Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:31


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

SUNUKS

07.06.2011. 21:48

Kad beigsies sis murgs! Kas ievelets,tas ir ievelets. Punkts. Dzive radis !!!!!!

Atbildēt

omite

26.05.2011. 15:12

Nu kadu vel Berzinu,miljonaru,kuram ir lielaka pensija valsti,vai tie cilveki ir debili,kas vinu izvirzija,vai uzpirkti?SC ari ir gatavi iet pari""likiem"",lai tikai tiktu pie valdisanas,un tadel viniem ir vienalga,kads cilveks ir izvirzits.Protams,ja musu deputati butu godigi,tad varetu balsot par Zatleru,jo vins jau ir ""ielauzies""sini amata.
P.S.lai Berzins nestasta,ka miljonus nopelnijis godiga cela!!!!!!!!

Atbildēt

+++

26.05.2011. 11:05

Vakar pie Dombura pierādījās, Zatlers ir stabili iegājis politiskajā apritē un ir specīgāks kandidāts par Bērziņu.

Atbildēt

....

25.05.2011. 13:41

Par Levitu - vēl šodien atceros to kaunu, kāds bija, kad studēju ārzemēs un ar ārzemju studiju biedriem bijām aizdevušiem skatīties Eiropas Kopienu tiesu - Levits gulēja pašā tiesas sēdē (mani studiju biedri pēc tam sačukstējās - vai to redzējāt utt., jo tiesā tika skatīta būtiska lieta, bija ļoti daudz interesentu), bet pēc tam vajadzēja ar viņu un vēl vienu latviešu madāmu tikties (pēcāk studiju biedriem bija jautājums - kā tādus "speciālistus" dalībvalstis vispār var uz turieni sūtīt, jo, ja godīgi, saprotams nebija nekas no tā, ko viņi teica).

Vislabāk droši viemn to pašu Zatleru (jo visiem patīk ārsti, jo īpaši tādi, kas studējuši tur, kur Zatlters, jo rodas iespaids, ka irģudri utt.) - aplokšņu jautājumu tāpat vairs labot nevarēs - vai kādu, kas angļu valodas prasmēs pielīdzināms - piemēram, Roni, un noteikti ne ārzemju latviešus.

Atbildēt

fix

25.05.2011. 13:40

Priekš kam vispār šis teātris vajadzīgs ? Tas būs saiemas ievēlēts prezidents, nevis no tautas.Vienīgā funkcija- un pati svarīgākā- nosaukt MP kandidātu.
Varam feini ietaupīt un likvidēt prezidenta institūtu kā sugu. Lai partijas taisa savu teātri ap Saeimas priekš. vietu. Ak tu dies tēs, papildus pienākums būs- nosaukt Lembergu.

Atbildēt

meistarsmaris

25.05.2011. 12:54

Cik tizlai jābūt valstij, lai cilvēciņam, kuru sauc par Andri Bērziņu, kurš nolaidis valsts banku - Uni banku līdz kliņķim, ka to par sviestmaizi bija jāatdod zviedriem, vēl piešķir lielu pensiju un aicina nākt par valsts prezidentu.
Vai arī tur viss ir tik savstarpēji sasaistīts un tādēļ vajag virzīt un bīdīt savējo čomaku, lai klusi un mierīgi varētu turpināt iesākto dzīvi kā nierei pa taukiem. Vai tikai nebija galvenais G 24 kredītu dalītājs ?

Atbildēt

hops

25.05.2011. 11:52

jā, Rubesa būtu tas "krutākais variants", gribētos zināt to plānprātiņu, kas tādu domu pieļāva

Atbildēt

a411

25.05.2011. 11:05

Nu uzrakstiet tak vienreiz PILNU šā personāža biogrāfiju:kas bija mamma,tētis,kāpēc cilvēks kļuva par komunistu, kāpēc ir pulka sieviešu un ārlaulības bērnu, kā pazaudēja(vai nopelnīja)miljonus Krievijas 90.gadu beigu krīzē,kā cēla komunismu Vidzemē, kā sapirkās īpašumus par VALSTS ALGU(un kurš viņam to noteica vai piešķīra?!), un,beidzot , kā misters Pelēcība spēja izdzīvot šais totalitārajos laikos...

Atbildēt

šakālis

25.05.2011. 07:11

Vislabāk derētu Rubesa ,kura savā laikā pārdeva krāšņu kurināmo degvielu savos Statoil tankos kā automobiļu degvielu. Uzreiz var redzēt ka savējais!

Atbildēt

Kjastas

25.05.2011. 03:43

Es nesaprotu piseniekus. Vai tad nav skaidrs, ka lielākais ļaunums valstī ir ZZS? Varbūt piseniekiem ir kādas zemdeķa attiecības ar ZZS?

Atbildēt

foobar

25.05.2011. 00:09

Aivis Ronis būtu labs kandidāts. Tāpat kā Andris Piebalgs. Cerams, ka līdz tam nonāks.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 24.05.2011. 23:17

Medija ziņa (2007. gads): Šajā valstī nu jau “ilgtspējīgi” publiski tiek diskutēts par tā dēvēto “politiķu” (īpaši - šīs valsts saeimas “tautas kalpu”) akūti nepietiekamo kompetenci, “iespējamiem” un arvien biežāk patiešām reāli esošajiem “interešu konfliktiem”, pat noziedzīga nodarījuma sastāva esamības viņu darbībā (piemēram, "Jūrmalgeitas" u.c. skandāli, kuros figurē tā dēvēto “varas partiju” ietekmīgākie “vadošie locekļi”; Lemberga neskaitāmie “kriminālvaroņdarbi”, šo “politiķi” apkalpojošie "stipendiāti", un tml.). Tiek atklāti un nu jau praktiski ikdienišķi runāts par šīs valsts politekonomiskās “elites” aktivitātēm “kuluāru aizkulisēs”, politikas u.c. ar to saistīto procesu ietekmēšanu. Tas viss tikai iezīmē korupcijas iespējamos apjomus šajā valstī, īpaši valdošo politekonomisko interešu grupējumu vidū. Rodas loģisks jautājums: kuri no iepriekš minētās “politekonomiskās kriminālelites” grupējumiem atļausies izvirzīt šīs valsts prezidenta amata kandidātus?...
--------

”Kurš "mīcīs mālus" (vai - sū#us)?...”
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )
.
Kā putra ‘vārās šīs "valsts" polit-ķēķis’ ~
Līdz "prezidenta vēlēšanām" ‘strēķis’,
Pavisam īsiņš sarāvies - ap Jāņiem,
Tiks Pilī "(č)iekurs" nomainīts, bez māņiem!
...
Jau "dienas skaitītas" līdz "vēlēšanām":
Priekš "īsto" kandidātu ‘bīdīšanām’,
Caur SILES "procedūrām" & "likumpantiem",
Un ‘sugas biedru grupu’ "konsultantiem"...
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7150

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

Nika

24.05.2011. 22:34

Ir jau saprotama ZZSiešu,SC vēlme tēlot, ka par Bērziņu vēlēs 'Vienotība' - meli ir šo pariju stiprā puse.

Atbildēt

ņu, ņu...

24.05.2011. 22:29

Rubesa, Ronis un Ziemele nav nopietni vērā ņemami. Paliek Sudraba un Levits.
Sudrabai, protams, skanīgāks uzvārds...;)

Atbildēt

....

24.05.2011. 21:28

Tad Vienotiba vares sevi pati pec tam individuali atbalstit, jo reitings bus zem 5 %. Lai gan nav skaidrs, kam ta partiju apvieniba isti tika izveidota - varbut tads ari bija sakotnejais merkis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...