Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zilonis

05.03.2022. 22:55

»

motorhead 1916

Meliigaaga un liekuliigaaka tauta nekaa ukrainji diez vai atrodama. Varbuut griekji. Nu, zhiidi, protams. NETICIET nevienam vinju vaardam


Dzurdēju Lv sods,esot ja sliktu runā par tiem.ka Tagad daudzi netā izsakās...es neesmu Lv..neapstiprinu.

Atbildēt

Zilonis

05.03.2022. 22:53

»

tu tik nedirs

par Čūskas salu atsauca un paziņoja, ka iespējams ir kļūdījušies un karavīri ir dzīvi, bet neesot info par viņiem, ja pats negrib redzēt, tad neredz


Manas paziņas no vairakām ārvalstīm joprojām netic ka tie dzīvi..Pat Lv..ko tur teikt..noslēdz visu un zombē Lv euro ziņām,kurām tik varot ticēt..es teicu manis tur nav..un jūsu ar..i klausīties vienu pusi neinteresanti.

Atbildēt

Zilonis

05.03.2022. 22:51

»

jaajaa

...pēdējo pāris dienu laikā Ukrainā ir krituši ap 4000 tādu 18-20 gadīgu obligātā iesaukuma krievu puišeļu...kurš vainīgs


Cik es redzēju krievija nevienu neiesauca..tur tik kontraktnieki un oficieri..Kāds tulīt vēl ko sliktu man uzrakstīs..

Atbildēt

WW-2

04.03.2022. 16:56

Jāizlasa abas pretējās puses un jāņem kaut kas pa vidu. Jāņem laba karte un jāatzīmē pieminēto vietu nosaukumi un atbilstošie datumi. Bet ļoti drīz mums vienas puses ziņas nogriezīs. Diemžēl tas nozīmē, ka mēs jau KAROJAM vienā pusē. Tas var ĻOTI slikti beigties mūsu valstij. Bet Imantam Liepiņam iesaku doties uz Donbasu un ar granātu saišķi mesties zem krievu tanka.

Atbildēt

Milda

04.03.2022. 16:45

»

O)O

Jā un uzticami avoti par 2.p.k ir deutsche wochenschau un Gebelsa runas pa radio


Pamēģini pateikt, ka tu netici Panorāmai un atsakies publiski lamāt Krieviju. Drīz par to sēdinās. Bet pēc kovidafēras kā lai tic.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.03.2022. 22:47

»

Pirātu partija

Labs un diezgan objektīvs raksts...


Iedzer baldriānus, esi pārāk satraukts. Tev pat sērkociņu cenas uzticēt prognozēt būtu bail, kur nu vēl to, ko domā un darīs Putins.
Ak tad tas multfilmu varonis jau 16 lidmašīnas notriecis ? Tas gan ir nazis ))

Atbildēt

Dr. Apinis

01.03.2022. 13:58

www.durdom.in.ua

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 13:40

»

Nekad miera nebūs starp SSSR okupācijas migrantiem un latviešiem

Nekad. Naidu var noslēpt uz laiku zem biznesa interesēm. Uz laiku...


Un mēs gribam,lai Eu valsts iedzīvotaji.Mūs pieņem Sprīdišus,kas laimi meklē citās zemēs..kā lidzvērtigus..kur puse izņemot Rīgu..nekko vairāk nezin..Ja mēs savā valstī dalām savs ..vai sveš..

Atbildēt

Nekad miera nebūs starp SSSR okupācijas migrantiem un latviešiem

01.03.2022. 13:23

»

Zilonis

Latvijā daudz jaukto gimeņu un ar valodu karu.starp jusu musu ko tiem darit?valodas karš..ne pilsonis,nepilsonis..es jau ieteicu mest nost krievu sievu un pulku bernu..jo redz ta krieviski runājuša..smieklīgi..tagad ko ar pasi jastaiga..ka lv pilsonis


Nekad. Naidu var noslēpt uz laiku zem biznesa interesēm. Uz laiku.

Latviešu mentalitāte atšķiras no slāvu. Lielkrievu šovinisms pat ukraiņus, kas ir līdzīgie, nepieņem. Lai ukraiņi sevi saglabātu, tiem bija jānonāk līdz “banderovvščinai”. Mūsu NA ir krievu dzimtcilvēku sarkanā krāsā žīdu cionistu mērces pārlieta. Tēlo barību.

Labs Ušakovs ir beigts Ušakovs.
Labs Mamikins ir beigts Mamikins.
Labs Agešins ir beigts Agešins.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 13:20

»


Imformacijas karš.tas bij gaidāms..kanalus nosledza .skatieties ko rada..a kads oelna naudu uz karu...paskataties tik ..tik tok..zida halatinjos ..2 metru lupam rauj par mieru un reklame..sevi un..balonus..kas aizmugure.Un dzīvie miroņi parādās.Tādā pasaulē dzivojam..

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 13:15

»

Kovidafēras bioloģisko ieroci vnk neizplata

jo mērķi ar nošpricēšanu - bioloģisko ieroci žurgu un QR kodu ir sasniegti. Galvenais mērķisarī - karš Ukrainā. Das gut! Neapsēs un nepļaus, bads sagādās daudz peļņas iespēju. Globāli sagrauta ekonomika - labi panākumi. Karam Ukrainā jāligst ilgi. Miera nebūs nevienam. Bailes, infarkti, insulti, alkoholizācija...


Latvijā daudz jaukto gimeņu un ar valodu karu.starp jusu musu ko tiem darit?valodas karš..ne pilsonis,nepilsonis..es jau ieteicu mest nost krievu sievu un pulku bernu..jo redz ta krieviski runājuša..smieklīgi..tagad ko ar pasi jastaiga..ka lv pilsonis..

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus

01.03.2022. 13:05

Ieslēdz GALVU!!

Atbildēt

Ha

01.03.2022. 12:33

Spin Up: Visticamākā informācija par Latvijas politisko dzīvi, ir atrodami delfos LTV un latvijas Radio!

Atbildēt

Kovidafēras bioloģisko ieroci vnk neizplata

01.03.2022. 12:11

»

Zilonis

Par kovidu jau aizmirsām.Siriju..Afgānu..a to Asv..tālu no mūsu pakaļas..Galvenais kovidu uzveicam.Tagad tik mieru jāpanāk


jo mērķi ar nošpricēšanu - bioloģisko ieroci žurgu un QR kodu ir sasniegti. Galvenais mērķisarī - karš Ukrainā. Das gut! Neapsēs un nepļaus, bads sagādās daudz peļņas iespēju. Globāli sagrauta ekonomika - labi panākumi. Karam Ukrainā jāligst ilgi. Miera nebūs nevienam. Bailes, infarkti, insulti, alkoholizācija, bezdarbs- smuka buķete. Tīri prieks skatīties uz lētticīgo bojā eju.

Atbildēt

Fakti

01.03.2022. 10:31

»

Pirātu partija

Labs un diezgan objektīvs raksts...


Muļķības. Krievijas armija vēl īsti nav iesaistījusies. Nav reāli izmantoti Krievijas armijas spēcīgākie trumpji. Izņēmums ir militārās kolonnas pa ceļam. Nosaukt bārā sēdošus dzērājus par partiju ir aplamība.

Atbildēt

Fakti

01.03.2022. 10:29

Ukraiņiem ir ļoti svarīgi radīt iespaidu par veiksmīgu pretstāvēšanu. Pat ja jāizmanto vecas bildītes. Krievijas militāristiem ir cits plāns, visticamāk, un tas nav zibenskarš.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 10:15

»

Karā tīru lietu nav!

Karš pats attīra


Par kovidu jau aizmirsām.Siriju..Afgānu..a to Asv..tālu no mūsu pakaļas..Galvenais kovidu uzveicam.Tagad tik mieru jāpanāk.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 10:08

»

.

Ko te ņemies pats ar sevi, tāpat kontus tev slēgs un tavai krievu pasaulei pienācis gals. Ziepē slidas


Citās valstīs sākas naids pret valodu...Kaut mūsu valstīs laikam ta i nav norimis...ar vienu savu valsts valodu tālu netikti...tik savās robežās valsts.

Atbildēt

Pirātu partija

01.03.2022. 10:04

Labs un diezgan objektīvs raksts.
Paldies.
Interesantāk ir cik ilgi rašisti varēs tā karot.
Visas rezerves jau iesaistītas, neviena liela pilsēta nav ieņemta.
Raškas varenība ir pārspīlēta, armijā viss nozagts. Nekāda uzbrukumu Baltijai nebūs!
Zaudējumi dzīvā spēkā un tehnikā krieviem šausminoši.
Lielākā daļa tehnikas šausmīgā stāvoklī.
Raškas policejiskos spēkus ļoti labi likvidē pat vietējā Ukraiņu zemessardze.
Parādījās pirmie kara varoņi un leģendas.
Tā salīdzinot ar WW2 Ukrainā parādījās savs Kožedubs, kurš ar Mig29 uz šo momentu, jau notrieca 16 raškas ņet analogof SU30, Su35.
Starp rovežsargiem arī ir savas leģendas, 13 robežsargi, kas salā Zmejinij (100x200m) uz trīs burtiem pasūtīja raškas kaujas kuģi!
Viņu teksts kļuva par memu: "Ruskij korabļ, idi nahuj"
Rašistiem analoģija ar 28. panfilovciem pēc mākslas filmas scenārija.
puķins ir žurka, kas iedzīta stūrī.
Raškas armijā agonija.
Tāpēc sākās četru lielāko pilsētu dzīvojamo rajonu apšaude.
Ukraiņi izdeva neoficiālu lūgumu, gūstā "katjušu" apkalpes neņemt!
Kas būs tālāk?
Visdrīzāk raškas morders kritīs, bet pirms tam mēģinās izmantot taktiskos kodolieročus.
Mēģinās palaist raķetes no Varoņežas, tur atrodas raškas vilciens ar taktiskām kodolraķetēm, bet nepaspēs. Vilcienu iznīcinās.
Lai palaistu kodolraķeti ir jāiziet ķēdīte no septiņiem cilvēkiem. Un ja pat viens atsakās, raķetes nekur neaizlidos. Galveno pogu spiež puķins.
Atomkara nebūs, puķinu viņa apkārtne likvidēs, noindējot, tāpat kā sraļinu. Palicis putinam pāris nedēļas. Žel, nesanāks tiesāt čekistu žurku.
P.S. Vakar Minskā, pie prezidenta rezidences atlidoja raķete. Pie tarakāna, Minskas centrā melni dūmi. Cerams ka trāpija, un drīz būs visās ziņās, un tarakāns jau guļ ar ķepiņām uz augšu zem balta palaga.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 10:01

»

Ja tvoja ruskij sobačij

ņepoņaļi


Neesmu Krievu tautības...esmu ārvalstīs...i kad kāds sūta video..kurā uzņemts.Krievu karavīrs runā par to ka ...viņu apšaudījuši savi...Ka teicis..es savs..Doma bij tieši par šo daļu.

Atbildēt

Oki

01.03.2022. 07:47

»

jaajaa

...pēdējo pāris dienu laikā Ukrainā ir krituši ap 4000 tādu 18-20 gadīgu obligātā iesaukuma krievu puišeļu...kurš vainīgs


Nu re , pēc dažām dienām intensīvas propogandas daži jau vairs neatceras , dēļ kā tas viss sākās ...

Atbildēt

Oki

01.03.2022. 07:42

»

Nodevējs Mqairis Briedis

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu...


Nedirs, Briedis teica , ka neatbalsta karu ! Un nav viņam jābūt vienā, otrā vai entajā komandā, kas ir sajukuši un slepkavo citus cilvēkus, skaidrs ? Boikotētājs atradies , ibio ....

Atbildēt

nu nu

01.03.2022. 06:22

»

Nu

Kāpēc netiek pieņemts, ka katram drīkst būt tiesības uz savu viedokli? Ukrainas hunta, kurai vispār nav nekādas leģitīmas varas, jo tā ievēlēta zem varu sagrābušo naciķu stobriem, terorizē lielu daļu Ukrainas iedzīvotāji. Krievija atbrīvo apspiestos. Kā tāds viedoklis? Tam, noteikti, ir tiesības uz ...


Tu nejauc demokrātiski ievēlētu Ukrainas parlamentu un prezidentu, kur vēlēšanās zaudēja pie varas esošs prezidents ar krievijas huntu, kur kas tāds nav pat iedomājams, bet visi opozicionāri ir noslepkavoti vai sēd cietumos.

Atbildēt

Un

01.03.2022. 05:40

Kāpēc Ukraina ziņo tikai par kritušajiem karavīriem Krievijas pusē, bet neviena vārda par kritušajiem karavīriem Ukrainas armijā? Ziņo tikai bojā gājušo civiliedzīvotāju skaitu. Nu tīra tā lieta nav.

Atbildēt

.

01.03.2022. 02:29

»

Zilonis

Ukraina savā starpā karoja 8.gadus


Ko te ņemies pats ar sevi, tāpat kontus tev slēgs un tavai krievu pasaulei pienācis gals. Ziepē slidas.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 02:02

»

Zilonis

Ukraina savā starpā karoja 8.gadus


Un ārvalstīs viņi runā krievu valodā.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 01:48

»

Hui gnu

Kurai prostitūtai ir dzimis tāds sūds kā tu


Jūs aiveriet acis un ausis faku saucamo pilns..Maidanu 2014 pask...2 maija..ar to viss jau daļeji sākās...Visi ukraiņi runā krievu valoda..i kad video rāda es savs...tak. zilējat. Krievu saldāts vai ukraiņu...es par mueru..visi cilvēki..nekur nerāda Dombasu,kas līdz šim tur notika...žēl cilveku...

Atbildēt

muļķuzemē

01.03.2022. 01:27

turpinās kolektīvās šizofrēnijas pandēmija. tāpat kā vēl dažās rietumdermokrātiski orientētās pasaku valstībās. nu jau sāk apnikt un nav vairs pat smieklīgi.

Atbildēt

Nu

01.03.2022. 01:10

»

Nodevējs Mqairis Briedis

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu...


Kāpēc netiek pieņemts, ka katram drīkst būt tiesības uz savu viedokli? Ukrainas hunta, kurai vispār nav nekādas leģitīmas varas, jo tā ievēlēta zem varu sagrābušo naciķu stobriem, terorizē lielu daļu Ukrainas iedzīvotāji. Krievija atbrīvo apspiestos. Kā tāds viedoklis? Tam, noteikti, ir tiesības uz eksistenci neizpelnoties histērisku toiterjeru spiegšanu. Tāpat kā ASV atbīvoja apspiesto Kuveitas tautu. To, kā ASV tas iepatikās un ar ko tas beidzās gan ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

01.03.2022. 00:46

»

VISAS SKOLAS VALSTS VALODĀ !

Tas ir efektīvākais veids kā latviešiem stiprināt latvisku Latviju. Ja Latvija nav latviska, tad tās vispār nav


Изворотливолживый финоугр который себя называет руSSким vairs negrib krievu skolas ??? Nu nē, būs jums krievu skolas, tikai un vienīgi krievu skolas, nekādas citas, visapkārt viss tikai krieviski.

Atbildēt

Briedim pa purnu !

01.03.2022. 00:14

»

Nodevējs Mqairis Briedis

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu...


Vēl viens padomietis bez patriotisma vai principiem.

Atbildēt

Nodevējs Mqairis Briedis

28.02.2022. 23:18

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu
cinisko naudas kāri, mantrausību vairākas reizes un tagad, Ukrainas kara laikā beidzot ir pilnībā parādījis savu nodevīgo, gļēvulīgo un mantkārīgo dabu - "Pašmāju bokseris Mairis Briedis izteicies par notikumiem Ukrainā. Viņš norāda, ka atturās no kādas valsts atbalstīšanas." UTT.
Boikotēsim šo Latvijas nodevēju visās iespējamās formās! Valsts nodevējiem atņemt Latvijas pilsonību!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

28.02.2022. 22:48

Iesaku noskatīties Dmidrija Gordona interviju Eho Moskvi visu līdz galam.
Гордон на «Эхо Москвы». Россия, забери тысячи трупов своих ребят, ракетные удары по Киеву и Харькову

Atbildēt

O)O

28.02.2022. 21:40

Jā un uzticami avoti par 2.p.k ir deutsche wochenschau un Gebelsa runas pa radio.
Kur tādi idioti rodas????

Atbildēt

jaajaa

28.02.2022. 21:39

»

Huntologs

https://www.bbc.com/news/60528276


...kuriem "rietumniekiem" ?...Džo tur sen nekādu jautājumu vairs nav...paskaties CNN...Ukraina, Ukraina, Ukraina...kāpēc ?...sagatavo jeņķus, bruņos Labējo sektoru, Azov, Krim utt...un šajos apstākļos Zeļenskis tur vairs neko "nobremzēt" nevar...uz Eiropas diplomātiju visa cerība...

Atbildēt

Huntologs

28.02.2022. 20:50

https://www.bbc.com/news/60528276

Informatīvais karš tikai sākas.

Rietumniekiem ir daudz nopietnu jautājumu par Azov.

Atbildēt

fakts

28.02.2022. 20:46

»

Dans

Jautājums melu impērijas karognesējam Imants Liepiņam: kur tu, smirdekli, biji pēdējos astoņus gadus, kad ukru fašisti slepkavoja civiliedzīvotājus, sirmgalvjus un bērnus Donbasā un Luganskā? Par ko? Par to ka viņi negribēja būt vienā valstī ar bandītiem, zagļiem un slepkavām no Maidanas! Un tie nebija...


No EDSO novērotāju ziņojuma
вооруженные формирования так называемой «ЛНР» и так называемой «ДНР» продолжали вести огонь из жилых районов и по ним

Atbildēt

Ivars

28.02.2022. 20:04

Ja nav Krievu feiki tad ir pindosu feiki ,kuriem vislielākā interese sabiezināt krāsas un melot, melot un vēlreiz melot kā tas notiek ar kovidšovu. Ukraiņi ir pārdevušies pindosiem tāpat kā Latvijas hunta. Tur nebūs patiesa informācija.

Atbildēt

https://korrespondent.net/

28.02.2022. 19:56
Piedāvātie resursi nepārskatāmi, krāsaini, ar skaļiem virsrakstiem

https://korrespondent.net/

Tiem, kuri saprot slāvu val.un kirilicas burti nav sveši, tad te ir visātrāk pieejamā informācija un visērtāk pārskatāmā.

1) Re kur čalis (Usiks), kurš Briedim atsita smadzenes :

https://korrespondent.net/ukraine/4452476-danylov-zaiavyl-o-perekhvate-voennoi-ynytsyatyvy

2) Ikdienas statistika :

https://korrespondent.net/ukraine/4452409-mynoborony-nazvalo-potery-voisk-rf-s-nachala-voiny

3) Reportāžas bez cenzūras ar grillētajiem putiniešu liemeņiem :

https://korrespondent.net/ukraine/4451540-v-sety-pokazaly-sozhzhennuui-kolonnu-roshvardyy-v-pryhorode-kyeva

Atbildēt

motorhead 1916

28.02.2022. 19:55

Meliigaaga un liekuliigaaka tauta nekaa ukrainji diez vai atrodama. Varbuut griekji. Nu, zhiidi, protams. NETICIET nevienam vinju vaardam!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...