Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kurp Pavļuts vedina ar saviem svārstīgajiem paziņojumiem?

Literāts, kas nemierīgi gaida ceturto poti
25.04.2022.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kovidafēristi jātiesā

26.04.2022. 22:49

Kopā ar kovidmaukām.

Atbildēt

Zīlīte

26.04.2022. 20:15

Es paļaujos uz mūsu valdības veselo saprātu un ceru, ka mēs neatgriezīsimies pie obligātas vakcinācijas darba tirgū un prasība pēc QR kodiem tiks nekavējoties atcelta visu profesiju pārstāvjiem. Es ceru, ka trīs lietas, ko šī pandēmija mums iemācija ir - ka nevajadzētu strēbt karstu, nevajadzētu krist panikā un vajadzētu dzīvot ar skatu nākotnē, spēt paredzēt situācijas un laicīgi rīkoties preventīvi. Gadījumā, ja rudenī mūs gaida kārtējā brīvprātīgā-piespiedu vakcinācija, es šoreiz pielikšu savu roku, lai dzīvē iemiesotu Jūdas Grašu dziesmu "Sūdi ventilātorā".

Atbildēt

psihoterapeits

26.04.2022. 16:19

Gariigas kaites shim tipam nav. Vienkaarshi truls, alkatiigs un uzpuutiigs.... )-;

Atbildēt

millers

26.04.2022. 15:52

»

Daudzviet

Eiropā ukraiņi slaveni paliek ,ka tos izraida no mītnes vietām ,un valsts ,dedzina auto ar UA numurzīmēm Vācijā ,Moldāvijā par agresīvo izturēšanos


daudzviet tev sasitīs visas vietas, moskaļu pimpa sūkātāj, labāk pieliec savas aprobežotās prāta spējas, lai izgudrotu, kur dabūt papīru, ar ko noslaucīt savas noplukušās pakaļas, par gudrākām lietām nemaz nerunājot, jo tās jums, krupji, neviens nedos gadus 30

Atbildēt

Vis šokolādē

26.04.2022. 14:50

Kad beidzot pieleks, ka šīs potes ir jau sen novecojušas un neveido imunitāti pret jauniem kovid paveidiem. Protams grūti samierināties, ka ir iepirktas tik daudz nevajadzīgas vakcīnas, ko nu tagad darīt? Pietiek te karināt tautai makaronus uz ausīm, vakcīna jāiznīcina vai jāuzdāvina kādam, un ātrāk, jo tās uzglabāšana vien jau prasa ievērojamus naudas tēriņus.

Atbildēt

Daudzviet

26.04.2022. 14:15

»

Slava Ukrainai ! Slava Azov !

Palīdzēt vai pats atgriezīsies moskovijā kur nav čuhņa, tur ir tavs ruskijs mir


Eiropā ukraiņi slaveni paliek ,ka tos izraida no mītnes vietām ,un valsts ,dedzina auto ar UA numurzīmēm Vācijā ,Moldāvijā par agresīvo izturēšanos.

Atbildēt

rererere

26.04.2022. 14:12

atrasts likumīgs veids zelta āderes naudas pelnīšanai. Bizness rullē.

Atbildēt

Slava Ukrainai ! Slava Azov !

26.04.2022. 13:49

»

Totālā Latvijas čuhņa

Vietējās aitas dara to, ko tām liek. Idioti valdībā un Saeimā, Latvijas Bankā un citur


Palīdzēt vai pats atgriezīsies moskovijā kur nav čuhņa, tur ir tavs ruskijs mir.

Atbildēt

Totālā Latvijas čuhņa

26.04.2022. 11:59

Vietējās aitas dara to, ko tām liek. Idioti valdībā un Saeimā, Latvijas Bankā un citur.

Atbildēt

millers

26.04.2022. 11:45

paulutis piedāvā sprices 1+1, ņemiet vairāk, iznāks lētāk, juhna gatava sūkāt katram -ai , tikai kopā mēs visi varam tikt vaļā no krājumiem, kurus negrib ņemt neviens no brālīgās āfrikas un citiem cilvēkēdājiem, kuriem pašiem nav savu vakc. biroju un citu inovat. pasākumu P.S.saglabājiet algas vakc.bir. lūdzu

Atbildēt

Reālitāte

26.04.2022. 10:53

VM darbiņi ir izcili! Dreikas komanda noorganizēs ne to vien. Starp citu, kas tagad ir Veselības inspekcijā pēc Dreikas izcilās reorganizācijas? VM Izmeklētāju komisija konstatēja klajus s...., bet galā čiks. Kvalitāte!
Pavļuts ar izcilo valsts pārvaldes zvaigzni Dreiku turpina murgot!

Atbildēt

plānoja diriģente čangaliete kēvičca

26.04.2022. 09:35

kurš iedeva diplomu par 8 klasēm?????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Nameisis

26.04.2022. 09:14

Kas i, dzīvot gribas? A par citiem padomāt esat iemācījušies? A taisnu tiesu neliešiem esat nodrošinājuši? Ja nē, tad neesat vērti lai dzīvotu.

Atbildēt

OMIKRONS

26.04.2022. 08:25

Paraadiija, ka poteeshana ir sachakareejusi sabiedriibas veseliibu. Meerkjis sasniegts.

Atbildēt

ūpis

26.04.2022. 07:59

»

Haralds Kalns

Patreiz vienīgais, kurš valstī nevaldāmi plosās, ir Pavļuts! Vakcinēšanās praktiski ir apstājusies neatgriezeniki (tauta izdarījusi secinājumus), bet vecāki cilvēki mirst no daudzām citām kaitēm.Kā rudenī seniorus gatavojas masveidā vakcinēt-ar represijām!? Vakcīnu krājumi gan lieli,tikai uz derīguma...


Tur jau tā problēma, ka psihiski slimais vadīt automašīnu nedrīkst, bat vadīt valsti drīkst! Tas, ka pie varas raujas visādi psihiski slimie, netradicionāli orientētie u.c. mazvērtības kompleksu nomocītie, nav nekāds noslēpums. Jo vajag taču savu nepilnvērtību kaut kādā veidā kompensēt un publiski pierādīt savu (ne)varēšanu. Latvija vispār ir izcils piemērs šādai praksei, tāpēc jau mēs esam tur, kur esam. Pavērojiet, kas vada mūsu iekšlietas un ārlietas, mūsu veselības sistēmu! Lai latviešu tautu iznīdētu, nav vajadzīogs karš, to var izdarīt pilnīgi legāli,"civilizēti". Un ne jau mūsu agresīvie kaimiņi ir tas lielākais drauds Latvijai, bet mazspējīgie, kompleksu,visatļautības,izredzētības un nesodāmības pārņemtie vietējie un no ārzemēm importētie bāleliņi!

Atbildēt

,lai

26.04.2022. 07:34

»

Nu jā!

Labs Jantarņiks ir eigts Jantarņiks


ja viņi nomirtu pat nepamanītu

Atbildēt

Proto Tēze

26.04.2022. 06:48

Nupat Delfi raksta par III kara sākumu un šajā scenārijā nu ir figūras. kuras likvidēs iedzīvotājus, pirms iebruks ienaidnieks, jo tas visdrīzāk notiks līdz 1.oktobrim un nekas mūsu fermā neizmainīsies.
Ja kaut viens politiķis pateiktu reālo patiesību, vismaz pusei būtu trieka no tā, kādā šobrīd esam situācijā. Neziņa un ilūzija šobrīd ir vienīgais glābējriņķis.

Atbildēt

Šī ekonomikas slepkavu banda

26.04.2022. 06:35

»

Nu jā!

Labs Jantarņiks ir eigts Jantarņiks


toviendara, kā iztop Davosas forumamunRomas klubam.

Pat šodienas Latvijas Ekonomikas ministrijas “rokasgrāmata uzņēmējiem” sarakstīta, atsaucoties uz Davosas ekonomikas foruma asaucēm.

Papildus tajā izskaidrots, kā viegli likvidēt savu uzņēmumu juridiski.

Atbildēt

Nu jā!

26.04.2022. 06:32

»

...

Tas saraksts tāds baigi īss un nepilnīgs


Labs Jantarņiks ir eigts Jantarņiks.

Labs parādnieks ir beigts Parādnieks.

Labs Kariņš ir beigts Kariņš.

Labs Levits ir beigts Levits.

Šie ir viedokļi, katram ir tiesības uz savu viedokli.

Politiskie līķi šodien ir pie varas Latvijā.

Atbildēt

Tāda slepkavu un izvarotāju psihooģija

26.04.2022. 03:31

»

BOLT taxi straadaa cekisti soferi

Nesenais atgadiijums ar sievieti, kuru izmeta nakts viduuu uz ielas pec luguuma izslegt krievijas himnu, nerada nemazaakaas ssaubas, ka sajos taxometros stradaa Padomju Cekas ,,mantojums,, kuru ,,metodes,, nav mainiijussaas, neizvelaties ccekas taksometra parku


ir krievu dzimtcilvēku pamatrakstura arhitips. Atcerieties, labs krievs ir beigts krievs.

Labs Gorbunovs ir beigts Gorbunovs (politiskais okupācijas kuprainis).

Labs Mamikins ir beigts Mamikins.

Laba Ždanoka ir beigta Ždanoka..

Labs Urbanovičs ir beigts Urbanovičs.

Labs Agešins ir beigts Agešins.

Labs Dolgopolovs ir beigts Dolgopolovs.

Labs Ušakovs ir beigts Ušakovs, lai kā nebuldurētu angļu mēlē.

Atbildēt

Ja to vajadzēs cionistu huntas žīda Švābes skolas līderiem tautas nomierināsanai

26.04.2022. 03:24

»

Ufd

Ceru atjaunos naves sodien publisku Doma laukums Kur bijusie un esosie jenoti un vinu alavas un krustoties mespejigie tiktu pakarti


tā pat pirms 14. Saeimas vēlēšanām var solīt atjaunot “karatiesu miera laikā” ar pakāršanu Doma laukumā.

Pat ja tā notiktu, atrastu kādu “stihisko tautas līderi a la bērziņu, ko pakārt kā “pirmo buntavnieku”.

Atbildēt

Ufd

25.04.2022. 22:31

Ceru atjaunos naves sodien publisku Doma laukums Kur bijusie un esosie jenoti un vinu alavas un krustoties mespejigie tiktu pakarti

Atbildēt

BOLT taxi straadaa cekisti soferi

25.04.2022. 22:14

Nesenais atgadiijums ar sievieti, kuru izmeta nakts viduuu uz ielas pec luguuma izslegt krievijas himnu, nerada nemazaakaas ssaubas, ka sajos taxometros stradaa Padomju Cekas ,,mantojums,, kuru ,,metodes,, nav mainiijussaas, neizvelaties ccekas taksometra parku!!!

Atbildēt

viesis

25.04.2022. 21:58

Ko lai saka. Ir grūti ar prātu saprast tādus kā mūsu veselības ministrs, bet, skatoties uz to murgu, kas notiek Ukrainā, tu saproti, ka cilvēku idiotismam vispār nav robežu, un to ar prātu nav iespējams aptvert :(

Atbildēt

Haralds Kalns

25.04.2022. 21:36

Patreiz vienīgais, kurš valstī nevaldāmi plosās, ir Pavļuts! Vakcinēšanās praktiski ir apstājusies neatgriezeniki (tauta izdarījusi secinājumus), bet vecāki cilvēki mirst no daudzām citām kaitēm.Kā rudenī seniorus gatavojas masveidā vakcinēt-ar represijām!? Vakcīnu krājumi gan lieli,tikai uz derīguma termiņa beigu robežas. Jeb Juhņēvičas kantoris tos "zem deķa" pagarinās?
Liela neizdarība ir tas,ka politisku vadoņu un pasaules likteņu lēmēju garīgā un mentālā veselība nav pakļauta sabiedrības kontrolei! Šāda agenda nav pat ANO un PVO statūtos, vismaz direktīvas vai instrukcijas formā!!!
Vēl absurdāks ir tas, ka lēmumus,kas saistīti ar epidēmiju apkarošanas un ārstniecības praksi,pieņem politiķi-nevis EPIDEMIOLOGI,VIRUSOLOGI,BAKTERIOLOGI,IMUNOLOGI vai INFEKCIOLOGI!?!
Nopietnu lēmumu pieņemšanā, pianistam vai Aeroflotes direktoram nav vietas!!!

Atbildēt

pietiek lasītājs

25.04.2022. 21:29

Literātam neklātos rakstīt tādas blēņas tik vājā prasmē.Nu,ja dzejnieks no milzīgā bara,tad pēc viena aliņa ... lai dāvina miegu man gārdu.

Atbildēt

Arvids

25.04.2022. 21:22

Ja Defacto ir izpētījuši, ka vakcinācija Latvijā ir beigusies, tad viņi vai nu ir maldināti, vai arī grib maldināt sabiedrību. Kā var būt beigusies vakcinācija, ja mūsu visu tik mīlētais Vakcinācijas Birojs turpina darboties ar pilnu klapi un regulāri ik mēnesi turpina saņemt savu necilo mēnešaldziņu? Gudrais un tālredzīgais Pavļuts turpina mūsu visus vest uz jaunām vakcinācijas uzvarām!!

Atbildēt

Autors cep vecu maizi

25.04.2022. 19:59

Autors cep vecu maizi. Bet Geits jau runā par nākošo pandēmiju 2022. gada rudenī. Bet pavļuti un kankari- vanckari izpildīs PVO norādes.

ANO PVO jau runā par gaidāmo pandēmiju. Tas viss sameklējams ANO PVO mājaslapā. Kāpēc par to neraksta mēdiji Latvijā?

B. Geits un ANO PVO jau “rūpēs pasaules vislabāko veselības stāvokli”, ja kāds tam vēl tic, 2022. gada nogalē “draud” ar arbavīrusiem, ko pārnēsā odi un citi dzīvnieki, kas esot pamanīts jau Francijā un citur sakarā ar silto klimatu..

Eksotiskie “donge un čikuņgu vīrusi” jau klauvējot pie pasaules durvīm, kandidējot uz jauniem obligātās potēšanās vilņiem..

Sadarbība starp PVO un valstīm dotu ANO PVO pilnvaras jauniem globāliem cilvēktiesību ierobežojumiem, jaunas eventuālās infekcijas pārvēršot par “nepārvaramas varas apstākļiem”.

31. 03. 2022. PVO arbavīrusu ierobežošanai aktivizējusi innicatīvu “jauniem pūļa imunizācijas pasākumiem” kopā un vakcīnu ražotājiem, lai ierobežu jauno arbavīrusu (piemēram Zika vīrusu, ko pārnēsā odi) pandēmiju 2022. gada rudenī.

Savukārt ASV brīvībā izlaisti miljarduem genētiski modificētu odu, kuru uzdevums esot krustošanās ceļā iznīcināt Zika vīrusu.

Par to, ja kaut kas noiet greizi un tiek inficēti miljoniem cilvēku, neviens atbildību nenes.

Cik zināms, pasaulē ir vismaz 30 bioloģisko laboratoriju, kas ražo bioloģiskos ieročus, tostarp ar Zika vīrusu. Odi ar Zika vīrusu jau notverti Sibīrijas mežos..

Atbildēt

pērc - ja ne tad ielikšu cietumā!

25.04.2022. 18:43

»

ir jātiesā un jālikvidē

Pavļutes un Juhneviča ir ne tikai zagļi un žuļiki, bet arī iedzīvotāju slepkavas


ņuhņēviča tirgo "pleca zupu" kā biļetes uz dziesmusvētkiem

Atbildēt

ir jātiesā un jālikvidē

25.04.2022. 18:38

Pavļutes un Juhneviča ir ne tikai zagļi un žuļiki, bet arī iedzīvotāju slepkavas!

Atbildēt

derdz

25.04.2022. 18:18

Ar kurām vakcīnām, vai tām pašām,ja visām četrām ražtāja noteiktais aizsardzības ilgums ir beidzies lielākai daļai sabiedrības, arī tiem, kuri veikuši trešo poti (balstvakcināciju), kura aizsardzīb ir no 3 līdz 6 mēnešiem atkarībā no vīrusa paveida un tava veselības stāvokļa vai esi riska grupā pēc ves.stāvokļa. Potēsies ar vienu un to pašu ik pēc 3 vai 6 mēneši, Janssenam laikam ik pēc mēneša. Pandēmija turpināsies tik ilgi, kamēr vīruss eksistēs biosfērā un cirkulēs cilvēku populācija, un vakcīna aizsargā no vīrusa ierosinātās infekcijas, inficēšanās un saslimšanas,bet ne visus. utopija

Atbildēt

viss nav tik nevainīgi

25.04.2022. 17:59

»

Balagan

visi varneši Latvijā ir kriminālnoziedznieki, a visi latvieši ir dauņi


jo ~99% Latvijas Varnešu ir korumpēti paši un ar korumpētām "zālēm" ir korumpējuši 1.303676 Latvijas iedzīvotājus - jaunus, vecus, tievus, garus, resnus, tievus..... vienvārdakot visus, bez atšķirības, sākot ar omēm u nbeidzot ar mazbērniem

Atbildēt

borats

25.04.2022. 17:56

Vish ir patriecams un tiesaajams.

Atbildēt

Kaža

25.04.2022. 17:49

Ir arī iespējams,ka pēc noteiktu summu nonākšanas savā kontā,cilvēki īpatnējā veidā zaudē cilvecisku saprātu un ir gatavi iznīcināt cilvēkus,cilvēku grupas,tautas.Šādu cilvēku,cilvēku grupu rīcība nepakļaujās cilvēciskai loģikai,jo ir zaudēts cilvēciskais saprāts,kuru vairs nav iespējams atgriezt vai izārstēt.

Atbildēt

Balagan

25.04.2022. 17:06

visi varneši Latvijā ir kriminālnoziedznieki, a visi latvieši ir dauņi...
VwxyZ

Atbildēt

ierosinājums

25.04.2022. 16:51

Visiem valdīkļiem izbūsterēt visas palikušās vakcīnas! Tauta sajūsmā aplaudēs, būs ovācijas!

Atbildēt

Lasītājs

25.04.2022. 16:41

Krievijas galvenais potēšanās fans Žeļinovskis, pēc ceturtās potes dabūja tādu kovidu, ka izārstēt nebija iespējams.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...