Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilgi tā neies

28.11.2019. 00:09

Kariņš lai atbild. Sazagto lai atstāj Latvijā un tinās uz štatiem līdz savām skaitītajām dxīves dienăm.

Atbildēt

z

27.11.2019. 13:41

»

klukste

bordānam ir jāuzņemas atbildība, jo tika melots citu valstu vēstniecībām


mums ir tikai viena vēstniecība, kur bordānveidīgie dodas atskaitīties... un atskaite par kalpošanu savam saimniekam nav meli... jo vairāk bordāneļi duļķos dīķi, jo lielāks loms būs sarosainajiem zveinieķeļim izlaupot valsti...

Atbildēt

K

27.11.2019. 00:40

Apriebušies ar to ,,mazgāšanu''! Tieši tāpat kā priekšā - pakaļā bāž to USA tuksgalvju izdomato ,, terorisma finansēšanu''. Ir kāds Latvijā kādu teroristu redzējis, kāds kādu finansējis? Nav! Bet ar šiem jājamzirdziņiem var vēl ilgi zagt no kontiem, papildinot svētās mafijas valsteles - Latvijas budžetu. Tas ir tik vienkārši visu pabāzt zem šī usa ieteiktā ,,deķa''!

Atbildēt

Tkt

27.11.2019. 00:13

»

"Latvijai tā praktiski būtu stagnācija"

Latvijā stagnācija "pateicoties" tādiem komjauniešiem kā Reirs, čekistiem kā Godmanis u.t.t. jau ir pārdesmit gadus...


Mazgāa Un mazgās ar Čerńecka un Podińa Atbalstu , nu vien ja nesamaksas 30% Vienotibas kasē!!! Generaãla pakapei maz trūkst ! Nodot visus un sevi !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

26.11.2019. 23:25

Un visa šī smirdošā žurnalistikas varza, ar Lato Lapsu priekšgalā, mazgā tīrus šos trīs Kremļa izdzimteņus(maizīti,kalnmeieru,bičkoviču) un norej Bordānu !!!

Atbildēt

"Latvijai tā praktiski būtu stagnācija"

26.11.2019. 23:17

Latvijā stagnācija "pateicoties" tādiem komjauniešiem kā Reirs, čekistiem kā Godmanis u.t.t. jau ir pārdesmit gadus!
"Tomēr nav šaubu, ka Latvijas ekonomika no šāda lēmuma ciestu." - pilnīgas muļķības, tieši otrādi - ciestu visādu reirveidīgo dombrovku šmucesbrāļu OIKonomika, valsts ekonomikai varbūt parādīsies kāda maza cerībiņa uz izaugsmi!

Atbildēt

Ha ha

26.11.2019. 22:37

Vai tad naudas mazgātāju drošības fonds vēl nav izveidots. Tauta lai samet dažus miljardiņus un mazgājiet krievi okupanti uz nebēdu.
Ak latviešu tautai nav naudas, nu tak pasaules cionisti aizdos, tie pat šņukstošajam dombrovskim aizdeva. Noteikumi gan bija pašnāvnieciski, bet kuram te daļas gar valsti.

Atbildēt

klukste

26.11.2019. 22:26

bordānam ir jāuzņemas atbildība, jo tika melots citu valstu vēstniecībām.

Atbildēt

hm

26.11.2019. 22:06

Baidens ar dēlu no Ukrainas izpumpēja ap 16 miljoniem. Saka , ka Kerijs piepalīdzēja un drošībnieki piesedza.
Ķīnā summas lielākas, tikai ķīnieši nevēlas skandalēt.
Tas pats attiecas uz Emirātiem, kuros barojās pus kongress, Klintonu klanu ieskaitot.
Kā un kas apmaksā Islama Valsts un citus terorisma pārstāvjus Sīrijā? Viņu tur desmitos tūkstošos. Kas, kur un kam pārdod Sīrijas naftu šodien? Visas tās naudas taču nāk no bankām, pat algas teroristiem.
Jā, bet Latvija atmazgā ...

Atbildēt

nezinīte parastā

26.11.2019. 21:01

»

Zuze

Raksta saturs no pirksta izzīsts. Tā autors izfantazē, ka nākotnē kaut kas notiks. Pēc tam fantāziju līmenī meklē vainīgos. Un vainīgo meklēšanā izmanto pilnīgi aplamus faktus. Tas, ka šī raksta autors nav dzirdējis, ka ir naudas mazgātāju notiesājoši spriedumi, nenozīmē, ka tādu nav. Parasti ar savu...


Zuzei. Interesanti, vai tiešām ir kādi spriedumi, ar kuriem notiesāti naudas atmazgātāji? (tikai meniniet man te kā piemēru kādu tantinu, kas 5 eiro pastāno arzemēm saņēmusi, vai tūristu, kam atbraucot drēbju kabatā aizķēries neiztērētais cents/ lira/ kautvaikapeika). Ja ir bijis kāds notiesājošs spriedums, tad taču ar to būtu tieslietām jālepojas un sabiedrībai jāuzzina: redz kā mēs strādājam sabiedrības labā, noķeram un arī ieliekam aiz restēm jūsu nodokļu naudiņu tērētājus vai neliešu finansētājus. Vai gribat teikt, ka spriedumi ir un kaut kādu dīvainu iemeslu dēļ tie tiek "notušēti", tālāk no ļaužu acīm? (parasti jau publiku nepielaiž tikai tad, ja ir kāda ļoti private imtīma dzīve skarta, vai kāds bērns iesaistīts... Bet taču neteiksiet, ka to naudiņu atmazgājuši kādi nepilngadīgie vai citādi "vāji un aizsargājami ļautiņi", vai ka atmazgāšana notikusi nu ļoti neķītrā veidā. Ievestos eirikus slēpuši aiz štrumbantēm :))

Atbildēt

Pilsonis

26.11.2019. 20:50

Saeima un Ministru kabinets atbildēs, kas gan cits. Zivis pūst no galvas. Partokrātijā citam jau nav kam atbildēt. Latvijas Banka atbildību novēla uz FKTK, FKTK uz banku valdēm, banku valdes uz Latvijas Bankas korumpētību. Kariņa Ministru kabinets atlaida FKTK vadību, izmaksājot brangas kompensācijas. Ja būtu vainīgi, tad būtu cietums. Loks noslēdzies, citu atbildīgo nav. Kariņam jāatbild, ka atlaida FKTK vadību, nevis iemeta cietumā. Saeimai jāatbild, ka tā apstiprināja Latvijas Bankas vadību un Kariņa valdību. Visas trīs iestādes maksāja sev brangas 6-ciparu algas, miljonu kompensācijas, septiņkārtīgi palielināja partokrātiem finansējumu, piešķīra sev mūža pensijas un pilnīgi ne par ko, un nekad neuzņēmās nekādu atbildību.

Atbildēt

lauķis

26.11.2019. 20:38

Man ir tikai divi varianti, ECB un FRS,Latvijai nepieder neviena banka.

Atbildēt

Domātājs

26.11.2019. 20:37

Būtu laikam labi, ja mūs "ieliek" pelēkajā zonā un neļauj bankā, ne tikai veikt savstarpējos norēķinus ASV dolāros, bet arī eiro. Tad mums būs jāpāriet uz latu un ļoti lētu latu, kas ļautu ražot lēti un Latvijā varētu sākt atjaunoties ražošana, tai skaitā arī rūpnieciskā ražošana.

Atbildēt

ješka

26.11.2019. 19:59

»

tajā pašā laikā

Ja sūdus savāru es vai kaimiņu Pēteris, mums uzreiz bez vārda runas - pa galvu ar kriminālprocesu


nop!zģīju kaimiņam puscūci, nu ko, esmu gatavs par to nest atbildību. Politisko.

Atbildēt

motorhead

26.11.2019. 19:56

Tas autors tak pat dolaarus no euro neatshkjir. Idiots kaut kaads.

Atbildēt

tajā pašā laikā

26.11.2019. 19:56

»

kā nē

Nav taisnība, visi viņi uzņemas atbildību... politisko:D


Ja sūdus savāru es vai kaimiņu Pēteris, mums uzreiz bez vārda runas - pa galvu ar kriminālprocesu:(

Atbildēt

kā nē

26.11.2019. 19:54

»

O)O

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, A T B I L D Ī B A...


Nav taisnība, visi viņi uzņemas atbildību... politisko:D

Atbildēt

Pareģis

26.11.2019. 19:36

Bija vīzija, redzēju, kurš uzņemsies atbildību - Latvijas nodokļu maksātāji.

Atbildēt

voila

26.11.2019. 19:22

viss būs štokos! Tautai būs jauns - atmazgāšanas nodoklis...

Atbildēt

cucmex

26.11.2019. 18:41

silināas...,svilināas...,svilināas

Atbildēt

jurisx

26.11.2019. 18:40

Tie atbildīgie vepri jāsēdina aiz restēm , cik ilgi tas murgs turpināsies?

Atbildēt

pēriens

26.11.2019. 18:32

Nedomāju, ka Kariņš, Bičkovičs un Kalnmeijers būtu tie galvenie vaininieki?
Anonīmais autors nav papūlējies noskaidrot un paust, kad tad tā naudas mazgāšana sākusies? Vai tikai Maizītis nebija ģenerālprokurors, Guļāns AT priekšnieks bet kas tolaik bija premjers, to pat neatceros. Jāsāk ar viņiem.
Bet ja tik ļoti vajag to ''vainīgo'', tad varbūt derēs Rimševics? Viena lieta vairāk vai mazāk viņam jau noteikti vienalga.

Atbildēt

švamme

26.11.2019. 18:23

https://www.youtube.com/watch?v APZ-E-X0Cow&list LLcBaRKG_aNHzItyKFkorbOQ&index 2&t 191s
Šim autoram ir arī vēl vairāki saistītie video, kam interesē.
Es jau sen par šito brēcu, bet nevienam tas nav interesanti, autoram no Knariņa pat izteikti nāves draudi!!

Atbildēt

IQ

26.11.2019. 17:29

Naudas atmazgaashana bija un buus, un nekur nepazudiis! Bet ja veiksmiigi ciiniisies ar korupciju, mazgaashanas apjomi samazinaasies. Luuk arii ir iemesls, kaapeec esam tur, kur esam....

Atbildēt

ēna

26.11.2019. 17:16

Nu kādu gan atbildību var prasīt no šī zēna...esat taču nopietni Līdz saeimas atlaišana nekā cita jau mums nebūs un jāmaksā par to sava cena

Atbildēt

Zuze

26.11.2019. 17:15

Raksta saturs no pirksta izzīsts. Tā autors izfantazē, ka nākotnē kaut kas notiks. Pēc tam fantāziju līmenī meklē vainīgos. Un vainīgo meklēšanā izmanto pilnīgi aplamus faktus. Tas, ka šī raksta autors nav dzirdējis, ka ir naudas mazgātāju notiesājoši spriedumi, nenozīmē, ka tādu nav. Parasti ar savu nezināšanu un muļķibu neviens nelielās. Acīmredzot tāpec autors ir anonīms.
Pie tam, rakstā iztrūkst naudas mazgātāju ķērēju - policistu atbildība.
Bet tagad tādi laiki, visi gudri, patīk runāt lozungos (to es par raksta autoru).

Atbildēt

Tiesiskums

26.11.2019. 16:52

Ja Nirnberga, Hāgas tribunāls un tām līdzīgas iestādes valstu iekšējā līmenī ir nostājušās noziedznieku pusē, tad tautai jāiet pagrīdē un jāgatavojas meža brāļu gaitām.

Atbildēt

ha-ha

26.11.2019. 16:36

Okupantu izbijis sodu vienības dalibnieks,priekšzīmīgs komunists un okupantu slepeno drošību dienestu kadrs,priekšzīmīgs komunists-divi zābaki-viens pāris.Izlikts muļķa letiņu apbrīnai un ,kā jau muzeja eksponāti,neaizskarami.

Atbildēt

O)O

26.11.2019. 16:15

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, A T B I L D Ī B A ?????!!!!!
Kas tas tāds ir un kurš kaut reizi Latvijas vēsturē ir uzņēmies atbildību par kaut ko? No neskaitāmiem banku bankrotiem, līdz zelta tiltiem un puvušu bruņumašīnu pirkšanas, līdz Maximas brāļu kapa utt.
Nav mums tāda vārda kā atbildības un nekad nebūs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...