Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

25.03.2017. 13:49

Autoram - paldies par rakstu!Kaut būtu vairāk drosmīgu cilvēku,kuri profesionāli orientējas valstiskās sfērās un atsedz patieso lietu stāvokli!

Atbildēt

Uzmini

22.03.2017. 17:25

»

Jep

Eu, nu runā skaidru valodu! Kuram līkam pincim čakša DOD


"Es sapratu, kāpēc Anita un visa vadība viņu sauc par belašu." Belevičs

Atbildēt

Puma

20.03.2017. 19:56

Vispirms liels paldies Pietiek lasītājam par ievietoto informāciju. Tā mani sagrāva. Nav nekādu cerību,tie paši dubļi un vēl smacīgāks gaiss mediķiem. Nauda mums solīta vienmēr, bet nekad nav atnākusi, tā kā arī šoreiz nemaz negaidīsim. Gaidīju, ka vismaz atslābs birokrātu žņaugi, bet redzams, tie kļūs vēl ciešāki un neļaus mums strādāt, kontrolēt nāks medicīniski neizglītoti, bet izcili birokrātiski kadri. Cik viltīgi- Neatliekamā med. palīdzība vienā finansējuma grupā ar mūsu veselības aprūpes organizētājiem! Nav neviena pasākuma, kas veicinātu medicīnas pieejamību, nav domāts par mūsu sabiedrības sastāvu. Vēl lielas muļķības -pašvaldībām aizliegts sniegt finansiālu atbalstu
privātajiem, bet ģimenes ārstu prakses lielākoties ir individuālie darba veicēji! Kur ņemsim 2 māsas pie viena ārsta, ja ar uguni meklējam kaut vienu. Ar pašreizējām algām un ieviesto sertifikācijas modeli tiek izšķaidīti arī vēl esošie kadri.

Atbildēt

Māsa

20.03.2017. 16:12

Es zinu, kas pasūta šos rakstus. Tas ir gļēvulis. Viņš pats nekad neparakstās ar savu vārdu. Tas ir ļaundaris, kas medicīnu nodzinis līzd kliņķim. Man ir vēstule, ko man rakstīja draudzene no Norvēģijas. Viņa aizbrauca uz Norgi šā liekuļa dēļ. Te jums daļu no vēstules.
– tad nu mani sauca uz mazo operāciju zāli. Pie durvīm stāvēja visa slimnīcas vadība. Anita stāvēja ar sarkanām rozēm. Viņa pati man atvēra durvis.
Viņš bija noguldits ar kājām un galvu uz zemi. Šefs no dibena dzina viņam garas sirmas spalvas. Pumpa tāda kā pseidokondiloma tieši pret caurumu. Traucējusi dirst.
Brūnās pseidokondilomas ir kazahiem. Viņi dibenu tīra ar akmeni.
Milzīgs dibens un mazs līks pincītis. Es padomāju, kā ar to vispār kaut ko var. Nu ar to melno vārnu grīdas biedreni tad tā– tai tik naudu, Bet Baiba taču bija kaut kāda Latvijas misene, un viņa arī pa šo pincīti ņemas, bauc pie viņa sūkā un lūdzas, lai šo arī.
Viņš ieraudzija mani, pazina un sāka kliegt, ka es viņu nogalināšot. Paņēmu adatu un un iedūru vēnā. Viņš drebēja kā galerts un kliedza kā lokomotīve. Es sapratu, kāpēc Anita un visa vadība viņu sauc par belašu.
Vēlāk man palātā lika viņam vālreiz iedurt vēnā un uzlikt sistēmu. Pumpa bija nost. Gulēja viņš palātā un viņa roku glāstīja Čakša. Es zinu, kā atšķirt tās, kas pielien, no tām, kas devušas. Šitā tam mazam līkam pincītim dod.
Nu tā es viņu aizmirsu ar visu viņa pumpu.
Jūnijā manai vecākajai tīnim liftā iekāpa līdz divi čečeni. Varbūt kaut kādi afgāņi, jo viņš mūs vienmēr agrāk uz to Gulaša goteli sauca.
Apturēja liftu starp stāviem. Viens bērnam muti ar lupatu ciet, otrs roku zem biksēm un pirkstu iebāž. Un tad bērnam saka, ka es esot kaut kādu vēstuli Lauku avīzei uzrakstījusi un tagad 20 štukas viņiem parādā. Un parāda mazākās bildīti.
Nākošā dienā dabūju biļetes uz prāmi mums visām trim. Meitas mācās un šprehē norge, es arī špricēju, bet sola, ka tikšu reanimācijā. Nu alga ir desmitreiz. Kamēr viņš pisīs medicīnu, mēs uz Latviju nebrauksim. Norvēģijā policijai uzrakstīju iesniegumu, viņi meitas pieskata.

Atbildēt

tūba

20.03.2017. 12:35

pajautājiet, ko dara čakšas padomniece, tad atbildipar reformāma atradīsiet paši.

Atbildēt

ha-ha

20.03.2017. 11:37

4.maijā LPSR deputāti t.i.komunisti,komsorgi,čekisti, PSRS specvienību apsardzē,sanāca kopā un nolēma komunismu vairs necelt,jo ar to nekas prātīgs savai kabatai nesanāk un par miljonāriem nekļūt Ar sava vecākā brāļa svētību nolēma celt mežonīgo kapitālismu,kuru ceļ joprojam un kur miljoni saprātīgo ļaužu kabatās birst gan no ES fondiem,gan no valsts budžeta,Galvenais noturēt šim procesam 4.maija kadrus un sagatavot klonus.Kas attiecas uz tautu,tad-štrunts par bitem,ka tik medus!

Atbildēt

Dace

20.03.2017. 11:26

»

Fredis

Ne velna nesaprotu, vai šī būs tā gaidītā reforma un plāns, ko visi gaida? Tādas shēmas tak bijušas jau 10 gadus atpakaļ, vai tas ir viss, ko varēja parādīt "darbīgā" ministre ar "godīgo" padomnieci?Vakar TV3 gan labi parādīja,kā prot strādāt padomniece, pašvaldība = ZZS. Visi gali ūdenī,papīri tīri...


Zzs neko neatmet un zzs cilvēkus tur pa gabalu,vāne pieņem un pilda pasūtījumus,valdēs salikti cilvēki,kas tos pildīs, naudu sev patur. Stradiņos ar iepirkumiem Rīgas domes tradīcijas 20%,arī zzs gar degunu. Šobrīd veselības jomā valda haoss un visatļautība.

Atbildēt

Ierēdnis

20.03.2017. 10:48

»

no Čakšas

neko. Un es nesaprotu, kur tas suns aprakts- it kā runā sakarīgi, info sniedz, bet tikko jāsāk kkas darīt, tā nonākam pie sasistas siles un secinājuma- labāk nebūtu darījusi. Vai komanda vāja, vai tomēr bildi neredz...


Neredz nozari kopumā un nav arī komandas jo abas ar vāni ir klasiski Bosinga piemēri. Šī ministre visu sistēmu sačakarēt tā, ka līdz 65 gadam nevarēs savākt. Tik briesmīgi vēl nav bijis ne arvienu ministru.

Atbildēt

Vecas patiesības

20.03.2017. 10:41

Nekā jauna prezentācijā. Par to ierašanās laiku pie pacienta NMP: kā tiks plānots celt procentus?(Informācija vienā no pēdējiem slaidiem.) Neviens jau tā nedara, ka saņem izsaukumu un izbrauc, kad labpatīk. Hronometrs skaita laiku no pirmās sekundes. Ierašanās atkarīga no daudziem citiem apstākļiem: sastrēgumi, neprecīza adrese, ledus, bezceļš u.t.t. Veselības ministrija plāno arī sakārtot ceļus? Šie konkrētie procenti veidojas no pilnīgi citiem apstākļiem, vai ir vai nav personāla vai citi resursi, tas ierašanās laiku nemaina.

Atbildēt

--->SISE

20.03.2017. 10:23

»

Sise

Nu labi ,ka tik daudz uzrakstīts,ko jūs vēl no Čakšas gaidat


Demisiju, demisiju gaidam!!!

Lai kā korķi izšauj no VM

Atbildēt

Savā drauģeļu lokā viņš noteikti lepni palielās - re, kā es tos naciķus drāžu. Un šie man neko nevar padarīt!

20.03.2017. 10:17

»

TB

Savā drauģeļu lokā viņš noteikti lepni palielās - re, kā es tos naciķus drāžu. Un šie man neko nevar padarīt


Tas bija citam rakstītam domāts.

Atbildēt

TB

20.03.2017. 10:13

Savā drauģeļu lokā viņš noteikti lepni palielās - re, kā es tos naciķus drāžu. Un šie man neko nevar padarīt!

Atbildēt

piecgade

20.03.2017. 07:55

Kučinskis šorīt jau komentējis, ka reformas jāievelk vairāku gadu garumā, galvenais ir tikai skaisti parunāt, cik labi būtu, ja tādas tiktu veiktas...

Atbildēt

ekonom

20.03.2017. 07:43

Jā, galvenais visu sākt darīt pēc iespējas vēlāk, un tad jau var nedarīt vispār, jo viss plāns būs novecojis un atkal jāsāk taisīt jauns. Tāpēc mums nav e-veselības, ir 3-gadu rindas operācijām, haoss pakalpojumos. Bet nē, plānus ieviest nedrīkst, jo tas nav populāri. TP un Vienotībai var pārmest visu ko, bet tie tomēr kaut ko arī darīja, bet šie mīkstie traucēja reformām tajos laikos un arī tagad velk laiku,domājot, sēdēs ilgi un laimīgi.

Atbildēt

Fredis

20.03.2017. 07:30

Ne velna nesaprotu, vai šī būs tā gaidītā reforma un plāns, ko visi gaida? Tādas shēmas tak bijušas jau 10 gadus atpakaļ, vai tas ir viss, ko varēja parādīt "darbīgā" ministre ar "godīgo" padomnieci?Vakar TV3 gan labi parādīja,kā prot strādāt padomniece, pašvaldība = ZZS. Visi gali ūdenī,papīri tīri un var saņemt valsts pasūtījumu.Šie darboņi savā laikā apceļojuši daudzas slimnīcas, piedāvājot šo shēmu, labi,ka ne visur tos pieņēma.Toties tagad padomniecei noteikti jau jaunas idejas, kur grābt.Atmetīs atkal ZZS kādu ļimonu un ligzdiņā iekšā.

Atbildēt

Вася

20.03.2017. 02:36

Paldies dievam, ka valdībā strādā

Atbildēt

...

19.03.2017. 23:45

»

Troļļu gans

Piekrītu, liekas, ka prezentācija ir sagrābstīta nedēļās laikā, Preisu nav ko piesiet. Bija piedāvājums no kura nevar attiekties un ir jauni ļoti lieli izaicinājumi


kādi jauni? nauda visu laiku tiek prasīta,tikai papīru vajadzēja pretī un te ir? Pārāk gudrs gribi būt vai kā?

Atbildēt

Troļļu gans

19.03.2017. 23:41

»

ha ha

Preisa jau sen prom. Intresanti gan kapēc


Piekrītu, liekas, ka prezentācija ir sagrābstīta nedēļās laikā, Preisu nav ko piesiet. Bija piedāvājums no kura nevar attiekties un ir jauni ļoti lieli izaicinājumi.

Atbildēt

Troļļu gans

19.03.2017. 22:58

»

...

tiešām līdz 2065 :) žēl,ka nezin VM ,kas būs nākamgad.... Prezentācija tik vāja,cik pati Čākša


Negaidīti vāja. Lai ar kā es cienītu bij.ministru, jāatzīst, ka viņa prezentācija ir labāka. Čakšas ne šāda, ne tāda. Ko var secināt paskatoties 3.slaidu, ka apmierinātības un izdevumu lielumam korelācija ir nepārliecinoša, ka Slovākijā ir labāk nekā Latvijā, 8.slaids, ka Latvijā ārstu skaits maz atšķiras no vidējā ES, 11.slaids, savukārt māsu ievērojami, 12.slaids un salīdzināt ar 43. slaidu. Par noformējuma stila kļūdām, galotnēm pat nerakstīšu. Sagrābstīta prezentācija. Tā ir, ka nav komandas, ar vānēm vai preisām tālu neaizbrauksi.

Atbildēt

Troļļu gans

19.03.2017. 22:04

»

hi hi

Belēvičš līdz 2035. gadam bija saplānojis, Čakša jau līdz 2060


Precizēšu. Dr. Biol. Guntis Belēvičs, Veselības ministrs "Vesels! Latvijas veselības platforma 2015 - 2065". Profesionālāka prezentācija, ar pipariņu. Un daudz reālāka :-)

Atbildēt

Troļļu gans

19.03.2017. 21:52

Kāds priekšnieka līmenis, tāds padoto. Līdzīgi bija trešdien Saeimā. Štrunts ar priekšnieku un cien.padoto, nespēja ir acīmredzama. Pat Belēvičs cepa interesantākas un reālākas prezentācijas. Vispirms jānoslauka deguns un tad var domāt par pasaules lāpīšanu. Nu labi, 2 cilvēciņi ir tikai 2 cilvēciņi. Galu galā vienkārši nepaplašināti teikumi arī ir teikumi. A ko 100 izcili gudrās galvas? Kur principiālie opozīcijas deputāti, rakstnieki, jautātāji? Kur jūsmotājas? Kur principiālie latviešu aizstāvji? Kur pieredzējušie, bet vārgie vienotā bariņa deputāti? A nekur? Vieni apmierināti ar izrādīto principialitāti, redz kādus jautājumus mēs mākam uzdot. Otras sāk domāt par nākotni un nešūpot kārtējo laivu, kurā sēž. Citiem nav laika, jo ir tik daudz citu interesantu lietu, ko darīt darba laikā. Par vārgajiem garā vienotajiem nerakstīšu, jābūt pieklājīgam. Cerēsim, ka Čakšai izdosies Belēviča iesāktais, norakt ZZS un aizsūtīt to īsto vietu, politisko kapsētu. Nav Latvijā vietas politiskajiem zombijiem, bijušajiem komuņagām un viņu šodienas skolniekiem, čakšām, vānēm, preisām, utt.

Atbildēt

Ilgvars

19.03.2017. 21:15

Kad NASA notika space shuttle Columbia avārija, notika liela izmeklēšana, meklējot nelaimes iemeslus. Un kā viens no avārijas veicinošiem faktoriem tika minēts fakts, ka NASA pārāk aizrāvās ar Powerpoint prezentāciju veidošanu, tehniskā dokumentācija praktiski maz tika izmantota vadības hierahijas augstākajos līmeņos :)

Atbildēt

furiks

19.03.2017. 21:11

»

no Čakšas

neko. Un es nesaprotu, kur tas suns aprakts- it kā runā sakarīgi, info sniedz, bet tikko jāsāk kkas darīt, tā nonākam pie sasistas siles un secinājuma- labāk nebūtu darījusi. Vai komanda vāja, vai tomēr bildi neredz...


kuru Tu sauc par skaistu sievieti? to ar līdakas aukstajām izvalbītajām acīm, zirga zobiem un cinismu pret veselības aprūpē strādājošajiem? kas ir gudra runa.....

Atbildēt

švamme

19.03.2017. 19:53

Man izskatās interesanti šī frāze: Valsts maksātu par veselīgu un izārstētu pacientu, nevis par atrašanos stacionārā. Tā arī varētu būt reforma???

Ja samaksas apmērs jebkuram no ārstējošā sastāva būtu skaitīts balstoties uz VESELIEM cilvēkiem, nevis pēc vājnieku skaita, tad arī kvalitāte uzlabotos. Man šķiet, ka Japānā ir tāda sistēma, ka ārstam maksā, ja cilvēks ir vesels, un kā tikko saslimst, maksājumi neienāk, tātad ārsts ir maksimāli ieinteresēts, lai pacients pēc iespējas ātrāk atgūtu veselību.

Atbildēt

deputāts

19.03.2017. 19:51

Kučinskis no Čakšas gaida tikai bučas un neko vairāk.

Atbildēt

barmaļejs

19.03.2017. 18:53

Kučinskis labāk varētu pastāstīt, kā ar e-veselības 28 miljoniem tika glābts Lattelekom krīzes laikā

Atbildēt

baublies

19.03.2017. 18:19

Ko var apelēt pie Kučinska? Kučinskis ir slims cilvēks, slikti izskatās, un vienīgais, ko demonstrē visur - savu absolūto nespējību.

Atbildēt

...

19.03.2017. 18:11

»

siskoskopija

Papildus uzdevumus uzlikt ģimenes ārstiem nav iespējams, vismaz jaunajai paaudzei. Jo ārstu pamatizglītība nedod tādas prasmes un zināšanas. RSU topošie mediķi mācās uz plastmasas lellēm, LU vispār nav praktiskās apmācības...


Protams,jo uzņem visus LU un RSU,konkursa nav. Arī citi citās specialitātēs ir bēdu ieleja,ja tiek pirmā kursa izvelk cauri visām studijām,jo citādi rinda ar mācību spekiem paliks bez darba

Atbildēt

siskoskopija

19.03.2017. 18:08

Papildus uzdevumus uzlikt ģimenes ārstiem nav iespējams, vismaz jaunajai paaudzei. Jo ārstu pamatizglītība nedod tādas prasmes un zināšanas. RSU topošie mediķi mācās uz plastmasas lellēm, LU vispār nav praktiskās apmācības.

Savukārt rezidentūra ir strādāšana par zemu algu, kur neviens neko iemācīt nav ieinteresēts.

Atbildēt

no Čakšas

19.03.2017. 17:08

neko. Un es nesaprotu, kur tas suns aprakts- it kā runā sakarīgi, info sniedz, bet tikko jāsāk kkas darīt, tā nonākam pie sasistas siles un secinājuma- labāk nebūtu darījusi. Vai komanda vāja, vai tomēr bildi neredz?
GAIDĀM NO KUČINSKA, LAI VIŅŠ SAPRASTU, KA SKAISTA SIVIETE AR LABU VALODU VĒL NENOZĪMĒ LABA DARĪTĀJA, gaidām, kad kučinskim tas pieleks un viņš veiks attiecīgas darbības.

Atbildēt

Sise

19.03.2017. 16:36

Nu labi ,ka tik daudz uzrakstīts,ko jūs vēl no Čakšas gaidat?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...