Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

28.10.2019. 18:14

»

aizstāvi nu ukrainu jaunos zēnus, kurus nošauj krievijas padibenes

pašam bērni ir


kapec civilistu slepkavas banderovci butu jaaizstav ?

Atbildēt

Bezzāģis

27.10.2019. 10:12

Otto, ja jūs papētītu savu pasi jūs saprastu ka nēesat Latvijas Republikas pilsonis, bet tikai kaut kādas latvijas!
Un pase nav jūsu, bet jūs esat tikai turētājs! Apmēram tas pats, kā mašīna līzīngā, mašīna ir bankas.
Secinājumus varat izdarīt pats.
Par feminismu runājot, tas jau kādu laiku atpakaļ bija skaidrs, ka šī kustība ir lai bīdītu cauri vajadzīgās lietas u.c. brīnumainas vajadzības un pretenzijas, nevis reālu sievietes, sievas, mātes aizstāvību!

Atbildēt

Ļubomirs

27.10.2019. 05:23

Smiltēns aizstāvēs!

Atbildēt

Ak, Ozolk

26.10.2019. 19:32

Īsāk teikšu ar Érika vārdiem („Limuzīns Jānu nakts krāsā“): Nebāzies visām pudelém par korki!“ :) .

Atbildēt

Ak, Ozolkungs

26.10.2019. 19:29

Vai nu vajadzéja vél arī katalāñu/ spāñu lietās iemaisīties... ( tas viss nav tik viennozīmīgi. Bet argumentét ar sieviešu aizstāvéšanu... labs méginājums, bet nevietā un garām). ( nu jā, tādi esam. Īsts latvietis vislabāk zinās, kā dzīvot katalāñiem vai ukrainiem, vai cik nepareizi lietas rit pie poliem vai ungāriem, vai ... ( neminéšu pavisam sāpīgo tému Vidéjos austrumus..). Visu zina. Tikai - neviens katalānis ( vai ukrainis vai afgānis) padomu viñam, latvietim nevaicā. Lai gan vienīgais, ko més īstie letiñi nezinām - kā tikt galā ar mūsu pašu [pašcenzéts].

Atbildēt

tas nav zvērs bet

26.10.2019. 18:49

»

Kas tas par zvēru?

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs


skapja nosaukums

Atbildēt

Agra arî grib ar Valstsgribas Kluci

26.10.2019. 17:22

»

fakts

Tagad arī vīrietis var dzemdēt,piemēram Švarcnēgers,barot ar savu ,,pupu,, un dziedāt ,šūpuļdziesmas


saglabàt derîbu, ka tik viñam " nepaslîdot kàja"!

Atbildēt

Ošo

26.10.2019. 12:35

Sieviete nav mazvērtīgāka par vīrieti un arī pārāka par to.Tās ir divas atšķirīgas cilvēces kategorijas-tās nevar tikt salīdzinātas.Jau pats salīdzinājums ir muļķīgs,turklāt visas nelaimes rodas no nevajadzīgas salīdzināšanas.

Atbildēt

fakts

26.10.2019. 12:22

»

Musulmanisms pasaules ēkā

atbrīvo vīrieti no verdzības mītiem un priekšstatiem par sievieti. Sieviete ir dabas daļa, ko iekaro un pakļauj vīrietis


Tagad arī vīrietis var dzemdēt,piemēram Švarcnēgers,barot ar savu ,,pupu,, un dziedāt ,šūpuļdziesmas.

Atbildēt

AbuMeri pis Latvijas

26.10.2019. 12:18

»

PPŠ

Apmēram 1 500 dalībnieku Latvijā un vēl apmēram pārējās Baltijas valstīs un citur Eiropā


kultūrtelpu, tāds ir vēstījums.

Atbildēt

Musulmanisms pasaules ēkā

26.10.2019. 12:17

»

lauķis

Piekrītu,Ted,jēdziens SIEVIETE ir pilnīgi degradēts


atbrīvo vīrieti no verdzības mītiem un priekšstatiem par sievieti. Sieviete ir dabas daļa, ko iekaro un pakļauj vīrietis.

Atbildēt

Sieviete ir unikāls objekts, bez kura vīrietis neiztiek

26.10.2019. 12:15

»

lauķis

Piekrītu,Ted,jēdziens SIEVIETE ir pilnīgi degradēts


Noslēpumains ir vīrieša ceļš pie sievietes. Sievietei ir mazāk smadzeņu, bet visas ekstras. Dabas daļa. Kā vīretis sadzīvo ar dabu, tāds ir jautājums. Kaķi ir noslēpumaini un brīvi.

Atbildēt

Teds

26.10.2019. 11:19

»

lauķis

Kurš aizstāvēs sievietes Eiropas Savienībā


Tas pats jau visur citur, zaļie pārstāv sintētikas ražotājus, bērnu aizstāvji nodarbojas ar cilvēktirdzniecību un porno biznesu, farmācijas aizstāvji tirgo neārstējošas zāles un cilvēku orgānus, bet patiesie aizstāvji nostumti malā, jo tiem nav naudas.

Atbildēt

Teds

26.10.2019. 11:12

Ir milzīga atšķirība starp sievietēm un viltīgām bābām, kādas salīdušas visās partijās un nomenklatūras gaiteņos līdz pat Briselei, kērc kā aizkautas kad aiztiek viņām sponsorus vai neļauj pieņemt Latviju iznīcinošus lēmumus.

Atbildēt

PPŠ

26.10.2019. 10:10

»

Kas tas par zvēru?

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs


Apmēram 1 500 dalībnieku Latvijā un vēl apmēram pārējās Baltijas valstīs un citur Eiropā.

Atbildēt

absurds

26.10.2019. 09:57

Kur tad ir tā demokrātija? Mūsu pašu Mārtiņu Grīnbergu bargi notiesāja par piedalīšanos teroristiskā organizācijā, bruņotos konfliktos. Vai bija kādi pierādījumi, ka viņš ir uz kādu šāvis vai spridzinājis?
Toties Vācijai varbūt nāksies ņemt atpakaļ savus teroristus, kas tiešām ir darbojušies, un lutināt viņus tālāk.
Vai tā ir demokrātija, ka ļaužu mazākums saņem daudzkārt lielākas algas un pensijas, nekā vairākums? Ne jau vairākums to vēlas, vnk notiek ļaužu muļķošana, kur no demokrātijas nav ne smakas.

Atbildēt

Tas, kas aizstāvēs,

26.10.2019. 07:53

tas būs Otto! Otto Ozols! Nost ar neofeminismu, kas plosās pasaulē ar jaunu "kunilingusa spēku". Otto pieviņām uz cietumu! Izmanto mani.. Mielava dziesmas pavadībā..

Atbildēt

hm

26.10.2019. 07:44

Paradoksāli, ka tieši šis ir tas gadījums, kad vienlīdzīgi gan sievietēm, gan vīriešiem Spānijas tiesa piespriež ilgus gadus cietumā. Kur, kur, bet te nu gan nav saskatāma diskriminācija.
Ja runā par cilvēktiesībām Eiropā, tad drīzāk prasītos aizstāvēt autora amata brāli, žurnālistu Asanžu. Soda termiņš par neiemaksāto drošības naudu viņam beidzies. Bet, neskatoties uz to, viņu turpina turēt cietumā un iszkata jautājumu par izdošanu ASV, kur viņam draud vismaz viens mūža ieslodzījums. Žurnālistam par žurnālistiku!
Otto, tavam amata brālim! Un tu turpināsi klusēt? Kā tai stāstā ... un tad atnāks pēc tevis.

Atbildēt

MANTA

26.10.2019. 07:42

Malacis,jautājumu var aktualizēt arī no šāda skatu punkta.....tāda paradoksāla tā mūsu "galma dāmu" blozgāšanās sanāk :)

Atbildēt

lauķis

26.10.2019. 06:55

Kurš aizstāvēs sievietes Eiropas Savienībā?
Visas problēmas rodas no nevajadzīgas salīdzināšanas.
Sieviete un vīrietis ir divas dažādas pasaules,ar dažādām funkcijām.Zem sieviešu tiesību aizstāvības paslēpta sieviešu paverdzināšana.

Atbildēt

aizstāvi nu ukrainu jaunos zēnus, kurus nošauj krievijas padibenes

26.10.2019. 06:48

pašam bērni ir???????????????????

Atbildēt

Kas tas par zvēru?

26.10.2019. 04:35

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs

Atbildēt

Tiesiskums

25.10.2019. 20:40

Tiešām,kur juristes bantes protesti,kur kalnietes,vaideres un šo draudzenes rebekas harms kaismīgās runas par "politieslodzītiem diktatūru" valstis?!Zināms kādās.

Atbildēt

reptilis

25.10.2019. 20:33

Kāds naivums?! Kas maksā,tas pasūta sieviešu tiesību aizstvjus:)))....vajag ņemt piemēru no Biedra Sorosa...Biedra Putina - ja vajag nopērk! ...un viss notiek! Kā teica biedrs (vai tas ir tikai mīts) Ļeņins - mēs tos kapitālistus pakārsim virvē,kuru būsim no viņiem nopirkuši:))))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...