Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Āris

13.06.2020. 05:51

Sandis Jansons drīz jau kļūs par nezinīti visās jomās - gan šmigu tirgo, gan aptieku vada, te miltus patirgo. Idiota smaids un gudra tukšdiršana ir viņa panākumu atslēga kopā ar Napoleona sindromu? No visām vietām izmests pa kūtspakaļu.

Atbildēt

Versija

13.06.2020. 05:09

Ir izskanējuši versija, ka starp abiem Teciem esošais starpsavienojumu kalpo OIK ģenerēšanai, laižot enerģiju no viena TEC caur otru, abos ģenerējot skaistu OIK uzcenojumu. Citādi tam nav jēgas.

Atbildēt

Korupcija cieņā

12.06.2020. 18:31

Partiju bankomāts latvenergo un visiem ir labi.

Atbildēt

tu maksāsi

12.06.2020. 16:52

»

kurš maksās

par radītiem zaudējumiem


Jo biji par stulbu, lai sakārtotu savu energosaimniecību tā, lai nekādu zaudējumu nebūtu!

Atbildēt

kurš maksās

12.06.2020. 15:12

par radītiem zaudējumiem

Atbildēt

Dd

12.06.2020. 14:31

»

mm

Raksta autors neko nav pētijis, izlējis savu žulti, ka internets pazuda...


Te ar nekas nav "pētīts", taču mēle niez..
AST nomā visus PSA, t.i. atbild par uzturēšanu, remontiem, noslodzi u.t.t.
Konkrētā kabeļu līnija tika pārslogota un punktu.

Atbildēt

fakts

12.06.2020. 11:55

»

VB

Jā, tā bija TIKAI 1 stunda. Vai varēja labāk, ātrāk, nezinu, bet ar dīzeļģenerātoriem visu Rīgu nepalaidīs - tiem jābūt KATRĀ svarīgā uzņēmumā pašiem, kā slimnīcas, ATS -i, i-neta provaideri utt


Nu ja,paši apzināti pārslogoja kabeli,pēc tam lielās ka ātri tika gala.Bet kas to visu apmaksās?Loģika saka ka jāmaksā tam kas ziepes sataisīja,vai tā notiks.

Atbildēt

fakts

12.06.2020. 11:46

ka visi vadības veči un kundzes saņem bargu "piķi"un izrādās ka izskatās pēc analfabētiem praktisko jautājumu risināšanā....toties fantastiski kāpinājuši pārvades izmaksas patērētājiem!!!
Vai "otkatu"sistēmai pielikts punkts???....lūk kur paslēpts āķis.
Vai tikai nepienāks laiks kad visus šos profesionāļus kādi spēki sauks pie atbildības....jo rādās ka šis moments briest un diezin vai būs jāgaida līdz nākošajām vēlēšanām.TIE KUTI IR GODPRĀTĪGI DARBOJUŠIES VAR NESATRAUKTIES....BET KĀ SAPNĪ REDZĒJU..NAV VIŅU

Atbildēt

VB

12.06.2020. 11:39

»

Pēteris

Rakstītājs acīmredzami ir "aizmirsis", ka līdz bojājuma vietai ir jāaizbrauc, jānovērtē bojājums, jāpiegādā nepieciešamie materiāli un jāveic remonts. Tas viss prasa laiku, un viena stunda ir ļoti labs darba efektivitātes rādītājs. P.S: Ne es, ne mani radinieki nestrādā elektroapgādes nozarē...


Jā, tā bija TIKAI 1 stunda. Vai varēja labāk, ātrāk, nezinu, bet ar dīzeļģenerātoriem visu Rīgu nepalaidīs - tiem jābūt KATRĀ svarīgā uzņēmumā pašiem, kā slimnīcas, ATS -i, i-neta provaideri utt.

Atbildēt

yes

12.06.2020. 11:13

»

Ojārs

Jā, ir vien jāpiekrīt, ka J.Reira AST padomes locekļu izvēle pieklājīgi izsakoties ir nesaprotama


Tā jau ir, Mierkalna meita padomē, Mierkalns partijas barotājs:
https://pietiek.com/raksti/padomes_atkal_barotavas

Atbildēt

mm

12.06.2020. 11:11

Raksta autors neko nav pētijis, izlējis savu žulti, ka internets pazuda!

"Gazele"? Paņem google un paskaties, kā pēc tā notika, ktīvi tas pats. Vispār jau līnijas pieder LET, ks ir Latvenergo uzņēmums, būs vien paši nolaiduši stāvokli tik zemu.
Tas ir tā pat kā vainot pašreizējo Rīgas domes vadību pie tā ko sastrādāja Nils

Atbildēt

Jahnis

12.06.2020. 10:33

Enerģētiķi ir čakli, inteliģenti un atbildīgi. Spriegums kļūdas nepiedod. Kas šo visu raksta, fāzei nav tuvumā stāvējis. Ražojiet sev neatkarīgu elektrību no pirdiengāzes, tad nebūs pārrāvums. Bet neaiztiek ELEKTRIĶUS, tiešām paliksim pie smirdošiem ledusskapjiem

Atbildēt

par 9,8% vairāk

12.06.2020. 09:00

»

skaidro Latvenergo pārstāvji

«Sandis Jansons darbam AS Sadales tīkls valdē ir izvēlēts publiski izsludinātā kandidātu atlases konkursa rezultātā, valdes priekšsēdētāja amatā viņu iecēla akcionāra sapulcē. Sandis Jansons ieguvis izglītību Latvijas Universitātē biznesa vadībā un Rīgas Ekonomikas augstskolā EMBA. Pēdējo desmit gadu...


AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs pagājušajā gadā par darbu uzņēmumā nopelnījis 179 923 eiro, kas ir par 9,8% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Atbildēt

Pēteris

12.06.2020. 08:46

Rakstītājs acīmredzami ir "aizmirsis", ka līdz bojājuma vietai ir jāaizbrauc, jānovērtē bojājums, jāpiegādā nepieciešamie materiāli un jāveic remonts. Tas viss prasa laiku, un viena stunda ir ļoti labs darba efektivitātes rādītājs. P.S: Ne es, ne mani radinieki nestrādā elektroapgādes nozarē.

Atbildēt

Ojārs

12.06.2020. 08:34

»

Tikai pasminu

Un kas tu pats esii? Ko esi sasniedzis? Ka palidzejis tautas labklajibai? Visticamak divana pirdejs, kas visus interneta tikai var nolikt un sava dzive neveiksminieks un tikai valdibu vari vainot del sava stulbuma un slinkuma. Piecel dirsu no divana un izmaini savu dzivi un beidz vainot citus. Pieradi...


Nenovirzies no tēmas - te tiek apspriesta AST un tā vadības, nevis komentētāju atbildība. Turklāt, vainīgi nav kabeļi, kā te attēlā redzamā persona cenšas iestāstīt, bet cilvēki - Latvenergo un Augstsprieguma tīklu amatpersonas un tie, kuri viņus šajos amatos iecēla.
Ezītim skaidrs, ka risku pārvaldība Latvenergo un Augstsprieguma tīklos, iespējams, arī Sadales tīklos vēl ir bērnu autiņos. Tik pat droši var prognozēt, ka tie cilvēki, kuri iepriekšējos 10 gadus vadījuši šīs kompānijas, nākamajos 10 neko būtiski jaunu nepaveiks.
Neviens nekad nevarēs pārbaudīt katra pārdotā kabeļa vai vada metru un tā kvalitāti. Pat, ja tas tiktu izdarīts, neviens pircējs nevarētu būt 100% drošs, ka nekad nekas nenotiks. Tāpēc nozarēs, kur svarīga drošība un nepārtrauktība, tiek izstrādāti darbības nepārtrauktības nodrošināšanas un darbības atjaunošanas plāni. Tiek identificēti un novērtēti riski, veikti pasākumi to racionālai ierobežošanai utt.utjp.
Taču šajā gadījumā AST nebija pat automātisku paziņojumu izsūtīšanas sistēmas, kas liecina, ka viņi vispār nebija "izspēlējuši" situāciju, ka kaut kas tāds kaut kad varētu notikt. Nekā tāda nav arī Latvenergo, kurš ir augstsprieguma pārvades līniju, transformatoru apakšstaciju u.c. pārvades aktīvu īpašnieks.
Atkārtošos, runa nav par kabeli, bet amatpersonām, kuru neatbilstību ieņemajam amatam ļāva ieraudzīt šī avārija.

Atbildēt

Fēlis

12.06.2020. 06:18

»

Jā, bet

Ja kāds vēl to nezināja - "Izšķērdība, nevis efektivitāte" - tas ir vadmotīvs visai Latvijas pārvaldei. Bet uzņēmumiem, kur iekšā ielikts valsts kapitāls vispār ir zelta dzīve. Kurš gan te domā par iedzīvotāju vajadzībām?! Šim rakstam pievienotā bilde labi ilustrē šo baltajās apkaklītēs tērpto neliešu...


Gazele? Paskatieties LDz telefongrāmatu. Šķiet ka tur liekēžu, kuri droši vien paši nezina, ar ko viņi nodarbojas, vairāk kā to, kuri patiešām strādā. Un tik plāno, kā vēl samazināt strādājošo skaitu, lai kantoris vēl kādu laiku varētu saņemt savas ne sliktās algas. Prasa atbalstu valstij, kurai būtu jāuzsūta tam kantorim audits, lai varētu atsijāt patiešām strādājošos no uzpūstās liekēžu varzas, kamēr dzelzceļš nav galīgi nokauts. Ja atlaidīs speciālistus, atpakaļ savākt vairs neizdosies un tad LDz tiešām vāks.

Atbildēt

SIA "Magnum Medical"

12.06.2020. 04:54

»

skaidro Latvenergo pārstāvji

«Sandis Jansons darbam AS Sadales tīkls valdē ir izvēlēts publiski izsludinātā kandidātu atlases konkursa rezultātā, valdes priekšsēdētāja amatā viņu iecēla akcionāra sapulcē. Sandis Jansons ieguvis izglītību Latvijas Universitātē biznesa vadībā un Rīgas Ekonomikas augstskolā EMBA. Pēdējo desmit gadu...


SIA "Magnum Medical" ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar medikamentu, medicīnas preču un kosmētikas vairumtirdzniecību. Mūsu partneri un klienti ir aptiekas, slimnīcas, medicīnas iestādes, zāļu ražotāji un citi vairumtirgotāji.

Atbildēt

skaidro Latvenergo pārstāvji

12.06.2020. 03:12

»

KuKu

Vai tad tur kāds elektriķis arī ir? "Sadales tīkls" arī visus, kas kaut ko saprot, atlaida


«Sandis Jansons darbam AS Sadales tīkls valdē ir izvēlēts publiski izsludinātā kandidātu atlases konkursa rezultātā, valdes priekšsēdētāja amatā viņu iecēla akcionāra sapulcē. Sandis Jansons ieguvis izglītību Latvijas Universitātē biznesa vadībā un Rīgas Ekonomikas augstskolā EMBA. Pēdējo desmit gadu darba pieredze – AS Rīgas Dzirnavnieks (Lantemannen ģenerāldirektors, valdes loceklis; SIA SBE Latvija (Lantemannen) valdes loceklis; SIA Magnum Medical rīkotājdirektors, SIA LM Center īpašnieks,» skaidro Latvenergo pārstāvji.

Atbildēt

Pilsētā

11.06.2020. 23:35

runā, ka raksta autors mīzis uz vadiem, kas novedis pie pārslodzes.

Atbildēt

Tikai pasminu

11.06.2020. 23:30

»

Smīns

Tā iet kad mājsaimnieces vada valsti un šoferu dēli iecelti padomēs. Tur kaut viens gudrs inženieris- enerģētiķis, profesionālis ir pie teikšanas ? Noteikti nē, tur parādi, tāpat kā visur mūsu valsts uzņēmumos komandē partijnieki, kā PSRS laikos! Laiks partijas likvidēt kā augoņus un pāriet uz Singapūras...


Un kas tu pats esii? Ko esi sasniedzis? Ka palidzejis tautas labklajibai? Visticamak divana pirdejs, kas visus interneta tikai var nolikt un sava dzive neveiksminieks un tikai valdibu vari vainot del sava stulbuma un slinkuma. Piecel dirsu no divana un izmaini savu dzivi un beidz vainot citus. Pieradi, ka vari labak!!!!!!!!!

Atbildēt

Ojārs

11.06.2020. 21:36

»

Juris

Bet ierindas darbiniekiem maksā nabaga grašus. Izveidoja jaunu uzņēmumu, lai likvidējot veco saņemtu koplīgumā noteiktos atlaišanas pabalstus. Papētiet VID amatpersonu deklarācijas. No valdes neviens par 50 000 eur mazāk "izpletnī" nesaņēma. Ieraugot jaunās personības Padomē - raudāt gribas. Divi skuņēni...


Jā, ir vien jāpiekrīt, ka J.Reira AST padomes locekļu izvēle pieklājīgi izsakoties ir nesaprotama.
Droši vien, ka no likumu un noteikumu viedokļa nav kur piesieties, taču iznākums ir ļoti, ļoti savāds.

Atbildēt

Ojārs

11.06.2020. 21:25

Ir vēl jautrāk - šobrīd visi "Augstsprieguma tīkla" (AST) pamatlīdzekļi joprojām vēl ir "Latvenergo" (LE) bilancē. AST tos nomā no LE. Kabelis, kurš tika bojāts, pieder LE!

Atbildēt

KuKu

11.06.2020. 20:27

Vai tad tur kāds elektriķis arī ir? "Sadales tīkls" arī visus, kas kaut ko saprot, atlaida.
Tagad to vada grāmatveži, baņķieri,noliktavas strādnieks "menedžeri".
Nu kā tā varēja gadīties??? Tā elektrība gan ir nepaklausīga...

Atbildēt

Jā, bet

11.06.2020. 18:02

Ja kāds vēl to nezināja - "Izšķērdība, nevis efektivitāte" - tas ir vadmotīvs visai Latvijas pārvaldei. Bet uzņēmumiem, kur iekšā ielikts valsts kapitāls vispār ir zelta dzīve. Kurš gan te domā par iedzīvotāju vajadzībām?! Šim rakstam pievienotā bilde labi ilustrē šo baltajās apkaklītēs tērpto neliešu attieksmi. Tur jau uz tā augstprātīgā purna ir tik pat kā uzrakstīts "Es - priekšnieks, tu - muļķis." Ja trulumu, nelietību un slinkumu labi atalgo, tas nekļūst mazāks,bet tikai lielāks savā iedomībā un varenībā. UN visus šos "brīvības" gadus mēs esam labi atalgojuši trulumu, nelietību un slinkumu visās jomās. Tāpēc jau nevienā nozarē, nevienā jomā mūsu valstī nekas nav ne sakārtots, ne nomāli nodrošināts.

Atbildēt

nesapratu

11.06.2020. 17:50

»

lauķis

Pēc taisnības šiem ,,locekļiem,, jau būtu jāstāv stacijas tunelī ar izstieptu roku,jo,viņiem jāatmaksā VISI radušies zaudējumi


Kādi zaudējumi? Tad jau tev pašam jāstāv tur kur citus sūti, ja esi tāds nejēga, ka nespēj sakārtot savu elektrosaimniecību.

Atbildēt

Хм

11.06.2020. 17:43

Да, требование пояснений от Минэко было круто!

Atbildēt

ūjina

11.06.2020. 17:09

Štrunts par to elektrību, bet tie taču Solvitas ēnas tēli, nu pavisam labi cilvēki ar vēl labākām algām un bonusiem. Kā var nepatikt, vai te kāds kritizē? Štrunts par elektrību- cilvēki taču labi un lojāli partejai

Atbildēt

lauķis

11.06.2020. 17:06

Pēc taisnības šiem ,,locekļiem,, jau būtu jāstāv stacijas tunelī ar izstieptu roku,jo,viņiem jāatmaksā VISI radušies zaudējumi.
Kur ir tas izslavētais tiesiskums?

Atbildēt

Juris

11.06.2020. 16:50

Bet ierindas darbiniekiem maksā nabaga grašus. Izveidoja jaunu uzņēmumu, lai likvidējot veco saņemtu koplīgumā noteiktos atlaišanas pabalstus. Papētiet VID amatpersonu deklarācijas. No valdes neviens par 50 000 eur mazāk "izpletnī" nesaņēma. Ieraugot jaunās personības Padomē - raudāt gribas. Divi skuņēni, viens iedvestas treneris un visos caurumos lienošais kases pārvaldnieks Āboliņš.

Atbildēt

Smīns

11.06.2020. 16:08

Tā iet kad mājsaimnieces vada valsti un šoferu dēli iecelti padomēs. Tur kaut viens gudrs inženieris- enerģētiķis, profesionālis ir pie teikšanas ? Noteikti nē, tur parādi, tāpat kā visur mūsu valsts uzņēmumos komandē partijnieki, kā PSRS laikos! Laiks partijas likvidēt kā augoņus un pāriet uz Singapūras modeli, tik cietumu mums nepietiks sākumā.

Atbildēt

Paija

11.06.2020. 15:40

man atsūtīja uz mobilo atvainošanos , ka nebija elektrības. Pirmo reizi mūžā, laikam jūt sviluma smaku.

Atbildēt

nja

11.06.2020. 15:05

Taukvēderi līdz pat šai dienai atvainošanos nav atsūtījuši, lai gan cik noprotams no publiskajā telpā izskanējušā info, pašu darboņi to kabeli tur nosvilināja...

Atbildēt

Signe

11.06.2020. 14:57

Labākais būtu šo monstru Latvenergo sadalīt, tas apaudzis ar politisko partiju barotnēm un totālo bezatbildību klientu priekšā. Privātajiem gala elektrības cena par 1 kWh sasniedz jau 0.28 eiro????? Kur ir palicis brīvais tirgus? Mēs esam apkrāpti un nosodīti no Latvju bāleliņu politikāņu resnajām, netīrajām roķelēm. Kāpēc pierobeža nedrīkst elektrību iepirkt no kaimiņvalstīm, ja tas patērētājam ir izdevīgāk lētāk.

Atbildēt

Labais

11.06.2020. 14:30

JKP

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....