Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

S.Briķei

11.05.2020. 14:53

Ir pārsteigums, ka visi šie banku apkrāptie cilvēki nav apvienojušies kādā biedrībā , lai cīnītos par savām tiesībām .
Piemēram , Parex banka 2008. gadā sava kraha priekšvakarā cilvēkus smagi iegāza, izsniedzot American Express kredītkartes, kuru Tipveida noteikumi bija mikroskopiskas drukas BEZ tarifu, Cenrāžu pievienošanas karšu noformēšanas brīžos.
Citadele Parex vārdā par šīm haiziviskajām American Express kartēm ar negodīgiem, neapspriestiem noteikumiem un negodīgi izsniegtiem kredītlimitiem cīnās vēl joprojām. Tiesneši ir Parex pusē.

Atbildēt

Sandrai Briķei

11.05.2020. 14:45

Paldies par atbildi.
Tomēr negribētos Jums piekrist. Jūs varējāt sniegt 1) Gan Eiropas Cilvektiesību tiesā Strasbūrā (pārkapts princips par tiesībam uz objektīvu, taisnīgu tiesu, ja gadījumā kasācijas instance Jums būtu atteikusi)
Turklāt banku tipveida līgumi pieder pieto lietu kategorijas, kuras tiesnešiem patērētāju labā jāizskata pēc savas iniciatīvas, ievērojot ES direktīvas.
2) Varējāt vērsties Eiropas Savienības tiesā par banku darbību - atsevišķa kompetence.
Paraugieties, cik Rimšēvica advokāts veiksmīgi vērsās Eir. Sav tiesā (Luksemb)un šī tiesa lēma vismaz sākotnēji Rimšēvica labā.
Jurista vārdā bija raksts, kā viens vācietis -ES pilsonis attiesājis pat banku komisijas maksas par kredīta izmantošanu un ES uzskata, ka var sākties līdzīgu prasību vilnis.
Vismaz pagaidām Latvija ir ES dalībvalsts, tikai no Latvijas vēl nav neviena precedenta.

Atbildēt

Catherine

10.05.2020. 13:11

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2020. 14:55

»

S.Briķei

Jūs rakstījāt, ka esat kredītu jūgā.. Bet, ja iespējams, padalieties lūdzu pieredzē, vai Jums izdevies kādu negodīgu kreditoru iesūdzēt tiesā, un uzvarēt kaut daļēji


Diemžēl nav iespējams pret kreditoriem kaut ko panākt, ne sev, ne citiem. Kad strādāju par tiesnesi nebija vēlēšanās tiesāties, lai gan, kad sākās 2008.gada krīze, kad tiesnešiem samazināja algu,bet tagad nezin kādēļ dīkstāves laikā nav samazināta, kā arī naudas vērtība kritās, bet man bija milzīgi hipotekārā kredīta procenti, salīdzinot ar Eiropā noteikto un naudas tirgu Latvijā, lai varētu nomaksāt kredīta maksājumu, kur procenti bija lielāki nekā pamatsumma, lūdzu SEB bankai samazināt procentus, jo man tie bija noteikti uz 5 gadiem. Par to, ka man samazināja procentus, banka pielika man klāt pie pamatsummas apmēram 5000 LVL , kas ir apmēram 7000 EUR, kas nav izmaksāta pamatsumma, kā arī mainoties līguma nosacījumiem, man bija vēl jāmaksā visas izmaksas par līguma grozījumiem utt. Pētot ST sprieduumus, es uzskatīju, ka banka man drīkstēja prasīt tikai LVL 900 zaudējuma atlīdzību par procentu maiņu, bet rakstot savus iesniegumus, panākt neko nav izdevies. Gribēju drošības splvenu tādēļ paralēli arī veicu uzkrājumus, bet, līdz ar krīzes iestāšanos, biju spiesta atteikties arī no iemaksām 3.pensijas fondā, jo tur iemaksātā naudas summa samazinājās, kā arī no iemaksām SEB dzīvības apdrošināšanas uzkrājuma fondā, jo tur arī nevis pieauga procenti, bet iemaksātā pamatsumma samazinājās un izņēmu mazāk nekā biju iemaksājusi. Mans vīrs meitas izglītībai arī bija ielicis apdrošināšanas uzkrājumu fondā konkrētu palielu summu, kuru dabuja nevis ar procentiem uz augšu, bet vairākus tūkstošus mazāk nekā bija iemaksājis. Banka savāca savus procentus par naudas turēšanu, bet to nemedženēja un neatbildēja par to, ka mūsu ieguldījumi nesa zaudējumus. Vārdusakot, mēs krīzei sākoties, pazaudējām paši savu naudu. No tā laika, es Latvijā esošām bankām vairs neuzticos un ieguldīju naudu Austrijas firmā, kur uz to laiku, ja būtu izdarījusi agrāk, būtu jau saņēmusi savus ieguldījumus ar + procentiem nevis mazāk kā ieguldīju. Man joprojām nav saprotams, kā SEB banka varēja pielikt man pie pamatssummas šo tūkstošus, kurus es neesmu saņēmusi. Es atstatījos no SEB bankas ļietu skatīšanas, par ko man tiesas pr-js I.Jaunģelže ierakstīja attestācijā, ka es nepamatoti atstatos utt.un manipulēja ar disciplinārlietām, bet par to sīkāk izlasiet manus komentārus pie raksta - Vai Aigaram Strupišam var uzticēties kā AT priekšsēdēja kandidātam.
Es saprotu, ka man jāmaksā par tiem, kuri, nesaņemot bankas pretimnākšanu un atsaucību, kaut vai nomaksāt pamatsummu, un pārlikt termiņus, nospļāvās un aizbrauca no Latvijas, kā arī par tiem, kuri bija vienkārši krāpnieki. Taisnīgums tur nav un nav iespējams, vienkāršo cilvēku noslauks līdz pēdējam.
Vērtējot, kā kreditori, t.sk. bankas attiecās pret parādniekiem, pret kuriem bija prasības tiesā, lietās kuras es skatīju, bija dažādi gadījumi. Bija, kad uz dullo sarēķināti procenti un nepamatoti līgumsodi,atstāju prasības bez virzības, lai iesniedz pamatojumu, pārsūdzēja, apgabaltiesa man tos lēmumus atcēla, man tie bija slikti darba rādītāji un man lietas bija jāpieņem. Tad tās prasības, kur nebija pierādīts prasības pamatojums, noraidīju vai daļēji noraidīju, tad atkal manus spriedumus apgabaltiesa atcēla, un atkal biju slikti strādājusi, jo atteicos piedzīt visu, ko kreditori uz dullo prasa. Tas ir redzams no maniem lēmumiem un spriedumiem tiesas arhīvos. Tad bija gadījumi,piemēram, kad cilvēkam ģimenē bija notikusi nelaime, vīrs zaudējis kāju un kļuvis par invalīdu, nespēja strādāt, kas hipotekārā kredīta gadījumā, draudēja ģimenei atņemt nelielu mājiņu. Tiesas sēdē, banka atteicās piekāpties uz jebkādiem atvieglotiem noteikumiem, teica, ka jāpiedzen, un tad skatīties, bet tas bija netaisnīgi. Tad bija vēl citi gadījumi,kur cilvēki godprātīgi maksājuši, bet kaut kādas situācijas dēļ nokļuvuši ķīlnieka lomā, bankas atteicās būt elastīgas. Viņām labāk bija, lai cilvēki nemaksā neko un bēg no Latvijas, tad nekustamo īpašumu par kapeikām pārdeva un cilvēks palika ar to pašu un vēl lielāku parādu, jo pierēķināja vairāka veida līgumsodus. Līgumsodi bija sākumā briesmīgi, es laikam biju pirmā, kas tos ''meta'' nost, pēc tam jau attapās, ka judikatūra aizgājusi grīstē, bet man atriebās. Bija bankas, kas no 2000 prata uzcept 12000. Pārstāvji tiesas sēdē pat atklāti teica, ka tikai ar mani ir problēmas,ar citiem tiesnešiem tādas nav, jo piedzen, visu, ko prasa. Šādu praksi atbalstīja arī Augstākā tiesa, bija pat gadījumi, kad zvanīju senatoriem par to, ka apgabaltiesa man nelikumīgi atceļ spriedumus,kas ir tiesiki izlemti, tad senators Jonikāns teica, ka viņš tur nevar iejaukties, lai tie cilvēciņi pārsūdz, un, ja lieta nonāks līdz Senātam, ja to pieņems, tad skatīsies. Bet Augsttākā tiesa joprojām ar vienu teikumu, ka ''tas neveido tiesu praksi(judikatūru)'' atšuj kasācijas sūdzības, un cilvēki paliek ar ''garu degunu'', bet ''piedziņas karavāna''iet tālāk. Tā,lūk, un ir vēl ļoti daudz piemēri. es ieteiktu pacelt visas civillietas un izvērtēt, ja nav paspējuši tās iznīcināt, jo no spriedumiem vien, nav iespējams redzēt, kads pamatojums un pierādījumi, ir lietā. Diemžēl, man jāsaka, ka ir tiesneši, kas no lietas spriedumā ieraksta tikai to, lai sanāktu vēlamais rezultāts, bet otras puses iebildumi, nav vērtēti.

Atbildēt

S.Briķei

08.05.2020. 12:40

Jūs rakstījāt, ka esat kredītu jūgā.. Bet, ja iespējams, padalieties lūdzu pieredzē, vai Jums izdevies kādu negodīgu kreditoru iesūdzēt tiesā, un uzvarēt kaut daļēji ?

Atbildēt

tici man

07.05.2020. 13:10

»

mi5

Hļebočkins okupācijas gados aktīvi kalpoja krievu okupantiem, bet tagad šis pārmeta kažociņu un kalpo amerikāņiem. Viņu neaizturēs, bet novāks


Čekas sūdu maiss nekur nav pārmeties, kaut gan sadarbība ar Latvijas varenāko sabiedroto, ASV, būtu pašsaprotama. Katru reizi, kad tas dodas uz ASV vēstniecību, viņam piemetas Lāču slimība, jo vienā reizē pa taisno turienes var nonākt Guantanamo.
Nedomā taču, ka pielaižu dalīšana krievu militāristu atvasēm, čekas ziņotājiem un krievu bandītu pakalpiņiem, varētu būt kalpošana ASV.

Atbildēt

Weaver

07.05.2020. 11:46

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>> cutt.ly/KyhBlpP    

Atbildēt

Kas tur slikts

07.05.2020. 11:26

»

cyril

Kā to cyrilu zeme nes


Nav tak vairs par nāciju, bet par mentiem

Atbildēt

cyril

07.05.2020. 05:59

Kā to cyrilu zeme nes.......

Atbildēt

Cyril

06.05.2020. 21:02

На нож уродов

Atbildēt

Bah un mants

06.05.2020. 14:13

un visa spēle galā

Atbildēt

Generala alga

06.05.2020. 11:13

Ķuzis bija blēdigs un meligs policists.

Atbildēt

Sandra Briķe

06.05.2020. 10:02

Ļoti skumji to visu lasīt.Mēs ar vīru kā pirms 36 kopdzīves gadiem sākām ar kredītiem un visu uz nomaksu, tā tagad beigsim dzīvi ar kredītiem, bet varbūt vēl bērniem būs jāmaksā. Tur nu gan Jurašam taisnība,ka tiem, kas patiesi cīnījās pret noziedzību, ir tikai ''garoziņa'' un tos vajā un ''kar pie lielā zvana'', jo mūsu ģimeni vēl vajā šodien. Un es domāju, kā ģenerālis I.Ķuzis var mierīgi pa naktīm gulēt, un, ja kādreiz satiks manu vīru pulkvedi Juri Briķi, kā tam varēs paskatīties acīs. J.Briķim, kurš visu savu mūžu atdevis cīņai pret noziedzību, tagad jāskatās uz savu aizgājušo darba mūžu ar rūgtumu un smeldzi sirdī. Es arī, I.Ķuža kungs, Jūsos vīlos, stāstāt, ka esat bijis izmeklētājs un zināt kā cīnīties ar noziedzību, bet patiesībā tie ir meli, jo organizētā noziedzība turpina savus melnos darbus, un arī Jūsu valdīšanas laikā viss notika. Mēs ar Juri daudz ko varētu pastāstīt, kas notika un notiek Latvijā, bet kas to uzklausīs, jo apkārt vieni vienīgi meli.

Atbildēt

Janis

06.05.2020. 07:57

»

Jurists

Dienesta gaitas likums nosaka...


Kuzis ka jau Aboltina
Lets korupcijas Bumbuls kas pienem apmaksatas Jubilejas Gulami viesnica
Juras ar Sparanu velak Reidere.
Nacional patrioti sava kabata. un Maga.

Atbildēt

rituli

06.05.2020. 06:39

Kas vai Rigas domes velesanas kandidatos tikai tadi valsts mantas izsaimniekotaji no Vienotibas ....noziedznieks Juris Jurass.no JKP....?????????Jalikvide reizi tas partiju kartelis ...vai ari nebalsot pilnigi par partijam ...lai notiek atkartotas velesanas...jo sie banditi grib parnemt Rigu...ari patreizejie locekli ir netiri un sasmerejusies ar korupciju ...amatos tagad bida visadas Zalpeteres kurai ir loti slikta reputacija....

Atbildēt

Latvija

06.05.2020. 05:48

Latvija pagaidām nav valsts ,lipīgs piemērs ir komunists ķuzis......

Atbildēt

IeM

06.05.2020. 05:39

Jaunā vergturu sistēma

Atbildēt

KGB

05.05.2020. 23:24

»

mi5

Hļebočkins okupācijas gados aktīvi kalpoja krievu okupantiem, bet tagad šis pārmeta kažociņu un kalpo amerikāņiem. Viņu neaizturēs, bet novāks


Kam, tāds utains ments ir vajadzīgs???
...menti,vienmēr ir bijuši stukači!!
...drošības dienestos,par mentiem ņirgājās!!!
Vai amerikāņiem viņš ir vajadzīgs!??:))))))

Atbildēt

mi5

05.05.2020. 23:00

»

KGB

Kad bedzot , tiks aizturēts---utainais Cēsu ments---MAIZĪTIS


Hļebočkins okupācijas gados aktīvi kalpoja krievu okupantiem, bet tagad šis pārmeta kažociņu un kalpo amerikāņiem. Viņu neaizturēs, bet novāks.

Atbildēt

KGB

05.05.2020. 22:08

Kad bedzot , tiks aizturēts---utainais Cēsu ments---MAIZĪTIS!!???

Atbildēt

ha-ha

05.05.2020. 21:19

Kurš uzdrošināsies slēgt LPSR specveikalu tradīcijas,jo vairāk bijušo okupantu represīvajos organos izaudzināto miliču-brīvības cīnītāju maizes lādes?

Atbildēt

Ģirģenu arestēt un tiesāt!

05.05.2020. 20:58

Kurš gan cits, ja ne Ģirģens ir visu šo noziedznieku jumts. Ģirģenu nekavējoties arestēt un tiešāt par noziedzīgu streuktūru jumta organizēšanu. Labākajā gadījumā, par kriminālās mafijas atbalstīšanu pieverot acis uz viscaur noziedzīgo policijas darbību gan pirms Girģena, gan tagad. Ja viņš nesaprot, ka jāatlaiž gandrīz visi vadošie reģiobnālie darboņi un viņu vietējās šaikas, tad pašu Ģirģenu ir jāsēdina cietumā.

Atbildēt

Jurists

05.05.2020. 19:27

Dienesta gaitas likums nosaka:
aksa un atvaļinājumi
(Nodaļas nosaukums ar grozījumiem, kas izdarīti ar 04.12.2008. un 01.12.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2010.)

32.pants. Amatpersonas atlīdzība

Amatpersona saņem atlīdzību, kuru nosaka atbilstoši Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumam.

(01.12.2009. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.01.2010.)

33.pants. Ikgadējais apmaksātais atvaļinājums


(6) Ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu amatpersonai piešķir saskaņā ar Iestādes vadītāja vai viņa pilnvarotas amatpersonas apstiprinātu atvaļinājumu grafiku. Atvaļinājumu grafiku izstrādā tā, lai nodrošinātu Iestādes funkciju nepārtrauktu izpildi.

(7) Amatpersonai ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu piešķir Iestādes vadītājs vai viņa pilnvarota amatpersona...


(9) Izņēmuma gadījumos ar amatpersonas rakstveida piekrišanu ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma daļu var pārcelt uz nākamo gadu. Pārcelto atvaļinājuma daļu pēc iespējas pievieno nākamā gada atvaļinājumam. Atvaļinājuma daļu var pārcelt tikai uz vienu gadu.

Šajā gadījumā ir krāpšana personu grupā. Iespējams, vadītāja darbībās vēl ir nolaidība, ziņojumu viltošana, pilnvaru pārsniegšana, jo nebija Latgalē nevienas ārkārtējas situācijas, kuras dēļ kādam daudzu gadu laikā liegtu iet atvalinājumā! Darbojas labi izstrādāta līdzekļu izkrāpšanas shēma, jo katrs priekšnieks ir jurists un likumus bija jālasa. Vienīgais, vai IDB pietiks drosmes sēdināt pulkvežus un pulkvežleitnantus? Jeb tas tā arī tiks turpināts?

Atbildēt

labvēlis

05.05.2020. 19:00

SLON

Atbildēt

Jēzups

05.05.2020. 18:47

Latgalē policija vispār sava atsevišķa valsts- vai tad Pastaram vairs nav kādi 11 vai 13 dažādi nekustamie īpašumi pa visu reģionu? Un tas ir tikai oficiāli deklarācijā norādītais, kur nu vēl zeķes un tumbočkas.

Atbildēt

Skaties

05.05.2020. 17:24

Pēc Iekšlietu ministrijas juristu skaidrojuma izrādās, ka tā darīt drīkst, ja nav rakstiski brīdināts, ka atvaļinājums ir jāizmanto.

Atbildēt

4. numurs pedarastu sarakstā

05.05.2020. 17:02

Nesen amatu pametušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis piedalīsies Rīgas domes vēlēšanās, viņš būs “Jaunās Vienotības” 4. numurs kandidātu sarakstā.

Atbildēt

Nebeigsies budžeta naudas izkrāpšana,

05.05.2020. 15:55

jo tāds ir 4. maija korporācijas raksturs. Muļķi par to uztraucas, kritizējot pa tukšo, neko neradot vietā labu. Citu iekārtu.

Atbildēt

diemžēl

05.05.2020. 15:23

»

Tukuma jumtotāji

Tas pats Tukumā. Māris Trēde un Bahs(Intam Ķuzim radinieks) taisa bezprideļu. Brauc ar dienesta auto, prēmijas, administratīvā visatļautība


Turpini maksāt nodokļus un samierinies. Viņi ir, bija un būs kungi. Nekas nemainīsies. Viņu vietā nāks zaglīgie bērni un radinieki. Un tā mūžīgi.

Atbildēt

Tukuma jumtotāji

05.05.2020. 14:48

Tas pats Tukumā. Māris Trēde un Bahs(Intam Ķuzim radinieks) taisa bezprideļu. Brauc ar dienesta auto, prēmijas, administratīvā visatļautība.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

05.05.2020. 14:28

Ja valsts iestādē var saņemt vairāk nekā strādājot privātā uzņēmumā, tad privātajiem uzņēmumiem un tautsaimniecībai sagaidāma ātra nāve, jo strādāt pie privātajiem ir neizdevīgi un ir maza alga. Nākotnē vairs nebūs privātuzņēmumu un nebūs nodokļu, un būs valsts bankrots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....