Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Laba ziņa tautai

Kasīklis
18.02.2021.
Komentāri (48)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maigonis

19.02.2021. 14:19

Var nepiekrist detaļām tekstā, bet pamatā autors taisnību pateica. Tā naudas dalīšana no kopējā maka ir absurda. Valstī ar milzīgu parādu vēl pārsimts miljoni tiek vienkārši izmesti, nevis ieguldīti attīstībā ir nesaimnieciskuma paraugs. Iedomājaties valsts vietā sevi. Jums ir parāds vairāku mēnešalgu apmērā. Un jūs domājat nevis kā atmaksāt to vai ieguldīt kaut kur lai pelnītu, bet gan kā dalīt baloniņus uz ielas.

Atbildēt

D

19.02.2021. 12:35

Šādi cilvēki kā raksta autors manuprāt atbalstītu arī to ka bērni var būt tikai,, pareizajiem,, cilvēkiem jo visādi,, bomži,, savus bērnus neizskolos, bet iemācīs dzert nestrādāt un zagt no,, pareizajiem,, cilvēkiem. Laikam stulbi ļaudīm ir daudz brīva laika lai pārdienas ceptu plašus viedokļrakstus par visdažādākajām tēmām bet par maz laika lai iedziļinātos uzrakstītājā, kā piemēram šajā skricelejumā ka pabalsts neko nedos ekanomikai jo bomzis 100 iedotos eiro nodzers nevis nopirks drēbes tad lūk lai autors padomā cik valsts tūlītēji saņem atpakaļ naudas pvn un akcīzes nodokli un kas valst kasei ir izdevīgāk dzeroši bomži vai apģērbti. Pabalsts bagātu atvašu vecākiem visticamāk tiks notērēts ārzemēs(nauda skolai atpūtas brauciens jauns iPhone utt.) nabadzīgie iedzīvotāji naudu visticamāk,, notriekts,, komunālajos maksājumos, kredītsaistību izpildē,nodokļos, bērnu drēbēs, ēdienā un citās lietās kas nevienam saeimā nešķiet trūcīgas daudzbērnu ģimenes prioritāte, jo spriež pēc sevis ka katra prēmija vai negaidīta piemaksa ir jānošņauc kokainā vai vismaz jānodzer

Atbildēt

Līga

19.02.2021. 11:48

Paldies par rakstu un viedokli! Tie, kas negrib vai nespēj uztvert būtisko un galveno, piesienas kādam vienam vārdam vai salīdzinājumam. Tāpēc populisms, diemžēl, tikai plauks un zels. Līdz šim ārkārtas stāvoklim man vēl bija pārliecība, ka kopumā tomēr esam izglītota un domājoša tauta, kas atceras pagātni un mācās no pagātnes kļūdām.

Atbildēt

par ko neraksta sorositu mediji

19.02.2021. 08:43

asv diplomati vakcinejas pret covid-19 ar Krievijas vakcinu Sputnik V un dara to ne tikai Krievija ,bet ari citas valstis.izslavinata asv medicina nespej nodrosinat pat savas zemes diplomatus ar pietiekosu skaitu efektivam vakcinam pret covid-19. https://smotrim.ru/article/2525838?utm_source vesti_left

Atbildēt

Jansons

19.02.2021. 08:29

Ir uzkrāta pieredze, kas notiek, ja pie naudas nepieradušiem , tā pēkšņi uzrodas. Parasti beidzās slikti, jo dauda paceļ pakāpienu augstāk un kad viņas vairāk nav, krīt bezdibenī.

Atbildēt

Pļurģis

19.02.2021. 07:28

»

Murģis

Katrs spriež pats pēc sevis – "Uzreiz varu pateikt, ka manā ieskatā šāda naudas dāļāšana nav ne ekonomiski, ne arī jebkādā citā veidā pamatota. Ja bomzim iedosi 100 eiro, būtu veltīgi gaidīt, ka viņš aizies pie friziera un nopirks jaunas drēbes vai iestāsies kursos. Viņš šo naudu nodzers...


Skaidra lieta, tāpat algas nedrīkst palielināt veikalu kasierēm un ceļu remontstrādniekiem, krāvējiem, šoferiem, montieriem, amatniekiem, skolotājiem uttttt, naudai jāatrodas drošās rokās.

Atbildēt

Janis

19.02.2021. 07:24

»

Skumjais Bruņinieks

Kasīklis ir tipisks, kvalitatīvs, labi apmaksāts Lemberga sistēmas trollis...


ZS lembergs maza maita?
Skele Godmanis Gailis un Lidzigie cukur Danijas ipasnieki. Pareks (NACIONLI un Vienotiba,Prokuror -- Meroni JKP stipendiati Kuzis vaskevic V.Montiks Smitins (koruptiva sastavdala)Gulami viesnica Alla Jurasa)

Atbildēt

Katafalks krievu okupantu varai

19.02.2021. 07:22

Kas ir tad ir noziegums ? Cienastam nolikti banāni, pēc trīs stundu brauciena autobusā, vai tukši solījumi un sagrozīta likumdošana zagļu interesēs, izzagta Latvija un joprojām neveikta deokupācija, kā to realizē visas pārējās partijas bez izņēmuma.

Atbildēt

Murģis

19.02.2021. 01:44

Katrs spriež pats pēc sevis – "Uzreiz varu pateikt, ka manā ieskatā šāda naudas dāļāšana nav ne ekonomiski, ne arī jebkādā citā veidā pamatota. Ja bomzim iedosi 100 eiro, būtu veltīgi gaidīt, ka viņš aizies pie friziera un nopirks jaunas drēbes vai iestāsies kursos. Viņš šo naudu nodzers."

Atbildēt

Vsjo

19.02.2021. 00:34

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Pastalas balso tik pa lielaakajiem kretiiniem


Pizdjoz i dengi toze,
No pizda vsego doroze

Atbildēt

tirgus

19.02.2021. 00:17

Piesedzoties ar bērniem gan vienas, gan otras puses aizstāvji draudzīgi brauc auzās :)

Ja vien izdalītā nauda nenogulst zeķē vai neaizplūst uz ofšoriem, tad tā veicina ekonomiku un liela daļa drīz atgriežas valsts kasē. Arī nodzertā - caur akcīzi, pvn vai veicinot cukura biznesu :)

Savukārt turīgie šo naudu arī nebāzīs zeķē, jo saprot, ka tā strauji zaudē vērtību.

Vārdu sakot, šis ir tas retais gadījums, kad labums tiks gan valstij, gan bērniem, gan viņu vecākiem.

Atbildēt

Furla

18.02.2021. 23:02

Jā, jā, pārējiem skauž un kāda vispār daļa, kā kurš notērēs naudu. Redz, šiem komentētājiem būtu taisnība, ja pabalstiem novirzīto naudu vēlāk atmaksātu to saņēmēji. Bet atmaksās visi - arī tie, kuri šajā krīzē no valsts miljardu miljardiem nebūs redzējuši ne centa. Tāpēc šiem cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli. Sakiet ko gribat, bet 500 eur došana VISIEM bērnu vecākiem ir tīrākais PR. Ne par velti katra partija tagad velk deķīti uz savu pusi - mēs, mēs esam tie labdari, kas par jums rūpējas (neaizmirstiet tikai par mums nobalsot). Nu nebija 500 eur jāizmaksā visādiem dzintariem un parādniekiem, baņķieriem, lielo uzņēmumu valdes locekļiem un citiem bagātajiem. Tā ir naudas izšķērdēšana. Tāpat nebija 500 eur jāizmaksā kontā tiem, kuri jau ir sociālo dienestu redzeslokā. Šiem varēja mierīgi piešķirt vaučerus. Bet neies gudrās galvas sevi apgrūtināt ar darbu. Arī pašiem citādāk gardais kumoss nebūs.Invalīdiem, bez darba palikušajiem, kuriem sarukuši ienākumi - jā, lūdzu, maksājiet.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.02.2021. 22:48

Kasīklis ir tipisks, kvalitatīvs, labi apmaksāts Lemberga sistēmas trollis.
Kā trollim, visu cieņu..centīgi un talantīgi pilda saimnieka uzdevumu. Vispār jau trolli komentēt nav jēgas, bet gribās vienreiz salikt punktiņus uz "i".
Kasīkļa lielākais cepiens - bēda, un to var just, ir viņa saimnieka, ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzētā un drīz pirmajā instancē notiesātā Lemberga neatrašanās pie siles.
Par to ir pacentusies Puzes žurkulēna vienīgā, īstā ienaidniece JKP un tās līderis cien. Bordāna kungs. Pārējie tiek pērti tikai kompānijas pēc, lai nebūtu parāk aizdomīgi.
Ir skaidrs, ja pašreizējā koalīcijā būtu Kasīkļa saimnieks Lembergs, tad valdībai nebūtu principā nekādas vainas..tā nebūtu "valdošā kliķe", bet normāla valdība un Kariņš arī būtu godavīrs.
Kad raksta autors piemin metaforu par "Zīgerista banāniem", tad laikam būtu tomēr jāatgādina, ka tieši viņa saimnieks, KP un VDK funkcionārs Lembergs, kas izveidoja šo valsts nozagšanas sistēmu, visus 30 Neatkarības gadus ir uzskatījis Latviju par "banānvalsti" un barojis ar "banāniem" visas partijas un politiķus.
Atcerēsimies, ka Lembergam bija īpašs budžets priekš "banāniem", 5 miljoni(šķiet)..ar kuriem tas baroja savus stipendiātus.
JKP ir vienīgā, kas grib mūsu "banānvalsti" attīrīt no Lemberga taustekļiem. Pārējās koalīcijas partijas ir līdz elkoņiem noziegumu asinīs kopā ar sistēmas saimnieku Lembergu.
Spilgts "banānvalsts" piemērs bija kopējais Vienotibas, ZZS un NA balsojums par bankas Citadele uzdāvināšanu. Vienotība un latviešu trimdas grandmadāma Rubesa gan apgrieza visu otrādi un liekulīgi piedraudēja, ka būsim "banānvalsts", ja nepārdosim(neuzdāvināsim) Citadeli !
Smagos noziegumos apsūdzēto zagli Lembergu, koalīcijas partijas Vienotību un NA vieno daudz kopēju noziegumu..kopā ar ZZS tām ir daudz noslēpumu.
Lembergs, kā padzīts vilks, tagad vientuļš gaudo mežā un sauc Vienotību kopā ar NA agrākajā barā.
Tās jau labprāt ietu, jo tik daudz kopīga visus saista...cik daudz nav izzagts un prihvatizēts??
Gāzt valdību jau nebūtu problēma, vai tad pirmā reize gan Vienotībai, gan nacionāļiem. Un nav pat svarīgi, ka matemātiski nevar izveidot citu kombināciju..to labi zinās Vienotības Dombrovskis un Āboltiņa, kad gāza divreiz savu vairākuma valdību.
Lielākā problēma, man šķiet, ir tā..ko teiks Latvijas galvenais sabiedrotais un stratēģiskais partneris ASV. Amerikāņiem sen ir skaidrs, kas mūsu valstiņā notiek, viņus tas sāk skart arī tieši, jo Latvija ir kļuvusi par Lemberga un viņa sistēmas gūstekni. Latvija - NATO dalībvalsts ir pilnīgā vietējo čekistu, komunistu un Krievijas izlūkdienestu kontrolē.
Un tas jau ir nopietni, tas jau ir drauds visai aliansei.
Ir divi veidi, kā ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzētajam Lembergam, NATO ienaidniekam un Putina draugam atgriezties valdībā..
1. radīt apstākļus, kad JKP sāktu rādīt "sarkanās kartītes" un beigās pati būtu spiesta aiziet opozīcijā.
2. gaidīt nākamās vēlēšanas..un pa šo laiku valdības partijas tikai zaudētu popularitāti, bet Lemberga ZZS audzētu muskuļus.
PS
Un beigās, Kasīklim - nelietim gribu atgādināt vienu lietu..Jūsu saimnieks Lembergs, kas valdījis visus šos gadus un apzadzis Latviju, sev ir sarūpējis aš 6000 eiro mēnesī pensiju, bet lielai daļai iedzīvotāju jāiztiek ar 86 eiro.
Nemākuļi, kas visus Neatkarības gadus ir neprasmīgi pārvaldījuši valsti, izzaguši to, aizdzinuši 1/3 valsts iedzīvotāju trimdā, tagad pārmet JKP, ka tā DIVOS ! gados nav spējusi izmēzt tos visus, viņu sastrādātos sūdus!
Kasīkli..Jūs kroplais Lemberga kalps!
Jūs uzdrošināties te vēl bārstīties ar metaforām par Zigerista "banāniem", lai gan tieši Jūsu saimnieks Lembergs kopā ar pārējiem oligarhiem ir pārvērtis mūsu Latviju par "BANĀNVALSTI"!
Kasīkli, Jūs nožēlojamā Lemberga grīdaslupata..nevis ASV ir latviešu "kaklakungi", kā Jūs te mēdzat skandināt, bet gan pats Lembergs un viņam līdzīgie ir latviešu "kaklakungi".
VIŅI , ČEKISTI UN KOMUNISTI, BIJA MŪSU "KAKLA KUNGI" PSRS LAIKOS UN GRIB PALIKT MŪSU KUNGI ARĪ NEATKARĪGAJĀ LATVIJĀ.

Atbildēt

viesis

18.02.2021. 22:21

Vēl maza piebilde. Kasīklis ar nicinājumu izturas pret cilvēkiem, kuri šo naudu nodzeršot... mēs esam mācīti, ka nabadzība ir dzeršanas un slinkuma sekas. Bet īstenībā, šis jautājums ir tāpat kā vecais labais- kas bija pirmais- vista vai ola? Tik pat labi alkoholisms var būt arī nabadzības sekas. Atcerēsimies to, ka, pretēji neoliberāļu apgalvojumiem, cilvēki NAV vienādi !!! līdz ar to, tajā sociālo džungļu sabiedrībā, kādu esam izveidojuši, vienmēr būs uzvarētāji un būs zaudētāji. Kasīklis, protams, augstprātīgi skatās uz zaudētājiem no augšas, lai gan viņu vienīgā vaina ir tā, ka viņi nav bijuši pietiekoši viltīgi, stipri, nežēlīgi un veiksmīgi, lai šajos džungļos izdzīvotu. Starp citu- ir bijuši eksperimenti, kuros parādās, ka ievērojamu materiālo palīdzību vismaz daļa nabadzīgo izmanto, lai atkoptos no nabadzības, nevis tikai nodzer. Tikai pie mums par to nemīl runāt...

Atbildēt

viesis

18.02.2021. 22:04

Nu, ko lai saka. Tāda "augustiņu filozofija" arī ir viens no cēloņiem, kādēļ Latvija ir starp valstīm ar vienu no straujāk rūkošo iedzīvotāju skaitu. Kamēr "augustiņu filozofija" dominēs, nekas šajā jomā nemainīsies.

Atbildēt

Tiešām, sadusmoja šis raksts.

18.02.2021. 21:49

Tātad, kasīklis uzskata, ka bērnu vecāki ir kaut kādi nepieskaitāmi, debīli radījumi, kas saņemot tos 500 ero tūliņ skries uz šnabja bodi vai vienkārši nezinās ko ar tiem darīt. Vari būt drošs, kasīkli, tieši bērnu vecāki zinās, kā vislabāk to naudu izmantot bērnu labā! Un tu te ar saviem padomiem vari "pastāvēt pie ratiem".
Kur šitādi tirliņi rodas! Priecājies būtu kopā ar bērniem un viņu vecākiem, ka valdība beidzot ir kādus grašus viņiem atmetusi, bet nē. Viņam, lūk, pēkšņi milzīgas rūpes par šīs naudas pareizu izmantošanu. Pretīgs, nozēlojams škālis, kas pliku kaulu otram nenoslieks aiz rūpēm par šī kaula pareizu izlietošanu.

Atbildēt

Blondīne

18.02.2021. 21:24

»

No raksta dveš drausmīga liekvārdība

500 eiro katram bērnam ir ekonomikas sildīšana, mēģinot uzprišināt tā saucamās NA un JKP publiskos tēlus...


Protams, ka šajos laikos, kad ļoti daudz naudas tiek tērēts apšaubāmam labumam, vakcinācijas birojiem, testiem, Airbalticiem utt, tad 500 euro katram bērnam ir tikai un vienīgi atbalstāmi. Vismaz jaunu datoru bērnam var nopirkt attālinātajai izglītībai. Ja ģimenē kāds vecāks attālināts un vēl diviem bērniem jāmācās, tad trīs datori mājās ļoti reti kuram ir. Citam nabadzīgākam cilvēkam tas ļaus nopirkt drēbes un apavus bernam. Pat tad, ja partijas tādā veidā grib izlikties labākas, priekš lielākās daļas ģimeņu tas būs atbalsts.

Atbildēt

Piekrītu autoram

18.02.2021. 21:06

90% vējā izmesta nauda. Par nelabvēlīgajām trušu ģimenēm nerunāsim. Par vidusmēra, par tām, kuru bērni iet skolā un ir apģērbti, paēduši un pa lielam dzīvo normālu bērna dzīvi. Bet kas notiek katru gadu pirms Ziemassvētkiem, kad vecākiem ir "jāziedo" nauda kārumu paciņai. 5 eiro lielākajai daļai ir daudz par daudz. Nu vēl par 3 eiro. To vēl varētu. Bet tanī pašā laikā, māte ar tēvu velk cīgu pēc cīgas. Un tā nav viena paciņa uz abiem ziemassvētkos. Tas ir vismaz pa paciņai dienā, kad nelieto šmigu. Un aliņš papucim vakarā, mammītei kokčiks vīkendā. Tur tie 500 graši aizies. Noēdīs, izčurās un atmosfērā izpūtīs.
Dzirdēts ir par taloniem, vaučeriem, kurus izsniegt, lai vecāki naudu nenotriektu. Esam tam gājuši cauri. Sociālie kādreiz dalīja pārtikas talonus maznodrošinātajiem. Rezultāts tāds, vēders tukšs bet galva dulla. Pielasīja grozu ar labām precēm, norēķinājās ar talonu, bet pie veikala to visu par puscenu uzsita gaisā un atkal veikalā iekša, tikai šoreiz ar reālu naudu pēc reālas dziras.
Tā lūk.
Cilvēki no mazotnes ir jāskolo, lai izaugot redzētu mazliet tālāk par caurajām zeķēm un daudz augstāk par zemo, lēto šmigas plauktu tuvākajā veikalā.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

18.02.2021. 20:13

Pastalas balso tik pa lielaakajiem kretiiniem

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

18.02.2021. 20:11

imunitāte pret populistiem Latvijas vēlētājos arvien vēl nav izstrādājusies.
Ko juus gribat no veesturiski senaas dzeeraajtautas?Praats jau ir nodzerts.

Atbildēt

Lasītājs

18.02.2021. 19:51

Kasīklim ir mazliet jāpaārstējas! Ja Zīgerista valdība būtu pastāvējusi, tad Latvija neatrastos pa visām lietām ES lejas galā. Bez tā, Zīgerists ir palīdzējis Latvijas cilvēkiem kā neviens cits! Tajā laikā banāni bija deficīts Latvijā, liels paldies Zīgerista kungam par cienastu! Ja kāda partija vēlas kaut ko labu izdarīt tautas labā, tad tā uz reiz ir populiste? Kasīkli,padomā ko raksti! Piemērām KPV,JKP gribēja samazināt ministriju skaitu no 13 uz sešām,astoņām, vai tas ir populisms???

Atbildēt

viedoklis

18.02.2021. 19:29

Nauda kura nokrīt kā debesmanā no debesīm neko neatrisinās.Labāk bija to novirzīt bērniem kuri nodarbojas dažādos pulciņos, sejas maskām,dezinfekcijas līdzekļiem un citām ar bērniem sistītām nodarbēm, mācībām, pulciņiem vai palīglīdzekļu iegādei.Ieguldīt bērnu veselības jautājumu risināšanā, kaut vai nodrošinot pieejamību pie zobārsta utt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.02.2021. 19:24

Muldoņa ir autors, nekas vairāk.
1. Koalīcija ir "tāda" nevis tāpēc, ka "tādu ievēlējām", bet gan tāpēc, ka auseklīšiem par visām varītēm bija jāpanāk lai "Saskaņa" netiktu valdībā. Autors to vai nu aizmirsis, vai arī ar nolūku noklusē. Gudri cilvēki jau toreiz brīdināja, ka koalīcija - lupatu deķis no 5 partijām, kuru intereses vietām ir pretējas, - pie laba nenovedīs.
2. Pēkšņi radusies rūpe un vēdersāpaes par to, kā pilsoņi iztērēs tos 500 EUR vienreizējā pabalsta? Nez' kur autors bija, kad ierēdņi ar kārtām lielākas summas izklakarēja? Tad kaut kā nabaga rūpju mākto vēdergraizes nez' kāpēc nemocīja.

Atbildēt

motorhead 1916

18.02.2021. 19:10

Chigaaniem laikam prieki. Nu, kaa ir, taa ir. Ja es maksaatu kaadus nodokljus, iznjemot reizeem PVN, vareetu padiskuteet. Lai nu paliek. Ko tad es, neesmu jau pat par opozicionaaru saucams, jo es neatziistu sho veidojumu par valsti VISPAAR.

Atbildēt

Kaža

18.02.2021. 19:00

Kārtējā sociālās nevienlīdzības piemērs-tiks visiem bērniem-gan miljonāru,baņķieru,kapitālistu bērniem liekam kokaīna šnaucienam vai konjaka pudelei,gan kādiem vecākiem parādu nomaksai vai vienīgā kompjūtera iegādei.Toties pensionētus darba invalīdus neārstējam un neārstēsim,neatbalstīja un neatbalstīsim,pretsāpju zāles nekompensējam un nekompensēsim un iepūtiet mums!

Atbildēt

es

18.02.2021. 18:31

Izskatās, ka cienīts autors aizgājis Reira demagoģijas un jostiņvilkšanas pēdās.
Ir jāsaprot, ka saimnieciskās darbības samazināšanās rezultātā no apgrozības pazūd ļoti daudz naudas. To var atjaunot tikai pārliecinot pilsoņus, ka nauda būs, t.i. tiem piešķirot naudu. Nodot naudu Air Baltis, netiek atrisināts nekas no šī
Tāpat ir jāsaprot, šo pabalstīšanu Eiropa segs ar naudas drukāšanu. Tātad tie, kuri būs dāsni izdalījuši, būs labā ekonomiskā stāvoklī un parādu, kurš samazināsies (salīdzināmās naudās), kad tirgus piekoriģēs EUR vērtību atbilstoši drukai.
Kur Reironomika beigsies ar sagrautu tautsaimniecību un mazu parādu, kurš samazināsies proporcionāli drukāšanas denominācijai. Tātad turpinot vilkt jostu:
1. Salīdzinot ar ES tiks ļoti sabojāta tautsaimniecība;
2. Jostiņvilkšana Sabrauktā ezīša modē nozīmē pirmkārt apturēt būvniecības iepirkumus, kas secīgi nodrošina nākamās celtnieku porcijas emigrāciju;
3. Ieguvums būs relatīvi neliels valsts parāds, kas nedaudz saruks, jo koriģēsies kurss
Austerity nevienai valstij NEKAD nav nesusi labumu

Atbildēt

No raksta dveš drausmīga liekvārdība

18.02.2021. 18:23

500 eiro katram bērnam ir ekonomikas sildīšana, mēģinot uzprišināt tā saucamās NA un JKP publiskos tēlus.

Bet ASV ekonomikas sildīšanai kateam pieaugušajam maksāja 1200 usd, bērnam 500 usd. Nebija diskriminācijas pēc vecuma cenza - vecāki- pieaugušie vienmēr ir vecāki par bērnu.

Atbildēt

Z

18.02.2021. 18:19

»

Dollārs

Super! Man patika raksts! Beidzot ir rakstu par pašu druvu nevis kas kaimiņam tur aiz upes notiek un kā viņš savu trušus gana. Apsveicams ir autora veikums. Pareizā virzienā tiek rakts


Kas ir super? Izteikt pieļāvumu par vēl nebijušu notikumu un šo savu šizofrēniķu iedomu muļļāt? Tikpat labi tā var nenotikt.

Atbildēt

Dollārs

18.02.2021. 18:09

Super! Man patika raksts! Beidzot ir rakstu par pašu druvu nevis kas kaimiņam tur aiz upes notiek un kā viņš savu trušus gana. Apsveicams ir autora veikums. Pareizā virzienā tiek rakts.

Atbildēt

vazektomēts

18.02.2021. 17:51

»

viedais

Nosodu kasīkli par viņa liekulību, skaudību un nenovīdību. Viņam žēl, ka bērnu vecākiem tiks lieki 500 eur. Man nav žēl. Lai tiek


Viņam būs žults izplūdums,ja tieši grasījies maksāt alimentu parādu.

Atbildēt

bažas

18.02.2021. 17:50

Ar tādiem autoriem aptrūksies zirņi un kefīrs!Nu atražojiet tās apnikušās muļķības kaut kā interesentāk!

Atbildēt

MMM

18.02.2021. 17:49

500 eur ģimenēm ekonomikā būs uzreiz atpakaļ. 300 milj. eur Airbaltic aiziet Kanādai vai kam tur. Nezinu nevienu, kam tie 500 būtu kā Zīgerista banāni. Krīze būs vēl ilgi, ilgi, banānu būtu vajadzētu daudz, daudz.

Atbildēt

Anita

18.02.2021. 17:44

»

TT

Kāpēc Kasīkli neuztrauc Airbaltikā iegrūstā nauda un vēl plānotā turpat iegrūst


Jā, kāpēc bērniem nedrīkst piešķirt naudu, bet ieguldīt Airbaltikā ir normāli?!

Atbildēt

viedais

18.02.2021. 17:42

Nosodu kasīkli par viņa liekulību, skaudību un nenovīdību. Viņam žēl, ka bērnu vecākiem tiks lieki 500 eur. Man nav žēl. Lai tiek.

Atbildēt

ML2035

18.02.2021. 17:39

Ja Kariņam iedosi miljardu eiro, būtu veltīgi gaidīt, ka viņš šo naudu atvēlēs tautas labumam.

Atbildēt

pilsonis

18.02.2021. 17:27

Ja buutu katru meenesi pa 500 Euro par beernu liidz aarkaartas situaacijas beigaam jaamaksaa, tad raksts ar mineeto kritiku buutu kautcik noderiigs. Bet shaads vienreizeejs maksaajums ir dikti nieciigs atbalsts jau taa gruutajaa situaacijaa, un taa izmaksu nevajadzeetu moralizeet/politizeet!!! Esat tachu cilveeki....

Atbildēt

mr-swabs

18.02.2021. 17:25

Kārtējais "domu grauds", ka kādiem ir labāk un kādiem sliktāk un ka ir kādi īpašie, kuriem sadale un pārdale ir "atbildīgi" jāpārrauga... bomzis redz nodzeršot utt. (kāda tev suņa daļa, galu galā). Situācijā kad ierobežojumi neattiecas uz dažiem vai bomžiem, bet uz visiem, meklēsim kā uz nākamo paaudžu rēķina aizņemtos grašus atdot kādiem īpašajiem? Vai tad tā jau nenotiek? Varbūt vēl vajag kādu pētījumu par puscitronu ar kasīkli vadībā? Absurds. Kasīklīt, pārraugi nozog vairāk!

Atbildēt

Solovjovs

18.02.2021. 16:53

Vismaz būs kāds ātrais ekonomiskais grūdiens, kā 100g paģirām. Tikmēr varēs izdomāt citus pālīdzības līdzekļus, ilgtermiņā. Labāk raksti par savu Krieviju, Kasīkli.

Atbildēt

TT

18.02.2021. 16:45

Kāpēc Kasīkli neuztrauc Airbaltikā iegrūstā nauda un vēl plānotā turpat iegrūst?

Atbildēt

Paija

18.02.2021. 16:37

Nu neskaudiet, ka bērniem vai viņu vecākiem iedos vienreizējo 500. Nu kas ir 500 pie šodienas inflācijas - viens mēnesis ģimenei ar vienu bērnu pilnvērtīgi paēst , pērkot kvalitatīvu pārtiku šim VIENAM bērnam .


Un lai arī nevarēs izkontrolēt, ne jau visi vecaki slikti izturas pret bērniem.

500 ir ļoti niecīga summa ģimenei ar bērniem.Jo tuvojas vēlēšanas un varas vīri saprot, ka viņus nedievinās...

Atbildēt

helikopteru nauda

18.02.2021. 16:31

Ja pie varas esošie mudaki visu līdz šim ekonomikas sildīšanai paredzēto naudu ir iežmieguši un tautai neko nav devuši, tad šeit ir iespēja. Un tajā nav nekā slikta.

Atbildēt

Z

18.02.2021. 16:17

Bērniem tiešām pienākas tie 500 eur, turklāt tiem bija jābūt jau uzreiz, jo bērnu labklājībai, nodrošinājumam ar visu nepieciešamo, bija jābūt pirmajā vietā.
Ja pirms vēlēšanām kāds šo palīdzību mēģinās izmantot savtīgos nolūkos, tad arī iebildīsi un šūmēsies pret konkrēto negodīgo varas krēsla tīkotāju! Necel paniku pirms laika!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....