Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ES

14.01.2022. 16:05

gan uzskatu ka sievietes pelna vairāk par vīriešiem, tikai viņas nopelnīto ar ...... parasti neuzskaita un ar to nelielās.

Atbildēt

pilnīgi

14.01.2022. 15:46

pofig.

Atbildēt

atkal sapļūtījis šķidro ka maz neliekās

14.01.2022. 15:39

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


kāp nost no poda un neaizmirsti noraut ūdeni..

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 15:17

Pretīgs, demagoģisks raksts. Kārtējais mēģinājums sarīdīt sievietes pret vīriešiem, iestāstot, ka viņas ir apbižotas, atstumtas, viņu tiesības netiek ievērotas. Kā var teikt ka "Latvijā vidēji sievietes pelna par 22% mazāk"? Kur un kad Latvijā ir bijis gadījums, kad kāda amatalga tiek par 22% pazemināta tikai tādēļ, ka šo amatu ieņem sieviete? Tas, ka sievietes kopumā algotā darbā nopelna mazāk kā vīrieši ir tikai dabīgi, jo sievietēm tomēr nākas vairāk sava laika ziedot ģimenei.Vīrieši nevar iznēsāt, dzemdēt un zīdīt bērnus. Tāpēc vīriešiem tā vietā ir vairāk jāstrādā un jāpelna ģimenei nauda. Kad bērnus mākslīgas apaugļošanas ceļā radīs mēģenēs un audzēs inkubatoros, tad arī varēs runāt par vienādu penīšanu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 15:14

»

kaķa smiekli

Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija ...


Par Rubesu vecāko Jums taisnība..agrāk es viņu arī biju pieminējis.
Rubess..viens no zināmākajiem trimdas pārstāvjiem, ar milzīgiem sakariem Ziemeļamerikas politiskajā sistēmā.
Viņš un viņa meita bija ļoti svarīgi vietējiem čekistiem - komunistiem.
Dēļ viņa vārda lielā mērā mūsu valstī auklējās un loloja Baibu Rubesu.
Bruno bija erudīts, gudrs un zinošs vīrs..daudz dzīvē saviem spēkiem sasniedzis, bet, diemžēl, kā var novērot, bieži vien tās visas labās īpašības (daudziem, ne tikai Rubesam Bruno) iet roku rokā ar nelietībām..
Par Lennarta Meri grāmatu ..paldies, nezināju.
ps
Krieviem ir tāds pazīstams muzikologs, blogeris - Artemijs Troickis..tad, lūk - viņam vajadzēja notīties no Putina Krievijas, jo palika bīstami.
Bija jāizvēlās pagaidu mītnes zeme..nosacījumi bija - jabūt netālu no Maskavas un demokrātiskai valstij.
No trim Baltijas valstīm Troickis izvēlējās Igauniju..izvēle visiem bija pārsteigums, jo Artemijam ir ļoti daudz draugu Latvijā, viņš daudz te ir bijis, labi zina Rīgu un visus Latvijas nostūrus.
Bet, visiem par pārsteigumu, izvēlējās Igauniju..un savu izvēli vienā intervijā pamatoja šādi - Latvijā vēl joprojām ir ļoti stipra "sovdepa" sistēma..tā vēl nav izkļuvusi no čekistu sistēmas.
Igaunija, viņš saka..tā ir galvas tiesu pārāka visās jomās. Igaunija jau ir Rietumi..Latvija vēl aiz vien "Sovdep".
Prieks, protams, par igauņiem..un skumji par mūsu Latviju!

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2022. 14:33

»

Skumjais Bruņinieks

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt...


Noderīgo idiotu-trimdinieku sarakstā Jūs aizmirsāt pieminēt nu jau aizsaulē aizgājušo Bruno Rubesu. Tieši viņš bija tas, kurš ieteica privatizācijas sertifikātu ideju, kuru apstiprinot Latvijā tikai likti pamati oligarhu *astoņkājim. Daudzi nezina, bet Igaunijā tādu sertifikātu nebija, tātad nebija bāzes, uz kuras strauji rasties oligarhiem. Ir Lennarta Meri, Igaunijas eksprezidenta (1992.-2001.(uzrakstīta grāmata, kur viņš salīdzina Igauniju_ ar Latviju un kā galveno iemeslu Igaunijas veiksmes stāstam, atšķirībā no Latvijas, min tieši šo. Nosaukumu neatceros, lasīju pirms gadiem 3, bet domāju, ka ar google var sameklēt nosaukumu un atrast grāmatu bibliotēkā.
Tā ka Rubesu ģimenīte Latvijā ir brangi pastrādājusi.

Atbildēt

Azerbaidžāna

14.01.2022. 14:14

Par maz esi sakampusies ,sorosideju bīdītāja..... pasaules klaidone .

Atbildēt

RTR

14.01.2022. 12:40

»

Kasiņš

Dumjā slampa


vISI + + + + + +

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 12:26

Kā transgender un social gender vienlaikus, feministe, es sevi uzskatu par pārāku visās naudas apgūšanas lietās par jebkuru vīrieti (atskaitot transgender). Ja vīrietis pelna mazāk nekā sieviete vienā un tajā pašā amatā, ja vien viņš arī nav vismaz transgender, tad tas ir pilnīgi normāli. Ja vīrietis ir ar trim maģistra grādiem un uzņēmuma vadībā, pie tam pelnošs vairāk nekā viņa padotās līdz pat apkopējām, tad skaidrs, ka te ir skaidra dzimumu nelīdztiesība un diskriminācija, un neattaisnota atalgojuma nevienlīdzība.

Uz padotajiem vīriešiem tas neattiecās (atskaitot transgender), ja viņi zemākos amatos pelna mazāk - tā tam ir jābūt un tā ir norma!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.01.2022. 12:23

Ja gribam uzzināt, kas ir "noderīgais idiots", tad varam izlasīt -
"..politiskā žargonā noderīgais idiots ir nievājošs apzīmējums cilvēkam, kurš propagandē ideju, nesaprotot tās mērķi, un tādējādi ļauj sevi ciniski izmantot šīs idejas patiesajiem īstenotājiem.."
Labs apzīmējums..tikai ar papildinājumu -
NODERĪGAIS IDIOTS VAR BŪT TIK DUMŠ, KA PATIESI NEZINA, KAM UN KADĀM IDEJĀM KALPO,
BET VAR BŪT RAFINĒTS BLĒDIS - NELIETIS, KAS PILNĪBĀ APZINĀS TO UN PATS IZMANTO IDEJAS ĪSTENOTĀJUS, KĀ "NODERĪGOS IDIOTUS".
Vienvārdsakot, Rubesas gadījums ir ideāls piemērs, kā čekisti - komunisti mūsu valstī izmantoja trimdas latviešus, kā noderīgos idiotus, savu mērķu īstenošanai, bet trimdas latvieši, lieliski to saprotot, labprātīgi piekrita šai VDK lomai, lai īstenotu savukārt savas savtīgās vēlmes.
Abas puses bez vārdiem perfekti saprata šīs spēles noteikumus un katrs guva savus labumus.
VDK un KP iestudētajā ludziņā "4. Maija republika" viena no svarīgākajām lietām priekš čekistiem un komunistiem bija - pārvilināt trimdas latviešus Latvijā, pārliecināt viņus, ka mūsu valstī VDK, KP vara ir beigusies un pēc iespējas plašāk iesaistīt redzamākos trimdas latviešus jaunās Neatkarīgās Latvijas politikā un saimnieciskajā dzīvē.
Trimdai Rietumos bija ļoti liels svars un lobijs..tāpēc čekistiem un komunistiem, kas bez lustrācijas palika pie varas atjaunotajā, Neatkarīgajā Latvijā, bija nepieciešams šo latviešu atbalsts.
Atmodas laikā pie Tautas frontes bija izveidota speciāla komiteja(par to esmu jau rakstījis) "Par sakariem ar trimdas latviešiem", kuras uzdevums bija - aicināt visas pasaules latviesus uz dzimteni un pārliecināt, ka čekistu - komunistu laiki ir beigušies.
Šo uzdevumu izpildīja komitejas vadītāji Jurkāns un Kalniete..piepalīdzot Atmodas laikraksta atbalstitajiem, vadītājiem un šīs idejas izplatītājiem Ašerādenam(šulcam), Ēlertei un Veidemanei.
Iesaistījās arī visa vietējā latviešu radošā ienteliģence.
Lieki piebilst, ka visi viņi bija čekas ziņotāji, kurus, gan par šiem nopelniem, gan par citiem pagātnē un nākotnē mūsu valsts faktiskie dibinātāji - saimnieki, tā saucamajos, "čekas maisos" neielika.
Trimdas latviešiem bija jānotic arī Tautas frontei..tāpēc vecais perdelis - VDK ziņotājs Peters( par kuru trimdā nešaubījās, ka viņš sadarbojas ar čeku) tika nomainīts ar jauno censoni, arī ziņotāju ..cīnītāju un Daugavas aizstāvi Daini Īvānu.
Jāpiebilst, ka Dainis Īvāns nebija nemaz drosmīgs, kad metās cīnīties pret sistēmu.."drosmīgam" būt viņam atļāva pati VDK..lai uztaisītu skaistu, nacionālu biogrāfijas sākumu.
Cik patiesībā drosmīgs bija Dainis, varam spriest no Brežņeva slavinājuma raksta..arī vēlāk, jau politikā izpildīja čekas uzdevumus, iesaistījās čekistu partijā, kura Rīgu izzaga un Jauno laiku sauca par "ļauno laiku".
Tātad..gan Rubesa, gan VV Freiberga, Streips, gan Kariņš un visi pārēji priekš mūsu valts patiesajiem dibinātājiem VDK un KP bija "noderīgie idioti", kuri lieliski saprata un saprot savu lomu, labprāt spēlē šajā čekistu ludziņā, lai gūtu savus labumus.
Rubesa ir viena no visrijīgākajām un nekaunīgākajām trimdas latviešu "Noderīgajām idiotēm"..viņu pārspēt var vienīgi exprezidente VV Freiberga, kura ar savu tāmi dzīvokļa remontam - 460 000 LS būs laikam nepārspēta mūžu mūžos.
"Noderīgie idioti" nav tikai trimdas latviešu vidū..starp vietējiem klasisks "Noderīgais idiots" bija maestro Raimonds Pauls"..kurš pats domā, ka ir ļoti neatkarīgs.
Pauls bija "noderīgais idiots" gan Šleseram, gan Šķēlem..atbalstot šos zagļus, kā atlīdzību cerot tikt prezidenta amatā.
Visus "noderīgos idiotus" apvieno viena lieta - tie nav iejaukti atklātās zādzībās, afērās un kukuļošanās..visi viņi sevi uzskata par godīgiem, "kam pie rokām nekas nav pielipis"...
Ja neskaita to, ka ar savu vārdu atbalsta zagļu un oligarhu partijas un spiežot saeimas balsošanas pogas par noziedzīgiem lēmumiem, tā laikam arī ir..
Bet čekistu - komunistu sistēma rūpējās arī par šiem it kā godīgajiem..viņiem taču rīt gribās, no kopējās siles strēbt gribās ..un reizē "godīgā,kam nekas pie rokām nav pielipis" statusu saglabāt vajaga..
Tad nu tiek radītas visādas labi apmaksātas valsts organizācijas, valdes..kur par milzīgu algu visādas "rubesas" var veģetēt, neko nedarīt.
Jūrmalas Domē( un ne tikai) bija un ir, tā saucamie "nekamnepiederošie" īpašumi, kurus par sviestmaizi var iegūt pie Siles pietuvinātie.. un ilgi nebija jāgaida - uzreiz uzradās "noderīgā idiota" Freibergu ģimenīte, kuras pārstāvis VVFreibergas vīrs pieteicās uz gardo kumosu.
Nekāda zādzība..ko Jūs, nekādi kukuļi vai cits noziegums..vienkāŗši prezidentes vīrs gāja gar jūras malu - vējš sirmajos matos plīvo, galvā latvju dainas skan un pēkšņi doma ... jāieiet Jūrmalas dome, varbūt kāds nevienam nederīgs zemes pleķītis ir jūras malā pedējā kāpā, pīlādžu noaudzis.
Un eurēka - tik tiešām ..viens tāds ir, nu jāņem ciet, nodomāja Imants, viss likumīgi..oficiāli.
Vispriecīgākie par šo freibergu ģimenes attapību bija valsts nozadzēji oligarhi Šlesera personā, kas atbalstīja šo izvēli un domās teica -
MŪSĒJIE!
Priekš noderīgajiem idiotiem ir speciāli izveidoti visādi "Motes nami", lai varētu pastrēbt no siles, bet pie rokām, protams, nekam nepielīpot".
Kāds nezinītis no valsts, kuru korupcija vismazāk ir skārusi..teiksim Šveices vai Somijas, kad uzzinātu par tādu "Motes namu", kas pieder valstij un, kur var pieteikties par brīvu uz dzīvokļiem, noteikti iedomātos, ka pie "Motes nama" parkā, teltis uzslējuši, rindā gaidītu tie, kam nav kur dzīvot, daudzbērnu ģimenes utt.
Bet "gaidi ar maisu", kā saka..uz brīvajiem valsts dzīvokļiem "na haļavu" piesakās miljonārs Raimonds Pauls, kuram ir jau entās mājas un entie dzīvokļi.
Lūk tā valsts rūpējas par "noderīgajiem idiotiem", kuru tipiska pārstāve ir šā raksta varone Rubesa.
Čekisi - komunisti par "noderīgajiem idiotiem" izmanto "rubesas", "paulus", "kariņus" un "birkertus"..tie savukārt izmanto sistēmu, lai nesodīti strēbtu no Siles..un sausajā atlikumā par vislielāko "idiotu" ir palikusi pati latviešu tauta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.01.2022. 12:04

Secinājums: personiskā MĀTES potenciāla realizētāju kļūs mazāk. Pievienojamies izmirstošajiem rietumiem.

Atbildēt

Baba Bubesa

14.01.2022. 11:34

Man kā feministei ir gatavs viedoklis. Ja sieviete strādā par pārdevēju, bet vīrietis - par šīs pašass tirdzniecības zāles menedžeri, skaidrs, ka atalgojums nav vienāds. Pie tā ir vainīgi vīrieši, jo viņi apspieda sievieti ar savu esamību vien un sieviete nekļuva par tirdzniecības zāles menedžeri.

Esmu sociālais dzimums un transgender, tāpēc manos vārdos ir 100% patiesības.

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 11:33

Katra uzņēmuma valdē ir jābūt: sievietei, gejam, lesbietei, transvestītam, melnajam utt.
Latvijā: radinieki, draugi, paziņas, šofera dēls..
Pasaulē parasti ņem profesionāļus ar nevainojamu reputāciju.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 10:48

ES vidējais sieviešu procents boardroom ir 23% , Latvija ir krietni virs vidējā . Pat feministiskajā Zviedrijā, kur ir ar likumu noteiktas kvotas , šis skaitlis ir tikai 32% .

Bet nu naudas apgūšanai tas protams netraucē - kuļot tukšus salmus var labi iekult savās un līdzīgi domājošo kabatās...

Atbildēt

Līga

14.01.2022. 10:41

Tiešām, kā tajā senajā teicienā: : "Kāda intelekta neskarta seja"! Īstena sorosiete.

Atbildēt

west

14.01.2022. 10:24

Smerdele, pazūdi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.01.2022. 10:22

"Kāds ir tavs amats?"
"Strādāju valdē par sievieti!"

Tikai un vienīgi profesionalitāte (tai skaitā emocionālā inteliģence!), nevis dzimums, ādas krāsa vai dažādas orientācijas nosaka piemērotību krēslam.

Atbildēt

Kasiņš

14.01.2022. 10:16

Dumjā slampa!

Atbildēt

bizdings

14.01.2022. 10:08

galīgs bizdings

Atbildēt

Dans

14.01.2022. 09:32

Rubesa, vecā, zaglīgā skranda, vācies uz savu Toronto un liec te cilvēkiem mieru, bezkauņa! Tu esi nīstama būtne Latvijā, riebekle!

Atbildēt

Janka

14.01.2022. 09:12

Jau Atkal, zeme atveries

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...