Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

28.10.2019. 18:14

»

aizstāvi nu ukrainu jaunos zēnus, kurus nošauj krievijas padibenes

pašam bērni ir


kapec civilistu slepkavas banderovci butu jaaizstav ?

Atbildēt

Bezzāģis

27.10.2019. 10:12

Otto, ja jūs papētītu savu pasi jūs saprastu ka nēesat Latvijas Republikas pilsonis, bet tikai kaut kādas latvijas!
Un pase nav jūsu, bet jūs esat tikai turētājs! Apmēram tas pats, kā mašīna līzīngā, mašīna ir bankas.
Secinājumus varat izdarīt pats.
Par feminismu runājot, tas jau kādu laiku atpakaļ bija skaidrs, ka šī kustība ir lai bīdītu cauri vajadzīgās lietas u.c. brīnumainas vajadzības un pretenzijas, nevis reālu sievietes, sievas, mātes aizstāvību!

Atbildēt

Ļubomirs

27.10.2019. 05:23

Smiltēns aizstāvēs!

Atbildēt

Ak, Ozolk

26.10.2019. 19:32

Īsāk teikšu ar Érika vārdiem („Limuzīns Jānu nakts krāsā“): Nebāzies visām pudelém par korki!“ :) .

Atbildēt

Ak, Ozolkungs

26.10.2019. 19:29

Vai nu vajadzéja vél arī katalāñu/ spāñu lietās iemaisīties... ( tas viss nav tik viennozīmīgi. Bet argumentét ar sieviešu aizstāvéšanu... labs méginājums, bet nevietā un garām). ( nu jā, tādi esam. Īsts latvietis vislabāk zinās, kā dzīvot katalāñiem vai ukrainiem, vai cik nepareizi lietas rit pie poliem vai ungāriem, vai ... ( neminéšu pavisam sāpīgo tému Vidéjos austrumus..). Visu zina. Tikai - neviens katalānis ( vai ukrainis vai afgānis) padomu viñam, latvietim nevaicā. Lai gan vienīgais, ko més īstie letiñi nezinām - kā tikt galā ar mūsu pašu [pašcenzéts].

Atbildēt

tas nav zvērs bet

26.10.2019. 18:49

»

Kas tas par zvēru?

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs


skapja nosaukums

Atbildēt

Agra arî grib ar Valstsgribas Kluci

26.10.2019. 17:22

»

fakts

Tagad arī vīrietis var dzemdēt,piemēram Švarcnēgers,barot ar savu ,,pupu,, un dziedāt ,šūpuļdziesmas


saglabàt derîbu, ka tik viñam " nepaslîdot kàja"!

Atbildēt

Ošo

26.10.2019. 12:35

Sieviete nav mazvērtīgāka par vīrieti un arī pārāka par to.Tās ir divas atšķirīgas cilvēces kategorijas-tās nevar tikt salīdzinātas.Jau pats salīdzinājums ir muļķīgs,turklāt visas nelaimes rodas no nevajadzīgas salīdzināšanas.

Atbildēt

fakts

26.10.2019. 12:22

»

Musulmanisms pasaules ēkā

atbrīvo vīrieti no verdzības mītiem un priekšstatiem par sievieti. Sieviete ir dabas daļa, ko iekaro un pakļauj vīrietis


Tagad arī vīrietis var dzemdēt,piemēram Švarcnēgers,barot ar savu ,,pupu,, un dziedāt ,šūpuļdziesmas.

Atbildēt

AbuMeri pis Latvijas

26.10.2019. 12:18

»

PPŠ

Apmēram 1 500 dalībnieku Latvijā un vēl apmēram pārējās Baltijas valstīs un citur Eiropā


kultūrtelpu, tāds ir vēstījums.

Atbildēt

Musulmanisms pasaules ēkā

26.10.2019. 12:17

»

lauķis

Piekrītu,Ted,jēdziens SIEVIETE ir pilnīgi degradēts


atbrīvo vīrieti no verdzības mītiem un priekšstatiem par sievieti. Sieviete ir dabas daļa, ko iekaro un pakļauj vīrietis.

Atbildēt

Sieviete ir unikāls objekts, bez kura vīrietis neiztiek

26.10.2019. 12:15

»

lauķis

Piekrītu,Ted,jēdziens SIEVIETE ir pilnīgi degradēts


Noslēpumains ir vīrieša ceļš pie sievietes. Sievietei ir mazāk smadzeņu, bet visas ekstras. Dabas daļa. Kā vīretis sadzīvo ar dabu, tāds ir jautājums. Kaķi ir noslēpumaini un brīvi.

Atbildēt

Teds

26.10.2019. 11:19

»

lauķis

Kurš aizstāvēs sievietes Eiropas Savienībā


Tas pats jau visur citur, zaļie pārstāv sintētikas ražotājus, bērnu aizstāvji nodarbojas ar cilvēktirdzniecību un porno biznesu, farmācijas aizstāvji tirgo neārstējošas zāles un cilvēku orgānus, bet patiesie aizstāvji nostumti malā, jo tiem nav naudas.

Atbildēt

Teds

26.10.2019. 11:12

Ir milzīga atšķirība starp sievietēm un viltīgām bābām, kādas salīdušas visās partijās un nomenklatūras gaiteņos līdz pat Briselei, kērc kā aizkautas kad aiztiek viņām sponsorus vai neļauj pieņemt Latviju iznīcinošus lēmumus.

Atbildēt

PPŠ

26.10.2019. 10:10

»

Kas tas par zvēru?

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs


Apmēram 1 500 dalībnieku Latvijā un vēl apmēram pārējās Baltijas valstīs un citur Eiropā.

Atbildēt

absurds

26.10.2019. 09:57

Kur tad ir tā demokrātija? Mūsu pašu Mārtiņu Grīnbergu bargi notiesāja par piedalīšanos teroristiskā organizācijā, bruņotos konfliktos. Vai bija kādi pierādījumi, ka viņš ir uz kādu šāvis vai spridzinājis?
Toties Vācijai varbūt nāksies ņemt atpakaļ savus teroristus, kas tiešām ir darbojušies, un lutināt viņus tālāk.
Vai tā ir demokrātija, ka ļaužu mazākums saņem daudzkārt lielākas algas un pensijas, nekā vairākums? Ne jau vairākums to vēlas, vnk notiek ļaužu muļķošana, kur no demokrātijas nav ne smakas.

Atbildēt

Tas, kas aizstāvēs,

26.10.2019. 07:53

tas būs Otto! Otto Ozols! Nost ar neofeminismu, kas plosās pasaulē ar jaunu "kunilingusa spēku". Otto pieviņām uz cietumu! Izmanto mani.. Mielava dziesmas pavadībā..

Atbildēt

hm

26.10.2019. 07:44

Paradoksāli, ka tieši šis ir tas gadījums, kad vienlīdzīgi gan sievietēm, gan vīriešiem Spānijas tiesa piespriež ilgus gadus cietumā. Kur, kur, bet te nu gan nav saskatāma diskriminācija.
Ja runā par cilvēktiesībām Eiropā, tad drīzāk prasītos aizstāvēt autora amata brāli, žurnālistu Asanžu. Soda termiņš par neiemaksāto drošības naudu viņam beidzies. Bet, neskatoties uz to, viņu turpina turēt cietumā un iszkata jautājumu par izdošanu ASV, kur viņam draud vismaz viens mūža ieslodzījums. Žurnālistam par žurnālistiku!
Otto, tavam amata brālim! Un tu turpināsi klusēt? Kā tai stāstā ... un tad atnāks pēc tevis.

Atbildēt

MANTA

26.10.2019. 07:42

Malacis,jautājumu var aktualizēt arī no šāda skatu punkta.....tāda paradoksāla tā mūsu "galma dāmu" blozgāšanās sanāk :)

Atbildēt

lauķis

26.10.2019. 06:55

Kurš aizstāvēs sievietes Eiropas Savienībā?
Visas problēmas rodas no nevajadzīgas salīdzināšanas.
Sieviete un vīrietis ir divas dažādas pasaules,ar dažādām funkcijām.Zem sieviešu tiesību aizstāvības paslēpta sieviešu paverdzināšana.

Atbildēt

aizstāvi nu ukrainu jaunos zēnus, kurus nošauj krievijas padibenes

26.10.2019. 06:48

pašam bērni ir???????????????????

Atbildēt

Kas tas par zvēru?

26.10.2019. 04:35

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs

Atbildēt

Tiesiskums

25.10.2019. 20:40

Tiešām,kur juristes bantes protesti,kur kalnietes,vaideres un šo draudzenes rebekas harms kaismīgās runas par "politieslodzītiem diktatūru" valstis?!Zināms kādās.

Atbildēt

reptilis

25.10.2019. 20:33

Kāds naivums?! Kas maksā,tas pasūta sieviešu tiesību aizstvjus:)))....vajag ņemt piemēru no Biedra Sorosa...Biedra Putina - ja vajag nopērk! ...un viss notiek! Kā teica biedrs (vai tas ir tikai mīts) Ļeņins - mēs tos kapitālistus pakārsim virvē,kuru būsim no viņiem nopirkuši:))))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...