Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas cietumu piesauc tik bieži, tam tur būs nonākt

09.11.2015. 22:40

»

tu

izlasi pats savu murgojumu un tad izskaiti kļūdas.Starp citu, latviešu valodā nav tāda vārda "bidla". Lien atpakaļ zem "škonkas", urka


шконка — тюрем. койка в тюрьме, лежанка, сваренная из металлических труб и полос, вмурованная в пол; 

Atbildēt

tu

09.11.2015. 17:39

»

analfabētam vārdā "švaļ"

Tavā divrindu murgojumā ir tik daudz kļūdu, ka jāšaubās, vai esi ticis tālāk par piekto klasi, "Latvijas gods, prāts un sirdsapziņa...


izlasi pats savu murgojumu un tad izskaiti kļūdas.Starp citu, latviešu valodā nav tāda vārda "bidla". Lien atpakaļ zem "škonkas", urka.

Atbildēt

tik turpini tādā pat garā

09.11.2015. 10:57

»

Spraudējam!

Baigās fantāzijas tev ČMOR nāk ārā!Atceries savu vārdu ČMOR!!!;-0


 чмор (Russian Gay Slut)
Tā iedzīvotājus apsaukā policists ar 25 gadu stāžu policijā.
Vai nu tieši šim policistam galvā nav kaut kas kārtībā vai arī policijā darbojas tikai "tabloīdi".
Jebkurā gadījumā, tāda policija un tādi policisti nav vajadzīgi.

Atbildēt

analfabētam vārdā "švaļ"

09.11.2015. 10:48

»

Attīri savas smadzenes !!!

Strādāju policijā 25 gadus un uzskatu,ka policija ir kā mazs Latvijas sabiedrības atspulgs,kurā strādā gan iteliģenti un lojāli Latvijas valsts pilsoņi,gan dažādi murmuļi,kurupēti personāži,kuti grauj Latvijas policijas prestižu un godu...


Tavā divrindu murgojumā ir tik daudz kļūdu, ka jāšaubās, vai esi ticis tālāk par piekto klasi, "Latvijas gods, prāts un sirdsapziņa".
Gribas algas paaugstinājumu? Varbūt ej uz skolu un iemācies latviešu valodu, bidla.
Šādam "iteliģetam" švaļčmoram noteikti nav vieta policijā, jo pat komentāros tiek apsaukāti tie, kuri šim "nekorupētajam" būtu jāaizsargā no noziedzniekiem. Pat leksika noziedznieku. Bet maksājiet vairāk! Maksājiet vēl!
Policijā tiešām vajag pārmaiņas un 100% kadru maiņu. Piefiksējiet IP :)

Atbildēt

Spraudējam!

09.11.2015. 08:39

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


Baigās fantāzijas tev ČMOR nāk ārā!Atceries savu vārdu ČMOR!!!;-0

Atbildēt

Attīri savas smadzenes !!!

09.11.2015. 08:34

»

Kā attīrīt policiju?

Dienestā policijā pieņem labākos sabiedrības atkritumus. Sliktākie sabiedrības atkritumi vai jau cietumā, vai gaida savu sodu, klaiņo, zog, laupa un tml...


Strādāju policijā 25 gadus un uzskatu,ka policija ir kā mazs Latvijas sabiedrības atspulgs,kurā strādā gan iteliģenti un lojāli Latvijas valsts pilsoņi,gan dažādi murmuļi,kurupēti personāži,kuti grauj Latvijas policijas prestižu un godu.
Nevajag mērīt visus ar vienu mērauklu!Kamēr policijā nebūs konkurētspējīgs atalgojums un konkurs uz konkrētu amatu,tikmēr policijā būs nekomplekts un dienestā tiks pieņemti ARĪ dažādi švaļi:-((

Atbildēt

kuzis

08.11.2015. 20:11

»

ādolfs

Zem nika Kuzis,ja jau te sarakstīti murgi,ko tad atbildi ,priekškam vispār ej šajā lapā


Lai pateiktu šiem murgotājiem un īdētājiem, ko par viņiem domāju

Atbildēt

ādolfs

08.11.2015. 19:38

Zem nika Kuzis,ja jau te sarakstīti murgi,ko tad atbildi ,priekškam vispār ej šajā lapā.?

Atbildēt

kuzis

08.11.2015. 15:37

»

mūdzis

Gribi noskaidrot "stučītāju" v., uzv., lai varētu terorizēt? Jo šajā "valstī" vajā tos, kuri sūdzas, nevis tos, kuri zog, piesedz kontrabandu un korupciju...


dzīvē arī esi tikpat varonīgs vai tikai komentāros? Ja tu, aborta atlieka, iedomājies, ka kāds tagad uzreiz metīsies pārbaudīt visus murgus, ko te dažādi impotenti un urlas sadzejojuši, tu rūgti maldies.

Atbildēt

mūdzis

08.11.2015. 13:57

»

kuzis

vai ar iesniegumu vērsies pie VP vadības vai tālāk par Pietiek komentāru sadaļu netiki


Gribi noskaidrot "stučītāju" v., uzv., lai varētu terorizēt? Jo šajā "valstī" vajā tos, kuri sūdzas, nevis tos, kuri zog, piesedz kontrabandu un korupciju.
Ja tev, bidla, tiek dota informācija komentāros, nesēdi uz resnajām olām, pārbaudi. Bet vispār - aizver savu lielo smirdīgo žaunu un beidz smirdēt komentāru sadaļā. Mēsls.

Atbildēt

kuzene

08.11.2015. 13:32

»

kuzis

davai automašīnu numurus, uzvārdus, laikus, citādi tukša diršana vien sanāk. Es arī varu pateikt, ka tu ēd mazus bērnus, vai tāpēc kāds tam ticēs


LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE Kvalitātes vadības Nodaļas priekšniece I.Z. brauc jau otro mēnesi ar Valsts policijas netrafaretu mašīnu (Hyundai Getz). Ved bērnus uz skolu un vīru mājās, sēņo. Visa mūsu lielā VP pārvalde izmanto iedzīvotāju nodokļus un ekspluatē mašīnas savām privātajām vajadzībām.

Atbildēt

ge

08.11.2015. 11:45

Policija kā kantoris, kur var pazust iesniegumi,ja grib vērsties televīzijā , tad daudz darba un parasto aborigēnu atšuj ,principā ja cīnies pret sistēmu ,tad paliec viens un beigās tevi vēl notiesās , kurš var pateikt ,ko darīt izņemot variantu sapakot čemodānu un aizmukt...principā mani caur zemesgrāmatas tiesu ,jau notiesāja ,bez manas līdzdalības .Nu ,ko pārsūdzēšu , bet iznākums tāpat zināms.Palasiet par Gunti Punkstiņu sūdzības.lv itkā parasts zaglis , bet piesedz kā karali,pats lielijās ,ka rads ģenerālprokaratūrā strādā

Atbildēt

Ash

07.11.2015. 21:41

»

kuzis

viss skaidrs, konkrētu faktu nav, ir tukša diršana.anonīmi iedirst interneta komentāros, tur liela drosme un daudz prāta nav vajadzīgs


Ja zem nika 'kuzis' tiešam rakstīja pats ķuzis, tad gribas pajautāt - jūs tur'policijā, lielākā daļa kopš dzimšanas esat aprobežoti, mietpilsoniski debīli vai par tādiem cilvēku pataisa sistēma?

Atbildēt

kuzis

07.11.2015. 18:31

»

musurņiks pagonos

Nebaidies, hihilniek, nevienam neskauž ne jūsu zelta ķēdes, ne lielie vēderi, ne glupās galvas, ne braukšana ar auto uz tautas nodokļu naudas...


viss skaidrs, konkrētu faktu nav, ir tukša diršana.anonīmi iedirst interneta komentāros, tur liela drosme un daudz prāta nav vajadzīgs.

Atbildēt

Kā attīrīt policiju?

07.11.2015. 18:15

»

Čmoram

Ko tu te ņaudi par policistiem un viņu ķēdēm...kāpēc...


Dienestā policijā pieņem labākos sabiedrības atkritumus. Sliktākie sabiedrības atkritumi vai jau cietumā, vai gaida savu sodu, klaiņo, zog, laupa un tml.
Savukārt labākā sabiedrības daļa nonāk Valsts policijas koledžā, kur turpina savus paradumus, kas grauj policiju. Ja šie atkritumi neatnāks strādāt uz policiju, kas tad strādās? Bez šaubām ir arī Latvijas īstie patrioti, kas nāk uz policiju strādāt. Bet tie ilgi nenoturas, jo PSRS laikā iedibinātas parašas tā arī netika iznīdētas arī šodien. To pierāda Pietiek publikācijas par policijas negācijām.
Paldies žurnālistiem no Pietiek par drosmi un godīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un pret Latviju, kā valsti.

Atbildēt

Čmoram

07.11.2015. 17:58

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


Ko tu te ņaudi par policistiem un viņu ķēdēm...kāpēc ?
kāpēc...?
Tāpēc ,ka neviens nav ieinteresēts lai Latvijā būtu kārtīga policija ar augsti kvalificētiem kadriem, konkurētspējīgu algu utt.
Tāpēc policijā arī strādā visādi bidlas ,kuriem valsts maksā kapeikas.Normāli kadri par tādām kapeikām strādāt nenāks,bet tie kuri strādā īpaši neiespringst!

Atbildēt

Valsts policijas darbinieks, kuram kauns.

07.11.2015. 13:15

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi. Ja, ja, kā zagļi, jo nozog tautas ticību policijai. Šie zagļi policistu formā grauj Valsts policijas prestīžu, apzog valsti, jo nepilda tiem uzticētus dienesta pienākumus, saņemot par to ALGU un piemaksas, privilēģijas.
Šādus "policistus" no dienesta jāpadzem un pēc iespējas ātrāk. Bet viņus piesedz Ķuzis un policists turpinās apzagt tautas ticību un graus policijas reputāciju, visas Iekšlietu ministrijas struktūru tēlu.
Rihards Kozlovskis klusē un Pētersone-Godmane klusē. Laikam gods ir zudis.

Atbildēt

musurņiks pagonos

07.11.2015. 12:10

»

hi hi

ak ta tev vēl arī skauž pastalniek,vēlies arī zelta ķēdi kā govij,bet kā latvānim tā štelle neiet.Labāk strādā,ne sēdi pie galda strēbjot taizelu


Nebaidies, hihilniek, nevienam neskauž ne jūsu zelta ķēdes, ne lielie vēderi, ne glupās galvas, ne braukšana ar auto uz tautas nodokļu naudas.
Un taizeli strebj tikai musuri kā tu un "kuzis" ar komentāru plkst. 19:21
Starp citu, viens tāds ar lielu penderi, rijējs, - rija, rija, nekad nepietika. Un, skat, penderis pēkšņi pārplīsa. Burtiskā nozīmē. Lai kā ārsti mēģināja mēslus pa vēderu satīrīt, nekas nesanāca.
Rijība un nekaunība nogalina. Karma.. he, he..

Atbildēt

Memele

07.11.2015. 00:03

Ko var gribet no policistiem, ja pats Kuzis, Grišins ir lielos draugos ar kontrabandas karali V.Montiku.

Atbildēt

hi hi

06.11.2015. 21:18

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


ak ta tev vēl arī skauž pastalniek,vēlies arī zelta ķēdi kā govij,bet kā latvānim tā štelle neiet.Labāk strādā,ne sēdi pie galda strēbjot taizelu.

Atbildēt

kuzis

06.11.2015. 19:21

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


davai automašīnu numurus, uzvārdus, laikus, citādi tukša diršana vien sanāk. Es arī varu pateikt, ka tu ēd mazus bērnus, vai tāpēc kāds tam ticēs?

Atbildēt

un anu(bi)sam arī

06.11.2015. 17:46

»

Šito zarā

Tu, acīgais latviešu ČMOR!!!Konkrētāk valsts reģistrācijas nr. un kad manīti nevis bla bla bla


Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā!
Un lasi tekstu, bidlo! Neviens nestučī. Prasa KĀPĒC! Kāpēc ļauj, kāpēc drīkst, kapēc bidlo, kura savus končikus met manās puķu dobēs un manos puķu podos, vizina savu šķībo sievu ar policijas auto? Un kāpēc policijas inspektorei ar mazu maziņu aldziņu ap kaklu ir pusotru kilogramu smaga zelta ķēde. Turklāt divos rituļos. Kā govij! Nav brīnums, ka viņa neprot atrast izsitēju-izspiedēju, kura foto ar visu auto un nr. ir nolikts uz galda, tieši pretī lielajam platajam mūlim virs zelta ķēdes. Un zini, kāpēc neprot atrast? Tāpēc, ka izsitējs-izspiedējs ir bidlas kolēgas rads, draugs un kontrabandas biedrs, sīks narkomāns, kuru bidlas tur īsā saitītē netīru darbiņu veikšanai.

Atbildēt

anubiss

06.11.2015. 16:47

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


latvāni,kad reiz izbegsi stučīt un katreiz "pieminēt"Krieviju?

Atbildēt

Com

06.11.2015. 13:00

Nu varbūt policists vadītājs ir invalīds. Tie taču ir sensitīvi dati. Valstī viss ie kārtībā.

Atbildēt

Frēzētājs

06.11.2015. 12:38

»

Atslēdznieks

Policists jau arī ir diagnoze


Atslēdznieks ierunājās!:-))
Atslēdznieks zin vārda DIAGNOZE nozīmi!APLAUSI!

Atbildēt

Šito zarā

06.11.2015. 12:32

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


Tu, acīgais latviešu ČMOR!!!Konkrētāk valsts reģistrācijas nr. un kad manīti nevis bla bla bla!
...irsējs!

Atbildēt

777

06.11.2015. 12:28

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


Kuzim pajauta par Viktora Montika atvalinajuma laika AR dienesta auto un 20000 kabatas naudu,kontrabandas piesedzeja,kurs uzsauc Gulama viesnicu,Lai policija no uznemeja atkratas.Pensija pateiciba Montiku AR iespaidigo autopsrku,villam un divan sievam,lidzigi Cvetkovs.

Atbildēt

man blakus dzīvo pāris musuri

06.11.2015. 12:11

Man cits jautājums biedriem ķužiem.
Kāpēc policija saviem darbiniekiem ļauj izmantot dienesta transportu:
darbinieku aizvešanai uz/no mājām,
darbinieku sievu/bērnu aizvešanai no/uz veikalu/skolu/mājām/mežu/vasarnīcu,
darbinieku aizvešanu iepirkties/pusdienās/sporta nodarbībās?
Kāpēc pie manas mājas stāv divi, dažkārt trīs policijas auto - no plkst 16 pēcpusdienā līdz 8 rītā, svētku un brīvdienās, katru dienu no plkst.12-13?
Kāpēc policijas auto vienmēr uzrodas privāto garāžu teritorijās, kurās iebrauc kravas transports no Krievijas? Aizbrauc smaidīgi un laimīgi.

Atbildēt

Black

06.11.2015. 11:22

Ķuzis un viņa padotie ir mēsli un degradāti,jo neviens sevi cienošs cilvēks policijā nestrādā...

Atbildēt

Es

06.11.2015. 09:33

Varbūt kāds jau darbā pieņemtais abdula? Neies diskriminēt.

Atbildēt

Atslēdznieks

06.11.2015. 09:22

Policists jau arī ir diagnoze!

Atbildēt

Pašpārliecinātība

06.11.2015. 09:14

Policija valda pašpārliecinātība, neaizskaramības sajūta, pārākuma sajūta. TV intervijā 900" 04. novembrī Krapsis uz TV žurnalistes sievietes jautājumiem atbild pusguļus, šūpodamies ādas krēslā- tik atbilstoši ieņemamajam amatam un virsnieka stājai.

Atbildēt

Doctor

06.11.2015. 00:13

Par ko cepšanās? Normāls policists, zināja savu vietu -ir taču ceļazīme Invalidu stāvvieta. Un ziņas par veselības stāvokli ir sensitīva informācija, pareizi Ķuzis darīja, ka neizpauda.

Atbildēt

canny

05.11.2015. 23:44

kopsh kuriem laikiem policists braukaa ar mashiinu ievaakt lieciibas? parasti tachu liecinieki tiek aicinaati uz policiju!
ok, es vel varu izpradt identitaates neatklaashanu no juridiskaa aspekta( droshiiba utt), bet eetiskaa puse...nu nez, kjuzis lej chugunu.
kaa reiz, no eetiskaa aspekta, kjuzim buutu tas policists jaatbriivo no amata.

Atbildēt

Janks

05.11.2015. 23:22

»

Slucis

Включил бы люстру и стоял...


trafarētajai a/m sen jau CSN neparedz ieslēgt bāku stāvot zem zīmes

Atbildēt

Ķuzis melo tiesai

05.11.2015. 22:45

Labi, ka šoreiz nemelo. Lapsam nedrīkst melot. https://i.imgur.com/jagUR8C.jpg

Atbildēt

Tautudēls

05.11.2015. 22:39

Tie policisti mūsu bāleliņi vien ir. Latvieši. Latvijas pilsoņi...
Tik tagad amatīgā ķuzī iekāpuši (iebraukuši).

Atbildēt

Slucis

05.11.2015. 21:59

Включил бы люстру и стоял.
Да и рядом свободное место для инвалида есть.
Надо правила как в общественном траспорте сделать, на месте для инвалидов сидеть можешь, но если инвалид попросит, то ты обязан уступить.

Atbildēt

SIRDSAPZINA

05.11.2015. 20:54

Ko var veleeties vai nee, bet auto brauc un pilda degvielu par nodoklu maksataju naudu, nu tad ludzu INTI vardu studija un pietiek melst mulkibas...vai ari esi aizsedejies saja kreesla un amataa.. KAUNS biju labakas domaas par VP..FUI

Atbildēt

Zibsnis

05.11.2015. 20:53

Atkal šis policists no A.Sozinova bandas.

Atbildēt

heh

05.11.2015. 20:25

Varbūt izteikt VP priekšlikumu par kameru uzstādīšanu pie lielveikaliem. Katru dienu G.Astras un Deglava ielas krustojumā Maximas stāvvietā es tādus invalīdus redzu bariem. Nedaudz tālāk Pļavnieku parks bija nolaists, kad beidzot, patīk, vai nepatīk Nils sakārtoja un salika videokameras, tad parka kontingents nomainījās. Ja visi zinās, ka no soda neizbēgs, tad arī atkritīs vajadzība noskaidrot, kas parkojās stāvvietā.

Atbildēt

juris

05.11.2015. 19:06

Mūsu valsts pārpildīta ar galvas invalidiem....

Atbildēt

policis

05.11.2015. 17:20

Par sodu viņa auto turpmāk rotās ar reģ.nr. HUJ2564

Atbildēt

Sergejs

05.11.2015. 17:01

Он чином от ума избавлен.

Atbildēt

medicinas kvotas mulku zeme 1

05.11.2015. 17:00

»

eu

Korumpētā un beztiesiskā valstī likumi attiecas tikai uz ierindas cilvēkiem . Policisti un ierēdņi drīkst paši pieņemt lēmumu kādi likumi viņiem ir jāpilda


Pirms izbrauksanas no Latvijas Laila Rudzite novembra menesi individualu piketu veida ar plakatiem rokas turpinas protestet pret straujumas rezimu Latvija .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...