Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kur gaisma tuneļa galā?

Lolita Bargā
05.05.2020.
Komentāri (53)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Ķīnas

18.05.2020. 08:30

»

Pie mums šis vīrus bija jau 2019 gada oktobrī. Desmitiem cilvēku man teikuši, ka šo pārslimojuši jau pagājuša gada beigās, gan viegli gan smagi


Šis vīruss pa Ķīnu jau klejoja 2019. gada augustā. Ķīnas lidostās septembra sākumā intensīvi sāka parādīties ielidošanas sektoros termoskaneri. Ar vīrusa simptomiem saskāros septembra vidū (10. septembrī) - sauss klepiņš un sāpoša rīkle. Tiku galā 3 dienās, katru vakaru iedzerot pa 100gr piparu degvīna un ingvera tēju.

Atbildēt

ASASAS

10.05.2020. 13:12

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

lauķis

06.05.2020. 13:19

»

diemžēl,

tās "tīri veselīgās zemes platības" nenovēršami pārvēršas aizvien lielākā mītā


Diemžēl jums taisnība,tomēr es labāk ēdīšu pārtiku bez papildus pievienotas indes.
Starp citu,lēni bet neatlaidīgi daba pati attīra sevi,ja pārstāj indēt to.

Atbildēt

Weaver

06.05.2020. 12:08

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>> cutt.ly/KyhBlpP    

Atbildēt

Jā, bet

06.05.2020. 10:57

»

Ziedo "zaļajiem" un "zaļzemniekiem"

Zablovskis ielūgumu no Kanādas saņēma marta beigās, uz izstādi devās maija beigās. Bet pa vidu – aprīļa beigās firmas “Belss” īpašnieks LZP un Zaļo un Zemnieku savienībai ziedoja 24 900 eiro...


Vēl jau ar tiem militārajiem iepirkumiem ir tāds kuriozs, ka iepirkumus nosaka ministrijā sēdošie činavnieki, kuriem sajēgas šajā jomā ir gaužām maz, bet Bruņotie spēki, kam šie iepirkumi būs reāli jāizmanto var saņemt tikai to, ko ministrija ir apstiprinājusi un iepirkusi. Īsti piemērota shēma korupcijai! Tad jau nav nekāds brīnums, ka par labu naudu iepērkam vecus lūžņus, vai, kā te presē rakstīja butaforiskas sapieru lapstiņas, kas ne velnam nedeer.

Atbildēt

Dollārs Franklins

06.05.2020. 10:57

»

Jā, bet

Raksts labs. Ir ko padomāt. Un rakstā nav nekādas histērijas. Tie, kuri kaut ko tādu te muld, visdrīzāk pat nezin, kas ir histērija...


Kādus pēdējos divus gadus atjaunoju savus pārtikas uzkrājumus, lai nepatīkamā brīdī nepaliktu ar maizes garoziņu, lai organisms saņemtu nepieciešamo dienas devu ar nepieciešamajiem elementiem u.c. Uzkrājums tiek veidots līdzīgi kā dotos polārā ekspedīcijā vai jāpavada ziema aiz polārā loka.
Viss praktiski un pārdomāti.

Atbildēt

Ziedo "zaļajiem" un "zaļzemniekiem"

06.05.2020. 10:38

»

II militārie iepirkumi

Aizsardzības ministra padomnieks iepirkumos lobējis vienas firmas intereses...


Zablovskis ielūgumu no Kanādas saņēma marta beigās, uz izstādi devās maija beigās. Bet pa vidu – aprīļa beigās firmas “Belss” īpašnieks LZP un Zaļo un Zemnieku savienībai ziedoja 24 900 eiro.

“ZZS un LZP ir tā partija, kas ir pamainījusi situāciju un šobrīd Latvijas uzņēmēji ir iesaistīti militāro piegāžu un lielo projektu realizācijas ķēdēs,” lēmumu par ziedojumu skaidro Ziediņš.
Ministrs atzīst, ka par konkrētā uzņēmēja nokļūšanu delegācijā uzzinājis jau pēc padomnieka atgriešanās. Un uz jautājumu, vai nepastāv bažas par vienas konkrētas kompānijas lobēšanu, Bergmanis atbild: “Man šobrīd tādu bažu nav. Bet, ja atklāsies tādi fakti, tad tiks pieņemtas attiecīgas konsekvences.”

LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars noliedz, ka par iepirkumu padomdevēja nonākšanu šajā krēslā būtu rūpējies pats vai partijas spice. Taču tai pašā laikā neslēpj, ka jau ir informēts par “de facto” interesi un par interviju saturu.
“Šobrīd tiek mesta diezgan liela šaubu ēna uz šo vienu konkrēto personu. Es domāju, ka mēs ar ministru pārrunāsim šo situāciju, izvērtēt vispār šo nepieciešamību – tas būs ministra paša lēmums,” saka Tavars.

Atbildēt

69% nodarbināto “uz rokas” saņem 500 vai mazāk eiro mēnesī!!!!!!!!!!!!

06.05.2020. 10:04

Pasaules organizācijas nebija norādījušas, ka esam viena no visnevienlīdzīgākajām valstīm ES un nabadzības riskam pakļauto skaits nevis samazinās, bet pieaug. Mēs pilnībā esam ignorējuši lielu daļu Latvijas iedzīvotāju, atstājot tos pašizdzīvošanas instinktiem. Un, lai arī tas nedaudz grauj mūsu valstisko pašapziņu, mums ir jāatzīst, ka neesam Eiropas pārtikušo valstu galvgalī, bet gan kopā ar bijušo Austrumbloku maļamies pa apakšu.
Ir pilnībā jāapzinās savas problēmas, kas ir nevienlīdzība, ka 69% nodarbināto, pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, “uz rokas” saņem 500 vai mazāk eiro mēnesī
Ir, 14.05.2019

Atbildēt

diemžēl,

06.05.2020. 09:16

»

lauķis

Daļēji jums taisnība,latifundidtu apsaimniekotās zemes ir piesārņotas,bet tomēr ir arī tīri veselīgas zemes platības...


tās "tīri veselīgās zemes platības" nenovēršami pārvēršas aizvien lielākā mītā.
Ja arī kāds negāž saviem hektāriem tīši virsū ķīmiju, tad vējš(vai pazemes ūdeņi) bagātīgi atnes viņa platībai kaimiņa grēkus.

Atbildēt

Jā, bet

06.05.2020. 08:51

Raksts labs. Ir ko padomāt. Un rakstā nav nekādas histērijas. Tie, kuri kaut ko tādu te muld, visdrīzāk pat nezin, kas ir histērija.
Tikai naivs muļķītis šobrīd var vieglprātīgi izturēties pret to situāciju, kas te veidojas. Un izskatās, ka mūs nez kādēļ par šādiem muļķīšiem cenšas padarīt. Nu nepaliks bez sekām to triljonu iepludināšana pasaules ekonomikā! Tāpat kā nepaliks bez sekām tā piespiedu uzņēmējdarbības dīkstāve gandrīz visās pasaules valstīs. Kāda situācija attiecībā uz pārtiku var izveidoties Latvijā? Te var būt divi, savstarpēji pretēji scenāriji. Pirmais - ārējo piegāžu nebūs. Veikalos sāksies pārtikas preču trūkums un visi netālredzīgie cilvēki atklās, ka naudu nevar ēst. Otrais - pārtikas veikalos būs pietiekami, arī ārējās piegādes pilnībā nebūs apstājušās, taču bez darba un izatikas līdzekļiem palikušie cilvēki nespēs to pārtiku nopirkt un arī pārtikas cenas būs o ho hoo. Viens ir skaidrs, nekas labs mūs nesagaida, jo "mīļotā valdība" visus šos gadus par tautu nav rūpējusies nevienu dienu. Nekādu vērā ņemamu rezervju šeit vienkārši nav. UN kas notiks ar starptautisko tirdzniecību, valūtu vērtībām, valsts ārējo parādu un valsts turpmākajām iespējām aizņemties, to var pateikt tikai tie, kuri šo krīzi vada un virza, bet viņi nevienam neko neteiks. Iespējams, ka mēs nākošajā pavasarī ēdīsim maizīti kas cepta no pēdējās šķiras lopbarības miltiem, kas iepirkti no Krievijas vai kādas citas valsts par zelta naudu un būsim laimīgi, ka kaut tādu varam ēst. Kas attiecas uz pašmāju ražoto pārtiku, tad neviens jau nav pētījis, cik, piemēram, tonnas paŗtikas Rīga un pierīga patērē vienā diennaktī. Tās noliktavas ātri var kļūt tukšas, ja nebūs preču piegādes.

Atbildēt

Harijs Poters

06.05.2020. 08:20

Spriežot pēc daudzām indīgām atsauksmēm autors trāpījis tieši mērķī :)
.
PS. IMHO - Covid izplatība un mirstība medicīniski neatbilst Pandēmijas statusam. Tā pat nav Epidēmija. Padomju laikos mierīgi diagnozēs rakstīja ARS un cilvēki to mierīgi pārslimoja. Ja Covid tiešām būtiski paaugstinātu dabisko mirstību, jau sen visās avīzēs būtu salīdzinošā statistika par visām valstīm, detalizēti vismaz pa mēnešiem vairāku gadu salīdzinājumā. Tādas nav.

Atbildēt

caca

06.05.2020. 07:35

Var arī neko nedarīt, sēdēt siltā istabā, nebāzt savu degunu ārā vētras laikā, neieņemt konkrētu pozīciju un vāvuļot par visu, kas notiek apkārt - bet arī, nepaužot konkrētu nostāju (vēl jau nezin, kā tas viss beigsies un kuri uzvarēs...)

Atbildēt

Dollārs Franklins

06.05.2020. 07:02

Kas tā par histēriju bez faktiem?
Vai pati Lolita iepērk miltus, rīsus, griķus, putraimus, grūbas, želatīnu, auzu pārslas, cukuru, konservus, sausiņus?
Tukšs histērisks raksts par histēriju, bez priekšlikumiem un varbūtējiem risinājumiem!
Vēsture parāda, ja pats cilvēks nav par sevi parūpējies un nav vismaz kaut kādas rezerves tad var būt slikti.
Šaubos vai šo 30 gadu laikā izskalotās smadzenes spēj kritiski domāt kā tikai par maģisko naudas zīmju čaukstoņu un to kolekcionēšanu.
Kas ir Lolita Bargā?

Atbildēt

!!

06.05.2020. 06:36

»

piekrītu

Īsta naida runa


tas ir briesmīgi, ja visi nedomā kā ES

Atbildēt

lili

06.05.2020. 06:28

Paldies autorei Lolita Barga....viss ir pateikts pareizi 100%....es un loti loti liela sabiedribas dala tiesi tadas pasas domas par realo situaciju valsti...Gaidam vel viedoklus....

Atbildēt

murgi.............

06.05.2020. 06:27

kādas Trampa konspiroloģijas teorijas????????? saklausās krieu tv un muld. Ja tik slikti, visiem sportistiem lāpstas rokās.
žults un stulbums pārtiku naražo

Atbildēt

lauķis

06.05.2020. 06:02

»

jokupēter !

"... zemnieki mūs nodrošinās ... ar ekoloģisku un drošu pārtiku


Daļēji jums taisnība,latifundidtu apsaimniekotās zemes ir piesārņotas,bet tomēr ir arī tīri veselīgas zemes platības.
Ar minerālmēslu un indīgu vielu(nez kāpēc šīs vielas sauc par augu aizsardzības līdzekļiem)palīdzību pārtiku neizaudzēsi,tie būs tikai toksiski surogāti.Piena lopkopībā ir tieši tas pats.

Atbildēt

Cyril

06.05.2020. 05:55

Tā bargā atkal muld.......

Atbildēt

IoT

05.05.2020. 22:33

»

ansis

Var just, ka autors pedantiski ievēro distancēšanās noteikumus, no mājas neiziet. Sēž un krāj žulti. Tik žultainu raxta sākumu es sen nebiju lasījis


Un neviens autori neapciemo.Krievu anekdote.Ap 24-iem,pēkšņi atskan remonta troksnis.It kā no lejas,aizsūtu vīru skaidroties.Nav remonta!Uznāk kaimiņš,troksnis neapsīkst.Kaimiņš atver tunbočku,tur darbojas vibrators.Velns viņu zin,kā ieslēdzies.Lūk,gaisma tuneļa galā.

Atbildēt

II militārie iepirkumi

05.05.2020. 22:31

Aizsardzības ministra padomnieks iepirkumos lobējis vienas firmas intereses
De Facto, 10. septembris, 2017 | Ziņu analīze
Autori: "De facto" (LTV analītiskais raidījums), Inga Šņore (LTV "De Facto")

Aizsardzības ministra padomnieks nodrošinājuma jautājumos, Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedrs Jānis Zablovskis ar savu rīcību, visticamāk, lobējis vienas firmas intereses, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Šī firma – SIA “Belss”, ir regulārs Aizsardzības ministrijas (AM) iepirkumu dalībnieks.

Aizsardzības nozares plānoto iepirkumu apjoms šogad ir aptuveni 150 miljoni eiro un tā ir aptuveni trešdaļa no visa aizsardzības budžeta. Ap 90 miljoni tērē ekipējumam, 64 - infrastruktūrai. Pērn iepirkumu sadaļu politiski sāka pieskatīt aizsardzības ministra padomnieks - LZP biedrs un tās valdes priekšsēdētājam Edgaram Tavaram pietuvināta persona Jānis Zablovskis.

Meklējot informāciju par Zablovski, pārsvarā redzamas fotogrāfijas, kurās viņš kazino spēlē pokeru. Padomnieks uzsver - jau kādu pusotru gadu ar azartspēlēm vairs neaizraujoties, turklāt viņam ir izsniegta arī pielaide valsts noslēpumam.
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (LZP) saka, ka Zablovska pienākumos ir “apkopot informāciju, sniegt man informāciju, runāt, darīt, braukt, skatīties – tas viss ir darba pienākumos.”

Zablovskis uz “de facto” jautājumu, vai viņa darba pienākumu apraksts nozīmē arī to, ka viņam ir brīvi pieejami iepirkumu speciālisti un kontaktēties ar viņiem, atbild: “Jā, protams, kā arī pieprasīt informāciju no viņiem!”.

Tas liek bažīties, vai politiskā amatpersona nemēģina iejaukties arī iepirkumu saturā. Bet ir kāds pavisam konkrēts fakts, kas liek vaicāt, vai Zablovskis nav darbojies vienas firmas interesēs.
Maijā Zablovskis apmeklēja Kanādas aizsardzības un drošības izstādi CANSEC. Kopā ar viņu bija arī viens armijas pārstāvis, un jaunais Latvijas militārais atašejs Kanādā. Bet miniatūrajā delegācijā iekļuva viens vienīgs uzņēmējs - regulārs armijas iepirkumu dalībnieks – firmas “Belss” pārstāvis.

Zablovskis skaidro: “Situācija bija tāda, ka tika jautāts, vai es iebilstu, ka SIA “Belss” piedalīsies delegācijā, un es atbildēju, ka man nav iebildumu pret to. Tas arī vienīgais.” Uz precizējošu jautājumu – kurš to vaicāja, Zablovskis apliecina – pats uzņēmums to ir vaicājis.
Šobrīd Kanāda kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem Latvijas armijas partneriem – šeit atrodas Kanādas vadītās NATO kaujas grupas karavīri. Notikušās izstādes nozīmi uzsver arī vēstniecībā.
“Par šī pasākuma nozīmīgumu liecināja kaut vai tas, ka klāt bija citu NATO un mūsu kaimiņvalstu, kā, piemēram, Zviedrijas, izvērstās delegācijas, kurās bija arī šo valstu vēstnieki un aizsardzības atašeji, kā arī aizsardzības rūpniecības padomju/asociāciju vadītāji,” raidījums “de facto” citē Latvijas vēstnieku Kanādā Kārli Eihenbaumu.

Citus par izstādi Kanādā neinformē
Taču Latvijas uzņēmumus vai viņu pārstāvošo Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju par izstādi Kanādā un plānoto delegāciju neinformēja. Lai gan vienošanās ar ministriju to paredz.

Kāpēc tā - Zablovskis skaidrojumos sapinas. Vispirms stāsta, cik svarīgi uzaicināt iespējami daudz vietējo uzņēmumu, pēc tam - ka domājis par Kanādas latviešu uzņēmumu pieaicināšanu. Taču galu galā nevar atbildēt, kāpēc delegācijā bija viens uzņēmums, ar kuru kopā tad arī apmeklēti stendi.

Atbildēt

Korupcija militārajos iepirkumos

05.05.2020. 22:28

2017.gada maijā aizsardzības ministra padomnieks Jānis Zablovskis pastāstīja par liela mēroga bruņojuma izstādi Kanādā tikai vienam uzņēmumam, savukārt neilgi pirms tam šis uzņēmums pārskaitījis viņa partijai 24 tūkstošus eiro.
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis atstādināja no amata savu padomnieku nodrošinājuma jautājumos Jāni Zablovski par aizdomām konkrēta uzņēmuma interešu lobēšanā, paziņoja LTV raidījums De facto.

"Ņemot vērā saņemto un pārbaudīto informāciju, kas attiecas uz Jāņa Zablovska rīcību, pildot darba pienākumus, esmu pieņēmis lēmumu no 8. septembra pārtraukt darba līgumu ar šo padomnieku," — paziņoja Bergmanis.
De facto pastāstīja, ka maijā Zablovskis apmeklēja aizsardzības un drošības izstādi CANSEC Kanādā. Kopā ar viņu bija armijas pārstāvis, jaunas militārais atašejs Kanādā, kā arī uzņēmuma Belss pārstāvis, kurš ir regulārs Latvijas armijas iepirkumu dalībnieks.

Zabloska uzdevumos bija mudināt Latvijas komersantus piedalīties savstarpējās piegādēs armijas vajadzībām. Patiesībā viņš pat neinformēja Latvijas Drošības un aizsardzības federāciju par izstādi Kanādā. Tas izraisīja jautājumus citu uzņēmumu pārstāvjiem.

"Diemžēl mēs par šādu iespēju deleģēt savu cilvēku uzzinājām post factum, un tas, ko mēs šobrīd esam pārskatījuši, ir šī te informācijas apmaiņa par šādām vizītēm, jo arī mums šī vienošanās par sadarbību paredz, ka mums ir iespējas piedalīties tai skaitā vadības līmeņa vizītē, bet līdz šim tāda iespēja nav bijusi. Un šī informācijas aprite ir jānostiprina. Lai nebūtu situācija, ka ir šī situācija, ka ir šie jautājumi no uzņēmumiem, ka vienam ir bijusi iespēja un citiem nav bijusi iespēja," — paudusi Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle.
SIA „Belss” uzņēmuma īpašnieks Tālis Ziediņš neuzskata, ka rīkojies nepareizi, ierazdamies izstādē.
"Šī piepūle, kas bija saistīta ar Kanādu, mums viņa ir veiksmīga, jo mēs esam šobrīd dabūjuši 300 000 eiro pasūtījumu, ko finansē Kanādas armija," — teica viņš.

Uzņēmējs neslēpj, ka izejot stendus kopā ar oficiālo delegāciju, var iegūt papildus uzmanību un uzticību. "Uzņēmējam tas nozīmē to, ka ir vieglāk atgriezties pie stenda un sākt praktiskas sarunas, konkrētāk. Jo tad otra puse redz, ka esam uzticams partneris, kas ir kopā ar Aizsardzības ministriju vai Ārlietu ministriju no Latvijas," — teica Ziediņš. Zablovskis nespēja paskaidrot, kādēļ iespēja apmeklēt izstādi Kanādā bijusi tikai vienam uzņēmumam.

Raidījums tāpat pievērsa uzmanību tam, ka Zablovskis saņēma uzaicinājumu Kanādā maija beigās, savukārt aprīļa beigās uzņēmuma Belss īpašnieks ziedoja 24 tūkstošus 900 eiro Latvijas Zaļajai partijai (LZP), kuras loceklis ir Zablovskis, un Zaļo un zemnieku sabiedrībai (ZZS).

"ZZS un LZP ir tā partija, kas ir pamainījusi situāciju un šobrīd Latvijas uzņēmēji ir iesaistīti militāro piegāžu un lielo projektu realizācijas ķēdēs," — skaidro ziedojuma lēmumu Ziediņš.

LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars noliedz, ka lobējis Zablovska norīkošanu šajā amatā.

Atbildēt

caushemaar

05.05.2020. 22:26

Kur tunelis?Savas personas problēmas jāizkliedz dzejā!Kad piepildītas trīs atvilktnes,tad pirmā druķēšana,ne agrāk.Ar tādu smagnēju,neveiklu valodu-sešas atvilktnes!

Atbildēt

jokupēter !

05.05.2020. 22:05

»

beidziet

latvijā nebūs bads, vēl vairāk- mūsu zemnieki mūs nodrošinās, un ne tikai mūs ar ekoloģisku un drošu pārtiku, galvenais - lai kāds to lietotu! un tam mums ir visi priekšnoteikumi, arī lai pārpalikušo saražoto pārdotu citiem! latvijai nav jāsatraucas par ēdamo, galvenais, lai tauta spēj to iegādāties...


"... zemnieki mūs nodrošinās ... ar ekoloģisku un drošu pārtiku..."

Latvijā zeme un gaiss sen ir piegānīti ar ķīmijām, ka ekoloģiskus
pārtikas produktus sen vairs nevar izaudzēt !
Var tikai mālēt uz iesaiņojumiem kaut 10 karotītes !

Atbildēt

Vai raksts nav murgs?

05.05.2020. 21:52

Tādus rakstus izplatīt ir riskanti un bistami. Kur ir zinātniskais pamatojums, ka pasaules gals, izmirs 90 % tautas!?

Tas ir pārāk biedējošs raksts.

Atbildēt

fakts

05.05.2020. 19:56

»

ansis

Kas tev sakari ar priekšniecību pārtrūkuši? Radiste uz korķa uzkāpusi? Krievijā jau pāris nedēļu neviens pandēmijas esamību vairs neapšauba


Tu neticēsi,bet katru dienu zināms skaits cilvēku mirst,arī Krievijā.Diagnoze ir mainīgs lielums.

Atbildēt

Nekur nav teikts,

05.05.2020. 19:56

»

beidziet

latvijā nebūs bads, vēl vairāk- mūsu zemnieki mūs nodrošinās, un ne tikai mūs ar ekoloģisku un drošu pārtiku, galvenais - lai kāds to lietotu! un tam mums ir visi priekšnoteikumi, arī lai pārpalikušo saražoto pārdotu citiem! latvijai nav jāsatraucas par ēdamo, galvenais, lai tauta spēj to iegādāties...


ka tiem, kuri inficēti ar covid-19, jau nav sagrauta imūnsistēma. Jo pirmā no versijām, kas nāca no mediķiem un zinātniekiem, izskanēja, ka vīrusā ieprogramēts cilvēka imūndeficīta gēns un inficētie to ir saņēmuši māksligi.

Atbildēt

Tā kā smagi pārcietu pats bez antibiotikām

05.05.2020. 19:52

»

bet

Kā tad bija ar to kokapstrādes fabriku, kur strādnieki bija saslimuši? Un tagad pansionātā, kur apmeklētājus nemaz nelaiž, pietiek, ka 1 no personāla slims, jo ta zaraza ir baigi lipīga. Jā, tūrisma un izklaides industrija cietīs. Vai tad labāk nepiesargāties, lai ir līķu kaudzes un ārsti cieš tai skaitā...


nebija paaugstināta t. Tas bija briesmīgi. Neviena gripa nav pielīdzināma. No pieredzes un intuīcijas domāju, ka tas vīruss ir mākslīgs un mērķis ir bijis, nevis pandēmija ekonomikas maiņai, bet tas ir uzbrukums civilizācijai. Tie, kuri to izdarīja, cerēja uz lielāku efektu. Kaut kas ir nogājis greizi. Tādēļ plānoto pandēmiju rudenī, visticamāk, risinās ar uzlaboto covid-20 un līķu būs bez skaita. Covid-20 nav problēmu izplatīt dažādos ceļos. Jo, redzat, mēs, tautu, paradtos cilvēkus nevienam neinteresējam, mēs esam lieki visos aspektos. Bez izvēles.Šis ir klusums pirms īstās vētras pļaujas, kuras laikā ASV var paziņot savu defoltu, jo armija ASV ir kaujas gatavībā.

Atbildēt

beidziet

05.05.2020. 19:51

latvijā nebūs bads, vēl vairāk- mūsu zemnieki mūs nodrošinās, un ne tikai mūs ar ekoloģisku un drošu pārtiku, galvenais - lai kāds to lietotu! un tam mums ir visi priekšnoteikumi, arī lai pārpalikušo saražoto pārdotu citiem! latvijai nav jāsatraucas par ēdamo, galvenais, lai tauta spēj to iegādāties, tāpēc valdībai par šo ir jādomā un ne tikai 8 stundas dienā.

Atbildēt

ansis

05.05.2020. 19:27

»

fakts

Tas ir tik lipīgs ka kopējais mirušo skaits ir mazāks kā iepriekšējos gados.Tāda dīvaina tā pandēmija


Kas tev sakari ar priekšniecību pārtrūkuši? Radiste uz korķa uzkāpusi? Krievijā jau pāris nedēļu neviens pandēmijas esamību vairs neapšauba.

Atbildēt

bet

05.05.2020. 18:53

»

Nepavisam tā nav vis!

Bargās kundze! Var bakstīt dziļāk, līdz aknām, kuras nebūs pieejamas, kad gaļa būs izpirkta...


Kā tad bija ar to kokapstrādes fabriku, kur strādnieki bija saslimuši? Un tagad pansionātā, kur apmeklētājus nemaz nelaiž, pietiek, ka 1 no personāla slims, jo ta zaraza ir baigi lipīga. Jā, tūrisma un izklaides industrija cietīs. Vai tad labāk nepiesargāties, lai ir līķu kaudzes un ārsti cieš tai skaitā?
Šķiet, ka manā ģimenē kkas tamlīdzīgs bija februàra sākumā, kad vēl neko nezinājàm. Un tas bija ļoti lipīgs, atšķirībā no parastās gripas, un ģimenes vīrieši vissmagāk pārslimoja, kaut arī pielietojām fitoterapiju.

Atbildēt

Tad viennozīmīgi

05.05.2020. 18:11

»

Pie mums šis vīrus bija jau 2019 gada oktobrī. Desmitiem cilvēku man teikuši, ka šo pārslimojuši jau pagājuša gada beigās, gan viegli gan smagi


tautais “rūpēs par to” pamet kapeikas, lai demoralizētu - bez darba un alkoholizētu piebeigtu pavisam. Citu neko neredzu.

Atbildēt

05.05.2020. 17:34

»

ROFLMAO

Šis ir karš, un COVID-19 (COV2) ir jau otrais Ķīnas uzbrukums pasaulei (pirmais bija SARS - COV1...


Pie mums šis vīrus bija jau 2019 gada oktobrī. Desmitiem cilvēku man teikuši, ka šo pārslimojuši jau pagājuša gada beigās, gan viegli gan smagi

Atbildēt

ansis

05.05.2020. 17:27

»

Tad tavs komentārs ir saprotams - vecuma demence. Tu vienkārši neatceries kā bija, kad jau no rīta agruma stāvēji rindās pēc desām un gaļas, bet ziepes un veļas pulverus varēji nopirkt tikai par taloniņiem un kā visi vecīšu mūžā sakrātie un krājkasē ieguldītie bēru naudas rubļi pārvērtās par grašiem...


Cik tev bleķo pa tām muļķībām ko tu te tiražē? Par katru tavu raxtisko kaku jeb par bārdu skaitu? Jeb arī tev ir demence jau no bērnības? Tu maz zini kā tevi sauc un vai tu esi puika vai meitene?

Atbildēt

Īstie jautājumi sāksies,

05.05.2020. 17:21

»

paardomas

Divi vienkārši jautājumi,kopējais mirušo skaits pašlaik,un kopējais mirušo skaits šajā periodā iepriekšējos desmit gados.Ir pamatotas aizdomas ka 2014.gada gripa bija postošāka,tikai netika izsludināta nekāda pandēmija


kad tauta attapsies pie sasistas siles. Un jautās, kurš ir atbildīgais? Pagaidām tas ir zināms, nav zināms, kas tai personai liek dot tādas nepamatotas atziņas. Nepamatotas, nepierādāmas un apšaubāmas, pēc kurām vadā valdības vadītājs un veselības ministrija.

Un šis “eksperts” ir Uga Dumpis..

Vai tā ir vietējā, vai medicīnas preperātu vai ekonomikas grupējumu korporācijas korupcija, nav zināms. Varbūt tas saistīts ar Viņķeles apmācīšanu ASV, pirms viņu ielika par veselības ministri, neiekļuvušu Saeimā?


Valsts piemērotie ierobežojumi jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības apturēšanai strādās, ja valsts iedzīvotāji tos atbildīgi ievēros, norādīja Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis.

Kariņš, Dumpis.. Revolūcija?

Atbildēt

ROFLMAO

05.05.2020. 17:17

Šis ir karš, un COVID-19 (COV2) ir jau otrais Ķīnas uzbrukums pasaulei (pirmais bija SARS - COV1).
Dzeltenie sāk un uzvar.

Francijā nupat ir konstatēts, ka COV2 jau 2019.gada decembrī bija pneimonijas pacientam, kad likās, ka infekcija ir tikai Uhaņā.

https://www.bbc.com/news/world-europe-52526554

Atbildēt

paardomas

05.05.2020. 17:01

Divi vienkārši jautājumi,kopējais mirušo skaits pašlaik,un kopējais mirušo skaits šajā periodā iepriekšējos desmit gados.Ir pamatotas aizdomas ka 2014.gada gripa bija postošāka,tikai netika izsludināta nekāda pandēmija.

Atbildēt

Melo velli valsts pārvaldē,

05.05.2020. 16:56

»

Redzi, Bargā, kā jāmelo!

Lietuvā ar Covid-19 mirušo skaits pieaudzis līdz 48...


ka ar covid-19 izraisītu slimību! Kādu slimību katrs nomira? Katrs nomira ar pavisam citu slimību, jo covid-19 nav slimība, bet infekcija ar noteiktiem simptomiem! Kates nomira ar citu slimību, kuru varēja saasināt gripas un citi vīrusi, bet atrada covid-19. Vai atrada un pierādīja, ka ovid-19 radīja slimību saasinājumu? To nemaz nevar medicīniski pierādīt! To varētu, ja nebūtu citu vīrusu un patogēno baktēriju! Nekā konkrēta. Meli vien!

Atbildēt

Redzi, Bargā, kā jāmelo!

05.05.2020. 16:49

Lietuvā ar Covid-19 mirušo skaits pieaudzis līdz 48
PASAULĒ Šodien 14:40 | Papildināts, šodien 16:43
  Jauns.lv / LETA

Lietuvā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši vēl divi cilvēki, līdz ar to mirušo skaits sasniedzis 48, pavēstījis Nacionālais sabiedrības veselības centrs.

Vai rakstā sacīts, ka miruši “no covid-19” ? Nē! Tāds sīkums. Droši vien covid-19 atrada mirušajos. Ja vien vispār meklēja!!! Un mums liek noticēt, ka “miruši no covid-19”! Latvijā un globāli tas pats. Lūk, kāda globāla krāpšana!

Atbildēt

Nepavisam tā nav vis!

05.05.2020. 16:37

Bargās kundze! Var bakstīt dziļāk, līdz aknām, kuras nebūs pieejamas, kad gaļa būs izpirkta.

Jautājums nav rijamajā, bet tajā, ka pandēmijas nav, bet ir viltus pandēmija. Ja salīdzina statistiku, Maskavā bija 1000 miroņu dienā, piem., 2018. gadā katru dienu! Tas pēc statistikas, jo cilvēki ir mirstīgi! Tāpat vien. Pandēmija neko klāt nepienes. Bet tagad skaita tos, kas miruši “ar covid-19”. Ar covid-19 !!!Labāk skaitīt ienaidnieka līķus. Savējo dabiski mirušo statistika mums slēpj..

Pandēmija ir izdomāta un to grib ieplānot un turpināt rudenī, jo lielvalstu parādi un ambīcijas ir uz kaut kā rēķina jānoraksta pret “nepārvaramu varu” - globālo pandēmiju, ko nekad nedarīs ar privātpersonu parādiem bankām.

Covid-19 jau siro kopš pagājušā gada rudens visā pasaulē. Manu matu garums mani aizsauca pie frizieres. Un dzirdēju patiesību.Viņas znots pag. g. oktobrī atgriezās no Ķīnas. Jutās slikti. Pēc tam daudzi, tostarp es, nolikos smagi ar netipisko plaušu iekaisumu. Pēc frizieres apmeklējuma. Kura tikko bija izveseļojusies kopā ar visiem radiem un radu bērniem no smagas pneimonijas. Visi pārslimoja un palika dzīvi. Trīs mēnešos attapos arī es. Ja būtu iebiedēts , ka tas ir covid-19, būtu nomiris no bailēm. Jei bogu, Bargā!

Covid -19 ir radīts un izplatīts dažādu mērķu dēļ. Bet mēs redzam, ka galvenais mērķis ir sagraut ekonomiku un apgrūtināt kredītmaksājumus. Lai pēc tam ieķīlāto atsavinātu.

Rijamo Latvija sev izaudzēs, bet ekonomika neatlabs. Loti ilgi neatlabs. Jo tā ieplānojuši cobid-19 autori un izplatītāji.

Tagad Latvijas valsts, viegli palielinot savus parādus, mums saka, ka visi mirst “ar covid-19”. Nu un? Nemirst taču “no covid-19”. Vismaz viens labums!

Atbildēt

Manuprāt

05.05.2020. 15:34

»

Tad tavs komentārs ir saprotams - vecuma demence. Tu vienkārši neatceries kā bija, kad jau no rīta agruma stāvēji rindās pēc desām un gaļas, bet ziepes un veļas pulverus varēji nopirkt tikai par taloniņiem un kā visi vecīšu mūžā sakrātie un krājkasē ieguldītie bēru naudas rubļi pārvērtās par grašiem...


Es atceros ! Matemātiski izsakoties - summa nemainās no saskaitāmo kārtības ! Pārnesot to šodienā varētu teikt pēc desas rindā nav jāstāv, bet lai būtu nauda par ko to nopirkt gan ! Ir jomas kur ir pat sliktāk, piemēram veselības aprūpē - tur pat ir nonācis tik tālu, ka nav pat iespēja iestāties rindā !!!

Nebūšu speciālists iepirkumos, bet kas nebeidz pārsteigt:
1.Maskas var nopirkt pat sadzīves preču veikalos, ja jau ierēdņi mums stāsta, ka jautājums neesot bijis par cenu bet gan par pašu iespēju kaut ko nopirkt, tad man rodas jautājums kur tad tās maskas ņēma tas pats DEPO, ja esot vispārējs deficīts ??!?!??
2.Ierēdņi stāsta, ka līdz pandēmijai nekādi centralizētu iepirkumi netika veikti ! Tad jājautā kāpēc citi ierēdņi un politiķi tikpat centīgi stāsta, ka iepirkumus vajagot centralizēt un tas došot milzīgus ietaupījumus un tam ir izveidota pat speciāla sistēma un to nodrošina speciāla institūcija ! Kāpēc tad šādu iepirkumu uztic institūcijai kura līdz šim neko tādu nav darījusi ??!?!?
3. Vai maskas ir kāds ātri bojājošs produkts, kuru nevar uzglabāt un tāpēc nevar iepirkt ar rezervi ??!?!?

Atbildēt

fakts

05.05.2020. 15:32

»

ansis

Tā nav patiesība. Pabriks strādā labi. Un viņa ierēdņi arī


Zemcilvēkiem tiešām Pabriks ir labs,un viņa ierēdņi laupa nodokļu maksātāju naudu,arī tavu.

Atbildēt

Hohoho

05.05.2020. 15:21

»

ansis

Tā nav patiesība. Pabriks strādā labi. Un viņa ierēdņi arī


Valsts rezervju nav, nopērk nederīgas maskas. Tikai muļķi teiks, ka Pabriks strādā labi.

Atbildēt

05.05.2020. 15:10

»

ansis

Es, biedri troļļi, savos 60+ gados nevienā partijā neesmu sastāvējis. Sveiciens Vladimiram


Tad tavs komentārs ir saprotams - vecuma demence. Tu vienkārši neatceries kā bija, kad jau no rīta agruma stāvēji rindās pēc desām un gaļas, bet ziepes un veļas pulverus varēji nopirkt tikai par taloniņiem un kā visi vecīšu mūžā sakrātie un krājkasē ieguldītie bēru naudas rubļi pārvērtās par grašiem tā, ka par tiem pat zārku nopirkt nevarēja. Tu esi pārliecināts, ka tā nu gan vairs tagad nevar notikt? Arī toreiz cilvēki ticēja, jo pats Godmanis aicināja neņemt laukā naudu no krājkases - viss tikšo saglabāts un pēc pareizā kursa pārrēķināts. Tad nu dzīvo tik tālālāk, tici visam, ko tev stāsta varas vīri un nelasi šitādus "žultainus rakstus"

Atbildēt

ansis

05.05.2020. 14:49

»

fakts

Pilnīgi piekrītu,biedri.No kuras partijas esat,biedri.Vai ar izcilības centru uzturat kontaktus


Es, biedri troļļi, savos 60+ gados nevienā partijā neesmu sastāvējis. Sveiciens Vladimiram!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...