Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

re:fakts

20.11.2021. 16:08

»

fakts

Burvīgi.Priecājos ka esat sadūrušies ar šmurdjaku.Pasaule jāattīra no bioatkritumiem


Tevi izdzimteni ir sadūruši ar čurām, tapēc turi muti !

Atbildēt

Dombura raidījumā

20.11.2021. 14:58

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku.

Atbildēt

Žulis

20.11.2021. 14:10

Raksts ļoti vērtīgs. To varētu dēvēt par tādu kā informatīvu apkopojumu par kovid tēmu. Paldies autorei! Protams, tā ir tikai daļa patiesības. Patiesība ir vēl drūmāka. Austrijā jau ir pasludināta obligāta vakcinācija visiem valsts iedzīvotājiem. Tātad, kovidafēristi, neskatoties uz šīs eksperimentālās injekcijas lielo upuru skaitu, ir pārgājuši uzbrukumā. Pienāks vispārējās obligātās vakcinēšanās kārta arī Latvijai. Visi likumi, elementāras cilvēktiesības un zinātnieku brīdinājumi tiek ignorēti. Viss ir pakārtots mērķim samazināt cilvēku populāciju uz Zemes. Civiliedzīvotāji ne individuāli, ne kolektīvi nav spējīgi pretoties šim neprātam. Bet armija un policija ir jau uzsēdināta uz adatas.

Atbildēt

Es

20.11.2021. 14:09

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


atvainojos,ka iejaucos sarunā,bet manuprāt šeit bus runa par Inesi Beitani,tiesu izpildītāju no Ventspils kura vienam manam pazīstamam izkrāpa 300 eiras!

Atbildēt

Skumjais

20.11.2021. 14:00

»

Esmaija ir vakcinēta

un apstiprina, ka bija jāparakstās


Ari saja portala pazud komenti, zel.

Atbildēt

Ja

20.11.2021. 13:47

Paldies par godigo rakstu, paldies par drosmi!

Atbildēt

Šie jau gan ir meli, jo jāparakstās

20.11.2021. 12:31

»

Vienā vecā mamiņā

Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas...


par to, ka esi “iepazīstināts ar visiem jautājumiem par vakcinām un jautājumu tev vairs nav”, ar savu parakstu tu apstiprini, ka pats atbildi par žļurgu, kotevī ielaiž.

Vakcinācijas procedūra noteikta ar MK noteikumiem un citiem dokumentiem.

Atbildēt

Vienā vecā mamiņā

20.11.2021. 12:14

»

ESMAIJA

Sākšu ar to, ka vakcīnas ir drošas. Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas? Nākamais par matemātiku. Ja pieņem, ka visi šeit dzīvojošie sastād 100 % . Labi. Tātad vakcinēti...


Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas?
---------------------------------
Sāksim ar to, ka nekas tāds jāparaksta nav. Tas ir pilnīgi drošs pierādījums ka visi pārējie dotā komentatora murgi arī ir melīgi.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

20.11.2021. 12:07

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


Nu kuram vēl ir ilūzijas par štata komentētāju imtelekta līmeni?

Atbildēt

Marija

20.11.2021. 11:16

Šausminās par to ka Latvijā visvairāk mirušo.Man rodas jautājums vai mūsu dakteri ārstē nepareizi, varbūt derētu painteresēties pie citu valstu dakteriem kā viņi ārstē.TV ziņas neskatos,jo tikai šausmu stāsti un tā bilde ar potēšanas skatu.Vai tiešām viņi domā ka tas mūs pievilinās vakcinēties.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:52

»

Paldies!

Paldies


Sākšu ar to, ka vakcīnas ir drošas. Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas? Nākamais par matemātiku. Ja pieņem, ka visi šeit dzīvojošie sastād 100 % . Labi. Tātad vakcinēti ir kā ziņo , jau ap 65 %. Apmēram 25 % ir bērni un pusaudži, kas vēl nav pakļauti obligātai vakcinācijai Tiek lēsts ka izslimojuši ap 2o % Vēl nezināms daudzums, bet ir, kas dzīvo un strādā ārzemēs, bet pierakstīti šeit. Tad kur ir tie, kas nav vakcinēti? Mani skaitļi ir aptuveni, bet vienalga kaut kas neiet kopā. Tālāk. Es nepiefiksēju tā amerikāņu zinātnieka uzvārdu, bet autore noteikti zinās, kurš teju vai kliedza visai pasaulei - pārtrauciet vakcināciju. AR VAKCINĀCIJU SLIMĪBA IES PLAŠUMĀ UN NĀVĒJOŠĀKĀ FORMĀ. . Inficējies cilvēks inficē pārējos nr ar to pašu vīrusu, ar ko inficējies pats, BET JAU AR DAUDZ BĪSTAMĀKU, KAS VAKCĪNAS KLĀTBŪTNĒ MUTĒJIS. Zinātnieki , kas strādāja Uhaņas laboratorijā, bija spiesti atzīties, ka vīruss ir trenēts kļūt arvien nāvējošākam. Kāpēc? Lai zinātu kādas vakcīnas jāražo, lai viņu iznīcinātu. Tas jāsaprot kā? Vai tad jau tad bijusi doma viņu palaist nāves pļaujai? Šī zinātnieka liktenis bija līdzīgs mūsu Marinai. Viņam liedza vārda brīvību un viņš tika izslēgts no zinātnieku aprindām, kaut bija ziņa , ka nu esot reablitēts.
Nevakcinēts cilvēks ar kādu vīrusu inficējies, ar tādu inficē citus, tikai jau daudz vājākā formā, jo ar katru pāriešanu citā cilvēkā kļūst arvien vājāks, kā to mums stāstīja pagājušā vasarā. tādēļ tajās valstīs, kur ir zems vakcinācijas līmenis vīruss pakāpeniski pats iznīkst. Acīmredzot plāns NAV vīrusu iznīcināt, bet nodrošināt vai nu plānu uz zelta miljardu, vai vakcīnu ražotāju beztermiņa un bezapjoma peļņu. Kādēļ netiek meklēta alternatīva - vai šo pašu iemeslu dēļ?
es vakcinējos. Pēc pirmās reizes palielinājās mandeles un bija citas blaknes, kas izzuda. Pēc otrās potes man sabruka sirds, Tikko iztaisīja operāciju , jo analīzes bija graujošas. Vai būs labāk nezinu. Ģimenes ārste, kas mani redzēja reizi gadā, kad lika ierasties uz ikgadējām analīzēm. Nekad savā mūžā neesmu ne ar ko slimojusi, pat ar gripu ne. Vai kāds spēs samaksāt par manu sagrauto veselību? Un kurš tas būs? Kariņš, vai varbūt Bils Geits? Paldies autorei! Tas bija vērtīgs un izsmeļoši patiess raksts
Vakar, 22:10 Atbildēt

Atbildēt

vēl pazīstamāka kā

20.11.2021. 10:45

»

Vija Beinerte

kļuva plašāk pazīstama kā īsfilmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" režisore


Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā.

Atbildēt

LA.LV šo komentu izravē 5 minūtēs

20.11.2021. 10:34

»

Derdz

COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas līmeni 68 valstīs un 2947 apgabalos Amerikas Savienotajās Valstīs, jo Eiropas Epidemioloģija žurnālā publicētā 30.09.2021. pētījumā, kurā informācija liek secināt, ka vakcinēšanās ar esošām vakcīnām Covid-19 novedusi pie gluži pretēja rezultāta. Pētījums...


Austrijā inficēšanās līkne kāpj debesīs, tāpat arī Vācijā, kur 19.novembrī jauns rekords 59 TŪKSTOŠI inficēto dienā.Kamēr valstīs (Peru, Meksika), kur milzīgā inficēšanās viļņa nomocītās valdības izšķīrās par superlēto (generic, 100 tabletes par 3 $) ) zāļu ivermectin bezmaksas komplektu izdalīšanu iedzīvotājiem, inficēšanās līknes ir strauji nokritušās. Pētījumi rāda, ka ivermectin lietošana var samazināt hospitalizācijas un nāvju apjomu par 50-60%! https://www.worldometers.info/coronavirus/country/peru/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/mexico/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/austria/

Atbildēt

fakts pret meliem

20.11.2021. 10:33

»

viktors

Ir tāda valsts --Gibraltāra -- maza valsts


Gibraltārā nav vakcinēti 100% iedzīvotāju. No saslimušajiem vairums nav vakcinēti.
Gibraltāra valdības oficiālā Twitter lapa
https://twitter.com/GibraltarGov

Atbildēt

Vija Beinerte

20.11.2021. 10:28

»

Paldies! Tātad kļūdos

Kas ir autore Beinerte


kļuva plašāk pazīstama kā īsfilmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" režisore.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:26

»

Dzīve

Paldies Beinertes kundzei par kārtējo uzdrošināšanos, pamatotajiem secinājumiem, loģiskiem spriedumiem un spēju turēties pretī "samazgu" plūsmai no zombēto cilvēku puses


Vakar uzrakstīju komentāru, Beinertes kundzes teikto papildinot ar savu pieredzi, Kad gribēju pievienot, parādījās uzraksts - Nu jau pietiek! Iekopēju savu komentāru NRA. Jāsecina, ka te komentēt atļauj tikai varai patīkamus komeentārus. Paldies Beinertes kundzei par uzdrīkstēšanos runāt patiesību. Bet Lato Lapsu gan nespēju saprast...

Atbildēt

vispār

20.11.2021. 10:25

»

Saslimstības līmenis - meli

Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk...


Tas saslimšanas (vīrusa esamības organismā) līmenis nevienu neinteresē! Svarīgs ir tikai slimnīcās nonākušo saslimušo skaits un tur jau ir totālā testēšana, tiek testēti 100% slimnīcās nonākušo.

Atbildēt

Paldies! Tātad kļūdos

20.11.2021. 10:13

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


Kas ir autore Beinerte?

Atbildēt

Kādi tavi argumenti

20.11.2021. 10:12

»

lauķis

Bez argumentiem diskusija nevar būt


Tev idiot tādu nav nekad bijis. Tie murgi ko tu nepārraukti stulbeni atkāto ko zin visi sen nav nekādi “argumenti”. Tu visiem ar tiem sūdiem ko atkārtoesi piegriezies. Ized atejuz

Atbildēt

lauķis

20.11.2021. 10:05

»

Lauķis ir idiots un stulbenis

un nav tā vērts, lai diskutētu ar viņu


Bez argumentiem diskusija nevar būt.

Atbildēt

Kas ir genētiski modificēts cilvēks?

20.11.2021. 08:26

»

Mūsdienu globālais hibrīda karš notiek piecās frontes līnijās

Totālās vakcinācijas mērķi, ir pirmā frontes līnija, kas...Tas ir cilvēks, kas ir vakcinēts “pret kovid”. Ņemot vērā, ka vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums, mēs varam spriest vien par morālo pusi - vakcinētais ar savu parakstu ir piekritis, ka “pieļauj riskus sevis sakropļošanai vakcinācijas ceļā ar neparedzamām sekām savai veselībai”.

No šāda viedokļa vakcinētais ir ņemts uzskaitē ar QR kodu kā tāds, kas piekrīt sistēmai un ir lojāls tai, neskatoties uz to, ka neko nesaprot par genētisko modifikāciju ar vakcināciju un ir gatavs izpildīt jaunas vakcinācijas un genētisko izmaiņu prasības.

Vakcinētais kļuvis par sistēmas ķīlnieku uz visu savu mūža atlikušo daļu. Psihologiski tikai “in- formācijas telpā” vien viņš jau ir modificēts attiecībā pret tiem, kas atsakās no vakcinācijas.

Pagaidu QR kods tiek piešķirts uz laiku nevakcinētiem, ja tie pierāda, ka kovid ir izslimojuši.

Atbildēt

Ja vien neesi apzināti nelietis, tad pārdomā.

20.11.2021. 07:16

»

lauķis

No teiktā izriet nākamais secinājums,Latvijā nekādas varas nav.Ir tikai svešas varas izpildītāji,pārvaldnieki.Diemžēl šis process ir globāls


Ja lauķis kremli uzskati par globālu varu, tad tavi secinājumi ir pareizi. Mēs latvieši, kremli neuzskatam par globālu varu, bet par okupācijas turpinājumu, apmetot kažociņus un izmantojot hibrīdkara elementus, lai izskatītos, ka ļaunums nāk no ASV.
Pajautā jebkuram okupantam, kas ir galvenais ienaidnieks un viņš tev nekavējoties atbildēs ka ASV. Jo tieši ASV cīnās pret nenormālo korupciju ar šantāžas elementiem, uz ko vienmēr ir balstījies kremlis un krievi.

Atbildēt

Tieši tā, kā raksta Beinerte arī ir

20.11.2021. 07:09

»

He

Kate, ne Kate..., varbūt šoreiz pat labi ka Kate. Autore ir gudra, analītiska, ļoti slīpēta, pietiekoši bezkaunīga, prot izmantot cilvēkus un situācijas, prot taisīt sev PR, nelaiž garām iespēju "paspīdēt", utt. Tas viss labi zināms tiem kas Kati pazīst...


ministri bieži publiski izteikušies, ka “antivakseri” ir Kremļa propagandisti un pie tiem pieskaita Gobzemu un Šleseru pavisam atklāti.

Beinerte tikai šodien drosmīgi atklāj patiesību, ko hunta vairs nevar noslēpt.

Bet tieši pati Beinerte sēž Saeimas prezidijā un piedalījās I. Mūrnieces (NA) tiešā sadarbībā, apmaujot 13. Saeimu ar “ātro balsojumu”, uz ko Mūrniecei ir profesionālas iemaņas.

Mūrnieces manipulācia ar “ātro balsojumu”, parasti tas notiek pēc pusdienām, kad deputāti nedomā un ir pussnaudā, sarakstās ar ģim locekļiem utt., bija par faktisko Saeimas rīcību - ka Saeima ļauj MK valdībai izdot MK noteikumus par lokdaunu un citādi, 13. Saeimai nebalsojot un neiedziļinoties, ļaujot K. Kariņam nonākt PVO norāžu un PBankas stratēģijas plāna 2020.-2025. atkarībā.

Beinerte tur bija un piedalījās.

Kā notiek manipulācijas ar Saeimas balsojumiem, aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.

Atbildēt

He

20.11.2021. 06:11

Kate, ne Kate..., varbūt šoreiz pat labi ka Kate. Autore ir gudra, analītiska, ļoti slīpēta, pietiekoši bezkaunīga, prot izmantot cilvēkus un situācijas, prot taisīt sev PR, nelaiž garām iespēju "paspīdēt", utt. Tas viss labi zināms tiem kas Kati pazīst.
Bet šoreiz raksts ir izteikti analītisks un loģikas pilns, pat ļoti. Gandrīz katra rindkopa pierāda to ko mēs nojaušam, un par ko viena daļa domātspējīgo jau vairs nešaubās. Ļoti patika šis konstatējums, tas izsaka praktiski visu - gan lokālo, gan globālo afēras / diversijas būtību: ...kāda zīmīga detaļa. Latvijā piespiedu vakcinācijas un cilvēku segregācijas pretiniekiem piekar "antivaksera" un Kremļa aģenta birku, bet kaimiņvalstī šādi cilvēki tiek pasludināti par Krievijas interesēm naidīgiem elementiem un Rietumu aģentiem... Tālāki komentāri te lieki, bravo. Visi varas kretīni "danco" zem viena globāla "diriģenta" rokas, tikai melo / "mauj" katrs kā nu kurš māk...

Atbildēt

Dzīvosim veselīgi

20.11.2021. 05:46

Uz citu rēķina.
/administrācija/

Atbildēt

Nav taisnība, ko saki

20.11.2021. 05:10

»

gunārs

Paziņu aizveda ar ātro palīdzību uz slimnīcu ar kuņģa kaiti.Pēc 3 dienām- ielika kovida palātā, un 2 dienām nomira.Bet miršanas dokumentā ne vārda par kovida slimību, tikai asinsvadu, drudzis.Mēs intresējamies,kapēc tā. Zinošais teica, ka nerakstot nevienam.Tad ziniet-NAV kovida slimība.Ka...


Biju kovid nodaļā. Trešais no mums palātā bija pretīgs 70 gadīgs krievs, okupants. Kad jautāju no kurienes krievijā cēlies, atbildēja - tebja pislaķ na tri bukvi? Prasu, kāpēc aiz cieņas nav uemācījies latviski.. tas pats.

Ar viņu auklējās krievu valodā. Diabēts. Skrēja rītā un vakarā cukuru mērīt. Pat ēdiens bija speciāli cits. Utt. Viņš tur jutās kā kūrortā, nemaz negribēja no turienes prom.

Man injicēja daudz ko, ari dzert lika zāles plus kuņģa aizsardzībai, kaut kuņģis vesels.

Izrakstā viss redzams. Un uz vietas teica, ko špricē. Regulāri spricītes vēdera ādā - pret trombiem. Vēnā paracetamols, antibiotikas. Dažreiz vēnā bija trīs lielas šprices uzreiz. Nezinu, kas tur bia. Ja to sagrūstu kuņģī mājās, tas varētu jebkuram izturēt.

Plus pilināja vēnā, lai asins daudzumu palielinātu..

Ēdiens bija izcili labs un regulārs. Ja par labu var vērtēt slimnīcā pasniegto vispār. Bet bija garšīgi - tas nozīmē, ka bija ārstēšanas rezultāts. Mājās ar mokām piespiedu izdzer sevi 3 olu baltumus ar pipariem un sāli un ieēst auzu pārslu, čia un linsēklu maisījumu aplietu ar ūdeni.

Slimojot mājās15. dienā nonācu slimnīcā. Nedēļas laikā izcēla no sabrukuma stāvokļa. Liepājniekiem.lv tā ari raksta -dažs izārstē no kovid turpina ārstēšaos citās nodaļās, kam nepieciešams.

Atbildēt

Tā kā praktiski vienā sekundē

20.11.2021. 04:47

»

Saslimstības līmenis - meli

Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk...


nav iespēju slēgt valsts robežas un visus uzreiz notestēt, aprēķi ir nosacīti un eventuāli.Svarīgāk ir zināt, ka ir delta un delta plus šobrīd un lipīgāks, lai kovid izdzīvotu, nav paredzams. Ar to domā, ka pats kovid var nosprāgt pēkšņi, kā bija ar “spāņu gripu”. Kāda jēga analizēt detaļas par inficēto skaitu utt? It kā intelektuāli, faktiski idiotiski šoreiz.

Atbildēt

P.

20.11.2021. 02:04

»

motorhead 1916

Mjaa, protams, pie vainas var buut Soross, Giross, Kuskuss, Paltuss vai kaut vai Ananass. Tad jau maniis. BET... Kaads tad tas plaans iisti ir? Izniideet dalju cilveeces? Taa principaa ir nepiecieshamiiba, jo resursi nav bezgaliigi. Bet KURUS? Vakcineetos? Nevakcineetos? Vieniigaa jeega, ko te varu ...


Tieši tas jau ir pats bēdīgākais, ka nekāda plāna nav un sistēmai ir infuzorijas līmeņa refleksi – aptvert un sagremot sagremojamo, sarauties, ja iebaksta ar ko nesagremojamu, peldēt uz to pusi, kur sagremojamā vairāk...

Atbildēt

viktors

20.11.2021. 02:04

Ir tāda valsts --Gibraltāra -- maza valsts
tur 100 % visi, jā visi 100 % nošpricēti. Bet tagad liels slimības uzliesmojums -pilnas slimnīcas ar novakcionētiem. Viņiem sākas lokdauns, karantīna, Jaungads- mājsēde.
Kovida uzvara pār vakcīnu fiasko.
Politikas bizness rulleeeee

Atbildēt

P.

20.11.2021. 02:01

»

nika

...ne manos rados, ne manā darbavietā nav nēģeru


Unafikiri wewe ni nani?

Atbildēt

Adīna

20.11.2021. 01:54

»

Ciniķis

Vija Beinerte ir izcila pētniece, paldies viņai. Ticu, ka viss teiktais ir viena patiesība...


Par septīto punktu, izvairīšanos un masku nēsāšanu - kā to cītīgi dara japāņi - skat. youtube Tokio:Made in Japan.

Atbildēt

Saslimstības līmenis - meli

20.11.2021. 00:56

»

Kaža

Nav jau zinams par cik saslimušajiem nav ziņu.Nav ziņu cik nomirst mäjäs. Zinot ilgi vėroto attieksmi pret infarktniekiem,kad pėc pirmā vientulïbā pārdzīvotä un pat ïsti neapjėgtā infarkta pieraksts pie ärsta ir pėc nedeļas un tiek piedzïvots otrs publisks infarkts,kad ärstam ir svarigäkas darïšanas...


Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk

Bet ne par to runa.

Vai kāds aizdomājas, ka izlases tetēšana nerāda saslimstības līmeni!

Kaut notestētu 100 tūsktoši, pat pusi Latvijas cilvēku - zinātu tikai 50 % saslimstības līmeni. Bet lai noskaidrotu kādu skaitu saslimstības dod VAKCINĒTIE un kādu NEVAKCINĒTIE - vismaz testēto skitā būtu jānorāda katras grupas testēto skiatu un inficēto skaitu atsevišķi katrā grupā.

Atbildēt

Ciniķis

20.11.2021. 00:43

Vija Beinerte ir izcila pētniece, paldies viņai. Ticu, ka viss teiktais ir viena patiesība.

PIRMAIS:"ja mumns ir piespiedu vakcinācija, tas ir bizness, kā raksta Vija, tā nav medicīna un tā nav vakcīna cilvējku labā";

OTRAIS: "Vakcīna n e tikai nenovērš saslimšanu, bet ir tas fakts, ka vakcinētie izplata slimību, bet apvaino nevakcinētos, kuri saslimstot tūlīt to uzzina un nevienu vairs neaplipuna;

TREŠAIS: "Pie mums drīz būs slimnīcās tikai vakcinētie , ap 80 % vai vairāk:

CETURTAIS: "zbrukums nevakcinētajiem ir ar nolūku, lai izplatītu vīrusu plašā spektrā, radītu apjukumu, ka saslimstība aug un lai varētu drukāt aizņemties vairāk naudas - bizness, koruoppcija utt.;

PIEKTAIS: "Vakcīna "ražo"jaunus vīrusa paveidus, ja vakcinētie no jauna inficējas, vēl bīstamākus , lipīgākus un process būs nekontrolējams - notiks plašas dabiskā atlase ??? ??? ??? ??? ???

SESTAIS: "Tas ir noziegums dalīt tautu VAKCINĒTAJOS un NEVAKCINĒTAJOS, KUR VAKCINĒTAJIEM PIEŠĶIR BRĪVU IZKLAIDI - ĻAUJ IZPLATĪT VĪRUSU, lai tauta slimotu un inficētos.

SEPTĪTAIS: "Kamēr tauta neapjēgs, ka stingri jāievēro epidemiliģiskās drošības noteikumi, - NEKONTAKTĒTIES, izvairīties, pareizi nēsāt maskas - tas ir vienīgais, kas mūs glābs;

NOBEIGUMS: Citāts no raksta - "Pat nemēģinot atbildēt uz jautājumu, kāpēc Latvijā līdz ar vakcinēto cilvēku skaita pieaugumu slimības izplatība nevis mazinās, bet aug " - tas ir statistiski pierādāms, ka vakcīnētie ir vīrusas izplatītāji, nevis otrādi.

TAD KĀDĒĻ SLĒPJ: "Ja testētu vienādu skaitu vakcinēto un nevakcinēto, saslimušo, inficēto starp vakcinētiem būt 3 x vairāk. ESIET MODRI, nebāžiet degunus no maskas laukā, ja esiet vakcinēti! !!! !!! !!! !!! !!! !!!


Atbildēt

gunārs

20.11.2021. 00:07

Paziņu aizveda ar ātro palīdzību uz slimnīcu ar kuņģa kaiti.Pēc 3 dienām- ielika kovida palātā, un 2 dienām nomira.Bet miršanas dokumentā ne vārda par kovida slimību, tikai asinsvadu, drudzis.Mēs intresējamies,kapēc tā. Zinošais teica, ka nerakstot nevienam.Tad ziniet-NAV kovida slimība.Ka
ārsti kovidu ārstē pēc vienotas vadlīnijas paracetamols + ūdens.Redziet,kā "ārsti "'strādā.Tapēc jau Latvijā slimnīcā ļoti daudz nomirs.Tas ir ārprāts, kāds darba rezultāts "ārstu"·

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...