Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums

22.01.2020. 14:18

»

Doktors Kas?

Tāpēc, jau saku, ka tā lieta visa smird un smird tieši pašlaik Misāne. Visas tās darbības pirms un pēc nelīmējas kopā...


Un uz bērnu jau nekādu aizliegumu tēvam nebija, tāpēc jau nebija nekas jāvilto.
------------------------
Bija aizliegums uz izvešanu. Tāpēc visdrīzāk bija jāvilto tēva atļauja izvest ārpus valsts (DĀR).

Atbildēt

jautājums

22.01.2020. 14:16

»

jkt

Viss ir vienkārsi - Latvijas valstij ir nospļauties par saviem pilsoņiem. Tāpēc jau viņi masveidā emigrē no šīs Dieva aizmirstās vietas


Nu vispār pilsoni aizturēja Dānijā, pa ceļam uz Mozambiku. Ja būtu klusi dzīvojusi Latvijā, tad būtu brīvībā un ar bērniem.

Atbildēt

Doktors Kas?

22.01.2020. 14:08

»

jautājums

Tāpēc, ka biju sapratis, ka tas ir saistīts ar bērna izvešanu, kādas viltotas pilnvaras un atļaujas...


Tāpēc, jau saku, ka tā lieta visa smird un smird tieši pašlaik Misāne. Visas tās darbības pirms un pēc nelīmējas kopā.

Vēl tika minēts, ka āfrikānis esot pieprasījis 500000 EUR, lai atļautu vest bērnu uz LV. Nu kurš normāls parasts cilvēks kaut kādam nabagam pieprasītu 500000 EUR? Nopietni? Tas tikai nozīmē, ka tur tajā štellē apgrozās milzu summas un visa tā brēka notiek ap kaut kādiem naudas līdzekļiem, bet priekšplānā tagad ir izstumts bērns.
Un uz bērnu jau nekādu aizliegumu tēvam nebija, tāpēc jau nebija nekas jāvilto.

Atbildēt

jkt

22.01.2020. 14:06

Viss ir vienkārsi - Latvijas valstij ir nospļauties par saviem pilsoņiem. Tāpēc jau viņi masveidā emigrē no šīs Dieva aizmirstās vietas.

Atbildēt

domīgais

22.01.2020. 13:54

»

K

Vari ticēt vai neticēt, no tā nemainās fakts, ka Latvija savus pilsoņus atdod jebkuram, kurš tik prasa. Lai žurnālisti par šo tēmu painteresējas dziļāk ZILOlietu ministrijā - cik katru gadu ir šādu gadījumu un no uzzinātā mati stāvus sacelšies, jo Latvijā nav NEVIENA gadījuma, kad Latvija būtu iebildusi...


Tā vis nesaki,2014.g.ĀM zibenīgā ātrumā nokārtoja Austrālijas žurnālista Grestes atbrīvošanu no Ēģiptes cietuma,nokārtojot viņam Latvijas pilsonību.Jā,tas bija politisks reverans ar daudzām pikantām detaļām/Googlē var sameklēt/,savukārt klusums bija pēc Norvēģu krabju zvejas + pirātiskās jūrnieku nolaupīšanas,ko atrisināja krievu puse.

Atbildēt

džin

22.01.2020. 13:13

»

Viesturs

Vienīgie skaidrie fakti ir tas, ka Misāne ir noziedzniece. Reāla noziedzniece...


Pilnīgi pareizi.Kad jāja uz Āfriku biznesu taisīt, kaut kā nedomāja vis par Latviju.Kad pakaļa savila, tad atcerējās gan. Un mums tagad visiem būtu jākaras augšā paR VIENAS AVANTŪRISTES problēmām. Nevar jau zināt ,ko vēl būtu sastrādājusi Mozambikā. Ka tik ne nodokļus bija sagribēt nomaksāt LV

Atbildēt

teofils

22.01.2020. 12:20

»

jautājums

Tāpēc, ka biju sapratis, ka tas ir saistīts ar bērna izvešanu, kādas viltotas pilnvaras un atļaujas...


Tur jau tā lieta, ka nekas sīkāk netiek teikts, kurš piekrāpts, kas ticis viltots. To vispār piemin tā starp citu, garām ejot.Nesaprotu, kāpēc tas tiek slēpts? Varbūt uzreiz notikumi parādās pavisam citā gaismā? Visi te šausmīgi metas viņu aizstāvēt, meklē kaut kādus ''vainīgos'', bet atklājot visu patiesību, var izrādīties daudz nesmukumu tur apakšā,ko izdevīgi noklusēt, lai negrautu cietējas tēlu. Katrā ziņā ir viena lieta, kur parādās liela divkosība. Tā ir bērna interpola meklēšana. Pēc noteikumiem Latvijai bērns jāatrod un jānodrošina viņa nonākšana dzimtenē pie tēva. Kas notiek reālajā dzīvē? Saprotu ka nekas. Bērns atrodas Latvijā un ''meklēt'' viņu neviens netaisās. Interpola meklēšanai tiek uzspļauts. Nebrīnīšos , ka arī DAR ''uzspļaus'' Latvijai un notiesās Misāni pēc pilnas programmas. Kā saka dots devējam atdodas!

Atbildēt

jautājums

22.01.2020. 11:50

»

Doktors Kas?

Atgādināt Jums vēlreiz, ka Misānei ir izvirzītas apsūdzības par bērna nolaupīšanu, dokumentu viltošanu un krāpniecību D-Āfrikā? Kāpēc to (dokumentu viltošanu un krāpniecību) gribat aizmirst un izlikties par it kā neesošu problēmu


Tāpēc, ka biju sapratis, ka tas ir saistīts ar bērna izvešanu, kādas viltotas pilnvaras un atļaujas,
Ja tās ir autonomas , atsevišķas apsūdzības, tad gan nav skaidrs, kāpēc prokuratūra uzskatīja, ka nevar pārņemt orderi, jo tur nu gadu varētu sakasīt. Un pieprasīt izdošanu tiesāšanai Latvijā.
Te par no arhīva dokumentiem pārpublicētiem padomju laika spriedumiem policija ir iemanījusies lietu ierosināt...tā naski...

Atbildēt

Doktors Kas?

22.01.2020. 11:37

»

jautājums

Nezinu par kādām krāpniecībām Jūs runājat, bet DĀR orderis ir par bērna izvešanu no valsts, pārkāpjot tiesas (DĀR) lēmumu, kas pēc viņu likumiem ir cilvēka nolaupīšana. Kā cietušais uzstājas bērna bioloģiskais tēvs...


Atgādināt Jums vēlreiz, ka Misānei ir izvirzītas apsūdzības par bērna nolaupīšanu, dokumentu viltošanu un krāpniecību D-Āfrikā? Kāpēc to (dokumentu viltošanu un krāpniecību) gribat aizmirst un izlikties par it kā neesošu problēmu?

Atbildēt

Eiropas liberālās vērtības

22.01.2020. 11:00

Interesanti, ka tieši Latvijai ir jāatgādina Dānijai Eiropas Savienības Pamattiesību Harta, kamēr tā kā "humānisma etalons" mums bāžās virsū ar savu Stambulas konvenciju, cīnoties it kā par sieviešu tiesībām saistībā ar vīriešiem varmākām. No šī precedenta skaidri nometas maskas - skandināviem uz sieviešu tiesībām ir uzspļaut, viņus interesē tikai līdz laikam, kad pateicoties šai grupai pie viena var iebīdīt savu minoritāšu diktatūru un par vagariem uzlikt komisiju, kas brauks inspicēt.

Atbildēt

jautājums

22.01.2020. 10:24

»

Doktors Kas?

Man ne par ko nav jākaunas, jo neesmu bļaujoša vista nozombēto vistu barā, bet loģiski bez emocijām spriestspējīgs. Tas ka gar acīm Jums balts jau rādās un neredzat lietu kopu, liecina tas, ka Misāne pati atzinās savās krāpniecībās (tātad kriminālnoziedzniece), tikai nepateica neko sīkāk, bet to jau...


Nezinu par kādām krāpniecībām Jūs runājat, bet DĀR orderis ir par bērna izvešanu no valsts, pārkāpjot tiesas (DĀR) lēmumu, kas pēc viņu likumiem ir cilvēka nolaupīšana. Kā cietušais uzstājas bērna bioloģiskais tēvs.
Pēc DĀR likumiem tas kvalificējas līdz 15 gadiem, bet pēc Latvijas uz 3 mēnešiem, cik es sapratu no prokuratūras skaidrojuma.
Misāne tika aizturēta Dānijā pēc starptautiskā ordera, pa ceļam uz Mozambiku. Un pasākums iet jau gadu, bet Latvijas sabiedrība ir uzzinājusi tagad. Nezinu , kāpēc ģimene nav bļāvusi agrāk.
Līdz ar to Jūsu bļaušanai par noziegumiem nav nekāda pamata.
Tā sieviete drīzāk ir nesaprātīga avantūriste. Spriežot, ka pēc DĀR pasākuma, bija ceļā uz Mozambiku...

Atbildēt

Ansr

22.01.2020. 10:14

»

Z

Pasūtījumu lietās gan skrien kā apsviluši! Var minēt, ka tad, kad kariņš liek, grībergiādes rīko mērkaķu ātrumā un 10 gadu garumā


Pasūtījuma lietas, par kariņu kā pasūtītāju nevaru komentēt, bet prastiem rīgas bandītiem šobrīd šāds pakalpojums tiek piedāvāts. Uzsākt kriminālprocesu pret personu+lielā steigā nodot lietu iztiesāšanai.
Otrs pakalpojums, kas tiek piedāvāts: kriminālprocesa neuzsākšana, kvalificējot iespējamo noziedzīgo nodarījumu kā saimniecisko strīdu. Stabils un ienesīgs "bizness".
Kalnmeijera pilnvaru termiņa nepagarināša vasarā maz ko mainīs. Jo situācija izlaista no kontroles. Pārāk daudz darbinieki tajā "biznssā" ir iesaistīti un sasmērējušies.

Atbildēt

Doktors Kas?

22.01.2020. 10:00

»

doktors nekas

Es darītu visu, ko vien varētu, lai glābtu savus bērnus! Un neko nevajag pārmest Kristīnei...


Man ne par ko nav jākaunas, jo neesmu bļaujoša vista nozombēto vistu barā, bet loģiski bez emocijām spriestspējīgs. Tas ka gar acīm Jums balts jau rādās un neredzat lietu kopu, liecina tas, ka Misāne pati atzinās savās krāpniecībās (tātad kriminālnoziedzniece), tikai nepateica neko sīkāk, bet to jau jūs negribējāt vai negribat dzirdēt, jo Jums gar acīm rādās tikai bērna tēma, kur ir tikai vienpusēja Misānes versija.
Es alkstu, lai jebkurš noziedznieks saņem sodu, un mātes nav izņēmums, citādi viss Iļģuciema cietums jāatbrīvo, jo tur tak arī ir vienas vienīgas MĀTES.

Atbildēt

hmm

22.01.2020. 09:22

Ja cilvēks pats ir jurists, tad sēdi drošībā, sakārto papīrus un vēlāk brauc kur gribi. Dīvaina attieksme tai dāmītei. Vai arī, mēs daudz ko nezinām.

Atbildēt

Vaira3000

22.01.2020. 08:41

»

doktors nekas

Es darītu visu, ko vien varētu, lai glābtu savus bērnus! Un neko nevajag pārmest Kristīnei...


Par laimi nav. Toties ir pirmklasiiga porno kolekcija

Atbildēt

Kāpēc Mozambika

21.01.2020. 23:56

»

jautājums

Vispār mani arī nedaudz izbrīnīja, ka sieviete zinot, ka ir izvedusi bērnu no DĀR, pārkāpjot tiesas lēmumu, ir tā riskanti devusies darba braucienā caur Dāniju uz Mozambiku...


? Varbūt tāpēc, ka tur bizness ( es nezinu. Guugli paskatot, Misāne Kristīne, anglju mēlē rakstīts, jurudiskas firmas īpašniece, firmas, kura kā izcelts, sniedz pilna apjoma advokāta pakalpojumus, nu tā apmēram, tajā saulainajā valstī. Bet varbūt vārdamāsa, nezinu, tomēr tā dīvaini viss tas stāsts... ).

Atbildēt

&

21.01.2020. 23:39

»

anonīms

Klasisks piemērs tam, cik slinka un vienaldzīga ir Latvijas prokuratūra. Prokuroriem bija ne viens, bet kādi desmit reāli veidi, kā nepieļaut Misānes izdošanu DAR, bet viņi savā slinkumā pat pirkstu nepakustināja, bet tagad ciniski un liekulīgi atrakstās. Nekas neaizliedza prokuratūrai pateikt, ka viņa...


Tie pat nav sliņķi, bet noziedznieki, kas likumīgi var personīgi iznīcināt jebkuru cilvēku. Tādu lietu šai iestādē ir tūkstošiem, tikai par tām ziņās nestāsta. Šo iestādi neviens nekontrolē, un tās lēmumus nevar pārsūdzēt tiesā, kā tas ir citās valstīs. Reāls žīdlevita žīdsātaniskais likumdošanas auglis.

Atbildēt

K

21.01.2020. 23:19

»

Doktors Kas?

Neticu Misānei...


Vari ticēt vai neticēt, no tā nemainās fakts, ka Latvija savus pilsoņus atdod jebkuram, kurš tik prasa. Lai žurnālisti par šo tēmu painteresējas dziļāk ZILOlietu ministrijā - cik katru gadu ir šādu gadījumu un no uzzinātā mati stāvus sacelšies, jo Latvijā nav NEVIENA gadījuma, kad Latvija būtu iebildusi un nebūtu atdevusi izvešanai uz ārzemēm tā saucamos ,,nolaupītos'' mazos pilsonišus, kuri, starp citu, sevi aizstāvēt nemaz nevar kā tik vien caur mātēm tā saucamajām ,,zaglēm''.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

21.01.2020. 23:04

Mātei ir Pirmtiesības uz bērnu- PUNKTS ! Kalnmeiers ir sātaniskas sektas loceklis un viņam ir nepieciešamas citu cilvēku ciešanas. Tādi sātaniski izdzimumi, kā putnubiedēklim līdzīgais Kalnmeiers, ir vienkārši jānosit kā aptracis meža zvērs.

Atbildēt

jaajaa

21.01.2020. 22:45

»

Viesturs

Vienīgie skaidrie fakti ir tas, ka Misāne ir noziedzniece. Reāla noziedzniece...


...protams, ka noziedzniece...par šo noziegumu viņai pienākas sods - līdz 3 mēnešiem cietumā...un viss...:)

Atbildēt

anonīms

21.01.2020. 21:42

Klasisks piemērs tam, cik slinka un vienaldzīga ir Latvijas prokuratūra. Prokuroriem bija ne viens, bet kādi desmit reāli veidi, kā nepieļaut Misānes izdošanu DAR, bet viņi savā slinkumā pat pirkstu nepakustināja, bet tagad ciniski un liekulīgi atrakstās. Nekas neaizliedza prokuratūrai pateikt, ka viņa vienkārši pārņem lietu tādu, kā to bija kvalificējusi DAR, bet te uz vietas lietu vai nu pārkvalificēt, vai vispār izbeigt. Tas ir tikai viens no iespējamajiem veidiem, bet ir arī vēl vismaz 9 citi, tikai, ja ir slinkums kaut ko darīt, tad kāpēc jādara. Vai ne? Un it sevišķi, ja par neko nedarīšanu, nesoda, bet sliņķus vadība piesedz, jo baidās par savu krēslu.

Atbildēt

Viesturs

21.01.2020. 20:33

Vienīgie skaidrie fakti ir tas, ka Misāne ir noziedzniece. Reāla noziedzniece.
Visa lirika par feminisma neesamību, bet likumības un tiesiskuma reālu esamību par DĀR, ir gluži vnk pretīga no morāles viedokļa.
Tas, ka viena psihiski slima noziedzniece domā, ka bērni ir viņas īpašums, un šie murgi LR tiek tiražēti - liecina vai nu par dziļu stulbību vai kkādām politiskām interesēm, moška pret Ģprokuratūru.
Aina skumja, kā jau ar daudzām parādībām LR

Atbildēt

Viss ir slikti !

21.01.2020. 20:23

Valstij ir jācīnās par katru tās pilsoni - baltu, melnu, zilu vai rozā, jo tas ir valsts pamatmērķis - kalpot sabiedrībai. Problēma ir tanī, ka valda primāti, kuri turpina deģenerēt kopš padomju laikiem, kad upravdom lučšij drug čeloveka ! Tāda lūk tā skarbā realitāte, bet primāts attēlā ir tikai bandinieks.

Atbildēt

777 Seskam

21.01.2020. 18:36

»

Sesks

Latvijā menti ko tik nedara...


Par 100% Taisniba jums.Par Kuzi Sparaniem Patapovam un Jurasiem.futbol Laizaniem.

Atbildēt

Janis Liepins Paldies Pietiek.com

21.01.2020. 18:33

»

Apgaismotājs

> Pamatā valda princips, ka ar prettiesiskiem paņēmieniem tiesisku rezultātu nav iespējams sasniegt. Pārdomām – vai tiesnesis attaisnos zagli, kurš nozadzis veikalā desu, jo ļoti gribējies ēst? Šaubos...


Prokuratura to vien dara ka Jumto Apakspulkvedi Viktoru Montiku un Nelegalas cigaresu Rupnicas un alkohol razotnes.Degvielas kontrabandu um PVN izkrapsanu
Nazarovs FREIDENFELDE un citi.shemu biditaji.

Atbildēt

Sesks

21.01.2020. 18:30

Latvijā menti ko tik nedara.
Uzsāks kriminālprocesu pēc krāpšanas vai citām pazīmēm.
Pavilks uzsākto kriminālprocesu, paturot mapi plauktā bez kustības.
Izbeigs uzsākto kriminālprocesu noziedzīgā sastāva trūkuma dēļ.
Kā arī izpildīs citas klienta kaprīzes.

Kāpēc jāuzskata, ka Āfrika tiesiskuma ziņā ir priekšā Latvijai?

Drīzāk otrādi - āfrikas menti atstrādās saskaņā ar klienta velmēm, spējām un sakariem:)

P.S.: ja Kalniņa vietā būtu puika no laukiem, kas godīgi izsities cilvēkos pateicoties savai neatlaidīgai centībai, varbūt Misāne nesēdētu gadu Dānijas būrī.

Atbildēt

Kaatad

21.01.2020. 18:28

Viegli iztēloties ,kā tas bija- parādījās kkādi papīri par problēmu, tad to čupu futbolēja no viena pie otra,jo neviens nevēlas uzņemties pat mazāk atblildību, tad atrada formālu atrakstīšanās varaintu/ tur mūsējie meistari/ , un āmen.Pat ja kādam ienāca prātā iejusties, kā, nez, tai sievietei tur būs, doma tika ātri nolaista podā, kā bīstama un kaitīga pašu krēslam, lampai, apdrošināšanai, utt. Tik uzblīdusī birokrātija ar tik samudžinātiem normatīviem pirmkārt nodarbojas ar sevis pasargāšanu.Dies pas, nekādu ideju un iniciatīvu.

Atbildēt

Dīvaini

21.01.2020. 17:46

»

doktors nekas

Es darītu visu, ko vien varētu, lai glābtu savus bērnus! Un neko nevajag pārmest Kristīnei...


argumenti - cietumā tikai tāpēc nav jāiet, ka bērni. Tātad visi, kam bērni, var ignorēt likumus?Un uz viņiem neattieksies nekādi likumi?Šķiet arī dīvains fakts, ja tik ļoti rūp savi bērni, doties vispār uz Mozambiku, kur vispār nekāda Latvijas likumdošana nekādā veidā nespētu palīdzēt, kaut izstiepies un saraujies.Ja ir bērni, parasti taču vecāki ir divkārt apdomīgāki.

Atbildēt

jaajaa

21.01.2020. 17:33

…"Jāatzīst, prokurora skaidrojums ir atbilstošs normatīvajiem aktiem"...nekur neesmu lasījis prokurora skaidrojumu par to, kādi likumi un panti dod viņiem tiesības nepildīt Eiropas aizturēšanas orderi...ja būtu tepat Latvijā aizturējuši, visus par to informējuši utt...pēc tam notiesātu uz nedēļu piespiedu darba un viss...:)

Atbildēt

Kaliningradas Pilsonis

21.01.2020. 17:07

»

Doktors Kas?

Neticu Misānei...


Zdrastvuj doktor,kanebal ,lektor !

Atbildēt

doktors nekas

21.01.2020. 16:51

Es darītu visu, ko vien varētu, lai glābtu savus bērnus! Un neko nevajag pārmest Kristīnei!
Daži komentētāji (doktors)jau sauc viņu par kriminālnoziedznieci - attopieties! Vai tad tiešām tik ļoti doktors alkst, lai māte ietu cietumā - pat nozieguma versijas izklāstījis? Kaunējies būtu!!! Vai pašam bērnu nav?!

Atbildēt

kasmīslim

21.01.2020. 16:45

diareja turpinās?...........

Atbildēt

Doktors Kas?

21.01.2020. 16:26

Neticu Misānei.
Visloģiskāk ir, ka Misāne viltoja doķumentus, kādus apkrāpa (varbūt savu bērna tēvu ???) un tad, bēgot no soda, paķēra līdzi bērnu. Otrādi nevar būt, jo tad uzreiz būtu sašņorēta turpat D-Āfrikā par krāpšanas lietām.
Tagad protams visur pa priekšu stāstā stumj bērna stāstu un ir tikai viena savējā versija par it kā vardarbīgo tēvu, spiež uz emocijām latviešu pūlim (it sevišķi sievietēm), kas kā nozombēts vistu bars gān tikai prokuratūru, aizmirstot pašu galveno - Misāne ir pieķerta kriminālnoziedzniece krāpšanā. Dubultie standarti: vietējos zagļus (deputātus un ierēdņus) gatavi nošaut, bet no ārzemēm atbēgušos jāžēlo un jāpiedod.

Lai publiski pastāsta, ko viltoja un ko apkrāpa, tad arī varbūt kāda žēlsirdības asara man parādīsies.

Atbildēt

teofils

21.01.2020. 16:21

Pareizi raksta - par situāciju zināms tik daudz, cik stāsta Misāne un viņas māsa. Dokumentu viltošana un krāpšana tiek pieminēta tikai tā, starp citu. Ko tad viltoja, kuru piekrāpa? Tā jau nu noteikti ir tēmas, par kurām var dot vairāk par gadu un tātad ir pamats prasīt izdošanu. Kāpēc par to nav konkrētikas?
Otrs moments ir interpola meklēšana. Cik gan jābūt stulbam, lai šādā situācijā kaut kur lidotu. Un kā ar bērna interpola meklēšanu? Latvijai taču bērns jāatrod un jāpaziņo DAR. Vai kaut kas tiek darīts? Vai arī uzskatam DAR par ,,banānu valsti,, un tās interpola meklēšanu par pilnīgu ,,fufeli,,. Ja tā, tieši tā pat DAR izturēsies pret mūsu vēlmēm un prasībām. Dots pret dotu.

Atbildēt

Apgaismotājs

21.01.2020. 16:03

> Pamatā valda princips, ka ar prettiesiskiem paņēmieniem tiesisku rezultātu nav iespējams sasniegt. Pārdomām – vai tiesnesis attaisnos zagli, kurš nozadzis veikalā desu, jo ļoti gribējies ēst? Šaubos.

Autor, nevajag šaubīties, ir precedents :)

https://www.bbc.com/news/world-europe-36190557

Stealing small amounts of food to stave off hunger is not a crime, Italy's highest court of appeal has ruled.

For the judges, the "right to survival prevails over property"

Atbildēt

PIETIEK

21.01.2020. 15:44

Koments ne par tēmu.
Nākamajā nedēļā Latviju apmeklēs SVF misija. Vizītes mērķis – novērtēt vispārējo makroekonomisko situāciju...
Masu mediji kaut kā klusē par šo tēmu.Varbūt PIETIEK var ko līdzēt.Sajūtu ka tas pasākums skars visus.

Atbildēt

jautājums

21.01.2020. 15:38

Vispār mani arī nedaudz izbrīnīja, ka sieviete zinot, ka ir izvedusi bērnu no DĀR, pārkāpjot tiesas lēmumu, ir tā riskanti devusies darba braucienā caur Dāniju uz Mozambiku.
Nu varēja aizturēt arī Mozambikā. Kas ir daudz ļaunāk par Dāniju...
Vispār situācija ir slikta.
Pirms kāda laika bija skandāls, kad tēvs-krievs nelegāli no Zviedrijas bija izvedis savas 3 meitas. Sieva bija saslimusi ar psihisku slimību, tāpēc bērni bija tēvam atņemti un ievietoti audžuģimenē-musulmaņu. Kur meitenes nu galīgi nejutās labi.
Uz Krieviju ģimene lidoja caur Varšavu , kur tika aizturēta pēc Zviedrijas ordera, bet Polijas tiesa , kas skatīja lietu par izdošanu, lēma par labu krievu ģimenei un atteica Zviedrijai izdošanu. Lai cik sliktas pašlaik ir Krievijas un Polijas attiecības...
Ģimene izbrauca uz Krieviju, kur ir brīdināti, ka no valsts ārā ne soli.
Varbūt var paskatīties, kā tur Krievija argumentēja tēva neizdošanu, tur arī balstījās uz starptautiskajām konvencijām.
Vajadzētu pameklēt starptautiskos precedentus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....