko vainu nodara nomenklatūra.

Atbildēt

Tu Hitlers

31.03.2020. 11:04

»

Dabas likums

Ja cilveks ir vecs ar daudzam kaitem, tad nevajag vinu maksligi ar visadam zalem un medicinas iekartam uzturet pie dzivibas. Tapat no tadas dzives nekada prieka nav. Man rados sievieti paralizeja, guleja uz gultas un daudz neko nesaprata- darzenis. Meita mocijas tris gadi, kopa lidz nomira. Aiz bezceribas...


Tur kur ir cilvēku cieņa neatkarīgi no vecuma, tur ir veselība, tur ir dzīves garums, tur ir saulaina daba un dzīve. Tu slepkavnieciski domājošs, esi cilvēkēdājs un nelaimju nesējs, kurš pats saņems bargu sodu, bargu likteni, ko nevienam nekad nenovēlu. Atceries manus vārdus.

Atbildēt

Es Jums prasu ,kapec Skripali ir pavisam aizmirsti ?

31.03.2020. 08:36

»

Globalists

Hehe, tak varas krīze, vai nejūtat. ASV iroču veikali tukši izpirkti, kā jums šķiet ko Trampa kungs var iebilst ja pilsoņi izpērk ieročus. Būtu mums tāda iespēja, šaubos vai OIK un tt. būtu iespējams...


brexit nosledzies,korona viruss traki izplatas,Greta Tumberga atsakusi skolas gaitas,Bet kas ir noticis ar Skripaliem es jums konkreti prasu ?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

31.03.2020. 08:02

»

fakts

By 24 March, almost 7,000 people in the province of Bergamo had tested positive for COVID-19, and more than 1,000 people had died from the virus...


Skat. lejāk manu rakstīto tieši par Bergamo!

Tā nav nejaušība, ka viens no akūtākajiem epicentriem ir tieši tur. LV nekas tāds nedraud. Tiesa, LV draud cita lieta, pretēja tam, ka dolāri nav ēdami. LV nebūs tugriku, par ko ēdamo nopirkt.

Labā ziņa - pāri 113 tk no šī draņķa jau ir izārstējušies. DK lēnām ver vaļā ikdienas aktivitātes.

Interesanti, kādi statistikas dati būs Nīderlandē un Zviedrijā, kur piekopj pilnīgi citu pieeju.

Atbildēt

Adīna

31.03.2020. 07:27

Nav jau tikai korona vīruss vien, kas apdraud vairāk slimos un vecos. Apmēram pirms 10 gadiem plosījās rota vīruss, kas visbīstamāks bija bērniem. Vajadzētu nākt pie saprašanas, ka iedzīvotāju cieša koncentrācija pilsētās ir pie vainas... Un biežā tusēšanās un ceļošana...
Nezinu, vai mums jāsamierinās ar to, ka vienkārši jāpārslimo visādas, arī dienvidu apgabaliem raksturīgas slimības.

Atbildēt

Dabas likums

31.03.2020. 06:20

»

cilveks444

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc...


Ja cilveks ir vecs ar daudzam kaitem, tad nevajag vinu maksligi ar visadam zalem un medicinas iekartam uzturet pie dzivibas. Tapat no tadas dzives nekada prieka nav. Man rados sievieti paralizeja, guleja uz gultas un daudz neko nesaprata- darzenis. Meita mocijas tris gadi, kopa lidz nomira. Aiz bezceribas un stresa nodzeras un tagad nomira. Ja butu viruss mati noplavis, tad ta nenotiktu

Atbildēt

tikai

31.03.2020. 05:04

»

Interesanti

Pēc https://www.worldometrs.info datiem ŠOGAD pasaulē miruši


No visiem iepriekšminētajiem cēloņiem mirušo skaits nedubultojas katrās 7 dienās! Mirušo skaits
17.martā 7174
24.martā 17234
30.martā 35000
Turpinot tādā tempā līdz septembra beigām cilvēku uz Zemes vairs nebūtu.

Atbildēt

Globalists

31.03.2020. 03:36

Hehe, tak varas krīze, vai nejūtat. ASV iroču veikali tukši izpirkti, kā jums šķiet ko Trampa kungs var iebilst ja pilsoņi izpērk ieročus. Būtu mums tāda iespēja, šaubos vai OIK un tt. būtu iespējams.
Lai gan, kur aitas.... Džonsons, no sākuma spirinājas kautko, tikai, ai cik nevēlami zaudēt tikko iegūto atbalstu, nedod dievs... brexitam hana. Un tas pats lisijs krievs, ja tagad zaudētu atbalstu, nebūt vairs caram. Būtu "s kņazi, v grjazi". Nez kas šito sarīkoja, dieviņš, kitajoza, vai vēl tur kas. Bet nu sekas būs viennožimīgi...

Atbildēt

imis

31.03.2020. 03:31

Nevis krimstops,bet kadišstops, tagad ir tāds laiks ,kad katrs nacionālais plānprātiņš uzskata sevi par filozofu vismaz Sokrata līmenī, beidziet ražot savus suņa murgus!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.03.2020. 03:01

! PVO neiesaka maskas -

https://edition.cnn.com/2020/03/30/world/coronavirus-who-masks-recommendation-trnd/index.html

Atbildēt

Interesanti

31.03.2020. 02:13

Pēc https://www.worldometrs.info datiem ŠOGAD pasaulē miruši:
No alkohola 617 000
No smēķēšanas. 1 230 000
No vēža 2 000 000
No malārijas 240 000
No transporta negad. 332 000
COVID 19. 37 700

Atbildēt

Nekur ta amerikanu valdiba Latvija neliksies !

31.03.2020. 02:04

Latvija pec korona virusa epidemijas agri vai velu saksies NEPs(jauna ekanomiska politika) Ta notika pec 1917 gada bolseviku apversuma Krievija un pec Mao-ceduna kulturas revolucijas.vid rekets un varbut pats vid tiks likvidets,tiks atjaunota skaidras naudas lietosana pilna apmera,amerikai tiks pateikts skaidri un gaisi,ka ta slegt bankas Latvija nedrikst !

Atbildēt

!

31.03.2020. 01:58

»

švamme

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem...


ej tu rata ar savu asv un gaidi Putina organizeto Krievijas palidzibu !

Atbildēt

Viedais

31.03.2020. 01:24

Rīgā varu sagrābušie nacionālie iznireļi (kas pirms iepriekšējām vēlēšanām solīja sabiedrisko transportu par brīvu) tagad, kad sociālā situācija jau tāpat ir dramatiska atcēluši atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, 3. grupas invalīdiem, ČAES seku likvidētājiem, par 75 gadiem vecākiem u.c. Būs vēl trakāk! Lozungs "krievi nāk" vairs nelīdzēs, lai tādus izmēztu no varas uz visiem laikiem! Ikvienam plecs jāpieliek!

Atbildēt

Zeze

31.03.2020. 00:54

Raksts labs. Komentāri vairumā pastulbi. Turpiniet baidīties, tauta!

Atbildēt

licryl

31.03.2020. 00:40

»

Cyril

урод латыш


atbalstu

Atbildēt

fakts

30.03.2020. 23:03

By 24 March, almost 7,000 people in the province of Bergamo had tested positive for COVID-19, and more than 1,000 people had died from the virus.
Un tas viss uz nedaudz vairāk nekā miljons iedzīvotājiem! Turklāt dati ir jau nedēļu veci un šajā laikā kopā Itālijā tie auguši par "nieka" 50%

Gribētos Latvijā kādus 15000 saslimušo un 2000 mirušo, to skaitā savus draugus, radus vai varbūt sevi?

Atbildēt

fakts

30.03.2020. 22:59

»

švamme

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem...


Baiļu pandēmija būs pēcāk.Diemžēl neesat sapratusi ka dolāri nav ēdami.

Atbildēt

švamme

30.03.2020. 22:20

Kā nu kurš to uztver. Savu uztveri gan tu veido pats, ideālā - bez palīgiem.
Tas baiļu ģenerātors nāk no austrumiem. Visur citur loģiskas rīcības diktēti piesardzības pasākumi. Tas, ka šie pasākumi ierobežo idiotu brīvību, mani maz uztrauc. Manas brīvības nav ierobežotas, savu ģimeni es sargāju pati un šie piesardzības pasākumi sakrīt ar maniem principiem. Tur kur cilvēka brīvības ir jau konstitucionāli ierobežotas, šie ierobežojumi tiek pasniegti par "tumšo/ļauno spēku" centieniem pakļaut viņu prātus. Nav jau arī viegli dzīvot pie sāna piedzērušam lācim ar granātu.
Bet visus piesardzības pasākumus uztvert caur konspirācijas prizmu - uzdzīt jums tādas bailes pa visām spraugām cenšas austrumiem. Arī viņiem 99% ir šāds viedoklis par visu šī vīrusa situāciju pasaulē (paskatiet intervijas uz ielām), JO viņiem ir informācijas vakuums un angažēto mēdiju "informācija".
Nez kāpēc, kur es dzīvoju, tādu baiļu nav, ir pašaizsardzības pasākumi un loģiskais saprāts. Pašai man pēc pārdzīvotiem traģiskiem notikumiem baiļu no nāves nav pilnīgi, bet tas nenozīmē, ka es ignorēšu piesardzību un skriešu uz infekcijas perēkļiem.
Aizvakar atradu pulmonologa ieteikumus (viss ir ārkārtīgi vienkārši), lai pasargātu sevi un ģimeni. Viņš ir NY hospitālī, katru dienu ar inficētajiem. Man šis video bija beidzamais piliens manas pārliecības glāzē, ka saprātīgie sevi pasargās, bet idioti izmirs, kā arī visas globālistu valstīm uzspiestās saistības tiks pārskatītas jaunā gaismā un šis ir tas lūzuma punkts aiz kura globālisti un liberasti vairs nekontrolēs pat savu vēdera izeju.
Ja neveras saite, YouTubē uzmeklējiet "Covid 19 Protecting Your Family Dr Dave Price 3 22 2020" (skatīt var sākt ar 4:45 līdz 30 min., tālāk viņš atbild uz jautājumiem)
https://www.youtube.com/watch?v 1P7x0dNQs_I&feature youtu.be&fbclid IwAR3DJjBBcFQWouFDAU_AzTqBj-FkXAMMrOyiaSUz2QdLfLC7gJYAqDXz-bE

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 21:45

Tad vēl - pie pašreizējās ekonomikas nolikšanas uz bremzēm un nozaru balstīšanas tādai grīļojošai "valstij" neizbēgami iestāsies defolts. Interesanti, vai par to kāds augšā domā?

Aizņemties drīz nebūs kur.
Oki, varbūt papīrīšus atkal padrukās.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 21:40

»

tikai

Tikai tas viss sabrūk, ja mirušo statistiku neizlīdzina uz visu Itāliju, bet ņem konkrētus infekcijas epicentrus...


Pirmkārt, tas nemaina statistiku pa vecuma grupām un papildus slimību skartajiem.

Tad vēl. Viens no asākajiem epicentriem Itālijā ir Bergamo. Bergamo ir liels iedzīvotāju blīvums un relatīvi liels vides piesārņojums. Un ir vēl trešā lieta, par ko runā šie paši šveicieši, bet skaļi nerunā (un arī nerunās!) citur - pagājušajā gadā daudzi Bergamo iedzīvotāji saņēma vakcīnas pret kaut kādu smadzeņu zarazu. Šveiciešiem ir pamatotas aizdomas (protams, nepierādāmas), ka iespējama tieša korelācija starp vakcīnas saņemšanu un organisma uzņēmību pret šo draņķi.

Atbildēt

fakts

30.03.2020. 20:56

Pašreizējo Latvijā reģistrēto inficēto skaitu Itālija pārsniedza 26.februārī, kad tas sasniedza 470 cilvēkus.

Atbildēt

nespēju gan saprast

30.03.2020. 20:42

»

Žulis

Kādēļ gan komentāros jautājumi būtu jāapskata tikai no politiskā skatu punkta? UN kas tas tāds "politiskais skatu punkts"? Diskusijai par doto tēmu ir jānotiek VISPUSĪGI. Tikai tā iespējams tuvināties patiesībai un diskusijai ir kāda jēga. Mani uzdotie jautājumi nav retoriski. Atbildes uz tiem dod iespēju...


"katrs atbilstoši savām zināšanām un izpratnei" var tikai neauglīgi pačalot...

Ka "tikai no politiskā" jūs te pateicāt nevis es !
Nevajaga mēģināt iebāzt manā mutē vārdus, kurus neesmu teicis !

Atbildēt

Jokohama

30.03.2020. 20:36

Cilvēki sevi paši ielika krātiņā! Globālā pārvalde rullē!

Atbildēt

vari pārāk nesapriecāties !

30.03.2020. 20:34

»

jaajaa

https://reminder.media/post/virusnoe-soznanie


tajā artiķelī ir patiesu faktu un misticisma fantāziju mikslis.
Pasniegts "zinātniskas valodas" stilā...

Atbildēt

Žulis

30.03.2020. 20:25

»

žuli !

komentāros apskata jautājumus no POLITISKĀ skatu punkta


Kādēļ gan komentāros jautājumi būtu jāapskata tikai no politiskā skatu punkta? UN kas tas tāds "politiskais skatu punkts"? Diskusijai par doto tēmu ir jānotiek VISPUSĪGI. Tikai tā iespējams tuvināties patiesībai un diskusijai ir kāda jēga. Mani uzdotie jautājumi nav retoriski. Atbildes uz tiem dod iespēju katram atbilstoši savām zināšanām un izpratnei spriest par rakstā aplūkoto tēmu. Ja Jūs to nespējat saprast, tad piedodiet par Jūsu dārgā laika izniekošanu.

Atbildēt

tikai

30.03.2020. 20:22

»

Pomeranču Vainadziņš

Nezinu, vai izdosies linku pievienot, bet Šveices mediķi apkopojuši, manuprāt, objektīvāko materiālu attiecībā uz pandēmiju


Tikai tas viss sabrūk, ja mirušo statistiku neizlīdzina uz visu Itāliju, bet ņem konkrētus infekcijas epicentrus.
Ir taču starpība vai 50 cilvēki dienā nomirst Latvijā vai, piemēram, Valkā.
Tāpat arī mirušo no gripas visas sezonas laikā salīdzināšana ar mirušo skaitu no koronavīrusa nepilnu divu mēnešu laikā.

Atbildēt

jaajaa

30.03.2020. 20:18

»

jājējam varu atgādināt, ka

VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem


...labi zini visu par visu ?...es nē...bet gribētos gan...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...