Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ES

14.01.2022. 16:05

gan uzskatu ka sievietes pelna vairāk par vīriešiem, tikai viņas nopelnīto ar ...... parasti neuzskaita un ar to nelielās.

Atbildēt

pilnīgi

14.01.2022. 15:46

pofig.

Atbildēt

atkal sapļūtījis šķidro ka maz neliekās

14.01.2022. 15:39

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


kāp nost no poda un neaizmirsti noraut ūdeni..

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 15:17

Pretīgs, demagoģisks raksts. Kārtējais mēģinājums sarīdīt sievietes pret vīriešiem, iestāstot, ka viņas ir apbižotas, atstumtas, viņu tiesības netiek ievērotas. Kā var teikt ka "Latvijā vidēji sievietes pelna par 22% mazāk"? Kur un kad Latvijā ir bijis gadījums, kad kāda amatalga tiek par 22% pazemināta tikai tādēļ, ka šo amatu ieņem sieviete? Tas, ka sievietes kopumā algotā darbā nopelna mazāk kā vīrieši ir tikai dabīgi, jo sievietēm tomēr nākas vairāk sava laika ziedot ģimenei.Vīrieši nevar iznēsāt, dzemdēt un zīdīt bērnus. Tāpēc vīriešiem tā vietā ir vairāk jāstrādā un jāpelna ģimenei nauda. Kad bērnus mākslīgas apaugļošanas ceļā radīs mēģenēs un audzēs inkubatoros, tad arī varēs runāt par vienādu penīšanu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 15:14

»

kaķa smiekli

Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija ...


Par Rubesu vecāko Jums taisnība..agrāk es viņu arī biju pieminējis.
Rubess..viens no zināmākajiem trimdas pārstāvjiem, ar milzīgiem sakariem Ziemeļamerikas politiskajā sistēmā.
Viņš un viņa meita bija ļoti svarīgi vietējiem čekistiem - komunistiem.
Dēļ viņa vārda lielā mērā mūsu valstī auklējās un loloja Baibu Rubesu.
Bruno bija erudīts, gudrs un zinošs vīrs..daudz dzīvē saviem spēkiem sasniedzis, bet, diemžēl, kā var novērot, bieži vien tās visas labās īpašības (daudziem, ne tikai Rubesam Bruno) iet roku rokā ar nelietībām..
Par Lennarta Meri grāmatu ..paldies, nezināju.
ps
Krieviem ir tāds pazīstams muzikologs, blogeris - Artemijs Troickis..tad, lūk - viņam vajadzēja notīties no Putina Krievijas, jo palika bīstami.
Bija jāizvēlās pagaidu mītnes zeme..nosacījumi bija - jabūt netālu no Maskavas un demokrātiskai valstij.
No trim Baltijas valstīm Troickis izvēlējās Igauniju..izvēle visiem bija pārsteigums, jo Artemijam ir ļoti daudz draugu Latvijā, viņš daudz te ir bijis, labi zina Rīgu un visus Latvijas nostūrus.
Bet, visiem par pārsteigumu, izvēlējās Igauniju..un savu izvēli vienā intervijā pamatoja šādi - Latvijā vēl joprojām ir ļoti stipra "sovdepa" sistēma..tā vēl nav izkļuvusi no čekistu sistēmas.
Igaunija, viņš saka..tā ir galvas tiesu pārāka visās jomās. Igaunija jau ir Rietumi..Latvija vēl aiz vien "Sovdep".
Prieks, protams, par igauņiem..un skumji par mūsu Latviju!

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2022. 14:33

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija bāzes, uz kuras strauji rasties oligarhiem. Ir Lennarta Meri, Igaunijas eksprezidenta (1992.-2001.(uzrakstīta grāmata, kur viņš salīdzina Igauniju_ ar Latviju un kā galveno iemeslu Igaunijas veiksmes stāstam, atšķirībā no Latvijas, min tieši šo. Nosaukumu neatceros, lasīju pirms gadiem 3, bet domāju, ka ar google var sameklēt nosaukumu un atrast grāmatu bibliotēkā.
Tā ka Rubesu ģimenīte Latvijā ir brangi pastrādājusi.

Atbildēt

Azerbaidžāna

14.01.2022. 14:14

Par maz esi sakampusies ,sorosideju bīdītāja..... pasaules klaidone .

Atbildēt

RTR

14.01.2022. 12:40

»

Kasiņš

Dumjā slampa


vISI + + + + + +

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 12:26

Kā transgender un social gender vienlaikus, feministe, es sevi uzskatu par pārāku visās naudas apgūšanas lietās par jebkuru vīrieti (atskaitot transgender). Ja vīrietis pelna mazāk nekā sieviete vienā un tajā pašā amatā, ja vien viņš arī nav vismaz transgender, tad tas ir pilnīgi normāli. Ja vīrietis ir ar trim maģistra grādiem un uzņēmuma vadībā, pie tam pelnošs vairāk nekā viņa padotās līdz pat apkopējām, tad skaidrs, ka te ir skaidra dzimumu nelīdztiesība un diskriminācija, un neattaisnota atalgojuma nevienlīdzība.

Uz padotajiem vīriešiem tas neattiecās (atskaitot transgender), ja viņi zemākos amatos pelna mazāk - tā tam ir jābūt un tā ir norma!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 12:23

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt -
"..politiskā žargonā noderīgais idiots ir nievājošs apzīmējums cilvēkam, kurš propagandē ideju, nesaprotot tās mērķi, un tādējādi ļauj sevi ciniski izmantot šīs idejas patiesajiem īstenotājiem.."
Labs apzīmējums..tikai ar papildinājumu -
NODERĪGAIS IDIOTS VAR BŪT TIK DUMŠ, KA PATIESI NEZINA, KAM UN KADĀM IDEJĀM KALPO,
BET VAR BŪT RAFINĒTS BLĒDIS - NELIETIS, KAS PILNĪBĀ APZINĀS TO UN PATS IZMANTO IDEJAS ĪSTENOTĀJUS, KĀ "NODERĪGOS IDIOTUS".
Vienvārdsakot, Rubesas gadījums ir ideāls piemērs, kā čekisti - komunisti mūsu valstī izmantoja trimdas latviešus, kā noderīgos idiotus, savu mērķu īstenošanai, bet trimdas latvieši, lieliski to saprotot, labprātīgi piekrita šai VDK lomai, lai īstenotu savukārt savas savtīgās vēlmes.
Abas puses bez vārdiem perfekti saprata šīs spēles noteikumus un katrs guva savus labumus.
VDK un KP iestudētajā ludziņā "4. Maija republika" viena no svarīgākajām lietām priekš čekistiem un komunistiem bija - pārvilināt trimdas latviešus Latvijā, pārliecināt viņus, ka mūsu valstī VDK, KP vara ir beigusies un pēc iespējas plašāk iesaistīt redzamākos trimdas latviešus jaunās Neatkarīgās Latvijas politikā un saimnieciskajā dzīvē.
Trimdai Rietumos bija ļoti liels svars un lobijs..tāpēc čekistiem un komunistiem, kas bez lustrācijas palika pie varas atjaunotajā, Neatkarīgajā Latvijā, bija nepieciešams šo latviešu atbalsts.
Atmodas laikā pie Tautas frontes bija izveidota speciāla komiteja(par to esmu jau rakstījis) "Par sakariem ar trimdas latviešiem", kuras uzdevums bija - aicināt visas pasaules latviesus uz dzimteni un pārliecināt, ka čekistu - komunistu laiki ir beigušies.
Šo uzdevumu izpildīja komitejas vadītāji Jurkāns un Kalniete..piepalīdzot Atmodas laikraksta atbalstitajiem, vadītājiem un šīs idejas izplatītājiem Ašerādenam(šulcam), Ēlertei un Veidemanei.
Iesaistījās arī visa vietējā latviešu radošā ienteliģence.
Lieki piebilst, ka visi viņi bija čekas ziņotāji, kurus, gan par šiem nopelniem, gan par citiem pagātnē un nākotnē mūsu valsts faktiskie dibinātāji - saimnieki, tā saucamajos, "čekas maisos" neielika.
Trimdas latviešiem bija jānotic arī Tautas frontei..tāpēc vecais perdelis - VDK ziņotājs Peters( par kuru trimdā nešaubījās, ka viņš sadarbojas ar čeku) tika nomainīts ar jauno censoni, arī ziņotāju ..cīnītāju un Daugavas aizstāvi Daini Īvānu.
Jāpiebilst, ka Dainis Īvāns nebija nemaz drosmīgs, kad metās cīnīties pret sistēmu.."drosmīgam" būt viņam atļāva pati VDK..lai uztaisītu skaistu, nacionālu biogrāfijas sākumu.
Cik patiesībā drosmīgs bija Dainis, varam spriest no Brežņeva slavinājuma raksta..arī vēlāk, jau politikā izpildīja čekas uzdevumus, iesaistījās čekistu partijā, kura Rīgu izzaga un Jauno laiku sauca par "ļauno laiku".
Tātad..gan Rubesa, gan VV Freiberga, Streips, gan Kariņš un visi pārēji priekš mūsu valts patiesajiem dibinātājiem VDK un KP bija "noderīgie idioti", kuri lieliski saprata un saprot savu lomu, labprāt spēlē šajā čekistu ludziņā, lai gūtu savus labumus.
Rubesa ir viena no visrijīgākajām un nekaunīgākajām trimdas latviešu "Noderīgajām idiotēm"..viņu pārspēt var vienīgi exprezidente VV Freiberga, kura ar savu tāmi dzīvokļa remontam - 460 000 LS būs laikam nepārspēta mūžu mūžos.
"Noderīgie idioti" nav tikai trimdas latviešu vidū..starp vietējiem klasisks "Noderīgais idiots" bija maestro Raimonds Pauls"..kurš pats domā, ka ir ļoti neatkarīgs.
Pauls bija "noderīgais idiots" gan Šleseram, gan Šķēlem..atbalstot šos zagļus, kā atlīdzību cerot tikt prezidenta amatā.
Visus "noderīgos idiotus" apvieno viena lieta - tie nav iejaukti atklātās zādzībās, afērās un kukuļošanās..visi viņi sevi uzskata par godīgiem, "kam pie rokām nekas nav pielipis"...
Ja neskaita to, ka ar savu vārdu atbalsta zagļu un oligarhu partijas un spiežot saeimas balsošanas pogas par noziedzīgiem lēmumiem, tā laikam arī ir..
Bet čekistu - komunistu sistēma rūpējās arī par šiem it kā godīgajiem..viņiem taču rīt gribās, no kopējās siles strēbt gribās ..un reizē "godīgā,kam nekas pie rokām nav pielipis" statusu saglabāt vajaga..
Tad nu tiek radītas visādas labi apmaksātas valsts organizācijas, valdes..kur par milzīgu algu visādas "rubesas" var veģetēt, neko nedarīt.
Jūrmalas Domē( un ne tikai) bija un ir, tā saucamie "nekamnepiederošie" īpašumi, kurus par sviestmaizi var iegūt pie Siles pietuvinātie.. un ilgi nebija jāgaida - uzreiz uzradās "noderīgā idiota" Freibergu ģimenīte, kuras pārstāvis VVFreibergas vīrs pieteicās uz gardo kumosu.
Nekāda zādzība..ko Jūs, nekādi kukuļi vai cits noziegums..vienkāŗši prezidentes vīrs gāja gar jūras malu - vējš sirmajos matos plīvo, galvā latvju dainas skan un pēkšņi doma ... jāieiet Jūrmalas dome, varbūt kāds nevienam nederīgs zemes pleķītis ir jūras malā pedējā kāpā, pīlādžu noaudzis.
Un eurēka - tik tiešām ..viens tāds ir, nu jāņem ciet, nodomāja Imants, viss likumīgi..oficiāli.
Vispriecīgākie par šo freibergu ģimenes attapību bija valsts nozadzēji oligarhi Šlesera personā, kas atbalstīja šo izvēli un domās teica -
MŪSĒJIE!
Priekš noderīgajiem idiotiem ir speciāli izveidoti visādi "Motes nami", lai varētu pastrēbt no siles, bet pie rokām, protams, nekam nepielīpot".
Kāds nezinītis no valsts, kuru korupcija vismazāk ir skārusi..teiksim Šveices vai Somijas, kad uzzinātu par tādu "Motes namu", kas pieder valstij un, kur var pieteikties par brīvu uz dzīvokļiem, noteikti iedomātos, ka pie "Motes nama" parkā, teltis uzslējuši, rindā gaidītu tie, kam nav kur dzīvot, daudzbērnu ģimenes utt.
Bet "gaidi ar maisu", kā saka..uz brīvajiem valsts dzīvokļiem "na haļavu" piesakās miljonārs Raimonds Pauls, kuram ir jau entās mājas un entie dzīvokļi.
Lūk tā valsts rūpējas par "noderīgajiem idiotiem", kuru tipiska pārstāve ir šā raksta varone Rubesa.
Čekisi - komunisti par "noderīgajiem idiotiem" izmanto "rubesas", "paulus", "kariņus" un "birkertus"..tie savukārt izmanto sistēmu, lai nesodīti strēbtu no Siles..un sausajā atlikumā par vislielāko "idiotu" ir palikusi pati latviešu tauta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.01.2022. 12:04

Secinājums: personiskā MĀTES potenciāla realizētāju kļūs mazāk. Pievienojamies izmirstošajiem rietumiem.

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 11:34

Man kā feministei ir gatavs viedoklis. Ja sieviete strādā par pārdevēju, bet vīrietis - par šīs pašass tirdzniecības zāles menedžeri, skaidrs, ka atalgojums nav vienāds. Pie tā ir vainīgi vīrieši, jo viņi apspieda sievieti ar savu esamību vien un sieviete nekļuva par tirdzniecības zāles menedžeri.

Esmu sociālais dzimums un transgender, tāpēc manos vārdos ir 100% patiesības.

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 11:33

Katra uzņēmuma valdē ir jābūt: sievietei, gejam, lesbietei, transvestītam, melnajam utt.
Latvijā: radinieki, draugi, paziņas, šofera dēls..
Pasaulē parasti ņem profesionāļus ar nevainojamu reputāciju.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 10:48

ES vidējais sieviešu procents boardroom ir 23% , Latvija ir krietni virs vidējā . Pat feministiskajā Zviedrijā, kur ir ar likumu noteiktas kvotas , šis skaitlis ir tikai 32% .

Bet nu naudas apgūšanai tas protams netraucē - kuļot tukšus salmus var labi iekult savās un līdzīgi domājošo kabatās...

Atbildēt

Līga

14.01.2022. 10:41

Tiešām, kā tajā senajā teicienā: : "Kāda intelekta neskarta seja"! Īstena sorosiete.

Atbildēt

west

14.01.2022. 10:24

Smerdele, pazūdi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.01.2022. 10:22

"Kāds ir tavs amats?"
"Strādāju valdē par sievieti!"

Tikai un vienīgi profesionalitāte (tai skaitā emocionālā inteliģence!), nevis dzimums, ādas krāsa vai dažādas orientācijas nosaka piemērotību krēslam.

Atbildēt

Kasiņš

14.01.2022. 10:16

Dumjā slampa!

Atbildēt

bizdings

14.01.2022. 10:08

galīgs bizdings

Atbildēt

Dans

14.01.2022. 09:32

Rubesa, vecā, zaglīgā skranda, vācies uz savu Toronto un liec te cilvēkiem mieru, bezkauņa! Tu esi nīstama būtne Latvijā, riebekle!

Atbildēt

Janka

14.01.2022. 09:12

Jau Atkal, zeme atveries

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...