Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ES

14.01.2022. 16:05

gan uzskatu ka sievietes pelna vairāk par vīriešiem, tikai viņas nopelnīto ar ...... parasti neuzskaita un ar to nelielās.

Atbildēt

pilnīgi

14.01.2022. 15:46

pofig.

Atbildēt

atkal sapļūtījis šķidro ka maz neliekās

14.01.2022. 15:39

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


kāp nost no poda un neaizmirsti noraut ūdeni..

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 15:17

Pretīgs, demagoģisks raksts. Kārtējais mēģinājums sarīdīt sievietes pret vīriešiem, iestāstot, ka viņas ir apbižotas, atstumtas, viņu tiesības netiek ievērotas. Kā var teikt ka "Latvijā vidēji sievietes pelna par 22% mazāk"? Kur un kad Latvijā ir bijis gadījums, kad kāda amatalga tiek par 22% pazemināta tikai tādēļ, ka šo amatu ieņem sieviete? Tas, ka sievietes kopumā algotā darbā nopelna mazāk kā vīrieši ir tikai dabīgi, jo sievietēm tomēr nākas vairāk sava laika ziedot ģimenei.Vīrieši nevar iznēsāt, dzemdēt un zīdīt bērnus. Tāpēc vīriešiem tā vietā ir vairāk jāstrādā un jāpelna ģimenei nauda. Kad bērnus mākslīgas apaugļošanas ceļā radīs mēģenēs un audzēs inkubatoros, tad arī varēs runāt par vienādu penīšanu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 15:14

»

kaķa smiekli

Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija ...


Par Rubesu vecāko Jums taisnība..agrāk es viņu arī biju pieminējis.
Rubess..viens no zināmākajiem trimdas pārstāvjiem, ar milzīgiem sakariem Ziemeļamerikas politiskajā sistēmā.
Viņš un viņa meita bija ļoti svarīgi vietējiem čekistiem - komunistiem.
Dēļ viņa vārda lielā mērā mūsu valstī auklējās un loloja Baibu Rubesu.
Bruno bija erudīts, gudrs un zinošs vīrs..daudz dzīvē saviem spēkiem sasniedzis, bet, diemžēl, kā var novērot, bieži vien tās visas labās īpašības (daudziem, ne tikai Rubesam Bruno) iet roku rokā ar nelietībām..
Par Lennarta Meri grāmatu ..paldies, nezināju.
ps
Krieviem ir tāds pazīstams muzikologs, blogeris - Artemijs Troickis..tad, lūk - viņam vajadzēja notīties no Putina Krievijas, jo palika bīstami.
Bija jāizvēlās pagaidu mītnes zeme..nosacījumi bija - jabūt netālu no Maskavas un demokrātiskai valstij.
No trim Baltijas valstīm Troickis izvēlējās Igauniju..izvēle visiem bija pārsteigums, jo Artemijam ir ļoti daudz draugu Latvijā, viņš daudz te ir bijis, labi zina Rīgu un visus Latvijas nostūrus.
Bet, visiem par pārsteigumu, izvēlējās Igauniju..un savu izvēli vienā intervijā pamatoja šādi - Latvijā vēl joprojām ir ļoti stipra "sovdepa" sistēma..tā vēl nav izkļuvusi no čekistu sistēmas.
Igaunija, viņš saka..tā ir galvas tiesu pārāka visās jomās. Igaunija jau ir Rietumi..Latvija vēl aiz vien "Sovdep".
Prieks, protams, par igauņiem..un skumji par mūsu Latviju!

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2022. 14:33

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija bāzes, uz kuras strauji rasties oligarhiem. Ir Lennarta Meri, Igaunijas eksprezidenta (1992.-2001.(uzrakstīta grāmata, kur viņš salīdzina Igauniju_ ar Latviju un kā galveno iemeslu Igaunijas veiksmes stāstam, atšķirībā no Latvijas, min tieši šo. Nosaukumu neatceros, lasīju pirms gadiem 3, bet domāju, ka ar google var sameklēt nosaukumu un atrast grāmatu bibliotēkā.
Tā ka Rubesu ģimenīte Latvijā ir brangi pastrādājusi.

Atbildēt

Azerbaidžāna

14.01.2022. 14:14

Par maz esi sakampusies ,sorosideju bīdītāja..... pasaules klaidone .

Atbildēt

RTR

14.01.2022. 12:40

»

Kasiņš

Dumjā slampa


vISI + + + + + +

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 12:26

Kā transgender un social gender vienlaikus, feministe, es sevi uzskatu par pārāku visās naudas apgūšanas lietās par jebkuru vīrieti (atskaitot transgender). Ja vīrietis pelna mazāk nekā sieviete vienā un tajā pašā amatā, ja vien viņš arī nav vismaz transgender, tad tas ir pilnīgi normāli. Ja vīrietis ir ar trim maģistra grādiem un uzņēmuma vadībā, pie tam pelnošs vairāk nekā viņa padotās līdz pat apkopējām, tad skaidrs, ka te ir skaidra dzimumu nelīdztiesība un diskriminācija, un neattaisnota atalgojuma nevienlīdzība.

Uz padotajiem vīriešiem tas neattiecās (atskaitot transgender), ja viņi zemākos amatos pelna mazāk - tā tam ir jābūt un tā ir norma!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 12:23

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt -
"..politiskā žargonā noderīgais idiots ir nievājošs apzīmējums cilvēkam, kurš propagandē ideju, nesaprotot tās mērķi, un tādējādi ļauj sevi ciniski izmantot šīs idejas patiesajiem īstenotājiem.."
Labs apzīmējums..tikai ar papildinājumu -
NODERĪGAIS IDIOTS VAR BŪT TIK DUMŠ, KA PATIESI NEZINA, KAM UN KADĀM IDEJĀM KALPO,
BET VAR BŪT RAFINĒTS BLĒDIS - NELIETIS, KAS PILNĪBĀ APZINĀS TO UN PATS IZMANTO IDEJAS ĪSTENOTĀJUS, KĀ "NODERĪGOS IDIOTUS".
Vienvārdsakot, Rubesas gadījums ir ideāls piemērs, kā čekisti - komunisti mūsu valstī izmantoja trimdas latviešus, kā noderīgos idiotus, savu mērķu īstenošanai, bet trimdas latvieši, lieliski to saprotot, labprātīgi piekrita šai VDK lomai, lai īstenotu savukārt savas savtīgās vēlmes.
Abas puses bez vārdiem perfekti saprata šīs spēles noteikumus un katrs guva savus labumus.
VDK un KP iestudētajā ludziņā "4. Maija republika" viena no svarīgākajām lietām priekš čekistiem un komunistiem bija - pārvilināt trimdas latviešus Latvijā, pārliecināt viņus, ka mūsu valstī VDK, KP vara ir beigusies un pēc iespējas plašāk iesaistīt redzamākos trimdas latviešus jaunās Neatkarīgās Latvijas politikā un saimnieciskajā dzīvē.
Trimdai Rietumos bija ļoti liels svars un lobijs..tāpēc čekistiem un komunistiem, kas bez lustrācijas palika pie varas atjaunotajā, Neatkarīgajā Latvijā, bija nepieciešams šo latviešu atbalsts.
Atmodas laikā pie Tautas frontes bija izveidota speciāla komiteja(par to esmu jau rakstījis) "Par sakariem ar trimdas latviešiem", kuras uzdevums bija - aicināt visas pasaules latviesus uz dzimteni un pārliecināt, ka čekistu - komunistu laiki ir beigušies.
Šo uzdevumu izpildīja komitejas vadītāji Jurkāns un Kalniete..piepalīdzot Atmodas laikraksta atbalstitajiem, vadītājiem un šīs idejas izplatītājiem Ašerādenam(šulcam), Ēlertei un Veidemanei.
Iesaistījās arī visa vietējā latviešu radošā ienteliģence.
Lieki piebilst, ka visi viņi bija čekas ziņotāji, kurus, gan par šiem nopelniem, gan par citiem pagātnē un nākotnē mūsu valsts faktiskie dibinātāji - saimnieki, tā saucamajos, "čekas maisos" neielika.
Trimdas latviešiem bija jānotic arī Tautas frontei..tāpēc vecais perdelis - VDK ziņotājs Peters( par kuru trimdā nešaubījās, ka viņš sadarbojas ar čeku) tika nomainīts ar jauno censoni, arī ziņotāju ..cīnītāju un Daugavas aizstāvi Daini Īvānu.
Jāpiebilst, ka Dainis Īvāns nebija nemaz drosmīgs, kad metās cīnīties pret sistēmu.."drosmīgam" būt viņam atļāva pati VDK..lai uztaisītu skaistu, nacionālu biogrāfijas sākumu.
Cik patiesībā drosmīgs bija Dainis, varam spriest no Brežņeva slavinājuma raksta..arī vēlāk, jau politikā izpildīja čekas uzdevumus, iesaistījās čekistu partijā, kura Rīgu izzaga un Jauno laiku sauca par "ļauno laiku".
Tātad..gan Rubesa, gan VV Freiberga, Streips, gan Kariņš un visi pārēji priekš mūsu valts patiesajiem dibinātājiem VDK un KP bija "noderīgie idioti", kuri lieliski saprata un saprot savu lomu, labprāt spēlē šajā čekistu ludziņā, lai gūtu savus labumus.
Rubesa ir viena no visrijīgākajām un nekaunīgākajām trimdas latviešu "Noderīgajām idiotēm"..viņu pārspēt var vienīgi exprezidente VV Freiberga, kura ar savu tāmi dzīvokļa remontam - 460 000 LS būs laikam nepārspēta mūžu mūžos.
"Noderīgie idioti" nav tikai trimdas latviešu vidū..starp vietējiem klasisks "Noderīgais idiots" bija maestro Raimonds Pauls"..kurš pats domā, ka ir ļoti neatkarīgs.
Pauls bija "noderīgais idiots" gan Šleseram, gan Šķēlem..atbalstot šos zagļus, kā atlīdzību cerot tikt prezidenta amatā.
Visus "noderīgos idiotus" apvieno viena lieta - tie nav iejaukti atklātās zādzībās, afērās un kukuļošanās..visi viņi sevi uzskata par godīgiem, "kam pie rokām nekas nav pielipis"...
Ja neskaita to, ka ar savu vārdu atbalsta zagļu un oligarhu partijas un spiežot saeimas balsošanas pogas par noziedzīgiem lēmumiem, tā laikam arī ir..
Bet čekistu - komunistu sistēma rūpējās arī par šiem it kā godīgajiem..viņiem taču rīt gribās, no kopējās siles strēbt gribās ..un reizē "godīgā,kam nekas pie rokām nav pielipis" statusu saglabāt vajaga..
Tad nu tiek radītas visādas labi apmaksātas valsts organizācijas, valdes..kur par milzīgu algu visādas "rubesas" var veģetēt, neko nedarīt.
Jūrmalas Domē( un ne tikai) bija un ir, tā saucamie "nekamnepiederošie" īpašumi, kurus par sviestmaizi var iegūt pie Siles pietuvinātie.. un ilgi nebija jāgaida - uzreiz uzradās "noderīgā idiota" Freibergu ģimenīte, kuras pārstāvis VVFreibergas vīrs pieteicās uz gardo kumosu.
Nekāda zādzība..ko Jūs, nekādi kukuļi vai cits noziegums..vienkāŗši prezidentes vīrs gāja gar jūras malu - vējš sirmajos matos plīvo, galvā latvju dainas skan un pēkšņi doma ... jāieiet Jūrmalas dome, varbūt kāds nevienam nederīgs zemes pleķītis ir jūras malā pedējā kāpā, pīlādžu noaudzis.
Un eurēka - tik tiešām ..viens tāds ir, nu jāņem ciet, nodomāja Imants, viss likumīgi..oficiāli.
Vispriecīgākie par šo freibergu ģimenes attapību bija valsts nozadzēji oligarhi Šlesera personā, kas atbalstīja šo izvēli un domās teica -
MŪSĒJIE!
Priekš noderīgajiem idiotiem ir speciāli izveidoti visādi "Motes nami", lai varētu pastrēbt no siles, bet pie rokām, protams, nekam nepielīpot".
Kāds nezinītis no valsts, kuru korupcija vismazāk ir skārusi..teiksim Šveices vai Somijas, kad uzzinātu par tādu "Motes namu", kas pieder valstij un, kur var pieteikties par brīvu uz dzīvokļiem, noteikti iedomātos, ka pie "Motes nama" parkā, teltis uzslējuši, rindā gaidītu tie, kam nav kur dzīvot, daudzbērnu ģimenes utt.
Bet "gaidi ar maisu", kā saka..uz brīvajiem valsts dzīvokļiem "na haļavu" piesakās miljonārs Raimonds Pauls, kuram ir jau entās mājas un entie dzīvokļi.
Lūk tā valsts rūpējas par "noderīgajiem idiotiem", kuru tipiska pārstāve ir šā raksta varone Rubesa.
Čekisi - komunisti par "noderīgajiem idiotiem" izmanto "rubesas", "paulus", "kariņus" un "birkertus"..tie savukārt izmanto sistēmu, lai nesodīti strēbtu no Siles..un sausajā atlikumā par vislielāko "idiotu" ir palikusi pati latviešu tauta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.01.2022. 12:04

Secinājums: personiskā MĀTES potenciāla realizētāju kļūs mazāk. Pievienojamies izmirstošajiem rietumiem.

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 11:34

Man kā feministei ir gatavs viedoklis. Ja sieviete strādā par pārdevēju, bet vīrietis - par šīs pašass tirdzniecības zāles menedžeri, skaidrs, ka atalgojums nav vienāds. Pie tā ir vainīgi vīrieši, jo viņi apspieda sievieti ar savu esamību vien un sieviete nekļuva par tirdzniecības zāles menedžeri.

Esmu sociālais dzimums un transgender, tāpēc manos vārdos ir 100% patiesības.

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 11:33

Katra uzņēmuma valdē ir jābūt: sievietei, gejam, lesbietei, transvestītam, melnajam utt.
Latvijā: radinieki, draugi, paziņas, šofera dēls..
Pasaulē parasti ņem profesionāļus ar nevainojamu reputāciju.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 10:48

ES vidējais sieviešu procents boardroom ir 23% , Latvija ir krietni virs vidējā . Pat feministiskajā Zviedrijā, kur ir ar likumu noteiktas kvotas , šis skaitlis ir tikai 32% .

Bet nu naudas apgūšanai tas protams netraucē - kuļot tukšus salmus var labi iekult savās un līdzīgi domājošo kabatās...

Atbildēt

Līga

14.01.2022. 10:41

Tiešām, kā tajā senajā teicienā: : "Kāda intelekta neskarta seja"! Īstena sorosiete.

Atbildēt

west

14.01.2022. 10:24

Smerdele, pazūdi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.01.2022. 10:22

"Kāds ir tavs amats?"
"Strādāju valdē par sievieti!"

Tikai un vienīgi profesionalitāte (tai skaitā emocionālā inteliģence!), nevis dzimums, ādas krāsa vai dažādas orientācijas nosaka piemērotību krēslam.

Atbildēt

Kasiņš

14.01.2022. 10:16

Dumjā slampa!

Atbildēt

bizdings

14.01.2022. 10:08

galīgs bizdings

Atbildēt

Dans

14.01.2022. 09:32

Rubesa, vecā, zaglīgā skranda, vācies uz savu Toronto un liec te cilvēkiem mieru, bezkauņa! Tu esi nīstama būtne Latvijā, riebekle!

Atbildēt

Janka

14.01.2022. 09:12

Jau Atkal, zeme atveries

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....