Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

05.05.2021. 09:34

»

Autoram

Atbildigs nav Kariņş, bet ministri gidi u.c.no ielas, kā arï ļautińi, kas neievēro ierobeżojumus


Ja ierobežojumi ir neloģiski, tos neievēros.
Un vēlreiz - izlasiet rakstu un paturiet prātā, ka kustība ir dzīvība - un otrādi. Nekustīgs organisms atrofējas visādā ziņā.

Atbildēt

Peksis

04.05.2021. 05:48

Tu esi atbildigs par daudzu cilvēki Navi! Aizmirsi ko larkstēji tv?

Atbildēt

veiksmes stāsts

03.05.2021. 19:50

Toties mums ir manah*jvakcina punkts el vē. Kura starp citu šodien bija uzkārusies visu dienu.

Atbildēt

Regolds

03.05.2021. 16:02

»

Vērotājs

Skatījos interviju , kur LL saka ,ka vakcinējies ! :))) Patiešām ? Nevaru noticēt ,ka viņš ir tik naivs un domā ,ka covidvakcīnas ir vakcīnas


Visi normāli cilvēki ir vakcinējušies, vai vakcinēsies, nav tikai lumpeņi un dīvaiņi, arī ar mazu izglītību, kuriem visādi gobzemnieki kopā ar sazvērestību teoriju profesoriem, viskautko ir izstāstījusi...

Atbildēt

Antonijs

03.05.2021. 15:58

Jo tuvāk nāk vēlēšanas, jo Dj. Appisis aktīvāk gatavo augsni venspulnieka partijas atpakaņtikšanai. Aivarm všitais is kalpojis visu darba mūžu pēc 4 maija....

Atbildēt

Svētā boļševička

03.05.2021. 14:30

Kāpēc tad tikai Kariņa valdība atbildīga, ja tādas bija 100% visas valdības kopš tā saucamās, neatkarības pasludināšanas. Patiesībā tas bija kolaboracionistu un okupantu neatkarības sākums no Latvijas pilsoņu gribas, kuri gribēja beidzot atbrīvoties no okupācijas un okupantiem.

Atbildēt

03.05.2021. 12:10

»

?

atbildigs par to ,ka nedibinaja vakcinesanas biroju


īsa atmiņa,Jums,"?"!

Atbildēt

vēlētājs

03.05.2021. 12:09

»

Mulķiem nevaru palīdzēt...

Tik ilgi, kamēr cilvēki nesajēgs, nesapratīs, ka mediju reklāmās nedrīkst klausīties, un ievēlēs visādus nederīgus deputātus, nekas nemainīsies! Arī vispār nebalsojot, mēs atbalstam mūsu "neaizstājamos parazītus". Varbūt mēģināsim arī padomāt, ne tikai stenēt


Pietiek,ja vēlēsanās nobalso viens simts plusotāju.Ievēl paši sevi,un miers.Tādā veidā nebūs dubultās uzmešanas,kad ievēlētie,atskatoties uz silto vietiņu,vēl dodas ministrēt (kā agad).Otrkārt,visiem skaidrs,kas noticis.

Atbildēt

Autoram

03.05.2021. 11:29

Atbildigs nav Kariņş, bet ministri gidi u.c.no ielas, kā arï ļautińi, kas neievēro ierobeżojumus.
Nesalidziniet musu dabiedribu ar Skandinăvijas sabiedribu!

Atbildēt

vaccine nation

03.05.2021. 11:01

Daudzu grāmatu autors Andreass Morics iztirzā vienu strīdīgu tēmu, atklājot vakcīnu mītu. Grāmatā “Vakcīn-nācija” autors atklāj visus vakcīnu melus - ka vakcīnas ir drošas un novērš slimības. Turklāt, viņš atklāj nenoliedzamus zinātniskus pierādījumus tam, ka vakcīnas mūsdienās ir saistītas ar visbiežāk sastopamajām slimībām.
Šī grāmata atklāj:
- Statistikas dati liecina, ka vakcīnas faktiski nekad nav izskaudušas infekciju slimības.
- Kā bērnības vakcīnas, gripas potes un cita veida potēšana sistemātiski iznīcina ķermeņa imūnsistēmu.
- Alerģiju, astmas, autisma, vēža, vēža diabēta(zīdaiņu un bērnības), nieru slimības, spontāno abortu, daudzu neiroloģisko un autoimūno slimību, pēkšņas zīdaiņu nāves sindroma(SIDS), un citu slimību(ekzēma, artrīts, skābes reflukss) masveida pieaugums lielā mērā ir saistīts ar vakcīnām.
- Kāpēc vakcinētiem bērniem ir par 120% vairāk astmas, par 317% vairāk ADHD(uzmanības deficīts un hiperaktivitātes sindroms), par 185% vairāk neiroloģisku traucējumu un par 146% vairāk autisma nekā tiem, kuri nav vakcinēti.
- Šokējošs fakts, ka lielākā daļa infekcijas slimību uzliesmojumu galvenokārt notiek pilnībā vakcinēto vidū.
- Vakcīnām trūkst ilgtermiņa drošības pārbaužu/testu, un par lielāko daļu vakcīnas blakusparādībām nekad netiek ziņots, lai aizsargātu vakcīnu ražotājus no atbildības.
Daudzus gadu desmitus mēs visi esam bijuši pārliecināti, ka vakcīnas ir izskaudušas visbriesmīgākās infekciju slimības, lai gan nav zinātnisku pierādījumu, kas apstiprinātu šo teoriju. Savukārt, zinātniskie dati atklāj, ka bērnu vakcīnas, gripas potes un cita veida potēšana ir atbildīgas par dabiskās imunitātes dramatisko pasliktināšanos miljoniem bērnu, pieaugušo un vecāka gadagājuma cilvēku vidū. Ar katru jaunu uzņemto poti imūnsistēma kļūst vājāka un neatgriezeniski sabojāta, tādējādi liekot pamatu potenciāli novājinošu slimību attīstībai nākotnē. Nonācis dziļi vakcīnu kartelī, autors atklāj nopietnus faktus, lai pierādītu, ka vakcīnu virzītāju stimuls ir peļņa nevis sabiedrības veselība.
https://www.amazon.com/Vaccine-nation-Poisoning-Population-Shot-Time/dp/0984595422

Atbildēt

03.05.2021. 10:51

Pēteris Apinis ir jau leģenda.
Vajadzētu sākt uzņemt seriālu vai mākslas filmu, biogrāfisku krimināldrāmu par Peķu.

Atbildēt

Vērotājs

03.05.2021. 07:36

Skatījos interviju , kur LL saka ,ka vakcinējies ! :))) Patiešām ? Nevaru noticēt ,ka viņš ir tik naivs un domā ,ka covidvakcīnas ir vakcīnas .
Interesanti secinājumi rodas ...

Atbildēt

sistēmai 50 gadu pieredze nepieļaut konkurenci

03.05.2021. 00:57

»

ES

Starp citu ZZS ir vienīgā sakarīgā partija, tāpēc jau šī banda nelaida viņus pie varas


Ja ZSS ir vienīgā sakarīgā partija, tad šaubu vairs nav Repše točno ir marsietis, bet par Zīgeristu brauca 100-200km balsot, lai dabūtu banānu ?!!
Ha ha hāāā .... sarkano smerdeļu ap'ordeņotie propogandoni vairs nejūt krastus.

Atbildēt

ES

02.05.2021. 23:23

»

maijs

SKAIDRS, KA ŠO RAKSTU DR RAKSTA NE KĀ DR, bet kā ZZS biedrs, jo ZZS ar atraugām saeimā rīt taisīs jaunu valdību


Starp citu ZZS ir vienīgā sakarīgā partija, tāpēc jau šī banda nelaida viņus pie varas.

Atbildēt

ESMAIJA

02.05.2021. 23:20

»

stebere

nevajag tā biedēt biedru knariņu- jau tā pārbiedēts visās bildēs un nesaidrajās runās. Dakterīša minētajam jau atbilība vienmēr ir ar vārdu un uzvērdu un tas nav kariņš. Citas saskaukas jau nevar sagrabināt, ja reizi pastalnieki savēlēja tādus Kaimiņa suņa būdas fbrikantus un becreīgu savtīgos bordānistus...


Manuprāt būtu jāveic apjomīga izmeklēšana, cik cilvēku mira, pēc kariņa pavēles pārtraukt citu slimnieku ārstēšanu un cik kļuva neārstējami, jo slimība tika ielaista. Tas skaitlis nav mazais un tā ir ļaunprātīga un plānota slepkavība, par kuru jāsaņem pienācīgs sods! Būtu labi, ja cilvēki atsauktos , jo ģimenes ārsti diez vai būs aktīvi līdzdzrboties, vismaz viena daļa ne.

Atbildēt

atbilde

02.05.2021. 23:11

»

Kirdikt

Labi ka jums prāta pietiek slavēt un aizstāvēt Latvijas izlaupitājus, postā iedzinējus un okupantu aizstāvjus


Izskatās, ka tieši jūs tas esat, kas pārstāv ŠO Latvijas iznīcinātāju kliķi. Es nekad nevienu slavas dziesmu neesmu kaut vienam no šīs bandas dziedājusi.

Atbildēt

Es

02.05.2021. 23:08

»

Atbildība

Labi, ka par neko nav jāatbild, var muldēt par 7 mēmajiem un izlikties dikti gudrs


Tas būtu par Reiru, kurš, liedzot uzņēmējiem strādāt, iemanās viņus nosaukt par nekonkurētspējīgiem? Apinis visu pasaka kā ir - dzīvība ir kustība.

Atbildēt

stebere

02.05.2021. 21:43

nevajag tā biedēt biedru knariņu- jau tā pārbiedēts visās bildēs un nesaidrajās runās. Dakterīša minētajam jau atbilība vienmēr ir ar vārdu un uzvērdu un tas nav kariņš. Citas saskaukas jau nevar sagrabināt, ja reizi pastalnieki savēlēja tādus Kaimiņa suņa būdas fbrikantus un becreīgu savtīgos bordānistus, par pavļutu jab;āk neko netet0 pietiek jau ar juhņevičas vārdu, kas izsaka visu.

Atbildēt

hghhghghghgh

02.05.2021. 20:41

Iedomājaties,kur mēs būtu,ja Gop Zems būtu pie p šprices?Sen jau kapos?

Atbildēt

Mulķiem nevaru palīdzēt...

02.05.2021. 19:30

»

дурак латыш

visi nevar par lauķiem palikt,pilsētniekus -izģērbs VID


Tik ilgi, kamēr cilvēki nesajēgs, nesapratīs, ka mediju reklāmās nedrīkst klausīties, un ievēlēs visādus nederīgus deputātus, nekas nemainīsies! Arī vispār nebalsojot, mēs atbalstam mūsu "neaizstājamos parazītus". Varbūt mēģināsim arī padomāt, ne tikai stenēt?

Atbildēt

otvechayu, Uasya...

02.05.2021. 14:58

»

manas domas

Visa Levita Kariņa kliķe ir atbildīga par daudzu cilvēku nāvi! Tiesāt un pakārt


pakaarshana buutu paaraak humaans sods shiem meesliem...

Atbildēt

nu nu

02.05.2021. 13:18

»

Kirdikt

Labi ka jums prāta pietiek slavēt un aizstāvēt Latvijas izlaupitājus, postā iedzinējus un okupantu aizstāvjus


Lielākie izlaupītāji un okupantu aizstāvji bija Godmanis un Dombrovskis un arī Kariņš sev ir uzmaucis abu ienaidnieku nēsāto NKVDešņiku uniformu.

Atbildēt

un kā vēl

02.05.2021. 13:12

»

Reālists

Nebūs nekāds Nirnbergas process. Nirnbergas procesā tiesāja zaudētājus. Bet šitie zaaudēt netaisās. Turklāt tos, kuri finansēja fašistus, vispār neaiztika. Pat Starptautisko norēķinu banku Šveicē, caur kuras kontiem gāja fašistu finansēšana un pa Eiropu sazagto vērtību legalizācija, neaiztika. Tā, ka...


Pēc tam, kad būs beidzies attīrošais Pilsoņu karš raškā-paraškā, arī Kariņam, Pavļutam un visiem pārējiem kremļa kājslauķiem, aizies pakaļ un bez barga un taisnīga soda nepaliks arī ASV partija, kas Absolūtams ļaunumam uzcēla pasaulē varenāko militāro industriju, bet kuras tas ne tikai Spānijai, vai Somijai nebūtu varējis uzbrukt, bet pat Igaunijai neuzdrīkstētos, jo pirms tam krievu bidla ara zemi ar koka arklu, ko parasti vilka viņa bāba.

Atbildēt

to putinosos

02.05.2021. 13:01

»

pareizi !

pindosi ir atbildigi ari par daudzu vjetnamiesu,siriesu,irakiesu,afganu priekslaicigu navi.kad pindosus tiesas par Drezdenes civilistu bombardesanu un par Hirosimas un Nagosaki atombombardesanu


Tikai viena paša WWII atnesto postu nevar izpirkt pat ar triljonu krievu un krievmīlošo pederastu dzīvībām. Tavai došanās pie staļina uz elli ir jābūt vismaz nedēļas garumā un lai tu miljons reižu minūtē nolādētu savu māti, mauku, par to, ka tevi laidusi pasaulē.
Kad tiesās "pindosus", sen jau būs aizmirsti visi tie, kuri vēl atcerējās, ka jūs tādi smirdējāt uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

Atbildība

02.05.2021. 11:45

Labi, ka par neko nav jāatbild, var muldēt par 7 mēmajiem un izlikties dikti gudrs.

Atbildēt

hmm

02.05.2021. 10:48

Tad, kad sākās Covid-19 izplatība Latvijā, ārsts Pēteris Apinis kādā no saviem raidījumiem apgalvojis, ka Latvijā no Covid-19 nenomiršot neviens cilvēks. Kā var viņam neticēt?

Atbildēt

zili zaļā saskaņa

02.05.2021. 10:44

»

DaigaBaiga

Apiņa demagoģiski muldēšana tuvinās viņu zzs deputāta statusam


Ja neatcerēsies,kā šis Pičuks vienu partiju vēlēšanās jau izgāza,tad ar Aivara svētību no nebrīves-kādēļ gan ne?

Atbildēt

papildinājums

02.05.2021. 10:42

Šis bijusais veselības ministrs,Ārstu biedrības vadītajs atbildīgs par jo daudzu cilvēku nāvi.

Atbildēt

ESMAIJA

02.05.2021. 10:23

»

s

Visu pareizi Apinis uzrakstīja. Un ne pirmo reizi. Tikai, diemžēl, lielākā daļa cilvēku ir muļķi. Tādi ne tikai nevar vai negrib saprast Apiņa rakstīto, bet tādiem arī vajag muļķīgu valdīšanu (kāda pašlaik arī tiek īstneota


Lielai daļai cilvēku prāts nespēj pacelties līdz vajadzīgam līmenim, lai saprastu Dr Apiņa teikto, un tie liek mīnusus un komentē pēc sava prāta maz-spējas. Paldies par katru rakstīto vārdu, kaut tā ir saucēja balss tuksnesī. Visa šī komēdija , ko spēlē valdība rezultātā beidzas ar trĢēdiju daudziem jo daudziem cilvēkiem, JO TĀ NAV DOMĀTA CILVĒKU NE GLĀBŠANAI , NE PAT SMĪDINĀŠANA - tā domāta kā politisks ierocis, lai cilvēkus turētu izolācijā vienu no otra, lai cilvēku sašutumam un neapmierinātībai par to , kas notiek, pāŗrautu ķēdes reakciju. Tās ir bailes no tiem , kas cenšas atvērt cilvēkiem acis un domāšanu.

Atbildēt

jeb č paliek č

02.05.2021. 10:21

............

Atbildēt

Kariņš jau nav ārsts

02.05.2021. 10:21

varbūt ārstu biedrībai vajadzēja... Eh, te daudz ko vajag, bet nekas nenotiek. Savējo/naudas princips.

Atbildēt

Gu

02.05.2021. 10:01

Jā, jā, noteikti vajadzēja skriet maratonu, pie tam vismaz reizi nedēļā. Visdrīzāk, Pēteris pat tuvu nav bijis Covid-19 slimnieku nodaļām.

Atbildēt

Peķa,

02.05.2021. 09:45

Kas nodezināja Navļnija reģionālo štābu Merķeļa ielā ?

Atbildēt

DaigaBaiga

02.05.2021. 09:35

Apiņa demagoģiski muldēšana tuvinās viņu zzs deputāta statusam?

Atbildēt

Spoks

02.05.2021. 09:33

»

fakts

Apinis atkal nodarbojas ar demagoģiju...


Apinis un Demagoģija ir dvīņu brāļi.

Atbildēt

Rīgas vēlēšanās neievēlēja

02.05.2021. 09:05

»

maijs

SKAIDRS, KA ŠO RAKSTU DR RAKSTA NE KĀ DR, bet kā ZZS biedrs, jo ZZS ar atraugām saeimā rīt taisīs jaunu valdību


ZZS ir nauda, bet sabiedrība redz āža kājas.

Atbildēt

fakts

02.05.2021. 08:40

»

Latvijā

Covid inficētie tiek nomērdēti - izolēti, neārstēti...


Diagnoze kovid,kaut pāri pārbraucis trambajs.

Atbildēt

Latvijā

02.05.2021. 08:33

Covid inficētie tiek nomērdēti - izolēti, neārstēti.
Vajag izpētīt mājās mirušos.
Cilvēks nesaņem adekvātu palīdzību, tikai konsultāciju pa telefonu.
Rentgrnu plaušām, dr. novērtējumu- paklausīties plaušas? -tikai, kad būsi vesels vai izsauksi ātros.
Bet mūsu cilvēki ir pieklājīgi- ko tad es, man tak nekā traka nav, dr atbild viss labi. Tuvinieku apkārt nav.
Un nonīkst.

Atbildēt

lauķis

02.05.2021. 08:33

»

дурак латыш

visi nevar par lauķiem palikt,pilsētniekus -izģērbs VID


Toties neviens neliedz par lauķi palikt,tur VIDam rokas par īsu.

Atbildēt

maijs

02.05.2021. 08:15

»

Paldies Dakter !

Par fiziskajām aktivitātēm un farmakoloģijas nelietošanu nevar nepiekrist...


SKAIDRS, KA ŠO RAKSTU DR RAKSTA NE KĀ DR, bet kā ZZS biedrs, jo ZZS ar atraugām saeimā rīt taisīs jaunu valdību.

Atbildēt

Reālists

02.05.2021. 07:56

»

Paldies Dakter !

Par fiziskajām aktivitātēm un farmakoloģijas nelietošanu nevar nepiekrist...


Nebūs nekāds Nirnbergas process. Nirnbergas procesā tiesāja zaudētājus. Bet šitie zaaudēt netaisās. Turklāt tos, kuri finansēja fašistus, vispār neaiztika. Pat Starptautisko norēķinu banku Šveicē, caur kuras kontiem gāja fašistu finansēšana un pa Eiropu sazagto vērtību legalizācija, neaiztika. Tā, ka nesaceries. Varbūt mūsu Perevoščikovu un Dumpi, bet ne organizatorus.

Atbildēt

RP

02.05.2021. 07:49

»

viedoklis

Tieši tā visas lietas ir sakārtotas valstī,cilvēks strādājot visu savu darba mūžu ir krājis pensijai maksājot nodokļus,bet to izmantos citi.Lai tas notiktu tieši tā, bija vajadzīgs medicīnu nolaist uz grunti, vai padarīt to grūti pieejamu, veidojot rindas kurās jāgaida nedēļām vai mēnešiem ilgi,dažkārt...


Piekrītu! Šito "projektu" nepamanījām, kad iznīcināja Policijas Akadēmiju. Pārējais - medicīna, izglītība, uzņēmējdarbība, cilvēku beztiesiska sodīšana...Neticu, ka LV valdība ir tik stulba, kā sevi "pasniedz".

Atbildēt

Jfc

02.05.2021. 07:07

Aizmirsi pateikt tur vispar ari bijušie jenoti kuru dēļ daudzi ir trimdaa, kaa ari cik nomira kamēr nepasūti ja vakcīnas , kaa ari cik nomira kamēr vakcīnas stāv ledusskapi kipa mazu kludinu dēļ, es domaju ka žēl ka atcelts navessods

Atbildēt

lauķis

02.05.2021. 06:40

»

A komanda

Principā runāt jau var te līdz nelabumam,bet neviens neko konkrētu nedara lai sauktu to žīdu bandu pie atbildības.Kariņš ar levitēnu momentā paņems fraku uz izraēlu kas jutīs elpu uz pakauša


Viss ir daudz vienkāršāk,nebaro parazītus un tie paši nosprāgs.Vienkārši nevajag tos barot.Kamēr aitas un kāmīši to nesapratīs tikmēr tos cirps un slaktēs.

Atbildēt

maijs

02.05.2021. 06:01

»

Piektdienis

Tad iznāk, ka mēs trijatā tikai paliekam


Jā, zoofils R. Kruzo, tu Piektdien un mīļa vecā labā kaziņa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...