Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Kurp dodies, LTV un NEPLP?

Jānis Rušenieks*
17.05.2019.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Slinkais

23.05.2019. 15:09

»

?

Varbūt krievu valodu uzreiz pasludināt par valsts valodu


Ev tu Baiba esi slima ej arstejies

Atbildēt

Ev

23.05.2019. 15:06

»

Arī mārupietis

Laikam būs kādam pamatīgi uzkāpis uz varžacīm


Ev tu kropli neraksti pa manu Jāni tā sk

Atbildēt

arī kāds

19.05.2019. 11:00

»

Kāds

Nav tik traki, var digitalizēt normāli. Esmu saciparojis dažus vecos raidījumus. No Betām vispār izcili, ar VHS ir švakāk


daži nav visi plaukti milzīgā apjomā, ja vien tie nav klusi izvesti uz getliņiem
vērtīgākie materiāli varētu būt uz BOSCH videolentām, un tās jau visdrīzāk pat nav ar ko nospēlēt

Atbildēt

Baiba Rubesa

18.05.2019. 14:46

Tas Rušenieks tiešām nav pie pilna prāta! Viņš grib likvidēt LTV raidījumus krieviski! Rušenieks nesaprot, ka tādā gadījumā mūsu Latvijas krievi pāries pie totalitārās Krievijas un Putina TV kanāliem. Viss darbs, kas veltīts, lai Latvijas krievus integrētu un noturētu mūsu un rietumu informatīvajā telpā - būs vējā. Krievi, bez LTV raidījumiem krievu valodā, kļūs par Latvijas nedraugiem un novērsīsies no rietumnieciskas Latvijas.
Es piekrītu Aināra Dimanta idejai, ka visu LTV7 jāatvēl tikai un vienīgi raidījumiem krievu valodā. Hibrīdkara apstākļos mūsu Latvijas krievus ir jāuzrunā krieviski, ja mēs gribam dzīvot demokrātiskā un saliedētā sabiedrībā.

Atbildēt

Pajolis Rušen

18.05.2019. 13:26

Ak kungs! Rušenieks neko vispār no vadības un menedzmenta procesiem nesaprot. Un tādiem pajoļiem vēl dod platformu izteikties. Tādus kā Rušenieks vajag pa gabalu no nodokļu maksātāju naudas turēt un vēl jo vairāk no tv

Atbildēt

mārupietis

18.05.2019. 11:07

»

tas Rušenieks ir traks !

ja viss būs sakārtots - kā tad "saviem" cilvēkiem


Šitas Rušenieks ir bēdīgi salvens ar savām provokāciju tēmām, izsvilpts Mārupes novada deputāķelis. Spraucās iekšā visās pašvaldības naudas kulēs, lai izlobētu sievas biznesu.

Atbildēt

forcemajeure

18.05.2019. 09:28

»

vispirms,

ieej LSM.lv mājas lapā - tur, praktiski, visi deguni


LR2 ir klasiskās mūzikas kanāls. patiešām domā, ka tur vajadzīgi 30 darbinieki? klasiskās mūzikas atskaņošanai ēterā? sižeti viņiem ir garas, prātuļojošas sarunas par mākslu. divi sarunu biedri. tad nākas rādžiņu izslēgt

Atbildēt

cita sarmīte

18.05.2019. 00:50

protams, Belte LTV rīkojās nezinīgi un cūcīgi, jo NEKAD nebija sapratis šī medija būtību. Cien.raksta autors ir ar acīmredzamām grafomāna iezīmēm, un arī žūrijai, droši vien, radīja stingru pārliecību, ka jāpatur 100 km no LTV.

Atbildēt

vispirms,

18.05.2019. 00:32

»

forcemajeure

par radio. reiz bija foto LR mājas lapā ar LR2 darbiniekiem. jubileja, vai. kādi 25-30 deguni. visi saņem algu. bet ekonomiskajā režīmā tur pietiktu ar trim, lai atskaņotu mūziku. viss...


ieej LSM.lv mājas lapā - tur, praktiski, visi deguni
ir ieraugāmi !
Piesakies uztaisīt kaut vienu sižetu, prāta vēder,
tad paskatīsimies, kas tev vienam pašam būs
sanācis !
Gudri irst - nav malku skaldīt !

Atbildēt

TV saturs

17.05.2019. 21:52

Raksta autors savās apcerēs ir ļoti tāls no realitātes. Piedāvātie priekšlikumi ir skaisti uz papīra, bet faktu un datu šeit ir maz, tikai minējumi. Atsauces arī nav iekļautas. Stundu uzskaitījums neticami augsts, izskatās pēc kļūdas.
Sevinājumi un rezumējums - ideālistisks, tāls no realitātes.
Ja autors nebūtu norādījis savus grādus, domātu, ka rakstījis žurnālistikas students.

Atbildēt

Legacy Sat

17.05.2019. 20:27

Labs raksts, autoru pazīstu no RBS TV laikiem, kad viņa vadībā strādāju tur par studijas inženieri. Nākotnē gribu redzēt LTV kā neatkarīgu, sabiedrisku televīziju pilnībā bez reklāmām. Ir labs piemērs - Vācijas televīzija ar 3sat, ZDF un citiem kanāliem. Ceru, ka nākotnē viss sakārtosies arī pie mums.

Atbildēt

Andris Jansons

17.05.2019. 19:00

Man arī nav saprotami kritēriji pēc kuriem tika ievēlēts Giels. Ne viņam izglītība, ne pieredze. Gribētos uzzināt, kāpēc tieši viņš un neviens cits, jo pēdējā kārtā bija atbilstoši kandidāti. Drīzāk šeit izskatās pēc " roka roku mazgā ", bet nesanāca. Pareizi būtu, ja tiktu pārskatīti pārējie kandidāti. Klaja necieņa un nerēķināšanās no Nepla puses.

Atbildēt

!!!

17.05.2019. 18:02

»

horizontālais taimkods

Rušeniekam taisnība par arhīvu zelta vērtībā. Bet viss zelts glabājas videolentēs - vai tās vēl spēj atdot ierakstu pietiekamā kvalitātē? Arhīva digitalizācijai taču tika atsviestas kapeikas un viss notika simboliski - dramatiski mazā apjomā. Visticamāk ka 20-35 gadu veci ieraksti ir miruši un videolente...


Par to ko sastrādājis Belte viņš būtu jāpakar aiz olām. Nav saprotams kapēc padome tik ilgi ar viņu auklējās? Kas attiecas uz Ziņu dienasta "dāmu komiteju", meitenes nav sliktas, bet šādas komitejas nav tas kas vajadzīgs Latvijas televīzijai, visa šī jezga ar utu meklēšanu Ķezberes kundzes kažokā, Bordāna neadakvātā plosīšanās un uzbaucieni, darbaļaužu vēstules uz Suņu būdu u.t.t. to tikai apliecina.

Atbildēt

forcemajeure

17.05.2019. 17:22

par radio. reiz bija foto LR mājas lapā ar LR2 darbiniekiem. jubileja, vai. kādi 25-30 deguni. visi saņem algu. bet ekonomiskajā režīmā tur pietiktu ar trim, lai atskaņotu mūziku. viss.
cik pavisam LR ir ļaužu? izskatās pēc valsts noslēpuma.
un cik televīzijā?
tas viss no padomju laikiem vēl. gauss, smagnējs, pārpildīts. un neefektīvs.
bet ko jūs vēl gribējāt šajā komunistu un stukaču pārvaldītajā valstiņā?

Atbildēt

Kaatad

17.05.2019. 17:19

Tikai ārzemju filmās visi bailēs paleca pie teikuma- ko nu teiks mediji. Mūsējie nav nekāds bieds. Pat ne uz to pusi. Nokārtām galvām saņem ko pasviež, pagodināti lok kafijas ar tiem pašiem lielkungiem, un priecājas- kad tik darbiņš,bažās- kad tik ko lieku nepajautāt. Mazas provinces karaļvalsts posts- visi visus pazīst, zin, un dala mazo pīrādziņu. Izkritīsi no aptveres- pako čemodānus, vai mani profesiju.

Atbildēt

Mumins

17.05.2019. 15:33

Nelasīju, jo neinteresē, bet neinteresē tā iemesla pēc, ka jau labi sen LTV nav, ko skatīties.

Atbildēt

Uz

17.05.2019. 14:46

bezdarniekiem.

Atbildēt

VB

17.05.2019. 14:43

Par garu bla, bla, bla. Kurš izlasīja ļidz galam?

Atbildēt

horizontālais taimkods

17.05.2019. 14:15

Rušeniekam taisnība par arhīvu zelta vērtībā. Bet viss zelts glabājas videolentēs - vai tās vēl spēj atdot ierakstu pietiekamā kvalitātē? Arhīva digitalizācijai taču tika atsviestas kapeikas un viss notika simboliski - dramatiski mazā apjomā. Visticamāk ka 20-35 gadu veci ieraksti ir miruši un videolente kastēs sabirzusi putekļos vai arī atrodas briesmīgā kvalitātē. Un dārgo programmu, ar kuru palīdzību var restaurēt vecos videoierakstus, LTV rīcībā nav. Un visticamāk apzināti nebūs. Toties biedrs Belte bija gatavs sev izrakstīt treknu prēmiju ziemsvētkos par labu darbu, tāpat saviem blakuslocekļiem. Cik tur bija? 9000 eiro uz galviņu? Tā prese rakstīja. Beltes laikā starp citu ir likvidēts arī LTV muzeja uzkrājums, kurš tika veidots no 90 gadu sākuma un tajā bija unikāli dokumentāli krājumi un fotogrāfijas. Muzeja uzturēšanai bijuši vajadzīgi 70 eiro mēnesī, tie Beltem pietrūka un viņš muzeju esot likvidējis. Nez vai tā eksponāti ir saglabājušies vai tumšos rudeņa vakaros aizceļojuši uz atkritumu konteineriem LTV pagalmā un aizvesti uz getliņiem...atbildes nav.

Atbildēt

Gudrā pensionāre

17.05.2019. 14:10

Pievienojos Priedīša kungam, paldies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...