Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas cietumu piesauc tik bieži, tam tur būs nonākt

09.11.2015. 22:40

»

tu

izlasi pats savu murgojumu un tad izskaiti kļūdas.Starp citu, latviešu valodā nav tāda vārda "bidla". Lien atpakaļ zem "škonkas", urka


шконка — тюрем. койка в тюрьме, лежанка, сваренная из металлических труб и полос, вмурованная в пол; 

Atbildēt

tu

09.11.2015. 17:39

»

analfabētam vārdā "švaļ"

Tavā divrindu murgojumā ir tik daudz kļūdu, ka jāšaubās, vai esi ticis tālāk par piekto klasi, "Latvijas gods, prāts un sirdsapziņa...


izlasi pats savu murgojumu un tad izskaiti kļūdas.Starp citu, latviešu valodā nav tāda vārda "bidla". Lien atpakaļ zem "škonkas", urka.

Atbildēt

tik turpini tādā pat garā

09.11.2015. 10:57

»

Spraudējam!

Baigās fantāzijas tev ČMOR nāk ārā!Atceries savu vārdu ČMOR!!!;-0


 чмор (Russian Gay Slut)
Tā iedzīvotājus apsaukā policists ar 25 gadu stāžu policijā.
Vai nu tieši šim policistam galvā nav kaut kas kārtībā vai arī policijā darbojas tikai "tabloīdi".
Jebkurā gadījumā, tāda policija un tādi policisti nav vajadzīgi.

Atbildēt

analfabētam vārdā "švaļ"

09.11.2015. 10:48

»

Attīri savas smadzenes !!!

Strādāju policijā 25 gadus un uzskatu,ka policija ir kā mazs Latvijas sabiedrības atspulgs,kurā strādā gan iteliģenti un lojāli Latvijas valsts pilsoņi,gan dažādi murmuļi,kurupēti personāži,kuti grauj Latvijas policijas prestižu un godu...


Tavā divrindu murgojumā ir tik daudz kļūdu, ka jāšaubās, vai esi ticis tālāk par piekto klasi, "Latvijas gods, prāts un sirdsapziņa".
Gribas algas paaugstinājumu? Varbūt ej uz skolu un iemācies latviešu valodu, bidla.
Šādam "iteliģetam" švaļčmoram noteikti nav vieta policijā, jo pat komentāros tiek apsaukāti tie, kuri šim "nekorupētajam" būtu jāaizsargā no noziedzniekiem. Pat leksika noziedznieku. Bet maksājiet vairāk! Maksājiet vēl!
Policijā tiešām vajag pārmaiņas un 100% kadru maiņu. Piefiksējiet IP :)

Atbildēt

Spraudējam!

09.11.2015. 08:39

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


Baigās fantāzijas tev ČMOR nāk ārā!Atceries savu vārdu ČMOR!!!;-0

Atbildēt

Attīri savas smadzenes !!!

09.11.2015. 08:34

»

Kā attīrīt policiju?

Dienestā policijā pieņem labākos sabiedrības atkritumus. Sliktākie sabiedrības atkritumi vai jau cietumā, vai gaida savu sodu, klaiņo, zog, laupa un tml...


Strādāju policijā 25 gadus un uzskatu,ka policija ir kā mazs Latvijas sabiedrības atspulgs,kurā strādā gan iteliģenti un lojāli Latvijas valsts pilsoņi,gan dažādi murmuļi,kurupēti personāži,kuti grauj Latvijas policijas prestižu un godu.
Nevajag mērīt visus ar vienu mērauklu!Kamēr policijā nebūs konkurētspējīgs atalgojums un konkurs uz konkrētu amatu,tikmēr policijā būs nekomplekts un dienestā tiks pieņemti ARĪ dažādi švaļi:-((

Atbildēt

kuzis

08.11.2015. 20:11

»

ādolfs

Zem nika Kuzis,ja jau te sarakstīti murgi,ko tad atbildi ,priekškam vispār ej šajā lapā


Lai pateiktu šiem murgotājiem un īdētājiem, ko par viņiem domāju

Atbildēt

ādolfs

08.11.2015. 19:38

Zem nika Kuzis,ja jau te sarakstīti murgi,ko tad atbildi ,priekškam vispār ej šajā lapā.?

Atbildēt

kuzis

08.11.2015. 15:37

»

mūdzis

Gribi noskaidrot "stučītāju" v., uzv., lai varētu terorizēt? Jo šajā "valstī" vajā tos, kuri sūdzas, nevis tos, kuri zog, piesedz kontrabandu un korupciju...


dzīvē arī esi tikpat varonīgs vai tikai komentāros? Ja tu, aborta atlieka, iedomājies, ka kāds tagad uzreiz metīsies pārbaudīt visus murgus, ko te dažādi impotenti un urlas sadzejojuši, tu rūgti maldies.

Atbildēt

mūdzis

08.11.2015. 13:57

»

kuzis

vai ar iesniegumu vērsies pie VP vadības vai tālāk par Pietiek komentāru sadaļu netiki


Gribi noskaidrot "stučītāju" v., uzv., lai varētu terorizēt? Jo šajā "valstī" vajā tos, kuri sūdzas, nevis tos, kuri zog, piesedz kontrabandu un korupciju.
Ja tev, bidla, tiek dota informācija komentāros, nesēdi uz resnajām olām, pārbaudi. Bet vispār - aizver savu lielo smirdīgo žaunu un beidz smirdēt komentāru sadaļā. Mēsls.

Atbildēt

kuzene

08.11.2015. 13:32

»

kuzis

davai automašīnu numurus, uzvārdus, laikus, citādi tukša diršana vien sanāk. Es arī varu pateikt, ka tu ēd mazus bērnus, vai tāpēc kāds tam ticēs


LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE Kvalitātes vadības Nodaļas priekšniece I.Z. brauc jau otro mēnesi ar Valsts policijas netrafaretu mašīnu (Hyundai Getz). Ved bērnus uz skolu un vīru mājās, sēņo. Visa mūsu lielā VP pārvalde izmanto iedzīvotāju nodokļus un ekspluatē mašīnas savām privātajām vajadzībām.

Atbildēt

ge

08.11.2015. 11:45

Policija kā kantoris, kur var pazust iesniegumi,ja grib vērsties televīzijā , tad daudz darba un parasto aborigēnu atšuj ,principā ja cīnies pret sistēmu ,tad paliec viens un beigās tevi vēl notiesās , kurš var pateikt ,ko darīt izņemot variantu sapakot čemodānu un aizmukt...principā mani caur zemesgrāmatas tiesu ,jau notiesāja ,bez manas līdzdalības .Nu ,ko pārsūdzēšu , bet iznākums tāpat zināms.Palasiet par Gunti Punkstiņu sūdzības.lv itkā parasts zaglis , bet piesedz kā karali,pats lielijās ,ka rads ģenerālprokaratūrā strādā

Atbildēt

Ash

07.11.2015. 21:41

»

kuzis

viss skaidrs, konkrētu faktu nav, ir tukša diršana.anonīmi iedirst interneta komentāros, tur liela drosme un daudz prāta nav vajadzīgs


Ja zem nika 'kuzis' tiešam rakstīja pats ķuzis, tad gribas pajautāt - jūs tur'policijā, lielākā daļa kopš dzimšanas esat aprobežoti, mietpilsoniski debīli vai par tādiem cilvēku pataisa sistēma?

Atbildēt

kuzis

07.11.2015. 18:31

»

musurņiks pagonos

Nebaidies, hihilniek, nevienam neskauž ne jūsu zelta ķēdes, ne lielie vēderi, ne glupās galvas, ne braukšana ar auto uz tautas nodokļu naudas...


viss skaidrs, konkrētu faktu nav, ir tukša diršana.anonīmi iedirst interneta komentāros, tur liela drosme un daudz prāta nav vajadzīgs.

Atbildēt

Kā attīrīt policiju?

07.11.2015. 18:15

»

Čmoram

Ko tu te ņaudi par policistiem un viņu ķēdēm...kāpēc...


Dienestā policijā pieņem labākos sabiedrības atkritumus. Sliktākie sabiedrības atkritumi vai jau cietumā, vai gaida savu sodu, klaiņo, zog, laupa un tml.
Savukārt labākā sabiedrības daļa nonāk Valsts policijas koledžā, kur turpina savus paradumus, kas grauj policiju. Ja šie atkritumi neatnāks strādāt uz policiju, kas tad strādās? Bez šaubām ir arī Latvijas īstie patrioti, kas nāk uz policiju strādāt. Bet tie ilgi nenoturas, jo PSRS laikā iedibinātas parašas tā arī netika iznīdētas arī šodien. To pierāda Pietiek publikācijas par policijas negācijām.
Paldies žurnālistiem no Pietiek par drosmi un godīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un pret Latviju, kā valsti.

Atbildēt

Čmoram

07.11.2015. 17:58

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


Ko tu te ņaudi par policistiem un viņu ķēdēm...kāpēc ?
kāpēc...?
Tāpēc ,ka neviens nav ieinteresēts lai Latvijā būtu kārtīga policija ar augsti kvalificētiem kadriem, konkurētspējīgu algu utt.
Tāpēc policijā arī strādā visādi bidlas ,kuriem valsts maksā kapeikas.Normāli kadri par tādām kapeikām strādāt nenāks,bet tie kuri strādā īpaši neiespringst!

Atbildēt

Valsts policijas darbinieks, kuram kauns.

07.11.2015. 13:15

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi. Ja, ja, kā zagļi, jo nozog tautas ticību policijai. Šie zagļi policistu formā grauj Valsts policijas prestīžu, apzog valsti, jo nepilda tiem uzticētus dienesta pienākumus, saņemot par to ALGU un piemaksas, privilēģijas.
Šādus "policistus" no dienesta jāpadzem un pēc iespējas ātrāk. Bet viņus piesedz Ķuzis un policists turpinās apzagt tautas ticību un graus policijas reputāciju, visas Iekšlietu ministrijas struktūru tēlu.
Rihards Kozlovskis klusē un Pētersone-Godmane klusē. Laikam gods ir zudis.

Atbildēt

musurņiks pagonos

07.11.2015. 12:10

»

hi hi

ak ta tev vēl arī skauž pastalniek,vēlies arī zelta ķēdi kā govij,bet kā latvānim tā štelle neiet.Labāk strādā,ne sēdi pie galda strēbjot taizelu


Nebaidies, hihilniek, nevienam neskauž ne jūsu zelta ķēdes, ne lielie vēderi, ne glupās galvas, ne braukšana ar auto uz tautas nodokļu naudas.
Un taizeli strebj tikai musuri kā tu un "kuzis" ar komentāru plkst. 19:21
Starp citu, viens tāds ar lielu penderi, rijējs, - rija, rija, nekad nepietika. Un, skat, penderis pēkšņi pārplīsa. Burtiskā nozīmē. Lai kā ārsti mēģināja mēslus pa vēderu satīrīt, nekas nesanāca.
Rijība un nekaunība nogalina. Karma.. he, he..

Atbildēt

Memele

07.11.2015. 00:03

Ko var gribet no policistiem, ja pats Kuzis, Grišins ir lielos draugos ar kontrabandas karali V.Montiku.

Atbildēt

hi hi

06.11.2015. 21:18

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


ak ta tev vēl arī skauž pastalniek,vēlies arī zelta ķēdi kā govij,bet kā latvānim tā štelle neiet.Labāk strādā,ne sēdi pie galda strēbjot taizelu.

Atbildēt

kuzis

06.11.2015. 19:21

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


davai automašīnu numurus, uzvārdus, laikus, citādi tukša diršana vien sanāk. Es arī varu pateikt, ka tu ēd mazus bērnus, vai tāpēc kāds tam ticēs?

Atbildēt

un anu(bi)sam arī

06.11.2015. 17:46

»

Šito zarā

Tu, acīgais latviešu ČMOR!!!Konkrētāk valsts reģistrācijas nr. un kad manīti nevis bla bla bla


Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā!
Un lasi tekstu, bidlo! Neviens nestučī. Prasa KĀPĒC! Kāpēc ļauj, kāpēc drīkst, kapēc bidlo, kura savus končikus met manās puķu dobēs un manos puķu podos, vizina savu šķībo sievu ar policijas auto? Un kāpēc policijas inspektorei ar mazu maziņu aldziņu ap kaklu ir pusotru kilogramu smaga zelta ķēde. Turklāt divos rituļos. Kā govij! Nav brīnums, ka viņa neprot atrast izsitēju-izspiedēju, kura foto ar visu auto un nr. ir nolikts uz galda, tieši pretī lielajam platajam mūlim virs zelta ķēdes. Un zini, kāpēc neprot atrast? Tāpēc, ka izsitējs-izspiedējs ir bidlas kolēgas rads, draugs un kontrabandas biedrs, sīks narkomāns, kuru bidlas tur īsā saitītē netīru darbiņu veikšanai.

Atbildēt

anubiss

06.11.2015. 16:47

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


latvāni,kad reiz izbegsi stučīt un katreiz "pieminēt"Krieviju?

Atbildēt

Com

06.11.2015. 13:00

Nu varbūt policists vadītājs ir invalīds. Tie taču ir sensitīvi dati. Valstī viss ie kārtībā.

Atbildēt

Frēzētājs

06.11.2015. 12:38

»

Atslēdznieks

Policists jau arī ir diagnoze


Atslēdznieks ierunājās!:-))
Atslēdznieks zin vārda DIAGNOZE nozīmi!APLAUSI!

Atbildēt

Šito zarā

06.11.2015. 12:32

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


Tu, acīgais latviešu ČMOR!!!Konkrētāk valsts reģistrācijas nr. un kad manīti nevis bla bla bla!
...irsējs!

Atbildēt

777

06.11.2015. 12:28

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


Kuzim pajauta par Viktora Montika atvalinajuma laika AR dienesta auto un 20000 kabatas naudu,kontrabandas piesedzeja,kurs uzsauc Gulama viesnicu,Lai policija no uznemeja atkratas.Pensija pateiciba Montiku AR iespaidigo autopsrku,villam un divan sievam,lidzigi Cvetkovs.

Atbildēt

man blakus dzīvo pāris musuri

06.11.2015. 12:11

Man cits jautājums biedriem ķužiem.
Kāpēc policija saviem darbiniekiem ļauj izmantot dienesta transportu:
darbinieku aizvešanai uz/no mājām,
darbinieku sievu/bērnu aizvešanai no/uz veikalu/skolu/mājām/mežu/vasarnīcu,
darbinieku aizvešanu iepirkties/pusdienās/sporta nodarbībās?
Kāpēc pie manas mājas stāv divi, dažkārt trīs policijas auto - no plkst 16 pēcpusdienā līdz 8 rītā, svētku un brīvdienās, katru dienu no plkst.12-13?
Kāpēc policijas auto vienmēr uzrodas privāto garāžu teritorijās, kurās iebrauc kravas transports no Krievijas? Aizbrauc smaidīgi un laimīgi.

Atbildēt

Black

06.11.2015. 11:22

Ķuzis un viņa padotie ir mēsli un degradāti,jo neviens sevi cienošs cilvēks policijā nestrādā...

Atbildēt

Es

06.11.2015. 09:33

Varbūt kāds jau darbā pieņemtais abdula? Neies diskriminēt.

Atbildēt

Atslēdznieks

06.11.2015. 09:22

Policists jau arī ir diagnoze!

Atbildēt

Pašpārliecinātība

06.11.2015. 09:14

Policija valda pašpārliecinātība, neaizskaramības sajūta, pārākuma sajūta. TV intervijā 900" 04. novembrī Krapsis uz TV žurnalistes sievietes jautājumiem atbild pusguļus, šūpodamies ādas krēslā- tik atbilstoši ieņemamajam amatam un virsnieka stājai.

Atbildēt

Doctor

06.11.2015. 00:13

Par ko cepšanās? Normāls policists, zināja savu vietu -ir taču ceļazīme Invalidu stāvvieta. Un ziņas par veselības stāvokli ir sensitīva informācija, pareizi Ķuzis darīja, ka neizpauda.

Atbildēt

canny

05.11.2015. 23:44

kopsh kuriem laikiem policists braukaa ar mashiinu ievaakt lieciibas? parasti tachu liecinieki tiek aicinaati uz policiju!
ok, es vel varu izpradt identitaates neatklaashanu no juridiskaa aspekta( droshiiba utt), bet eetiskaa puse...nu nez, kjuzis lej chugunu.
kaa reiz, no eetiskaa aspekta, kjuzim buutu tas policists jaatbriivo no amata.

Atbildēt

Janks

05.11.2015. 23:22

»

Slucis

Включил бы люстру и стоял...


trafarētajai a/m sen jau CSN neparedz ieslēgt bāku stāvot zem zīmes

Atbildēt

Ķuzis melo tiesai

05.11.2015. 22:45

Labi, ka šoreiz nemelo. Lapsam nedrīkst melot. https://i.imgur.com/jagUR8C.jpg

Atbildēt

Tautudēls

05.11.2015. 22:39

Tie policisti mūsu bāleliņi vien ir. Latvieši. Latvijas pilsoņi...
Tik tagad amatīgā ķuzī iekāpuši (iebraukuši).

Atbildēt

Slucis

05.11.2015. 21:59

Включил бы люстру и стоял.
Да и рядом свободное место для инвалида есть.
Надо правила как в общественном траспорте сделать, на месте для инвалидов сидеть можешь, но если инвалид попросит, то ты обязан уступить.

Atbildēt

SIRDSAPZINA

05.11.2015. 20:54

Ko var veleeties vai nee, bet auto brauc un pilda degvielu par nodoklu maksataju naudu, nu tad ludzu INTI vardu studija un pietiek melst mulkibas...vai ari esi aizsedejies saja kreesla un amataa.. KAUNS biju labakas domaas par VP..FUI

Atbildēt

Zibsnis

05.11.2015. 20:53

Atkal šis policists no A.Sozinova bandas.

Atbildēt

heh

05.11.2015. 20:25

Varbūt izteikt VP priekšlikumu par kameru uzstādīšanu pie lielveikaliem. Katru dienu G.Astras un Deglava ielas krustojumā Maximas stāvvietā es tādus invalīdus redzu bariem. Nedaudz tālāk Pļavnieku parks bija nolaists, kad beidzot, patīk, vai nepatīk Nils sakārtoja un salika videokameras, tad parka kontingents nomainījās. Ja visi zinās, ka no soda neizbēgs, tad arī atkritīs vajadzība noskaidrot, kas parkojās stāvvietā.

Atbildēt

juris

05.11.2015. 19:06

Mūsu valsts pārpildīta ar galvas invalidiem....

Atbildēt

policis

05.11.2015. 17:20

Par sodu viņa auto turpmāk rotās ar reģ.nr. HUJ2564

Atbildēt

Sergejs

05.11.2015. 17:01

Он чином от ума избавлен.

Atbildēt

medicinas kvotas mulku zeme 1

05.11.2015. 17:00

»

eu

Korumpētā un beztiesiskā valstī likumi attiecas tikai uz ierindas cilvēkiem . Policisti un ierēdņi drīkst paši pieņemt lēmumu kādi likumi viņiem ir jāpilda


Pirms izbrauksanas no Latvijas Laila Rudzite novembra menesi individualu piketu veida ar plakatiem rokas turpinas protestet pret straujumas rezimu Latvija .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...