Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mara

22.11.2021. 15:35

»

!

tas ir prātam neaptverami, kā esošā valdības kliķe ir burtiski saplosījusi Latvijas sabiedrību


Piekritu. Sabiedriba saskelta, tadu viegli vadit, netaisis revolucijas, sedes telefonos, skatisies tv, viens ar otru plesisies. Paldies Beinertes kundzei un vel nedaudzajiem drosmigajiem, kuri runa taisnibu. Tas ir sausmas, kas notiek valsti!

Atbildēt

!

22.11.2021. 11:54

tas ir prātam neaptverami, kā esošā valdības kliķe ir burtiski saplosījusi Latvijas sabiedrību!
rancāni, cistkovski, muižnieces, pavļuti, bondari, bordāni..visi šie planktoni

Atbildēt

režisors inscenētājs

22.11.2021. 09:55

»

režisors

Nākamā filma - Tās dullās Beinertes dēļ


tā dullā pavļuta un vēl dullākās muižnieces dēļ

Atbildēt

režisors

22.11.2021. 09:23

Nākamā filma - Tās dullās Beinertes dēļ!

Atbildēt

kinomāns

22.11.2021. 09:21

Tagad būs jāuzņem filma izslēgtam ekrānam - Tās dullās Beinertes dēļ! Tā sačakarēt savu reputāciju ar tik dumju rakstu! Ja viņa tā tiešām domā, tad ir jāmeklē ārsts, ja nē, tad ir uztaisīts raksts par reputācijai līdzvērtīgu honorāru.

Atbildēt

jā, bet...

21.11.2021. 16:14

»

vispār

Sen jau desmit reizes pierādīts, ka visi autores apgalvojumi un secinājumi ir meli un demagoģija, bet antivakceru troļļi tik bļauj nav pamatojuma, nav pamatojuma


Ak tad ir pierādīts? Cik zinu, tad oficiālie vakcīnu pētījumi beigsies tikai 2023.gadā. Ja nu vienīgi tu savā privātajā laboratorijā esi šos pētījumus jau pabeidzis un tev viss ir skaidrs.
Ir gan vēl otrs variants, kad viss var būt skaidrs. Redzi, gudrie vienmēr par visu šaubās, bet muļķiem vienmēr viss ir skaidrs. Un tieši muļķība vienmēr uzstājas kareivīgāk.

Atbildēt

Viss ir diezgan vienkārši

21.11.2021. 14:20

Ļembasta (ap pēc būtības diezgan elementāru un klaju GENOCĪDU) galvenais mērķis ir cilvēkus sašķelt savstarpēji karojošās nometnēs. Lai tie pašlikvidētos - varas sadistu bandai to vērojot, kaifojot un nepārtraukti "pielejot šajā ugunsgrēkā benzīnu" visos iespējamos veidos un formās. Bandas interesēs ir patreizējo situāciju: ~10% pret, ~30% vienaldzīgo, un 60% par švakcinēšanos, novest līdz 50:50 pilsoņu karam. Šī paša iemesla dēļ ir "kreisie" un "labējie"; ir "zaļie" (ekoloģiskais blefs) un normālie; ir "zilie"/"rozā" un normālie; tiek kurināts naids starp rasēm, nācijām un ticībām; notiek kari; ir galēji nabagie (kam nav ko ēst un kur dzīvot) un ir drusku turīgākie (kam ir relatīvi normāls iztikas un sadzīves minimums, un ko nabagie tiek provocēti tiem atņemt); ir "komunisti" un "fašisti" (kas ir viens un tas pats); ir militārizētie un civīlie; ir radīti FaceBook, Instagram, pārējie digitālie masu dezinformācijas līdzekļu mēsli + smirdošie TV, radio un drukātā prese; ir pērkamie žurnalasti un žurnalšļuhas; ir viltus "blogeri"; ir troļļi, utt. Īsāk sakot - gandrīz nemaskēts cionisms-masonisms ar marksisma metodēm praksē triumfē - tas redzams kā uz delnas, viss kā cionas "slepenajos" protokolos rakstīts, tikai ar minimālām korekcijām. Visa šī ļembasta vietā gribētos redzēt diskusiju par to kā šīs globāli lokālās varas bandas apturēt. Vienīgais relatīvi miermīlīgais ceļš ir VISPĀRĒJA nepakļaušanās šiem sadistu režīmiem.

Atbildēt

jā, bet...

21.11.2021. 13:56

»

makšķernieks

Nu gan žurnālistei ir piemeties pūķina sindroms - visu zina, visu māk. Ar galvu un matemātiku kundzīte nedraudzējas, tāpēc viņas spriedumi par situācijas attīstības ātrumiem ir pilnīgi diletantiski. Vēl kundzīte nepārzina pētījumu kārtību mikrobioloģijā tad, kad meklē rozīnīti efektivas un viegli transformējamas...


Absolūti neētisks un dumjš ir tavs komentārs. Vieni vienīgi apvainojumi raksta autores virzienā, bez jebkādiem pamatojumiem. Kas tu tāds esi, ka vari šeit noniecināt raksta autores teikto? Ak tā, tu taču esi anonīms trollis. Un tev nav nekādas atbildības par saviem vārdiem. Ka tik pamuldēt. Diemžēl, ne tu, ne tas pianists un valodnieks, kuri vada Latvijas iedzīvotāju nošpricēšanas kampaņu, nespēj sakarīgi atbildēt ne uz vienu šī raksta autores uzdoto jautājumu, vai apstrīdēt kaut vienu šajā rakstā minēto faktu. Ja potes ir nekaitīgas, tad kādēļ atbildība par sekām ir jāuzņemas sapotētajiem cilvēkiem pašiem, bet no tās atsakās šo pošu ražotāji?

Atbildēt

zelta vārdi

21.11.2021. 12:59

»

makšķernieks

Nu gan žurnālistei ir piemeties pūķina sindroms - visu zina, visu māk. Ar galvu un matemātiku kundzīte nedraudzējas, tāpēc viņas spriedumi par situācijas attīstības ātrumiem ir pilnīgi diletantiski. Vēl kundzīte nepārzina pētījumu kārtību mikrobioloģijā tad, kad meklē rozīnīti efektivas un viegli transformējamas...


"indivīds var noslaucīt no zemes virsas milzu cilvēku daudzumu, lai tikai viņš varētu justies apmierināts ar savu personisko brīvību lemt kā pašam tīk"
ŠO vajadzētu pastāstī Švābem,Geitsam,Kariņam,Levitam un pārējiem nešķīsteņiem.Diemžēl tie nesapratīs jo nav cilvēki,ir indivīdi.

Atbildēt

makšķernieks

21.11.2021. 12:34

Nu gan žurnālistei ir piemeties pūķina sindroms - visu zina, visu māk. Ar galvu un matemātiku kundzīte nedraudzējas, tāpēc viņas spriedumi par situācijas attīstības ātrumiem ir pilnīgi diletantiski. Vēl kundzīte nepārzina pētījumu kārtību mikrobioloģijā tad, kad meklē rozīnīti efektivas un viegli transformējamas vakcīnas izstrādes un ražošanas tehnoloģijā.
Kāpēc gan žurnāliste uzskata, ka cilvēks, kas dodas pašnāvībā ir tiesīgs paraut nāvē līdzi mirt negribošu?
Vispār kundzīte uzskata, ka indivīds var noslaucīt no zemes virsas milzu cilvēku daudzumu, lai tikai viņš varētu justies apmierināts ar savu personisko brīvību lemt kā pašam tīk. Absolūti neētiska un dumja sievele.

Atbildēt

Kombainis

21.11.2021. 12:16

»

Starp citu

Pēc zinātnieka Ambaiņa stāstītā Latvijas rādio, Faizer un Moderna vakcīnas ilgstoši izstrādātas kā pretvēža preparāti un Covid apkarošanai izrādījušās ļoti piemērotas! Es kā trešo tikko saņēmu Moderna un jūtos labi. Ceru, ka par sliktu nenāks arī pret citām kaitēm! Arī darbības laiks ilgākais - vismaz...


Jā!Ta bus taisnība!Es ar pazīstu to Ambaini!Kopa gājām skola!Gudrs,nu ļoti gudrs!Bet izmanīgs ar pēc vella!Tadam pirkstu mute nevar bāzt,caps!un paliksi bez pirksta!Nu bet ja Ambainis ko saka tad tā tam būs būt!

Atbildēt

Žulis

21.11.2021. 12:15

Spriešana par to vai vakcīnas ir drošas un derīgas, vai tieši otrādi, bīstamas un nāvējošas ir pilnīgi lieka. Ir pagājis pietiekami ilgs laiks, lai vakcinēšanas rezultāti varētu runāt paši par sevi. Atliek tikai tos publicēt, lai tauta par tiem būtu informēta. Bet tas, nez kādēļ no valdības puses netiek darīts. Tie rādītāji par atklātajām jaunām saslimšanām un miršanas gadījumiem ar kovid ir pilnīgi lieki un drīzāk slēpj, nekā atklāj reālo ar vakcinēšanos saistīto situāciju. Ir jāpublicē kopējās mirstības rādītāji kas apkopoti ja ne pa nedēļām, tad vismaz par katru tekošo mēnesi. Un blakus šiem rādītājiem jāpublicē cik no šiem mirušajiem ir saņēmuši vismaz vienu eksperimentālās vakcīnas injekciju.Vēlams būtu arī šo rādītāju sadalīt Laika periodos pa dekādēm, kas pagājušas kopš vakcīnas saņemšanas. Viss! Šādus rādītājus apkopot un publicēt mūsdienu elektronikas laikmetā nebūtu nekādu problēmu. Un tad nevajadzētu strīdēties par to, vai vakcīnas ietekmē, vai neietekmē mirstību un vai tā nāve konkrētajam cilvēkam ir vai nav saistīta ar vakcīnu.

Atbildēt

pamuļķim

21.11.2021. 12:06

»

Aģents 007

Sabiedrībai atkārtoti melo vēlētas amatpersonas, neievēlēti padomnieki un galvenie plašsaziņas līdzekļi, visi apgalvojot, ka pasaule šobrīd piedzīvo nevakcinēto pandēmiju. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības...


Tie paši statistikas dati liecina, ka vecuma grupā, kur ir 90% mirušo vakcinācijas līmenis ir virs 97%. Tātad 3% nevakcinēto veido 9% mirušo, kas ir TRĪS REIZES AUGSTĀKS MIRSTĪBAS LĪMENIS nekā vakcinētajiem!!

Atbildēt

Omg

21.11.2021. 12:05

»

ff

interesē, cik jums troļļiem big farma maksā? Ir vērts? Karma nebaida


Kādi troļļi, kādas fermas? Tak vienreiz dzīvē domā kritiski- ko neizdevusies kinorežisore un vāja bezizglītības "žurnāliste" spēj spriest par vīrusiem, epidemioloģiju un vakcīnām. Katrs pētījums tiek piesaukts kā neapgāžama bībeles patiesība, bet, diemžēl, pētījumi mēdz būt dažādi.... Lai saprastu cik tas ir vērtīgs pirms tam jāizlasa tūkstošiem pētījumu no A līdz Z.

Atbildēt

lauķis

21.11.2021. 12:03

»

Ej ārstējies idiot

Dzīvot sabiedrībā un būt nošķirtam no tās nav iespējas. Pārstāj savus sūdus te smērēt un pirādi, ka esi Brīīvs


Par kuru no sabiedrībām tu runā?Man nevienam nekas nav jāpierāda un nevienam nav jāpakļaujas.

Atbildēt

ff

21.11.2021. 11:44

»

dullā Paulīne

Kam mums vairs infektoloģi un zinātnieki, ja mums ir Beinerte


interesē, cik jums troļļiem big farma maksā? Ir vērts? Karma nebaida?

Atbildēt

oioi

21.11.2021. 11:41

»

Nu nē!

Katram jādara savs darbs, ne Briģim, ne Dumpim nav ne laika, ne vēlēšanās iedziļināties marginālos pētījumos un skaidrot epidemiologiem un infektologiem elementāras ābeces patiesības. Lai nu sažuvusī madāma uzfilmē vēl kaut ko par Paulīni, bet nespriež par vīrusiem.. Bez tam, arī kā "žurnālistei" viņai...


Farmas troļļu ir daudz- argumentu nav, atliek lamātie s un gānīties. Daudzi uz mirušo tautiešu asinīm nopeln miljonus. Mūsu teritorija laikam paredzēta atkritumiem, cilvēkus jādabū prom.. Nebūs cilvēku, nebūs problēmu

Atbildēt

Ej ārstējies idiot

21.11.2021. 09:58

»

lauķis

CILVĒKAM ir sirdsapziņa un dvēsele,CILVĒKS pavēles nepilda


Dzīvot sabiedrībā un būt nošķirtam no tās nav iespējas. Pārstāj savus sūdus te smērēt un pirādi, ka esi Brīīvs.

Atbildēt

cirvīšiem

21.11.2021. 09:43

»

lauķis

CILVĒKAM ir sirdsapziņa un dvēsele,CILVĒKS pavēles nepilda


iestādīta programma par vakcinēšanu, viņi neko citu negrib dzirdēt. Kur gan pazuda remantadīns? Ko sākoties slimībai varētu ieņemt.
Kad redz, ka vakcīnas neatrisina problēmu, vēl vairāk satrakojas.

Atbildēt

Oki

21.11.2021. 09:15

https://www.thesun.co.uk/news/16792699/dutch-police-shots-riots-covid-lockdown/

Atbildēt

lauķis

21.11.2021. 09:08

»

Ej dirst

kā pavēkes pildi tu,smērejot te savus sūdus


CILVĒKAM ir sirdsapziņa un dvēsele,CILVĒKS pavēles nepilda.

Atbildēt

Nu nē!

21.11.2021. 03:11

»

Vecais nigrais onkulis

Nu šo vismaz ir patīkami, lasīt korektās formas dēļ. Cilvēks arī centies kaut ko reāli uzzināt. Nedaudz uzmanīgu gan dara Geitsa un Sorosa piesaukšana ne īsti vietā. Bet vai autorei labāk nebūtu ar visiem šiem daudzajiem piemēriem un vaicojumiem aiziet kaut vai pie prof. Briģa vai dr. Dumpja un noskaidrot...


Katram jādara savs darbs, ne Briģim, ne Dumpim nav ne laika, ne vēlēšanās iedziļināties marginālos pētījumos un skaidrot epidemiologiem un infektologiem elementāras ābeces patiesības. Lai nu sažuvusī madāma uzfilmē vēl kaut ko par Paulīni, bet nespriež par vīrusiem.. Bez tam, arī kā "žurnālistei" viņai vajadzēja zināt, ka gara vervelēšana nepārliecina. Pandēmijas trešā vilnī joprojām nezināt, ka vīruss izplatās no inficēta cilvēka uz veselo vairākas dienas pirms inficētais jūtas slims, ir A N A L F A B Ē T T S M S, un tā ik rindiņā. Nu tak lai nemežģī smadzenes, vīruss mutē tieši nevakcinēto dēļ. Tiešām pēdējais laiks visus nevakcinētos no slimnīcām nogādāt vienā angārā, lai izmanto savu dabīgo imunitāti un beidz paralizēt LV medicīnu. Cik apzinīgu, vakcinētu cilvēku šajos divos gados ir miruši tikai tādēļ, ka nevarēja savlaicīgi saņemt cita veida medicīnas palīdzību, jo viss ir pakārtots vīrusam un margināļiem, nespeciālistam ar savu viedokli!

Atbildēt

Ha ha ha

21.11.2021. 02:46

»

Derdz

tikai neraudiet. Tas nav viss...


Garš saraksts, kurš pierāda tikai to, ka kļūdīties ir cilvēcīgi! Pat

Atbildēt

Ko?

21.11.2021. 02:41

»

Rancāns un Citkovskis

ir maitas,oliedza Ziemsvētku tirdziņus brīvā dabā. Īsti izdzimteņi, nevis katvieši. Cionistu smerdeļi un cionstu zābaku smēre


Kas tev tajos bazāros pazudis- apsmekstējušas, neskaidras izcelsmes un satura asinsdesas, filča sūdiņi vai medus izstrādājumi, kuri pēc mēneša sarūgst vai sapel? Varbūt esi no tiem, kuri neēd brokastis un pusdienas, bet iet uz tirgu degustēt netīru roku gādīgi sagrieztu un appļeckātu "šedevru". Tak ej uz Āgenskalnu, tur viss notiek, galvenais pie vārtiem uzvelc masku, pēc tam vari novilkt, nav 90%pārdevēju un 50%pircēju. Pēc tam ej uz aptieku pērc prettārpu zāles un lieto, vismaz daļu no slimībām izslēgti!

Atbildēt

Fakts - šis ir provokators

20.11.2021. 22:16

»

Dombura raidījumā

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku


Tu, "Domburā raidījumā" noteikti vesels neesi, naida kurinātājs. Kādēļ tev nepatīk šie zēni, ja padomā, var izprast - tas ir sens naids latviešu savstarpējās attiecībās, naids, nepatika vieniem pret otriem, kam nav pamatojuma. Tas, varētu būt, ir greizsirdība, nenovīdība, nepatika, kā kādai austrumu tautai, kura ir stulbāka, bet grib izrādīties, ka ir pasaules gudrā, varenā impērija, vienlīdz saprot arī to, ka tā nav un kladzina: "nas ne uvažajet". Par ko? Par to, ka tā neciena citus. Tāpat nolādēja Ilzi Vinķeli, par ko? Par to, ka viņa nebija tik ļauna un, atvainojiet, tik stulba, gudrāka par Pavļutu, bet nepakļāvās svešlatvietim, runāja pretī un padzina. Nezini, kādēļ vajā Jāni Bordānu, kurš ir gudrs, patiess, strādā tautas valsts labā - no viņa baidās, kā velns no krusta. Vajā tā paša iemesla dēļ. Arī Rancāns un Cistovskis laikam ir gudrāki par vienu otru krūmiņu, kārkliņu, bērziņu, kuriem uzvārdi un vārdi skan latviskāk. Brīnies vai nē - šo apstākļi naida kurināšanai starp latviešiem ļoti perfekti izmanto putina "troļļi" hibrīdkara kurināšanai. Attopieties, mostieties - mūs ir maz, pareizāk, mums ir maz vai nozdzīti malā ar šādu naidu gudrākie prāti, nevēlas būt apskādēti, noniecināti. Šo darbu veic nelieši, kuri par tādiem apsaukā citus un ko šie dara "krievu ruletes" ietvaros.

Atbildēt

111

20.11.2021. 21:23

Vai kāds varētu nosaukt kaut vienu mRNS vakcīnu, kura tiek plaši pielietota pasaulē vismaz 5 gadus? Man zināmas vienīgi PERSONALIZĒTAS pretvēža vakcīnas, kuru efektivitāte, šķiet, bija ap 60 % 4.stadijas slimniekiem.

Atbildēt

dullā Paulīne

20.11.2021. 20:55

Kam mums vairs infektoloģi un zinātnieki, ja mums ir Beinerte!!!!???

Atbildēt

fuj

20.11.2021. 20:51

»

Dombura raidījumā

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku


es izmesto grīdalupatu rancānu no rēzeknes un cissss..vski par cilvēkiem neuzskatu

Atbildēt

Slima ir Nika

20.11.2021. 20:20

»

Nika

Tu slims jau kopš dzimšanas? Līdzjūtība un silts pansionāts ar internetu


jo vakcīnas sadirstu domašanu. Ar katru nākošovakcīnu, pat nepamanīsi, ka esi jau genētiski pilnībā modifiēta un tev ir QR kods uzskaitei.

Atbildēt

Tortugas gubernators

20.11.2021. 19:30

»

Pirātu partija

Pats interesantakais vēl priekšā...


Tad Jūs iesakiet vēl kādu gadiņu spirinaties pretī visai tai būšanai?Pareizi sapratu?

Atbildēt

Aģents 007

20.11.2021. 19:22

Sabiedrībai atkārtoti melo vēlētas amatpersonas, neievēlēti padomnieki un galvenie plašsaziņas līdzekļi, visi apgalvojot, ka pasaule šobrīd piedzīvo nevakcinēto pandēmiju. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības.
Taču meli tagad ir izmantoti, lai attaisnotu nevakcinēto bloķēšanu Austrijā un nevakcinēto izslēgšanu no sabiedrības Austrālijā.
Tagad Vācija gatavojas sekot šim piemēram, Skotija grasās aizliegt nevakcinētajiem apmeklēt krogus un restorānus pēc kvalificēta uztura speciālista ieteikuma, kurš uzdodas par pandēmijas ekspertu, vārdā Devi Sridhar, un Anglijas varas iestādes un mediji ir iesaistījušies pārspīlēt pēc “nodrošināšanas vienības” ieteikuma, lai mudinātu iedzīvotājus atbalstīt bloķēšanu tikai nevakcinētajiem.
Taču tam visam nav nekādas jēgas, jo oficiālie sabiedrības veselības dati liecina, ka pēdējo trīs mēnešu laikā lielākā daļa Covid-19 gadījumu ir bijuši starp pilnībā vakcinētajiem, divas trešdaļas Covid-19 hospitalizāciju ir bijuši starp pilnībā vakcinētajiem, un biedējoši 91% Covid-19 nāves gadījumu ir bijuši starp pilnībā vakcinētiem, un prognozes liecina, ka situācija kļūs daudz sliktāka.
https://dailyexpose.uk/2021/11/18/91-percent-covid-19-deaths-among-the-fully-vaccinated/

Atbildēt

Nika

20.11.2021. 19:16

»

pats nolaidi garām

Diemžēl pēdējā laikā ir parādījies arī pētījums, kas ievērojamu metodoloģijas un citu trūkumu dēļ nav uzskatāms par drošticamu, un, iespējams, tieši tādēļ ļoti veiksmīgi lej ūdeni uz vakcīnu efektivitātes noliedzēju dzirnavām. Runa ir par publikāciju “COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas ...


Kāpēc jāraksta šie garie palagi, kurus neviens nelasa. Pilnīgi pietiekoši ir apskatīt statistiku Latvijā. Vakcinētie arī var saslimt? Var. Vakcinētie arī var nomirt? Var. Vajag viekārši ar piecu klasu intelektu salikt skaitļus ar zīmītēm > , un būs jau ok.

Atbildēt

Meli

20.11.2021. 19:11

par ko būtu jāsoda, lai nākošo reizi padomā, pirms raksta.
Tāpat kā par vakcīnu efektivitāti, protams.
Izlasīju gabaliņu par Taivānu un ieskatījos TV pārraidē.
"no Covid-19 vakcīnām miruši bija 865 cilvēki" - domāju, ka meli un info ir līdzīga ASV wonder.cdc.gov/vaers.html, kur ir "VAERS received 9,810 reports of death among people who received a COVID-19 vaccine". Tātad kaut kad saņēmuši vakcīnu (nezinu cik sen, bet ir arī senāk kā pirms 120 dienām) un pēc tam nomiruši ar dažādām kaitēm (iespējams daži no vakcīnas).
“NTD TV ziņu raidījumā izskanēja informācija, ka vakcīnas ir bīstamākas par pašu slimību” – tur bija virsraksts "More die after vax than from virus", kas neko nesaka par bīstamību. Protams, ka visi nomirs pēc vakcīnas – mūžīgi neviens nedzīvos. Ja vakcīna būtu 100% droša un efektīva un 20M būtu vakcinēti, protams, ka piemēram oktobrī kaut kāds skaits no tiem nomirtu. Un ja ar covid nomirtu viens nevakcinēts, šī attiecība būtu ļoti liela, bet pilnīgi neko neteiktu par vakcīnas bīstamību. Un šī TV ziņa ir krāpšana, jo cilvēki to saprot nepareizi.
“daži desmiti mirušo pēc vakcinācijas pret cūku gripu kļuva par iemeslu tam, ka vakcinācija tika pārtraukta, bet Covid-19 vakcīnu gadījumā pat tūkstoši mirušo” – varbūt šie daži desmiti bija miruši no vakcīnām un vakcīnēto daudzums bija neliels? Cik mirušo uz 1M? Un kur ir šie tūkstoši? ASV pie 442M dozām reģistrēti 5 mirušie no vakcīnām: www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html. “However, recent reports indicate a plausible causal relationship between the J&J/Janssen COVID-19 vaccine and TTS, a rare and serious adverse event that causes blood clots with low platelets, which has caused 5 deaths”.
Var jau izteikt aizdomas, ka vairāk, bet to vajag pamatot ar faktiem (piemēram, augstāk minētajā vietā), nevis rakstīt pilnīgas muļķības.

Atbildēt

Starp citu

20.11.2021. 19:07

»

Nē, sirds problēmas

radās uzreiz pēc vakcīnas un nav rimušās


Pēc zinātnieka Ambaiņa stāstītā Latvijas rādio, Faizer un Moderna vakcīnas ilgstoši izstrādātas kā pretvēža preparāti un Covid apkarošanai izrādījušās ļoti piemērotas! Es kā trešo tikko saņēmu Moderna un jūtos labi. Ceru, ka par sliktu nenāks arī pret citām kaitēm! Arī darbības laiks ilgākais - vismaz 8 mēneši.

Atbildēt

+!

20.11.2021. 18:55

»

Ja jā

Tāda pasista un nogribējusies skraidīja


Bija arī Vija Ramane (tad, kad to Paulīni taisīja un Maskavā beidza GIKu), Ramaņa vedekla. Mammīte augstā amatā cekā strādāja.

Atbildēt

Pirātu partija

20.11.2021. 18:47

Pats interesantakais vēl priekšā.
COVID mūs pametīs jau nākošā gadā, bet problēmas sāksies sadurstītiem.
Visu laiku brīdinu, bet ieklausās daži, lielakā daļa tautas ir kā aunu bars, kurus dursta bez atļaujas.
Uz ko cer vakcinētie, momenta labumu. Pēdējie pētījumi liecina ka vakcīnu efektivitāte ir 0% !!!
Paskaidrošu.
Šinī resursā vēl var izteikt savu viedokli, pārējos valda mežonīga cenzūra.
Varbūt daudzi, pat ārsti, nezin ka cilvēkiem ir divu tipu umunitāte. Tās ir, iedzimtā un laika gaitā izveidojušās, labot tās nevar. Un ir vēl trešā, kas skaitās kā dzīves laikā iegūtā. Pārslimojot smagu slimību izveidojās antivielas, pēc pusgada tās organismā pazūd, noslēpjas, bet iekšējā atmiņa atceras un pirmā kontakta gadījuma ar patogēnu antivielas masveidā tiek saražotas.
Ja cilvēkam patstāvīgi liels antivielu daudzums organismā, tas nozīmē tikai to, ka cilvēkam ir patstāvīgs kontakts ar patogēnu.
Pirmais imunitātes tips ir 80% cilvēkiem.
Otrais tips, atlikušiem, atšķiras no pirmā tikai ar to, ka vīrusus imūnsistēma pamana pa vēlu, kad jau vīrus izraisījis sekas. Sākas cikotīnu vētra, imūnsistēma krīt panikā. Slimnīcās nonāk tieši šādi cilvēki.
Un tagad pats interesantakais !!!
Izrādās covid mRNS vakcīnas nonuļļo dzīves laikā iegūto imunitāti, un organisms vairs neatceras kā cīnīties pret bakām, mazsaliņam un citām infekcijas slimībām pret kurām daudzi ir vakcinēti.
Imūnsistēmas atmiņa tiek nodzēsta, un tiko parādīsies bīstamas infekcijas slimības, līdzjūtība sadurtiem pret covid. Un viņas parādīsies, tas ir tikai laika jautājums!
Dēļ šī vakcināciju pārtrauks jau pavasarī, pēc diviem gadiem sodīs vakcīnu ražotājus, bet sadurtos tas vairāk neglābs. Ja būs mēra, vai citu infekciju uzliesmojums slēgs lielās pilsētas. Jaunie vīrusi izplatīsies caur ventilāciju metro. Pilsētas nesaukšu, Rīga starp tām nebūs. Peterburga gan. Dēļ tā spridzinās arī metro, zem upes, četras stacijas būs ūdenī, bet tas jau cits stāsts.
Tāpec iespējams pēc diviem gadiem kā potenciāli bīstami vīrusu pārnēsātāji skaitīsies sadurtie. Tiem būs īpašas covididiotu pases, bet ļoti daudzus paņems prom vecās, labās slimības.
Dabu neapmānīsi. Nebūtu durstījuši cilvēkus, visi mierīgi pārslimotu, prom paņemtu tikai pie siles pietuvinātos, bet tagad būs sliktāk.
P.S. Pasaule mainās, tā kā bija, nekad vairs nebūs. Jauna ēra nāk ar tīrīšanām.
Vīrus beigsies nākošā gadā, bet sekas tikai sāksies.
Tas tāpat kā ar sievieti, pēc seksa uzreiz bērni nedzimst, jāpagaida vismaz deviņi mēneši.
Ar Vakcīnu mazliet ilgāk! Vēlreiz līdzjūtība vairākkārt sadurtiem!

Atbildēt

pats nolaidi garām

20.11.2021. 18:28

»

Derdz

Varbūt jūs esat palaidis garām šādu info par sars-cov-2 un covid-19 infekciju - 1.) 80 procenti no inficētiem mājas apstākļos var atveseļoties bez hospitalizācijas, 20 procenti (65% tiek izrakstītu uz mājām) tiek stacionēti, kā arī Covid-19 infekcija potenciāli novēršama, augstāks risks nomirt Covid19...


Diemžēl pēdējā laikā ir parādījies arī pētījums, kas ievērojamu metodoloģijas un citu trūkumu dēļ nav uzskatāms par drošticamu, un, iespējams, tieši tādēļ ļoti veiksmīgi lej ūdeni uz vakcīnu efektivitātes noliedzēju dzirnavām. Runa ir par publikāciju “COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas aptveri 68 valstīs un 2947 ASV apgabalos”, kas 30. septembrī parādījās žurnālā “European Journal of Epidemiology”.

Pētījumā analizēta saistība starp pilnībā vakcinēto iedzīvotāju īpatsvaru procentos un jauno COVID-19 gadījumu relatīvo skaitu, par kuru ziņots pēdējo septiņu dienu laikā 68 valstīs un 2947 ASV apgabalos. Pētījumā konstatēta korelācija, ka valstīs ar augstāku vakcinācijas līmeni uz 1 miljonu iedzīvotāju ir lielāks jauno COVID-19 gadījumu skaits. Šī ziņa tad arī tika vakcinācijas noliedzēju kāri pārtverta, tendenciozi interpretējot pētījuma virsrakstā pausto domu, proti, ka vakcinācija neierobežo infekcijas izplatību.

Pētījumā nav atrodamas respektējamas atsauces uz līdzbiedru pārskatītām zinātniskām publikācijām par raksta tēmu, tam ir būtiski dizaina un metodoloģiskie ierobežojumi – piemēram, tajā nav ņemta vērā virkne faktoru, kas, papildus vakcinācijas aptverei, var ietekmēt pandēmijas atšķirīgo gaitu dažādos reģionos, proti, demogrāfiskie un sociāli ekonomiskie rādītāji, iedzīvotāju blīvums, veselības aprūpes kvalitāte un vispārējais iedzīvotāju veselības stāvoklis. Bez tam pētījumā aplūkotās valstis vakcinācijas kampaņu uzsāka dažādā laikā, ar atšķirīgām vakcīnām, vakcināciju papildinot ar atšķirīgu epidemioloģisko ierobežojumu klāstu u.tml..

Balstoties uz šī pētījuma datiem, ir kļūdaini izdarīt secinājumus, ka COVID-19 vakcīnas neizsargā pret šo infekciju. Pamatojums tam – autori ir veikuši ekoloģisku jeb korelācijas pētījumu, kas paredz datu analīzi populācijas, nevis indivīdu līmenī. Ekoloģiskie pētījumi ir ātri un viegli īstenojami, un šāda dizaina pētījumos faktiski vienmēr ir sastopamas sistemātiskās kļūdas, kā arī jaucējfaktoru ietekme (situācija, kad pētīto gala iznākumu izskaidro kādi citi, pētījumā neaplūkoti faktori). Ja šie jaucējfaktori netiek ņemti vērā, pētnieki var izdarīt kļūdainus secinājumus. Viens no šāda tipa pētījumu specifiskajiem klupšanas akmeņiem ir tā saucamie ekoloģiskie maldi, proti, tas ir kļūdains pieņēmums, ka populācijas līmenī novērojamas sakarības ir patiesas arī indivīda līmenī. Tas protams, nenozīmē, ka, balstoties uz sabiedrības līmeņa datiem, nav iespējams izdarīt nekādus secinājumus, bet šīs korelācijas ir kompleksas, tāpēc zinātniekiem jāizvairās no maldīgu apgalvojumu izteikšanas.

Korelācijas trūkums starp vakcinācijas aptveri un infekcijas izplatību sabiedrībā nenorāda uz to, ka COVID-19 vakcīnas neaizsargā pret COVID-19. Pat valstīs ar augstu vakcinācijas aptveri būtiska sabiedrības daļa tomēr nav vakcinēta, un tieši šiem cilvēkiem ir vislielākā iespēja inficēties un tādējādi veidot jauno COVID-19 gadījumu skaitu. Tātad vakcinācijas aptvere, kas tiek mērīta populācijas līmenī, nevar tikt izmantota, lai izteiktu pieņēmumus par katra inficētā indivīda vakcinācijas statusu, bet pētījuma secinājumi – lai raksturotu vakcīnas efektivitāti.

Ekoloģiskie maldi nav vienīgā pētījuma problemātika, tajā nav ņemta vērā arī virkne faktoru, piemēram, demogrāfiskie un sociāli ekonomiskie rādītāji, iedzīvotāju blīvums, veselības aprūpes kvalitāte un vispārējais iedzīvotāju veselības stāvoklis, kas, papildus vakcinācijas aptverei, var ietekmēt pandēmijas atšķirīgo gaitu dažādos reģionos. Bez tam pētījumā aplūkotās valstis vakcinācijas kampaņu uzsāka dažādā laikā, ar atšķirīgām vakcīnām, vakcināciju papildinot ar atšķirīgu epidemioloģisko ierobežojumu klāstu u.tml..

Patiesībā augstākminētajā pētījumā nemaz netika secināts, ka vakcinācijas aptverei nav saistības ar infekcijas ierobežošanu, bet gan, ka epidēmijas ierobežošanā līdz ar vakcināciju nepieciešams izmantot arī citas metodes, piemēram, mutes un deguna aizsega nēsāšanu un distancēšanos. To vietnē PolitiFact atzinis arī pētījuma vadošais pētnieks S.V. Subramanians (S.V. Subramanian): “Izdarīt secinājumus no šī pētījuma, ka vakcīnas ir nederīgas, ir maldinoši un kļūdaini. Datu analīze apstiprina vakcināciju kā svarīgu infekcijas ierobežošanas un pārneses mazināšanas stratēģiju, kas tiek izmantota vienlaikus ar roku mazgāšanu, masku nēsāšanu, atbilstošu ventilāciju un fizisko distancēšanos.”

Atbildēt

piedodiet

20.11.2021. 17:48

»

vecais nīgrais onkulis

Nu kuram vēl ir ilūzijas par štata komentētāju imtelekta līmeni


Kļūdīties ir cilvēcīgi. Nekļūdās vien cirvji, tiem ka tik cirst, kaut vai saimnieka rokā, ja gadās pa ceļam.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...