Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāda vēl viesnīca

28.01.2021. 14:57

»

arhitekts

Kad to veco hrenu bariņu no Kolhoznieku nama izliks? Tur būtu laba viesnīca. Un Kalviņu ar visu svītu varētu ielikt LU vecajā mājā


Papētīt vajag , cik esošās slēgtas vai bankrotējušas ! Tūrisma nozare bankrotējusi .

Atbildēt

Jānis

25.01.2021. 15:21

Nez ko ar šo rakstu vēlas panākt? Jo cik man zināms rakstā sniegta nepatiesa informācija. Un LLU šajā projekta sadaļā saņēma vien mazu daļiņu, laikam 5 tūkstošus Eiro.
Salātu sadaļā gan bija 100 reizes vairāk.

Atbildēt

Lapsene

25.01.2021. 13:35

Dūrītis ir veikls darbonis, kurš arī veterinārijā nesmādēja nekādus līdzekļus, lai, slēpjoties aiz pētījumiem, nogrābtu naudu no dzīvnieku īpašniekiem. Arvien vairāk "paristiem" atklājas āža kāja. Tā notiek, kad ievēlē āžus par dārzniekiem!

Atbildēt

lūko

25.01.2021. 11:45

Par nereģistrētas komercdarbības (saimnieciskās darbības) veikšanu, proti, nepārbaudītas gaļas pārvietošanu vai tirdzniecību, iestājas administratīvā atbildība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 166.2 pantu.

Atbildēt

Andris

25.01.2021. 11:09

»

Ups

Pirms apgalvot, painteresējies, kas tā par naudu, no kurienes utt


kāpēc es nevaru medībās piedalīties ar "kreiso" nereģistrētu stobru?

Atbildēt

muļķi ēd

25.01.2021. 10:52

vairāk kā gudrie
a'ko darīt
PVO ziņo , ka testi dod daudz viltus pozitīvu
r-ju..................................................

Atbildēt

rituli

25.01.2021. 10:33

Oxo..tur tie miljardi ari izkupes....Ir ceriba ka naks jaunas partijas tad "petniekus "tadus ka Duritis gan panems aiz dziesmas...te vel atklasies daudz tadu shemotaju un aizdevuma miljardu dalitaju...Tas laiks strauji tuvojas..atmaksai....

Atbildēt

Mārtiņš

25.01.2021. 10:27

Neesmu lasījis pētījumu par covid-19 infekciju mājdzīvniekos un tamdēļ man būs grūti spriest par pētījuma kvalitāti. Bet izbrīna autora nievājošā attieksme pret pētījuma virzienu, jo cik saprotu, nemaz neiet runa par saturu. Sašutumu ir izraisījusi šķietami bezjēdzīgā infekcijas meklēšana mājdzīvniekos?
Paskaidrošu. Tas tomēr ir ļoti būtiski; atrast vai bez cilvēka nepastāv arī citas sugas, kurās vīruss var paslēpties, jo bez šīs izziņas, var izrādīties, ka vakcinācija ir kaķim zem astes. Arī burtiskā nozīmē.
Atgādināšu, ka šis ir zoonostiskais vīruss, tāds, kurš spēj pāriet starpsugu barjeras

Atbildēt

otrs

25.01.2021. 08:56

šķirnes medību suņu darba pārbaudi praktiskās medībās ir tiesīgs veikt viens LMKA atestēts kinologs, darba komisijā pieaicinot divus pieredzējušus medniekus no klātesošajiem. Pieaicinātie komisijas locekļi nedrīkst būt pārbaudāmā šķirnes medību suņa īpašnieki, nerunājot nemaz par ekspertu

Atbildēt

Es

25.01.2021. 08:46

Narkotiku un azartspēļu attīstībai par nekādas politiskās atbildības nav un nevar būt.

Atbildēt

eks-students

25.01.2021. 08:16

Interesanti būtu papētīt vai te nav "otkats".Tas jau varētu būt KNAB lauciņš.

Atbildēt

litoka8113

25.01.2021. 08:05

I­ h­a­v­e­ j­u­s­t­ r­e­c­e­i­v­e­d­ m­y­ 3r­d­ p­a­y­c­h­e­c­k­ w­h­i­c­h­ s­a­i­d­ t­h­a­t­ $16285 t­h­a­t­ i­ h­a­v­e­ m­a­d­e­ j­u­s­t­ i­n­ o­n­e­ m­o­n­t­h­ b­y­ w­o­r­k­i­n­g­ o­n­l­i­n­e­ o­v­e­r­ m­y­ l­a­p­t­o­p­. t­h­i­s­ j­o­b­ i­s­ a­m­a­z­i­n­g­ a­n­d­ i­t­s­ r­e­g­u­l­a­r­ e­a­r­n­i­n­g­s­ a­r­e­ m­u­c­h­ b­e­t­t­e­r­ t­h­a­n­ m­y­ r­e­g­u­l­a­r­ o­f­f­i­c­e­ j­o­b­. j­o­i­n­ t­h­i­s­ j­o­b­ n­o­w­ a­n­d­ s­t­a­r­t­ m­a­k­i­n­g­ m­o­n­e­y­ o­n­l­i­n­e­ e­a­s­i­l­y­ b­y­ j­u­s­t­ u­s­e­ t­h­i­s­ l­i­n­k­.........

Atbildēt

Vot dūrītē sutēji

25.01.2021. 07:51

Jauni shēmotāji ne zinātnieki

Atbildēt

R

25.01.2021. 03:01

Viņķele negribēja iedziļināties, uzticēja Dūrītim - divi nešķīstie gari!

Atbildēt

Larsons Kniede

25.01.2021. 01:04

Latvijas zinātne ir primitīva karikatūra! Pārbaudiet kāda ir t.s. Latvijas zinātnieku citējamība atzītos izdevumos un datu bāzēs. Pašapmierināta viduvējību kopa, kura smirdina savu pīļu dīķi. Viens otru padara par doktoriem un cer atslaukt mazo valsts naudiņu un pielavīties pie Eiropas fondiem. Superakadēmiķis Kalviņš ar savu šķidrumu Mildronāts, kuru ASV reģsitrē kā pārtikas piedevu ar placebo efektu, SOK aiz bailēm to reģistrē kā dopingu, jo arī placebo ir dopings. Tgad akadēmiķis tirgojas ar tējām pret alkoholismu, kuras neviens nopietns narkologs neuzskata par ko nopietnu. NU labi, tur ir halucigonēno sēņu piedeva.

Atbildēt

Pārdomas

24.01.2021. 22:22

Zinātnei tiek piešķirts kritiski maz finanšu līdzekļu. Tā ir traģēdija tautsaimniecībai. No otras puses nav jēgas piešķirt, jo tiks sacepti šitādi gara darbi.
Ja valsts atbalsts zinātnei tiek skatīts caur savējo un finanšu apgūšanas prizmu, tad nekādas perspektīvas tur nav.

Atbildēt

nu ja

24.01.2021. 21:57

un nu jau tāpat miljonos iet finansējums veselības nozarei: "Visvairāk līdzekļu nākamgad paredzēts veselības jomai, un papildu 183 miljoni tiks atvēlēti iepriekš paredzētajai veselības aprūpes darbinieku darba samaksas paaugstināšanai..."https://lvportals.lv/norises/322519-saeima-pienem-2021-gada-valsts-budzetu-2020
Tikai kur tas viss paliek? Pakalpojumi jau nav pieejami?

Atbildēt

Vērtējums

24.01.2021. 21:49

Nesapratu no raksta nekādu loģiku. Te ir cita Latvijas sistēmiska problēma. Šādu konkursu vērtēšanā jau ir savi "štata" vērtētāji, tāpēc arī ir tādi rezultāti, ka kultūras projektos naudu saņem kaķu turētāji, COVID naudu saņem ornitologi un suņu patversmes, bet zinātnes naudu saņem 4-5 organizācijas, pārējiem atmetot tikai nožēlojamas druskas. Tā cilvēku alkatība ir nepārspējama. Sliktākais ir tas, ka gan konkursa vērtējumu protokolus, gan vērtētāju vārdus valsts naudas trallināšanas projektos mistiski izdodas noslepenot!!!

Atbildēt

hm

24.01.2021. 20:54

Nez kurš šīs blēņas raksta. Vai konkurenti no LU?

Atbildēt

žurnālistiem

24.01.2021. 20:13

skat.Juris Rancāns (JKP) Rēzekne + Dzintra Rancāne (IeM, Normatīvo aktu nodaļas juriskonsulte)

Atbildēt

Sociālie nemieri

24.01.2021. 20:11

»

Viņi zāgē zaru,

uz kura paši sēdēja


Sociālie nemieri K. Švābe Lielais restarts (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

GEO

24.01.2021. 20:00

Deviņdesmitajos par to idiotismu ar pirmsskolnieku šēmām par pusmiljonu ilgi neceremonētos.Par izzagšanu vēl skaitītājs uzliekams. Tagad jau arī vēl nekas nav zaudēts!

Atbildēt

RTU goda doktors 2014

24.01.2021. 18:38

LLU profesori līdz “Taureņu” pirts sarunām nemaz netiek.

Atbildēt

Deny

24.01.2021. 18:03

»

Interesanti

Šitais Dūrītis un tiesu izpildītājs Kalvis Dūrītis gadījumā nav brāļi


Kalvim Dūrītim nav brāļu, bet ir divas māsas. Te nu greizi nošāvi. Un arī ne visi Bērziņi un Kalniņi ir brāļi, ja kas! Un visā rakstā nav ne kripatas patiesības. Pētījumu par covid un kaķiem veic LLU paši uz savas iniciatīvas pamata- izmantojot savu resursus. Ilmārs noteikti nav iepīts shēmās un korupcijā. Tas galīgi nav īstais cilvēks, kuram to piešūt. Un pieļauju, ka dažiem gan būtu izdevīgi viņu padarīt par grēkāzi.

Atbildēt

durītis

24.01.2021. 17:08

"Profesori" sākot ar runkuļu akadēmiķi Rivžu. To augstskolu sen bija laiks pārtaisīt par tehnikumu.

Atbildēt

novērsies no savas netīrās nabas

24.01.2021. 16:58

Šis pietiek lasītājs,kurš raksta muļķības,pat pa spundi nevīžo palūkoties.Kauns nezināt,kas varenā sieva univeristātei priekšā?

Atbildēt

Interesanti

24.01.2021. 16:56

Šitais Dūrītis un tiesu izpildītājs Kalvis Dūrītis gadījumā nav brāļi?
mjāaaaa.......

Atbildēt

Pēteris

24.01.2021. 15:52

Dūrītim un paristiem ir pie pakaļas, ko te visi runā par viņiem. Nauda nesmird. Tikai tie spīdīgie zobi prasās uz optimizāciju!

Atbildēt

kode

24.01.2021. 15:38

LLU kolēģi, pamāciet Dūrīša k-gu runāt pareizi latviski.
Saikļa "ka" lietošanu.
Piem.,-"Teicu, KA iešu uz veikalu" vai "Teicu, KAD iešu uz veikalu".
Esot profesors, bet, izrādās, analfabēts.

Raujas uz TV, runā un runā (kado un kado), neļauj citiem izteikties.
Nožēlojams līdējs

Atbildēt

kulaks-dūriss

24.01.2021. 15:20

»

wow

Autors ir politmuļķis


wow irzābaks un ess -kulaks--jūs appppisīšu,bet vinkule man dod vēl joprom

Atbildēt

wow

24.01.2021. 15:13

Autors ir politmuļķis.

Atbildēt

Covidbūrim

24.01.2021. 15:07

https://www.bitchute.com/video/8sRxoCtUCiP4/

Atbildēt

smaka

24.01.2021. 14:54

Izglītības un zinātnes nozare ir saņēmušas ubaga grašus. Paskatieties, kādi miljardi ir izdirsti bezcerīgajā aviopārvadājumu nozarē un citās Satiksmes ministrijas struktūrās. Un cik ir izmesti pašvaldību un ceļu asfaltēšanas klozetpodā. Tabula šeit https://www.db.lv/zinas/covid19-krizes-mazinasanai-valsts-izmaksajusi-369-miljardus-eiro-500810

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....