Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV pilsonis

02.11.2017. 21:10

Komunisti vēsturiski nekad nav bijuši saimnieki un nekad nav pratuši saimniekot un ļaut to darīt citiem. Visa līdzšinējā "uzņēmēju-uzmetēju" darbošanās, turās vienīgi uz likumdošanā garantēto pasūtījumu un obligāto iepirkumu, tas nozīmē neizbēgamus ienākumus ar minimāliem izdevumiem.

Atbildēt

Nepienàks pagaidàm

02.11.2017. 20:49

»

Retorisks jautājums

Vai pienāks tāds brīdis, kad parex izlaupītājus piedziņa vajās līdzīgi kā tā tiek vērsta pret pārējo Latvijas sabiedrību, tās pilsoņiem un patriotiem


jo nekas nav tik ilgstośs kà pagaidàm. Bet tà ćekistu un cekistu varas iramîda drup pati un visi to redz.

Atbildēt

zinošais

02.11.2017. 10:27

Šādas situācijas ir sekas ierēdniecības varai - viņi lieliski apguvuši māku sagatavot pamatojumu jebkuram lēmumumam !
Šāda situācijā Kučinskim un citiem MK locekļiem jau nav neko lielas izvēles, vai nu izpildīt "balsošanas mašīnas" funkciju, vai arī mēģināt iedziļināties problēmas būtībā, kam savukārt nav ne laika ne zināšanu !
Rezultātā likumu pārkāpšana kļūst par ikdienu kurā iesaistīts ikviens !
Un lai kāds pamēģina citam norādīt ka nerīkojas likumīgi - tūlīt tiks atrasts paša parkāpums !
Vai nav zīmīgi, ka pirms 500 gadiem Luters konstatēja to pašu !

Atbildēt

Kučinskis no Valmieras mafijas

02.11.2017. 10:18

»

Monika

Kučinskis laiž tādā pat stilā kā visi iepriekšējie,vienīgais ko pamanu;visu pasniedz pazeminātā un miermīlīgā tonī,lai aizmiglotu ausis un acis snauduļiem,kas mierīgi klausoties Kučinski spēj arī iemigt.Viss okei


Kā vēsta avoti, bij. v p Andris Bērziņš (sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?) esot no Eiropas fondiem Kājiņām dabūjis veselus 250 000 euro! Tauta un prokuratūra runāja, ka nieka 40 000 euro. Un tūrismu, kā avotam vēsta pats A.B., Kajiņas nav attīstījis vēl šobaltdien. UK arguments, kāpēc izstājas no ES, ir arī tas, ka netiek kontrolēta fondu izlietošana, kurus dāsni apmaksāja UK no nodokļu naudas. Latviešu vergi, komunistu un čekistu dzimtscilvēki no Latvijas, UK cītīgi maksā nodokļus UK Valsts kasei un par šo nodokļu naudu uzceltas bij. v p Andra Bērziņa Kājiņas par 250 000 euro. Smalki. Tas viss atklāts, arī par Ilvesu, kam prokuratūras apsūdzībā jāatmaksā nauda, LTV1 raidījumā Pasaules panorāma 2017.11.02.Kuram tautas vardā necelsies roka nodedzināt Kājiņas? Latvijas korumpētā tiesu sistēma attaisnoja Andri Bērziņu. Latvijas korumpēta tiesu sistēma attaisnoja arī Zatlera un Ģodmaņa noziegumu ar Parex afēru no Valsts kases izzogot 2 miljardus LVL. Virsprokurors Adlers ar kriminalprocesu ātri legalizēja šo noziegumu, par kura sekām maksājam ar VID teroru.

Atbildēt

Monika

02.11.2017. 10:08

Kučinskis laiž tādā pat stilā kā visi iepriekšējie,vienīgais ko pamanu;visu pasniedz pazeminātā un miermīlīgā tonī,lai aizmiglotu ausis un acis snauduļiem,kas mierīgi klausoties Kučinski spēj arī iemigt.Viss okei?

Atbildēt

Zraza Zariņs

02.11.2017. 09:53

debloid, latvijckij zasraņec! Fašist nedabitij, vsjo pod Maskovskoi ruki delaet, debloid i pridurok. Čto emu skažut, to pišet.

Atbildēt

Anna

02.11.2017. 09:21

»

sāksim

ar tiesu sistēmas tīrīšanu


Piekrītu, ar tiesu sistēmas tīrīšanu, atceļot likumu, ka tiesnesis tiek ievēlēts uz mūžu. Tiesnesis ir degradējies un tas ietekmē objektivitāti. Apšaubu, vai atalgojums uzlabos tiesnešu neatkarību un taisnīgu lietas izskatīšanu. Valmieras rajona tiesā un Vidzemes apgabaltiesā noteikti nē.

Atbildēt

Līdumnieks

02.11.2017. 07:55

Cik stipri vajag neieredzēt savu Tautu, lai to aplaupītu?! Tas ir krimināls noziegums, krimināllikuma 71. un 81.panti. Tā ir nodevība pret savu Valsti. protams ja tāda valsts kā Latvijas republika vēl ir? Mums ir jātiek vaļā no savas valsts iekšējā Gulaga!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...