Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas cietumu piesauc tik bieži, tam tur būs nonākt

09.11.2015. 22:40

»

tu

izlasi pats savu murgojumu un tad izskaiti kļūdas.Starp citu, latviešu valodā nav tāda vārda "bidla". Lien atpakaļ zem "škonkas", urka


шконка — тюрем. койка в тюрьме, лежанка, сваренная из металлических труб и полос, вмурованная в пол; 

Atbildēt

tu

09.11.2015. 17:39

»

analfabētam vārdā "švaļ"

Tavā divrindu murgojumā ir tik daudz kļūdu, ka jāšaubās, vai esi ticis tālāk par piekto klasi, "Latvijas gods, prāts un sirdsapziņa...


izlasi pats savu murgojumu un tad izskaiti kļūdas.Starp citu, latviešu valodā nav tāda vārda "bidla". Lien atpakaļ zem "škonkas", urka.

Atbildēt

tik turpini tādā pat garā

09.11.2015. 10:57

»

Spraudējam!

Baigās fantāzijas tev ČMOR nāk ārā!Atceries savu vārdu ČMOR!!!;-0


 чмор (Russian Gay Slut)
Tā iedzīvotājus apsaukā policists ar 25 gadu stāžu policijā.
Vai nu tieši šim policistam galvā nav kaut kas kārtībā vai arī policijā darbojas tikai "tabloīdi".
Jebkurā gadījumā, tāda policija un tādi policisti nav vajadzīgi.

Atbildēt

analfabētam vārdā "švaļ"

09.11.2015. 10:48

»

Attīri savas smadzenes !!!

Strādāju policijā 25 gadus un uzskatu,ka policija ir kā mazs Latvijas sabiedrības atspulgs,kurā strādā gan iteliģenti un lojāli Latvijas valsts pilsoņi,gan dažādi murmuļi,kurupēti personāži,kuti grauj Latvijas policijas prestižu un godu...


Tavā divrindu murgojumā ir tik daudz kļūdu, ka jāšaubās, vai esi ticis tālāk par piekto klasi, "Latvijas gods, prāts un sirdsapziņa".
Gribas algas paaugstinājumu? Varbūt ej uz skolu un iemācies latviešu valodu, bidla.
Šādam "iteliģetam" švaļčmoram noteikti nav vieta policijā, jo pat komentāros tiek apsaukāti tie, kuri šim "nekorupētajam" būtu jāaizsargā no noziedzniekiem. Pat leksika noziedznieku. Bet maksājiet vairāk! Maksājiet vēl!
Policijā tiešām vajag pārmaiņas un 100% kadru maiņu. Piefiksējiet IP :)

Atbildēt

Spraudējam!

09.11.2015. 08:39

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


Baigās fantāzijas tev ČMOR nāk ārā!Atceries savu vārdu ČMOR!!!;-0

Atbildēt

Attīri savas smadzenes !!!

09.11.2015. 08:34

»

Kā attīrīt policiju?

Dienestā policijā pieņem labākos sabiedrības atkritumus. Sliktākie sabiedrības atkritumi vai jau cietumā, vai gaida savu sodu, klaiņo, zog, laupa un tml...


Strādāju policijā 25 gadus un uzskatu,ka policija ir kā mazs Latvijas sabiedrības atspulgs,kurā strādā gan iteliģenti un lojāli Latvijas valsts pilsoņi,gan dažādi murmuļi,kurupēti personāži,kuti grauj Latvijas policijas prestižu un godu.
Nevajag mērīt visus ar vienu mērauklu!Kamēr policijā nebūs konkurētspējīgs atalgojums un konkurs uz konkrētu amatu,tikmēr policijā būs nekomplekts un dienestā tiks pieņemti ARĪ dažādi švaļi:-((

Atbildēt

kuzis

08.11.2015. 20:11

»

ādolfs

Zem nika Kuzis,ja jau te sarakstīti murgi,ko tad atbildi ,priekškam vispār ej šajā lapā


Lai pateiktu šiem murgotājiem un īdētājiem, ko par viņiem domāju

Atbildēt

ādolfs

08.11.2015. 19:38

Zem nika Kuzis,ja jau te sarakstīti murgi,ko tad atbildi ,priekškam vispār ej šajā lapā.?

Atbildēt

kuzis

08.11.2015. 15:37

»

mūdzis

Gribi noskaidrot "stučītāju" v., uzv., lai varētu terorizēt? Jo šajā "valstī" vajā tos, kuri sūdzas, nevis tos, kuri zog, piesedz kontrabandu un korupciju...


dzīvē arī esi tikpat varonīgs vai tikai komentāros? Ja tu, aborta atlieka, iedomājies, ka kāds tagad uzreiz metīsies pārbaudīt visus murgus, ko te dažādi impotenti un urlas sadzejojuši, tu rūgti maldies.

Atbildēt

mūdzis

08.11.2015. 13:57

»

kuzis

vai ar iesniegumu vērsies pie VP vadības vai tālāk par Pietiek komentāru sadaļu netiki


Gribi noskaidrot "stučītāju" v., uzv., lai varētu terorizēt? Jo šajā "valstī" vajā tos, kuri sūdzas, nevis tos, kuri zog, piesedz kontrabandu un korupciju.
Ja tev, bidla, tiek dota informācija komentāros, nesēdi uz resnajām olām, pārbaudi. Bet vispār - aizver savu lielo smirdīgo žaunu un beidz smirdēt komentāru sadaļā. Mēsls.

Atbildēt

kuzene

08.11.2015. 13:32

»

kuzis

davai automašīnu numurus, uzvārdus, laikus, citādi tukša diršana vien sanāk. Es arī varu pateikt, ka tu ēd mazus bērnus, vai tāpēc kāds tam ticēs


LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE Kvalitātes vadības Nodaļas priekšniece I.Z. brauc jau otro mēnesi ar Valsts policijas netrafaretu mašīnu (Hyundai Getz). Ved bērnus uz skolu un vīru mājās, sēņo. Visa mūsu lielā VP pārvalde izmanto iedzīvotāju nodokļus un ekspluatē mašīnas savām privātajām vajadzībām.

Atbildēt

ge

08.11.2015. 11:45

Policija kā kantoris, kur var pazust iesniegumi,ja grib vērsties televīzijā , tad daudz darba un parasto aborigēnu atšuj ,principā ja cīnies pret sistēmu ,tad paliec viens un beigās tevi vēl notiesās , kurš var pateikt ,ko darīt izņemot variantu sapakot čemodānu un aizmukt...principā mani caur zemesgrāmatas tiesu ,jau notiesāja ,bez manas līdzdalības .Nu ,ko pārsūdzēšu , bet iznākums tāpat zināms.Palasiet par Gunti Punkstiņu sūdzības.lv itkā parasts zaglis , bet piesedz kā karali,pats lielijās ,ka rads ģenerālprokaratūrā strādā

Atbildēt

Ash

07.11.2015. 21:41

»

kuzis

viss skaidrs, konkrētu faktu nav, ir tukša diršana.anonīmi iedirst interneta komentāros, tur liela drosme un daudz prāta nav vajadzīgs


Ja zem nika 'kuzis' tiešam rakstīja pats ķuzis, tad gribas pajautāt - jūs tur'policijā, lielākā daļa kopš dzimšanas esat aprobežoti, mietpilsoniski debīli vai par tādiem cilvēku pataisa sistēma?

Atbildēt

kuzis

07.11.2015. 18:31

»

musurņiks pagonos

Nebaidies, hihilniek, nevienam neskauž ne jūsu zelta ķēdes, ne lielie vēderi, ne glupās galvas, ne braukšana ar auto uz tautas nodokļu naudas...


viss skaidrs, konkrētu faktu nav, ir tukša diršana.anonīmi iedirst interneta komentāros, tur liela drosme un daudz prāta nav vajadzīgs.

Atbildēt

Kā attīrīt policiju?

07.11.2015. 18:15

»

Čmoram

Ko tu te ņaudi par policistiem un viņu ķēdēm...kāpēc...


Dienestā policijā pieņem labākos sabiedrības atkritumus. Sliktākie sabiedrības atkritumi vai jau cietumā, vai gaida savu sodu, klaiņo, zog, laupa un tml.
Savukārt labākā sabiedrības daļa nonāk Valsts policijas koledžā, kur turpina savus paradumus, kas grauj policiju. Ja šie atkritumi neatnāks strādāt uz policiju, kas tad strādās? Bez šaubām ir arī Latvijas īstie patrioti, kas nāk uz policiju strādāt. Bet tie ilgi nenoturas, jo PSRS laikā iedibinātas parašas tā arī netika iznīdētas arī šodien. To pierāda Pietiek publikācijas par policijas negācijām.
Paldies žurnālistiem no Pietiek par drosmi un godīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un pret Latviju, kā valsti.

Atbildēt

Čmoram

07.11.2015. 17:58

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


Ko tu te ņaudi par policistiem un viņu ķēdēm...kāpēc ?
kāpēc...?
Tāpēc ,ka neviens nav ieinteresēts lai Latvijā būtu kārtīga policija ar augsti kvalificētiem kadriem, konkurētspējīgu algu utt.
Tāpēc policijā arī strādā visādi bidlas ,kuriem valsts maksā kapeikas.Normāli kadri par tādām kapeikām strādāt nenāks,bet tie kuri strādā īpaši neiespringst!

Atbildēt

Valsts policijas darbinieks, kuram kauns.

07.11.2015. 13:15

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi. Ja, ja, kā zagļi, jo nozog tautas ticību policijai. Šie zagļi policistu formā grauj Valsts policijas prestīžu, apzog valsti, jo nepilda tiem uzticētus dienesta pienākumus, saņemot par to ALGU un piemaksas, privilēģijas.
Šādus "policistus" no dienesta jāpadzem un pēc iespējas ātrāk. Bet viņus piesedz Ķuzis un policists turpinās apzagt tautas ticību un graus policijas reputāciju, visas Iekšlietu ministrijas struktūru tēlu.
Rihards Kozlovskis klusē un Pētersone-Godmane klusē. Laikam gods ir zudis.

Atbildēt

musurņiks pagonos

07.11.2015. 12:10

»

hi hi

ak ta tev vēl arī skauž pastalniek,vēlies arī zelta ķēdi kā govij,bet kā latvānim tā štelle neiet.Labāk strādā,ne sēdi pie galda strēbjot taizelu


Nebaidies, hihilniek, nevienam neskauž ne jūsu zelta ķēdes, ne lielie vēderi, ne glupās galvas, ne braukšana ar auto uz tautas nodokļu naudas.
Un taizeli strebj tikai musuri kā tu un "kuzis" ar komentāru plkst. 19:21
Starp citu, viens tāds ar lielu penderi, rijējs, - rija, rija, nekad nepietika. Un, skat, penderis pēkšņi pārplīsa. Burtiskā nozīmē. Lai kā ārsti mēģināja mēslus pa vēderu satīrīt, nekas nesanāca.
Rijība un nekaunība nogalina. Karma.. he, he..

Atbildēt

Memele

07.11.2015. 00:03

Ko var gribet no policistiem, ja pats Kuzis, Grišins ir lielos draugos ar kontrabandas karali V.Montiku.

Atbildēt

hi hi

06.11.2015. 21:18

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


ak ta tev vēl arī skauž pastalniek,vēlies arī zelta ķēdi kā govij,bet kā latvānim tā štelle neiet.Labāk strādā,ne sēdi pie galda strēbjot taizelu.

Atbildēt

kuzis

06.11.2015. 19:21

»

un anu(bi)sam arī

Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā...


davai automašīnu numurus, uzvārdus, laikus, citādi tukša diršana vien sanāk. Es arī varu pateikt, ka tu ēd mazus bērnus, vai tāpēc kāds tam ticēs?

Atbildēt

un anu(bi)sam arī

06.11.2015. 17:46

»

Šito zarā

Tu, acīgais latviešu ČMOR!!!Konkrētāk valsts reģistrācijas nr. un kad manīti nevis bla bla bla


Zini, kur tev to zaru.. ! Raudādams ar pinceti čakarēsi ārā!
Un lasi tekstu, bidlo! Neviens nestučī. Prasa KĀPĒC! Kāpēc ļauj, kāpēc drīkst, kapēc bidlo, kura savus končikus met manās puķu dobēs un manos puķu podos, vizina savu šķībo sievu ar policijas auto? Un kāpēc policijas inspektorei ar mazu maziņu aldziņu ap kaklu ir pusotru kilogramu smaga zelta ķēde. Turklāt divos rituļos. Kā govij! Nav brīnums, ka viņa neprot atrast izsitēju-izspiedēju, kura foto ar visu auto un nr. ir nolikts uz galda, tieši pretī lielajam platajam mūlim virs zelta ķēdes. Un zini, kāpēc neprot atrast? Tāpēc, ka izsitējs-izspiedējs ir bidlas kolēgas rads, draugs un kontrabandas biedrs, sīks narkomāns, kuru bidlas tur īsā saitītē netīru darbiņu veikšanai.

Atbildēt

anubiss

06.11.2015. 16:47

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


latvāni,kad reiz izbegsi stučīt un katreiz "pieminēt"Krieviju?

Atbildēt

Com

06.11.2015. 13:00

Nu varbūt policists vadītājs ir invalīds. Tie taču ir sensitīvi dati. Valstī viss ie kārtībā.

Atbildēt

Frēzētājs

06.11.2015. 12:38

»

Atslēdznieks

Policists jau arī ir diagnoze


Atslēdznieks ierunājās!:-))
Atslēdznieks zin vārda DIAGNOZE nozīmi!APLAUSI!

Atbildēt

Šito zarā

06.11.2015. 12:32

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


Tu, acīgais latviešu ČMOR!!!Konkrētāk valsts reģistrācijas nr. un kad manīti nevis bla bla bla!
...irsējs!

Atbildēt

777

06.11.2015. 12:28

»

man blakus dzīvo pāris musuri

Man cits jautājums biedriem ķužiem...


Kuzim pajauta par Viktora Montika atvalinajuma laika AR dienesta auto un 20000 kabatas naudu,kontrabandas piesedzeja,kurs uzsauc Gulama viesnicu,Lai policija no uznemeja atkratas.Pensija pateiciba Montiku AR iespaidigo autopsrku,villam un divan sievam,lidzigi Cvetkovs.

Atbildēt

man blakus dzīvo pāris musuri

06.11.2015. 12:11

Man cits jautājums biedriem ķužiem.
Kāpēc policija saviem darbiniekiem ļauj izmantot dienesta transportu:
darbinieku aizvešanai uz/no mājām,
darbinieku sievu/bērnu aizvešanai no/uz veikalu/skolu/mājām/mežu/vasarnīcu,
darbinieku aizvešanu iepirkties/pusdienās/sporta nodarbībās?
Kāpēc pie manas mājas stāv divi, dažkārt trīs policijas auto - no plkst 16 pēcpusdienā līdz 8 rītā, svētku un brīvdienās, katru dienu no plkst.12-13?
Kāpēc policijas auto vienmēr uzrodas privāto garāžu teritorijās, kurās iebrauc kravas transports no Krievijas? Aizbrauc smaidīgi un laimīgi.

Atbildēt

Black

06.11.2015. 11:22

Ķuzis un viņa padotie ir mēsli un degradāti,jo neviens sevi cienošs cilvēks policijā nestrādā...

Atbildēt

Es

06.11.2015. 09:33

Varbūt kāds jau darbā pieņemtais abdula? Neies diskriminēt.

Atbildēt

Atslēdznieks

06.11.2015. 09:22

Policists jau arī ir diagnoze!

Atbildēt

Pašpārliecinātība

06.11.2015. 09:14

Policija valda pašpārliecinātība, neaizskaramības sajūta, pārākuma sajūta. TV intervijā 900" 04. novembrī Krapsis uz TV žurnalistes sievietes jautājumiem atbild pusguļus, šūpodamies ādas krēslā- tik atbilstoši ieņemamajam amatam un virsnieka stājai.

Atbildēt

Doctor

06.11.2015. 00:13

Par ko cepšanās? Normāls policists, zināja savu vietu -ir taču ceļazīme Invalidu stāvvieta. Un ziņas par veselības stāvokli ir sensitīva informācija, pareizi Ķuzis darīja, ka neizpauda.

Atbildēt

canny

05.11.2015. 23:44

kopsh kuriem laikiem policists braukaa ar mashiinu ievaakt lieciibas? parasti tachu liecinieki tiek aicinaati uz policiju!
ok, es vel varu izpradt identitaates neatklaashanu no juridiskaa aspekta( droshiiba utt), bet eetiskaa puse...nu nez, kjuzis lej chugunu.
kaa reiz, no eetiskaa aspekta, kjuzim buutu tas policists jaatbriivo no amata.

Atbildēt

Janks

05.11.2015. 23:22

»

Slucis

Включил бы люстру и стоял...


trafarētajai a/m sen jau CSN neparedz ieslēgt bāku stāvot zem zīmes

Atbildēt

Ķuzis melo tiesai

05.11.2015. 22:45

Labi, ka šoreiz nemelo. Lapsam nedrīkst melot. https://i.imgur.com/jagUR8C.jpg

Atbildēt

Tautudēls

05.11.2015. 22:39

Tie policisti mūsu bāleliņi vien ir. Latvieši. Latvijas pilsoņi...
Tik tagad amatīgā ķuzī iekāpuši (iebraukuši).

Atbildēt

Slucis

05.11.2015. 21:59

Включил бы люстру и стоял.
Да и рядом свободное место для инвалида есть.
Надо правила как в общественном траспорте сделать, на месте для инвалидов сидеть можешь, но если инвалид попросит, то ты обязан уступить.

Atbildēt

SIRDSAPZINA

05.11.2015. 20:54

Ko var veleeties vai nee, bet auto brauc un pilda degvielu par nodoklu maksataju naudu, nu tad ludzu INTI vardu studija un pietiek melst mulkibas...vai ari esi aizsedejies saja kreesla un amataa.. KAUNS biju labakas domaas par VP..FUI

Atbildēt

Zibsnis

05.11.2015. 20:53

Atkal šis policists no A.Sozinova bandas.

Atbildēt

heh

05.11.2015. 20:25

Varbūt izteikt VP priekšlikumu par kameru uzstādīšanu pie lielveikaliem. Katru dienu G.Astras un Deglava ielas krustojumā Maximas stāvvietā es tādus invalīdus redzu bariem. Nedaudz tālāk Pļavnieku parks bija nolaists, kad beidzot, patīk, vai nepatīk Nils sakārtoja un salika videokameras, tad parka kontingents nomainījās. Ja visi zinās, ka no soda neizbēgs, tad arī atkritīs vajadzība noskaidrot, kas parkojās stāvvietā.

Atbildēt

juris

05.11.2015. 19:06

Mūsu valsts pārpildīta ar galvas invalidiem....

Atbildēt

policis

05.11.2015. 17:20

Par sodu viņa auto turpmāk rotās ar reģ.nr. HUJ2564

Atbildēt

Sergejs

05.11.2015. 17:01

Он чином от ума избавлен.

Atbildēt

medicinas kvotas mulku zeme 1

05.11.2015. 17:00

»

eu

Korumpētā un beztiesiskā valstī likumi attiecas tikai uz ierindas cilvēkiem . Policisti un ierēdņi drīkst paši pieņemt lēmumu kādi likumi viņiem ir jāpilda


Pirms izbrauksanas no Latvijas Laila Rudzite novembra menesi individualu piketu veida ar plakatiem rokas turpinas protestet pret straujumas rezimu Latvija .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...