Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Foto

Kur gaisma tuneļa galā?

Lolita Bargā
05.05.2020.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Ķīnas

18.05.2020. 08:30

»

Pie mums šis vīrus bija jau 2019 gada oktobrī. Desmitiem cilvēku man teikuši, ka šo pārslimojuši jau pagājuša gada beigās, gan viegli gan smagi


Šis vīruss pa Ķīnu jau klejoja 2019. gada augustā. Ķīnas lidostās septembra sākumā intensīvi sāka parādīties ielidošanas sektoros termoskaneri. Ar vīrusa simptomiem saskāros septembra vidū (10. septembrī) - sauss klepiņš un sāpoša rīkle. Tiku galā 3 dienās, katru vakaru iedzerot pa 100gr piparu degvīna un ingvera tēju.

Atbildēt

ASASAS

10.05.2020. 13:12

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

lauķis

06.05.2020. 13:19

»

diemžēl,

tās "tīri veselīgās zemes platības" nenovēršami pārvēršas aizvien lielākā mītā


Diemžēl jums taisnība,tomēr es labāk ēdīšu pārtiku bez papildus pievienotas indes.
Starp citu,lēni bet neatlaidīgi daba pati attīra sevi,ja pārstāj indēt to.

Atbildēt

Jā, bet

06.05.2020. 10:57

»

Ziedo "zaļajiem" un "zaļzemniekiem"

Zablovskis ielūgumu no Kanādas saņēma marta beigās, uz izstādi devās maija beigās. Bet pa vidu – aprīļa beigās firmas “Belss” īpašnieks LZP un Zaļo un Zemnieku savienībai ziedoja 24 900 eiro...


Vēl jau ar tiem militārajiem iepirkumiem ir tāds kuriozs, ka iepirkumus nosaka ministrijā sēdošie činavnieki, kuriem sajēgas šajā jomā ir gaužām maz, bet Bruņotie spēki, kam šie iepirkumi būs reāli jāizmanto var saņemt tikai to, ko ministrija ir apstiprinājusi un iepirkusi. Īsti piemērota shēma korupcijai! Tad jau nav nekāds brīnums, ka par labu naudu iepērkam vecus lūžņus, vai, kā te presē rakstīja butaforiskas sapieru lapstiņas, kas ne velnam nedeer.

Atbildēt

Dollārs Franklins

06.05.2020. 10:57

»

Jā, bet

Raksts labs. Ir ko padomāt. Un rakstā nav nekādas histērijas. Tie, kuri kaut ko tādu te muld, visdrīzāk pat nezin, kas ir histērija...


Kādus pēdējos divus gadus atjaunoju savus pārtikas uzkrājumus, lai nepatīkamā brīdī nepaliktu ar maizes garoziņu, lai organisms saņemtu nepieciešamo dienas devu ar nepieciešamajiem elementiem u.c. Uzkrājums tiek veidots līdzīgi kā dotos polārā ekspedīcijā vai jāpavada ziema aiz polārā loka.
Viss praktiski un pārdomāti.

Atbildēt

Ziedo "zaļajiem" un "zaļzemniekiem"

06.05.2020. 10:38

»

II militārie iepirkumi

Aizsardzības ministra padomnieks iepirkumos lobējis vienas firmas intereses...


Zablovskis ielūgumu no Kanādas saņēma marta beigās, uz izstādi devās maija beigās. Bet pa vidu – aprīļa beigās firmas “Belss” īpašnieks LZP un Zaļo un Zemnieku savienībai ziedoja 24 900 eiro.

“ZZS un LZP ir tā partija, kas ir pamainījusi situāciju un šobrīd Latvijas uzņēmēji ir iesaistīti militāro piegāžu un lielo projektu realizācijas ķēdēs,” lēmumu par ziedojumu skaidro Ziediņš.
Ministrs atzīst, ka par konkrētā uzņēmēja nokļūšanu delegācijā uzzinājis jau pēc padomnieka atgriešanās. Un uz jautājumu, vai nepastāv bažas par vienas konkrētas kompānijas lobēšanu, Bergmanis atbild: “Man šobrīd tādu bažu nav. Bet, ja atklāsies tādi fakti, tad tiks pieņemtas attiecīgas konsekvences.”

LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars noliedz, ka par iepirkumu padomdevēja nonākšanu šajā krēslā būtu rūpējies pats vai partijas spice. Taču tai pašā laikā neslēpj, ka jau ir informēts par “de facto” interesi un par interviju saturu.
“Šobrīd tiek mesta diezgan liela šaubu ēna uz šo vienu konkrēto personu. Es domāju, ka mēs ar ministru pārrunāsim šo situāciju, izvērtēt vispār šo nepieciešamību – tas būs ministra paša lēmums,” saka Tavars.

Atbildēt

69% nodarbināto “uz rokas” saņem 500 vai mazāk eiro mēnesī!!!!!!!!!!!!

06.05.2020. 10:04

Pasaules organizācijas nebija norādījušas, ka esam viena no visnevienlīdzīgākajām valstīm ES un nabadzības riskam pakļauto skaits nevis samazinās, bet pieaug. Mēs pilnībā esam ignorējuši lielu daļu Latvijas iedzīvotāju, atstājot tos pašizdzīvošanas instinktiem. Un, lai arī tas nedaudz grauj mūsu valstisko pašapziņu, mums ir jāatzīst, ka neesam Eiropas pārtikušo valstu galvgalī, bet gan kopā ar bijušo Austrumbloku maļamies pa apakšu.
Ir pilnībā jāapzinās savas problēmas, kas ir nevienlīdzība, ka 69% nodarbināto, pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, “uz rokas” saņem 500 vai mazāk eiro mēnesī
Ir, 14.05.2019

Atbildēt

diemžēl,

06.05.2020. 09:16

»

lauķis

Daļēji jums taisnība,latifundidtu apsaimniekotās zemes ir piesārņotas,bet tomēr ir arī tīri veselīgas zemes platības...


tās "tīri veselīgās zemes platības" nenovēršami pārvēršas aizvien lielākā mītā.
Ja arī kāds negāž saviem hektāriem tīši virsū ķīmiju, tad vējš(vai pazemes ūdeņi) bagātīgi atnes viņa platībai kaimiņa grēkus.

Atbildēt

Jā, bet

06.05.2020. 08:51

Raksts labs. Ir ko padomāt. Un rakstā nav nekādas histērijas. Tie, kuri kaut ko tādu te muld, visdrīzāk pat nezin, kas ir histērija.
Tikai naivs muļķītis šobrīd var vieglprātīgi izturēties pret to situāciju, kas te veidojas. Un izskatās, ka mūs nez kādēļ par šādiem muļķīšiem cenšas padarīt. Nu nepaliks bez sekām to triljonu iepludināšana pasaules ekonomikā! Tāpat kā nepaliks bez sekām tā piespiedu uzņēmējdarbības dīkstāve gandrīz visās pasaules valstīs. Kāda situācija attiecībā uz pārtiku var izveidoties Latvijā? Te var būt divi, savstarpēji pretēji scenāriji. Pirmais - ārējo piegāžu nebūs. Veikalos sāksies pārtikas preču trūkums un visi netālredzīgie cilvēki atklās, ka naudu nevar ēst. Otrais - pārtikas veikalos būs pietiekami, arī ārējās piegādes pilnībā nebūs apstājušās, taču bez darba un izatikas līdzekļiem palikušie cilvēki nespēs to pārtiku nopirkt un arī pārtikas cenas būs o ho hoo. Viens ir skaidrs, nekas labs mūs nesagaida, jo "mīļotā valdība" visus šos gadus par tautu nav rūpējusies nevienu dienu. Nekādu vērā ņemamu rezervju šeit vienkārši nav. UN kas notiks ar starptautisko tirdzniecību, valūtu vērtībām, valsts ārējo parādu un valsts turpmākajām iespējām aizņemties, to var pateikt tikai tie, kuri šo krīzi vada un virza, bet viņi nevienam neko neteiks. Iespējams, ka mēs nākošajā pavasarī ēdīsim maizīti kas cepta no pēdējās šķiras lopbarības miltiem, kas iepirkti no Krievijas vai kādas citas valsts par zelta naudu un būsim laimīgi, ka kaut tādu varam ēst. Kas attiecas uz pašmāju ražoto pārtiku, tad neviens jau nav pētījis, cik, piemēram, tonnas paŗtikas Rīga un pierīga patērē vienā diennaktī. Tās noliktavas ātri var kļūt tukšas, ja nebūs preču piegādes.

Atbildēt

Harijs Poters

06.05.2020. 08:20

Spriežot pēc daudzām indīgām atsauksmēm autors trāpījis tieši mērķī :)
.
PS. IMHO - Covid izplatība un mirstība medicīniski neatbilst Pandēmijas statusam. Tā pat nav Epidēmija. Padomju laikos mierīgi diagnozēs rakstīja ARS un cilvēki to mierīgi pārslimoja. Ja Covid tiešām būtiski paaugstinātu dabisko mirstību, jau sen visās avīzēs būtu salīdzinošā statistika par visām valstīm, detalizēti vismaz pa mēnešiem vairāku gadu salīdzinājumā. Tādas nav.

Atbildēt

caca

06.05.2020. 07:35

Var arī neko nedarīt, sēdēt siltā istabā, nebāzt savu degunu ārā vētras laikā, neieņemt konkrētu pozīciju un vāvuļot par visu, kas notiek apkārt - bet arī, nepaužot konkrētu nostāju (vēl jau nezin, kā tas viss beigsies un kuri uzvarēs...)

Atbildēt

Dollārs Franklins

06.05.2020. 07:02

Kas tā par histēriju bez faktiem?
Vai pati Lolita iepērk miltus, rīsus, griķus, putraimus, grūbas, želatīnu, auzu pārslas, cukuru, konservus, sausiņus?
Tukšs histērisks raksts par histēriju, bez priekšlikumiem un varbūtējiem risinājumiem!
Vēsture parāda, ja pats cilvēks nav par sevi parūpējies un nav vismaz kaut kādas rezerves tad var būt slikti.
Šaubos vai šo 30 gadu laikā izskalotās smadzenes spēj kritiski domāt kā tikai par maģisko naudas zīmju čaukstoņu un to kolekcionēšanu.
Kas ir Lolita Bargā?

Atbildēt

!!

06.05.2020. 06:36

»

piekrītu

Īsta naida runa


tas ir briesmīgi, ja visi nedomā kā ES

Atbildēt

lili

06.05.2020. 06:28

Paldies autorei Lolita Barga....viss ir pateikts pareizi 100%....es un loti loti liela sabiedribas dala tiesi tadas pasas domas par realo situaciju valsti...Gaidam vel viedoklus....

Atbildēt

murgi.............

06.05.2020. 06:27

kādas Trampa konspiroloģijas teorijas????????? saklausās krieu tv un muld. Ja tik slikti, visiem sportistiem lāpstas rokās.
žults un stulbums pārtiku naražo

Atbildēt

lauķis

06.05.2020. 06:02

»

jokupēter !

"... zemnieki mūs nodrošinās ... ar ekoloģisku un drošu pārtiku


Daļēji jums taisnība,latifundidtu apsaimniekotās zemes ir piesārņotas,bet tomēr ir arī tīri veselīgas zemes platības.
Ar minerālmēslu un indīgu vielu(nez kāpēc šīs vielas sauc par augu aizsardzības līdzekļiem)palīdzību pārtiku neizaudzēsi,tie būs tikai toksiski surogāti.Piena lopkopībā ir tieši tas pats.

Atbildēt

Cyril

06.05.2020. 05:55

Tā bargā atkal muld.......

Atbildēt

IoT

05.05.2020. 22:33

»

ansis

Var just, ka autors pedantiski ievēro distancēšanās noteikumus, no mājas neiziet. Sēž un krāj žulti. Tik žultainu raxta sākumu es sen nebiju lasījis


Un neviens autori neapciemo.Krievu anekdote.Ap 24-iem,pēkšņi atskan remonta troksnis.It kā no lejas,aizsūtu vīru skaidroties.Nav remonta!Uznāk kaimiņš,troksnis neapsīkst.Kaimiņš atver tunbočku,tur darbojas vibrators.Velns viņu zin,kā ieslēdzies.Lūk,gaisma tuneļa galā.

Atbildēt

II militārie iepirkumi

05.05.2020. 22:31

Aizsardzības ministra padomnieks iepirkumos lobējis vienas firmas intereses
De Facto, 10. septembris, 2017 | Ziņu analīze
Autori: "De facto" (LTV analītiskais raidījums), Inga Šņore (LTV "De Facto")

Aizsardzības ministra padomnieks nodrošinājuma jautājumos, Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedrs Jānis Zablovskis ar savu rīcību, visticamāk, lobējis vienas firmas intereses, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Šī firma – SIA “Belss”, ir regulārs Aizsardzības ministrijas (AM) iepirkumu dalībnieks.

Aizsardzības nozares plānoto iepirkumu apjoms šogad ir aptuveni 150 miljoni eiro un tā ir aptuveni trešdaļa no visa aizsardzības budžeta. Ap 90 miljoni tērē ekipējumam, 64 - infrastruktūrai. Pērn iepirkumu sadaļu politiski sāka pieskatīt aizsardzības ministra padomnieks - LZP biedrs un tās valdes priekšsēdētājam Edgaram Tavaram pietuvināta persona Jānis Zablovskis.

Meklējot informāciju par Zablovski, pārsvarā redzamas fotogrāfijas, kurās viņš kazino spēlē pokeru. Padomnieks uzsver - jau kādu pusotru gadu ar azartspēlēm vairs neaizraujoties, turklāt viņam ir izsniegta arī pielaide valsts noslēpumam.
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (LZP) saka, ka Zablovska pienākumos ir “apkopot informāciju, sniegt man informāciju, runāt, darīt, braukt, skatīties – tas viss ir darba pienākumos.”

Zablovskis uz “de facto” jautājumu, vai viņa darba pienākumu apraksts nozīmē arī to, ka viņam ir brīvi pieejami iepirkumu speciālisti un kontaktēties ar viņiem, atbild: “Jā, protams, kā arī pieprasīt informāciju no viņiem!”.

Tas liek bažīties, vai politiskā amatpersona nemēģina iejaukties arī iepirkumu saturā. Bet ir kāds pavisam konkrēts fakts, kas liek vaicāt, vai Zablovskis nav darbojies vienas firmas interesēs.
Maijā Zablovskis apmeklēja Kanādas aizsardzības un drošības izstādi CANSEC. Kopā ar viņu bija arī viens armijas pārstāvis, un jaunais Latvijas militārais atašejs Kanādā. Bet miniatūrajā delegācijā iekļuva viens vienīgs uzņēmējs - regulārs armijas iepirkumu dalībnieks – firmas “Belss” pārstāvis.

Zablovskis skaidro: “Situācija bija tāda, ka tika jautāts, vai es iebilstu, ka SIA “Belss” piedalīsies delegācijā, un es atbildēju, ka man nav iebildumu pret to. Tas arī vienīgais.” Uz precizējošu jautājumu – kurš to vaicāja, Zablovskis apliecina – pats uzņēmums to ir vaicājis.
Šobrīd Kanāda kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem Latvijas armijas partneriem – šeit atrodas Kanādas vadītās NATO kaujas grupas karavīri. Notikušās izstādes nozīmi uzsver arī vēstniecībā.
“Par šī pasākuma nozīmīgumu liecināja kaut vai tas, ka klāt bija citu NATO un mūsu kaimiņvalstu, kā, piemēram, Zviedrijas, izvērstās delegācijas, kurās bija arī šo valstu vēstnieki un aizsardzības atašeji, kā arī aizsardzības rūpniecības padomju/asociāciju vadītāji,” raidījums “de facto” citē Latvijas vēstnieku Kanādā Kārli Eihenbaumu.

Citus par izstādi Kanādā neinformē
Taču Latvijas uzņēmumus vai viņu pārstāvošo Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju par izstādi Kanādā un plānoto delegāciju neinformēja. Lai gan vienošanās ar ministriju to paredz.

Kāpēc tā - Zablovskis skaidrojumos sapinas. Vispirms stāsta, cik svarīgi uzaicināt iespējami daudz vietējo uzņēmumu, pēc tam - ka domājis par Kanādas latviešu uzņēmumu pieaicināšanu. Taču galu galā nevar atbildēt, kāpēc delegācijā bija viens uzņēmums, ar kuru kopā tad arī apmeklēti stendi.

Atbildēt

Korupcija militārajos iepirkumos

05.05.2020. 22:28

2017.gada maijā aizsardzības ministra padomnieks Jānis Zablovskis pastāstīja par liela mēroga bruņojuma izstādi Kanādā tikai vienam uzņēmumam, savukārt neilgi pirms tam šis uzņēmums pārskaitījis viņa partijai 24 tūkstošus eiro.
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis atstādināja no amata savu padomnieku nodrošinājuma jautājumos Jāni Zablovski par aizdomām konkrēta uzņēmuma interešu lobēšanā, paziņoja LTV raidījums De facto.

"Ņemot vērā saņemto un pārbaudīto informāciju, kas attiecas uz Jāņa Zablovska rīcību, pildot darba pienākumus, esmu pieņēmis lēmumu no 8. septembra pārtraukt darba līgumu ar šo padomnieku," — paziņoja Bergmanis.
De facto pastāstīja, ka maijā Zablovskis apmeklēja aizsardzības un drošības izstādi CANSEC Kanādā. Kopā ar viņu bija armijas pārstāvis, jaunas militārais atašejs Kanādā, kā arī uzņēmuma Belss pārstāvis, kurš ir regulārs Latvijas armijas iepirkumu dalībnieks.

Zabloska uzdevumos bija mudināt Latvijas komersantus piedalīties savstarpējās piegādēs armijas vajadzībām. Patiesībā viņš pat neinformēja Latvijas Drošības un aizsardzības federāciju par izstādi Kanādā. Tas izraisīja jautājumus citu uzņēmumu pārstāvjiem.

"Diemžēl mēs par šādu iespēju deleģēt savu cilvēku uzzinājām post factum, un tas, ko mēs šobrīd esam pārskatījuši, ir šī te informācijas apmaiņa par šādām vizītēm, jo arī mums šī vienošanās par sadarbību paredz, ka mums ir iespējas piedalīties tai skaitā vadības līmeņa vizītē, bet līdz šim tāda iespēja nav bijusi. Un šī informācijas aprite ir jānostiprina. Lai nebūtu situācija, ka ir šī situācija, ka ir šie jautājumi no uzņēmumiem, ka vienam ir bijusi iespēja un citiem nav bijusi iespēja," — paudusi Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle.
SIA „Belss” uzņēmuma īpašnieks Tālis Ziediņš neuzskata, ka rīkojies nepareizi, ierazdamies izstādē.
"Šī piepūle, kas bija saistīta ar Kanādu, mums viņa ir veiksmīga, jo mēs esam šobrīd dabūjuši 300 000 eiro pasūtījumu, ko finansē Kanādas armija," — teica viņš.

Uzņēmējs neslēpj, ka izejot stendus kopā ar oficiālo delegāciju, var iegūt papildus uzmanību un uzticību. "Uzņēmējam tas nozīmē to, ka ir vieglāk atgriezties pie stenda un sākt praktiskas sarunas, konkrētāk. Jo tad otra puse redz, ka esam uzticams partneris, kas ir kopā ar Aizsardzības ministriju vai Ārlietu ministriju no Latvijas," — teica Ziediņš. Zablovskis nespēja paskaidrot, kādēļ iespēja apmeklēt izstādi Kanādā bijusi tikai vienam uzņēmumam.

Raidījums tāpat pievērsa uzmanību tam, ka Zablovskis saņēma uzaicinājumu Kanādā maija beigās, savukārt aprīļa beigās uzņēmuma Belss īpašnieks ziedoja 24 tūkstošus 900 eiro Latvijas Zaļajai partijai (LZP), kuras loceklis ir Zablovskis, un Zaļo un zemnieku sabiedrībai (ZZS).

"ZZS un LZP ir tā partija, kas ir pamainījusi situāciju un šobrīd Latvijas uzņēmēji ir iesaistīti militāro piegāžu un lielo projektu realizācijas ķēdēs," — skaidro ziedojuma lēmumu Ziediņš.

LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars noliedz, ka lobējis Zablovska norīkošanu šajā amatā.

Atbildēt

caushemaar

05.05.2020. 22:26

Kur tunelis?Savas personas problēmas jāizkliedz dzejā!Kad piepildītas trīs atvilktnes,tad pirmā druķēšana,ne agrāk.Ar tādu smagnēju,neveiklu valodu-sešas atvilktnes!

Atbildēt

jokupēter !

05.05.2020. 22:05

»

beidziet

latvijā nebūs bads, vēl vairāk- mūsu zemnieki mūs nodrošinās, un ne tikai mūs ar ekoloģisku un drošu pārtiku, galvenais - lai kāds to lietotu! un tam mums ir visi priekšnoteikumi, arī lai pārpalikušo saražoto pārdotu citiem! latvijai nav jāsatraucas par ēdamo, galvenais, lai tauta spēj to iegādāties...


"... zemnieki mūs nodrošinās ... ar ekoloģisku un drošu pārtiku..."

Latvijā zeme un gaiss sen ir piegānīti ar ķīmijām, ka ekoloģiskus
pārtikas produktus sen vairs nevar izaudzēt !
Var tikai mālēt uz iesaiņojumiem kaut 10 karotītes !

Atbildēt

Vai raksts nav murgs?

05.05.2020. 21:52

Tādus rakstus izplatīt ir riskanti un bistami. Kur ir zinātniskais pamatojums, ka pasaules gals, izmirs 90 % tautas!?

Tas ir pārāk biedējošs raksts.

Atbildēt

fakts

05.05.2020. 19:56

»

ansis

Kas tev sakari ar priekšniecību pārtrūkuši? Radiste uz korķa uzkāpusi? Krievijā jau pāris nedēļu neviens pandēmijas esamību vairs neapšauba


Tu neticēsi,bet katru dienu zināms skaits cilvēku mirst,arī Krievijā.Diagnoze ir mainīgs lielums.

Atbildēt

Nekur nav teikts,

05.05.2020. 19:56

»

beidziet

latvijā nebūs bads, vēl vairāk- mūsu zemnieki mūs nodrošinās, un ne tikai mūs ar ekoloģisku un drošu pārtiku, galvenais - lai kāds to lietotu! un tam mums ir visi priekšnoteikumi, arī lai pārpalikušo saražoto pārdotu citiem! latvijai nav jāsatraucas par ēdamo, galvenais, lai tauta spēj to iegādāties...


ka tiem, kuri inficēti ar covid-19, jau nav sagrauta imūnsistēma. Jo pirmā no versijām, kas nāca no mediķiem un zinātniekiem, izskanēja, ka vīrusā ieprogramēts cilvēka imūndeficīta gēns un inficētie to ir saņēmuši māksligi.

Atbildēt

Tā kā smagi pārcietu pats bez antibiotikām

05.05.2020. 19:52

»

bet

Kā tad bija ar to kokapstrādes fabriku, kur strādnieki bija saslimuši? Un tagad pansionātā, kur apmeklētājus nemaz nelaiž, pietiek, ka 1 no personāla slims, jo ta zaraza ir baigi lipīga. Jā, tūrisma un izklaides industrija cietīs. Vai tad labāk nepiesargāties, lai ir līķu kaudzes un ārsti cieš tai skaitā...


nebija paaugstināta t. Tas bija briesmīgi. Neviena gripa nav pielīdzināma. No pieredzes un intuīcijas domāju, ka tas vīruss ir mākslīgs un mērķis ir bijis, nevis pandēmija ekonomikas maiņai, bet tas ir uzbrukums civilizācijai. Tie, kuri to izdarīja, cerēja uz lielāku efektu. Kaut kas ir nogājis greizi. Tādēļ plānoto pandēmiju rudenī, visticamāk, risinās ar uzlaboto covid-20 un līķu būs bez skaita. Covid-20 nav problēmu izplatīt dažādos ceļos. Jo, redzat, mēs, tautu, paradtos cilvēkus nevienam neinteresējam, mēs esam lieki visos aspektos. Bez izvēles.Šis ir klusums pirms īstās vētras pļaujas, kuras laikā ASV var paziņot savu defoltu, jo armija ASV ir kaujas gatavībā.

Atbildēt

beidziet

05.05.2020. 19:51

latvijā nebūs bads, vēl vairāk- mūsu zemnieki mūs nodrošinās, un ne tikai mūs ar ekoloģisku un drošu pārtiku, galvenais - lai kāds to lietotu! un tam mums ir visi priekšnoteikumi, arī lai pārpalikušo saražoto pārdotu citiem! latvijai nav jāsatraucas par ēdamo, galvenais, lai tauta spēj to iegādāties, tāpēc valdībai par šo ir jādomā un ne tikai 8 stundas dienā.

Atbildēt

ansis

05.05.2020. 19:27

»

fakts

Tas ir tik lipīgs ka kopējais mirušo skaits ir mazāks kā iepriekšējos gados.Tāda dīvaina tā pandēmija


Kas tev sakari ar priekšniecību pārtrūkuši? Radiste uz korķa uzkāpusi? Krievijā jau pāris nedēļu neviens pandēmijas esamību vairs neapšauba.

Atbildēt

bet

05.05.2020. 18:53

»

Nepavisam tā nav vis!

Bargās kundze! Var bakstīt dziļāk, līdz aknām, kuras nebūs pieejamas, kad gaļa būs izpirkta...


Kā tad bija ar to kokapstrādes fabriku, kur strādnieki bija saslimuši? Un tagad pansionātā, kur apmeklētājus nemaz nelaiž, pietiek, ka 1 no personāla slims, jo ta zaraza ir baigi lipīga. Jā, tūrisma un izklaides industrija cietīs. Vai tad labāk nepiesargāties, lai ir līķu kaudzes un ārsti cieš tai skaitā?
Šķiet, ka manā ģimenē kkas tamlīdzīgs bija februàra sākumā, kad vēl neko nezinājàm. Un tas bija ļoti lipīgs, atšķirībā no parastās gripas, un ģimenes vīrieši vissmagāk pārslimoja, kaut arī pielietojām fitoterapiju.

Atbildēt

Tad viennozīmīgi

05.05.2020. 18:11

»

Pie mums šis vīrus bija jau 2019 gada oktobrī. Desmitiem cilvēku man teikuši, ka šo pārslimojuši jau pagājuša gada beigās, gan viegli gan smagi


tautais “rūpēs par to” pamet kapeikas, lai demoralizētu - bez darba un alkoholizētu piebeigtu pavisam. Citu neko neredzu.

Atbildēt

05.05.2020. 17:34

»

ROFLMAO

Šis ir karš, un COVID-19 (COV2) ir jau otrais Ķīnas uzbrukums pasaulei (pirmais bija SARS - COV1...


Pie mums šis vīrus bija jau 2019 gada oktobrī. Desmitiem cilvēku man teikuši, ka šo pārslimojuši jau pagājuša gada beigās, gan viegli gan smagi

Atbildēt

ansis

05.05.2020. 17:27

»

Tad tavs komentārs ir saprotams - vecuma demence. Tu vienkārši neatceries kā bija, kad jau no rīta agruma stāvēji rindās pēc desām un gaļas, bet ziepes un veļas pulverus varēji nopirkt tikai par taloniņiem un kā visi vecīšu mūžā sakrātie un krājkasē ieguldītie bēru naudas rubļi pārvērtās par grašiem...


Cik tev bleķo pa tām muļķībām ko tu te tiražē? Par katru tavu raxtisko kaku jeb par bārdu skaitu? Jeb arī tev ir demence jau no bērnības? Tu maz zini kā tevi sauc un vai tu esi puika vai meitene?

Atbildēt

Īstie jautājumi sāksies,

05.05.2020. 17:21

»

paardomas

Divi vienkārši jautājumi,kopējais mirušo skaits pašlaik,un kopējais mirušo skaits šajā periodā iepriekšējos desmit gados.Ir pamatotas aizdomas ka 2014.gada gripa bija postošāka,tikai netika izsludināta nekāda pandēmija


kad tauta attapsies pie sasistas siles. Un jautās, kurš ir atbildīgais? Pagaidām tas ir zināms, nav zināms, kas tai personai liek dot tādas nepamatotas atziņas. Nepamatotas, nepierādāmas un apšaubāmas, pēc kurām vadā valdības vadītājs un veselības ministrija.

Un šis “eksperts” ir Uga Dumpis..

Vai tā ir vietējā, vai medicīnas preperātu vai ekonomikas grupējumu korporācijas korupcija, nav zināms. Varbūt tas saistīts ar Viņķeles apmācīšanu ASV, pirms viņu ielika par veselības ministri, neiekļuvušu Saeimā?


Valsts piemērotie ierobežojumi jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības apturēšanai strādās, ja valsts iedzīvotāji tos atbildīgi ievēros, norādīja Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis.

Kariņš, Dumpis.. Revolūcija?

Atbildēt

ROFLMAO

05.05.2020. 17:17

Šis ir karš, un COVID-19 (COV2) ir jau otrais Ķīnas uzbrukums pasaulei (pirmais bija SARS - COV1).
Dzeltenie sāk un uzvar.

Francijā nupat ir konstatēts, ka COV2 jau 2019.gada decembrī bija pneimonijas pacientam, kad likās, ka infekcija ir tikai Uhaņā.

https://www.bbc.com/news/world-europe-52526554

Atbildēt

paardomas

05.05.2020. 17:01

Divi vienkārši jautājumi,kopējais mirušo skaits pašlaik,un kopējais mirušo skaits šajā periodā iepriekšējos desmit gados.Ir pamatotas aizdomas ka 2014.gada gripa bija postošāka,tikai netika izsludināta nekāda pandēmija.

Atbildēt

Melo velli valsts pārvaldē,

05.05.2020. 16:56

»

Redzi, Bargā, kā jāmelo!

Lietuvā ar Covid-19 mirušo skaits pieaudzis līdz 48...


ka ar covid-19 izraisītu slimību! Kādu slimību katrs nomira? Katrs nomira ar pavisam citu slimību, jo covid-19 nav slimība, bet infekcija ar noteiktiem simptomiem! Kates nomira ar citu slimību, kuru varēja saasināt gripas un citi vīrusi, bet atrada covid-19. Vai atrada un pierādīja, ka ovid-19 radīja slimību saasinājumu? To nemaz nevar medicīniski pierādīt! To varētu, ja nebūtu citu vīrusu un patogēno baktēriju! Nekā konkrēta. Meli vien!

Atbildēt

Redzi, Bargā, kā jāmelo!

05.05.2020. 16:49

Lietuvā ar Covid-19 mirušo skaits pieaudzis līdz 48
PASAULĒ Šodien 14:40 | Papildināts, šodien 16:43
  Jauns.lv / LETA

Lietuvā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši vēl divi cilvēki, līdz ar to mirušo skaits sasniedzis 48, pavēstījis Nacionālais sabiedrības veselības centrs.

Vai rakstā sacīts, ka miruši “no covid-19” ? Nē! Tāds sīkums. Droši vien covid-19 atrada mirušajos. Ja vien vispār meklēja!!! Un mums liek noticēt, ka “miruši no covid-19”! Latvijā un globāli tas pats. Lūk, kāda globāla krāpšana!

Atbildēt

Nepavisam tā nav vis!

05.05.2020. 16:37

Bargās kundze! Var bakstīt dziļāk, līdz aknām, kuras nebūs pieejamas, kad gaļa būs izpirkta.

Jautājums nav rijamajā, bet tajā, ka pandēmijas nav, bet ir viltus pandēmija. Ja salīdzina statistiku, Maskavā bija 1000 miroņu dienā, piem., 2018. gadā katru dienu! Tas pēc statistikas, jo cilvēki ir mirstīgi! Tāpat vien. Pandēmija neko klāt nepienes. Bet tagad skaita tos, kas miruši “ar covid-19”. Ar covid-19 !!!Labāk skaitīt ienaidnieka līķus. Savējo dabiski mirušo statistika mums slēpj..

Pandēmija ir izdomāta un to grib ieplānot un turpināt rudenī, jo lielvalstu parādi un ambīcijas ir uz kaut kā rēķina jānoraksta pret “nepārvaramu varu” - globālo pandēmiju, ko nekad nedarīs ar privātpersonu parādiem bankām.

Covid-19 jau siro kopš pagājušā gada rudens visā pasaulē. Manu matu garums mani aizsauca pie frizieres. Un dzirdēju patiesību.Viņas znots pag. g. oktobrī atgriezās no Ķīnas. Jutās slikti. Pēc tam daudzi, tostarp es, nolikos smagi ar netipisko plaušu iekaisumu. Pēc frizieres apmeklējuma. Kura tikko bija izveseļojusies kopā ar visiem radiem un radu bērniem no smagas pneimonijas. Visi pārslimoja un palika dzīvi. Trīs mēnešos attapos arī es. Ja būtu iebiedēts , ka tas ir covid-19, būtu nomiris no bailēm. Jei bogu, Bargā!

Covid -19 ir radīts un izplatīts dažādu mērķu dēļ. Bet mēs redzam, ka galvenais mērķis ir sagraut ekonomiku un apgrūtināt kredītmaksājumus. Lai pēc tam ieķīlāto atsavinātu.

Rijamo Latvija sev izaudzēs, bet ekonomika neatlabs. Loti ilgi neatlabs. Jo tā ieplānojuši cobid-19 autori un izplatītāji.

Tagad Latvijas valsts, viegli palielinot savus parādus, mums saka, ka visi mirst “ar covid-19”. Nu un? Nemirst taču “no covid-19”. Vismaz viens labums!

Atbildēt

Manuprāt

05.05.2020. 15:34

»

Tad tavs komentārs ir saprotams - vecuma demence. Tu vienkārši neatceries kā bija, kad jau no rīta agruma stāvēji rindās pēc desām un gaļas, bet ziepes un veļas pulverus varēji nopirkt tikai par taloniņiem un kā visi vecīšu mūžā sakrātie un krājkasē ieguldītie bēru naudas rubļi pārvērtās par grašiem...


Es atceros ! Matemātiski izsakoties - summa nemainās no saskaitāmo kārtības ! Pārnesot to šodienā varētu teikt pēc desas rindā nav jāstāv, bet lai būtu nauda par ko to nopirkt gan ! Ir jomas kur ir pat sliktāk, piemēram veselības aprūpē - tur pat ir nonācis tik tālu, ka nav pat iespēja iestāties rindā !!!

Nebūšu speciālists iepirkumos, bet kas nebeidz pārsteigt:
1.Maskas var nopirkt pat sadzīves preču veikalos, ja jau ierēdņi mums stāsta, ka jautājums neesot bijis par cenu bet gan par pašu iespēju kaut ko nopirkt, tad man rodas jautājums kur tad tās maskas ņēma tas pats DEPO, ja esot vispārējs deficīts ??!?!??
2.Ierēdņi stāsta, ka līdz pandēmijai nekādi centralizētu iepirkumi netika veikti ! Tad jājautā kāpēc citi ierēdņi un politiķi tikpat centīgi stāsta, ka iepirkumus vajagot centralizēt un tas došot milzīgus ietaupījumus un tam ir izveidota pat speciāla sistēma un to nodrošina speciāla institūcija ! Kāpēc tad šādu iepirkumu uztic institūcijai kura līdz šim neko tādu nav darījusi ??!?!?
3. Vai maskas ir kāds ātri bojājošs produkts, kuru nevar uzglabāt un tāpēc nevar iepirkt ar rezervi ??!?!?

Atbildēt

fakts

05.05.2020. 15:32

»

ansis

Tā nav patiesība. Pabriks strādā labi. Un viņa ierēdņi arī


Zemcilvēkiem tiešām Pabriks ir labs,un viņa ierēdņi laupa nodokļu maksātāju naudu,arī tavu.

Atbildēt

Hohoho

05.05.2020. 15:21

»

ansis

Tā nav patiesība. Pabriks strādā labi. Un viņa ierēdņi arī


Valsts rezervju nav, nopērk nederīgas maskas. Tikai muļķi teiks, ka Pabriks strādā labi.

Atbildēt

05.05.2020. 15:10

»

ansis

Es, biedri troļļi, savos 60+ gados nevienā partijā neesmu sastāvējis. Sveiciens Vladimiram


Tad tavs komentārs ir saprotams - vecuma demence. Tu vienkārši neatceries kā bija, kad jau no rīta agruma stāvēji rindās pēc desām un gaļas, bet ziepes un veļas pulverus varēji nopirkt tikai par taloniņiem un kā visi vecīšu mūžā sakrātie un krājkasē ieguldītie bēru naudas rubļi pārvērtās par grašiem tā, ka par tiem pat zārku nopirkt nevarēja. Tu esi pārliecināts, ka tā nu gan vairs tagad nevar notikt? Arī toreiz cilvēki ticēja, jo pats Godmanis aicināja neņemt laukā naudu no krājkases - viss tikšo saglabāts un pēc pareizā kursa pārrēķināts. Tad nu dzīvo tik tālālāk, tici visam, ko tev stāsta varas vīri un nelasi šitādus "žultainus rakstus"

Atbildēt

ansis

05.05.2020. 14:49

»

fakts

Pilnīgi piekrītu,biedri.No kuras partijas esat,biedri.Vai ar izcilības centru uzturat kontaktus


Es, biedri troļļi, savos 60+ gados nevienā partijā neesmu sastāvējis. Sveiciens Vladimiram!

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

05.05.2020. 14:03

»

ansis

Var just, ka autors pedantiski ievēro distancēšanās noteikumus, no mājas neiziet. Sēž un krāj žulti. Tik žultainu raxta sākumu es sen nebiju lasījis


Bet vai nav patiesība, ka aizsardzības ministra Pabrika vadībā darbojas stulbi ierēdņi, kuri nemāk sarūpēt atbilstošas maskas, pie tam, tās nebija sarūpētas laicīgi?! X stundā Pabriks un viņa stulbie ierēdņi atčoknīsies, ka mums nekā nav un steidzami jāiepērk nepieciešamās preces, bet naudas nebūs, preces ārvalstīs būs dārgas vai izpirktas, un nebūs degvielas, lai šīm precēm aizlidotu pakaļ.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...