Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Franklins

02.01.2022. 13:54

Autoram cepums par cepumu.

Atbildēt

Harijs Poters

02.01.2022. 10:33

Izcils "Skola 2030" reklāmas raksts!

Atbildēt

Smack

01.01.2022. 17:08

Cik labi ka visai blatvijai dzīves jēga ir maziņš vienas minūtes emocionālais baudījums...

Atbildēt

Runājošs un rakstošs primāts.

31.12.2021. 13:04

Visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi!

Atbildēt

jkl

31.12.2021. 13:01

»

Piebilde

Pirmsdatoru ērā man bija daudz vairāk draugu un sastapāmies ļoti bieži. Ik nedēļas nogali bija kādas kopīgas aktivitātes. Arī tad kad bija bērni, tad organizējām aktivitātes arī kopā ar bērniem. Tajos senajos laikos bija arī ziemas un regulāri gājām gan uz slidotavu, gan slēpot. Saulrietu vai saullēktu...


Ko darīt bērnam darbdienās, kurš dzīvo Rīgas centra dzīvoklī? Vecāki ikdienā līdz vēlam vakaram ārpus dzīvokļa, lauku mājas nav un vecvecāku arī nav. Ko darīt četrās sienās? Atliek televizors vai pie televizora pieslēdzama šaušanas spēle un telefons ar internetu, kur tusē tādi paši klasesbiedri. Patiesībā arī grāmatas ir virtuālā pasaule - caur grāmatām izdzīvojam citu cilvēku dzīves.

Atbildēt

Piebilde

31.12.2021. 12:10

»

susliks

Paldies autoram par rakstu! Es gan rakstā saskatīju, ka autors ir reālās dzīves atbalstītājs, kurš redz, ka tomēr apkārtējiem labāk patīk virtuālā dzīve. Es esmu novērojis,ka ar virtuālo dzīvi aizraujas garlaicīgi cilvēki, kuriem nav reālu hobiju...


Pirmsdatoru ērā man bija daudz vairāk draugu un sastapāmies ļoti bieži. Ik nedēļas nogali bija kādas kopīgas aktivitātes. Arī tad kad bija bērni, tad organizējām aktivitātes arī kopā ar bērniem. Tajos senajos laikos bija arī ziemas un regulāri gājām gan uz slidotavu, gan slēpot. Saulrietu vai saullēktu datorā var apskatīt, bet izjust to var tikai un vienīgi dabā. Arī zvaigznēs skatīties un sajust ppasauli var tikai dabā. Autoram tāda bēdīga dzīves pieredze diemžēl.

Atbildēt

Ffuuvughgggdfyg

31.12.2021. 08:30

Protams. Internets apvieno no nsabiedrībām izstumtos un vienotas problèmas tās šos milionus - to parvērš reālā sociālā un politiskā spēkā. Tas arī nepatīk vecajiem un jaunajiem veconlīdzskrējējiem kuroem politisko spēko sniedz esošā marksistiskā proesterība. Virtuāli nozīmē alternatīvi reālajam - un ja reālajā( info telpā) dominē prātā izkūkojušo voedokļi - loģiski izvēlēšos virtuālo. Veciem perdeļiem nepatīk ka šodien 35 gadīgs virtuāls? Von vairāk pat 70 reālu "vīru" ar galiem dīvaino cepurīšu klubiņos.

Atbildēt

susliks

30.12.2021. 22:02

Paldies autoram par rakstu! Es gan rakstā saskatīju, ka autors ir reālās dzīves atbalstītājs, kurš redz, ka tomēr apkārtējiem labāk patīk virtuālā dzīve. Es esmu novērojis,ka ar virtuālo dzīvi aizraujas garlaicīgi cilvēki, kuriem nav reālu hobiju.

Un vai autors neraksta taisnību? "Realitāte ir garlaicīga (..) Tā ir nomācoša, jo nekādi neļauj izpausties visam potenciālam (..) Realitāte ir vientulīga, jo tajā mēs sastopam visai maz cilvēku, ar kuriem komunicēt. Atceramies pirmsdatoru ēru, kad paziņu loks bija 1-2 jaunības draugi, ar kuriem sastapās reizi gadā, darba biedri un kāpņu telpas kaimiņi – t.i. nesavācās pat desmit paziņu, ar kuriem “patusēt” (ja tāda vēlme vispār rodas). Tā ir visai garlaicīga, jo rutīnas ir 100x vairāk nekā izmaiņu, un visai nerealizējama, jo pārāk maz ir kā tāda, ko varam sasniegt."

Es arī atzīstu, ka realitāte reizēm ir garlaicīga. Bet es glābiņu tāpēc nemeklēju virtuālajā pasaulē. Daudz foršāk ir reāli aizbraukt uz ezeru, uzkāpt uz ledus un pamakškerēt! Vēl forši ir reāli ar reāliem draugiem iedzert Vecgada vakarā.

Atbildēt

ne ne ne

30.12.2021. 21:28

>depresija viņam nāk tieši no “reālās”, nevis >“virtuālās” pasaules.

no nespējas realitātē.

atkritumu urnās neatradīs optimismu,
tas jāiemācas meklēt citur.

šeit virtuālā pasaule ir tikai knupītis - patērniecība - uzbudināšanās.

Atbildēt

patiesībā

30.12.2021. 21:07

viena no principiālām atšķirībām starp "virtuālās" paaudzes pārgudrajiem puņkutapām un reālās paaudzes "bumeriem" ir - reālās paaudzes cilvēki izgudroja internetu u.c. ar to saistītās "virtuālās fīčas", kuras izmanto "virtuālās" paaudzes bezsmadzeņu izstrādājumi, kas par to pat nav spējīgi aizdomāties, jo priekš tam ir nepieciešamas dzīvas un reālas smadzenes, nevis "virtuāla" sinētiskā putra starpausu šmucspaiņos.

Atbildēt

Pilnīga draza

30.12.2021. 20:58

Nez, cilvēki, kas pazīst šito pamuļķi, viņu atzīst par normālu čali?

Atbildēt

111

30.12.2021. 20:53

»

111

No dzīves bēgoša, infantila pusaudža raksts. Kāds pareizticīgo starecs ir teicis, ka viss ļaunums sākas tur, kur princips "vieglāk un ātrāk" kļūst par galveno


Apdomāju uzrakstīto komentāru un sapratu, ka, varbūt, par skarbu izteicos. Varbūt raksts ir sauciens pēc palīdzības? Padomju laikos skola gan izglītoja, gan audzināja. Šodien izglītības sistēma ir pilnībā destruktīva.

Atbildēt

hm

30.12.2021. 20:47

Pārfrazējot autoru - virtuālā pasaule nozīmē dzīvot pasaku pasaulē un nemitīgi lasīt tikai pasakas.
Cilvēks spēj piemēroties daudz kam. Arī cietuma kamrerām, bet Diogēnam pietika ar mucu. Vēlākā laikā nēģerus turēja zoodārzos.
Sekas?
Šaubos vai pat psihologs tās konstatēs. Ietekme - tiks defornēta cilvēka garīguma pasaule.

Atbildēt

viss ir vienkārši

30.12.2021. 20:45

puisītim sakāpis galviņā, nav vēl iemācījies savlaicīgi uz podiņa patupēt.

Atbildēt

arī agrāk

30.12.2021. 19:50

cilvēki, lai izklaidētos, izrautos kādu brīdi no garlaicīgas, pelēkas dzīves, meklēja ko interesantu grāmatās, filmās. Bieži gadās, ka darbs ir monotons, apnicīgs. Atceros, gāju reiz pa tirgu, tur pārdevējas skaļi apsprieda kārtējo "Verdzenes Izauras" sēriju :)
Un bērnībā, kad vecāki, aizņemti darbā, nelikās par mums, bērniem ne zinis, nebija nekādu izbraucienu uz zoodārzu, jūrmalu vai kur citur, kā glābiņš bija grāmatas - par ceļojumiem, piedzīvojumiem, citu aizraujošām dzīvēm...
Tagad savukārt arī veci cilvēki, kas lieto internetu, var papriecāties par jaunāku cilvēku panākumiem, iekārtojot savu mājokli. Var arī paskatīties, kā dzīvo ļaudis citur, ja pašam nav tādu iespēju ceļot...

Atbildēt

111

30.12.2021. 18:33

No dzīves bēgoša, infantila pusaudža raksts. Kāds pareizticīgo starecs ir teicis, ka viss ļaunums sākas tur, kur princips "vieglāk un ātrāk" kļūst par galveno.

Atbildēt

Žulis

30.12.2021. 18:33

Ja šis raksts tiešām atspoguļo autora domas, tad paliek skumji, jo nav iespēju veidot ar autoru diskusiju par viņa rakstu. Bet diskusija nav iespējama tādēļ, ka viņš ir kļuvis tieši par to, par ko iegrimšana virtuālajā pasaulē padara cilvēku. Viņa vērtību kritērijs vairs nesaistās ar šo pasauli. Viņš redz virtuālās problēmas, kas jārisina, virtuālās uzvaras, virtuālās balvas, virtuālos jaunumus, virtuālos draugus... Realitātē ir tikai klaviatūras spaidīšana vai ekrāna glaudīšana un manipulācija ar "1" un "0" Virtuāli šis cilvēks ir neskaitāmu briesmoņu uzveicējs un pasauļu iekarotājs. Realitātē viņš pat naglu sienā nepratīs iesist vai no kārklu zara svilpīti uztaisīt. Un kad nu pēc to 18 gadu sasniegšanas sāksies tā "pirmspensijas eksistence", tad nez vai ar tām virtuālajām prasmēm tāds zēniņš spēs sagādāt iztiku ģimenei un būt par vīru un tēvu. Vispareizākais risinājums viņam varētu būt - nīkt pie datora dzīvojot uz kakla saviem vecākiem cik ilgi vien iespējams un pēc tam iemest cilpu kalā vai, ja materiālie apstākļi to atļauj, lēnām sevi noindēt ar narkotikām.
Šādiem cilvēkiem veltīgi ir stāstīt, ka bērnība un jaunība ir periods, kad mēs apgūstam iemaņas un prasmes visai turpmākajai dzīvei, jo visa viņu dzīve ir virtuālajā pasaulē. Tāpat viņi nav spējīgi saprast, kas ir iedziļināšanās, pārdomas, apcere, jo virtuālajā pasaulē viss notiek zibenīgi un reaģēt nākas galvenokārt instinktu līmenī, bet jādomā klišejiski. Šādi cilvēki nespēj saprast, ka pie jaunībā apgūstamajām prasmēm ir pieskaitāma arī prasme būt pacietīgam, izturīgam, prasme sevi disciplinēt. Neko no tā virtuālajā vidē apgūt nevar. Tā nu rodas šie 18 gadīgie - gļēvas, histēriskas, bezdzimuma būtnes, kas prot tikai "gudri" muldēt, bet ne darīt.
Kas attiecas uz to garlaicīgās jauniešu dzīves attēlojumu, kāda tā bijusi pirms datoru laikā, tad, ja es teikšu ka šī raksta autoram par to nav ne mazākās nojēgas, viņš mani vienalga nesapratīs un apvainosies. Tā, ka jāpaliek vien mums katram pie savas taisnības.

Atbildēt

koments

30.12.2021. 18:33

šo apzīmē ar vārdu eskeipisms jeb
bēgšana no realitātes.

Atbildēt

lauķis

30.12.2021. 18:15

Sen tā nebiju smējies.Runājošs un rakstošs primāts.

Atbildēt

viesis

30.12.2021. 18:06

Šodien kārtējai skolniecei ārsts konstatēja veselības problēmas, kas radušās no pārāk ilgas sēdēšanas pie datora un telefona...... lūk arī galvenā atšķirība starp reālo pasauli un virtuālo...

Atbildēt

Kremļa primāts

30.12.2021. 17:56

Bez kādām šaubām, Levita Kariņa vadītā valsts ir paraugs visai pasaulei!

Atbildēt

Primitīvisms no vārda primāts

30.12.2021. 17:45

»

kas vēl var būt labāks

Iedzer sīvo, ieliec stīvo un tik dzīvo


Pārkrievota radījuma intelektuālā bagāža.

Atbildēt

Danniga Krīgera efekts

30.12.2021. 17:37

Čekas provokātora vai pilnīgi degradēta krieveļa uzrakstīts rakstelis. Tāds vairs nekad nespēs atšķirt labo no ļaunā, tāds nekad vairs nesapratīs citus cilvēkus, kā vien sev līdzīgos. Tādam vairs nav vajadzīga senču gudrība un viedums. Tādam nevajag tēvzemes ne māju, jo labi ir visur tur, kur mūsu nav. Urrrā biedri uz saulaino tāli.

Atbildēt

kas vēl var būt labāks

30.12.2021. 17:27

Iedzer sīvo, ieliec stīvo un tik dzīvo!!!

Atbildēt

tā viš i

30.12.2021. 17:25

skricelējums izskatās pēc kāda IZM (jeb Debilizācijas un profanācijas ministrijas) ierēdņa murgojuma...

Atbildēt

kikareka

30.12.2021. 16:49

;Pat, lai ievērtētu smuku saulrietu, reālajā dzīvē ir jāsēžas auto un jānobrauc cik tur kilometru līdz jūras krastam, vēl kaujoties ar odiem, kaut virtuāli to var veikt pāris minūtēs. Savukārt emocionālais gandarījums ir akurāt tikpat spēcīgs, kā “reālajā” dzīvē.:Bērnus taisīt arī pāris minūtēs virtuāli.Gandarījums vēl lielāks!

Atbildēt

Atis Priedītis

30.12.2021. 16:30

Manuprāt, skolās būs spiesti ieviest jaunu mācību priekšmetu. Es to nosauktu šādi - "Apkārtējās pasaules vērošana". Tas ļautu bērniem atkal ieraudzīt cik apkārtējā pasaule patiesībā ir interesanta. Daudz interesantāka nekā tā ko piedāvā virtuālās pieejas. Kaut vai tas pats pasaules redzējums kuru sauc par Maģisko pasaules uztveri. Virtuālajā pasaulē nekā tāda nav. Un ja ir, tad kaut kur citur (viedtālruņa ekrānā), nevis tepat blakus un tūlīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...