Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kur Latvija?

Ainārs Kadišs
30.01.2020.
Komentāri (72)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:16

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Tāpēc,

01.02.2020. 19:11

»

kaķa smiekli

Kāpēc rakstam nevar ielikt plusu


ka VDD apgrieza kvotas.

Atbildēt

nu ja

01.02.2020. 18:03

»

Zinu

Tāpēc,ka autors ir vienkārši slaists


tas labi ka apzinies, ka esi vienkārši slaists.

Atbildēt

Zinu

01.02.2020. 17:06

»

kaķa smiekli

Kāpēc rakstam nevar ielikt plusu


Tāpēc,ka autors ir vienkārši slaists.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.02.2020. 16:26

Kāpēc rakstam nevar ielikt plusu ?

Atbildēt

Ir trīs pakāpju vara

01.02.2020. 15:19

»

neliels labojums

ikviens no mums, pat paņemot varu, pēc īsa brīža būs spiests pakļauties fizikas likumiem


Zemākā - likumu veidā.

Vidējā - fiziska varas piemērošana.

Visaugstākā - gara pakļaušana. Ja nepakļauj garu, zemākā un vidējā vara nedarbojas.

Atbildēt

fakts

01.02.2020. 13:21

»

jautaajums

Vai CILVĒKAM vajadzīga vara


Varai un fizikas likumiem ir visciešākā saistība. Neviens, neatkarīgi no tā vai viņš būtu vispatriotiskākais ģēnijs vai vislielākais nelietis, nonākot pie varas nevar pārkāpt fizikas likumus. Arī tad, ja pirms vēlēšanām viņš iestāstījis vēlētājiem, ka tos izgudrojuši kaut kādi nelieši, lai viņus apspiestu un paverdzinātu/

Atbildēt

jautaajums

01.02.2020. 10:00

»

neliels labojums

ikviens no mums, pat paņemot varu, pēc īsa brīža būs spiests pakļauties fizikas likumiem


Vai CILVĒKAM vajadzīga vara?
Vai tev vajag lai kāds valdītu pār tevi?
Varai un fizikas likumiem nav nekādas saistības.
Lielākā daļa fizikas likumi ir stipri nepatiesi.

Atbildēt

Arī nepareiza doma

01.02.2020. 04:49

»

Viedais

Visbeidzot no manis. Skatiet Bulgāriju, kas nepieņēma Krievijas gāzi pa taisno ES dēļ, bet tagad to pieņems no Turcijas. Ir vēl jautājumi kālab būt mankurtam nav izdevīgi


Kroņavīruss visu noliek pa savām vietām. Notiek hibrīdkari starp anklāviem - Izraēla un ASV, Irāna un islāma pasaule, koloniālā Krievija un koloniālā Ķīna. Kroņavīruss, mums zināmais, ir patentēts jau sen, un sen ir izstrādātas antivielas, kuras arī ir patentētas. Kroņavīruss atrada pielietojumu pēc kopējām Ķīnas, Irānas un Krievijas militārām mācībām. Udmurts Putins mēģina novērst priekšlaicīgu un nevadāmu Krievijas sadalīšanu, ko pats veicina, jo ir cionistu lelle. Bet kroņavīrusa patiesie nodomi ir izraisīt globālu ekonomikas krīzi, iznīcinot miljoniem nevajadzīgo cilvēku un norakstot ASV parādus.

Atbildēt

Nepareiza doma,

01.02.2020. 04:38

»

Viedais

Patiesi daudzi ES ieteikumi LV tiek interpretēti visai dīvaini. Atbilstoši ES loģikai vairums jautājumu būtu sen atrisināti. Taču vai tas maina manu paradigmu


jo ES rāda kā labo caru, bet vietējie bajāri - vietvalži VP un MP, LB prezidents, EK biroja vad. tad ir sliktie. Globālās finansu korporokrātijas mērķis, lai vieglāk pārvaldītu un likvidētu nevajadzīgās cilvēku masas, ir valstis apvienot anklāvos, piem., ES. Valstu konstitūcijas kā Satversme ir mirusi. Tajā var sarakstīt, ko vien vēlas - muļķības, uzturot tautā formālus mītus - formālo valsts valodu, kas izdevīga pašai varai - lētāka administrēšana vienā valodā, demokrātija un kapitālisms ir miruši. To vietā ir globālās finanšu korporokrātijas liberālisms “ebreju impērijas trīs standartu gaismā” - industriālo kapitālismu nomaina kultūras kapitālisms, kas apmierina vien multikulturālismu.

Atbildēt

Pateiksim PIETIEK nešauboties

01.02.2020. 04:24

»

Viedais

Nav jēgas spridzināt un šaut, un visus letiņus, kas tā domā darīt, aicina nekad neko tādu neīstenot. Nav jēgas. Taču pieņemt kalpību kā faktu arī mēs nevaram. Pagaidām akumulēsim notiekošo, pienāks laiks, kad pateiksim PIETIEK, nešaubieties


tā ir tukša demagoģija un meli. Nenoteiktība. Pateikt pietiek vien vari ar piketiem un “dzeltenām vestēm”, bet latviešu tradīcija nav ālēties uz ielām - 2009. g. 13. janvāra nekārtības bija 4. maija varas inicētas, lai, bargi sodot, atņemtu domu pretoties un nesamierināties. A.A.Bērziņu čekistu garā spīdzināja cietumā kā L. Grantiņu H 86. Es vēsturiski saskatu latviešu tradīcijas citas - dzied, dejo un ... dedzina. Kājiņu ceļu klārās debesīs muļķu zemē. Šaubos, vai kāds maz iedomājas par alternatīvo ekonomiku plus valsts institūciju ignorēšanu, medicīna tāpat par maksu, policija un tiesa nestrādā, izglītība maksas utt. Uz cilvēkcienīgu pensiju pat 40 gadnieki vairs necer. CVK pr- jam piešķirta pielaide valsts noslēpumiem - balsis skaitīja un skaitīs pēc VDD norādēm. Tātad Saeima ir cionistu VDD instruments globālās finansu korporokrātijas rokās. Lai panāktu taisnību, efektivi darbojas vien linču tiesa. Valsts pati tautu spiež risināt jautājumus patstāvīgi - administratīvā tiesa arī ir 4. maija varas instruments personas pazemošanai, liekot personai pazemoties un lūgties, lai atjaunotu taisnīgu situāciju. Valsts ir mirusi tautai.

Atbildēt

Viedais

01.02.2020. 01:43

Visbeidzot no manis. Skatiet Bulgāriju, kas nepieņēma Krievijas gāzi pa taisno ES dēļ, bet tagad to pieņems no Turcijas. Ir vēl jautājumi kālab būt mankurtam nav izdevīgi?

Atbildēt

Viedais

01.02.2020. 01:27

»

Anderss Beverens

Paldies. Tad labi, ka kādā izpratnes daļā mūsu redzējumi ir līdzīgi...


Patiesi daudzi ES ieteikumi LV tiek interpretēti visai dīvaini. Atbilstoši ES loģikai vairums jautājumu būtu sen atrisināti. Taču vai tas maina manu paradigmu.

Atbildēt

Viedais

01.02.2020. 01:11

»

Viss kārtībā - esat parasta viduvējība

un jūsu dzīve ir drāma - nekā komiska vai traģiska. Sabiedrība evolucionē neatkarīgi no tā, ka medijos neko neredz. Uzreiz nav jākar, jāspridzina vai jāšauj. Vienreiz uzvaru nes tieši pretēja rīcība - neradot varai konkurenci, vai to pat nekritizējot - kritika uzlabo varu, viss notiek pēkšņi ar uzrāvienu...


Nav jēgas spridzināt un šaut, un visus letiņus, kas tā domā darīt, aicina nekad neko tādu neīstenot. Nav jēgas. Taču pieņemt kalpību kā faktu arī mēs nevaram. Pagaidām akumulēsim notiekošo, pienāks laiks, kad pateiksim PIETIEK, nešaubieties.

Atbildēt

O jā

01.02.2020. 00:46

»

Anderss Beverens

Paldies. Tad labi, ka kādā izpratnes daļā mūsu redzējumi ir līdzīgi...


ESsavienība tomēr nav ASV vasalis, bet toties teicams kremļa vasalis ar gerhardu šrēderu no vienas puses un franču trockistiem no otras puses.
Un nemaz tik neiespējams vairs neizskatās variants, ko paredzēju pirms Latviju iesaistīja ESā, ka pēdējie tajā iestāsies Moskovītu bandīti un tad eSSavienība būs kodollielvalsts ar pieredzes bagātām kriminālautoritātēm pie vadības kloķiem.

Atbildēt

Anderss Beverens

31.01.2020. 23:15

»

Viedais

Savā atbildē jūs perfekti parādījāt plusus, ko devusi integrācija ES. Līdztekus noklusējat, ka ne jūs, ne raksta autors, ne es un neviens no letiņiem nevaram neko pa īstam izmainīt mūsu valstī, jo, uz mirkli pieļausim, ikviens no mums, pat paņemot varu, pēc īsa brīža būs spiests pakļauties patiesajam...


Paldies. Tad labi, ka kādā izpratnes daļā mūsu redzējumi ir līdzīgi.
Savā būtībā arī man viena no lielākajām vērtībām ir brīvība. Tomēr ar gadiem mācos sadzīvot ar to, ka ar kaut kādiem ierobežojumiem man (un mums visiem) tomēr jāsadzīvo.
Un - jau pirmīt rakstīju, ka ne tuvu ne viss man patīk - nepatīk nedz tieši pie mums iekšēji, nedz arī plašākā telpā - Eiropā, tā sauktajā Rietumu pasaulē vispār, un, vēl jo vairāk - visā pārējā pasaulē. Šajā gadījumā man šķita nepieņemama savas valsts esamības noliegšana, kas vienlaikus patiesībā arī noņem atbildību no mums visiem (un arī manis) kā savas valsts pilsoņiem par šīs valsts dzīves organizēšanu.
Iespējams, mēs patiešām skatāmies un redzam dažādi, bet savā būtībā ES nav svešķermenis, tas ir tāpat kā Rīgas pašvaldība ar savām struktūrām attiecībā pret kādas Rīgas apkaimes iedzīvotāju. Vienkārši - mērogi ir citi. Un ES tomēr ne tuvu nav ASV vasalis, un ekonomiskajā telpā visnotaļ sekmīgi daudzās jomās ir līdzvērtīga, pat neraugoties uz dramatiskajām atšķirībām situācijā pēc 2.pasaules kara beigām. Bet atkarīgi mēs (vis ES) atkal esam kļuvuši sava militārā vājuma dēļ. Kad, vienkāršoti runājot, kopš Aukstā kara beigām Eiropa faktiski pārtrauca ieguldīt savu militāro spēku attīstībā, atšķirībā no dažiem citiem pasaules politikas veidošanas punktiem, pat nesaucot tos vārdā.
Bet vara? - Pirmīt jau teicu, ka mani personīgi vairāk traucē un nepieņemami šķiet mūsu mašu pieņemtie tiesību akti (un kārtības) nekā tie, ko pieņem un pie kā strādā ES kopējās struktūras. Daļēji varu pievienoties Jūsu pēdējā teikuma domai. Paldies par sarunu šeit.

Atbildēt

Viss kārtībā - esat parasta viduvējība

31.01.2020. 23:07

»

Viedais

Savā atbildē jūs perfekti parādījāt plusus, ko devusi integrācija ES. Līdztekus noklusējat, ka ne jūs, ne raksta autors, ne es un neviens no letiņiem nevaram neko pa īstam izmainīt mūsu valstī, jo, uz mirkli pieļausim, ikviens no mums, pat paņemot varu, pēc īsa brīža būs spiests pakļauties patiesajam...


un jūsu dzīve ir drāma - nekā komiska vai traģiska. Sabiedrība evolucionē neatkarīgi no tā, ka medijos neko neredz. Uzreiz nav jākar, jāspridzina vai jāšauj. Vienreiz uzvaru nes tieši pretēja rīcība - neradot varai konkurenci, vai to pat nekritizējot - kritika uzlabo varu, viss notiek pēkšņi ar uzrāvienu, ko pat negaida. Bet! Nevar sēdēt un tikai gaidīt. Jānovērtē situācija. Un situācija ir tāda, ka 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts ir pati par sevi, latviešu tauta pati par sevi. Ir lietas, ko parasti cilvēki pat nespēj iedomāties - var notikt tā, ka latviešu tauta savu nākotni taisa bez valsts atbalsta un bez valsts..

Atbildēt

Viedais

31.01.2020. 22:42

»

Anderss Beverens

Paldies par korekto reakciju...


Savā atbildē jūs perfekti parādījāt plusus, ko devusi integrācija ES. Līdztekus noklusējat, ka ne jūs, ne raksta autors, ne es un neviens no letiņiem nevaram neko pa īstam izmainīt mūsu valstī, jo, uz mirkli pieļausim, ikviens no mums, pat paņemot varu, pēc īsa brīža būs spiests pakļauties patiesajam varas nesējam - ES, bet precīzāk ASV. Varbūt jūs tas apmierina, mani nē. Varbūt mazas nācijas prastam pārstāvim tā domāt ir stulbi, taču es esmu tāds stulbenis.

Atbildēt

nuja

31.01.2020. 22:41

»

Anderss Beverens

Paldies par korekto reakciju...


Tas nekas, ka sūc ir šķidri glumš un baigi riebīgi smird - tomēr savējais, pašu sagānītais.

Un zemsvītrā - galīgam muļķim arī pamuļķis ir favorīts un viedokļu līderis.

Atbildēt

Anderss Beverens

31.01.2020. 22:04

»

Viedais

Negribēju vispār atstāt komentāru zem šā t.s. raksta, bet precīzāk lozungu kopojuma. Viss it kā pareizi, bet izejas NAV. Taču jūsu komentārs nespēja atstāt mani vienaldzīgu. Vienīgais daudz maz objektīvais teikums ir par zemessardzi, taču zemiski nav jājūtas raksta autoram, bet tiem, kas šiem vīriem...


Paldies par korekto reakciju.
Es arī negribēju komentēt šo sacerējumu. Tomēr tas ir tik melīgi destruktīvs, ka arī atstāt bez reakcijas negribējās - galu galā klusēšana nozīmē piekrišanu. Bet piekrist nedz šā sacerējuma tēzēm, nedz zemtekstā vīdošajam noskaņojumam es noteikti nevaru. Un nevēlos.
Ja pareizi sapratu Jūsu reakciju uz manu komentāru, tad Jums, savukārt tas šķiet nepareizs un neobjektīvs. Labprāt redzētu argumentus, kur esmu kļūdījies.
Cita starpā, ne tuvu neesmu sajūsmā nedz par valdības, nedz parlamentu rīcību un daudziem lēmumiem. Tomēr tie ir mūsu sabiedrības izveidotas pārvaldības struktūras nolēmumi. Sabiedrības, kas savā izpratnē patiesībā joprojām ir ļoti sociālistiska (vairs ne padomiska, bet neosociālistiska gan). Sabiedrības, kuras demokrātiskajā spektrā arvien pieaug pielabināšanās novecojošajai sabiedrības daļai, atņemot resursus valsts attīstības programmām. Sabiedrības, kuras liela daļa joprojām dzīvo pagātnē, cenšoties aizvērt acis uz pārmaiņām, ko radījusi pasaules vispārēja atvēršanās - tirdzniecībai, komunikācijām, ceļošanai, arī dzīvei.
Jā, mazām valstīm nav viegli izveidot un nosargāt savu nišu. Tomēr tagad tas ir nesalīdzināmi vieglāk un iespējamāk, kā tas bija vēl pat pirms 25 gadiem- kad vēl bija EEK, bet nebija izveidojusies ES.
Un man būtu patiesi interesanti sadzirdēt, kuri ir tie, domājams - sliktie zvēri, pie kuriem esam nokļuvuši. Es redzu vien konkrētus "sliktos zvērus", no kuriem esam attālinājušies, ļaujot viņiem savās mājās dzīvot atbilstīgi savai izpratnei par demokrātiju un mūsdienu pasaules iekārtojumu. Un arī likumdošanas jomā, vismaz manā personīgajā līdzšinējā praksē man lielākās neērtības ir radījuši tieši mūsu pašu kompetencē un atbildībā esošās normas un saistības, nevis vispārējās ES tiesību normas un regulējumi.
Par pašu kangariem - pilnīgi piekrītu un atbalstu šo domu. Vien gribētos tā skaidri un nepārprotami viņus nosaukt - korupcionāri, cilvēki, kas nelikumīgi tirgojas ar savu varu un ietekmi.
Un zemsvītrā - neesmu politiķis, nestrādāju valsts pārvaldē, un manas attiecības ar valsti ir tieši tādas pat kā vairumam privātā sektorā strādājošiem cilvēkiem.

Atbildēt

haha

31.01.2020. 21:45

»

aha

kārtējais gaudu raksts no kadiša


patiesība cērt bolenēs?

Atbildēt

dabiski

31.01.2020. 21:39

»

protams

optimistam glāze ir līdz pusei pilna, kadišam gandrīz tukša


optimistam līdz pusei pilna glāze ar čurām ir ***** konjaks, kamēr nav izdzēris tukšu un apvēmies.

Atbildēt

Tikai procentos vien LV

31.01.2020. 16:17

»

Valsts ir parādniece

un naidīga tautai


par aizdevumiem tai maksā 1 milj. € katru dienu!

Atbildēt

Valsts ir parādniece

31.01.2020. 16:15

»

valsts jau esi tu

ja tā jūties, nu ko, meklē stingro roku ar pātagu


un naidīga tautai.

Atbildēt

valsts jau esi tu

31.01.2020. 13:07

»

...

Partijniekiem un ofisa planktonam sava valsts,pārējiem valsts pazīmes saskatīt grūti,pat neiespējami


ja tā jūties, nu ko, meklē stingro roku ar pātagu.
Bet man patīk dzīvot ASV..............

Atbildēt

...

31.01.2020. 12:00

»

protams

optimistam glāze ir līdz pusei pilna, kadišam gandrīz tukša


Partijniekiem un ofisa planktonam sava valsts,pārējiem valsts pazīmes saskatīt grūti,pat neiespējami.

Atbildēt

protams

31.01.2020. 11:16

»

Tikai

fakti. Tos nevar neredzēt


optimistam glāze ir līdz pusei pilna, kadišam gandrīz tukša

Atbildēt

Nezinītis

31.01.2020. 11:10

Nez vai Kadišs,izņemot ceļošanu un regulāro publisko žēlošanos,kaut ko arī citu dara? Viss viņam slikti, visu zin kā jābūt pareizi, bet ar ko pats nodarbojas, kā naudu pelna savai iztikai,ceļojumiem, bērnu uzturēšanai?

Atbildēt

Panzer

31.01.2020. 10:51

Ziemeļkorejā tas viss ir, bet mēs taču gribam dzīvot tādā pārticībā kā Vācījā, kur viss ir tieši tāpat, vaine?

Atbildēt

Tikai

31.01.2020. 10:05

»

aha

kārtējais gaudu raksts no kadiša


fakti. Tos nevar neredzēt.

Atbildēt

Sabiju UK 1,5 gadu kapitālisma studēšanai

31.01.2020. 10:04

»

...

to jau nevar zināt, cik ilgi viņi tik priecīgi izskatīsies


un piemērošanai savam iznesam Latvijā. Pirms 8 gadiem, runājot ar angļiem un dzīvojot tīrā angļu vidē, bija pilnīgi skaidrs, ka UK aizies no ES. Bet ne visu nosaka angļu tauta vien, to izmanto, kā Latvijā latviešu tautu. Faktiski, kāpēc UK pamer ES cēloņi ir citi. Ja gribat tos uzzināt, parakstieties uz Normunda Šlitkes “ebonīta stieņa kanālu”, pēc tam neaizmirstiet ielikt “laikus”.

Atbildēt

...

31.01.2020. 09:42

»

toties

briti šodien televīzijā izskatās gluži priecīgi, ka tikuši brīvībā


to jau nevar zināt, cik ilgi viņi tik priecīgi izskatīsies

Atbildēt

aha

31.01.2020. 09:40

kārtējais gaudu raksts no kadiša.

Atbildēt

ha-ha

31.01.2020. 09:37

Šie 319 mūri ir tikai ekseļa lodziņš, kam ar realitāti mazs sakars. Norādītā nauda ienāk komercbankās, tās pieskaita savas peļņas %, izmaksā dividendes algas un sociālās izmaksas, kur kāda sekretārīte aiztek uz veikalu un nopērk bērnam zīmulīti skolai. Un tā šī naudiņa bezgalīgi griežas pa riņķi, audzē IKP par 60% , bet politiķi stāsta patriotiskas pasakas mūsu veiksmei un augšupejai… kā tām 2 kundzītēm rakstiņā blakus, kuras nopelnījušas aldziņu 0.3 MEUR un piedevām nočiepušas pa iponiņam. Vai nav forši?
Tai pat laikā LDZ atlaiž 1500 strādniekus no 1. janvāra, nolūkā par 1 mēnesi samazināt pabalstu ,savukārt, ceļinieki sākotnēji atlaiž 3000 cilvēkus. Viss labi un lieliski, jo Andersam Beverensam aldziņa no tā nemazināsies! Tā turpināt!
Ko ziņo masmēdiji? Cilvēki mirst ar vēzi, pie ārstiem nokļūt problemātiski, paliatīvā aprūpe, lauki izmirst … pensija tais izmirstošajos laukos ap 100 eur.
Nu labi , problēmas noteiktas, kādi risinājumi. Organizēsim, būvēsim, pllnveidosim, …..nē!
Ārstiem naudu nemaksāsim, iemudžināsim solījumos, meklēsim naudas atmazgātājus, korumpantus un izsaimniekotājus, pildīsim monivala prasības un visu citu prasības …
Absurds, bet pieņemsim, ka būsim izķēruši visus zagļus un korumpantus. Ko tālāk? Programma izpildīta, rokam katrs sev bedri 2x2x1 un sveiki? Nekāda cita, ne nākotnes, ne attīstības programmas taču nav, kas iznāk , ka 2x2x1 – vienīgā! Kāds apjauš šādu andersu pastāvēšanas un darbošanās jēgu? Par ko viņiem maksā? Un kas maksā? Ne tikai mūsu, bet pat somu nodokļu naksātāji! Somija, kuras lielu daļu aizņem polārie apgabali, kur cilvēku resursu var salīdzināt ar mūsu! Viņiem nākas mums dot šos ubaga ziedojumus!
Vai nebūtu pienācis brīdis rīkoties ar sūdainu koku un izmēzt Latvijas Augeju staļļus ar visiem tajos barojošamies parazītiem?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

31.01.2020. 09:11

85-90% pieskaitāmi trūcīgajiem, lai gan vismaz 30% to paši neatdzīs (pensionāri). 15%-20% samierināsies un klusēs, vēl 15-20% ir spiesti klusēt, jo zaudēs vienīgo ienākumu avotu. Vēl 15-20% gūst nelegālus ienākumus un uzskata, ka viņi neko nespēj mainīt vai arī nevajag mainīt.
Cik tad paliek tādu, kas reāli ir gatavi cīnīties par latviešu tautas izdzīvošanu un tiesībām, pašiem savā zemē noteikt tādu kārtību, lai pašiem būtu labi un citi varētu mūs apbrīnot, varbūt pat piemēru ņemt.
Jārēķinās ka tas nav viegli izdarams, būs ekonomiska blokāde, būs draudi no lielkapitāla monopolistiem un naudas drukātājiem, būs draudi no bandītiem, kas patreiz komandē esošās varas un eiropu. Būs mākslīgi izraisīts bads un medikamentu trūkums, bet kādai tautai taču ir jāuzsāk pirmajai pretoties un jāsāk atbrīvoties no važām ko uzkrāvuši neskaitāmi noziedzīgi grupējumi un pārņēmuši teikšanu pilnīgi visās nozarēs, izmantojot par ieroci parazitus no mūsu pašu vidus.

Atbildēt

Viedais

31.01.2020. 08:13

»

Cyril

урод латыш


Domāju, ka tev ar krieviem ir tik pat daudz kopīga, kā man ar marsiešiem. Visticamāk esi provokators-soresēns.

Atbildēt

Урод

31.01.2020. 07:12

»

Cyril

урод латыш


Нормунд Шлитке и урод Э Лэвит.

Atbildēt

žīdiņš cyril

31.01.2020. 07:01

žīdiņ cyril ,netopčī šo zemi.....

Atbildēt

jautaajums

31.01.2020. 06:10

»

Pilnībā piekrītu

žīdkrieva secinājumam par šī murgojuma autoru


Kas jums pret žīdiem?Man gan liekas ka žīds ir žīds gan Krievijā gan ASV,tauta kā tauta.Cita lieta ir cionisti un viņu pakalpiņi.Diemžēl žīdu tauta cionismu nav nosodījusi.

Atbildēt

Pilnībā piekrītu

31.01.2020. 05:50

»

Cyril

урод латыш


žīdkrieva secinājumam par šī murgojuma autoru.

Atbildēt

lauķis

31.01.2020. 05:10

»

Anderss Beverens

Un vispār - šis ir negodīgs raksts...


Vismaz aizver acis kad sapņo.
Par to arī maksājam ka atbalstām melus un ļaunumu.
Lai aklais top redzīgs un kurlais dzirdīgs.

Atbildēt

Viedais

31.01.2020. 03:15

»

Anderss Beverens

Un vispār - šis ir negodīgs raksts...


Negribēju vispār atstāt komentāru zem šā t.s. raksta, bet precīzāk lozungu kopojuma. Viss it kā pareizi, bet izejas NAV. Taču jūsu komentārs nespēja atstāt mani vienaldzīgu. Vienīgais daudz maz objektīvais teikums ir par zemessardzi, taču zemiski nav jājūtas raksta autoram, bet tiem, kas šiem vīriem un meitām ļauj nolaist tvaiku. Iepriekšējam teikumam būtu jāskan šādi: Tik mazām valstīm kā LV šodienas pasaulē patiesībā vispār faktiski nevar būt... nekas. No lāča bēgot pie tādiem zvēriem nokļuvām, ka Mauglis atpūšas. Nē, atpakaļ Krievijas guberņas statusā nevelk, taču neatvairāmi tuvojas laiks, kad jaunlaiku kangarus tauta vilks uz kāķa.

Atbildēt

Anderss Beverens

30.01.2020. 23:32

Un vispār - šis ir negodīgs raksts.
Negodīgs, jo nepatiess un saturiski sagrozīts.
Latvijai ir sava valdība. Un ir nodevīgi melot, saucot to par okupācijas valdību- neatbilst nevienai no tādas pazīmēm. Ja valdībai (vai tās locekļiem) pietrūkst smadzenes, tā ir šo konkrēto cilvēku bioloģiskā īpatnība.
LV ir sava likumdošana. Jā, protams, harmonizēta ar pusmiljardu lielas civilizācijas veidotu tiesību un normatīvu sistēmu. Kas veidojusies 60 gadu ilgā laika posmā. Lai šis pusmiljards dzīvotu labāk.
LV nešaubīgi ir sava teritorija. Un apgalvot pretējo var tikai nejēga.
LV ir savas konkrētas robežas. Tik laimīgā kārtā uz tām vairs nesēž dzelzs priekškara sargi. Un tas ir mūsu visu kopējais ieguvums.
Tik mazām valstīm kā LV šodienas pasaulē patiesībā vispār faktiski nevar būt pilnīgi autonomas savas valūtas. Un par valūtas un tās maiņas risku ietekmi uz naudas cenu (un arī preču cenām) savas mazās valūtas gadījumā joprojām var pastāstīt ļaudis, kas strādājuši biznesā arī līdz 2014. gadam.
Un par Latvijas armiju tā teikt ir vienkārši zemiski attiecībā pret tiem vīriem un meitām, kas dien tajā un Zemessardzē.

Atbildēt

Anderss Beverens

30.01.2020. 22:42

»

ha-ha

Ja Latvijas budžetu par 60% veido ES maksājumi, tad nav brīnums, ka tie parazīti, kuri šo naudu saņem par neko būtu gatavi pirkt zaļās ziepes, lai ielīstu jebkurā caurumā...


Cik ļoti ir jāienīst savu valsti, lai tā melotu.

Jā, nenoliedzami, ES fondiem ir nozīmīga loma LV attīstības finansēšanā.
Tomēr, piemēram, 2020. gadā (VB likums, https://likumi.lv/ta/id/310965-par-valsts-budzetu-2020-gadam)-

LV konsolidētā budžeta ieņēmumos
tikai 1200 MEUR ir ārvalstu finanšu palīdzība.
Tas ir 17,4% no pamatbudžeta ieņēmumiem.
Ja ievērtējam arī speciālo budžetu (viss sociālais budžets), tad tie ir tikai 12%.

Ja ievērtējam, ka 319,7 MEUR no kopējiem izdevumiem ir LV iemaksas ES budžetā, faktiskais ES atbalsts LV attīstībai ir vēl par labiem 3% punktiem attiecīgi mazāks.

Piekritīsiet, ka tas ir 5-6 reizes mazāk, kā šis ha-ha personāžs raksta...

Atbildēt

Būs kārtējā Priedīša šausmene

30.01.2020. 21:10

»

labi teikts


starp antropoloģiju un politlohismu.

Atbildēt

ha-ha

30.01.2020. 20:55

Ja Latvijas budžetu par 60% veido ES maksājumi, tad nav brīnums, ka tie parazīti, kuri šo naudu saņem par neko būtu gatavi pirkt zaļās ziepes, lai ielīstu jebkurā caurumā.
Bet tie, kuriem līšanas māksla iet secen, tiem nākas pelnīt reāli strādājot.
Tur atšķirība. Vieni īsti nesaprot otrus. Un vēl tiem pirmajiem ES gatavojas nedaudz nogriezt. Kas nozīmē, ka skaitliski palielināsies otri. Te jau tas humors un cepšanās!

Atbildēt

aha

30.01.2020. 20:13

»

toties

briti šodien televīzijā izskatās gluži priecīgi, ka tikuši brīvībā


Priecīgi izskatījās tie, kas turpinās saņemt milzu kompensācijas no Eiropas parlamenta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...