Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tik tiešām

06.12.2020. 08:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Putinu un Kremli kā vainīgos neviens tā arī nepieminēs


Beidz dirst okupantu samazga, brauc uz vokzālu un uz austrumiem, jo ātrāk , jo labāk.

Atbildēt

zinātāja

06.12.2020. 08:47

Tas skuķis ar vistu smadzenēm, pati strauji piebrauca pie lielās mašīnas, laikam gribēja šoferītim ieskaidrot, ka viņai ir priekšrocība itin visur un visā.

Atbildēt

to bla bla

05.12.2020. 22:10

»

bla, bla bla

Iepriekējais rakstītājs ir pamatīgi nojūdzies ar saviem ceļu satiksmes noteikumu citātiem. Nekur...


Tātad ja nav ķivere tad drīkst braukt nost? Ome pie Lāčupes kapiem vispār stūmās pāri krustojumam gar smagās mašinas priekšu, kura stāvēja! Šogad ir sabraukti vairāk riteņbraucēji nekā nomiruši no covid vīrusa! Kāpēc nav visaptveroša kampaņa par šo, ka uz Latvijas ceļiem brutāli tiek slepkavoti riteņbraucēji? PS. Spānijā pārkāpējus, kas neievēro satiksmes noteiktos 1,5 m no riteņbraucēja ārpus apdzīvotām vietām bargi soda, atzīstot, ka tas ir slepkavibas mēģinājums! Tiek atņemtas tiesības un piespriesti tūkstošiem eiro sodi! Ne Spānijā, ne Itālijā neviens neuzdrošinās pārkāpt šos noteikumus. Protams,ir letāli gadījumi, bet VISI vainīgie pēv tam sēž cietumā!

Atbildēt

apmēram tā

05.12.2020. 21:32

»

Es

Ticami


https://pbs.twimg.com/media/EoT3vb9XcAI6wM9?format jpg

Vai video pēdējās sekundes
https://twitter.com/i/status/1334461829041549312

Atbildēt

bla, bla bla

05.12.2020. 20:43

Iepriekējais rakstītājs ir pamatīgi nojūdzies ar saviem ceļu satiksmes noteikumu citātiem. Nekur
tajos nav teikts, ka riteņbraucējiem arī nav jāzina ceļu satiksmes noteikumi un tie jāievēro. Praksē viņi šos noteikumus rupji ignorē un tāpēc iet bojā.
Skaidrs ir kļuvis tas, ka ikvienam velosipēda vadītājam, kā jau satiksmes dalībniekam, ir jākārto tādi paši satiksmes noteikumu eksāmeni, kā pārējiem satiksmes dalībniekie, ieskaitot braukšanu. Uz velosipēda ir jābūt numura zīmei, tuvās gaismas lukturim - iedegtam, jāstrādā bremžu ugunīm, jāaprīko ar pagrieziena rādītājiem, obligāti - ķivere. Velosipēdam jābūt reģistrētam CSDD un katru gadu jāiziet tehniskā apskate. Tāpat jābūt ārstu zīmei par fizisko un psihisko veselības stāvokli. Narkologu neaizmirsīsim. Un noteikti nedrīkst pa gājēju pāreju pāri vālēt pilnā ātrumā, bet jānokāpj nost. Un tikai tad velosipēdisti drīkst paplēst muti, savai aizstāvībai. Un kamēr tā visa nav- bric! nost no ceļiem un ielām! Vai arī tad nebrīnaties, ka kāds šiem jefiņiem pārbrauc pāri....

Atbildēt

to otto

05.12.2020. 18:08

Jā, riteņbraucēja nobraukšana ir slepkavība ar iepriekšeju nodomu! Tā tas ir bijis praktiski visos riteņbraucēju noslepkavošanas gadījumos. Ceļu satiksmes noteikumu 3. punkts skaidri pasaka - transportlīdzekļu vadītāju pienākumi
25. Transportlīdzekļa vadītājam ir šādi pienākumi:
25.3. darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, it sevišķi mazāk aizsargātie (gājēji un velosipēdu vadītāji).
Šajā gadījumā, kā arī sabraucot veleobraucēju Latgalē, kur dienas laikā autobusa līnijas šoferis APZINĀTI uzbrauca velobraucējam, kā arī ome, kura stūma riteni pāri par ielu pie Lāčupes kapiem un kuru sabrauca fūres vadītājs UZSĀKOT braukšanu pie krustojuma, respektīvi neļava omei pāriet ielu, bet vienkārši tupi to sabrauca!
Tie paši ceļu satiksmes noteikumi saka: 7. Braukšanas sākšana un braukšanas virziena maiņa
57. Pirms jebkura manevra – braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, apdzīšanas, transportlīdzekļa apturēšanas u. tml. – transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem.
Patiesībā velobraucējiem ir jāsniedz prasība aizliegt izmantot smagās automašīnas pilsētu un apdzīvoto vietu teritorijā, jo to tehniskā konstrukcija neļauj nodrošināt šo satiksmes noteikumu ievērošanu. Eiropā jau sagatavota regula, kas pieprasa smagā auto kabīni veidot kā tas ir autobusiem, ka šoferim jāredz cilvēks, tā augumā. Šobrīd praktsiski visām smagajām mašinām to vadītājs vispār nevar redzēt ne gājēju, ne velobraucēju. Tāpēc ir pamatots iemesls pārtraukt un aizliegt izmantojot tehniskos līdzekļus, kas neatbilst Latvijas ceļu satiksmes noteikumiem!

Atbildēt

Ņuhs

05.12.2020. 17:42

»

Elementāri

Nu un ko, ka kravas auto šoferis vainīgs. Riteņbraucēja ir beigusi šīs dzīves gaitas...


Te neizskatās, ka riskēja kravinieks, drīzāk ļisapēds kaut ko sasteidza.

Atbildēt

Es

05.12.2020. 17:33

Mwxima kw lasītāja?

Atbildēt

Kreisais

05.12.2020. 12:51

Jā, ir acīmredzami, ka velosipēdiste nāvējošās traumas guva uz braucamās daļas, kad smagais pārbrauca viņai un velosipēdam pāri ar visiem kreisās puses riteņiem. Bet tas vēl nenozīmē un nepierāda, ka viņa ir braukusi, pa brauktuvi.

Es neredzēju un nezinu pa kurieni viņa brauca, bet zinu, ka braucot kaut ar 10km/h un saņemot triecienu sānos braucējs ar velo nesabrukts tieši precīzi sadursmes vietā, jo tam ir savs ātrums un inerce.

Lai braucējs ar velo aizlidotu dažus metrus (tur kādi 5 no veloceliņa varētu būt), smagajam nav vajadzīgs milzīgs ātrums. Tevis pieminētie 100km/h ir 27.7 metri sekundē, pie tāda trieciena cietusī būtu aizviesta pāri visai Brīvības ielai, nevis nonāktu zem riteņiem.

Es neko nerakstu par smagā auto vadītāju, un viņa vainas pakāpi, arī viņam tagad ir ļoti smagi. Lai strādā policija, satiksmes eksperti un tiesa.

Bet tiem kverpļiem, kas komentāros jau ir viennozīmīgi noskaidrojuši un pierādījuši, ka riteņbraucēja (kas nekad vairs neko nevarēs pateikt) ir pati vainīga – es lūdzu, sublimējiet savu stulbumu un ļaunumu kaut kā savādāk, bet neaiztieciet bojāgājušo.

P.S.
Gribētu man to acīs pateikt ībli?

Atbildēt

bija tā

05.12.2020. 06:38

Smagais griezās ārā uz Brīvības ielas. No Juglas puses braucošajai velosipēdistei bija slinkums gaidī kamēr viņš pabeidz manevru, tāpēc viņa izlēma to apbraukt no priekšas...
Video ar līdzīgu gadījumu tajā pašā vietā, bet bez līķa apskatāms internetā.

Atbildēt

Niknais

05.12.2020. 01:06

Dumjā pakešaita vaino Lidl, bet vainigi VDD un paši velopisēdisti, kuriem šķiet, ka viņi ir labi redzami. Vajadzetu visiem ieviest obligātas zaļās vestes, citādi brauc kā pagadās, be velti fūristi viņus sauc par kraukšķīšiem

Atbildēt

vietējais

04.12.2020. 19:45

»

velosipēdu kustība pilsētā jāaizliedz!

Velosipēdistiem pilsētā nav ko darīt, lai brauc ar tramvajiem, nevis maisās pa kājām tiem, kas strādā. Varbūt arī futbolistiem sāksim ierīkot laukumiņus uz ielām? Varbūt es gribu driblēt basketbola bumbu par driblēšanas joslām, kuru vēl nav? Lai riteņbraucēji brauc pa mežiem, pilsētā viņi tikai rada...


Tev draudziņ vajadzētu dzīvot staļina laikā, tad tu varētu gan noteikt, kur un ar ko, katram braukt protams ja tiktu pie teikšanas. Bet visdrīzāk klusētu kaktā ielīdis un pat nepīkstētu.Tagad te tēlo lielo gudrinieku,bet ja pienāks laiks ka degviela automašīnai būs zelta vērtībā, tad pats sēdīsies uz tā nīstamā velosipēda.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.12.2020. 19:15

Putinu un Kremli kā vainīgos neviens tā arī nepieminēs?

Atbildēt

Ilgtspēja

04.12.2020. 18:13,,atgrieziet rinenbraucejus atpakal uz gajeju ietvem

Nē, paldies. Te arī neviens viņus nemīl. ,,

Velomānus ir jāatgriež atpakaļ uz laukiem , no kurienes nākuši! Otrs variants- kārto tiesības , aprīko savu maztransportu ar numuriem, gaismām, maksā visus(protams proporcionāli mazākus ) transporta nodokļus , jo infrastruktūra, un ne tā lētākā, citiem satiksmes dalībniekiem mistiska zaļuma vārdā nav jāsponsorē .
P.S. Būtu interesanti sasummēt , cik velotrasēs naudiņa ieasfaltēta ?
P.S.P.S.Un arī interesanti būtu visu veloarmiju notestēt Ielu satiksmes noteikumos .

Atbildēt

Njā

04.12.2020. 17:39

»

Puteklis

Tu arī esi piemērs tam, kāpēc Ogrē neviens neprotestēja (bet varbūt ka tu nemaz nezini un tomēr kāds arī protestēja). Nav ko sunīties komentāros. Ņem plakātu rokā un ej un protestē. Tāds bezjēdzīgs tukšbļauris vien esi


Tāpēc jau tu esi puteklis, ka pamatotu kritiku uztver kā sunīšanos. Ne visiem ir laiks skraidīt ar plakātiem, jo tādu lietu ir pārāk daudz un tās notiek pavisam savādāk, ja pameklēsi ziņās, tad sapratīsi. Ja vēlētājs ir atdevis vairākās vēlēšanās balsi, un saņēmis pretī kaut ko pavisam diametrāli pretēju, neviens puteklis viņam neiestāstīs, ka viss ir kārtībā. Attiecībā uz tavu provocējošo ieteikumu pateikt kaut ko kādam acīs - tu taču pats saproti - kā tu vari kādam prasīt būt atklātam un vaļsirdīgam pret personām, kas pašas nav atklātas, godīgas, uzticamas? Nē, provokator putekli, tā nekur pasaulē nenotiek, ka ar atklātām kārtīm spēlē pret netīrām, vēl jo vairāk, tik beztiesiskā valstī. Tavs provocējošais ieteikums liek domāt, ka pats esi netīrs cilvēks, un atbalsti uzskatu, ka godu var nopirkt, nevis iemantot.

Atbildēt

velosipēdu kustība pilsētā jāaizliedz!

04.12.2020. 15:54

Velosipēdistiem pilsētā nav ko darīt, lai brauc ar tramvajiem, nevis maisās pa kājām tiem, kas strādā. Varbūt arī futbolistiem sāksim ierīkot laukumiņus uz ielām? Varbūt es gribu driblēt basketbola bumbu par driblēšanas joslām, kuru vēl nav? Lai riteņbraucēji brauc pa mežiem, pilsētā viņi tikai rada haosu, satiksmes negadījumus, apdraud sevi un citus. Vai arī tad Rīgu lai pasludina par parku ar pilnībā slēgtu satiksmei ar autotransportu. Tad redzēs, ko tie riteņbraucēji teiks, kad aizvērsies viņu biroji un citi plānā galdiņa urbēju un valsts liekēžu kantori un viņi nevarēs ne tikai nopelnīt, lai riteni nopirktu, bet lai paēstu..

Atbildēt

riteņbraucēji par maz sisti

04.12.2020. 15:41

Protams, ka konkrētā gadījumā un daudzos citos nelaimes gadījumos ar riteņbraucēju piedalīšanos ir vainīgi paši riteņbraucēji , kuru otrs apzīmējums varētu būt idioti. Un šiem idiotiem nemaz nerūp sava dzīvība, viņiem tā nav nemaz vajadzīga. Tad par ko cepiens? Vai cilvēks, kam rūp sava dzīvībā, tā uzvestos uz ielas, kā mūsu hipsteru pederasti - riteņbraucēji uzvedas, vālējot kā pagadās ar austiņām ausīs, nekatoties ne pa labi ne kreisi, jo VIŅIEM IR TĀDAS TIESĪBAS? Satiksmē tāpēc ir maz negadījumu, ka satiksmes dalībnieks skatās apkārt, nevis kačā pravas. Nu lai jau tie riteņbraucēji sitas nost, bet kāpēc viņi savos sūdos ievelk autobraucējus, kā šajā gadījumā kravas auto šoferi, kurš noteikti nebrauca ar ne 50, ne 40, ne 30 kmh, bet lēnāk? Ja idiots nespēj un negrib novērtēt, kur jābrauca ar riteni un kur labāk nē (zem riteņiem), tad tā ir viņa paša padarīšana. Rokas nost no darbarūķa- kravinieka vadītāja! Un nekāda vaina nav izbrauktuei- vajag skatīties kur ejat un kur braucat! Un nevajag praksē noskaidrot, kam taissnība - velosipēdam vai kraviniekam. Tad visi paliks dzīvi.

Atbildēt

HA- raksta autoram

04.12.2020. 14:32

Kurš uzņēmās atbildību par Zolitūdes traģēdiju?
Kamēr valsti pārvaldīs bezatbildīgu personu grupa par pamatu izmantojot moderno naudas taisīšanas mehānismu, šajā valstī nekas nemainīsies.
Likumi neuzlabosies un tie tiks interpretēti kāda noteiktu interešu lobēšanai.
Un tauta pārtaps no vērtībām par sistēmas vergiem.

Atbildēt

Ivars

04.12.2020. 14:29

»

Janka

Pirms sākam pārmest viens otram ir nepieciešams, noskaidrot kā un kāpec notika negadījums. Tikpat labi tas varēja notiks arī ieraucot blakus esošajā benzīntankā. Šobrīd nav skaidrs pa kurieni brauca riteņbraucēja (lai vieglas smiltis), bet man kā braucējam gan riteņ gan auto nav pieņemami, ja ir izbūvēts...


Pilnīgi piekrītu, bet ar tiem veloceliņiem ir tā, ka bieži vien, kādu gabalu vari pa tiem braukt, bet tad pēkšņi viņa vairs nav. Šī infrastruktūra nav attiecīgi sakārtota un mēģinājumi kaut ko darīt šai lietā, mēs redzam kāda pretestība Čaka ielā. Es personīgi pilsētā nelietoju velosipēdu, bet respektēju cilvēku vēlmes to darīt un to vajadzētu darīt arī autobraucējiem, bet nevis censties velosipēdistus, kā transporta dalībniekus, izskaust.

Atbildēt

Janka

04.12.2020. 14:11

Pirms sākam pārmest viens otram ir nepieciešams, noskaidrot kā un kāpec notika negadījums. Tikpat labi tas varēja notiks arī ieraucot blakus esošajā benzīntankā. Šobrīd nav skaidrs pa kurieni brauca riteņbraucēja (lai vieglas smiltis), bet man kā braucējam gan riteņ gan auto nav pieņemami, ja ir izbūvēts veloceliņš, tad tas ir jāizmanto nevis jābrauc pa koplietošnas ceļu.

Atbildēt

Ivars

04.12.2020. 12:48

»

aa

velosipēdi pilsētā uz ielas ir nepieļaujami traucē visiem un sevi apdraud


Nevajag te censties pierādīt savu es. Velosipēdists arī ir cilvēks kurš dzīvo šajā valstī un tāpat maksā šeit nodokļus, tādēļ respektēsim viņus jo viņam ir visas tiesības pārvietoties ar ko vēlas.
Pieļauju domu ka drīzāk automobilisti ir šai pilsētā lieki un vēl pietam piesārņo gaisu, kas mums visiem jāelpo.

Atbildēt

Fakts

04.12.2020. 10:10

»

zane

Interesanti, vadītājs legāls


Mašina jau bija izbraukusi un brauca pa ielu.

Atbildēt

Lapa

04.12.2020. 10:08

Anonīms pasūtījuma raksts. Mašīna brauca pa ielu, nevis izbrauca no būvlaukuma. Traģēdija varēja notikt ar jebkuru, nekāda sakara ar Lidl. Braucēju kultūra irzināma- gan auto mašīnu gan riteņbraucēju. Pagaidīsim slēdzienu par avāriju.

Atbildēt

Zilajiem, zaļajiem uc aktīvistiem

04.12.2020. 09:11

Atbildiet man, lūdzu- ja kravas mašīna būtu izbraukusi no bērnudārza būvlaukuma, tad traģēdija būtu mazāka??? Ko var cepties par to LIDL? Lieciet viņam svētu mieru! Raksta autore- aktīviste pareizi uzdod tikai pēdējo jautājumu- vai pareizi tiek uzraudzīti visi lielie būvobjekti. Tieši tas ir jājautā ne tikai Rīgas domes, bet EM amatpersonām- kādā kvalitātē pie mums projektē infrastruktūras projektus un vai būvvaldes kaut ko liek pārtaisīt, vai saskaņo to, ko iesniedz. Ne tikai Rīgā, bet gandrīz visās Latvijas lielajās pilsētās objekti tiek projektēti atrauti no ielu infrastruktūras, it kā pakārti gaisā. teorētiski tā it kā nav, bet reālajā praksē gan. Tāpēc arī diemžēl notiek šādas traģēdijas.

Atbildēt

Deglava iela

04.12.2020. 08:39

Tāda visatļautība, valsts iestāžu bezdarbība nav vēl nekad agrāk pieredzēta. Runājot par būvvaldi, tā neievēro likumus. Kad Purvciemā vairāku daudzdzīvokļu māju ārējo fasāžu flīzes tika patvaļīgi aizkrāsotas, vairāku māju iedzīvotāji vērsās gan būvvaldē, gan Rīgas domē, bet atbilde bija, ka par šiem darbiem atbild pašvaldība, kaut gan tieši būvvaldē ir jāsaskaņo šie darbi, jāizstrādā projekts. Totāla būvvaldes bezdarbība jeb vienkārši šī iestāde ir Rīgas domes struktūra, jeb "suns nekož savam saimniekam rokā" t.i. Rīgas domei.

Atbildēt

Puteklis

04.12.2020. 08:22

»

Njā

Tāds savdabīgs, ironisks komentārs...bet tomēr tai LIDLU celtniecībai Latvijā ir kopīgas iezīmes, taču ar atšķirīgu cilvēku reakciju. Rīgā cilvēki protestēja pret koku izciršanu, Ogrē viss gāja kā pa sviestu - nebija nekādu apspriešanu, sabrauca traktori, visu nonesa un nostādīja cilvēkus fakta priekšā...


Tu arī esi piemērs tam, kāpēc Ogrē neviens neprotestēja (bet varbūt ka tu nemaz nezini un tomēr kāds arī protestēja). Nav ko sunīties komentāros. Ņem plakātu rokā un ej un protestē. Tāds bezjēdzīgs tukšbļauris vien esi.

Atbildēt

fakts

04.12.2020. 06:14

»

Kreisais

Beidz, izdzimteni, melot! Salocīts velosipēds atradās uz brauktuves, mazāk kā metru no labās malas, tieši pretī vietai kur smagais izbrauca un nogriezās pa labi. 2-3 metrus tālāk uz Juglas pusi, gulēja līķis, jau pārklāts ar zilu plēvi. Smagais aizbrauca vēl kādus 15 metrus tālāk, acīmredzot nemaz nesaprata...


Melis un izdzimtenis esi tu pats!
Ja brauci garām, kad bija ieradusies CP, tad nekādi nevari zināt pa kurieni brauca velosipēdiste. Attēlos no notikuma vietas redzams, ka viņa atrodas uz sadalošās joslas starp pirmo un otro joslu.
https://i.jauns.lv/t/2020/12/03/2111326/1000x620.png?v 1606988129
Lai tur nonāktu no velosipēdistu celiņa smagajam būtu jālido ārā no būvlaukuma ar kādiem 100km/h un tādā pat ātrumā jāizgriežas uz Brīvības ielas.

Atbildēt

Jožiks

04.12.2020. 01:55

»

Kreisais

Beidz, izdzimteni, melot! Salocīts velosipēds atradās uz brauktuves, mazāk kā metru no labās malas, tieši pretī vietai kur smagais izbrauca un nogriezās pa labi. 2-3 metrus tālāk uz Juglas pusi, gulēja līķis, jau pārklāts ar zilu plēvi. Smagais aizbrauca vēl kādus 15 metrus tālāk, acīmredzot nemaz nesaprata...


Tieši meklē lieciniekus, tavs pienākums ir liecināt, ja redzēji kā notriec uz veloceliņa tā ka cilvēks izlidoja uz brauktuves un auto to nepamanīja un nobrauca 15m, vai nu tas bija tavs fantāziju lidojums par notikušo, palasi ko iepriekšējā komentārā uzrakstiji. Tā kā es neredzēju CSN tā man radās retorisks jautājums, kā cilvēks ar velosipēdu nonāca tik tālu ja vēlo josla ir 8m pa labi

Atbildēt

Kreisais

04.12.2020. 00:49

»

Jožiks

Ja biji liecinieks lūdzu vērsies policijā, jo kāds melo tu vai ziņās izplata melus: Kā varam spriest, tad negadījumā iesaistītā kravas automašīna negadījuma laikā atradās jau uz Brīvības ielas braucamās daļas. Cik mēs zinām, tad būvuzņēmējs būvlaukumā bija ieviesis papildus drošības pasākumus, un kravas...


Beidz, izdzimteni, melot! Salocīts velosipēds atradās uz brauktuves, mazāk kā metru no labās malas, tieši pretī vietai kur smagais izbrauca un nogriezās pa labi. 2-3 metrus tālāk uz Juglas pusi, gulēja līķis, jau pārklāts ar zilu plēvi. Smagais aizbrauca vēl kādus 15 metrus tālāk, acīmredzot nemaz nesaprata kas notika.
Tad izdomā, kur atradās mašīna negadījuma brīdī ja līķis bija 2 metrus no vietas kur tas izgriezās ārā?

Atbildēt

uz trotuara letali gadijumi ir arkartigi reti

03.12.2020. 22:32

»

P.

Nē, paldies. Te arī neviens viņus nemīl


uz trotuara tikai zilums,mezgijums vai vissligtakaja gadijuma lauzta kaja .

Atbildēt

Kiju

03.12.2020. 22:19

Lidzjutiba tuviniekiem.tie velobrauceeji ir apnikushi..pilna riiga ar vinjiem.vai prot vknji braukt?ieklauties satiksmee? Noteikti nee.un te jaauznemas atbildiba visiem velo popularizeetasjiem.jaunieshi saklausaas ka vinji ir zalji domaajoshi.ka velo visjr prieksroka.un luuk rezultasts..lai riigas dome nopubljcee cik gada laikaa ir negadijumu ar velo?.protams to noklusee un tik propogandee velo..stakis ar savu sviitu lai arii uznemas atbildiibu

Atbildēt

O

03.12.2020. 21:52

Kártéjá RImI pízda iedziedájás!!

Atbildēt

Eglītis

03.12.2020. 21:19

Sen nav redzēts tik tendenciozs rakstiņš, LIDL "draugi" kārtīgi pacentušies.

Atbildēt

P.

03.12.2020. 20:55

»

!

atgrieziet rinenbraucejus atpakal uz gajeju ietvem


Nē, paldies. Te arī neviens viņus nemīl.

Atbildēt

Celmiņš

03.12.2020. 20:52

Ja, izbraucot no mana īpašuma šoferis notriekts velobraucēju, tad atbildību uzņemsies šoferis, nevis īpašuma saimnieks.

Atbildēt

aka

03.12.2020. 20:32

diemžēl arī šis gadījums ne par gramu nav ietekmējis nihilistus un visatļautības nomāktos velotrakotājus

Atbildēt

vietējais

03.12.2020. 20:17

Manuprāt rakstā uzsvars ir likts uz to ka nevajadzēja tur būvēt veikalu, bet nevis uz to ka traģiski ir gājis bojā cilvēks.
Ceru ka policija būs objektīva un visu noskaidros kā arī informēs sabiedrību.

Atbildēt

atblide

03.12.2020. 19:40

»

asd

Tur žīds ir tikai Zīle. Bet cik tur piderasu? Dzintars, Cilinskis un vēl mazāk populārie


Varētu nebūt pat neviens, bet galvenais ir tas, uz kādu mērķi viņi šos visus gadus gāja, apmuļķojot latviešu vēlētājus - uz Viltvārža iebīdīšanu preža krēslā, kādu tautību/cilšu interesēs viņi ir darbojušies pašvaldībās pēc nākšanas pie varas. Par Jantariku ir lasīts, ka tas ir Vulfsona radinieks. Ja kāds apkopotu visus viņu darbus pa šiem gadiem gan Saeimā, valdībā, gan pašvaldībās, mazākais, kas viņiem pienāktos, būtu tiesību anulēšana jebkad vēl kandidēt jebkādās vēlēšanās - par vēlētāju maldināšanu, nu droši vien kāds kompetentāks šajos jautājumos var izteikties precīzāk.

Atbildēt

Kika

03.12.2020. 19:33

Solidări- korumpētajam Domes Attlistibas departamentam un Lidl ïpaşniekam

Atbildēt

Jožiks

03.12.2020. 19:08

»

Kreisais

Beidz muldēt. Smagais izbraucot no būvlaukuma teritorijas notrieca riteņbraucēju kas brauca pa veloceliņu Juglas virzienā. Riteņbraucēja izlidoja uz braucamās daļas labajā joslā, kur smagais pārbrauca tai pāri ar dubultajām riepām un apstājās tikai pēc kādiem 15 metriem. Velosipēds ari bija pilnīgi ...


Ja biji liecinieks lūdzu vērsies policijā, jo kāds melo tu vai ziņās izplata melus: Kā varam spriest, tad negadījumā iesaistītā kravas automašīna negadījuma laikā atradās jau uz Brīvības ielas braucamās daļas. Cik mēs zinām, tad būvuzņēmējs būvlaukumā bija ieviesis papildus drošības pasākumus, un kravas automašīna bija izbraukusi no būvlaukuma teritorijas, īpaši norīkota drošības uzrauga pieskatīta.

Atbildēt

Letiņš

03.12.2020. 19:03


Varbūt Stukāna kungs tomēr sniegs atbildi
1. Kad grantiņš tiks tiesāts?
2. Kad viņš dabūs ASM?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...