Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Franklins

02.01.2022. 13:54

Autoram cepums par cepumu.

Atbildēt

Harijs Poters

02.01.2022. 10:33

Izcils "Skola 2030" reklāmas raksts!

Atbildēt

Smack

01.01.2022. 17:08

Cik labi ka visai blatvijai dzīves jēga ir maziņš vienas minūtes emocionālais baudījums...

Atbildēt

Runājošs un rakstošs primāts.

31.12.2021. 13:04

Visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi!

Atbildēt

jkl

31.12.2021. 13:01

»

Piebilde

Pirmsdatoru ērā man bija daudz vairāk draugu un sastapāmies ļoti bieži. Ik nedēļas nogali bija kādas kopīgas aktivitātes. Arī tad kad bija bērni, tad organizējām aktivitātes arī kopā ar bērniem. Tajos senajos laikos bija arī ziemas un regulāri gājām gan uz slidotavu, gan slēpot. Saulrietu vai saullēktu...


Ko darīt bērnam darbdienās, kurš dzīvo Rīgas centra dzīvoklī? Vecāki ikdienā līdz vēlam vakaram ārpus dzīvokļa, lauku mājas nav un vecvecāku arī nav. Ko darīt četrās sienās? Atliek televizors vai pie televizora pieslēdzama šaušanas spēle un telefons ar internetu, kur tusē tādi paši klasesbiedri. Patiesībā arī grāmatas ir virtuālā pasaule - caur grāmatām izdzīvojam citu cilvēku dzīves.

Atbildēt

Piebilde

31.12.2021. 12:10

»

susliks

Paldies autoram par rakstu! Es gan rakstā saskatīju, ka autors ir reālās dzīves atbalstītājs, kurš redz, ka tomēr apkārtējiem labāk patīk virtuālā dzīve. Es esmu novērojis,ka ar virtuālo dzīvi aizraujas garlaicīgi cilvēki, kuriem nav reālu hobiju...


Pirmsdatoru ērā man bija daudz vairāk draugu un sastapāmies ļoti bieži. Ik nedēļas nogali bija kādas kopīgas aktivitātes. Arī tad kad bija bērni, tad organizējām aktivitātes arī kopā ar bērniem. Tajos senajos laikos bija arī ziemas un regulāri gājām gan uz slidotavu, gan slēpot. Saulrietu vai saullēktu datorā var apskatīt, bet izjust to var tikai un vienīgi dabā. Arī zvaigznēs skatīties un sajust ppasauli var tikai dabā. Autoram tāda bēdīga dzīves pieredze diemžēl.

Atbildēt

Ffuuvughgggdfyg

31.12.2021. 08:30

Protams. Internets apvieno no nsabiedrībām izstumtos un vienotas problèmas tās šos milionus - to parvērš reālā sociālā un politiskā spēkā. Tas arī nepatīk vecajiem un jaunajiem veconlīdzskrējējiem kuroem politisko spēko sniedz esošā marksistiskā proesterība. Virtuāli nozīmē alternatīvi reālajam - un ja reālajā( info telpā) dominē prātā izkūkojušo voedokļi - loģiski izvēlēšos virtuālo. Veciem perdeļiem nepatīk ka šodien 35 gadīgs virtuāls? Von vairāk pat 70 reālu "vīru" ar galiem dīvaino cepurīšu klubiņos.

Atbildēt

susliks

30.12.2021. 22:02

Paldies autoram par rakstu! Es gan rakstā saskatīju, ka autors ir reālās dzīves atbalstītājs, kurš redz, ka tomēr apkārtējiem labāk patīk virtuālā dzīve. Es esmu novērojis,ka ar virtuālo dzīvi aizraujas garlaicīgi cilvēki, kuriem nav reālu hobiju.

Un vai autors neraksta taisnību? "Realitāte ir garlaicīga (..) Tā ir nomācoša, jo nekādi neļauj izpausties visam potenciālam (..) Realitāte ir vientulīga, jo tajā mēs sastopam visai maz cilvēku, ar kuriem komunicēt. Atceramies pirmsdatoru ēru, kad paziņu loks bija 1-2 jaunības draugi, ar kuriem sastapās reizi gadā, darba biedri un kāpņu telpas kaimiņi – t.i. nesavācās pat desmit paziņu, ar kuriem “patusēt” (ja tāda vēlme vispār rodas). Tā ir visai garlaicīga, jo rutīnas ir 100x vairāk nekā izmaiņu, un visai nerealizējama, jo pārāk maz ir kā tāda, ko varam sasniegt."

Es arī atzīstu, ka realitāte reizēm ir garlaicīga. Bet es glābiņu tāpēc nemeklēju virtuālajā pasaulē. Daudz foršāk ir reāli aizbraukt uz ezeru, uzkāpt uz ledus un pamakškerēt! Vēl forši ir reāli ar reāliem draugiem iedzert Vecgada vakarā.

Atbildēt

ne ne ne

30.12.2021. 21:28

>depresija viņam nāk tieši no “reālās”, nevis >“virtuālās” pasaules.

no nespējas realitātē.

atkritumu urnās neatradīs optimismu,
tas jāiemācas meklēt citur.

šeit virtuālā pasaule ir tikai knupītis - patērniecība - uzbudināšanās.

Atbildēt

patiesībā

30.12.2021. 21:07

viena no principiālām atšķirībām starp "virtuālās" paaudzes pārgudrajiem puņkutapām un reālās paaudzes "bumeriem" ir - reālās paaudzes cilvēki izgudroja internetu u.c. ar to saistītās "virtuālās fīčas", kuras izmanto "virtuālās" paaudzes bezsmadzeņu izstrādājumi, kas par to pat nav spējīgi aizdomāties, jo priekš tam ir nepieciešamas dzīvas un reālas smadzenes, nevis "virtuāla" sinētiskā putra starpausu šmucspaiņos.

Atbildēt

Pilnīga draza

30.12.2021. 20:58

Nez, cilvēki, kas pazīst šito pamuļķi, viņu atzīst par normālu čali?

Atbildēt

111

30.12.2021. 20:53

»

111

No dzīves bēgoša, infantila pusaudža raksts. Kāds pareizticīgo starecs ir teicis, ka viss ļaunums sākas tur, kur princips "vieglāk un ātrāk" kļūst par galveno


Apdomāju uzrakstīto komentāru un sapratu, ka, varbūt, par skarbu izteicos. Varbūt raksts ir sauciens pēc palīdzības? Padomju laikos skola gan izglītoja, gan audzināja. Šodien izglītības sistēma ir pilnībā destruktīva.

Atbildēt

hm

30.12.2021. 20:47

Pārfrazējot autoru - virtuālā pasaule nozīmē dzīvot pasaku pasaulē un nemitīgi lasīt tikai pasakas.
Cilvēks spēj piemēroties daudz kam. Arī cietuma kamrerām, bet Diogēnam pietika ar mucu. Vēlākā laikā nēģerus turēja zoodārzos.
Sekas?
Šaubos vai pat psihologs tās konstatēs. Ietekme - tiks defornēta cilvēka garīguma pasaule.

Atbildēt

viss ir vienkārši

30.12.2021. 20:45

puisītim sakāpis galviņā, nav vēl iemācījies savlaicīgi uz podiņa patupēt.

Atbildēt

arī agrāk

30.12.2021. 19:50

cilvēki, lai izklaidētos, izrautos kādu brīdi no garlaicīgas, pelēkas dzīves, meklēja ko interesantu grāmatās, filmās. Bieži gadās, ka darbs ir monotons, apnicīgs. Atceros, gāju reiz pa tirgu, tur pārdevējas skaļi apsprieda kārtējo "Verdzenes Izauras" sēriju :)
Un bērnībā, kad vecāki, aizņemti darbā, nelikās par mums, bērniem ne zinis, nebija nekādu izbraucienu uz zoodārzu, jūrmalu vai kur citur, kā glābiņš bija grāmatas - par ceļojumiem, piedzīvojumiem, citu aizraujošām dzīvēm...
Tagad savukārt arī veci cilvēki, kas lieto internetu, var papriecāties par jaunāku cilvēku panākumiem, iekārtojot savu mājokli. Var arī paskatīties, kā dzīvo ļaudis citur, ja pašam nav tādu iespēju ceļot...

Atbildēt

111

30.12.2021. 18:33

No dzīves bēgoša, infantila pusaudža raksts. Kāds pareizticīgo starecs ir teicis, ka viss ļaunums sākas tur, kur princips "vieglāk un ātrāk" kļūst par galveno.

Atbildēt

Žulis

30.12.2021. 18:33

Ja šis raksts tiešām atspoguļo autora domas, tad paliek skumji, jo nav iespēju veidot ar autoru diskusiju par viņa rakstu. Bet diskusija nav iespējama tādēļ, ka viņš ir kļuvis tieši par to, par ko iegrimšana virtuālajā pasaulē padara cilvēku. Viņa vērtību kritērijs vairs nesaistās ar šo pasauli. Viņš redz virtuālās problēmas, kas jārisina, virtuālās uzvaras, virtuālās balvas, virtuālos jaunumus, virtuālos draugus... Realitātē ir tikai klaviatūras spaidīšana vai ekrāna glaudīšana un manipulācija ar "1" un "0" Virtuāli šis cilvēks ir neskaitāmu briesmoņu uzveicējs un pasauļu iekarotājs. Realitātē viņš pat naglu sienā nepratīs iesist vai no kārklu zara svilpīti uztaisīt. Un kad nu pēc to 18 gadu sasniegšanas sāksies tā "pirmspensijas eksistence", tad nez vai ar tām virtuālajām prasmēm tāds zēniņš spēs sagādāt iztiku ģimenei un būt par vīru un tēvu. Vispareizākais risinājums viņam varētu būt - nīkt pie datora dzīvojot uz kakla saviem vecākiem cik ilgi vien iespējams un pēc tam iemest cilpu kalā vai, ja materiālie apstākļi to atļauj, lēnām sevi noindēt ar narkotikām.
Šādiem cilvēkiem veltīgi ir stāstīt, ka bērnība un jaunība ir periods, kad mēs apgūstam iemaņas un prasmes visai turpmākajai dzīvei, jo visa viņu dzīve ir virtuālajā pasaulē. Tāpat viņi nav spējīgi saprast, kas ir iedziļināšanās, pārdomas, apcere, jo virtuālajā pasaulē viss notiek zibenīgi un reaģēt nākas galvenokārt instinktu līmenī, bet jādomā klišejiski. Šādi cilvēki nespēj saprast, ka pie jaunībā apgūstamajām prasmēm ir pieskaitāma arī prasme būt pacietīgam, izturīgam, prasme sevi disciplinēt. Neko no tā virtuālajā vidē apgūt nevar. Tā nu rodas šie 18 gadīgie - gļēvas, histēriskas, bezdzimuma būtnes, kas prot tikai "gudri" muldēt, bet ne darīt.
Kas attiecas uz to garlaicīgās jauniešu dzīves attēlojumu, kāda tā bijusi pirms datoru laikā, tad, ja es teikšu ka šī raksta autoram par to nav ne mazākās nojēgas, viņš mani vienalga nesapratīs un apvainosies. Tā, ka jāpaliek vien mums katram pie savas taisnības.

Atbildēt

koments

30.12.2021. 18:33

šo apzīmē ar vārdu eskeipisms jeb
bēgšana no realitātes.

Atbildēt

lauķis

30.12.2021. 18:15

Sen tā nebiju smējies.Runājošs un rakstošs primāts.

Atbildēt

viesis

30.12.2021. 18:06

Šodien kārtējai skolniecei ārsts konstatēja veselības problēmas, kas radušās no pārāk ilgas sēdēšanas pie datora un telefona...... lūk arī galvenā atšķirība starp reālo pasauli un virtuālo...

Atbildēt

Kremļa primāts

30.12.2021. 17:56

Bez kādām šaubām, Levita Kariņa vadītā valsts ir paraugs visai pasaulei!

Atbildēt

Primitīvisms no vārda primāts

30.12.2021. 17:45

»

kas vēl var būt labāks

Iedzer sīvo, ieliec stīvo un tik dzīvo


Pārkrievota radījuma intelektuālā bagāža.

Atbildēt

Danniga Krīgera efekts

30.12.2021. 17:37

Čekas provokātora vai pilnīgi degradēta krieveļa uzrakstīts rakstelis. Tāds vairs nekad nespēs atšķirt labo no ļaunā, tāds nekad vairs nesapratīs citus cilvēkus, kā vien sev līdzīgos. Tādam vairs nav vajadzīga senču gudrība un viedums. Tādam nevajag tēvzemes ne māju, jo labi ir visur tur, kur mūsu nav. Urrrā biedri uz saulaino tāli.

Atbildēt

kas vēl var būt labāks

30.12.2021. 17:27

Iedzer sīvo, ieliec stīvo un tik dzīvo!!!

Atbildēt

tā viš i

30.12.2021. 17:25

skricelējums izskatās pēc kāda IZM (jeb Debilizācijas un profanācijas ministrijas) ierēdņa murgojuma...

Atbildēt

kikareka

30.12.2021. 16:49

;Pat, lai ievērtētu smuku saulrietu, reālajā dzīvē ir jāsēžas auto un jānobrauc cik tur kilometru līdz jūras krastam, vēl kaujoties ar odiem, kaut virtuāli to var veikt pāris minūtēs. Savukārt emocionālais gandarījums ir akurāt tikpat spēcīgs, kā “reālajā” dzīvē.:Bērnus taisīt arī pāris minūtēs virtuāli.Gandarījums vēl lielāks!

Atbildēt

Atis Priedītis

30.12.2021. 16:30

Manuprāt, skolās būs spiesti ieviest jaunu mācību priekšmetu. Es to nosauktu šādi - "Apkārtējās pasaules vērošana". Tas ļautu bērniem atkal ieraudzīt cik apkārtējā pasaule patiesībā ir interesanta. Daudz interesantāka nekā tā ko piedāvā virtuālās pieejas. Kaut vai tas pats pasaules redzējums kuru sauc par Maģisko pasaules uztveri. Virtuālajā pasaulē nekā tāda nav. Un ja ir, tad kaut kur citur (viedtālruņa ekrānā), nevis tepat blakus un tūlīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....