Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ES

14.01.2022. 16:05

gan uzskatu ka sievietes pelna vairāk par vīriešiem, tikai viņas nopelnīto ar ...... parasti neuzskaita un ar to nelielās.

Atbildēt

pilnīgi

14.01.2022. 15:46

pofig.

Atbildēt

atkal sapļūtījis šķidro ka maz neliekās

14.01.2022. 15:39

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


kāp nost no poda un neaizmirsti noraut ūdeni..

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 15:17

Pretīgs, demagoģisks raksts. Kārtējais mēģinājums sarīdīt sievietes pret vīriešiem, iestāstot, ka viņas ir apbižotas, atstumtas, viņu tiesības netiek ievērotas. Kā var teikt ka "Latvijā vidēji sievietes pelna par 22% mazāk"? Kur un kad Latvijā ir bijis gadījums, kad kāda amatalga tiek par 22% pazemināta tikai tādēļ, ka šo amatu ieņem sieviete? Tas, ka sievietes kopumā algotā darbā nopelna mazāk kā vīrieši ir tikai dabīgi, jo sievietēm tomēr nākas vairāk sava laika ziedot ģimenei.Vīrieši nevar iznēsāt, dzemdēt un zīdīt bērnus. Tāpēc vīriešiem tā vietā ir vairāk jāstrādā un jāpelna ģimenei nauda. Kad bērnus mākslīgas apaugļošanas ceļā radīs mēģenēs un audzēs inkubatoros, tad arī varēs runāt par vienādu penīšanu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 15:14

»

kaķa smiekli

Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija ...


Par Rubesu vecāko Jums taisnība..agrāk es viņu arī biju pieminējis.
Rubess..viens no zināmākajiem trimdas pārstāvjiem, ar milzīgiem sakariem Ziemeļamerikas politiskajā sistēmā.
Viņš un viņa meita bija ļoti svarīgi vietējiem čekistiem - komunistiem.
Dēļ viņa vārda lielā mērā mūsu valstī auklējās un loloja Baibu Rubesu.
Bruno bija erudīts, gudrs un zinošs vīrs..daudz dzīvē saviem spēkiem sasniedzis, bet, diemžēl, kā var novērot, bieži vien tās visas labās īpašības (daudziem, ne tikai Rubesam Bruno) iet roku rokā ar nelietībām..
Par Lennarta Meri grāmatu ..paldies, nezināju.
ps
Krieviem ir tāds pazīstams muzikologs, blogeris - Artemijs Troickis..tad, lūk - viņam vajadzēja notīties no Putina Krievijas, jo palika bīstami.
Bija jāizvēlās pagaidu mītnes zeme..nosacījumi bija - jabūt netālu no Maskavas un demokrātiskai valstij.
No trim Baltijas valstīm Troickis izvēlējās Igauniju..izvēle visiem bija pārsteigums, jo Artemijam ir ļoti daudz draugu Latvijā, viņš daudz te ir bijis, labi zina Rīgu un visus Latvijas nostūrus.
Bet, visiem par pārsteigumu, izvēlējās Igauniju..un savu izvēli vienā intervijā pamatoja šādi - Latvijā vēl joprojām ir ļoti stipra "sovdepa" sistēma..tā vēl nav izkļuvusi no čekistu sistēmas.
Igaunija, viņš saka..tā ir galvas tiesu pārāka visās jomās. Igaunija jau ir Rietumi..Latvija vēl aiz vien "Sovdep".
Prieks, protams, par igauņiem..un skumji par mūsu Latviju!

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2022. 14:33

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija bāzes, uz kuras strauji rasties oligarhiem. Ir Lennarta Meri, Igaunijas eksprezidenta (1992.-2001.(uzrakstīta grāmata, kur viņš salīdzina Igauniju_ ar Latviju un kā galveno iemeslu Igaunijas veiksmes stāstam, atšķirībā no Latvijas, min tieši šo. Nosaukumu neatceros, lasīju pirms gadiem 3, bet domāju, ka ar google var sameklēt nosaukumu un atrast grāmatu bibliotēkā.
Tā ka Rubesu ģimenīte Latvijā ir brangi pastrādājusi.

Atbildēt

Azerbaidžāna

14.01.2022. 14:14

Par maz esi sakampusies ,sorosideju bīdītāja..... pasaules klaidone .

Atbildēt

RTR

14.01.2022. 12:40

»

Kasiņš

Dumjā slampa


vISI + + + + + +

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 12:26

Kā transgender un social gender vienlaikus, feministe, es sevi uzskatu par pārāku visās naudas apgūšanas lietās par jebkuru vīrieti (atskaitot transgender). Ja vīrietis pelna mazāk nekā sieviete vienā un tajā pašā amatā, ja vien viņš arī nav vismaz transgender, tad tas ir pilnīgi normāli. Ja vīrietis ir ar trim maģistra grādiem un uzņēmuma vadībā, pie tam pelnošs vairāk nekā viņa padotās līdz pat apkopējām, tad skaidrs, ka te ir skaidra dzimumu nelīdztiesība un diskriminācija, un neattaisnota atalgojuma nevienlīdzība.

Uz padotajiem vīriešiem tas neattiecās (atskaitot transgender), ja viņi zemākos amatos pelna mazāk - tā tam ir jābūt un tā ir norma!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 12:23

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt -
"..politiskā žargonā noderīgais idiots ir nievājošs apzīmējums cilvēkam, kurš propagandē ideju, nesaprotot tās mērķi, un tādējādi ļauj sevi ciniski izmantot šīs idejas patiesajiem īstenotājiem.."
Labs apzīmējums..tikai ar papildinājumu -
NODERĪGAIS IDIOTS VAR BŪT TIK DUMŠ, KA PATIESI NEZINA, KAM UN KADĀM IDEJĀM KALPO,
BET VAR BŪT RAFINĒTS BLĒDIS - NELIETIS, KAS PILNĪBĀ APZINĀS TO UN PATS IZMANTO IDEJAS ĪSTENOTĀJUS, KĀ "NODERĪGOS IDIOTUS".
Vienvārdsakot, Rubesas gadījums ir ideāls piemērs, kā čekisti - komunisti mūsu valstī izmantoja trimdas latviešus, kā noderīgos idiotus, savu mērķu īstenošanai, bet trimdas latvieši, lieliski to saprotot, labprātīgi piekrita šai VDK lomai, lai īstenotu savukārt savas savtīgās vēlmes.
Abas puses bez vārdiem perfekti saprata šīs spēles noteikumus un katrs guva savus labumus.
VDK un KP iestudētajā ludziņā "4. Maija republika" viena no svarīgākajām lietām priekš čekistiem un komunistiem bija - pārvilināt trimdas latviešus Latvijā, pārliecināt viņus, ka mūsu valstī VDK, KP vara ir beigusies un pēc iespējas plašāk iesaistīt redzamākos trimdas latviešus jaunās Neatkarīgās Latvijas politikā un saimnieciskajā dzīvē.
Trimdai Rietumos bija ļoti liels svars un lobijs..tāpēc čekistiem un komunistiem, kas bez lustrācijas palika pie varas atjaunotajā, Neatkarīgajā Latvijā, bija nepieciešams šo latviešu atbalsts.
Atmodas laikā pie Tautas frontes bija izveidota speciāla komiteja(par to esmu jau rakstījis) "Par sakariem ar trimdas latviešiem", kuras uzdevums bija - aicināt visas pasaules latviesus uz dzimteni un pārliecināt, ka čekistu - komunistu laiki ir beigušies.
Šo uzdevumu izpildīja komitejas vadītāji Jurkāns un Kalniete..piepalīdzot Atmodas laikraksta atbalstitajiem, vadītājiem un šīs idejas izplatītājiem Ašerādenam(šulcam), Ēlertei un Veidemanei.
Iesaistījās arī visa vietējā latviešu radošā ienteliģence.
Lieki piebilst, ka visi viņi bija čekas ziņotāji, kurus, gan par šiem nopelniem, gan par citiem pagātnē un nākotnē mūsu valsts faktiskie dibinātāji - saimnieki, tā saucamajos, "čekas maisos" neielika.
Trimdas latviešiem bija jānotic arī Tautas frontei..tāpēc vecais perdelis - VDK ziņotājs Peters( par kuru trimdā nešaubījās, ka viņš sadarbojas ar čeku) tika nomainīts ar jauno censoni, arī ziņotāju ..cīnītāju un Daugavas aizstāvi Daini Īvānu.
Jāpiebilst, ka Dainis Īvāns nebija nemaz drosmīgs, kad metās cīnīties pret sistēmu.."drosmīgam" būt viņam atļāva pati VDK..lai uztaisītu skaistu, nacionālu biogrāfijas sākumu.
Cik patiesībā drosmīgs bija Dainis, varam spriest no Brežņeva slavinājuma raksta..arī vēlāk, jau politikā izpildīja čekas uzdevumus, iesaistījās čekistu partijā, kura Rīgu izzaga un Jauno laiku sauca par "ļauno laiku".
Tātad..gan Rubesa, gan VV Freiberga, Streips, gan Kariņš un visi pārēji priekš mūsu valts patiesajiem dibinātājiem VDK un KP bija "noderīgie idioti", kuri lieliski saprata un saprot savu lomu, labprāt spēlē šajā čekistu ludziņā, lai gūtu savus labumus.
Rubesa ir viena no visrijīgākajām un nekaunīgākajām trimdas latviešu "Noderīgajām idiotēm"..viņu pārspēt var vienīgi exprezidente VV Freiberga, kura ar savu tāmi dzīvokļa remontam - 460 000 LS būs laikam nepārspēta mūžu mūžos.
"Noderīgie idioti" nav tikai trimdas latviešu vidū..starp vietējiem klasisks "Noderīgais idiots" bija maestro Raimonds Pauls"..kurš pats domā, ka ir ļoti neatkarīgs.
Pauls bija "noderīgais idiots" gan Šleseram, gan Šķēlem..atbalstot šos zagļus, kā atlīdzību cerot tikt prezidenta amatā.
Visus "noderīgos idiotus" apvieno viena lieta - tie nav iejaukti atklātās zādzībās, afērās un kukuļošanās..visi viņi sevi uzskata par godīgiem, "kam pie rokām nekas nav pielipis"...
Ja neskaita to, ka ar savu vārdu atbalsta zagļu un oligarhu partijas un spiežot saeimas balsošanas pogas par noziedzīgiem lēmumiem, tā laikam arī ir..
Bet čekistu - komunistu sistēma rūpējās arī par šiem it kā godīgajiem..viņiem taču rīt gribās, no kopējās siles strēbt gribās ..un reizē "godīgā,kam nekas pie rokām nav pielipis" statusu saglabāt vajaga..
Tad nu tiek radītas visādas labi apmaksātas valsts organizācijas, valdes..kur par milzīgu algu visādas "rubesas" var veģetēt, neko nedarīt.
Jūrmalas Domē( un ne tikai) bija un ir, tā saucamie "nekamnepiederošie" īpašumi, kurus par sviestmaizi var iegūt pie Siles pietuvinātie.. un ilgi nebija jāgaida - uzreiz uzradās "noderīgā idiota" Freibergu ģimenīte, kuras pārstāvis VVFreibergas vīrs pieteicās uz gardo kumosu.
Nekāda zādzība..ko Jūs, nekādi kukuļi vai cits noziegums..vienkāŗši prezidentes vīrs gāja gar jūras malu - vējš sirmajos matos plīvo, galvā latvju dainas skan un pēkšņi doma ... jāieiet Jūrmalas dome, varbūt kāds nevienam nederīgs zemes pleķītis ir jūras malā pedējā kāpā, pīlādžu noaudzis.
Un eurēka - tik tiešām ..viens tāds ir, nu jāņem ciet, nodomāja Imants, viss likumīgi..oficiāli.
Vispriecīgākie par šo freibergu ģimenes attapību bija valsts nozadzēji oligarhi Šlesera personā, kas atbalstīja šo izvēli un domās teica -
MŪSĒJIE!
Priekš noderīgajiem idiotiem ir speciāli izveidoti visādi "Motes nami", lai varētu pastrēbt no siles, bet pie rokām, protams, nekam nepielīpot".
Kāds nezinītis no valsts, kuru korupcija vismazāk ir skārusi..teiksim Šveices vai Somijas, kad uzzinātu par tādu "Motes namu", kas pieder valstij un, kur var pieteikties par brīvu uz dzīvokļiem, noteikti iedomātos, ka pie "Motes nama" parkā, teltis uzslējuši, rindā gaidītu tie, kam nav kur dzīvot, daudzbērnu ģimenes utt.
Bet "gaidi ar maisu", kā saka..uz brīvajiem valsts dzīvokļiem "na haļavu" piesakās miljonārs Raimonds Pauls, kuram ir jau entās mājas un entie dzīvokļi.
Lūk tā valsts rūpējas par "noderīgajiem idiotiem", kuru tipiska pārstāve ir šā raksta varone Rubesa.
Čekisi - komunisti par "noderīgajiem idiotiem" izmanto "rubesas", "paulus", "kariņus" un "birkertus"..tie savukārt izmanto sistēmu, lai nesodīti strēbtu no Siles..un sausajā atlikumā par vislielāko "idiotu" ir palikusi pati latviešu tauta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.01.2022. 12:04

Secinājums: personiskā MĀTES potenciāla realizētāju kļūs mazāk. Pievienojamies izmirstošajiem rietumiem.

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 11:34

Man kā feministei ir gatavs viedoklis. Ja sieviete strādā par pārdevēju, bet vīrietis - par šīs pašass tirdzniecības zāles menedžeri, skaidrs, ka atalgojums nav vienāds. Pie tā ir vainīgi vīrieši, jo viņi apspieda sievieti ar savu esamību vien un sieviete nekļuva par tirdzniecības zāles menedžeri.

Esmu sociālais dzimums un transgender, tāpēc manos vārdos ir 100% patiesības.

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 11:33

Katra uzņēmuma valdē ir jābūt: sievietei, gejam, lesbietei, transvestītam, melnajam utt.
Latvijā: radinieki, draugi, paziņas, šofera dēls..
Pasaulē parasti ņem profesionāļus ar nevainojamu reputāciju.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 10:48

ES vidējais sieviešu procents boardroom ir 23% , Latvija ir krietni virs vidējā . Pat feministiskajā Zviedrijā, kur ir ar likumu noteiktas kvotas , šis skaitlis ir tikai 32% .

Bet nu naudas apgūšanai tas protams netraucē - kuļot tukšus salmus var labi iekult savās un līdzīgi domājošo kabatās...

Atbildēt

Līga

14.01.2022. 10:41

Tiešām, kā tajā senajā teicienā: : "Kāda intelekta neskarta seja"! Īstena sorosiete.

Atbildēt

west

14.01.2022. 10:24

Smerdele, pazūdi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.01.2022. 10:22

"Kāds ir tavs amats?"
"Strādāju valdē par sievieti!"

Tikai un vienīgi profesionalitāte (tai skaitā emocionālā inteliģence!), nevis dzimums, ādas krāsa vai dažādas orientācijas nosaka piemērotību krēslam.

Atbildēt

Kasiņš

14.01.2022. 10:16

Dumjā slampa!

Atbildēt

bizdings

14.01.2022. 10:08

galīgs bizdings

Atbildēt

Dans

14.01.2022. 09:32

Rubesa, vecā, zaglīgā skranda, vācies uz savu Toronto un liec te cilvēkiem mieru, bezkauņa! Tu esi nīstama būtne Latvijā, riebekle!

Atbildēt

Janka

14.01.2022. 09:12

Jau Atkal, zeme atveries

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...