Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ventspilniece

08.11.2010. 19:58

gribu iebilst komentāram a.m.05.11.2010. 17:12
ĢVK bija tas, kas raidījumā KNL pateica, ka vismaz kaut kur mēsam pirmie: pirmie pieteikušies palīgā ASV pret Irāku. Tā bija mana vilšanās ĢVK, jo kādreiz skraidījām gar PSRS armijas karaspēku daļām, piketējot pret latviešu puišu dienestu Afaganistānā. Un viens no VAK un LTF saukļiem bija; nepiedalīšanās svešos karos. It kā jau var piekrist, ka ir jāatbalsta partneri, bet tomēr kara lietās, būtu vēlams, ka Latvijai būtu stingra nostāja; svešās zemēs nekarosim, bet varam partnerus atbalsīt ar kādiem citiem darbiem

Atbildēt

Kristovskis

08.11.2010. 18:36

Nu un, ka esmu truls liideejs, bet man izdodas ieliist, tapeec-ka tauta arii trula -mees saprotamies

Atbildēt

skolotaja

07.11.2010. 12:09

sito berniem skola vajadzetu radit par temu "20 gs Latvijas politiki":

http://www.youtube.com/watch?v=5MZ1gcR3h4I&feature=related

Atbildēt

ex PS biedre

07.11.2010. 12:05

savulaik ceribam pilna iestajos Kristovska vaditaja PS,jo likas lai nu kurs bus latviesu interesu aizstavis,bet Kristovskis jau no noteikti...Pec pusgada no partijas izstajos!
Pat launakajos murgos nevareju iedomaties,ka Girts ir tik "melns" cilveks-intrigants,despots un histerikis,kurs sirgst ar staliniska kulta ambicijam.

Atbildēt

īsvēsture

06.11.2010. 18:17

Pionieris, komjaunietis, VAK unn Zaļā partija, Klubs-21 un Latvijas ceļš, LNNK, TB/LNNK, Jaunais laiks, PiSa, Vienotība - politmēslu izgaztuve.

Atbildēt

Dace

06.11.2010. 14:00

Nevis izveidojis un vadījis plašas sabiedriskas un valstiskas organizācijas, bet ieblēdījies un ieintrigojiesāmatos. Kurus pēc sūdu savārīšanas ar asarām acīs jāatstāj. Tad nu gan vecis-pinkšķis.Izšnauc degunu, ka puņķis neaizķeras tizlajās ūsās.

Atbildēt

Apbrīna

06.11.2010. 04:52

Nudien attīstīts domātājs daudzdimensiālais!

Atbildēt

Guntis

06.11.2010. 03:04

taada viduveejiiba uz paareejo 'runaataaju' un 'dariitaaju' fona.

Atbildēt

Leopolds

05.11.2010. 22:01

Jā, šitas jāņem nost no trases - jo ātrāk, jo labāk!

Atbildēt

Neziņa

05.11.2010. 20:56

mīļā tauta,vai tiešām viss šīs jau nebija zināms pirms vēlēšanām? tagad atkal četri gari gadi-varbūt būsim beidzot kārtīgi izdrāstiun tad beidzot sapratīsim par ko īsti balsot.mūsu Valstī ir ļoti daudz apzinīgu,izglitotu cilvēku,kas varētu saves kārtībā mūsu valsti-bet viņiem nav naudas.Apsurds,es negribu ticēt,ka reāli darbi un darbošanās nav stiprāka par naudu.

Atbildēt

a.m.

05.11.2010. 19:12

Viens labais darbiņš Ģirtiņam ir - viņš bija pret Latvijas piedalīšanos misijā Irākā, taču mūsu ekselentās vārnas vairiņa un sandriņa panāca savu ...

Atbildēt

prezīc

05.11.2010. 19:02

Nē, nu ģirtiņš ir tiešām idiots.

Dievs pasargi no šitāda ārlietu ministra. Ka vēl kādu klopi ar krieviem nesarīko. Tam puisim ambīciju ir vairāk nekā vajag, tik ar to prātiņu ir ne visai.

Atbildēt

JM

05.11.2010. 14:04

Katrai valdībai savs slakteris!!!!

Atbildēt

es

05.11.2010. 13:48

http://www.youtube.com/watch?v=5MZ1gcR3h4I&feature=related

Atbildēt

Jānis

05.11.2010. 13:47

Man visvairāk patīk viņu nacionalitātes izrādīšana vienam sēžot, tagad jau ārlietu ministra krēslā, otram esot kautkur Amerikā un apspriežot "īstās" latviešu problēmas - krievus. Nu ja jau esat īstie patrioti, tad esiet Latvijā, palīdziet tai iziet no krīzes, lai pašu latvieši var labi dzīvot, lai nav jādomā veikalā par kādu naudu nopirkt bērnam maizes klaipu, lai tas nenomirst no bada, bet nē viens "īstais" pariots atrodas Amerikā, nesot naudu amerikas budžetam un veicot operācijas amerikāņiem, cits viņu atbalsta, kā kādreiz atbalstija vāci A.Hitleru. Skaisti gan, man interesē kur skatās ES, ar tādiem uzskatiem cilvēks ir jāsēdina cietumā par diskerināciju un kūdīšanu uz rasu nemieriem. Dzīvojam tak 21. gadsimtā, vēsturiski esam dzīvojuši kopā ar krieviem, paši krievi vairākumā nosoda PSRS darbības, milzum daudz krievu arī tika izsūtīti, milzum daudz citas valstis tika okupētas, tomēr viss! Beidzās tas viss! Ir jāprot dzīvot kopā mierā un saticībā, un tikai tad, Latvija plauks uz ziedēs! Man kauns par V.Ģ.Kristovski un viņa uzskatiem, un vēl lielāks kauns par cilvēkiem, kuri viņu atbalsta!

Atbildēt

Jana

05.11.2010. 12:51

Jā, tiešām nesmuki no opozīcijas puses, nožēlojami :)

Atbildēt

izbrins

05.11.2010. 11:54

Latio, kur biji pirms vēlēšanām???Vajadzēja par visiem izķeselēt informāciju, lai tautai vieglāk strīpot....

Atbildēt

HARY

05.11.2010. 11:49

Ko vēl tagad var melot PS, ja pirms gada tās biedri bija priecājušies un atbalstīja Kristovska atbildi Slucim. Ceru ka opozīcijas taktika būs pareiza, un kad noskries vilnis par šo saraksti, vilks ārā vēl ko smagāku.

Atbildēt

@

05.11.2010. 10:23

"Diskutējot par Latvijas karavīru nosūtīšanu uz Irāku, aizsardzības ministrs Ģirts Kristovskis tobrīd opozīcijā esošās Tautas partijas pārstāvim Gundaram Bērziņam"

2010.gada 24. oktobra the Independent publikacija "Robert Fisk: The Shaming of America" ir jauns materials un secinajumi par amerikanu karaspeka noziegumiem Iraka.

Varbut tomer Kristovskis ir tas, kurs beigu beigas smird?

Atbildēt

Acālija

05.11.2010. 10:14

man jau ar lieas ka Lapsa ir diktan uzbudinājies..un kaut kā nelabi ož pēc pasūtījuma..Pa cik opijs tautai tovarišč Lapsa?

Atbildēt

exbio

05.11.2010. 09:22

Dombrovskim ir paveicies. Tas narciss ar savu ekshibiciomismu panem uzmanibu uz sevi, atnemot to no daudz butiskaku valsts un valdibas problemu kidasanas. Ja no tirlina nu nekadi nevar vala tikt, tad vinu vajag izmantot

Atbildēt

geo

05.11.2010. 09:18

Laujiet vinam vairak runat! vins pats sev vislielakais ienaidnieks. Lato, atceries pats savus jautajumus TV tiesraide. Biezak vinu iztaukajiet! Par jebko, tai skaita geografiji, jo zinot Girtina izglitibas limeni, saubos ka vins varetu nosaukt visas Eiropas galvaspilsetas, piemeram, par grutakiem jautajumiem nemaz i nedomajot.

Atbildēt

iz "O.M.© arChīva"

05.11.2010. 04:15

Mediju ziņa: Izbijušais šīs valsts saeimas "tautas kalps" un "eiroparlamentārietis", pašreizējais Rīgas pašvaldības "tautas kalps" un politekonomisko interešu grupējuma "pilsoniskā savienība" (PS) un priekšvēlēšanu apvienības "vienotība" (JL+PS+SCP+"ēlertlietusardzēni" = V-"ķeksītis") "vadošais loceklis un līderis" Ģ.V. Kristovskis (eks-LC, eks-TB/LNNK, PS / V-"ķeksītis"), kurš pašvaldību vēlēšanās kandidēja no PS saraksta uz "tautas kalpa" vietu galvaspilsētas pašvaldībā un pat pretendēja arī uz "mēra" amatu, esot publiski apgalvojis, ka "Latvijā ir ļoti daudz degradējušos politiķu", kā raksturīgus degradācijas piemērus minot arī savu bijušo 'partaigenossi' un "ilgtspējīgo" saeimas "tautas kalpu" J. Dobeli (TB/LNNK) un citus "siles kolēģus"...
-------------------

O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 29.08.2008., Nr.6.

"Šīs Muļķu Zemes 'polit-klauni',
Ir DEGRADĒJUŠIES, kā auni ~
Pie 'siles' rijot, prātā 'jūdzas',
Un - visu PIEPRASA, ne lūdzas:

No "reņģēdājiem" - klausīšanu,
Un 'budžetlādes' pildīšanu,
Pa četriem gadiem reizi - rikšiem,
Pie urnām 'desot' "diegabikšiem"...

No "valsts" - 'haļavu', visās lietās,
Priekš 'čomiem' - 'robus' treknās vietās,
Uz siltām zemēm "komandēties",
Ne 'šances' dēļ, bet - 'relaxēties'...

No 'siles biedriem' - 'doļu' "shēmās",
Ar "balsstiesībām" visās tēmās,
Iekš parlamenta - 'īkšķa klaušas',
Un - 'šķidri... (dvest)', ja 'laktā' raušas...

No ZOO-"prezidenta" - 'kniksi',
Un - "normas" apstiprināt fiksi,
'Caur' "konsultantiem" - šamo 'dīdīt',
Pa svētkiem - "pūlim" 'spamu bīdīt'...

No 'Jevro-lendas' - subsīdijas,
No Hūtes - "trubas stipendijas",
Par "darbu" - daudzciparu algas,
Par "valsti" - ņirgt, līdz 'ačas' valgas...
...
Es, dabiski, pats labāks neesmu:
'Uz plika... ("ķekša") spraužu ēsmu',
Lai ķertu VIENTIEŠUS, kā 'fišas'
(Pa brīžam mainot 'polit-nišas'...)."

==========

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8041

u.c.

Atbildēt

lolzorz

05.11.2010. 03:06

iespējams tur, ka kristovskis no šīs valdības ir visvairāk nevietā un nonācis tur pabrika vietā vienīgi savas pozīcijas dēļ. attiecīgi arī aizsardzības ministriju, kā kompensāciju, iesmērēja to šajā jomā jau nekompotentam pabrikam, no ceļa novācot lieģi.

Atbildēt

hehehe

05.11.2010. 02:06

baigi ieciklējies esi uz kristovski. kur sāpe?

Atbildēt

Helasie

05.11.2010. 00:37

Šie būs tikai ziediņi no Ģ.V.K. polit-darbības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...