Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tik tiešām

06.12.2020. 08:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Putinu un Kremli kā vainīgos neviens tā arī nepieminēs


Beidz dirst okupantu samazga, brauc uz vokzālu un uz austrumiem, jo ātrāk , jo labāk.

Atbildēt

zinātāja

06.12.2020. 08:47

Tas skuķis ar vistu smadzenēm, pati strauji piebrauca pie lielās mašīnas, laikam gribēja šoferītim ieskaidrot, ka viņai ir priekšrocība itin visur un visā.

Atbildēt

to bla bla

05.12.2020. 22:10

»

bla, bla bla

Iepriekējais rakstītājs ir pamatīgi nojūdzies ar saviem ceļu satiksmes noteikumu citātiem. Nekur...


Tātad ja nav ķivere tad drīkst braukt nost? Ome pie Lāčupes kapiem vispār stūmās pāri krustojumam gar smagās mašinas priekšu, kura stāvēja! Šogad ir sabraukti vairāk riteņbraucēji nekā nomiruši no covid vīrusa! Kāpēc nav visaptveroša kampaņa par šo, ka uz Latvijas ceļiem brutāli tiek slepkavoti riteņbraucēji? PS. Spānijā pārkāpējus, kas neievēro satiksmes noteiktos 1,5 m no riteņbraucēja ārpus apdzīvotām vietām bargi soda, atzīstot, ka tas ir slepkavibas mēģinājums! Tiek atņemtas tiesības un piespriesti tūkstošiem eiro sodi! Ne Spānijā, ne Itālijā neviens neuzdrošinās pārkāpt šos noteikumus. Protams,ir letāli gadījumi, bet VISI vainīgie pēv tam sēž cietumā!

Atbildēt

apmēram tā

05.12.2020. 21:32

»

Es

Ticami


https://pbs.twimg.com/media/EoT3vb9XcAI6wM9?format jpg

Vai video pēdējās sekundes
https://twitter.com/i/status/1334461829041549312

Atbildēt

bla, bla bla

05.12.2020. 20:43

Iepriekējais rakstītājs ir pamatīgi nojūdzies ar saviem ceļu satiksmes noteikumu citātiem. Nekur
tajos nav teikts, ka riteņbraucējiem arī nav jāzina ceļu satiksmes noteikumi un tie jāievēro. Praksē viņi šos noteikumus rupji ignorē un tāpēc iet bojā.
Skaidrs ir kļuvis tas, ka ikvienam velosipēda vadītājam, kā jau satiksmes dalībniekam, ir jākārto tādi paši satiksmes noteikumu eksāmeni, kā pārējiem satiksmes dalībniekie, ieskaitot braukšanu. Uz velosipēda ir jābūt numura zīmei, tuvās gaismas lukturim - iedegtam, jāstrādā bremžu ugunīm, jāaprīko ar pagrieziena rādītājiem, obligāti - ķivere. Velosipēdam jābūt reģistrētam CSDD un katru gadu jāiziet tehniskā apskate. Tāpat jābūt ārstu zīmei par fizisko un psihisko veselības stāvokli. Narkologu neaizmirsīsim. Un noteikti nedrīkst pa gājēju pāreju pāri vālēt pilnā ātrumā, bet jānokāpj nost. Un tikai tad velosipēdisti drīkst paplēst muti, savai aizstāvībai. Un kamēr tā visa nav- bric! nost no ceļiem un ielām! Vai arī tad nebrīnaties, ka kāds šiem jefiņiem pārbrauc pāri....

Atbildēt

to otto

05.12.2020. 18:08

Jā, riteņbraucēja nobraukšana ir slepkavība ar iepriekšeju nodomu! Tā tas ir bijis praktiski visos riteņbraucēju noslepkavošanas gadījumos. Ceļu satiksmes noteikumu 3. punkts skaidri pasaka - transportlīdzekļu vadītāju pienākumi
25. Transportlīdzekļa vadītājam ir šādi pienākumi:
25.3. darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, it sevišķi mazāk aizsargātie (gājēji un velosipēdu vadītāji).
Šajā gadījumā, kā arī sabraucot veleobraucēju Latgalē, kur dienas laikā autobusa līnijas šoferis APZINĀTI uzbrauca velobraucējam, kā arī ome, kura stūma riteni pāri par ielu pie Lāčupes kapiem un kuru sabrauca fūres vadītājs UZSĀKOT braukšanu pie krustojuma, respektīvi neļava omei pāriet ielu, bet vienkārši tupi to sabrauca!
Tie paši ceļu satiksmes noteikumi saka: 7. Braukšanas sākšana un braukšanas virziena maiņa
57. Pirms jebkura manevra – braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, apdzīšanas, transportlīdzekļa apturēšanas u. tml. – transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem.
Patiesībā velobraucējiem ir jāsniedz prasība aizliegt izmantot smagās automašīnas pilsētu un apdzīvoto vietu teritorijā, jo to tehniskā konstrukcija neļauj nodrošināt šo satiksmes noteikumu ievērošanu. Eiropā jau sagatavota regula, kas pieprasa smagā auto kabīni veidot kā tas ir autobusiem, ka šoferim jāredz cilvēks, tā augumā. Šobrīd praktsiski visām smagajām mašinām to vadītājs vispār nevar redzēt ne gājēju, ne velobraucēju. Tāpēc ir pamatots iemesls pārtraukt un aizliegt izmantojot tehniskos līdzekļus, kas neatbilst Latvijas ceļu satiksmes noteikumiem!

Atbildēt

Ņuhs

05.12.2020. 17:42

»

Elementāri

Nu un ko, ka kravas auto šoferis vainīgs. Riteņbraucēja ir beigusi šīs dzīves gaitas...


Te neizskatās, ka riskēja kravinieks, drīzāk ļisapēds kaut ko sasteidza.

Atbildēt

Es

05.12.2020. 17:33

Mwxima kw lasītāja?

Atbildēt

Kreisais

05.12.2020. 12:51

Jā, ir acīmredzami, ka velosipēdiste nāvējošās traumas guva uz braucamās daļas, kad smagais pārbrauca viņai un velosipēdam pāri ar visiem kreisās puses riteņiem. Bet tas vēl nenozīmē un nepierāda, ka viņa ir braukusi, pa brauktuvi.

Es neredzēju un nezinu pa kurieni viņa brauca, bet zinu, ka braucot kaut ar 10km/h un saņemot triecienu sānos braucējs ar velo nesabrukts tieši precīzi sadursmes vietā, jo tam ir savs ātrums un inerce.

Lai braucējs ar velo aizlidotu dažus metrus (tur kādi 5 no veloceliņa varētu būt), smagajam nav vajadzīgs milzīgs ātrums. Tevis pieminētie 100km/h ir 27.7 metri sekundē, pie tāda trieciena cietusī būtu aizviesta pāri visai Brīvības ielai, nevis nonāktu zem riteņiem.

Es neko nerakstu par smagā auto vadītāju, un viņa vainas pakāpi, arī viņam tagad ir ļoti smagi. Lai strādā policija, satiksmes eksperti un tiesa.

Bet tiem kverpļiem, kas komentāros jau ir viennozīmīgi noskaidrojuši un pierādījuši, ka riteņbraucēja (kas nekad vairs neko nevarēs pateikt) ir pati vainīga – es lūdzu, sublimējiet savu stulbumu un ļaunumu kaut kā savādāk, bet neaiztieciet bojāgājušo.

P.S.
Gribētu man to acīs pateikt ībli?

Atbildēt

bija tā

05.12.2020. 06:38

Smagais griezās ārā uz Brīvības ielas. No Juglas puses braucošajai velosipēdistei bija slinkums gaidī kamēr viņš pabeidz manevru, tāpēc viņa izlēma to apbraukt no priekšas...
Video ar līdzīgu gadījumu tajā pašā vietā, bet bez līķa apskatāms internetā.

Atbildēt

Niknais

05.12.2020. 01:06

Dumjā pakešaita vaino Lidl, bet vainigi VDD un paši velopisēdisti, kuriem šķiet, ka viņi ir labi redzami. Vajadzetu visiem ieviest obligātas zaļās vestes, citādi brauc kā pagadās, be velti fūristi viņus sauc par kraukšķīšiem

Atbildēt

vietējais

04.12.2020. 19:45

»

velosipēdu kustība pilsētā jāaizliedz!

Velosipēdistiem pilsētā nav ko darīt, lai brauc ar tramvajiem, nevis maisās pa kājām tiem, kas strādā. Varbūt arī futbolistiem sāksim ierīkot laukumiņus uz ielām? Varbūt es gribu driblēt basketbola bumbu par driblēšanas joslām, kuru vēl nav? Lai riteņbraucēji brauc pa mežiem, pilsētā viņi tikai rada...


Tev draudziņ vajadzētu dzīvot staļina laikā, tad tu varētu gan noteikt, kur un ar ko, katram braukt protams ja tiktu pie teikšanas. Bet visdrīzāk klusētu kaktā ielīdis un pat nepīkstētu.Tagad te tēlo lielo gudrinieku,bet ja pienāks laiks ka degviela automašīnai būs zelta vērtībā, tad pats sēdīsies uz tā nīstamā velosipēda.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.12.2020. 19:15

Putinu un Kremli kā vainīgos neviens tā arī nepieminēs?

Atbildēt

Ilgtspēja

04.12.2020. 18:13,,atgrieziet rinenbraucejus atpakal uz gajeju ietvem

Nē, paldies. Te arī neviens viņus nemīl. ,,

Velomānus ir jāatgriež atpakaļ uz laukiem , no kurienes nākuši! Otrs variants- kārto tiesības , aprīko savu maztransportu ar numuriem, gaismām, maksā visus(protams proporcionāli mazākus ) transporta nodokļus , jo infrastruktūra, un ne tā lētākā, citiem satiksmes dalībniekiem mistiska zaļuma vārdā nav jāsponsorē .
P.S. Būtu interesanti sasummēt , cik velotrasēs naudiņa ieasfaltēta ?
P.S.P.S.Un arī interesanti būtu visu veloarmiju notestēt Ielu satiksmes noteikumos .

Atbildēt

Njā

04.12.2020. 17:39

»

Puteklis

Tu arī esi piemērs tam, kāpēc Ogrē neviens neprotestēja (bet varbūt ka tu nemaz nezini un tomēr kāds arī protestēja). Nav ko sunīties komentāros. Ņem plakātu rokā un ej un protestē. Tāds bezjēdzīgs tukšbļauris vien esi


Tāpēc jau tu esi puteklis, ka pamatotu kritiku uztver kā sunīšanos. Ne visiem ir laiks skraidīt ar plakātiem, jo tādu lietu ir pārāk daudz un tās notiek pavisam savādāk, ja pameklēsi ziņās, tad sapratīsi. Ja vēlētājs ir atdevis vairākās vēlēšanās balsi, un saņēmis pretī kaut ko pavisam diametrāli pretēju, neviens puteklis viņam neiestāstīs, ka viss ir kārtībā. Attiecībā uz tavu provocējošo ieteikumu pateikt kaut ko kādam acīs - tu taču pats saproti - kā tu vari kādam prasīt būt atklātam un vaļsirdīgam pret personām, kas pašas nav atklātas, godīgas, uzticamas? Nē, provokator putekli, tā nekur pasaulē nenotiek, ka ar atklātām kārtīm spēlē pret netīrām, vēl jo vairāk, tik beztiesiskā valstī. Tavs provocējošais ieteikums liek domāt, ka pats esi netīrs cilvēks, un atbalsti uzskatu, ka godu var nopirkt, nevis iemantot.

Atbildēt

velosipēdu kustība pilsētā jāaizliedz!

04.12.2020. 15:54

Velosipēdistiem pilsētā nav ko darīt, lai brauc ar tramvajiem, nevis maisās pa kājām tiem, kas strādā. Varbūt arī futbolistiem sāksim ierīkot laukumiņus uz ielām? Varbūt es gribu driblēt basketbola bumbu par driblēšanas joslām, kuru vēl nav? Lai riteņbraucēji brauc pa mežiem, pilsētā viņi tikai rada haosu, satiksmes negadījumus, apdraud sevi un citus. Vai arī tad Rīgu lai pasludina par parku ar pilnībā slēgtu satiksmei ar autotransportu. Tad redzēs, ko tie riteņbraucēji teiks, kad aizvērsies viņu biroji un citi plānā galdiņa urbēju un valsts liekēžu kantori un viņi nevarēs ne tikai nopelnīt, lai riteni nopirktu, bet lai paēstu..

Atbildēt

riteņbraucēji par maz sisti

04.12.2020. 15:41

Protams, ka konkrētā gadījumā un daudzos citos nelaimes gadījumos ar riteņbraucēju piedalīšanos ir vainīgi paši riteņbraucēji , kuru otrs apzīmējums varētu būt idioti. Un šiem idiotiem nemaz nerūp sava dzīvība, viņiem tā nav nemaz vajadzīga. Tad par ko cepiens? Vai cilvēks, kam rūp sava dzīvībā, tā uzvestos uz ielas, kā mūsu hipsteru pederasti - riteņbraucēji uzvedas, vālējot kā pagadās ar austiņām ausīs, nekatoties ne pa labi ne kreisi, jo VIŅIEM IR TĀDAS TIESĪBAS? Satiksmē tāpēc ir maz negadījumu, ka satiksmes dalībnieks skatās apkārt, nevis kačā pravas. Nu lai jau tie riteņbraucēji sitas nost, bet kāpēc viņi savos sūdos ievelk autobraucējus, kā šajā gadījumā kravas auto šoferi, kurš noteikti nebrauca ar ne 50, ne 40, ne 30 kmh, bet lēnāk? Ja idiots nespēj un negrib novērtēt, kur jābrauca ar riteni un kur labāk nē (zem riteņiem), tad tā ir viņa paša padarīšana. Rokas nost no darbarūķa- kravinieka vadītāja! Un nekāda vaina nav izbrauktuei- vajag skatīties kur ejat un kur braucat! Un nevajag praksē noskaidrot, kam taissnība - velosipēdam vai kraviniekam. Tad visi paliks dzīvi.

Atbildēt

HA- raksta autoram

04.12.2020. 14:32

Kurš uzņēmās atbildību par Zolitūdes traģēdiju?
Kamēr valsti pārvaldīs bezatbildīgu personu grupa par pamatu izmantojot moderno naudas taisīšanas mehānismu, šajā valstī nekas nemainīsies.
Likumi neuzlabosies un tie tiks interpretēti kāda noteiktu interešu lobēšanai.
Un tauta pārtaps no vērtībām par sistēmas vergiem.

Atbildēt

Ivars

04.12.2020. 14:29

»

Janka

Pirms sākam pārmest viens otram ir nepieciešams, noskaidrot kā un kāpec notika negadījums. Tikpat labi tas varēja notiks arī ieraucot blakus esošajā benzīntankā. Šobrīd nav skaidrs pa kurieni brauca riteņbraucēja (lai vieglas smiltis), bet man kā braucējam gan riteņ gan auto nav pieņemami, ja ir izbūvēts...


Pilnīgi piekrītu, bet ar tiem veloceliņiem ir tā, ka bieži vien, kādu gabalu vari pa tiem braukt, bet tad pēkšņi viņa vairs nav. Šī infrastruktūra nav attiecīgi sakārtota un mēģinājumi kaut ko darīt šai lietā, mēs redzam kāda pretestība Čaka ielā. Es personīgi pilsētā nelietoju velosipēdu, bet respektēju cilvēku vēlmes to darīt un to vajadzētu darīt arī autobraucējiem, bet nevis censties velosipēdistus, kā transporta dalībniekus, izskaust.

Atbildēt

Janka

04.12.2020. 14:11

Pirms sākam pārmest viens otram ir nepieciešams, noskaidrot kā un kāpec notika negadījums. Tikpat labi tas varēja notiks arī ieraucot blakus esošajā benzīntankā. Šobrīd nav skaidrs pa kurieni brauca riteņbraucēja (lai vieglas smiltis), bet man kā braucējam gan riteņ gan auto nav pieņemami, ja ir izbūvēts veloceliņš, tad tas ir jāizmanto nevis jābrauc pa koplietošnas ceļu.

Atbildēt

Ivars

04.12.2020. 12:48

»

aa

velosipēdi pilsētā uz ielas ir nepieļaujami traucē visiem un sevi apdraud


Nevajag te censties pierādīt savu es. Velosipēdists arī ir cilvēks kurš dzīvo šajā valstī un tāpat maksā šeit nodokļus, tādēļ respektēsim viņus jo viņam ir visas tiesības pārvietoties ar ko vēlas.
Pieļauju domu ka drīzāk automobilisti ir šai pilsētā lieki un vēl pietam piesārņo gaisu, kas mums visiem jāelpo.

Atbildēt

Fakts

04.12.2020. 10:10

»

zane

Interesanti, vadītājs legāls


Mašina jau bija izbraukusi un brauca pa ielu.

Atbildēt

Lapa

04.12.2020. 10:08

Anonīms pasūtījuma raksts. Mašīna brauca pa ielu, nevis izbrauca no būvlaukuma. Traģēdija varēja notikt ar jebkuru, nekāda sakara ar Lidl. Braucēju kultūra irzināma- gan auto mašīnu gan riteņbraucēju. Pagaidīsim slēdzienu par avāriju.

Atbildēt

Zilajiem, zaļajiem uc aktīvistiem

04.12.2020. 09:11

Atbildiet man, lūdzu- ja kravas mašīna būtu izbraukusi no bērnudārza būvlaukuma, tad traģēdija būtu mazāka??? Ko var cepties par to LIDL? Lieciet viņam svētu mieru! Raksta autore- aktīviste pareizi uzdod tikai pēdējo jautājumu- vai pareizi tiek uzraudzīti visi lielie būvobjekti. Tieši tas ir jājautā ne tikai Rīgas domes, bet EM amatpersonām- kādā kvalitātē pie mums projektē infrastruktūras projektus un vai būvvaldes kaut ko liek pārtaisīt, vai saskaņo to, ko iesniedz. Ne tikai Rīgā, bet gandrīz visās Latvijas lielajās pilsētās objekti tiek projektēti atrauti no ielu infrastruktūras, it kā pakārti gaisā. teorētiski tā it kā nav, bet reālajā praksē gan. Tāpēc arī diemžēl notiek šādas traģēdijas.

Atbildēt

Deglava iela

04.12.2020. 08:39

Tāda visatļautība, valsts iestāžu bezdarbība nav vēl nekad agrāk pieredzēta. Runājot par būvvaldi, tā neievēro likumus. Kad Purvciemā vairāku daudzdzīvokļu māju ārējo fasāžu flīzes tika patvaļīgi aizkrāsotas, vairāku māju iedzīvotāji vērsās gan būvvaldē, gan Rīgas domē, bet atbilde bija, ka par šiem darbiem atbild pašvaldība, kaut gan tieši būvvaldē ir jāsaskaņo šie darbi, jāizstrādā projekts. Totāla būvvaldes bezdarbība jeb vienkārši šī iestāde ir Rīgas domes struktūra, jeb "suns nekož savam saimniekam rokā" t.i. Rīgas domei.

Atbildēt

Puteklis

04.12.2020. 08:22

»

Njā

Tāds savdabīgs, ironisks komentārs...bet tomēr tai LIDLU celtniecībai Latvijā ir kopīgas iezīmes, taču ar atšķirīgu cilvēku reakciju. Rīgā cilvēki protestēja pret koku izciršanu, Ogrē viss gāja kā pa sviestu - nebija nekādu apspriešanu, sabrauca traktori, visu nonesa un nostādīja cilvēkus fakta priekšā...


Tu arī esi piemērs tam, kāpēc Ogrē neviens neprotestēja (bet varbūt ka tu nemaz nezini un tomēr kāds arī protestēja). Nav ko sunīties komentāros. Ņem plakātu rokā un ej un protestē. Tāds bezjēdzīgs tukšbļauris vien esi.

Atbildēt

fakts

04.12.2020. 06:14

»

Kreisais

Beidz, izdzimteni, melot! Salocīts velosipēds atradās uz brauktuves, mazāk kā metru no labās malas, tieši pretī vietai kur smagais izbrauca un nogriezās pa labi. 2-3 metrus tālāk uz Juglas pusi, gulēja līķis, jau pārklāts ar zilu plēvi. Smagais aizbrauca vēl kādus 15 metrus tālāk, acīmredzot nemaz nesaprata...


Melis un izdzimtenis esi tu pats!
Ja brauci garām, kad bija ieradusies CP, tad nekādi nevari zināt pa kurieni brauca velosipēdiste. Attēlos no notikuma vietas redzams, ka viņa atrodas uz sadalošās joslas starp pirmo un otro joslu.
https://i.jauns.lv/t/2020/12/03/2111326/1000x620.png?v 1606988129
Lai tur nonāktu no velosipēdistu celiņa smagajam būtu jālido ārā no būvlaukuma ar kādiem 100km/h un tādā pat ātrumā jāizgriežas uz Brīvības ielas.

Atbildēt

Jožiks

04.12.2020. 01:55

»

Kreisais

Beidz, izdzimteni, melot! Salocīts velosipēds atradās uz brauktuves, mazāk kā metru no labās malas, tieši pretī vietai kur smagais izbrauca un nogriezās pa labi. 2-3 metrus tālāk uz Juglas pusi, gulēja līķis, jau pārklāts ar zilu plēvi. Smagais aizbrauca vēl kādus 15 metrus tālāk, acīmredzot nemaz nesaprata...


Tieši meklē lieciniekus, tavs pienākums ir liecināt, ja redzēji kā notriec uz veloceliņa tā ka cilvēks izlidoja uz brauktuves un auto to nepamanīja un nobrauca 15m, vai nu tas bija tavs fantāziju lidojums par notikušo, palasi ko iepriekšējā komentārā uzrakstiji. Tā kā es neredzēju CSN tā man radās retorisks jautājums, kā cilvēks ar velosipēdu nonāca tik tālu ja vēlo josla ir 8m pa labi

Atbildēt

Kreisais

04.12.2020. 00:49

»

Jožiks

Ja biji liecinieks lūdzu vērsies policijā, jo kāds melo tu vai ziņās izplata melus: Kā varam spriest, tad negadījumā iesaistītā kravas automašīna negadījuma laikā atradās jau uz Brīvības ielas braucamās daļas. Cik mēs zinām, tad būvuzņēmējs būvlaukumā bija ieviesis papildus drošības pasākumus, un kravas...


Beidz, izdzimteni, melot! Salocīts velosipēds atradās uz brauktuves, mazāk kā metru no labās malas, tieši pretī vietai kur smagais izbrauca un nogriezās pa labi. 2-3 metrus tālāk uz Juglas pusi, gulēja līķis, jau pārklāts ar zilu plēvi. Smagais aizbrauca vēl kādus 15 metrus tālāk, acīmredzot nemaz nesaprata kas notika.
Tad izdomā, kur atradās mašīna negadījuma brīdī ja līķis bija 2 metrus no vietas kur tas izgriezās ārā?

Atbildēt

uz trotuara letali gadijumi ir arkartigi reti

03.12.2020. 22:32

»

P.

Nē, paldies. Te arī neviens viņus nemīl


uz trotuara tikai zilums,mezgijums vai vissligtakaja gadijuma lauzta kaja .

Atbildēt

Kiju

03.12.2020. 22:19

Lidzjutiba tuviniekiem.tie velobrauceeji ir apnikushi..pilna riiga ar vinjiem.vai prot vknji braukt?ieklauties satiksmee? Noteikti nee.un te jaauznemas atbildiba visiem velo popularizeetasjiem.jaunieshi saklausaas ka vinji ir zalji domaajoshi.ka velo visjr prieksroka.un luuk rezultasts..lai riigas dome nopubljcee cik gada laikaa ir negadijumu ar velo?.protams to noklusee un tik propogandee velo..stakis ar savu sviitu lai arii uznemas atbildiibu

Atbildēt

O

03.12.2020. 21:52

Kártéjá RImI pízda iedziedájás!!

Atbildēt

Eglītis

03.12.2020. 21:19

Sen nav redzēts tik tendenciozs rakstiņš, LIDL "draugi" kārtīgi pacentušies.

Atbildēt

P.

03.12.2020. 20:55

»

!

atgrieziet rinenbraucejus atpakal uz gajeju ietvem


Nē, paldies. Te arī neviens viņus nemīl.

Atbildēt

Celmiņš

03.12.2020. 20:52

Ja, izbraucot no mana īpašuma šoferis notriekts velobraucēju, tad atbildību uzņemsies šoferis, nevis īpašuma saimnieks.

Atbildēt

aka

03.12.2020. 20:32

diemžēl arī šis gadījums ne par gramu nav ietekmējis nihilistus un visatļautības nomāktos velotrakotājus

Atbildēt

vietējais

03.12.2020. 20:17

Manuprāt rakstā uzsvars ir likts uz to ka nevajadzēja tur būvēt veikalu, bet nevis uz to ka traģiski ir gājis bojā cilvēks.
Ceru ka policija būs objektīva un visu noskaidros kā arī informēs sabiedrību.

Atbildēt

atblide

03.12.2020. 19:40

»

asd

Tur žīds ir tikai Zīle. Bet cik tur piderasu? Dzintars, Cilinskis un vēl mazāk populārie


Varētu nebūt pat neviens, bet galvenais ir tas, uz kādu mērķi viņi šos visus gadus gāja, apmuļķojot latviešu vēlētājus - uz Viltvārža iebīdīšanu preža krēslā, kādu tautību/cilšu interesēs viņi ir darbojušies pašvaldībās pēc nākšanas pie varas. Par Jantariku ir lasīts, ka tas ir Vulfsona radinieks. Ja kāds apkopotu visus viņu darbus pa šiem gadiem gan Saeimā, valdībā, gan pašvaldībās, mazākais, kas viņiem pienāktos, būtu tiesību anulēšana jebkad vēl kandidēt jebkādās vēlēšanās - par vēlētāju maldināšanu, nu droši vien kāds kompetentāks šajos jautājumos var izteikties precīzāk.

Atbildēt

Kika

03.12.2020. 19:33

Solidări- korumpētajam Domes Attlistibas departamentam un Lidl ïpaşniekam

Atbildēt

Jožiks

03.12.2020. 19:08

»

Kreisais

Beidz muldēt. Smagais izbraucot no būvlaukuma teritorijas notrieca riteņbraucēju kas brauca pa veloceliņu Juglas virzienā. Riteņbraucēja izlidoja uz braucamās daļas labajā joslā, kur smagais pārbrauca tai pāri ar dubultajām riepām un apstājās tikai pēc kādiem 15 metriem. Velosipēds ari bija pilnīgi ...


Ja biji liecinieks lūdzu vērsies policijā, jo kāds melo tu vai ziņās izplata melus: Kā varam spriest, tad negadījumā iesaistītā kravas automašīna negadījuma laikā atradās jau uz Brīvības ielas braucamās daļas. Cik mēs zinām, tad būvuzņēmējs būvlaukumā bija ieviesis papildus drošības pasākumus, un kravas automašīna bija izbraukusi no būvlaukuma teritorijas, īpaši norīkota drošības uzrauga pieskatīta.

Atbildēt

Letiņš

03.12.2020. 19:03


Varbūt Stukāna kungs tomēr sniegs atbildi
1. Kad grantiņš tiks tiesāts?
2. Kad viņš dabūs ASM?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....