Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mednis

24.12.2010. 23:06

Protams, nezinu visas aizkulises, tomēr valsts galveno notāru neapliktu ar mēsliem. Pamēģiniet paši paspēlēt pret Lembergu. Lembergs ir kā koferis bez roktura - pamest nevar, bet nest grūti.

Atbildēt

tauta

22.12.2010. 13:14

neticamais ir noticis, pedejais aivara bastions ir kritis. kugnieciba gan ir tuksa un piesmieta ka ielas meita, tomer nu ir pamats ceribam, ka londonas tiesvedibas tiks turpinatas, un kampeji vismaz morali kadu laiku jutisies visai slikti.
gruti gan iedomaties, ko so vareno darbonu komanda talak shemos (jo stradat jau neprot), visi iespejamie uzemumi ar vinu tiesu palidzibu ir nolaisti uz grunti. kurs bus nakamis, tads ir jautajums.

Atbildēt

,.,.

22.12.2010. 10:10

Nu tad laikam laiks sedinat cietuma,jo bez naudas no kratina shis netiks ara,un ZZS vins vairs nebus vajadzigs

Atbildēt

Nikolajs

21.12.2010. 21:23

Nu tikai saksies cina par mieru-akmenis uz akmena nepaliks!!Nu jus,seski,ar hutaini iepazisieties visa krasnuma!!Lai Dievs stav Jums klat!!

Atbildēt

Arnika

21.12.2010. 21:17

Nav ko lādēties, atnāks pašam atpakaļ! Lemberga žēl, vismaz jēdzīgs vadītājs, bet tie tik sev rausīs.

Atbildēt

Rihards

21.12.2010. 20:27

Ak jā, gribējās vien Londonas spriedumu sagaidīt, tagad jau laikam sekos prasības atsaukums.

Atbildēt

Rihards

21.12.2010. 20:20

to to alias. Nu nekādu devumu valstij, ka 10% akciju turētājam iepriekšējās Valdes un Padomes jau nu nedeva gan, kāpēc lai kāds ceptos par to, lai vadība tiktu saglabāta?

Atbildēt

to alias

21.12.2010. 19:04

Pareizi. Kaut vai Tihobezdeļevi, Skoropļutovi un visi Haimes stūrē LK, kaut tikai tur nebūtu Lembergs. Un nākošais ko pārdos būs tava māte. Par pieciem šekeļiem.

Atbildēt

Malacis

21.12.2010. 18:57

A man likas,ka Shtokenbergs ir Vienotibas vajakais posms,laikam tomer bushu kludijies

Atbildēt

alias

21.12.2010. 18:02

Uzņēmumu reģistrs reģistrējis izmaiņas AS "Latvijas kuģniecība" valdes un padomes sastāvā
Publicēta: 16:49 21.12.2010.
2010.gada 21.decembris.
Informāciju sagatavoja Ģirts Apsītis, AS "Latvijas kuģniecība" valdes priekšsēdētāja palīgs.
Uzņēmumu reģistrs, šodien, 21.decembrī reģistrējis izmaiņas akciju sabiedrības "Latvijas kuģniecība" (LK) valdes un padomes sastāvā. Atbilstoši 2010.gada 17.decembra ārkārtas akcionāru sapulces lēmumiem LK padomē ievēlēti: Simon Digby Boddy, Vladimir Egger, Mikhail Dvorak, Javed Ahmed, Rubil Yilmaz, Mark Morrell Ware un Christophe Theophanis Matsacos, savukārt no LK padomes locekļu amatiem atcelti: Uldis Pumpurs, Olga Pētersone, Vladimirs Solomatins, Andris Vilcmeiers, Ansis Sormulis, Svens Zālītis, Guntis Ločmelis, Māris Gailis, Miks Ekbaums, Normunds Staņēvičs, Volodymyr Koshkul un Kārlis Boldiševics.
Savukārt, atbilstoši 2010.gada 17.decembra LK padomes sēdes lēmumiem, par LK padomes priekšsēdētāja iecelts Simon D.Boddy, bet par padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Mikhail Dvorak. Ar 2010. gada 17.decembri no LK valdes locekļa amata ir atcelts Imants Sarmulis, Andris Linužs, Edvīns Bērziņš un Pavel Semenyuta. LK padome LK valdes locekļa amatā uz pieciem gadiem ir iecēlusi Ashley John Neale, un Michael Main King, nosakot pilnvaru termiņa sākumu 2010. gada 17.decembrī, bet par LK valdes priekšsēdētāju iecelts Paul Thomas.

Atbildēt

m

21.12.2010. 17:40

Nu jau tikko kā piereģistrēta. Budžets pieņemts, tad jau var arī reģistrēt :)

Atbildēt

Š.FANE

21.12.2010. 15:26

ĢENIĀLS Š.KOMENTĀRS "...Štokenbergs atgādināja, ka „Lembergs jau nav akcionārs un viņš akcionāru sapulcē nepiedalījās”."

VISU CIEŅU GODĀJAMAJAM MINISTRAM, -JA JAU MELOT, TAD TĀ, LAI MAZ NELIEKAS !

Atbildēt

Kristaps

[R] 21.12.2010. 14:29

Zinot to, cik ļoti Balodis raustās no šādām lietām, nav šaubu, ka viņš slimo ar "Kuģniecības slimību". Nav jau pirmā reize, kad Balodis izvairās, no tik "sensitīvu" lēmumu pieņemšanas.

Atbildēt

skripcium

21.12.2010. 13:57

Pagaidiet.Dombrovskis ar Āboltiņu šo lēmumu uz UR aiznesīs un Mūrniece viņus no aizmugures piesegs. Lai tikai neizjuktu mirstošā koalīcija. Malacis, Lembergs.

Atbildēt

Nja

21.12.2010. 13:31

Šī situācija ir aizskaroša un pazemojoša katram sevi cienošam Latvijas pilsonim. Vai kopā būšana ar lemberga pakalpiņiem vienā valdībā dod pietiekamu gandarījumu?

Atbildēt

Reinis

21.12.2010. 13:05

Lai tie zemnieki tad arī nebalso par tiem 50 miljonu latu grozījumiem. Tā viņi tikai paši iešaus sev kājā. Lai parāda latvju lauķiem savu īsto dabu.

Atbildēt

PAR VIENOTĪBAS LIEKULĪBU UN TĀS LIEKUĻIEM

21.12.2010. 11:50

Jautāts, vai gadījumā, ja izmaiņas LK tiks apstiprinātas, tas nesarežģīs attiecības koalīcijā, Štokenbergs atgādināja, ka „Lembergs jau nav akcionārs un viņš akcionāru sapulcē nepiedalījās”.

ATKAL VIENOTĪBAS LOZUNGI "CĪŅAI AR TUMSAS SPĒKIEM" NESAKRĪT AR REĀLIEM DARBIEM. CĪNĪTĀJI PAR (NE)TAISNĪBU REALITĀTĒ IZLIEKAS PAR NAIVIEM AVIEM. DĒĻ SILTĀM VIETĀM KŪTĪ UN REGULĀRIEM SILES DEVĀM, TIE CĪŅAS VIETĀ LEPNI IEŅEM PIESMIETO GAILĒNU POZU. NAV BRĪNUMS, KĀDĒĻ AIZDEVĒJI AR SAVĀM PRASĪBĀM BRUTĀLI PIESMEJ LATVIJU UN TĀS TAUTU.

Atbildēt

Manuprāt

21.12.2010. 11:32

Bija vēl daži būtiski pārkāpumi, proti, mikroautobuss neesot bijis pietiekami aprīkots ar ekstrām! Visticamāk ir bijusi apšaubāma papīra kvalitāte uz kura tapis sēdes protokols, un jo vairāk liek šaubīties par šo procesu nezināmas izcelsmes pildspalvas tinte, ar ko parakstījušies vairākuma akcionāri. Te varētu sarakstu turpināt un turpināt. UR ir profesionāla valsts iestāde, kuras lēmumi ir patstāvīgi un nekādā zinā nav politiski angažēti :D

Atbildēt

Mo

21.12.2010. 10:43

Gaidām Štokija reakciju. Ja viņš šo sapulci atzīs par nelikumīgu, Vienotībai ir CAURI :)

Atbildēt

haaa

21.12.2010. 09:42

bet vispār jau sveiciens otras puses juristiem, kuri sagatavoja dokumentus. Veči un vecenes, ja jūs protiet uzrakstīt trīsciparu skaitli pie stundas likmēm savā rēķinā, saņemieties un sagatavojiet normāli arī dokumentus! Tas ir nožēlojami, ka, notiekot šādai cīņai par ietekmi, juristi pieļauj tādas kļūdas, kas viņu klientam var maksāt tūkstošus un miljonus.
Kas i', iedevāt dokumentus 2. kursa jurfaka studentam pa lēto uztaisīt?

Atbildēt

bēdīgi

21.12.2010. 09:28

Kā, tad: labāk, ja kuģniecības valde pilna ar Saimoniem, ja? Un neviena latvieša!

Atbildēt

vincents

21.12.2010. 09:07

laikam autores nav pamanījušas, bet viņas sāk arvien vairāk atgādināt dreiblatu&rozenbergu - puikas raksta par aivaru, meitenes - pret. Abām pusēm liekas, ka pilda svētu darbu. bet īstenībā - maļ tukšu gaisu. margeviču var saprast, mēģinājusi pielīmēties Dienas koncernam. neizdevās, tika atkosta kā intrigante, bet - kas rullei kož? vecis ir, nauda arī. dāmas, jūs vislabāk iederētos providus birojā - tur tādas kūkas gaida.

Atbildēt

lāsts2

21.12.2010. 03:31

Lai nolādēts ir arī Aivars Lembergs un viņa bērnu bērni par to ko viņš izdarījis ar latviešu tautu un valsti! Cerams, ka tiesa viņu taisnīgi notiesās un sazagtos miļjardus konfiscēs.

Atbildēt

lāsts

21.12.2010. 03:29

Ja jau Balodis Ringolds ir tāds "slimīgs" tad nolādēšim viņu, lai šīs slimības un nepatikšanas Balodim Ringoldam pielīp kā pirts slotas lapa un nelaiž vaļā.

Atbildēt

fakts2

21.12.2010. 03:27

UR galvenais valsts notārs Ringolds Balodis šonedēļ atrodas slimības atvaļinājumā.

------------------

Nebūsim naivi. Neticu tradicionālai slimībai. Briesmīgākais ir tas, ka arī daži ārsti par naudu dod slimības lapas. Šajā sakarībā jājautā, vai R.Balodis ir godīgs un kompetents galvenais valsts notārs vai lupata?

Atbildēt

fakts

21.12.2010. 03:20

Ap pieciem, kad UR lēmumu paziņoja, kuluāros runātais apstiprinājās: valsts notārs konstatēja sīkas, pēc satura nebūtiskas detaļas, kam saskaņā ar speciālistu vērtējumu parasti nekāda uzmanība netiekot pievērsta, – neuzrakstītu viena valdes locekļa adresi un neieliktu divpunkti.

--------------------

Patreizējam Uzņēmuma reģistra galvenajam notāram pašām ir pilns kažoks ar utīm, bet tēlo no sevis svēto govi. Tādi ir arī mūsdienu Latvijas tiesneši, prokurori, tiesu izpildītāji, advokāti, notāri, mācību spēki Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē. Vajadzīgs pamatīgs caurvējš, lai viņus izkvēpinātu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...