Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ventspilniece

08.11.2010. 19:58

gribu iebilst komentāram a.m.05.11.2010. 17:12
ĢVK bija tas, kas raidījumā KNL pateica, ka vismaz kaut kur mēsam pirmie: pirmie pieteikušies palīgā ASV pret Irāku. Tā bija mana vilšanās ĢVK, jo kādreiz skraidījām gar PSRS armijas karaspēku daļām, piketējot pret latviešu puišu dienestu Afaganistānā. Un viens no VAK un LTF saukļiem bija; nepiedalīšanās svešos karos. It kā jau var piekrist, ka ir jāatbalsta partneri, bet tomēr kara lietās, būtu vēlams, ka Latvijai būtu stingra nostāja; svešās zemēs nekarosim, bet varam partnerus atbalsīt ar kādiem citiem darbiem

Atbildēt

Kristovskis

08.11.2010. 18:36

Nu un, ka esmu truls liideejs, bet man izdodas ieliist, tapeec-ka tauta arii trula -mees saprotamies

Atbildēt

skolotaja

07.11.2010. 12:09

sito berniem skola vajadzetu radit par temu "20 gs Latvijas politiki":

http://www.youtube.com/watch?v=5MZ1gcR3h4I&feature=related

Atbildēt

ex PS biedre

07.11.2010. 12:05

savulaik ceribam pilna iestajos Kristovska vaditaja PS,jo likas lai nu kurs bus latviesu interesu aizstavis,bet Kristovskis jau no noteikti...Pec pusgada no partijas izstajos!
Pat launakajos murgos nevareju iedomaties,ka Girts ir tik "melns" cilveks-intrigants,despots un histerikis,kurs sirgst ar staliniska kulta ambicijam.

Atbildēt

īsvēsture

06.11.2010. 18:17

Pionieris, komjaunietis, VAK unn Zaļā partija, Klubs-21 un Latvijas ceļš, LNNK, TB/LNNK, Jaunais laiks, PiSa, Vienotība - politmēslu izgaztuve.

Atbildēt

Dace

06.11.2010. 14:00

Nevis izveidojis un vadījis plašas sabiedriskas un valstiskas organizācijas, bet ieblēdījies un ieintrigojiesāmatos. Kurus pēc sūdu savārīšanas ar asarām acīs jāatstāj. Tad nu gan vecis-pinkšķis.Izšnauc degunu, ka puņķis neaizķeras tizlajās ūsās.

Atbildēt

Apbrīna

06.11.2010. 04:52

Nudien attīstīts domātājs daudzdimensiālais!

Atbildēt

Guntis

06.11.2010. 03:04

taada viduveejiiba uz paareejo 'runaataaju' un 'dariitaaju' fona.

Atbildēt

Leopolds

05.11.2010. 22:01

Jā, šitas jāņem nost no trases - jo ātrāk, jo labāk!

Atbildēt

Neziņa

05.11.2010. 20:56

mīļā tauta,vai tiešām viss šīs jau nebija zināms pirms vēlēšanām? tagad atkal četri gari gadi-varbūt būsim beidzot kārtīgi izdrāstiun tad beidzot sapratīsim par ko īsti balsot.mūsu Valstī ir ļoti daudz apzinīgu,izglitotu cilvēku,kas varētu saves kārtībā mūsu valsti-bet viņiem nav naudas.Apsurds,es negribu ticēt,ka reāli darbi un darbošanās nav stiprāka par naudu.

Atbildēt

a.m.

05.11.2010. 19:12

Viens labais darbiņš Ģirtiņam ir - viņš bija pret Latvijas piedalīšanos misijā Irākā, taču mūsu ekselentās vārnas vairiņa un sandriņa panāca savu ...

Atbildēt

prezīc

05.11.2010. 19:02

Nē, nu ģirtiņš ir tiešām idiots.

Dievs pasargi no šitāda ārlietu ministra. Ka vēl kādu klopi ar krieviem nesarīko. Tam puisim ambīciju ir vairāk nekā vajag, tik ar to prātiņu ir ne visai.

Atbildēt

JM

05.11.2010. 14:04

Katrai valdībai savs slakteris!!!!

Atbildēt

es

05.11.2010. 13:48

http://www.youtube.com/watch?v=5MZ1gcR3h4I&feature=related

Atbildēt

Jānis

05.11.2010. 13:47

Man visvairāk patīk viņu nacionalitātes izrādīšana vienam sēžot, tagad jau ārlietu ministra krēslā, otram esot kautkur Amerikā un apspriežot "īstās" latviešu problēmas - krievus. Nu ja jau esat īstie patrioti, tad esiet Latvijā, palīdziet tai iziet no krīzes, lai pašu latvieši var labi dzīvot, lai nav jādomā veikalā par kādu naudu nopirkt bērnam maizes klaipu, lai tas nenomirst no bada, bet nē viens "īstais" pariots atrodas Amerikā, nesot naudu amerikas budžetam un veicot operācijas amerikāņiem, cits viņu atbalsta, kā kādreiz atbalstija vāci A.Hitleru. Skaisti gan, man interesē kur skatās ES, ar tādiem uzskatiem cilvēks ir jāsēdina cietumā par diskerināciju un kūdīšanu uz rasu nemieriem. Dzīvojam tak 21. gadsimtā, vēsturiski esam dzīvojuši kopā ar krieviem, paši krievi vairākumā nosoda PSRS darbības, milzum daudz krievu arī tika izsūtīti, milzum daudz citas valstis tika okupētas, tomēr viss! Beidzās tas viss! Ir jāprot dzīvot kopā mierā un saticībā, un tikai tad, Latvija plauks uz ziedēs! Man kauns par V.Ģ.Kristovski un viņa uzskatiem, un vēl lielāks kauns par cilvēkiem, kuri viņu atbalsta!

Atbildēt

Jana

05.11.2010. 12:51

Jā, tiešām nesmuki no opozīcijas puses, nožēlojami :)

Atbildēt

izbrins

05.11.2010. 11:54

Latio, kur biji pirms vēlēšanām???Vajadzēja par visiem izķeselēt informāciju, lai tautai vieglāk strīpot....

Atbildēt

HARY

05.11.2010. 11:49

Ko vēl tagad var melot PS, ja pirms gada tās biedri bija priecājušies un atbalstīja Kristovska atbildi Slucim. Ceru ka opozīcijas taktika būs pareiza, un kad noskries vilnis par šo saraksti, vilks ārā vēl ko smagāku.

Atbildēt

@

05.11.2010. 10:23

"Diskutējot par Latvijas karavīru nosūtīšanu uz Irāku, aizsardzības ministrs Ģirts Kristovskis tobrīd opozīcijā esošās Tautas partijas pārstāvim Gundaram Bērziņam"

2010.gada 24. oktobra the Independent publikacija "Robert Fisk: The Shaming of America" ir jauns materials un secinajumi par amerikanu karaspeka noziegumiem Iraka.

Varbut tomer Kristovskis ir tas, kurs beigu beigas smird?

Atbildēt

Acālija

05.11.2010. 10:14

man jau ar lieas ka Lapsa ir diktan uzbudinājies..un kaut kā nelabi ož pēc pasūtījuma..Pa cik opijs tautai tovarišč Lapsa?

Atbildēt

exbio

05.11.2010. 09:22

Dombrovskim ir paveicies. Tas narciss ar savu ekshibiciomismu panem uzmanibu uz sevi, atnemot to no daudz butiskaku valsts un valdibas problemu kidasanas. Ja no tirlina nu nekadi nevar vala tikt, tad vinu vajag izmantot

Atbildēt

geo

05.11.2010. 09:18

Laujiet vinam vairak runat! vins pats sev vislielakais ienaidnieks. Lato, atceries pats savus jautajumus TV tiesraide. Biezak vinu iztaukajiet! Par jebko, tai skaita geografiji, jo zinot Girtina izglitibas limeni, saubos ka vins varetu nosaukt visas Eiropas galvaspilsetas, piemeram, par grutakiem jautajumiem nemaz i nedomajot.

Atbildēt

iz "O.M.© arChīva"

05.11.2010. 04:15

Mediju ziņa: Izbijušais šīs valsts saeimas "tautas kalps" un "eiroparlamentārietis", pašreizējais Rīgas pašvaldības "tautas kalps" un politekonomisko interešu grupējuma "pilsoniskā savienība" (PS) un priekšvēlēšanu apvienības "vienotība" (JL+PS+SCP+"ēlertlietusardzēni" = V-"ķeksītis") "vadošais loceklis un līderis" Ģ.V. Kristovskis (eks-LC, eks-TB/LNNK, PS / V-"ķeksītis"), kurš pašvaldību vēlēšanās kandidēja no PS saraksta uz "tautas kalpa" vietu galvaspilsētas pašvaldībā un pat pretendēja arī uz "mēra" amatu, esot publiski apgalvojis, ka "Latvijā ir ļoti daudz degradējušos politiķu", kā raksturīgus degradācijas piemērus minot arī savu bijušo 'partaigenossi' un "ilgtspējīgo" saeimas "tautas kalpu" J. Dobeli (TB/LNNK) un citus "siles kolēģus"...
-------------------

O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 29.08.2008., Nr.6.

"Šīs Muļķu Zemes 'polit-klauni',
Ir DEGRADĒJUŠIES, kā auni ~
Pie 'siles' rijot, prātā 'jūdzas',
Un - visu PIEPRASA, ne lūdzas:

No "reņģēdājiem" - klausīšanu,
Un 'budžetlādes' pildīšanu,
Pa četriem gadiem reizi - rikšiem,
Pie urnām 'desot' "diegabikšiem"...

No "valsts" - 'haļavu', visās lietās,
Priekš 'čomiem' - 'robus' treknās vietās,
Uz siltām zemēm "komandēties",
Ne 'šances' dēļ, bet - 'relaxēties'...

No 'siles biedriem' - 'doļu' "shēmās",
Ar "balsstiesībām" visās tēmās,
Iekš parlamenta - 'īkšķa klaušas',
Un - 'šķidri... (dvest)', ja 'laktā' raušas...

No ZOO-"prezidenta" - 'kniksi',
Un - "normas" apstiprināt fiksi,
'Caur' "konsultantiem" - šamo 'dīdīt',
Pa svētkiem - "pūlim" 'spamu bīdīt'...

No 'Jevro-lendas' - subsīdijas,
No Hūtes - "trubas stipendijas",
Par "darbu" - daudzciparu algas,
Par "valsti" - ņirgt, līdz 'ačas' valgas...
...
Es, dabiski, pats labāks neesmu:
'Uz plika... ("ķekša") spraužu ēsmu',
Lai ķertu VIENTIEŠUS, kā 'fišas'
(Pa brīžam mainot 'polit-nišas'...)."

==========

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8041

u.c.

Atbildēt

lolzorz

05.11.2010. 03:06

iespējams tur, ka kristovskis no šīs valdības ir visvairāk nevietā un nonācis tur pabrika vietā vienīgi savas pozīcijas dēļ. attiecīgi arī aizsardzības ministriju, kā kompensāciju, iesmērēja to šajā jomā jau nekompotentam pabrikam, no ceļa novācot lieģi.

Atbildēt

hehehe

05.11.2010. 02:06

baigi ieciklējies esi uz kristovski. kur sāpe?

Atbildēt

Helasie

05.11.2010. 00:37

Šie būs tikai ziediņi no Ģ.V.K. polit-darbības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...