Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvietis

11.09.2022. 09:05

Karinjs pidoras

Atbildēt

procesa jēga

06.09.2019. 09:49

Nu redz, tagad man skaidrs, kur Ilga drosmi sadzērusies! :D

Atbildēt

Joņs

06.09.2019. 07:51

Re kā ieskrėjies.Savulaik bija jāsāk ar docentu!

Atbildēt

no Jūrmalas

02.09.2019. 12:09

»

MADAMA MAUZERE

1998.gadà Karins bija jauns nepieredzéjis gurkis...


Trimdas latviešu iedomība! Kādi dīvaiņi tikai te pirms 30 gadiem nav pretendējuši uz ministru, vēstnieku un pat Valsts prezidenta amatiem?!Pat ieņēmuši ministru amatus! Savulaik labklājības ministrs bija tāds, aizmirsu kā sauc., kas neko nejēdza.
Tajā laikā Kariņš neatbilda profesora amatam, arī kā ekonomikas ministrs viņš bija nekāds. Tomēr, esot EP deputāta amatā, viņš ļoti izaudzis, tikai slikti, ja viņš šodien pēc 30 gadiem saglabājis naidu pret LU.

Atbildēt

Tāpēc

01.09.2019. 02:03

»

Vēl viens precizējums

Karinš nekādu traci nesarikoja. Tracis jau bija sācies LU akadēmiskajās aprindās par to pašu izcilo zinātnieku un pētnieku augstākā mērā neētisku ricibu, pašiem sevi šaurā lokā ievēlot par valsts profesoriem. Kariņa publikācija bija tikai starp citu, un nav skaidrs, kāpēc tā tieši tagad izvilkta laukā...


Akadēmiskā autonomija ar to arī atšķiras no valsts civildienesta, ka akadēmiskais personāls izvēlas savas autoritātes. Profesors pēc būtības reprezentē skolu, ko vada un ko ar savu autoritāti pārstāv. Ja to nesaprot un tur ļaunu gadu gadiem, tas liecina par dvēseles stāvokli. Un tas savukārt paskaidro, kāpēc ievēlētu rektoru izpēra kā mazu zeņķi un izmeta sr kāju pa pakaļu. Ceru, pērēji un metēji guva baudu! Ja toreiz neceltu skandālu, trimdas laikraksti tam nevērstu uzmanību. Ja tagad gribētu miermīlīgi un tiesiski, arī nebūtu skandāla. Bet Kariņš jau nevar. Viņām, kas ir prātā, tas uz mēles. Ja nebūtu apsaucis Kalnieti par m***u, JL nebūtu sašķēlusies un Godmaņa valdības nebūtu. Laikam tā apsaukāšanās arī tuvina Gundara Bērziņa komandai, kur apsaukāšanās un apmelošana, acīmredzot, norma, jo m***as vārdu ņem mutē. Kad atklāsies, kādas kriminālas ieceres šobrīd atbalstīja MK, varbūt sametīsies mazliet kauns. Mazliet kauns par to, ka divdesmiy gadu laikā nekas prātīgs nav apgūts.

Atbildēt

Vēl viens precizējums

31.08.2019. 16:26

»

Precizējums

Aina Blinkena līdz mūža galam veltīja sevi zinātnei. Īsi pirms nāves iznāca pēdējā grāmata. Ina Druviete velta sevi zinātnei. Viņa regulāri publicējas. Krišjāņa Kariņa zinātniskā darbība pielīdzināmas nullei. Doktora grāda jēga darboties zinātnei un sagatavot citus doktorus. Kariņš doktora grādu ir ...


Karinš nekādu traci nesarikoja. Tracis jau bija sācies LU akadēmiskajās aprindās par to pašu izcilo zinātnieku un pētnieku augstākā mērā neētisku ricibu, pašiem sevi šaurā lokā ievēlot par valsts profesoriem. Kariņa publikācija bija tikai starp citu, un nav skaidrs, kāpēc tā tieši tagad izvilkta laukā.

Atbildēt

Precizējums

31.08.2019. 06:52

»

Savādais

Dīvaini, kāpēc šis raksts tagad pārpublicēts? Karinš 1998.gadā bija tikai liecinieks, šķiet, ciniskākajam nepotisma piemēram LU vēsturē, kad profesoru "padome", kurā bija tuvi radinieki, ģimenes draugi un partneri, sevi paši vēlēja par profesoriem. Kādam nolūkam šis 20 gadu vecais cinisko izdarību paraugs...


Aina Blinkena līdz mūža galam veltīja sevi zinātnei. Īsi pirms nāves iznāca pēdējā grāmata. Ina Druviete velta sevi zinātnei. Viņa regulāri publicējas. Krišjāņa Kariņa zinātniskā darbība pielīdzināmas nullei. Doktora grāda jēga darboties zinātnei un sagatavot citus doktorus. Kariņš doktora grādu ir izniekojis. Tātad tracis, ko viņš sarīkoja knapi ticis pie doktora grāda, bijis pilnīgi nepamatots.

Atbildēt

Savādais

31.08.2019. 06:08

Dīvaini, kāpēc šis raksts tagad pārpublicēts? Karinš 1998.gadā bija tikai liecinieks, šķiet, ciniskākajam nepotisma piemēram LU vēsturē, kad profesoru "padome", kurā bija tuvi radinieki, ģimenes draugi un partneri, sevi paši vēlēja par profesoriem. Kādam nolūkam šis 20 gadu vecais cinisko izdarību paraugs tagad jāatgādina? Vai tāpēc, lai atklātos Inas Druvietes netīrās spēles akadēmiskajās aprindās? Ja kāds grib mest dubļus šī raksta sakarā uz Kariņa pusi, lai tomēr nolaiž roku. Var trāpīt pats sev ģīmī!

Atbildēt

Precizējums

30.08.2019. 20:28

»

Savādais

Bet nekādi neviens interesents nevarēja tikt klāt nelaiķa Bankava "disertācija". Kad to neticamā kārtā izraka, atklājās ka habilitācijas darbs ir uz 30 lpp. uzrakstīta "metoģička", kas ielikta zilos plastikāta vāciņos. Ir jau, kas vēl atceras to gadu notikumus un nomiruši vēl nav. Un pārmest nekompetenci...


Lai novērstu šaubas par disertāciju kvalitāti, universitātes "ar vārdu" sāk publicēt arī vecās disertācijas. Pensilvānijas Universitātē vecās disertācijas publicē, saņemot atļauju, bet jauno publikācija ir obligāta. Publikāciju uzskata par goda lietu. Latvijā ir līdzīga tiesiska situācija. Nostrifikācija un habilitācija un tagad pēc Koķes priekšlikuma automātiska padomju kandidāta un doktora atzīšana noritēja tādos apstākļos, kas prasa, lai visi, kas aktīvi piedalās akadēmiskā un zinātniskā procesā, publicē darbus. Tiesa, daudzu rīcībā var arī nebūt pilns darbs, bet tikai kopsavilkums, un tad nav jābrīnās, ka viss pamatojas uz dažu desmitu lapu sējumiņu. Ja ir slepenas publikācihas, tad situācija ir vēl trakāka, jo tad loģiski, ka nav ko uzrādīt. Ja aizstāvēja Latvijā, tad darbs būs bibliotēkā, bet, ja, piemēram, Maskavā, būs jāpērk, ja, protams, dos, slepeni darbi var joprojām būt slepeni. Ģeogrāfu darbi par zeltu, naftu, dimsntiem noteikti būs slepeni.

Kariņš savu disertāciju nav vēlējies publicēt, tāpēc tā nav publiski pieejama. Viņš uz akadēmisko amatu nekvalificējās, jo nebija pieredzes. Traci sataisīja kopā ar padomju renegātu palīdzību. Tas, ka daudzi trimdas latvieši uzskatīja un uzskata, ka ir pārāki tikai savas izcelsmes dēļ, ir fakts. Tikko nenotiek pēc prāta, skandāls un apvainojumi. Piedodiet, bet Levits nekvalificētos par tiesnesi un nevarētu pildīt ne ECT, ne arī EST amatu, ja būtu Vācijas pilsonis un pretendētu uz šīm tiesām no Vācijas. Un Kucinas amats arī ir pateicība par to, ka nemeklēja citus pretendetus, kad organizēja TM konkursu. Ko nebija labāki par Levitu vai Blonska meitu Labucku? VVF skandālu uztaisīja, ka LU neplāno maksāt par profesora amatu algu, kas ir kārtu augstāka pār to, ko saņem citi profesori.

Ja par padomju diplomu kvalitāti var spriest pēc tematikas, jo cietajās zinātnēs neļāva blēņas aizstāvēt, tad par disertācijām no 1990. līdz 2006.gadam (noteikumi pieņemti 2005.g.27.dec.) nevar spriest vispār, kamēr neizlasa no viena līdz otram galam, ja, protams, tām tiek klāt. Disertācijas sāka publicēt ar 2006.gadu. Tad arī beidzot izveidots normāls process pārbaudei. Tas, ka procesa gaitā izlaiž šausmas un ārprātu, saistīts ar to, ka aizstāvēšana nenorit pietiekami publiski, promocijas padomju ir par daudz, bet VZKK eksperti saņem grašus. Lai pārbaudītu visas stsauces, ir jāizlasa darbs, jāizlasa atsaucēs minētie darbi, bet tas prasa laiku un naudu, jo ne viss ir publiski pieejams. Un tad vēl plaģiāta meklēšana, kas faktiski prasa milzīgu erudīciju. Protams, tagad salīdzināt tekstus ir daudz vienkāršāk nekā 90.os vai pat 2000.o sākumā, kad daži nekauņas pārrakstīja vecas grāmatas un prese publikācijas.

Atbildēt

Savādais

30.08.2019. 18:53

»

pilsonis

Ja komisija būtu izlasījusi Kariņa doktora disertāciju, par to ka "lapa" no "lapa" atšķiras ar uzsvariem un izrunu, tad pieņemtu lēmumu tādu Kariņu pat LU tuvumā nelaist


Bet nekādi neviens interesents nevarēja tikt klāt nelaiķa Bankava "disertācija". Kad to neticamā kārtā izraka, atklājās ka habilitācijas darbs ir uz 30 lpp. uzrakstīta "metoģička", kas ielikta zilos plastikāta vāciņos. Ir jau, kas vēl atceras to gadu notikumus un nomiruši vēl nav. Un pārmest nekompetenci toreiz tā amorālā profesoru vēlēšanu procesa vērotājiem un oponentiem ir bezgala neētiski.

Atbildēt

Latvijas Universitātes foto mirklis

30.08.2019. 01:19

Viena lieta ir tas, ko pirms vairāk kā 21 gada domāja 23 gadus vecais Arturs Krišjānis Kariņš, pavisam cita lieta ir tas, kā objektīvi novērtējama viņa šā brīža attieksme pret Latvijas Universitāti. Pateicoties Latvijas Universitātes noturīgai tradīcijai veikt visu kaut necik svarīgu notikumu foto dokumentāciju, jebkurš interesents var noskaidrot, cik bieži un kurš tieši ir aicināts svarīga viesa lomā uz Latvijas Universitāti. Izmantojot Google piedāvāto meklēšanas funkciju, ierobežojot meklējumu līdz noteiktajai saitei, kur šobrīd glabājas Latvijas Universitātes vēsture foto mirkļos, noskaidrojams, ka kopš iesaistīšanās politikā 2000. gadā, saņemot no Einara Repšes nepieciešamo derīguma apstiprinājumu, Arturs Krišjānis Kariņš svarīga viesa statusā Latvijas Universitātē ciemojies visai maz. Varētu teikt, ka pat nepiedodami maz. Nevar tikai saprast, kam nav piedodams - Latvijas Universitātei vai pašam Arturam Krišjānim Kariņam.

Kopumā Arturs Krišjānis Kariņš redzams ar atšifrējumu tikai trijos pasākumos, divi no kuriem rīkoti 2005. gadā un viens - 2011. gadā. 2005. gada 16. novembrī ekonomikas ministrs Arturs Krišjānis Kariņš kopā ar valsts sekretāru Kasparu Gerhardu tikās ar Latvijas Universitātes rektoru Ivaru Lācis, kas starptautiskās zinātniskās konferences LIELAIS BRĀLIS TEVI VĒRO ietvaros rīkotajā diskusijā atzinis savu sadarbību ar VDK un zinātniskajā gaisotnē apcerējis sadarības jautājumus. Toreiz, 2005. gada 16. novembrī tikšanās iemesls bija salīdzinoši triviāls - finansējuma līguma Latvijas Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta izveidošanai parakstīšana. Tikpat triviāla tikšanās noritēja arī 2005. gada 16. februārī, kad ekonomikas ministrs Arturs Krišjānis Kariņš piedalījās uzņēmuma "BioSan" (Latvija) un "GrantInstruments" (Lielbritānija) investīciju līguma parakstīšanā, kas "ievadīs Latvijas Universitātes Zinātnes un tehnoloģiju parka izveidošanas uzsākšanu". Tam seko pārravums vienpusējā vai abpusējā interesē līdz 2011. gada 28. oktobrī Arturs Krišjānis Kariņš ir to redzamo viesu starpā, kas piedalās starptautiskajā konferencē "Lisabonas līgums: Eiropas Parlaments un tā jaunās pilnvaras". Šoreiz Kariņš nu jau aicināts Eiropas parlamentārieša statusā.

Tas arī viss.

Kopš ministru prezidenta amata ieņemšanas Arturs Krišjānis Kariņš nav ne reizi redzēts Latvijas Universitātes sarīkojumos. Šāda iespēja nav izmantota pat tad, kad Jaunajai Vienotībai būtu nācis par labu Eiropas parlamentārieša zīmēšanās Latvijas Universitātes rīkotajos publiskajos sarīkojumos. Tam Kariņš bija vai nu par lepnu, vai arī par aizņemtu. Tieši tāpat, šķiet, skaidrojama Latvijas Universitātes ignorēšana kopš apstiprināšanas ministru prezidenta amatā. Nav pat bijusi interese piedalīties Dabas mājas atklāšanas svētkos. Iespējams, ka bijis pārlieku zolīds, ļaujot atbalstu mīlošai kolēģei, kas pat tik daudz neprotas kā saviesīgos pasākumos uzvilkt maiņas apavus, gozēties uzmanības saulītē. Protams, nav jāizslēdz, ka vainīga ir partijas biedre Ina Druviete, kas nesaprot, ka ministru prezidents nevēlas atminēties laikus, kad bija jauns un traks, lai airautos ar latviešu valodas studijām, koklēšanu un tautas dejām. Lielu un nosvērtu Arturu Krišjāni Kariņu vilina ekonomika un tagad arī valsts vadīšana, tāpēc nevar jau nolaisties tik zemu, lai apmeklētu vietu, kas atgādina par jaunības grēkiem. Latvijas Universitāte, acīmredzot, kļuvusi par mazu Arturam Krišjānim Kariņam, par provinciālu. Tādu lai apmeklē meitene no laukiem, kam nonākšana Rīgā jau ir sasniegums. Viņu gaida sapņu vieta. Katram tā ir sava. Mārcim Auziņam - Kalifornijas universitāte Bērklijā, Kristīnei Stradai Rozenbergai - Mikolo Romeros Universitāte, Jurim Borzovam - Patrisa Lumumbas Tautu draudzības universitāte, bet Artura Krišjāņa Kariņa domas vijās ap Ivy League, kur taču ieder arī Pensilvānijas universitāte. Skumji, ka paša universitāte neprot novērtēt absolventa sasniegumus, un arī reitingos viņa vārdam mazs svars, arī disertāciju nav vēlēšanās nodot kā citiem absolventiem publiskā domēnā. Skumji, jo maz ticams, ka pēc "mazāko brāļu" iekaustīšanas, ka kāds no Ivy League vai jebkuras citas cienījamas universitāšu grupas vēlēsies Arturu Krišjāni Kariņu aicināts. Gan jau Latvijas Universitāte uzaicinās apmeklēt simtgadi, jo kā nekā pietiekami ilgi dzīvojusi kultūrā - "ja sit, tad mīl" -, un varbūt pat "rektors-ieliktenis" paspiedīs roku un izteiks kādus suminošus vārdus, bet tie pilnīgi noteikti nenāks no sirds. Turklāt, kas zina, varbūt, spiežot roku, nerodas kāda nepatīkama atmiņas atblāzma par trimdā pieredzēto čekas darboņu sirsnību.

Atbildēt

faktz

30.08.2019. 00:47

»

bēdas

nav izkopuši zagšanas kultūru


Katrā pelēkajā kukainītī mīt negausīgais alkatības gēns :DDD

Atbildēt

nevajag muldēt

29.08.2019. 11:05

JKP ir klauni. Bet Muižnieks ar savu nožēļojamo brigādi ir āksti. Pēdējais laiks to LU iztīrīt.

Atbildēt

Bortāns

29.08.2019. 10:51

Lai TM ministrs parāda vēlētājiem, cik daudz ir ieguldīts LU neslavas celšanā! Visi tie troļļu bataljoni, Lapsa, Domburs, publikācijas bez gala un malas.

Atbildēt

JKP

29.08.2019. 10:48

Es teiktu, ka JKP ar Vīlandu un pārējām šmarām uzdarbojas. Bordāns atriebjas par to, ka Kariņš Šuplinsku tikai šonedēļ atbalstīja!

Atbildēt

šitie te

29.08.2019. 10:25

Riekstiņš, Rancāns, Feldmans, Žunna, Kazinovskis, Betnere La Galla, Vitenbergs..

Atbildēt

Muižniek ir čekas maisos!

29.08.2019. 09:50

»

Nesapratu,

kāds sakars šai publikācijai ar konkrēti Muižnieka neapstiprināšanu. Ja šis fakts nebūtu noticis, tāda publikācija būtu bezjēdz[īga.Kas tā par bezjēdzīgu putu kulšanu


Un melo, ka lieta safabricēta! Tiesa atzīs to, ko komunisti un čekisti grib, jo tiesa ir vecā komunistu- čekistu! Te viss sapuvis!

Atbildēt

6

29.08.2019. 09:47

Mūsu augstskolas .....kuras atrodas pasaules topa beigās....Tās ir vieta ,kur sēdēt un saņemt labas algas seniliem nespējniekiem....Kapēc Latvija ir tik atpalikusi ? Jautājums tieši augstskolu vadībai !
Un vēl Ekonomikas Ministrijai un LIAA

Atbildēt

Oskars

29.08.2019. 07:56

Tā vien izskatās, ka Kariņam ne tikai runājamais labi piekarinats lai apmautu tautu, bet ir arī laba tiesa atriebibas kāre. Vajadzētu papētīt, vai kaut kas tamlīdzīgs nav arī ar Šuplimski.

Atbildēt

Vairis

29.08.2019. 07:54

Karins ir kartejais arzemju ieliktenis un latviesu tautas kangars.

Atbildēt

Nesapratu,

29.08.2019. 07:43

kāds sakars šai publikācijai ar konkrēti Muižnieka neapstiprināšanu. Ja šis fakts nebūtu noticis, tāda publikācija būtu bezjēdz[īga.Kas tā par bezjēdzīgu putu kulšanu?

Atbildēt

lauķis

29.08.2019. 06:06

»

Edge

Visā valstī viss kārtībā, tikai LU bardaks? "Zivs pūst no galvas


Takšu nav nekādas valsts,ir kolonija,eirokolchoza guberņa,ar nosaukumu Latvija un koloniāla valdība.

Atbildēt

Pareizi!

29.08.2019. 02:01

»

Edge

Visā valstī viss kārtībā, tikai LU bardaks? "Zivs pūst no galvas


Valsts korporācija. Izteikta!

Atbildēt

Žīdu rebes

29.08.2019. 01:59

»

Aga

Lūkosim patiesībai acīs. LU tāpat kā daudzas citas mūsu augstskolas sevi sen ir izsmēlusi. Jau gadus 10 bezcerīgi atpaliek no realitātes un būtu kardināli jāreformē. Tikai nav jau speciālistu un gribasspēka


Tūlīt savējie savējiem, "mēs latvieši" - žīds E. Levitczs būs vajadzīgs - "ar likumgrozījumiem", ar LU budžeta no valsts budžeta palielināšanu.. Vispirms jāiesēj žīdu haoss un tad jau prasīsies jauna, "savējo kārtība", LU taču vienmēr atbalstījusi žīdu rebes un pašu E. Levitczsu! Ko Levitczs teiks, to viņa "skolnieks" Kariņš darīs!

Atbildēt

Aga

28.08.2019. 23:25

Lūkosim patiesībai acīs. LU tāpat kā daudzas citas mūsu augstskolas sevi sen ir izsmēlusi. Jau gadus 10 bezcerīgi atpaliek no realitātes un būtu kardināli jāreformē. Tikai nav jau speciālistu un gribasspēka!

Atbildēt

TTT

28.08.2019. 22:42

»

Z

Ak tad tavuprāt, vajadzēja tādus ,,ārzemju gaismas nesējus'' kā rubesas ar Chaw vidusskolas izglītību un oik piedzējus - kariņveidīgos vēl arī par profesoriem salikt? Ko iemācītu? Kā labāk piesūkties kā ērcēm


Runa jau nav par Karinu, bet par to, ka ievēlētāji ievēl viens otru. Tāpat kā ostās priekšniekam algu nosaka vietnieks, bet vietniekam priekšnieks.

Atbildēt

pilsonis

28.08.2019. 22:27

Ja komisija būtu izlasījusi Kariņa doktora disertāciju, par to ka "lapa" no "lapa" atšķiras ar uzsvariem un izrunu, tad pieņemtu lēmumu tādu Kariņu pat LU tuvumā nelaist.

Atbildēt

Z

28.08.2019. 21:56

»

TTT

Nu re, izskatās, ka ne tad, ne tagad augstiem profesoriem nebija saprašanas, kas ir interešu konflikts. Lai gan no kurienes to ņem, visi auguši un baroti pa komunisma spundi


Ak tad tavuprāt, vajadzēja tādus ,,ārzemju gaismas nesējus'' kā rubesas ar Chaw vidusskolas izglītību un oik piedzējus - kariņveidīgos vēl arī par profesoriem salikt? Ko iemācītu? Kā labāk piesūkties kā ērcēm ?

Atbildēt

ar zirdziņu

28.08.2019. 21:53

Knariņa kļūda, ka nepieteicā uzreiz par akadēmiķi- būtu tā ka nograbējis ticis. Bet mājienu gan augstskolas beidzot saprata- re kur goda doktors labu labais, un ja nu tā izdodas apiet sprogainīti un saglabāt augstskolu?

Atbildēt

TTT

28.08.2019. 20:25

Nu re, izskatās, ka ne tad, ne tagad augstiem profesoriem nebija saprašanas, kas ir interešu konflikts. Lai gan no kurienes to ņem, visi auguši un baroti pa komunisma spundi.

Atbildēt

Patiesiba

28.08.2019. 20:20

Sandza Girgena nav sev saimnieks.

Atbildēt

Ak tā!

28.08.2019. 20:07

Inočka jau pirms 21 gada, patrāpoties tajā "situācijā" pa kājām, aizlēca Krišam pa priekšu. Nu viss pēc Freida, viss pēc Freida....... Abpusēji, jo Ilgonīte arī laikam pēc "Freidiskās zemapziņas ieoloģijas" vadās..... Ak vai, tikai to jautājumu "par krekliem" jeb zinātnes un studiju stāvokli neviens pēc būtības neapspriež.......

Atbildēt

Aldis

28.08.2019. 19:58

Izlasot šo rakstu, sapratu, ka Latvijas universitātē tā arī nekas nav mainijies. Kā bija bardaks kopš PSRS laikiem, tā arī tas turpinās. Beidzot ministre spēja pielikt tam punktu un Ministru kabinets arī atbalstīja likvidēt šo bardaku. Nožēlojama ir Sandra Ģirģena paustais, ka nav spējigs pieņemt lēmumu. Tas ir gļēva rīcība! Vai tāda persona var būt par iekļietu ministru?
Vēl trakāks ir tas, ka S.Ģirģens turpina tikties ar tādām odiozām personībām, kas nemitīgi brauc uz Maskavu un saņem dāvanas no Krievijas specdieenstiem - Agris Sūna, kurš it kā vada Latvijas apvienoto policistu arodbiedrību, bet faktiski ir Saskaņas Centra partijas biedrs, vai atbalstītājs. Jo kā iskaidrot, ka viņa vietnieks ir Saskaņas Rīgas domes deputāts Aleksejs Rosļokovs?
Ne, šāda bardaka LU nevar turpmāk pieļaut un beidzot, cerams, ka tam ir likts gals.

Atbildēt

Amerika mes jus milam

28.08.2019. 19:56

Šie amerikanu latviesi likvide Latvijas bankas vienu pec otras, bet Citadeli ar 1 miljardu budzeta naudas ieguldijumu atdot par 80 miljoniem un vel uz nomaksu tiem pasiem amerikaniem.

Atbildēt

Atmoda

28.08.2019. 19:54

Amerikas un citu kapilaistisko valstu latviesi Latviju ir pataisujusu par savu barotavu un puesukusies ka erces, kamer vietejie brauc 100 tukstosi prom lasit ogas un senes. Laimes laci ir klat....

Atbildēt

Drum

28.08.2019. 19:27

Bet cipari neiet kopā arī Kariņa oponentiem ;-)
Un dr.habilit jau 1998.gada LV netika piešķirti (IHMO). Līdz ar to šāda prasība/arguments izskatās dīvaini pat tā laika kontekstā. Vecums? Pedagoģiskā stāža trūkums? ... skan dīvaini. Ja argumenti būtu monogrāfijas vai citu publikāciju trūkums, tas tā ticamāk izklausītos ;-) Bet nu LU ir LU ;-) Kaut kad jau jāsāk maksāt par slavu bez spožuma ;-)

Atbildēt

Tapat

28.08.2019. 19:24

Te tā LU administeatīvā juriste plosās ar savām kārtējām pr klačām?

Atbildēt

lops

28.08.2019. 19:24

kas tas tāds te par murgu?! no minētā izriet, ka loģisks kariņa un viņa valdības turpmākais solis būtu neapstiprināt lu rektoru vispār. bet varbūt likvidēt lu....?

Atbildēt

+

28.08.2019. 19:02

»

Dace

Latvijas jauno laiku vēsture čum un mudž no visādiem “ameriku un citu valstu” latviešiem. Kuri augstprātīgi iztēlojas sevi par vietējo plebeju ganiem un uzskata,ka tos ieraugot “iezemiešiem” ir zemu jāpaklanās un jāpakniksē


Nu bet padomā. Vini tur visu laiku zemāk par zāli dzīvojuši kā kukaiņi. Izdabājuši kapitālistu režīmam. Neko vērtīgu viņi Latvijai nevar un nav devuši.Gļēvi un nodevīgi tipi, ha!

Atbildēt

Knariņ!

28.08.2019. 19:01

Kura govs nu būtu māvusi!Kauns!

Atbildēt

Dace

28.08.2019. 18:55

Latvijas jauno laiku vēsture čum un mudž no visādiem “ameriku un citu valstu” latviešiem. Kuri augstprātīgi iztēlojas sevi par vietējo plebeju ganiem un uzskata,ka tos ieraugot “iezemiešiem” ir zemu jāpaklanās un jāpakniksē.

Atbildēt

Pareizi

28.08.2019. 18:38

»

MADAMA MAUZERE

1998.gadà Karins bija jauns nepieredzéjis gurkis...


tagad Kariņš un Levits ir divi žīdi.

Atbildēt

Trollim

28.08.2019. 18:27

»

Nja

Par cik tūkstošiem LU pirka lapsas un liepnieka melnā PR pakalpojumus


Neviens tev neaizliedz še pat publicēt uz avotiem balstītu informāciju.

Atbildēt

Nja

28.08.2019. 18:19

Par cik tūkstošiem LU pirka lapsas un liepnieka melnā PR pakalpojumus???

Atbildēt

burvīgi

28.08.2019. 18:07

kā man patīk cilvēki, kas nepaslinko un prot "uzrakt" senākus materiālus. Paldies!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...