Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mara

22.11.2021. 15:35

»

!

tas ir prātam neaptverami, kā esošā valdības kliķe ir burtiski saplosījusi Latvijas sabiedrību


Piekritu. Sabiedriba saskelta, tadu viegli vadit, netaisis revolucijas, sedes telefonos, skatisies tv, viens ar otru plesisies. Paldies Beinertes kundzei un vel nedaudzajiem drosmigajiem, kuri runa taisnibu. Tas ir sausmas, kas notiek valsti!

Atbildēt

!

22.11.2021. 11:54

tas ir prātam neaptverami, kā esošā valdības kliķe ir burtiski saplosījusi Latvijas sabiedrību!
rancāni, cistkovski, muižnieces, pavļuti, bondari, bordāni..visi šie planktoni

Atbildēt

režisors inscenētājs

22.11.2021. 09:55

»

režisors

Nākamā filma - Tās dullās Beinertes dēļ


tā dullā pavļuta un vēl dullākās muižnieces dēļ

Atbildēt

režisors

22.11.2021. 09:23

Nākamā filma - Tās dullās Beinertes dēļ!

Atbildēt

kinomāns

22.11.2021. 09:21

Tagad būs jāuzņem filma izslēgtam ekrānam - Tās dullās Beinertes dēļ! Tā sačakarēt savu reputāciju ar tik dumju rakstu! Ja viņa tā tiešām domā, tad ir jāmeklē ārsts, ja nē, tad ir uztaisīts raksts par reputācijai līdzvērtīgu honorāru.

Atbildēt

jā, bet...

21.11.2021. 16:14

»

vispār

Sen jau desmit reizes pierādīts, ka visi autores apgalvojumi un secinājumi ir meli un demagoģija, bet antivakceru troļļi tik bļauj nav pamatojuma, nav pamatojuma


Ak tad ir pierādīts? Cik zinu, tad oficiālie vakcīnu pētījumi beigsies tikai 2023.gadā. Ja nu vienīgi tu savā privātajā laboratorijā esi šos pētījumus jau pabeidzis un tev viss ir skaidrs.
Ir gan vēl otrs variants, kad viss var būt skaidrs. Redzi, gudrie vienmēr par visu šaubās, bet muļķiem vienmēr viss ir skaidrs. Un tieši muļķība vienmēr uzstājas kareivīgāk.

Atbildēt

Viss ir diezgan vienkārši

21.11.2021. 14:20

Ļembasta (ap pēc būtības diezgan elementāru un klaju GENOCĪDU) galvenais mērķis ir cilvēkus sašķelt savstarpēji karojošās nometnēs. Lai tie pašlikvidētos - varas sadistu bandai to vērojot, kaifojot un nepārtraukti "pielejot šajā ugunsgrēkā benzīnu" visos iespējamos veidos un formās. Bandas interesēs ir patreizējo situāciju: ~10% pret, ~30% vienaldzīgo, un 60% par švakcinēšanos, novest līdz 50:50 pilsoņu karam. Šī paša iemesla dēļ ir "kreisie" un "labējie"; ir "zaļie" (ekoloģiskais blefs) un normālie; ir "zilie"/"rozā" un normālie; tiek kurināts naids starp rasēm, nācijām un ticībām; notiek kari; ir galēji nabagie (kam nav ko ēst un kur dzīvot) un ir drusku turīgākie (kam ir relatīvi normāls iztikas un sadzīves minimums, un ko nabagie tiek provocēti tiem atņemt); ir "komunisti" un "fašisti" (kas ir viens un tas pats); ir militārizētie un civīlie; ir radīti FaceBook, Instagram, pārējie digitālie masu dezinformācijas līdzekļu mēsli + smirdošie TV, radio un drukātā prese; ir pērkamie žurnalasti un žurnalšļuhas; ir viltus "blogeri"; ir troļļi, utt. Īsāk sakot - gandrīz nemaskēts cionisms-masonisms ar marksisma metodēm praksē triumfē - tas redzams kā uz delnas, viss kā cionas "slepenajos" protokolos rakstīts, tikai ar minimālām korekcijām. Visa šī ļembasta vietā gribētos redzēt diskusiju par to kā šīs globāli lokālās varas bandas apturēt. Vienīgais relatīvi miermīlīgais ceļš ir VISPĀRĒJA nepakļaušanās šiem sadistu režīmiem.

Atbildēt

jā, bet...

21.11.2021. 13:56

»

makšķernieks

Nu gan žurnālistei ir piemeties pūķina sindroms - visu zina, visu māk. Ar galvu un matemātiku kundzīte nedraudzējas, tāpēc viņas spriedumi par situācijas attīstības ātrumiem ir pilnīgi diletantiski. Vēl kundzīte nepārzina pētījumu kārtību mikrobioloģijā tad, kad meklē rozīnīti efektivas un viegli transformējamas...


Absolūti neētisks un dumjš ir tavs komentārs. Vieni vienīgi apvainojumi raksta autores virzienā, bez jebkādiem pamatojumiem. Kas tu tāds esi, ka vari šeit noniecināt raksta autores teikto? Ak tā, tu taču esi anonīms trollis. Un tev nav nekādas atbildības par saviem vārdiem. Ka tik pamuldēt. Diemžēl, ne tu, ne tas pianists un valodnieks, kuri vada Latvijas iedzīvotāju nošpricēšanas kampaņu, nespēj sakarīgi atbildēt ne uz vienu šī raksta autores uzdoto jautājumu, vai apstrīdēt kaut vienu šajā rakstā minēto faktu. Ja potes ir nekaitīgas, tad kādēļ atbildība par sekām ir jāuzņemas sapotētajiem cilvēkiem pašiem, bet no tās atsakās šo pošu ražotāji?

Atbildēt

zelta vārdi

21.11.2021. 12:59

»

makšķernieks

Nu gan žurnālistei ir piemeties pūķina sindroms - visu zina, visu māk. Ar galvu un matemātiku kundzīte nedraudzējas, tāpēc viņas spriedumi par situācijas attīstības ātrumiem ir pilnīgi diletantiski. Vēl kundzīte nepārzina pētījumu kārtību mikrobioloģijā tad, kad meklē rozīnīti efektivas un viegli transformējamas...


"indivīds var noslaucīt no zemes virsas milzu cilvēku daudzumu, lai tikai viņš varētu justies apmierināts ar savu personisko brīvību lemt kā pašam tīk"
ŠO vajadzētu pastāstī Švābem,Geitsam,Kariņam,Levitam un pārējiem nešķīsteņiem.Diemžēl tie nesapratīs jo nav cilvēki,ir indivīdi.

Atbildēt

makšķernieks

21.11.2021. 12:34

Nu gan žurnālistei ir piemeties pūķina sindroms - visu zina, visu māk. Ar galvu un matemātiku kundzīte nedraudzējas, tāpēc viņas spriedumi par situācijas attīstības ātrumiem ir pilnīgi diletantiski. Vēl kundzīte nepārzina pētījumu kārtību mikrobioloģijā tad, kad meklē rozīnīti efektivas un viegli transformējamas vakcīnas izstrādes un ražošanas tehnoloģijā.
Kāpēc gan žurnāliste uzskata, ka cilvēks, kas dodas pašnāvībā ir tiesīgs paraut nāvē līdzi mirt negribošu?
Vispār kundzīte uzskata, ka indivīds var noslaucīt no zemes virsas milzu cilvēku daudzumu, lai tikai viņš varētu justies apmierināts ar savu personisko brīvību lemt kā pašam tīk. Absolūti neētiska un dumja sievele.

Atbildēt

Kombainis

21.11.2021. 12:16

»

Starp citu

Pēc zinātnieka Ambaiņa stāstītā Latvijas rādio, Faizer un Moderna vakcīnas ilgstoši izstrādātas kā pretvēža preparāti un Covid apkarošanai izrādījušās ļoti piemērotas! Es kā trešo tikko saņēmu Moderna un jūtos labi. Ceru, ka par sliktu nenāks arī pret citām kaitēm! Arī darbības laiks ilgākais - vismaz...


Jā!Ta bus taisnība!Es ar pazīstu to Ambaini!Kopa gājām skola!Gudrs,nu ļoti gudrs!Bet izmanīgs ar pēc vella!Tadam pirkstu mute nevar bāzt,caps!un paliksi bez pirksta!Nu bet ja Ambainis ko saka tad tā tam būs būt!

Atbildēt

Žulis

21.11.2021. 12:15

Spriešana par to vai vakcīnas ir drošas un derīgas, vai tieši otrādi, bīstamas un nāvējošas ir pilnīgi lieka. Ir pagājis pietiekami ilgs laiks, lai vakcinēšanas rezultāti varētu runāt paši par sevi. Atliek tikai tos publicēt, lai tauta par tiem būtu informēta. Bet tas, nez kādēļ no valdības puses netiek darīts. Tie rādītāji par atklātajām jaunām saslimšanām un miršanas gadījumiem ar kovid ir pilnīgi lieki un drīzāk slēpj, nekā atklāj reālo ar vakcinēšanos saistīto situāciju. Ir jāpublicē kopējās mirstības rādītāji kas apkopoti ja ne pa nedēļām, tad vismaz par katru tekošo mēnesi. Un blakus šiem rādītājiem jāpublicē cik no šiem mirušajiem ir saņēmuši vismaz vienu eksperimentālās vakcīnas injekciju.Vēlams būtu arī šo rādītāju sadalīt Laika periodos pa dekādēm, kas pagājušas kopš vakcīnas saņemšanas. Viss! Šādus rādītājus apkopot un publicēt mūsdienu elektronikas laikmetā nebūtu nekādu problēmu. Un tad nevajadzētu strīdēties par to, vai vakcīnas ietekmē, vai neietekmē mirstību un vai tā nāve konkrētajam cilvēkam ir vai nav saistīta ar vakcīnu.

Atbildēt

pamuļķim

21.11.2021. 12:06

»

Aģents 007

Sabiedrībai atkārtoti melo vēlētas amatpersonas, neievēlēti padomnieki un galvenie plašsaziņas līdzekļi, visi apgalvojot, ka pasaule šobrīd piedzīvo nevakcinēto pandēmiju. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības...


Tie paši statistikas dati liecina, ka vecuma grupā, kur ir 90% mirušo vakcinācijas līmenis ir virs 97%. Tātad 3% nevakcinēto veido 9% mirušo, kas ir TRĪS REIZES AUGSTĀKS MIRSTĪBAS LĪMENIS nekā vakcinētajiem!!

Atbildēt

Omg

21.11.2021. 12:05

»

ff

interesē, cik jums troļļiem big farma maksā? Ir vērts? Karma nebaida


Kādi troļļi, kādas fermas? Tak vienreiz dzīvē domā kritiski- ko neizdevusies kinorežisore un vāja bezizglītības "žurnāliste" spēj spriest par vīrusiem, epidemioloģiju un vakcīnām. Katrs pētījums tiek piesaukts kā neapgāžama bībeles patiesība, bet, diemžēl, pētījumi mēdz būt dažādi.... Lai saprastu cik tas ir vērtīgs pirms tam jāizlasa tūkstošiem pētījumu no A līdz Z.

Atbildēt

lauķis

21.11.2021. 12:03

»

Ej ārstējies idiot

Dzīvot sabiedrībā un būt nošķirtam no tās nav iespējas. Pārstāj savus sūdus te smērēt un pirādi, ka esi Brīīvs


Par kuru no sabiedrībām tu runā?Man nevienam nekas nav jāpierāda un nevienam nav jāpakļaujas.

Atbildēt

ff

21.11.2021. 11:44

»

dullā Paulīne

Kam mums vairs infektoloģi un zinātnieki, ja mums ir Beinerte


interesē, cik jums troļļiem big farma maksā? Ir vērts? Karma nebaida?

Atbildēt

oioi

21.11.2021. 11:41

»

Nu nē!

Katram jādara savs darbs, ne Briģim, ne Dumpim nav ne laika, ne vēlēšanās iedziļināties marginālos pētījumos un skaidrot epidemiologiem un infektologiem elementāras ābeces patiesības. Lai nu sažuvusī madāma uzfilmē vēl kaut ko par Paulīni, bet nespriež par vīrusiem.. Bez tam, arī kā "žurnālistei" viņai...


Farmas troļļu ir daudz- argumentu nav, atliek lamātie s un gānīties. Daudzi uz mirušo tautiešu asinīm nopeln miljonus. Mūsu teritorija laikam paredzēta atkritumiem, cilvēkus jādabū prom.. Nebūs cilvēku, nebūs problēmu

Atbildēt

Ej ārstējies idiot

21.11.2021. 09:58

»

lauķis

CILVĒKAM ir sirdsapziņa un dvēsele,CILVĒKS pavēles nepilda


Dzīvot sabiedrībā un būt nošķirtam no tās nav iespējas. Pārstāj savus sūdus te smērēt un pirādi, ka esi Brīīvs.

Atbildēt

cirvīšiem

21.11.2021. 09:43

»

lauķis

CILVĒKAM ir sirdsapziņa un dvēsele,CILVĒKS pavēles nepilda


iestādīta programma par vakcinēšanu, viņi neko citu negrib dzirdēt. Kur gan pazuda remantadīns? Ko sākoties slimībai varētu ieņemt.
Kad redz, ka vakcīnas neatrisina problēmu, vēl vairāk satrakojas.

Atbildēt

Oki

21.11.2021. 09:15

https://www.thesun.co.uk/news/16792699/dutch-police-shots-riots-covid-lockdown/

Atbildēt

lauķis

21.11.2021. 09:08

»

Ej dirst

kā pavēkes pildi tu,smērejot te savus sūdus


CILVĒKAM ir sirdsapziņa un dvēsele,CILVĒKS pavēles nepilda.

Atbildēt

Nu nē!

21.11.2021. 03:11

»

Vecais nigrais onkulis

Nu šo vismaz ir patīkami, lasīt korektās formas dēļ. Cilvēks arī centies kaut ko reāli uzzināt. Nedaudz uzmanīgu gan dara Geitsa un Sorosa piesaukšana ne īsti vietā. Bet vai autorei labāk nebūtu ar visiem šiem daudzajiem piemēriem un vaicojumiem aiziet kaut vai pie prof. Briģa vai dr. Dumpja un noskaidrot...


Katram jādara savs darbs, ne Briģim, ne Dumpim nav ne laika, ne vēlēšanās iedziļināties marginālos pētījumos un skaidrot epidemiologiem un infektologiem elementāras ābeces patiesības. Lai nu sažuvusī madāma uzfilmē vēl kaut ko par Paulīni, bet nespriež par vīrusiem.. Bez tam, arī kā "žurnālistei" viņai vajadzēja zināt, ka gara vervelēšana nepārliecina. Pandēmijas trešā vilnī joprojām nezināt, ka vīruss izplatās no inficēta cilvēka uz veselo vairākas dienas pirms inficētais jūtas slims, ir A N A L F A B Ē T T S M S, un tā ik rindiņā. Nu tak lai nemežģī smadzenes, vīruss mutē tieši nevakcinēto dēļ. Tiešām pēdējais laiks visus nevakcinētos no slimnīcām nogādāt vienā angārā, lai izmanto savu dabīgo imunitāti un beidz paralizēt LV medicīnu. Cik apzinīgu, vakcinētu cilvēku šajos divos gados ir miruši tikai tādēļ, ka nevarēja savlaicīgi saņemt cita veida medicīnas palīdzību, jo viss ir pakārtots vīrusam un margināļiem, nespeciālistam ar savu viedokli!

Atbildēt

Ha ha ha

21.11.2021. 02:46

»

Derdz

tikai neraudiet. Tas nav viss...


Garš saraksts, kurš pierāda tikai to, ka kļūdīties ir cilvēcīgi! Pat

Atbildēt

Ko?

21.11.2021. 02:41

»

Rancāns un Citkovskis

ir maitas,oliedza Ziemsvētku tirdziņus brīvā dabā. Īsti izdzimteņi, nevis katvieši. Cionistu smerdeļi un cionstu zābaku smēre


Kas tev tajos bazāros pazudis- apsmekstējušas, neskaidras izcelsmes un satura asinsdesas, filča sūdiņi vai medus izstrādājumi, kuri pēc mēneša sarūgst vai sapel? Varbūt esi no tiem, kuri neēd brokastis un pusdienas, bet iet uz tirgu degustēt netīru roku gādīgi sagrieztu un appļeckātu "šedevru". Tak ej uz Āgenskalnu, tur viss notiek, galvenais pie vārtiem uzvelc masku, pēc tam vari novilkt, nav 90%pārdevēju un 50%pircēju. Pēc tam ej uz aptieku pērc prettārpu zāles un lieto, vismaz daļu no slimībām izslēgti!

Atbildēt

Fakts - šis ir provokators

20.11.2021. 22:16

»

Dombura raidījumā

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku


Tu, "Domburā raidījumā" noteikti vesels neesi, naida kurinātājs. Kādēļ tev nepatīk šie zēni, ja padomā, var izprast - tas ir sens naids latviešu savstarpējās attiecībās, naids, nepatika vieniem pret otriem, kam nav pamatojuma. Tas, varētu būt, ir greizsirdība, nenovīdība, nepatika, kā kādai austrumu tautai, kura ir stulbāka, bet grib izrādīties, ka ir pasaules gudrā, varenā impērija, vienlīdz saprot arī to, ka tā nav un kladzina: "nas ne uvažajet". Par ko? Par to, ka tā neciena citus. Tāpat nolādēja Ilzi Vinķeli, par ko? Par to, ka viņa nebija tik ļauna un, atvainojiet, tik stulba, gudrāka par Pavļutu, bet nepakļāvās svešlatvietim, runāja pretī un padzina. Nezini, kādēļ vajā Jāni Bordānu, kurš ir gudrs, patiess, strādā tautas valsts labā - no viņa baidās, kā velns no krusta. Vajā tā paša iemesla dēļ. Arī Rancāns un Cistovskis laikam ir gudrāki par vienu otru krūmiņu, kārkliņu, bērziņu, kuriem uzvārdi un vārdi skan latviskāk. Brīnies vai nē - šo apstākļi naida kurināšanai starp latviešiem ļoti perfekti izmanto putina "troļļi" hibrīdkara kurināšanai. Attopieties, mostieties - mūs ir maz, pareizāk, mums ir maz vai nozdzīti malā ar šādu naidu gudrākie prāti, nevēlas būt apskādēti, noniecināti. Šo darbu veic nelieši, kuri par tādiem apsaukā citus un ko šie dara "krievu ruletes" ietvaros.

Atbildēt

111

20.11.2021. 21:23

Vai kāds varētu nosaukt kaut vienu mRNS vakcīnu, kura tiek plaši pielietota pasaulē vismaz 5 gadus? Man zināmas vienīgi PERSONALIZĒTAS pretvēža vakcīnas, kuru efektivitāte, šķiet, bija ap 60 % 4.stadijas slimniekiem.

Atbildēt

dullā Paulīne

20.11.2021. 20:55

Kam mums vairs infektoloģi un zinātnieki, ja mums ir Beinerte!!!!???

Atbildēt

fuj

20.11.2021. 20:51

»

Dombura raidījumā

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku


es izmesto grīdalupatu rancānu no rēzeknes un cissss..vski par cilvēkiem neuzskatu

Atbildēt

Slima ir Nika

20.11.2021. 20:20

»

Nika

Tu slims jau kopš dzimšanas? Līdzjūtība un silts pansionāts ar internetu


jo vakcīnas sadirstu domašanu. Ar katru nākošovakcīnu, pat nepamanīsi, ka esi jau genētiski pilnībā modifiēta un tev ir QR kods uzskaitei.

Atbildēt

Tortugas gubernators

20.11.2021. 19:30

»

Pirātu partija

Pats interesantakais vēl priekšā...


Tad Jūs iesakiet vēl kādu gadiņu spirinaties pretī visai tai būšanai?Pareizi sapratu?

Atbildēt

Aģents 007

20.11.2021. 19:22

Sabiedrībai atkārtoti melo vēlētas amatpersonas, neievēlēti padomnieki un galvenie plašsaziņas līdzekļi, visi apgalvojot, ka pasaule šobrīd piedzīvo nevakcinēto pandēmiju. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības.
Taču meli tagad ir izmantoti, lai attaisnotu nevakcinēto bloķēšanu Austrijā un nevakcinēto izslēgšanu no sabiedrības Austrālijā.
Tagad Vācija gatavojas sekot šim piemēram, Skotija grasās aizliegt nevakcinētajiem apmeklēt krogus un restorānus pēc kvalificēta uztura speciālista ieteikuma, kurš uzdodas par pandēmijas ekspertu, vārdā Devi Sridhar, un Anglijas varas iestādes un mediji ir iesaistījušies pārspīlēt pēc “nodrošināšanas vienības” ieteikuma, lai mudinātu iedzīvotājus atbalstīt bloķēšanu tikai nevakcinētajiem.
Taču tam visam nav nekādas jēgas, jo oficiālie sabiedrības veselības dati liecina, ka pēdējo trīs mēnešu laikā lielākā daļa Covid-19 gadījumu ir bijuši starp pilnībā vakcinētajiem, divas trešdaļas Covid-19 hospitalizāciju ir bijuši starp pilnībā vakcinētajiem, un biedējoši 91% Covid-19 nāves gadījumu ir bijuši starp pilnībā vakcinētiem, un prognozes liecina, ka situācija kļūs daudz sliktāka.
https://dailyexpose.uk/2021/11/18/91-percent-covid-19-deaths-among-the-fully-vaccinated/

Atbildēt

Nika

20.11.2021. 19:16

»

pats nolaidi garām

Diemžēl pēdējā laikā ir parādījies arī pētījums, kas ievērojamu metodoloģijas un citu trūkumu dēļ nav uzskatāms par drošticamu, un, iespējams, tieši tādēļ ļoti veiksmīgi lej ūdeni uz vakcīnu efektivitātes noliedzēju dzirnavām. Runa ir par publikāciju “COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas ...


Kāpēc jāraksta šie garie palagi, kurus neviens nelasa. Pilnīgi pietiekoši ir apskatīt statistiku Latvijā. Vakcinētie arī var saslimt? Var. Vakcinētie arī var nomirt? Var. Vajag viekārši ar piecu klasu intelektu salikt skaitļus ar zīmītēm > , un būs jau ok.

Atbildēt

Meli

20.11.2021. 19:11

par ko būtu jāsoda, lai nākošo reizi padomā, pirms raksta.
Tāpat kā par vakcīnu efektivitāti, protams.
Izlasīju gabaliņu par Taivānu un ieskatījos TV pārraidē.
"no Covid-19 vakcīnām miruši bija 865 cilvēki" - domāju, ka meli un info ir līdzīga ASV wonder.cdc.gov/vaers.html, kur ir "VAERS received 9,810 reports of death among people who received a COVID-19 vaccine". Tātad kaut kad saņēmuši vakcīnu (nezinu cik sen, bet ir arī senāk kā pirms 120 dienām) un pēc tam nomiruši ar dažādām kaitēm (iespējams daži no vakcīnas).
“NTD TV ziņu raidījumā izskanēja informācija, ka vakcīnas ir bīstamākas par pašu slimību” – tur bija virsraksts "More die after vax than from virus", kas neko nesaka par bīstamību. Protams, ka visi nomirs pēc vakcīnas – mūžīgi neviens nedzīvos. Ja vakcīna būtu 100% droša un efektīva un 20M būtu vakcinēti, protams, ka piemēram oktobrī kaut kāds skaits no tiem nomirtu. Un ja ar covid nomirtu viens nevakcinēts, šī attiecība būtu ļoti liela, bet pilnīgi neko neteiktu par vakcīnas bīstamību. Un šī TV ziņa ir krāpšana, jo cilvēki to saprot nepareizi.
“daži desmiti mirušo pēc vakcinācijas pret cūku gripu kļuva par iemeslu tam, ka vakcinācija tika pārtraukta, bet Covid-19 vakcīnu gadījumā pat tūkstoši mirušo” – varbūt šie daži desmiti bija miruši no vakcīnām un vakcīnēto daudzums bija neliels? Cik mirušo uz 1M? Un kur ir šie tūkstoši? ASV pie 442M dozām reģistrēti 5 mirušie no vakcīnām: www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html. “However, recent reports indicate a plausible causal relationship between the J&J/Janssen COVID-19 vaccine and TTS, a rare and serious adverse event that causes blood clots with low platelets, which has caused 5 deaths”.
Var jau izteikt aizdomas, ka vairāk, bet to vajag pamatot ar faktiem (piemēram, augstāk minētajā vietā), nevis rakstīt pilnīgas muļķības.

Atbildēt

Starp citu

20.11.2021. 19:07

»

Nē, sirds problēmas

radās uzreiz pēc vakcīnas un nav rimušās


Pēc zinātnieka Ambaiņa stāstītā Latvijas rādio, Faizer un Moderna vakcīnas ilgstoši izstrādātas kā pretvēža preparāti un Covid apkarošanai izrādījušās ļoti piemērotas! Es kā trešo tikko saņēmu Moderna un jūtos labi. Ceru, ka par sliktu nenāks arī pret citām kaitēm! Arī darbības laiks ilgākais - vismaz 8 mēneši.

Atbildēt

+!

20.11.2021. 18:55

»

Ja jā

Tāda pasista un nogribējusies skraidīja


Bija arī Vija Ramane (tad, kad to Paulīni taisīja un Maskavā beidza GIKu), Ramaņa vedekla. Mammīte augstā amatā cekā strādāja.

Atbildēt

Pirātu partija

20.11.2021. 18:47

Pats interesantakais vēl priekšā.
COVID mūs pametīs jau nākošā gadā, bet problēmas sāksies sadurstītiem.
Visu laiku brīdinu, bet ieklausās daži, lielakā daļa tautas ir kā aunu bars, kurus dursta bez atļaujas.
Uz ko cer vakcinētie, momenta labumu. Pēdējie pētījumi liecina ka vakcīnu efektivitāte ir 0% !!!
Paskaidrošu.
Šinī resursā vēl var izteikt savu viedokli, pārējos valda mežonīga cenzūra.
Varbūt daudzi, pat ārsti, nezin ka cilvēkiem ir divu tipu umunitāte. Tās ir, iedzimtā un laika gaitā izveidojušās, labot tās nevar. Un ir vēl trešā, kas skaitās kā dzīves laikā iegūtā. Pārslimojot smagu slimību izveidojās antivielas, pēc pusgada tās organismā pazūd, noslēpjas, bet iekšējā atmiņa atceras un pirmā kontakta gadījuma ar patogēnu antivielas masveidā tiek saražotas.
Ja cilvēkam patstāvīgi liels antivielu daudzums organismā, tas nozīmē tikai to, ka cilvēkam ir patstāvīgs kontakts ar patogēnu.
Pirmais imunitātes tips ir 80% cilvēkiem.
Otrais tips, atlikušiem, atšķiras no pirmā tikai ar to, ka vīrusus imūnsistēma pamana pa vēlu, kad jau vīrus izraisījis sekas. Sākas cikotīnu vētra, imūnsistēma krīt panikā. Slimnīcās nonāk tieši šādi cilvēki.
Un tagad pats interesantakais !!!
Izrādās covid mRNS vakcīnas nonuļļo dzīves laikā iegūto imunitāti, un organisms vairs neatceras kā cīnīties pret bakām, mazsaliņam un citām infekcijas slimībām pret kurām daudzi ir vakcinēti.
Imūnsistēmas atmiņa tiek nodzēsta, un tiko parādīsies bīstamas infekcijas slimības, līdzjūtība sadurtiem pret covid. Un viņas parādīsies, tas ir tikai laika jautājums!
Dēļ šī vakcināciju pārtrauks jau pavasarī, pēc diviem gadiem sodīs vakcīnu ražotājus, bet sadurtos tas vairāk neglābs. Ja būs mēra, vai citu infekciju uzliesmojums slēgs lielās pilsētas. Jaunie vīrusi izplatīsies caur ventilāciju metro. Pilsētas nesaukšu, Rīga starp tām nebūs. Peterburga gan. Dēļ tā spridzinās arī metro, zem upes, četras stacijas būs ūdenī, bet tas jau cits stāsts.
Tāpec iespējams pēc diviem gadiem kā potenciāli bīstami vīrusu pārnēsātāji skaitīsies sadurtie. Tiem būs īpašas covididiotu pases, bet ļoti daudzus paņems prom vecās, labās slimības.
Dabu neapmānīsi. Nebūtu durstījuši cilvēkus, visi mierīgi pārslimotu, prom paņemtu tikai pie siles pietuvinātos, bet tagad būs sliktāk.
P.S. Pasaule mainās, tā kā bija, nekad vairs nebūs. Jauna ēra nāk ar tīrīšanām.
Vīrus beigsies nākošā gadā, bet sekas tikai sāksies.
Tas tāpat kā ar sievieti, pēc seksa uzreiz bērni nedzimst, jāpagaida vismaz deviņi mēneši.
Ar Vakcīnu mazliet ilgāk! Vēlreiz līdzjūtība vairākkārt sadurtiem!

Atbildēt

pats nolaidi garām

20.11.2021. 18:28

»

Derdz

Varbūt jūs esat palaidis garām šādu info par sars-cov-2 un covid-19 infekciju - 1.) 80 procenti no inficētiem mājas apstākļos var atveseļoties bez hospitalizācijas, 20 procenti (65% tiek izrakstītu uz mājām) tiek stacionēti, kā arī Covid-19 infekcija potenciāli novēršama, augstāks risks nomirt Covid19...


Diemžēl pēdējā laikā ir parādījies arī pētījums, kas ievērojamu metodoloģijas un citu trūkumu dēļ nav uzskatāms par drošticamu, un, iespējams, tieši tādēļ ļoti veiksmīgi lej ūdeni uz vakcīnu efektivitātes noliedzēju dzirnavām. Runa ir par publikāciju “COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas aptveri 68 valstīs un 2947 ASV apgabalos”, kas 30. septembrī parādījās žurnālā “European Journal of Epidemiology”.

Pētījumā analizēta saistība starp pilnībā vakcinēto iedzīvotāju īpatsvaru procentos un jauno COVID-19 gadījumu relatīvo skaitu, par kuru ziņots pēdējo septiņu dienu laikā 68 valstīs un 2947 ASV apgabalos. Pētījumā konstatēta korelācija, ka valstīs ar augstāku vakcinācijas līmeni uz 1 miljonu iedzīvotāju ir lielāks jauno COVID-19 gadījumu skaits. Šī ziņa tad arī tika vakcinācijas noliedzēju kāri pārtverta, tendenciozi interpretējot pētījuma virsrakstā pausto domu, proti, ka vakcinācija neierobežo infekcijas izplatību.

Pētījumā nav atrodamas respektējamas atsauces uz līdzbiedru pārskatītām zinātniskām publikācijām par raksta tēmu, tam ir būtiski dizaina un metodoloģiskie ierobežojumi – piemēram, tajā nav ņemta vērā virkne faktoru, kas, papildus vakcinācijas aptverei, var ietekmēt pandēmijas atšķirīgo gaitu dažādos reģionos, proti, demogrāfiskie un sociāli ekonomiskie rādītāji, iedzīvotāju blīvums, veselības aprūpes kvalitāte un vispārējais iedzīvotāju veselības stāvoklis. Bez tam pētījumā aplūkotās valstis vakcinācijas kampaņu uzsāka dažādā laikā, ar atšķirīgām vakcīnām, vakcināciju papildinot ar atšķirīgu epidemioloģisko ierobežojumu klāstu u.tml..

Balstoties uz šī pētījuma datiem, ir kļūdaini izdarīt secinājumus, ka COVID-19 vakcīnas neizsargā pret šo infekciju. Pamatojums tam – autori ir veikuši ekoloģisku jeb korelācijas pētījumu, kas paredz datu analīzi populācijas, nevis indivīdu līmenī. Ekoloģiskie pētījumi ir ātri un viegli īstenojami, un šāda dizaina pētījumos faktiski vienmēr ir sastopamas sistemātiskās kļūdas, kā arī jaucējfaktoru ietekme (situācija, kad pētīto gala iznākumu izskaidro kādi citi, pētījumā neaplūkoti faktori). Ja šie jaucējfaktori netiek ņemti vērā, pētnieki var izdarīt kļūdainus secinājumus. Viens no šāda tipa pētījumu specifiskajiem klupšanas akmeņiem ir tā saucamie ekoloģiskie maldi, proti, tas ir kļūdains pieņēmums, ka populācijas līmenī novērojamas sakarības ir patiesas arī indivīda līmenī. Tas protams, nenozīmē, ka, balstoties uz sabiedrības līmeņa datiem, nav iespējams izdarīt nekādus secinājumus, bet šīs korelācijas ir kompleksas, tāpēc zinātniekiem jāizvairās no maldīgu apgalvojumu izteikšanas.

Korelācijas trūkums starp vakcinācijas aptveri un infekcijas izplatību sabiedrībā nenorāda uz to, ka COVID-19 vakcīnas neaizsargā pret COVID-19. Pat valstīs ar augstu vakcinācijas aptveri būtiska sabiedrības daļa tomēr nav vakcinēta, un tieši šiem cilvēkiem ir vislielākā iespēja inficēties un tādējādi veidot jauno COVID-19 gadījumu skaitu. Tātad vakcinācijas aptvere, kas tiek mērīta populācijas līmenī, nevar tikt izmantota, lai izteiktu pieņēmumus par katra inficētā indivīda vakcinācijas statusu, bet pētījuma secinājumi – lai raksturotu vakcīnas efektivitāti.

Ekoloģiskie maldi nav vienīgā pētījuma problemātika, tajā nav ņemta vērā arī virkne faktoru, piemēram, demogrāfiskie un sociāli ekonomiskie rādītāji, iedzīvotāju blīvums, veselības aprūpes kvalitāte un vispārējais iedzīvotāju veselības stāvoklis, kas, papildus vakcinācijas aptverei, var ietekmēt pandēmijas atšķirīgo gaitu dažādos reģionos. Bez tam pētījumā aplūkotās valstis vakcinācijas kampaņu uzsāka dažādā laikā, ar atšķirīgām vakcīnām, vakcināciju papildinot ar atšķirīgu epidemioloģisko ierobežojumu klāstu u.tml..

Patiesībā augstākminētajā pētījumā nemaz netika secināts, ka vakcinācijas aptverei nav saistības ar infekcijas ierobežošanu, bet gan, ka epidēmijas ierobežošanā līdz ar vakcināciju nepieciešams izmantot arī citas metodes, piemēram, mutes un deguna aizsega nēsāšanu un distancēšanos. To vietnē PolitiFact atzinis arī pētījuma vadošais pētnieks S.V. Subramanians (S.V. Subramanian): “Izdarīt secinājumus no šī pētījuma, ka vakcīnas ir nederīgas, ir maldinoši un kļūdaini. Datu analīze apstiprina vakcināciju kā svarīgu infekcijas ierobežošanas un pārneses mazināšanas stratēģiju, kas tiek izmantota vienlaikus ar roku mazgāšanu, masku nēsāšanu, atbilstošu ventilāciju un fizisko distancēšanos.”

Atbildēt

piedodiet

20.11.2021. 17:48

»

vecais nīgrais onkulis

Nu kuram vēl ir ilūzijas par štata komentētāju imtelekta līmeni


Kļūdīties ir cilvēcīgi. Nekļūdās vien cirvji, tiem ka tik cirst, kaut vai saimnieka rokā, ja gadās pa ceļam.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....