Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Info

25.11.2021. 04:56

LTV un Radio kā bija, tā arī ir 100% čekistu kontrolēts propagandas melu rupors. Tur no katriem trim darbiniekiem divi ir čekisti vai čekas aģenti, nekas nav mainījies. Rūpīga kadru atlase un "uzlabošana. Vadībā čekisti 100%+.

Atbildēt

nav saprotams

24.11.2021. 22:40

kāpēc Spriņģe un ko valsts drošības draudus neredz mēģinājumā potēt bērnus.? Viņi neslimo un nemirst, bet kļūs par mūsdienu doktoru Mengeļu jūrascūciņām.? Tikai tāpēc, ka Farmai tā gribas? Skuju, draugi. Cilvēki emigrēs ģimenēm, izbrauks uz laukiem vai sāks pretoties bruņoti. Vai tas ir tas, ko Jūs, varas kropļi, vēlaties? Jūs esat pārkāpuši robežu iznīcinot valsti! Bet bērni būs pēdējais piliens!

Atbildēt

nemurgo un potejies pret trakumsergu

24.11.2021. 21:43

»

!

nemurgo un potejies pret trakumsergu


pie sava veterinara!

Atbildēt

Uldis

24.11.2021. 18:32

»

to Q

Jūsu mazais paranoidālais gļēvais sadists, kuru bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, Putins, atšķirībā no NATO, kas neko nav iznīcinājis, Sīrijā ir nopostījis veselas pilsētas un nogalinājis desmitiem tūkstošu Sīrijas mierīgo iedzīvotāju, par ko samaksās kolektīvais putins, jeb visi jūs, tie 99% ...


"pobedobesi" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

apbrīnojami

24.11.2021. 16:56

»

Kremļa kurmim

Visi nosauktie sorosīti cītīgi kalpo kremļa interesēm (pastarpināti nevis tieši) un visi nosauktie sorosīti ir kvēli civilo un militāro krievu okupantu aizstāvji. Tev būtu viņi uz rokām jānēsā, bet kremļa stratēģija prasa no tevis apsaukāšanos un publiskas nepatikas izrādīšanu...


Tie tupie netīrie lopiņi pat nezin, ka ASV, Latvijas un visas cilvēces ienaidnieks, finansu noziedznieks Soross, publiski uzstāja, lai katra Latvijā ievazātā krievu necilvēka atvases šeit piedzimstot automātiski saņemtu Latvijas pilsonību

Atbildēt

nu nu

24.11.2021. 16:51

»

apriori

Visi jusu nosauktie ir sorositi,bet citu nemaz nav,jo to nepielauj asv kolonijas mulku zemes latvijas parvaldijuma jurisdikcija


Visi sorosīti ir krievus mīloši pederasti un maukas un nepelna vairāk žēlastības, kā jūs. Sorosītu - pederastu Vienotībai 95% Saeimas balsojumi sakrita ar kremļa pederastu, SC balsojumiem.

Atbildēt

to Q

24.11.2021. 16:46

»

Q

Latvijā nav objektīvu žurnālistu, ja būtu tad nomirtu badā! Latvijā pastāv tikai oficiālā propaganda , kas visu apgriež ar kājām gaisā, sajaucot cēloņus ar sekām ,vai tad Lukašenko un Putins iznīcināja un okupēja Irāku un Afganistānu, bet melīgā prese uzgrūž visu vainu viņiem! Cēlonis bēgļu plūsmai ...


Jūsu mazais paranoidālais gļēvais sadists, kuru bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, Putins, atšķirībā no NATO, kas neko nav iznīcinājis, Sīrijā ir nopostījis veselas pilsētas un nogalinājis desmitiem tūkstošu Sīrijas mierīgo iedzīvotāju, par ko samaksās kolektīvais putins, jeb visi jūs, tie 99% pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie krievu izdzimteņi, civilizācijas atkritumi, krimnašisti - pobedobesi, ja vien līdz tam par 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskām slepkavībām jūs vēl nebūs izgriezuši talibi.
Anyway, Cilvēku planēta tiks humanizēta, proti atkrievota.

Atbildēt

Kremļa kurmim

24.11.2021. 15:44

»

apriori

Visi jusu nosauktie ir sorositi,bet citu nemaz nav,jo to nepielauj asv kolonijas mulku zemes latvijas parvaldijuma jurisdikcija


Visi nosauktie sorosīti cītīgi kalpo kremļa interesēm (pastarpināti nevis tieši) un visi nosauktie sorosīti ir kvēli civilo un militāro krievu okupantu aizstāvji. Tev būtu viņi uz rokām jānēsā, bet kremļa stratēģija prasa no tevis apsaukāšanos un publiskas nepatikas izrādīšanu.

Atbildēt

anti soross

24.11.2021. 15:10

»

hm

Demokrātija - esot domu plurālisms...


domu pluralisms esot Krievijas tv programmu slegsana.Bet tie ,kuri sorositu dermokratiem nepadodas turpina skatities Krievijas tv interneta !

Atbildēt

ja kāds skatās BBC vai CNN

24.11.2021. 14:36

paskatieties, kas tur vada ziņu raidījumus. Nevienas tikko skolas solu atstājušas, bez jebkādas dzīves un profesionālās pieredzes čiepas vai zeņķa tajos medijos jūs neredzēsiet!
Tā saucamā NEPLP vai savaņģotā Saeimas komisija nav vēl pa šiem gadiem sapratusi, ka sabiedrības uzticamību jebkādai informācijai medijos nevar panākt ar nepieredzējušu jaunuļu palīdzību.
Nobirdināt uzrakstītu tekstiņu var arī bērnudārznieki.

Atbildēt

taisnība

24.11.2021. 14:19

Kritiskos brīžos Latvijas sabiedriskie mediji nevis stiprina sabiedrību, bet ļoti būtiski kaitē valsts drošībai.
Jā, 100% taisnība - vistiešāk tas attiecas uz n-tām publikācijām un komentāriem Pietiek portālā, paužot Covid eksistences noliegšanu, eventuāli vakcinēšanās nelietderību utt. Tieši tas arī grauj valsts drošību.

Atbildēt

Marija

24.11.2021. 14:04

Vai tiešām valstī nav neviena kritiski domājošu,kuri spētu nodrošināt kvalitatīvu žurnālistu darbu.Tomsons,Sptiņģe, Streips.Bogustovs uzdod jautājumu,pārtrauc,pats izsaka savu viedokli un Zanders arī piedomāt ko aicina,vismaz pēdējā laikā nav manīts Jaunups.Žurnālisti!Uz Jums skatās nevien Latvijā,esiet Latvijas patroti un kritiski vērtējiet savu uzstāšanos.

Atbildēt

adje! demokrātija LV

24.11.2021. 13:38

lai dzīvo aparteīds!

Atbildēt

24.11.2021. 13:36

»

robert

karikatūra - laba


kādu maizi ēd, tādu dziesmu dzied
viņi jau nav neatkarīgi

Atbildēt

robert

24.11.2021. 12:17

karikatūra - laba.
Latvijas televīzijā - radio ļoti daudz -melo
ziņās un režīma kampaņās.
daudzi no žurnaļugiem atverot muti milzīga
smirdoņa nāk

Atbildēt

Patriotiskā Mildas tante

24.11.2021. 11:22

Putins un Lukašenko man vakar draudēja atņemt manu nevainību!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

mazliet medijpratības

24.11.2021. 10:06

ne viss informācijas plūsmā atrodamais ir veidots pēc kvalitatīvas žurnālistikas standartiem, dažkārt informācija var būt apzināti maldinoša. Ja cilvēks automātiski pieņem, ka viss, kas kaut kur medijos parādās, noteikti ir uzticams un patiess, tas paver iespējas tikt manipulētam

Atbildēt

LV medijos atspoguļotā realitāte nav tā, kurā mēs dzīvojam

24.11.2021. 10:04

Kultūras ministrijas pasūtītā pētījumā tika noskaidrots, ka aptuveni pusei Latvijas iedzīvotāju trūkst izpratnes par realitātes un medijos atspoguļotās realitātes iespējamajām atšķirībām.

Atbildēt

Džo de Soto

24.11.2021. 09:53

»

autors ir riktīgs Latvijas patriots

Krievija un Baltkrievija ir briesmīgi nezvēri - ja viņus ASV un NATO nepiebeigs, mums drauda jauna briesmīga okupācija


vēl briesmīgāka par esošo? Pat teorētiski nav iespējama! PSRS laikos aizlieguma dzīvot nebija! Tagad ir laiks dibināt pasaizsardzības vienības! Hunta ies līdz galam, jo zin, ka netiks taupīti.

Atbildēt

Rinkijs Edža

24.11.2021. 09:37

Es neredzēju nekādu hibridkaru Vācijā 2015.gsdā, kad tur ievēlās 1,5 miljona bēgļu.Tie bija nabaga migranti. Mans boss Soross tur investēja miljardus. Bet laiki mainas un 2000 cilvēku pie ES austrumu robezas pilnīgi noteikti ir hibridkarš.Vēl jo vairāk, mūsu medijiem samaksātā covidnauda dod iespējas jebkuru lietu nosaukt mums vēlamā vārdā. Tas nekas, ka visi laji sen pargājuši uz Telegram, ir vēl penši, kam nav normāli telefoni un TV paketes.Nu luk, viņi ari TV skatās un akurāti balso par mūsu slikti maskētajiem, hamandrilu krāsās pervetajiem pakaļas caurumiem.

Atbildēt

hm

24.11.2021. 09:13

Demokrātija - esot domu plurālisms.
Bet ja huntai iebildumi pret domu dažādību un žurnālistu darbu un žurnālistiem, var taču driķēt paši personīgi.
Piemēri taču redzami un dzirdami. Šai portālā Augustiņš un Kasīklis un vēl daži, pa radio vienīgo pareizo viedokli sludina Plūme.
Tur kur hunta, tur žurnālistus nemaz nevajag!
Autori līdz tam nav aizdomājušies?

Atbildēt

Q

24.11.2021. 02:03

Latvijā nav objektīvu žurnālistu, ja būtu tad nomirtu badā! Latvijā pastāv tikai oficiālā propaganda , kas visu apgriež ar kājām gaisā, sajaucot cēloņus ar sekām ,vai tad Lukašenko un Putins iznīcināja un okupēja Irāku un Afganistānu, bet melīgā prese uzgrūž visu vainu viņiem! Cēlonis bēgļu plūsmai ir NATO un ES , tad lai atbild par sastrādāto ,nevis meklē kam uzgrūst vainu, arī Latvija ir līdzvainīga, vajadzēja domāt tad , kad atbalstīja okupāciju, arī tagadējās sankcijas pret KF un Baltkrieviju pēc laika smagi atspēlēsies un tad atkal varēs vaimanāt!

Atbildēt

opozīcijai

24.11.2021. 00:22

bija visas iespējas sevi parādīt šajā situācijā. Opozīcija neparādāija. Bija iespēja 20 deputātiem savākt parakstus un iesniegt Satversemes tiesā pieteikumu par lietas ierosināšanu par neleģitīmu likumu. Neviens no Urbanoviča grupņika, neviens no ZZS Tavara grupņika to neizdarīja. No krūmiem uzriet, - to jā.

Atbildēt

Dekupāciju dekolonizāciju

24.11.2021. 00:07

»

gaisma tuneļa galā

atgriežamies māmuļas Krievijas paspārnē


Sen bija laiks, kaut gan labāk vēlāk ne kā nekad.

Atbildēt

reinis

24.11.2021. 00:03

nesen svētku brīvdienā radio1 bija svētku raidīj., kuru vadija Levita žurnālista kavalieris ropors Tomsson, un protams ar saviem uzticamiem patstāv. žurnāl. pulciņu-streiip,libeka, zannder, sprriņģge,... .spriņgģe ļoti izcēlās ielika 1vārtos-nepotētos; tos,kas šai tuvojas-smerrdelei.
ļoti apsaukāja nepotētos-pat brīdināja tos,lai tuvumā nerādās uz ielas, jo rokās smerdelei būs piparu gāzes balons-visus tos-nopūtīs ar gāzi.tā vecene ļoti smirdoša, uzmanietes necilvēks tuvumā.

Atbildēt

Gribu kūciņu bučot!!!

23.11.2021. 23:51

»

kaķa smiekli

Ļoti precīzi noraskturojāt visus. Vēl jāpiemin Abu Meri Linda Rīta panorāmā ar savu mūžīgo smīnēšanu, elkoņu plivināšanu un uzaicināto viesu pātraukšanu pusvārdā. Ja par Bērtuli - viņa taču uzdod tikai iepriekš saskaņotus jautājumus. Gestem vispār balss intonācijas tādas, ka viņam būtu jāsrādā par izvadītāju...


Jā, tie laiki, kad profesionāli diktori, lasīja izsmeļošas, pārbaudītas ziņas, ir pagātne. Tā saucamo žurnāļugas uzstāšanās ir nožēlojama. Vēl nožēlojamāka ir šo mēdiju vadība, kas to visu organizē, kam ir ļoti maza sajēga un atbildība par saviem pienākumiem. Un aiz visa tā stāv mūsu apgarotā, gudrā, neaizstājamā varnešu komanda! Kāda laime būt, par mīlētiem muļķiem!!!

Atbildēt

Mēdiji

23.11.2021. 23:28

»

Fakts

"masu informācijas līdzekļiem kritiski jāizvērtē visi fakti kurus viņi ceļ galda saviem pilsoņiem...." To viņi nespēj, jo nav tā mācīti. Augstākās klases neprofesionālisms gandrīz visā Latvijas žurnālistikā!!!! Ko var gribēt, ja augstskolas gatavo PR speciālistus nevis profesionālus žurnālistus...


Pēdejā laikā tieši šajā nelegālo migrantu jautājumā ir vērojama neparasta uzsvērti tendencioza un žēlabaina welcomistu propaganda gan LTV ziņu raidījumos, gan arī LR1.
Pilnīgi šķebinoši!
Ja tas būtu "tālu" Grieķijā, Ungārijā un Itālijā kā iepriekš, tad jau varētu spēlēt ūberdemokrātus un "cilvēktiesību" aizstāvjus. Šobrīd ir skaidrs, ka viss šis process ir hibrīdkarš pret Eiropas demokrātijām, kurā tiek iesaistīti teroristi, algoņi un kara noziedznieki no tuvajiem austrumiem, cilvēku tirdzniecības organizētāji, lai, piesedzoties ar grūtniecēm un zīdošām mātēm, sētu sajukumu līdzjūtīgo eiropiešu prātos un nokļūtu parazītu paradīzē pie neadekvāti dāsnajiem Vācijas un citu bagāto valstu nodokļu maksātāju pabalstiem.

Atbildēt

ha-ha

23.11.2021. 23:17

Ārlietu ministrija raksta depešas uz ANO un citām starptautiskām organizācija pieprasot saukt pie atbildïba uzbrukumu organizėtajus ES valsts robežai?Kā mūsu varai kļūst zināms,ka robežas pārkāpēji ir bėgļi nevis teroristi?

Atbildēt

otto

23.11.2021. 23:06

karikatūra laba- esošais total. režīms jau sagrābis medijus.
Pirmajiem uzticamiem, savējiem žurnaļugiem nesen jau tādus levvits ar kussiņu ordeņus pasniedza. Pameklējiet googlē kā sauc kavalieru uzvārdus. Būs intresanti. Radio1 - tāds rupors tomssons; Lībeka,.... . TV žurnāl. krauzze- ļoti cenšas -dabūt to grabuli. Abos medijos iet lielas kampaņas covid.žurnaļugiem, kas piedalās trekni baro.ļoti cenšas- iztapoņnas. mēeesli

Atbildēt

kad ieslēdzu LTV1, Rīg TV24, un arī, diemžēl, LR1

23.11.2021. 22:56

»

kad palasa komentārus

tadd skaidri redzams,kuri te ir naida kurinātāji. Jūs,godātie


liekas, ka atgiežos 70.tajos: viens valdības viedoklis, PSKP CK, Kongresa plēnums, meli, meli, meli, manipulācijas, manipilācijas, manipulācijas

Atbildēt

Nu

23.11.2021. 22:33

Polija būs jaunās Trīsjūru Eiropas (TEU)motors. Tā izveidosies jau pirms izkurtējušas liberastu EU galīgās sabrukšanas.

Atbildēt

kad palasa komentārus

23.11.2021. 22:18

tadd skaidri redzams,kuri te ir naida kurinātāji. Jūs,godātie!

Atbildēt

gaisma tuneļa galā

23.11.2021. 21:36

atgriežamies māmuļas Krievijas paspārnē!

Atbildēt

kaķa smiekli

23.11.2021. 21:23

»

šajā genocīda laikā

ar riebumu un patiesu nožēlu skatos uz tiem, kas sabiedriskajos medijos valkā vārdu “žurnālisti”. To pašu Panorāmas agresīvo lielgabalnieci, sabiedrības rīdītāju un citādi domājošo vajātāju bērtuli, uzkurbulēto lauku tantiņu un onkulīšu tirdītāju un nerimstoši mirstošos meklējošo kinci, tukšgalvi gesti...


Ļoti precīzi noraskturojāt visus. Vēl jāpiemin Abu Meri Linda Rīta panorāmā ar savu mūžīgo smīnēšanu, elkoņu plivināšanu un uzaicināto viesu pātraukšanu pusvārdā. Ja par Bērtuli - viņa taču uzdod tikai iepriekš saskaņotus jautājumus. Gestem vispār balss intonācijas tādas, ka viņam būtu jāsrādā par izvadītāju kapos.

Atbildēt

kaķa smiekli

23.11.2021. 21:18

»

P.

"Sabiedriskie mediji" vispār ir nejēdzīgs izgudrojums, taču


Poļiem dziedāt līdzi - sevi necienīt. Un vispār - kas tā par retoriku - *Baltkrievijas un Krievijas realizēto hibrīdkaru pret Eiropas Savienību, * ? Vai tad bēgļus suta arī Krievija ? Tas, ka Krievijas un Baltkrievijas attiecības ir, maigi sakot, tuvas, tas nenpozīmē, ka var bazūnēt par Krievijas hibrīdkaru. Izdomājuši kaut kādu jaunrunas kārtējo vārdu un tagad grib, lai tas skan no visiem gludekļiem :) Tiešām, kaķim jāsmejas. Tad, kad melnīši peldēja pāri Vidusjūrai uz Itāliju, tad gan par hibrīdkaru nerunāja, tad bija migrantu un bēgļu krīze visos medijos. Uzskatu, ka, lai kā man liekas pretīga LTV 1 mūžīgā kovidtēma, bet šoreiz viņus nav par ko vainot. Polijas viedokli lai pauž rinkevičs savā tvitterī, kā jau ieradis un vienojas kopējā dziesmā ar saviem Lietuvas un Polijas kolēģiem - kara kurinātājiem.

Atbildēt

šajā genocīda laikā

23.11.2021. 21:17

ar riebumu un patiesu nožēlu skatos uz tiem, kas sabiedriskajos medijos valkā vārdu “žurnālisti”. To pašu Panorāmas agresīvo lielgabalnieci, sabiedrības rīdītāju un citādi domājošo vajātāju bērtuli, uzkurbulēto lauku tantiņu un onkulīšu tirdītāju un nerimstoši mirstošos meklējošo kinci, tukšgalvi gesti, tukšsejaino vondu, nabadzīti dobeli, kura, kā izskatās, sarkst par melu tekstu, kas jārunā

Atbildēt

Dubļu vannas sētnieks...

23.11.2021. 20:50

»

TV vērotājs caur kāju pirkstiem

LTV ziņas ir tikai tāda babeļu vāvuļošana humora neesamības stāvoklī.Nav to ziņu,nav


Nu kādi diži, gudri un pat smuki ir mūsu mīlētie patiesības paudēji-žurnālisti! Kā viņi, liela daļa vāvuļo cāļu balstiņās, kā viņi šķoba savas naivās fizonomijas, bēdu stāstus murmulējot, kā viņi rokās ripina rakstāmos, lai kādu valdības vārdu pierakstītu...Nu velti tiek tukšas runas atstāstītas, viss velti. Ja cilvēkiem kauns klausīties, kur nu vel skatīties, varbūt šis balagāns ir jāslēdz, vai vismaz jāmaina? Ko saka LTV un RD gudrās galvas, varbūt ir kāda saprašana?

Atbildēt

P.

23.11.2021. 20:48

"Sabiedriskie mediji" vispār ir nejēdzīgs izgudrojums, taču...

...kāda suņa pēc tiem būtu pienākums "izcelt Polijas valsts oficiālo viedokli"?

Pani savu oficiālo viedokli var iebāzt savā oficiālajā caurumā.

Atbildēt

Vidzemnieks

23.11.2021. 20:44

»

patriots no Latgales

Man mēslu dakšas stāv gatavība durt krievu iebrucējus


Nepaliec jau nu smieklīgs!Vini nāks iekšā ar tankiem un desantu!Vismaz ta te saka.

Atbildēt

Dzintars

23.11.2021. 20:18

»

patriots no Latgales

Man mēslu dakšas stāv gatavība durt krievu iebrucējus


Tev priekš manis arī atradīsies kādas dakšas!?

Atbildēt

šito tam idiņam rancānam no jkp izklājiet priekšā

23.11.2021. 19:59

Ņemot vērā iepriekš minēto, uzskatām, ka atbildīgajām institūcijām nekavējoši ir jāreaģē, jānovērš līdzīgas situācijas atkārtošanos nākotnē un ir jāstiprina mediju uzraugošo iestāžu (NEPLP, SEPLP) un valsts drošības dienestu (VDD, SAB) kapacitāte un profesionalitāte, garantējot un nodrošinot Latvijas sabiedrības informatīvās telpas aizsardzību pret informatīvā kara, tai skaitā hibrīdkara uzbrukumiem.

Atbildēt

līksmojam, vergu bars!

23.11.2021. 19:53

Un tomēr mūs apmānīja, un Pavļuts spēlēs tās klavieres!
Rau, kur nupat viltnieki no Saeimas, kas saucas par deputātiem, 2.lasījumā apstiprināja flīģeļa iegādi pavļuta huntas izklaidei par 184 000 eiro uz mūsu rēķina!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...