Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zilonis

05.03.2022. 22:55

»

motorhead 1916

Meliigaaga un liekuliigaaka tauta nekaa ukrainji diez vai atrodama. Varbuut griekji. Nu, zhiidi, protams. NETICIET nevienam vinju vaardam


Dzurdēju Lv sods,esot ja sliktu runā par tiem.ka Tagad daudzi netā izsakās...es neesmu Lv..neapstiprinu.

Atbildēt

Zilonis

05.03.2022. 22:53

»

tu tik nedirs

par Čūskas salu atsauca un paziņoja, ka iespējams ir kļūdījušies un karavīri ir dzīvi, bet neesot info par viņiem, ja pats negrib redzēt, tad neredz


Manas paziņas no vairakām ārvalstīm joprojām netic ka tie dzīvi..Pat Lv..ko tur teikt..noslēdz visu un zombē Lv euro ziņām,kurām tik varot ticēt..es teicu manis tur nav..un jūsu ar..i klausīties vienu pusi neinteresanti.

Atbildēt

Zilonis

05.03.2022. 22:51

»

jaajaa

...pēdējo pāris dienu laikā Ukrainā ir krituši ap 4000 tādu 18-20 gadīgu obligātā iesaukuma krievu puišeļu...kurš vainīgs


Cik es redzēju krievija nevienu neiesauca..tur tik kontraktnieki un oficieri..Kāds tulīt vēl ko sliktu man uzrakstīs..

Atbildēt

WW-2

04.03.2022. 16:56

Jāizlasa abas pretējās puses un jāņem kaut kas pa vidu. Jāņem laba karte un jāatzīmē pieminēto vietu nosaukumi un atbilstošie datumi. Bet ļoti drīz mums vienas puses ziņas nogriezīs. Diemžēl tas nozīmē, ka mēs jau KAROJAM vienā pusē. Tas var ĻOTI slikti beigties mūsu valstij. Bet Imantam Liepiņam iesaku doties uz Donbasu un ar granātu saišķi mesties zem krievu tanka.

Atbildēt

Milda

04.03.2022. 16:45

»

O)O

Jā un uzticami avoti par 2.p.k ir deutsche wochenschau un Gebelsa runas pa radio


Pamēģini pateikt, ka tu netici Panorāmai un atsakies publiski lamāt Krieviju. Drīz par to sēdinās. Bet pēc kovidafēras kā lai tic.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.03.2022. 22:47

»

Pirātu partija

Labs un diezgan objektīvs raksts...


Iedzer baldriānus, esi pārāk satraukts. Tev pat sērkociņu cenas uzticēt prognozēt būtu bail, kur nu vēl to, ko domā un darīs Putins.
Ak tad tas multfilmu varonis jau 16 lidmašīnas notriecis ? Tas gan ir nazis ))

Atbildēt

Dr. Apinis

01.03.2022. 13:58

www.durdom.in.ua

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 13:40

»

Nekad miera nebūs starp SSSR okupācijas migrantiem un latviešiem

Nekad. Naidu var noslēpt uz laiku zem biznesa interesēm. Uz laiku...


Un mēs gribam,lai Eu valsts iedzīvotaji.Mūs pieņem Sprīdišus,kas laimi meklē citās zemēs..kā lidzvērtigus..kur puse izņemot Rīgu..nekko vairāk nezin..Ja mēs savā valstī dalām savs ..vai sveš..

Atbildēt

Nekad miera nebūs starp SSSR okupācijas migrantiem un latviešiem

01.03.2022. 13:23

»

Zilonis

Latvijā daudz jaukto gimeņu un ar valodu karu.starp jusu musu ko tiem darit?valodas karš..ne pilsonis,nepilsonis..es jau ieteicu mest nost krievu sievu un pulku bernu..jo redz ta krieviski runājuša..smieklīgi..tagad ko ar pasi jastaiga..ka lv pilsonis


Nekad. Naidu var noslēpt uz laiku zem biznesa interesēm. Uz laiku.

Latviešu mentalitāte atšķiras no slāvu. Lielkrievu šovinisms pat ukraiņus, kas ir līdzīgie, nepieņem. Lai ukraiņi sevi saglabātu, tiem bija jānonāk līdz “banderovvščinai”. Mūsu NA ir krievu dzimtcilvēku sarkanā krāsā žīdu cionistu mērces pārlieta. Tēlo barību.

Labs Ušakovs ir beigts Ušakovs.
Labs Mamikins ir beigts Mamikins.
Labs Agešins ir beigts Agešins.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 13:20

»


Imformacijas karš.tas bij gaidāms..kanalus nosledza .skatieties ko rada..a kads oelna naudu uz karu...paskataties tik ..tik tok..zida halatinjos ..2 metru lupam rauj par mieru un reklame..sevi un..balonus..kas aizmugure.Un dzīvie miroņi parādās.Tādā pasaulē dzivojam..

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 13:15

»

Kovidafēras bioloģisko ieroci vnk neizplata

jo mērķi ar nošpricēšanu - bioloģisko ieroci žurgu un QR kodu ir sasniegti. Galvenais mērķisarī - karš Ukrainā. Das gut! Neapsēs un nepļaus, bads sagādās daudz peļņas iespēju. Globāli sagrauta ekonomika - labi panākumi. Karam Ukrainā jāligst ilgi. Miera nebūs nevienam. Bailes, infarkti, insulti, alkoholizācija...


Latvijā daudz jaukto gimeņu un ar valodu karu.starp jusu musu ko tiem darit?valodas karš..ne pilsonis,nepilsonis..es jau ieteicu mest nost krievu sievu un pulku bernu..jo redz ta krieviski runājuša..smieklīgi..tagad ko ar pasi jastaiga..ka lv pilsonis..

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus

01.03.2022. 13:05

Ieslēdz GALVU!!

Atbildēt

Ha

01.03.2022. 12:33

Spin Up: Visticamākā informācija par Latvijas politisko dzīvi, ir atrodami delfos LTV un latvijas Radio!

Atbildēt

Kovidafēras bioloģisko ieroci vnk neizplata

01.03.2022. 12:11

»

Zilonis

Par kovidu jau aizmirsām.Siriju..Afgānu..a to Asv..tālu no mūsu pakaļas..Galvenais kovidu uzveicam.Tagad tik mieru jāpanāk


jo mērķi ar nošpricēšanu - bioloģisko ieroci žurgu un QR kodu ir sasniegti. Galvenais mērķisarī - karš Ukrainā. Das gut! Neapsēs un nepļaus, bads sagādās daudz peļņas iespēju. Globāli sagrauta ekonomika - labi panākumi. Karam Ukrainā jāligst ilgi. Miera nebūs nevienam. Bailes, infarkti, insulti, alkoholizācija, bezdarbs- smuka buķete. Tīri prieks skatīties uz lētticīgo bojā eju.

Atbildēt

Fakti

01.03.2022. 10:31

»

Pirātu partija

Labs un diezgan objektīvs raksts...


Muļķības. Krievijas armija vēl īsti nav iesaistījusies. Nav reāli izmantoti Krievijas armijas spēcīgākie trumpji. Izņēmums ir militārās kolonnas pa ceļam. Nosaukt bārā sēdošus dzērājus par partiju ir aplamība.

Atbildēt

Fakti

01.03.2022. 10:29

Ukraiņiem ir ļoti svarīgi radīt iespaidu par veiksmīgu pretstāvēšanu. Pat ja jāizmanto vecas bildītes. Krievijas militāristiem ir cits plāns, visticamāk, un tas nav zibenskarš.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 10:15

»

Karā tīru lietu nav!

Karš pats attīra


Par kovidu jau aizmirsām.Siriju..Afgānu..a to Asv..tālu no mūsu pakaļas..Galvenais kovidu uzveicam.Tagad tik mieru jāpanāk.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 10:08

»

.

Ko te ņemies pats ar sevi, tāpat kontus tev slēgs un tavai krievu pasaulei pienācis gals. Ziepē slidas


Citās valstīs sākas naids pret valodu...Kaut mūsu valstīs laikam ta i nav norimis...ar vienu savu valsts valodu tālu netikti...tik savās robežās valsts.

Atbildēt

Pirātu partija

01.03.2022. 10:04

Labs un diezgan objektīvs raksts.
Paldies.
Interesantāk ir cik ilgi rašisti varēs tā karot.
Visas rezerves jau iesaistītas, neviena liela pilsēta nav ieņemta.
Raškas varenība ir pārspīlēta, armijā viss nozagts. Nekāda uzbrukumu Baltijai nebūs!
Zaudējumi dzīvā spēkā un tehnikā krieviem šausminoši.
Lielākā daļa tehnikas šausmīgā stāvoklī.
Raškas policejiskos spēkus ļoti labi likvidē pat vietējā Ukraiņu zemessardze.
Parādījās pirmie kara varoņi un leģendas.
Tā salīdzinot ar WW2 Ukrainā parādījās savs Kožedubs, kurš ar Mig29 uz šo momentu, jau notrieca 16 raškas ņet analogof SU30, Su35.
Starp rovežsargiem arī ir savas leģendas, 13 robežsargi, kas salā Zmejinij (100x200m) uz trīs burtiem pasūtīja raškas kaujas kuģi!
Viņu teksts kļuva par memu: "Ruskij korabļ, idi nahuj"
Rašistiem analoģija ar 28. panfilovciem pēc mākslas filmas scenārija.
puķins ir žurka, kas iedzīta stūrī.
Raškas armijā agonija.
Tāpēc sākās četru lielāko pilsētu dzīvojamo rajonu apšaude.
Ukraiņi izdeva neoficiālu lūgumu, gūstā "katjušu" apkalpes neņemt!
Kas būs tālāk?
Visdrīzāk raškas morders kritīs, bet pirms tam mēģinās izmantot taktiskos kodolieročus.
Mēģinās palaist raķetes no Varoņežas, tur atrodas raškas vilciens ar taktiskām kodolraķetēm, bet nepaspēs. Vilcienu iznīcinās.
Lai palaistu kodolraķeti ir jāiziet ķēdīte no septiņiem cilvēkiem. Un ja pat viens atsakās, raķetes nekur neaizlidos. Galveno pogu spiež puķins.
Atomkara nebūs, puķinu viņa apkārtne likvidēs, noindējot, tāpat kā sraļinu. Palicis putinam pāris nedēļas. Žel, nesanāks tiesāt čekistu žurku.
P.S. Vakar Minskā, pie prezidenta rezidences atlidoja raķete. Pie tarakāna, Minskas centrā melni dūmi. Cerams ka trāpija, un drīz būs visās ziņās, un tarakāns jau guļ ar ķepiņām uz augšu zem balta palaga.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 10:01

»

Ja tvoja ruskij sobačij

ņepoņaļi


Neesmu Krievu tautības...esmu ārvalstīs...i kad kāds sūta video..kurā uzņemts.Krievu karavīrs runā par to ka ...viņu apšaudījuši savi...Ka teicis..es savs..Doma bij tieši par šo daļu.

Atbildēt

Oki

01.03.2022. 07:47

»

jaajaa

...pēdējo pāris dienu laikā Ukrainā ir krituši ap 4000 tādu 18-20 gadīgu obligātā iesaukuma krievu puišeļu...kurš vainīgs


Nu re , pēc dažām dienām intensīvas propogandas daži jau vairs neatceras , dēļ kā tas viss sākās ...

Atbildēt

Oki

01.03.2022. 07:42

»

Nodevējs Mqairis Briedis

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu...


Nedirs, Briedis teica , ka neatbalsta karu ! Un nav viņam jābūt vienā, otrā vai entajā komandā, kas ir sajukuši un slepkavo citus cilvēkus, skaidrs ? Boikotētājs atradies , ibio ....

Atbildēt

nu nu

01.03.2022. 06:22

»

Nu

Kāpēc netiek pieņemts, ka katram drīkst būt tiesības uz savu viedokli? Ukrainas hunta, kurai vispār nav nekādas leģitīmas varas, jo tā ievēlēta zem varu sagrābušo naciķu stobriem, terorizē lielu daļu Ukrainas iedzīvotāji. Krievija atbrīvo apspiestos. Kā tāds viedoklis? Tam, noteikti, ir tiesības uz ...


Tu nejauc demokrātiski ievēlētu Ukrainas parlamentu un prezidentu, kur vēlēšanās zaudēja pie varas esošs prezidents ar krievijas huntu, kur kas tāds nav pat iedomājams, bet visi opozicionāri ir noslepkavoti vai sēd cietumos.

Atbildēt

Un

01.03.2022. 05:40

Kāpēc Ukraina ziņo tikai par kritušajiem karavīriem Krievijas pusē, bet neviena vārda par kritušajiem karavīriem Ukrainas armijā? Ziņo tikai bojā gājušo civiliedzīvotāju skaitu. Nu tīra tā lieta nav.

Atbildēt

.

01.03.2022. 02:29

»

Zilonis

Ukraina savā starpā karoja 8.gadus


Ko te ņemies pats ar sevi, tāpat kontus tev slēgs un tavai krievu pasaulei pienācis gals. Ziepē slidas.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 02:02

»

Zilonis

Ukraina savā starpā karoja 8.gadus


Un ārvalstīs viņi runā krievu valodā.

Atbildēt

Zilonis

01.03.2022. 01:48

»

Hui gnu

Kurai prostitūtai ir dzimis tāds sūds kā tu


Jūs aiveriet acis un ausis faku saucamo pilns..Maidanu 2014 pask...2 maija..ar to viss jau daļeji sākās...Visi ukraiņi runā krievu valoda..i kad video rāda es savs...tak. zilējat. Krievu saldāts vai ukraiņu...es par mueru..visi cilvēki..nekur nerāda Dombasu,kas līdz šim tur notika...žēl cilveku...

Atbildēt

muļķuzemē

01.03.2022. 01:27

turpinās kolektīvās šizofrēnijas pandēmija. tāpat kā vēl dažās rietumdermokrātiski orientētās pasaku valstībās. nu jau sāk apnikt un nav vairs pat smieklīgi.

Atbildēt

Nu

01.03.2022. 01:10

»

Nodevējs Mqairis Briedis

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu...


Kāpēc netiek pieņemts, ka katram drīkst būt tiesības uz savu viedokli? Ukrainas hunta, kurai vispār nav nekādas leģitīmas varas, jo tā ievēlēta zem varu sagrābušo naciķu stobriem, terorizē lielu daļu Ukrainas iedzīvotāji. Krievija atbrīvo apspiestos. Kā tāds viedoklis? Tam, noteikti, ir tiesības uz eksistenci neizpelnoties histērisku toiterjeru spiegšanu. Tāpat kā ASV atbīvoja apspiesto Kuveitas tautu. To, kā ASV tas iepatikās un ar ko tas beidzās gan ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

01.03.2022. 00:46

»

VISAS SKOLAS VALSTS VALODĀ !

Tas ir efektīvākais veids kā latviešiem stiprināt latvisku Latviju. Ja Latvija nav latviska, tad tās vispār nav


Изворотливолживый финоугр который себя называет руSSким vairs negrib krievu skolas ??? Nu nē, būs jums krievu skolas, tikai un vienīgi krievu skolas, nekādas citas, visapkārt viss tikai krieviski.

Atbildēt

Briedim pa purnu !

01.03.2022. 00:14

»

Nodevējs Mqairis Briedis

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu...


Vēl viens padomietis bez patriotisma vai principiem.

Atbildēt

Nodevējs Mqairis Briedis

28.02.2022. 23:18

Bokseris Mairis Briedis ir jau izcēlies ar savu
cinisko naudas kāri, mantrausību vairākas reizes un tagad, Ukrainas kara laikā beidzot ir pilnībā parādījis savu nodevīgo, gļēvulīgo un mantkārīgo dabu - "Pašmāju bokseris Mairis Briedis izteicies par notikumiem Ukrainā. Viņš norāda, ka atturās no kādas valsts atbalstīšanas." UTT.
Boikotēsim šo Latvijas nodevēju visās iespējamās formās! Valsts nodevējiem atņemt Latvijas pilsonību!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

28.02.2022. 22:48

Iesaku noskatīties Dmidrija Gordona interviju Eho Moskvi visu līdz galam.
Гордон на «Эхо Москвы». Россия, забери тысячи трупов своих ребят, ракетные удары по Киеву и Харькову

Atbildēt

O)O

28.02.2022. 21:40

Jā un uzticami avoti par 2.p.k ir deutsche wochenschau un Gebelsa runas pa radio.
Kur tādi idioti rodas????

Atbildēt

jaajaa

28.02.2022. 21:39

»

Huntologs

https://www.bbc.com/news/60528276


...kuriem "rietumniekiem" ?...Džo tur sen nekādu jautājumu vairs nav...paskaties CNN...Ukraina, Ukraina, Ukraina...kāpēc ?...sagatavo jeņķus, bruņos Labējo sektoru, Azov, Krim utt...un šajos apstākļos Zeļenskis tur vairs neko "nobremzēt" nevar...uz Eiropas diplomātiju visa cerība...

Atbildēt

Huntologs

28.02.2022. 20:50

https://www.bbc.com/news/60528276

Informatīvais karš tikai sākas.

Rietumniekiem ir daudz nopietnu jautājumu par Azov.

Atbildēt

fakts

28.02.2022. 20:46

»

Dans

Jautājums melu impērijas karognesējam Imants Liepiņam: kur tu, smirdekli, biji pēdējos astoņus gadus, kad ukru fašisti slepkavoja civiliedzīvotājus, sirmgalvjus un bērnus Donbasā un Luganskā? Par ko? Par to ka viņi negribēja būt vienā valstī ar bandītiem, zagļiem un slepkavām no Maidanas! Un tie nebija...


No EDSO novērotāju ziņojuma
вооруженные формирования так называемой «ЛНР» и так называемой «ДНР» продолжали вести огонь из жилых районов и по ним

Atbildēt

Ivars

28.02.2022. 20:04

Ja nav Krievu feiki tad ir pindosu feiki ,kuriem vislielākā interese sabiezināt krāsas un melot, melot un vēlreiz melot kā tas notiek ar kovidšovu. Ukraiņi ir pārdevušies pindosiem tāpat kā Latvijas hunta. Tur nebūs patiesa informācija.

Atbildēt

https://korrespondent.net/

28.02.2022. 19:56
Piedāvātie resursi nepārskatāmi, krāsaini, ar skaļiem virsrakstiem

https://korrespondent.net/

Tiem, kuri saprot slāvu val.un kirilicas burti nav sveši, tad te ir visātrāk pieejamā informācija un visērtāk pārskatāmā.

1) Re kur čalis (Usiks), kurš Briedim atsita smadzenes :

https://korrespondent.net/ukraine/4452476-danylov-zaiavyl-o-perekhvate-voennoi-ynytsyatyvy

2) Ikdienas statistika :

https://korrespondent.net/ukraine/4452409-mynoborony-nazvalo-potery-voisk-rf-s-nachala-voiny

3) Reportāžas bez cenzūras ar grillētajiem putiniešu liemeņiem :

https://korrespondent.net/ukraine/4451540-v-sety-pokazaly-sozhzhennuui-kolonnu-roshvardyy-v-pryhorode-kyeva

Atbildēt

motorhead 1916

28.02.2022. 19:55

Meliigaaga un liekuliigaaka tauta nekaa ukrainji diez vai atrodama. Varbuut griekji. Nu, zhiidi, protams. NETICIET nevienam vinju vaardam!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...